Послуги з охорони території та приміщень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» в Хмельницькій області спеціальними організаціями (власні кошти)
Очікувана вартість
3 234 114,00 UAH
UA-2019-07-11-001775-b 747d63e26494444ea38c4f7a266583e8
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Код ЄДРПОУ: 40081221
Вебсайт: http://swrailway.gov.ua
Місцезнаходження: 01601, Україна , Київ обл., м. Київ, вул. Лисенка, 6
Контактна особа: Служба організації закупівель
+380443096909,+380443096906,+380443096911,+380443096929,+380443096910
sergeeva_ai@sw.uz.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 11 липня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 29 липня 2019 16:00
Оскарження умов закупівлі: до 04 серпня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 серпня 2019 16:00
Початок аукціону: 09 серпня 2019 15:44
Очікувана вартість: 3 234 114,00 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 97 023,42 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 32 341,14 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79710000-4: Охоронні послуги


Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з охорони території та приміщень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» в Хмельницькій області спеціальними організаціями (власні кошти)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Розрахунки за надання Послуг проводиться Замовником щомісячно протягом 30 (тридцяти) банківських днів з моменту підписання акту приймання – передачі наданих Послуг, шляхом перерахування грошових коштів на рахунок Виконавця, але не раніше реєстрації податкової накладної. Оплата за надання Послуг по даному Договору проводиться Замовником при наявності податкової накладної, оформленої та зареєстрованої відповідно до вимог чинного Законодавства України в Єдиному державному реєстрі податкових накладних. Пiсляоплата 30 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Сертифікати про проходження спеціального навчання та перевірки знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів
Дата подання: 16 липня 2019 11:42
Дата відповіді: 19 липня 2019 10:26
У Додатку 2 до тендерної документації вимагається надати: 2.5. Сертифікати про проходження спеціального навчання та перевірки знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов’язками в галузі залізничного транспорту за класами небезпечних вантажів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,9. У зв’язку з чим, просимо надати пояснення, яким нормативно-правовим актом обумовлена вимога про надання вищезазначеного сертифікату? Оскільки Вами закуповуються «Послуги з охорони території та приміщень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» в Хмельницькій області спеціальними організаціями (власні кошти)», поясніть, які небезпечні вантажі будуть «перевозити» охоронці, а якщо вони нічого перевозити не будуть та предметом договору будуть послуги з охорони території та приміщень, навіщо вимагається сертифікат про проходження спеціального навчання та перевірки знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов’язками в галузі залізничного транспорту за класами небезпечних вантажів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,9? Якщо вищевказана вимога зазначена помилково в тендерній документації та в технічному завданні не вказано об’єктів, на яких необхідно перевозити та охороняти небезпечні вантажі, просимо виключити з тендерної документації вимогу про надання: 2.5. Сертифікати про проходження спеціального навчання та перевірки знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов’язками в галузі залізничного транспорту за класами небезпечних вантажів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,9.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Території та приміщення, що є предметом охорони, відносяться до стратегічних об`єктів інфраструктури залізничного транспорту, що мають свою специфіку роботи. Зокрема, на території та в підрозділах залізниці проводяться ремонт вантажних вагонів, в тому числі з небезпечними вантажами, здійснюються злив-налив світлих нафтопродуктів, які є небезпечними вантажами.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів» визначено термін «перевезення небезпечних вантажів» – діяльність, пов'язана з переміщенням небезпечних вантажів від місця їх виготовлення чи зберігання до місця призначення з підготовкою вантажу, тари, транспортних засобів та екіпажу, прийманням вантажу, здійсненням вантажних операцій та короткостроковим зберіганням вантажів на всіх етапах переміщення.
Відповідно до п. 1 Порядку проведення спеціального навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 р. № 1285, спеціальне навчання проходять працівники суб'єктів перевезень небезпечних вантажів, що займаються класифікацією, пакуванням, маркуванням чи нанесенням знаків небезпеки та інформаційних табло на упаковки, оформленням транспортних документів, відправленням, перевезенням або прийманням небезпечних вантажів, проведенням вантажних та інших операцій, пов'язаних з перевезенням таких вантажів.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-11-001775-b.c1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЯВІР-2000", Код ЄДРПОУ:37829234
Дата подання: 12 липня 2019 16:22
Дискримінаційні вимоги у тендерній документації
Шановний замовнику, уважно вивчивши Тендерну документацію вважаємо вимогу, викладену у додатку 1 Тендерної документації ( пункт 14, останній абзац), та у додатку 2 (пункт 2.5), щодо наявності та надання сертифікатів про проходження охоронниками спеціального навчання та перевірки знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів згідно зі своїми функціями та обов’язками, дискримінаційної оскільки такі сертифікати можуть мати лише вузьке коло охоронних підприємств, які працюють з “Укрзалізницею”. Крім цього слід зазначити, що згідно змісту предмету закупівлі, його технічних якісних та кількісних характеристик, проекту договору (додаток 8 ТД) на охоронників не покладаються обов’язки, пов’язані з перевезенням небезпечних вантажів залізничним транспортом. Охоронники, які будуть залучені до надання послуг з охорони згідно вимог до предмету закупівлі, не відносяться до категорії працівників, що повинні проходити спеціальне навчання, згідно “Порядку проведення спеціального навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 року №1285 (пункти 1,2,3). Таким чином, на наш погляд, вимога замовника, щодо надання у складі тендерної пропозиції учасника копій зазначених вище сертифікатів з питання перевезення небезпечних вантажів, такою, що не відноситься до даної конкретної закупівлі. Якщо ж замовник вважає зазначену вимогу обґрунтованою у відповідності з відомчими нормативними документами ( конкретно якими положеннями), та у зв’язку з обмеженим часом отримання суб’єктами охоронної діяльності (учасниками тендеру) зазначених вище сертифікатів на своїх працівників, з метою уникнення дискримінації та недобросовісної конкуренції під час проведення тендеру, а також невиправданих фінансових витрат, пов’язаних з оплатою зазначеного вище навчання та отримання сертифікатів, вважаємо за достатнє надання учасником гарантійного листа щодо забезпечення спеціального навчання та перевірки знань нормативних документів з питань перевезення небезпечних вантажів у випадку перемоги у тендері у період до укладення договору. Крім цього слід зазначити, що виконання учасником вимог замовника тендеру також гарантується забезпеченням тендерної пропозиції та забезпеченням виконання договору про закупівлю (у вигляді банківських гарантій передбачених Тендерною документацією.
Враховуючи вище викладене просимо розглянути наше звернення та внести відповідні зміни до Тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 липня 2019 16:28
Скаржник посилається на те, що законодавчо врегульовне лише навчання працівників суб’єкту перевезення(відправники, перевізники та одержувачі), до якого не належать суб’єкти охоронної діяльності.
Однак даний перелік осіб, що відносяться до суб’єкту перевезення не є вичерпним. Виходячи з наступного:
Відповідно до п. 1 Порядку проведення спеціального навчання працівників суб’єктів перевезення небезпечних вантажів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 р. № 1285, спеціальне навчання проходять працівники суб'єктів перевезень небезпечних вантажів, що займаються класифікацією, пакуванням, маркуванням чи нанесенням знаків небезпеки та інформаційних табло на упаковки, оформленням транспортних документів, відправленням, перевезенням або прийманням небезпечних вантажів, проведенням вантажних та інших операцій, пов'язаних з перевезенням таких вантажів.
Згідно п.1.7 Наказу Міністерства транспорту та зв'язку України 25.11.2008 № 1430 «Правила перевезення небезпечних вантажів» кожне підприємство, установа, організація (далі - підприємство), діяльність якого пов’язана з перевезенням небезпечних вантажів, вантажними операціями, а також іншими діями щодо перевезення (оформленням перевізних документів, класифікацією та пакуванням небезпечних вантажів тощо), призначає одного або декілька уповноважених з питань безпеки.
Уповноважений з питань безпеки повинен мати свідоцтво (сертифікат) про пройдене спеціальне навчання з питань перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом.
На зауваження скаржника, що предметом закупівлі є послуги з охорони території та приміщень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та технічним завданням не передбачено здійснення охорони небезпечних вантажів надаємо наступне роз’яснення:
Території та приміщення, що є предметом охорони, відносяться до
стратегічних об`єктів інфраструктури залізничного транспорту, що мають свою специфіку роботи. Зокрема, на території та в підрозділах залізниці проводяться ремонт вантажних вагонів, в тому числі з небезпечними вантажами, здійснюються злив-налив світлих нафтопродуктів, які є небезпечними вантажами.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про перевезення небезпечних вантажів» визначено термін «перевезення небезпечних вантажів» – діяльність, пов'язана з переміщенням небезпечних вантажів від місця їх виготовлення чи зберігання до місця призначення з підготовкою вантажу, тари, транспортних засобів та екіпажу, прийманням вантажу, здійсненням вантажних операцій та короткостроковим зберіганням вантажів на всіх етапах переміщення.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-07-11-001775-b.b2
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: "СББ" (ТОВ), Код ЄДРПОУ:21033558
Дата подання: 19 серпня 2019 18:38
скарга на рішення про відхилення
скарга на рішення про відхилення
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 21 серпня 2019 20:59
рішення від 21.08.2019 № 11604 +лист Замовнику .pdf
Дата публікації: 21 серпня 2019 20:59
рішення від 10.09.2019 № 12692.pdf
Дата публікації: 13 вересня 2019 22:01
Коментар замовника щодо усунення порушення: Рішення АМКУ виконано.
Дата виконання рішення замовником: 17 вересня 2019 17:28

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 09 серпня 2019 16:17

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
"СББ" (ТОВ) 3 080 108,00
UAH
3 014 668,80
UAH
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ "ЛЕГІОН-КИЇВ" 3 083 184,00
UAH
3 018 501,71
UAH
Документи
ТОВ "КОНСТЕБЛЬ" 3 147 711,84
UAH
3 021 688,80
UAH
Документи
ТОВ Охоронна Компанія "Альфа Безпека" 3 159 312,00
UAH
3 045 712,80
UAH
Документи

Публічні документи

18 вересня 2019 15:00
Реєстр документів.pdf
18 вересня 2019 15:00
Довідка з МВС.pdf
18 вересня 2019 14:55
Реєстр документів.pdf
18 вересня 2019 14:55
Довідка з МВС.pdf
18 вересня 2019 12:48
Реєстр документів.pdf
18 вересня 2019 12:48
Довідка з МВС.pdf
07 серпня 2019 21:20
Протокол НР.7z
07 серпня 2019 21:20
Наказ Щербань.7z
07 серпня 2019 21:20
Наказ Фролова Ю.М.7z
07 серпня 2019 21:20
Лист для клієнтів.7z
07 серпня 2019 21:20
Зміни до Гарантії 13323-19.7z
07 серпня 2019 21:20
Довіреність Щербань.7z
07 серпня 2019 21:20
Гарантія 13323-19.7z
07 серпня 2019 21:20
Витяг НР Щербань.7z
07 серпня 2019 21:20
Банківська ліцензія.7z
07 серпня 2019 21:20
8 Лист-згода.pdf
07 серпня 2019 21:20
7 Скан-копія ліцензії.pdf
07 серпня 2019 21:20
10 скан-копія статуту.pdf
07 серпня 2019 21:20
5 Зразок бейджика.pdf
07 серпня 2019 21:20
5 Знаки належності..pdf
07 серпня 2019 21:20
5 авторизаційний лист 2.pdf
07 серпня 2019 21:20
3 Скан-копія відгуку.pdf
07 серпня 2019 21:20
2- 1ДФ.pdf
07 серпня 2019 21:20
2 Свідоцтва 3 розряд.pdf
07 серпня 2019 21:19
2 Довідка про фахівця.pdf

Публічні документи

16 серпня 2019 16:48
sign.p7s
16 серпня 2019 16:47
Документи переможця.pdf
08 серпня 2019 10:35
sign.p7s
08 серпня 2019 10:31
Garantiya_97 023,42.zip
08 серпня 2019 10:31
47. Щодо ОП.PDF
08 серпня 2019 10:31
43. Чинність документів.PDF
08 серпня 2019 10:31
41. Витяг з ЄДРПОУ.PDF
08 серпня 2019 10:31
40. Витяг з реєстру ПДВ.PDF
08 серпня 2019 10:31
38. Проект договору.PDF
08 серпня 2019 10:31
37. Відсутність санкцій.PDF
08 серпня 2019 10:31
34. Листи-згоди.pdf
08 серпня 2019 10:31
32. Статут.PDF
08 серпня 2019 10:31
3. Аналогічний договір.PDF
08 серпня 2019 10:30
27. Уповноважена особа.PDF
08 серпня 2019 10:30
26. Довкілля.PDF
08 серпня 2019 10:30
24. Авторизаційний лист.pdf
08 серпня 2019 10:30
23. Про ліцензію.PDF
08 серпня 2019 10:30
22. Ліцензія+.pdf
08 серпня 2019 10:30
18. Технічне завдання.PDF
08 серпня 2019 10:30
17. Опис послуг.PDF
08 серпня 2019 10:30
11. Працівники.PDF
08 серпня 2019 10:30
10. ГШР.PDF

Публічні документи

07 серпня 2019 14:26
Оригінал відгуку.pdf
07 серпня 2019 14:26
Звіт_1-ДФ_1 кв 2019.PDF
07 серпня 2019 14:26
протокол.PDF
07 серпня 2019 14:26
наказ директор.PDF
07 серпня 2019 14:26
КОНСТЕБЛЬ_Статут.PDF
07 серпня 2019 14:26
Авторизаційний лист_2.PDF
07 серпня 2019 14:26
Авторизаційний лист_1.pdf
07 серпня 2019 14:26
Довідка про учасника.PDF

Публічні документи

08 серпня 2019 13:58
11-ВИТЯГ від 23.05.2019.pdf
08 серпня 2019 13:58
тендерна пропозиція.pdf
08 серпня 2019 13:58
Проект договору.pdf
08 серпня 2019 13:58
Лист для клієнтів.7z
08 серпня 2019 13:58
Протокол НР.7z
08 серпня 2019 13:58
Наказ Фролова Ю.М.7z
08 серпня 2019 13:58
Гарантія 13574-19.7z
08 серпня 2019 13:58
Банківська ліцензія.7z
08 серпня 2019 13:58
11-CТАТУТ від 17.05.2019.pdf
08 серпня 2019 13:57
Авторизаційний лист.pdf
08 серпня 2019 13:57
7.2-Ліцензія.pdf
08 серпня 2019 13:57
Фахівець ЗО.pdf
08 серпня 2019 13:57
Наявність спец одягу.pdf
08 серпня 2019 13:57
Дозволи радіостанції.pdf
08 серпня 2019 13:57
Довідка МТБ.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
"СББ" (ТОВ)
#21033558
Рішення скасоване 3 014 668,80
UAH
17 вересня 2019 17:10
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ "ЛЕГІОН-КИЇВ"
#34604145
Рішення скасоване 3 018 501,71
UAH
17 вересня 2019 17:10
"СББ" (ТОВ)
#21033558
Очікує рішення 3 014 668,80
UAH
20 вересня 2019 08:20
"СББ" (ТОВ)
#21033558
Рішення скасоване 3 014 668,80
UAH
20 вересня 2019 08:20

Документи

20 вересня 2019 08:21
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 26 вересня 2019 16:13
Коментар щодо відміни: Відсутність подальшої потреби в закупівлі.

Актуальні тендери

До пошуку