КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (ТЕРМОСАНАЦІЯ) БУДІВЛІ СПАЛЬНОГО КОРПУСУ ТРИПОВЕРХОВОГО ДИТЯЧОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО САНАТОРІЮ "ОРЛЯТКО" ЗА АДРЕСОЮ СМТ. ВОРЗЕЛЬ, ВУЛ. КУРОРТНА, 19 (Капітальний ремонт і реставрація)
Очікувана вартість
13 059 726,76 UAH
UA-2019-06-25-000720-a 1094a7d4a590489cbf0bb559e52988af
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: ДИТЯЧИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ САНАТОРІЙ "ОРЛЯТКО" ТЕРИТОРІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" У МІСТІ КИЄВІ
Код ЄДРПОУ: 19426807
Місцезнаходження замовника: 08296, Україна, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Ворзель, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКОГО ЖОВТНЯ, будинок 19
Контактна особа замовника: Грищенко Світлана Володимирівна
10198@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 червня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 06 липня 2019 11:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 16 липня 2019 11:00
Початок аукціону: 17 липня 2019 12:57
Початок аукціону: 17 липня 2019 12:57
Очікувана вартість: 13 059 726,76 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 65 200,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 100 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,77 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (ТЕРМОСАНАЦІЯ) БУДІВЛІ СПАЛЬНОГО КОРПУСУ ТРИПОВЕРХОВОГО ДИТЯЧОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО САНАТОРІЮ "ОРЛЯТКО" ЗА АДРЕСОЮ СМТ. ВОРЗЕЛЬ, ВУЛ. КУРОРТНА, 19 (Капітальний ремонт і реставрація)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 листопада 2019
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Виконання робіт оплата проводиться поетапно за фактично виконані роботи на підставі актів виконаних робіт Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-25-000720-a.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ ПРОМІН БУД СЕРВИС, Код ЄДРПОУ:40777092
Дата подання: 24 липня 2019 12:40
Щодо неправомірного визначення переможцем процедури закупівлі
Суб’єкт вимоги:
товариство з обмеженою відповідальністю
«Промін Буд Сервіс» (надалі - суб’єкт вимоги)
02094, м. Київ, вулиця Хоткевича Гната, будинок 12, офіс 177

Замовник торгів:
Дитячий спеціалізований санаторій «Орлятко» Територіального медичного об’єднання «САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ» у місті Києві (надалі – Замовник)
вул. Курортна (Великого Жовтня), 19, смт Ворзель, Київська обл., 08296


Номер оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу та назва предмету закупівлі:
UA-2019-06-25-000720-a
"КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (ТЕРМОСАНАЦІЯ) БУДІВЛІ СПАЛЬНОГО КОРПУСУ ТРИПОВЕРХОВОГО ДИТЯЧОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО САНАТОРІЮ "ОРЛЯТКО" ЗА АДРЕСОЮ СМТ. ВОРЗЕЛЬ, ВУЛ. КУРОРТНА, 19 (Капітальний ремонт і

Вимога
на неправомірні дії Замовника

"25" червня 2019 року Замовником була оголошена процедура закупівель: «виготовлення проектних і вишукувальних робіт КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ (ТЕРМОСАНАЦІЯ) БУДІВЛІ СПАЛЬНОГО КОРПУСУ ТРИПОВЕРХОВОГО ДИТЯЧОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО САНАТОРІЮ "ОРЛЯТКО" ЗА АДРЕСОЮ СМТ. ВОРЗЕЛЬ, ВУЛ. КУРОРТНА, 19 (Капітальний ремонт і реставрація)" [Ідентифікатор закупівлі UA-2019-06-25-000720-a].
Відповідно до інформації розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу та тендерної документації (надалі – Документація) Замовника кінцевий строк подання тендерних пропозицій (надалі – Пропозиція(ї)) – 16 липня 2019.

Відповідно до інформації розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу свої Пропозиції подали наступні учасники:
1. ТОВ "ВКФ Атлант-плюс"
2. Товариство з обмеженою відповідальністю "ГРУПА АТЕНА"
3. ТОВ Виробничо-будівельна компанія "Містобуд"
4. ТОВ ПРОМІН БУД СЕРВИС (суб’єкт вимоги).

Згідно з інформацією, розміщеною на веб-порталі Уповноваженого органу, розкриття Пропозицій відбулось 17.07.2019.
Замовником було відхилено Пропозицію ТОВ Виробничо-будівельна компанія "Містобуд" та визначено переможцем Процедури закупівлі - ТОВ "ВКФ Атлант-плюс".
Суб’єкт вимоги не погоджується з рішенням Замовника щодо визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ "ВКФ Атлант-плюс", обґрунтовуючи це наступним.
Тендерна пропозиція (надалі – Пропозиція) учасника ТОВ "ВКФ Атлант-плюс" не відповідає умовам тендерної документації (надалі – Докуменатція), враховуючи наступне, зокрема:
1) Відповідно до п.1 розілу ІІІ Документації Пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі складається, зокрема, з документів, що підтверджують надання забезпечення Пропозиції – відповідно ч 2 р. ІІІ Тендерної документації;
Відповідно до пункту 2 розділу ІІІ Документації Замовником вимагається внесення учасником забезпечення тендерної пропозиції. Вид забезпечення: електронна банківська гарантія. Сума забезпечення: 65 200,0 грн. Строк дії забезпечення: 90 календарних днів з дати розкриття тендерної пропозиції. Банківська гарантія повинна бути оформлена з грошовим покриттям.
На підтвердження наявності грошового покриття надається довідка з банку про залишок коштів на рахунку або інший документ банку. Електронна банківська гарантія та підтвердження наявності грошового покриття банківської гарантії завантажується в електронну систему закупівель безпосередньо Учасником через електронний майданчик.
Таким чином, Замовником у Документації вимагається надання забезпечення Пропозиції учасника у формі банківської гарантії з покриттям, на підтвердження наявності коштів покриття банківської гарантії учасник має надати саме довідка з банку про залишок коштів на рахунку або інший документ банку, що свідчить про таке покриття.

У складі Пропозиції учасника в архівній папці «Fwd_ Приватбанк- договор на согласование по гарантии _АТЛАНТ-ПЛЮС_.zip» міститься банківська гарантія, ліцензія та довіреність.
Разом з тим, у складі Пропозиції учасника відсутня саме довідка з банку про залишок коштів на рахунку або інший документ банку, що свідчить саме про покриття банківської гарантії, що не відповідає умовам Документації в цій частині.
Дана невідповідність учасника підтверджується практикою органу оскарження, а саме - аналогічна позиція органу оскарження - рішення від 13.11.2018 № 11598-пкд, ідентифікатор закупівлі № UA-2018-09-05-001401-b.

2) Відповідно до п.1 розділу ІІІ Документації Пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі складається, зокрема, з документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям визначених п. 1. ч. 5 р. ІІІ Тендерної документації у вигляді електронного документу (кольорової сканкопії). Документи завантажуються окремими файлами в електронну систему закупівель безпосередньо Учасником згідно вимог Замовника визначених у додатку №3 до Тендерної документації.
Відповідно до додатку № 3 Докуменатції для підтвердження інформації про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям учасники завантажують в електронну систему кольорово відскановані документи згідно переліку, зокрема, Документи, що підтверджують наявність обладнання та матеріально-технічної бази. 3.1. Довідка в довільній формі, що містить інформацію про наявність будівельних машин (механізмів), обладнання та матеріально-технічної бази підтверджена завіреною копією документа на право власності або право користування обладнанням та матеріально-технічною базою. Інформація про наявність будівельних машин (механізмів), обладнання та матеріально-технічної бази повинна бути надана у формі таблиці за наведеним зразком.
*Обладнання, а саме кран автомобільний вантажопідйомністю не менше 25 т, автомобіль-самоскид Не менше 3 одиниць, та ліса будівельні (не менш 1500м2), вишка-тура, яке обов’язково зазначається учасником у довідці, та має бути у власності Учасника або субпідрядної організації.

Таким чином саме у власності Учасника або субпідрядної організації має бути кран автомобільний вантажопідйомністю не менше 25 т, автомобіль-самоскид не менше 3 одиниць, та ліса будівельні ( не менш 1500м2), та зазначити таке майно у довідці.
У складі Пропозиції учасника в архівній папці «Додаток 3_обладнання.rar» містяться, зокрема, файли – довідка наявність будівельних машин (механізмів), обладнання та матеріально-технічної бази, у якій, зокрема, зазначено, про наявність саме в учасника базового комплекту вишки-тура.
2.1.Разом з тим, учасником зазначено в довідці про наявність автомобілів-самоскидів та автокрану КТА-25 Краз, саме у власності МПП «Атлант-плюс» та зазначено, що учасник орендує такі автомобілі в МПП «Атлант-плюс».
У складі Пропозиції учасника у файлі «16 липня 2019 10:035. Гарантійний лист про субпідряд. Додаток 5.PDF» міститься лист, в якому учасник, зокрема, зазначає, що не планує залучати субпідрядні організації до виконання робіт.
Таким чином, у складі Пропозиції учасника відсутні саме у власності учасника або субпідрядної організації Кран автомобільний вантажопідйомністю не менше 25 т, Автомобіль-самоскид Не менше 3 одиниць, що не відповідає умовам Документації в цій частині.
2.2. Крім того, учасник не зазначив та не підтвердив у наявності учасника або субпідрядника саме ліса будівельні (не менш 1500м2), що не відповідає умовам Документації в цій частині.

Дана невідповідність учасника підтверджується практикою органу оскарження, а саме – аналогічна позиція органу оскарження - рішення від 11.06.2019 № 7560-пкд, ідентифікатор закупівлі № UA-2019-04-18-000590-b.

3) Відповідно до додатку № 3 Документації для підтвердження інформації про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям учасники завантажують в електронну систему кольорово відскановані документи згідно переліку, зокрема, документи, що підтверджують наявність досвіду виконання аналогічних договорів.
Оригінал інформаційної довідки, що містить відомості стосовно виконання аналогічного договору із зазначенням інформації щодо найменування замовника, предмету договору, дати укладання договору, дати завершення виконання робіт за договором.
Оригінал листа-відгуку від замовника щодо співпраці з Учасником під час виконання договору, зазначеного в довідці. Відгук повинен містити інформацію про назву предмету закупівлі (предмет договору), роки виконання договору та інформацію про виконання договору в повному обсязі, відповідність виконаних робіт технічним і якісним вимогам, що передбачені чинним законодавством.
Таким чином, у відгуці має обов’язково бути зазанчена інформація, зокрема, роки виконання договору та інформацію про виконання договору в повному обсязі, та саме відповідність виконаних робіт технічним і якісним вимогам, що передбачені чинним законодавством.

У складі Пропозиції учасника в архівній папці «Додаток 3_ ан.договори.rar» містяться, зокрема, договір від 07.07.2015 №80Г-БМ-ТС, укладений з КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях
м. Києва» КМДА та відповідний відгук.
Разом з тим, у наданому учасником Відгуку відсутня інформація саме про роки виконання договору та інформацію про виконання договору в повному обсязі, та саме відповідність виконаних робіт технічним і якісним вимогам, що передбачені чинним законодавством, що не відповідає умовам Документації в цій частині.
Дана невідповідність учасника підтверджується практикою органу оскарження, а саме - рішення від 11.06.2019 № 7560-пкд, ідентифікатор закупівлі № UA-2019-04-18-000590-b.

4) Відповідно до п.1 розілу ІІІ Документації Пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі складається, зокрема, з інформації і документів, що містять технічний опис предмета закупівлі, документи, що підтверджують відповідність технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі, встановленим замовником. Документи завантажуються окремими файлами в електронну систему закупівель безпосередньо Учасником згідно вимог Замовника визначених у додатку №2 до Тендерної документації.
1.1. Відповідно до додатку № 2 Документації учасник має надати у складі Пропозиції, зокрема, оригінал або завірену належним чином копію дозволу, виданого уповноваженим органом, на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 48.
У складі Пропозиції Учасника в архівній папці «4. Додаток 2.rar» містяться, зокрема, у файлі «Копія дозволу Держгірпромнагляду.pdf» копія відповідного дозволу дія якого встановлено до 25 травня 2019 року та, відповідно, та заява на продовження строку дії дозволу від 8 травня 2019 року.
Відповідно до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 48) строк видачі (продовження строку дії) дозволу або повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову у його видачі (продовженні строку дії) становить десять робочих днів з дня отримання документів.
Таким чином, строк видачі (продовження строку дії) дозволу разом зі строком надання заяви складає 20 робочих днів.
Варто зазначити, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій:16 липня 2019.
Таким чином, у складі Пропозиції учасника відсутній оригінал або завірену належним чином копію дозволу, виданого уповноваженим органом, на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 48, що не відповідає умовам Документації в цій частині.

5) Відповідно до п.1 розілу ІІІ Документації Пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі складається, зокрема, з кольоровою скан-копією паспорту та ідентифікаційного коду для фізичних осіб-підприємців та уповноважених осіб Учасника.
Відповідно до наданої у складі Пропозиції учасника довідки, наказів – уповноваженою особою на підписання документів пропозиції та договору є директор учасника А.О. Кумейко.
В архівній папці «6. Документи що підтверджують повноваження.rar» міститься, зокрема, файл «Сканкопія паспорту директора.pdf» в якому, містяться, зокрема, окремі сторінки паспорту ( 1-5,10-11 стр).
Разом з тим, відповідно до відповідно до пункту 5 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26 червня 1992 № 2503-ХІІ, паспортна книжечка являє собою зшиту внакидку нитками обрізну книжечку розміром 88х125 мм, що складається з обкладинки та 16 сторінок
Разом з тим, у складі Пропозиції Учасника відсутній паспорт уповноваженої особи (у повному обсязі), що не відповідає умовам Документації в цій частині.

Враховуючи наведене, Пропозиція Учасника не відповідає умовам Документації в цій частині.
Дана невідповідність учасника підтверджується практикою органу оскарження, а саме - рішення від 14.02.2019 № 1621, ідентифікатор закупівлі № UA-2018-12-14-003333-c.

Враховуючи викладене, Пропозиція ТОВ "ВКФ Атлант-плюс" не відповідає умовам Документація та має бути відхилена Замовником з наведених в мотивувальній частині вимоги підстав.
Відповідно до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) закупівлі здійснюються за такими принципами:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- максимальна економія та ефективність;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників;
- об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
- запобігання корупційним діям і зловживанням.
Безпідставно визначивши переможцем процедури закупівлі ТОВ "ВКФ Атлант-плюс", Пропозиція якого не відповідає Замовник порушив основні принципи закупівель, а саме - максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
Виходячи з викладеного, на підставі положень Закону

ПРОШУ:
1. Скасувати рішення про визначеняя ТОВ "ВКФ Атлант-плюс" переможцем Процедури закупівлі та відхилити тендерну пропозицію ТОВ "ВКФ Атлант-плюс".

В іншому випадку, суб’єкт вимоги буде змущений звернутись до компетенних органів, зокерма, органу оскарження з метою встановлення порушень процедури закупівлі, захисту своїх прав та відповідної реакції з боку контролюючих оргнів та громадських організацій.


Директор ТОВ «ПРОМІН БУД СЕРВІС» Черкашин І.В.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
30 липня 2019 16:35
Відповідь надана. Вимога не задоволена.
Тендерний комітет Дитячого спеціалізованого санаторію «Орлятко» розглянув вимогу (реєстраційний номер в електронній системі: UA-2019-06-25-000720-a.c1), що надійшла від Товариства з обмеженою відповідальністю «Промін Буд Сервіс» (код ЄДРПОУ 40777092, місцезнаходження: 02094, м. Київ, вулиця Хоткевича Гната, будинок 12, офіс 177), який є учасником процедури відкритих торгів на закупівлю робіт, предмет закупівлі: Капітальний ремонт (термосанація) будівлі спального корпусу триповерхового Дитячого спеціалізованого санаторію "Орлятко" за адресою смт. Ворзель, вул. Курортна, 19 (Капітальний ремонт і реставрація), номер оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу та назва предмету закупівлі: UA-2019-06-25-000720-a
Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ Тендерної документації Пропозиція, яка подається учасником процедури закупівлі складається з: Тендерної пропозиції в електронному вигляді, яка формується шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником); документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям визначених пунктом 1 частини 5 розділу ІІІ Тендерної документації у вигляді електронного документу, інформації в довільній формі про відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі згідно ст. 17 Закону; інформації і документів, що містять технічний опис предмета закупівлі, документи, що підтверджують відповідність технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі, встановленим замовником; інформації і документів, що містять відомості про залучення до виконання робіт субпідрядних організацій; документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника Учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору за результатами торгів; листа-погодження з істотними умовами договору в довільній формі; проекту договору про закупівлю; форми „Тендерна пропозиція”; документів, що підтверджують надання забезпечення тендерної пропозиції; іншими документами, передбаченими вимогами Тендерної документації.
Відповідно до пункту 2 розділу ІІІ Документації Замовником вимагається внесення учасником забезпечення тендерної пропозиції. Вид забезпечення: електронна банківська гарантія. Сума забезпечення: 65 200,0 грн. Строк дії забезпечення: 90 календарних днів з дати розкриття тендерної пропозиції. Банківська гарантія повинна бути безумовною та безвідкличною, повинна бути видана бути видана відповідно «Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» затверджена постановою Правління НБУ від 15.12.2004 № 639 (у редакції постанови Правління НБУ від 25.01.2018 р. №5). Банківська гарантія повинна бути оформлена з грошовим покриттям. На підтвердження наявності грошового покриття надається довідка з банку про залишок коштів на рахунку або інший документ банку.
У складі пропозиції Учасника ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» надав договір гарантії від 15.07.2019 року №G0719/4816, оформлений відповідно «Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» затверджена постановою Правління НБУ від 15.12.2004 № 639 (у редакції постанови Правління НБУ від 25.01.2018 р. №5) та умов Тендерної пропозиції.
Відповідно до вимог статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовником в Тендерній документації було встановлено такі кваліфікаційні критерії: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Перелік документів, які повинен надати учасник на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям наведено в додатку №3 до Тендерної документації. Учасник ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс», код ЄДРПОУ 36107594, на підтвердження своєї відповідності кваліфікаційним критеріям, установленим замовником, надав такі документи:
1. Документи, що підтверджують наявність досвіду виконання аналогічних договорів:
1.1. Скановану копію оригіналу інформаційної довідки, яка містить інформацію про виконання аналогічного договору. Аналогічним договором згідно умов Тендерної документації вважається договір на виконання робіт з капітального ремонту (термосанації) громадських та житлових будівель, загальним об'ємом наближеним до об’ємів робіт по даній закупівлі (не менше 80%), зазначених в п.1 Додатку №2 «Технічне завдання». В довідці зазначений договір від 07.07.2015 №80Г-БМ-ТС, укладений з КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) на виконання робіт з термосанації будівлі бюджетної сфери. Довідка виконана на фірмовому бланку учасника, містить вихідний номер і дату, містить назву предмета закупівлі та номер закупівлі в електронній системі закупівель.
1.2. Скановану копію оригіналу договору, що зазначений в довідці, з усіма додатками. Серед додатків до аналогічного договору надано і Графік виконання робіт, в якому зазначено строк виконання робіт: липень – вересень 2015 року.
1.3. Скановані копії актів виконаних робіт, які підтверджують виконання договору.
1.4. Сканкопію оригіналу відгуку КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо співпраці з ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс». У відгуку зазначено, що доручені ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» роботи були виконані належним чином, в повному обсязі та у повній відповідності з умовами, якістю та у строк, передбачений договором підряду.
Аналізуючи надані документи, було встановлено, що обсяги робіт за наданим договором перевищують обсяги робіт, зазначені в п.1 Додатку №2 «Технічне завдання», тобто договір від 07.07.2015 №80Г-БМ-ТС, укладений з КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) на виконання робіт з термосанації будівлі бюджетної сфери є аналогічним договором відповідно до умов Тендерної документації, надані всі документи, які підтверджують його виконання в повному обсязі в строк та належної якості. Відповідно до пункту 6 додатку №3 до Тендерної документації замовник приймає рішення про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям не лише на підставі наявності відповідних документів, а й виходячи із змісту інформації та враховуючи специфіку закупівлі. Отже, на підставі наданих документів Учасника було встановлено, що учасник ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» має позитивний досвід виконання аналогічного договору.
2. Документи, що підтверджують наявність матеріально-технічної бази:
2.1. Довідка, що містить інформацію про наявність будівельних машин (механізмів), обладнання та матеріально-технічної бази, та обортно-сальдова відомість ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс»по рахунку 10, яка підтверджує наявність у ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» власного обладнання, зазначеного в довідці. Довідка виконана на фірмовому бланку учасника, містить вихідний номер і дату, містить назву предмета закупівлі та номер закупівлі в електронній системі закупівель. Інформація надана в табличній формі за наданим зразком. В таблиці міститься інформація про наявність в учасника (власних та орендованих) будівельних машин, механізмів та обладнання, які необхідні для виконання робіт згідно з технічним завданням (додаток №2 до Тендерної документації), в тому числі складові будівельних лісів (діагональ об’ємна, стабілізатор в зборі, базовий комплект вишки-тури, комплект нарощування вишки-тури тощо). Інформація відповідає розділу ІІ та розділу ІІІ Розрахунку вартості матеріальних ресурсів (відомості ресурсів), який надано Учасником в якості підтверджуючого розрахунку договірної ціни.
Договори оренди обладнання та гарантійні листи від власника (орендодавця) обладнання щодо підтвердження надання учаснику зазначеного обладнання та матеріально-технічної бази для здійснення робіт, передбачених умовами даної Тендерної документації, протягом всього строку таких виконання робіт. Зокрема, наданий договір оренди транспортного засобу №2 від 03.09.2018 р., укладеного з МПП «Атлант-Плюс», відповідно до якого орендодавець надає учаснику автокран КТА-25 в/п на шассі КрАЗ-250, автомобіль ГАЗ 330232 (самоскид) – 5 шт. автомомбіль Mersedes-Benz 817, автомобіль ТАТА LPT 613. Орендодавець надав гарантійний лист, в якому підтверджує надання ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» транспортних засобів, які є об’єктом оренди, для виконання робіт по даній закупівлі протягом всього строку виконання робіт. Крім того, була перевірена інформація, яка міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, і з’ясовано, що засновником і кінцевим бенефіціарним власником МПП «Атлант-Плюс» та ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» є одна особа. Відповідно до пункту 6 додатку №3 до Тендерної документації замовник приймає рішення про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям не лише на підставі наявності відповідних документів, а й виходячи із змісту інформації та враховуючи специфіку закупівлі. Отже, на підставі наданих документів Учасника було встановлено, що учасник ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» має матеріально-технічну базу, машини та обладнання для виконання робіт по даній закупівлі.
3. Документи, що підтверджують, наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід – надані Учасником ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» в повному обсязі і у відповідності до вимог Тендерної документації.
Отже, тендерним комітетом було прийнято правомірне рішення щодо відповідності Учасника кваліфікаційним вимогам, встановленим Тендерною документацію.

Відповідно до п. 12.4 додатку № 2 Тендерної документації учасник повинен надати у складі своєї пропозиції оригінал або завірену належним чином копію дозволу, виданого уповноваженим органом, на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 48.
У складі своєї пропозиції учасника ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» надав:
- скановану копію оригіналу Дозволу №1329.12.32, виданого Територіальним управлінням Держгірпромнагляду України у Київській області та м. Києві на виконання робіт з підвищеної небезпеки, а саме: виконання верхолазних робіт, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту, з перекриття або робочого настилу; виконання зварювальних робіт; зведення, монтаж будинків, споруд, зміцнення їх аварійних частин. Строк дії Дозволу: до 30 травня 2022 року;
- скановану копію оригіналу Дозволу №1896.14.32, виданого Територіальним управлінням Держгірпромнагляду України у Київській області та м. Києві на монтаж, демонтаж, налагодження машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки: вантажопідіймальних машин, підйомників, зокрема будівельних. Строк дії Дозволу: до 25 травня 2019 року. Разом з тим була надана заява про продовження строку дії Дозволу №1896.14.32, подана до Головного управління Держпраці у Київській області 08.05.2019 року. Інформація про продовження дії Дозволу Учасником не надана. Відповідно до пункту 1.3. проекту договору (Додаток№ 7 до Тендерної документації) Підрядник гарантує наявність у нього необхідної ліцензії та інших дозволів, потрібних для виконання робіт за Договором. Учасник ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» у складі своєї тендерної пропозиції надав лист-погодження з умовами договору та підписаний проект договору.
Надані учасником документи є достатніми для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі, встановленим замовником.
Також, відповідно до підпункту 6 пункту 1 розділу ІІІ Тендерної документації Учасник надає документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника Учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції (в т.ч. завірення копій документів, які кольорово скануються та завантажуються в електронну систему закупівель в складі тендерної пропозиції) та договору за результатами торгів, зокрема кольорову сканкопію паспорту та ідентифікаційного коду уповноваженої особи учасника. Зазначений документ вимагався в учасників у складі тендерної пропозиції для ідентифікації посадової особи учасника. Учасник ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» надав у складі своєї пропозиції кольорову сканкопію сторінок паспорта директора ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» А.О. Кумейко, на яких наявна інформація, а саме сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11.
Отже, учасник ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» надав всі необхідні документи, що підтверджують повноваження особи посадової особи Учасника щодо підпису тендерної пропозиції та договору про закупівлю.
Тендерний комітет дитячого спеціалізованого санаторію «Орлятко» прийняв правомірне рішення, визначивши переможцем закупівлі ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс». Учасник ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» відповідає кваліфікаційним критеріям, визначеним у Тендерній документації відповідно статті 16 Закону, відсутні підстави для відмови відповідно статті 17 Закону, тендерна пропозиція повністю відповідає ТОВ «ВКФ «Атлант-Плюс» Тендерній документації на закупівлю: Капітальний ремонт (термосанація) будівлі спального корпусу триповерхового дитячого спеціалізованого санаторію "Орлятко" за адресою смт. Ворзель, вул. Курортна, 19 (ДК 021:2015-45453000-7, Капітальний ремонт і реставрація) та є найбільш економічно вигідною.
При прийнятті свого рішення тендерний комітет Дитячого спеціалізованого санаторію «Орлятко» дотримувався принципів публічних закупівель, визначених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель.

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-06-25-000720-a.b2
Статус:
Виконано Замовником
Скаржник: ТОВ ПРОМІН БУД СЕРВИС, Код ЄДРПОУ:40777092
Дата подання: 01 серпня 2019 19:21
Текст Скарги та платіжне доручення у вкладенні
Скарга на неправомірні дії Замовника щодо визначення Переможця Процедури закупівлі
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 05 серпня 2019 16:52
Рішення від 05.08.2019 № 10607 (+лист Замовнику).pdf
Дата публікації: 05 серпня 2019 16:52
Рішення від 20.08.2019 № 11533 .pdf
Дата публікації: 23 серпня 2019 23:03

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 17 липня 2019 13:30

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Виробничо-будівельна компанія "Містобуд" 12 160 503,41
UAH з ПДВ
12 060 503,40
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ВКФ Атлант-плюс" 12 563 779,20
UAH з ПДВ
12 160 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ПРОМІН БУД СЕРВИС 12 709 056,00
UAH з ПДВ
12 400 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГРУПА АТЕНА" 12 749 232,00
UAH з ПДВ
12 499 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 липня 2019 10:49
sign.p7s
16 липня 2019 10:47
Оренда машин.pdf
16 липня 2019 10:47
оборотно-сальдова.pdf
16 липня 2019 10:47
Довідка обладнання.pdf
16 липня 2019 10:47
довідка матеріали.pdf
16 липня 2019 10:47
працівники.pdf
16 липня 2019 10:47
Довідка працівники.pdf
16 липня 2019 10:47
Довідка НАЗК.zip
16 липня 2019 10:47
роботи без авансу.pdf
16 липня 2019 10:47
витяг з ПДВ.pdf
16 липня 2019 10:46
Документ_ЄДР_1005549261.zip
16 липня 2019 10:46
Ліцензія.pdf
16 липня 2019 10:46
Статут.pdf
16 липня 2019 10:46
ГАРАНТІЯ_240.2019-НГЕ.7z
16 липня 2019 10:46
проект договору.pdf
16 липня 2019 10:46
протокол _09_11_2018.pdf
16 липня 2019 10:46
довідка субпідряд.pdf
16 липня 2019 10:46
графік виконання.pdf
16 липня 2019 10:46
аналогічний договір.pdf
16 липня 2019 10:46
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

16 липня 2019 10:48
Виписка з банку.pdf
16 липня 2019 10:48
МТБ субпідрядника.pdf
16 липня 2019 10:48
Ліцензія СС2 СС3.PDF
16 липня 2019 10:48
Проект договору.pdf
16 липня 2019 10:48
Аналогічні договори.pdf
16 липня 2019 10:48
4 Лiцензiя.PDF
16 липня 2019 10:47
Scan Просяник Д.В..pdf
16 липня 2019 10:47
Scan Наказ Крутий Н.М..pdf
16 липня 2019 10:47
Scan Довідка про ІТР.pdf
16 липня 2019 10:47
5 Статут ПБС.PDF
16 липня 2019 10:47
1 Наказ директор ПБС.PDF
16 липня 2019 10:47
Документ_ЄДР_1005533401.zip
16 липня 2019 10:47
6 Витяг ПДВ ПБС.PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Виробничо-будівельна компанія "Містобуд"
#42330792
Рішення скасоване 12 060 503,40
UAH з ПДВ
27 серпня 2019 12:49
ТОВ "ВКФ Атлант-плюс"
#36107594
Рішення скасоване 12 160 000,00
UAH з ПДВ
27 серпня 2019 12:49
ТОВ Виробничо-будівельна компанія "Містобуд"
#42330792
Відхилено 12 060 503,40
UAH з ПДВ
27 серпня 2019 12:58
ТОВ ПРОМІН БУД СЕРВИС
#40777092
Очікує рішення 12 400 000,00
UAH з ПДВ
27 серпня 2019 13:04
ТОВ "ВКФ Атлант-плюс"
#36107594
Відхилено 12 160 000,00
UAH з ПДВ
27 серпня 2019 13:04

Документи

23 липня 2019 13:06
sign.p7s
23 липня 2019 13:05
№48.pdf

Документи

27 серпня 2019 13:04
sign.p7s
27 серпня 2019 13:03
№58.pdf
27 серпня 2019 13:03
№57.pdf

Інформація про відміну

Дата скасування
27 серпня 2019 14:26
Причина скасування
відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Документи
27 серпня 2019 14:26 №59.pdf

Актуальні тендери

До пошуку