Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними медичними та небезпечними відходами
Очікувана вартість
441 154,39 UAH
UA-2019-06-25-000721-a 4869ae2663af480ca95a7586cdca4c9b
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
Код ЄДРПОУ: 40081237
Місцезнаходження замовника: 49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, пр. К.Маркса 108
Контактна особа замовника: Олійник Оксана Сергіївна
(056) 793-35-46
o.olijnyk@dp.uz.gov.ua

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 червня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 01 липня 2019 17:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 11 липня 2019 17:00
Очікувана вартість: 441 154,39 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – Лот 1 - 152,25т (152 250,00 кг); Лот 2 - 13,87т (13 870,00 кг); Лот 3 - 68,53т (68 530,00 кг).
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – На території Виконавця.
Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ. Джерело фінансування закупівлі - власні кошти.
Розгорнути Згорнути

Документація

Тендерна документація

25 червня 2019 17:12
Електронний цифровий підпис

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-25-000721-a.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ", Код ЄДРПОУ:39624900
Дата подання: 24 липня 2019 17:00
Невідповідність пропозиції переможця вимогам тендерної документації
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИКУ!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково – виробнича компанія «УКРЕКОПРОМ» (далі - ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ») повідомляє, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Екологічні переробні технології» (далі – Учасник) у складі своєї тендерної пропозиції на закупівлю № UA-2019-06-25-000721-a (Лот №1-Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними медичними та небезпечними відходами) надало недійсний договір № 19-ЛЦ від 23 лютого 2018 року на надання послуг поводження з відходами, укладений між Учасником та ТОВ «НВК УКРЕКОПРОМ», та за яким останнього (ТОВ «НВК УКРЕКОПРОМ») планується залучати як субпідрядника по даній закупівлі.
Враховуючи вищевикладене варто повідомити Замовника, що Договір № 19-ЛЦ від 23 лютого 2018 року вважається недійсним з березня 2019 року, у зв’язку з його розірванням в односторонньому порядку за ініціативою ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ».
Просимо взяти зазначені відомості до уваги, так як у випадку обрання Учасника – Переможцем закупівлі № UA-2019-06-25-000721-a (Лот №1-Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними медичними та небезпечними відходами) - ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ», як суб’єкт господарювання, зазначений Учасником як субпідрядник, не зможе надавати послуги за договором про закупівлю. Виходячи з цього, Учасник-Переможець, в силу відсутності у нього ліцензії на поводження з небезпечними відходами, що є предметом даної закупівлі - не зможе виконати свої зобов’язання за Договором про закупівлю в повному обсязі та відповідно до його умов.
Попереджаємо, що серед негативних наслідків обрання ТОВ «Екологічні переробні технології» Переможцем закупівлі може бути, зокрема: неналежне виконання умов договору та завдання шкоди навколишньому природному середовищу - виходячи з відсутності у Переможця діючої ліцензії на поводження з небезпечними відходами, що є предметом закупівлі, а також відсутності іншої дозвільної документації, необхідного персоналу, обладнання та матеріально-технічної бази.
Додатково зазначаємо, що вчинення злочинів у сфері охорони довкілля тягне за собою кримінальну відповідальність. Наслідком відкриття кримінального провадження є проведення гласних та негласних слідчих-розшукових дії щодо юридичної особи-правопорушника та її контрагентів, з метою отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
25 липня 2019 15:55
Згідно з Додатком 2 та Додатком 3 тендерної документації вимагалися документи для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям. У складі наданого переліку документів учасником ТОВ «Екологічні переробні технології», який був визнаний переможцем торгів, була надана Ліцензія у сфері поводження з небезпечними відходами, інформаційний лист, щодо її подовження, та на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України http://www.menr.gov.ua/ «Переліку ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами" за посиланням: https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html перевірена її достовірність.
Також у складі наданого переліку документів був наданий Договір субпідряду на надання послуг з поводження з відходами від 23.02.0218 №19-ЛЦ між ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології», термін дії договору – 31.12.2019. Офіційних листів або повідомлень щодо розірвання зазначеного договору від обох сторін вказаного Договору не надавалися.
Слід зазначити, що була надана довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання договірних зобов’язань щодо надання послуг, згідно предмету закупівлі, та довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ».
Інформація ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» на вимогу Додатку 2 тендерної документації надана належним чином та в повному обсязі.
Вважаємо, що підстави для відхилення переможця ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» відсутні.»
Номер вимоги: UA-2019-06-25-000721-a.c3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 24 липня 2019 18:05
відповідь на вимогу ТОВ "НВК "Укрекопром"
ТОВ «Екологічні переробні технології»(далі- Учасник) в своїй тендерній пропозиції надало всі документи, які вимагалися тендерною документацією для кваліфікації учасників. Стосовно надання послуг на типи небезпечних відходів 3 класу небезпеки, на які не розповсюджується ліцензія Учасника, було надано довідку про субпідрядника і копію договору субпідряду. Рішення Учасника про залучення до субпідряду за даною закупівлею було прийнято на підставі дозвільних документів ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» та діючого договору №19-ЛЦ від 23/02/2018, укладеного між ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології».
Достовірність зазначеної інформації щодо Ліцензії Учасника та субпідрядника Ви маєте можливість безпосередньо перевірити на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України http://www.menr.gov.ua/ «Переліку ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами" за посиланням: https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html.
Актуальність ліцензій УКРТРАНСБЕЗПЕКИ на перевезення небезпечних відходів можна перевірити на офіційному сайті УКРТРАНСБЕЗПЕКИ за посиланням: http://dsbt.gov.ua/storinka/01062018-diysni-licenziyi-ta-vydy-gospodarskoyi-diyalnosti
Дані розміщено на офіційних веб-сайтах органів ліцензування відповідно до змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», внесених Законом України від 26.11.2015 № 835 «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон №835) (із змінами, передбаченими Законом від 06.10.2016 № 1666-VIII), що набули чинності 01 січня 2017 року.
Стосовно Договору субпідряду повідомляємо, що Договір №19-ЛЦ було укладено між ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології» 23.02.2018р. Пунктом 12.2. договору зазначено, що договір може бути достроково розірваний за взаємною згодою Сторін або за ініціативою однієї із Сторін з обов’язковим повідомленням про це іншої Сторони не менше ніж за 30 (тридцять)к календарних днів до передбачуваної дати розірвання. Станом на 24.07.2019 року ТОВ «Екологічні переробні технології» не отримало повідомлення про таке рішення іншої сторони, скаржник також не надав офіційного підтвердження щодо підстав для розірвання зазначеного договору. Тому, відповідно до п.12.1 Договір №19-ЛЦ діє до 31 грудня 2019р., а кожна з Сторін повинна дотримуватися умов та обов’язків за договором. Враховуючи вищевикладене Учасник мав всі законні підстави повідомити про залучення ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» до виконання послуг за закупівлею на підставі чинного Договору і ліцензій субпідрядника. Додатково зазначаємо, що обсяг послуг, що планується передати субпідряднику не перевищує 20% вартості договору про закупівлю.
Учасник ТОВ «Екологічні переробні технології» має матеріально-технічну базу, необхідний персонал, працівників відповідної кваліфікації з проходженням навчання та наявністю відповідних посвідчень та сертифікатів, про що надана відповідна інформація, що вимагалась тендерною документацією.
Враховуючи викладене, тендерна пропозиція ТОВ «Екологічні переробні технології» надана у відповідності до вимог тендерної документації та наявних діючих дозвільних документів.
Відповідно, керуючись нормами Закону України «Про публічні закупівлі» та основними принципами закупівель, ТОВ «Екологічні переробні технології» вимагає залишити вимогу ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» без задоволення.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
25 липня 2019 15:56
Згідно з Додатком 2 та Додатком 3 тендерної документації вимагалися документи для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям. У складі наданого переліку документів учасником ТОВ «Екологічні переробні технології», який був визнаний переможцем торгів, була надана Ліцензія у сфері поводження з небезпечними відходами, інформаційний лист, щодо її подовження, та на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України http://www.menr.gov.ua/ «Переліку ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами" за посиланням: https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html перевірена її достовірність.
Також у складі наданого переліку документів був наданий Договір субпідряду на надання послуг з поводження з відходами від 23.02.0218 №19-ЛЦ між ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології», термін дії договору – 31.12.2019. Офіційних листів або повідомлень щодо розірвання зазначеного договору від обох сторін вказаного Договору не надавалися.
Слід зазначити, що була надана довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання договірних зобов’язань щодо надання послуг, згідно предмету закупівлі, та довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ».
Інформація ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» на вимогу Додатку 2 тендерної документації надана належним чином та в повному обсязі.
Вважаємо, що підстави для відхилення переможця ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» відсутні.»
Номер вимоги: UA-2019-06-25-000721-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ", Код ЄДРПОУ:39624900
Дата подання: 24 липня 2019 17:00
Невідповідність пропозиції переможця вимогам тендерної документації
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИКУ!
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково – виробнича компанія «УКРЕКОПРОМ» (далі - ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ») повідомляє, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Екологічні переробні технології» (далі – Учасник) у складі своєї тендерної пропозиції на закупівлю № UA-2019-06-25-000721-a (Лот №2-Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними медичними та небезпечними відходами) надало недійсний договір № 19-ЛЦ від 23 лютого 2018 року на надання послуг поводження з відходами, укладений між Учасником та ТОВ «НВК УКРЕКОПРОМ», та за яким останнього (ТОВ «НВК УКРЕКОПРОМ») планується залучати як субпідрядника по даній закупівлі.
Враховуючи вищевикладене варто повідомити Замовника, що Договір № 19-ЛЦ від 23 лютого 2018 року вважається недійсним з березня 2019 року, у зв’язку з його розірванням в односторонньому порядку за ініціативою ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ».
Просимо взяти зазначені відомості до уваги, так як у випадку обрання Учасника – Переможцем закупівлі № UA-2019-06-25-000721-a (Лот №2-Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними медичними та небезпечними відходами) - ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ», як суб’єкт господарювання, зазначений Учасником як субпідрядник, не зможе надавати послуги за договором про закупівлю. Виходячи з цього, Учасник-Переможець, в силу відсутності у нього ліцензії на поводження з небезпечними відходами, що є предметом даної закупівлі - не зможе виконати свої зобов’язання за Договором про закупівлю в повному обсязі та відповідно до його умов.
Попереджаємо, що серед негативних наслідків обрання ТОВ «Екологічні переробні технології» Переможцем закупівлі може бути, зокрема: неналежне виконання умов договору та завдання шкоди навколишньому природному середовищу - виходячи з відсутності у Переможця діючої ліцензії на поводження з небезпечними відходами, що є предметом закупівлі, а також відсутності іншої дозвільної документації, необхідного персоналу, обладнання та матеріально-технічної бази.
Додатково зазначаємо, що вчинення злочинів у сфері охорони довкілля тягне за собою кримінальну відповідальність. Наслідком відкриття кримінального провадження є проведення гласних та негласних слідчих-розшукових дії щодо юридичної особи-правопорушника та її контрагентів, з метою отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
25 липня 2019 15:58
Згідно з Додатком 2 та Додатком 3 тендерної документації вимагалися документи для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям. У складі наданого переліку документів учасником ТОВ «Екологічні переробні технології», який був визнаний переможцем торгів, була надана Ліцензія у сфері поводження з небезпечними відходами, інформаційний лист, щодо її подовження, та на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України http://www.menr.gov.ua/ «Переліку ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами" за посиланням: https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html перевірена її достовірність.
Також у складі наданого переліку документів був наданий Договір субпідряду на надання послуг з поводження з відходами від 23.02.0218 №19-ЛЦ між ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології», термін дії договору – 31.12.2019. Офіційних листів або повідомлень щодо розірвання зазначеного договору від обох сторін вказаного Договору не надавалися.Слід зазначити, що була надана довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання договірних зобов’язань щодо надання послуг, згідно предмету закупівлі, та довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ».
Інформація ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» на вимогу Додатку 2 тендерної документації надана належним чином та в повному обсязі.
Вважаємо, що підстави для відхилення переможця ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» відсутні.»
Номер вимоги: UA-2019-06-25-000721-a.b4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 24 липня 2019 18:06
відповідь на вимогу ТОВ "НВК "Укрекопром"
ТОВ «Екологічні переробні технології»(далі- Учасник) в своїй тендерній пропозиції надало всі документи, які вимагалися тендерною документацією для кваліфікації учасників. Стосовно надання послуг на типи небезпечних відходів 3 класу небезпеки, на які не розповсюджується ліцензія Учасника, було надано довідку про субпідрядника і копію договору субпідряду. Рішення Учасника про залучення до субпідряду за даною закупівлею було прийнято на підставі дозвільних документів ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» та діючого договору №19-ЛЦ від 23/02/2018, укладеного між ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології».
Достовірність зазначеної інформації щодо Ліцензії Учасника та субпідрядника Ви маєте можливість безпосередньо перевірити на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України http://www.menr.gov.ua/ «Переліку ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами" за посиланням: https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html.
Актуальність ліцензій УКРТРАНСБЕЗПЕКИ на перевезення небезпечних відходів можна перевірити на офіційному сайті УКРТРАНСБЕЗПЕКИ за посиланням: http://dsbt.gov.ua/storinka/01062018-diysni-licenziyi-ta-vydy-gospodarskoyi-diyalnosti
Дані розміщено на офіційних веб-сайтах органів ліцензування відповідно до змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», внесених Законом України від 26.11.2015 № 835 «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон №835) (із змінами, передбаченими Законом від 06.10.2016 № 1666-VIII), що набули чинності 01 січня 2017 року.
Стосовно Договору субпідряду повідомляємо, що Договір №19-ЛЦ було укладено між ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології» 23.02.2018р. Пунктом 12.2. договору зазначено, що договір може бути достроково розірваний за взаємною згодою Сторін або за ініціативою однієї із Сторін з обов’язковим повідомленням про це іншої Сторони не менше ніж за 30 (тридцять)к календарних днів до передбачуваної дати розірвання. Станом на 24.07.2019 року ТОВ «Екологічні переробні технології» не отримало повідомлення про таке рішення іншої сторони, скаржник також не надав офіційного підтвердження щодо підстав для розірвання зазначеного договору. Тому, відповідно до п.12.1 Договір №19-ЛЦ діє до 31 грудня 2019р., а кожна з Сторін повинна дотримуватися умов та обов’язків за договором. Враховуючи вищевикладене Учасник мав всі законні підстави повідомити про залучення ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» до виконання послуг за закупівлею на підставі чинного Договору і ліцензій субпідрядника. Додатково зазначаємо, що обсяг послуг, що планується передати субпідряднику не перевищує 20% вартості договору про закупівлю.
Учасник ТОВ «Екологічні переробні технології» має матеріально-технічну базу, необхідний персонал, працівників відповідної кваліфікації з проходженням навчання та наявністю відповідних посвідчень та сертифікатів, про що надана відповідна інформація, що вимагалась тендерною документацією.
Враховуючи викладене, тендерна пропозиція ТОВ «Екологічні переробні технології» надана у відповідності до вимог тендерної документації та наявних діючих дозвільних документів.
Відповідно, керуючись нормами Закону України «Про публічні закупівлі» та основними принципами закупівель, ТОВ «Екологічні переробні технології» вимагає залишити вимогу ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» без задоволення.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
25 липня 2019 16:00
Згідно з Додатком 2 та Додатком 3 тендерної документації вимагалися документи для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним критеріям. У складі наданого переліку документів учасником ТОВ «Екологічні переробні технології», який був визнаний переможцем торгів, була надана Ліцензія у сфері поводження з небезпечними відходами, інформаційний лист, щодо її подовження, та на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України http://www.menr.gov.ua/ «Переліку ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами" за посиланням: https://menr.gov.ua/content/perelik-licenziativ-na-provadzhennya-gospodarskoi-diyalnosti-z-povodzhennya-z-nebezpechnimi-vidhodami.html перевірена її достовірність.
Також у складі наданого переліку документів був наданий Договір субпідряду на надання послуг з поводження з відходами від 23.02.0218 №19-ЛЦ між ТОВ «Науково-виробнича компанію «Укрекопром» та ТОВ «Екологічні переробні технології», термін дії договору – 31.12.2019. Офіційних листів або повідомлень щодо розірвання зазначеного договору від обох сторін вказаного Договору не надавалися.
Слід зазначити, що була надана довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання договірних зобов’язань щодо надання послуг, згідно предмету закупівлі, та довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ».
Інформація ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» на вимогу Додатку 2 тендерної документації надана належним чином та в повному обсязі.
Вважаємо, що підстави для відхилення переможця ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ» відсутні.»

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лот №1-Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними медичними та небезпечними відходами
Опис предмету закупівлі: Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – Лот 1 - 152,25т (152 250,00 кг); Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – На території Виконавця.
Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ. Джерело фінансування закупівлі - власні кошти.
Розгорнути Згорнути
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 250 375,95 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 252,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 12 липня 2019 11:53
Закінчення: 12 липня 2019 12:20
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

152.25 т.
Лот №1-Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними медичними та небезпечними відходами
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата доставки: 27 грудня 2019

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) – оплата за надані послуги, здійснюється протягом 30 банківських днів з моменту підписання сторонами актів здавання-приймання наданих послуг та отримання рахунків від Виконавця, але не раніше реєстрації податкової накладної. Пiсляоплата 30 Банківські 100

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

25 червня 2019 17:12
Додаток №4 договор Лот №1.doc
25 червня 2019 17:12
Додаток №3 техвимоги Лот №1.docx
25 червня 2019 17:12
Додаток №1 пропозиція Лот №1.docx
25 червня 2019 17:12
ТД.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 12 липня 2019 12:20

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "РЕИ БРОВАРИ" 227 488,60
UAH з ПДВ
227 488,60
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ" 236 526,00
UAH з ПДВ
209 316,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ" 199 629,00
UAH з ПДВ
199 629,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

11 липня 2019 14:04
2.4.1. Довідка.pdf.p7s
11 липня 2019 14:04
2.4.1. Довідка.pdf

Публічні документи

11 липня 2019 10:48
проект договору.pdf
11 липня 2019 10:48
МАН Допуск до 23.10.19.pdf
11 липня 2019 10:48
МАН Дог. оренди КОПІЯ.pdf
11 липня 2019 10:47
ЗИЛ Допуск 28.09.2019.pdf
11 липня 2019 10:47
09. Витяг ПДВ.pdf
11 липня 2019 10:47
07. Статут 20.03.2019 КОПІЯ.pdf

Публічні документи

25 липня 2019 12:46
sign.p7s
25 липня 2019 12:43
sign.p7s
25 липня 2019 12:42
Довідка ДФС_81169_23.07_doc.p7s
25 липня 2019 12:42
Довідка ДФС_81169_23.07.19
12 липня 2019 15:07
sign.p7s
12 липня 2019 15:06
sign.p7s
11 липня 2019 16:51
sign.p7s
11 липня 2019 16:48
sign.p7s
11 липня 2019 16:44
sign.p7s
11 липня 2019 16:37
sign.p7s

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
#37797799
Переможець 199 629,00
UAH з ПДВ
24 липня 2019 13:42

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 липня 2019 13:42

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
#37797799
199 629,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
12 серпня 2019 16:14
Лот№1.pdf укладений
12 серпня 2019 16:14

Актуальні тендери

До пошуку