Металопластикові вікна та двері
Очікувана вартість
1 388 933,00 UAH
UA-2019-06-25-000653-a 5ade51fa46a644fab95c4ef2686161bc
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Відділ освіти Жашківської міської ради
Код ЄДРПОУ: 41779881
Місцезнаходження замовника: 19200, Україна, Черкаська обл., місто Жашків, вул. Соборна,56
Контактна особа замовника: Чорна Алла Вікторівна
+380963596780
tendervo@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 червня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 30 червня 2019 16:36
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 липня 2019 16:36
Початок аукціону: 11 липня 2019 11:14
Очікувана вартість: 1 388 933,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 6 944,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
135 шт
Металопластикові вікна та двері
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 19200, Україна, Черкаська область, м.Жашків, вул.Соборна,56
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 жовтня 2019
ДК 021:2015: 44220000-8 — Столярні вироби

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки здійснюються не пізніше 7 (семи) банківських днів після підписання Сторонами відповідних видаткових накладних. Джерело фінансування-кошти місцевого бюджету. Пiсляоплата 7 Банківські 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

25 червня 2019 16:34
Електронний цифровий підпис
25 червня 2019 16:32
ТД вікна 25.06.19..doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-25-000653-a.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП Матек, Код ЄДРПОУ:33828352
Дата подання: 19 липня 2019 12:22
Оскарження
В додатку
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 липня 2019 14:37
На Вашу скаргу повідомляємо: 25.06.2019 року відділом освіти Жашківської міської ради була оголошено процедуру закупівлі
UA-2019-06-25-000653-a-відкриті торги по предмету закупівлі « Металопластикові вікна та двері (включаючи транспортні, демонтажні та монтажні роботи»- ДК 021:2015 код 44220000-8 (Столярні вироби) . Аукціон відбувся 11.07.2019 року.
Учасниками даного аукціону стали:
- ФОП Гирич Євгенія Валеріївна з пропозицією – 950 000 грн.
- ПП Матек з пропозицією- 1 065 000 грн.
- ТОВ « Еспі-Форс» з пропозицією- 1 070 000 грн.
- ТОВ «Фабрика вікон «Океан» з пропозицією-1 090 000 грн.
Згідно ч.4 ст.28 Закону України «Про публічні закупівлі» ( далі – Закону) після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку розгляду тендерної пропозиції замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель.
Відповідно до ст.30 Закону Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Згідно ст.25 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.

Розглянувши пропозицію Учасника, ФОП Гирич Євгенія Валеріївна , встановлено, що тендерна пропозиція Учасника не відповідає вимогам тендерної документації, а тому рішенням тендерного комітету 12.07.2019 тендерну пропозицію ФОП Гирич Євгенія Валеріївна було відхилено і прийнято рішення про розгляд наступної тендерної пропозиції з переліку учасників, що допущені до оцінки та вважається найбільш економічно вигідною- ПП Матек.

Розглянувши пропозицію Учасника, ПП Матек , встановлено, що тендерна пропозиція Учасника не відповідає вимогам тендерної документації, а саме:
• Наказ №1-К ,протокол №1 від 04.11.2005 р., Статут ПП Матек , свідоцтво про реєстрацію платника податку, договір оренди №13 від 01.04.2019, договір № CRM 0000051836 з додатками, копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, відгук щодо виконання договору ,договір поставки №03/07/19,сертифікат відповідності, завантажені не у вигляді належним чином завірених скан-копій (в порушення вимог п.1.6 розділ Інструкція з підготовки тендерної пропозиції)
• В листі-згоді на обробку персональних даних дано згоду на обробку персональних даних працівників. ПП Матек, але не вказані їх прізвища, серія, номер документа, що посвідчує особу

18.07.2019 року рішенням тендерного комітету тендерна пропозиція ПП Матек відхилена як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.
19.07.2019 року через систему електронних закупівель надійшла скарга стосовно прийнятого тендерним комітетом рішення про дискваліфікацію ПП Матек

Членами тендерного комітету розглянуто, обговорено скаргу ПП Матек і дійшли до висновку, що вона не підлягає задоволенню по слідуючих підставах:
1. Учасником процедури закупівлі являється ПП Матек, але в скарзі оскаржується дискваліфікація ПП «Архстрой Фасад», що є зовсім не зрозумілим і некомпетентним.

2. Відповідно п.1.6. розліду « Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» « Всі визначені цією документацією документи тендерної пропозиції завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді скан-копій, виготовлених з оригіналів документів, складених безпосередньо учасником (довідки в довільній формі, інші документи, складені учасником згідно цієї документації), з копій документів, надання яких вимагається згідно цієї документації, а так само з оригіналів документів, виданих учаснику іншими організаціями, підприємствами та установами, та необхідність у наданні яких вимагається згідно цієї документації (наприклад, відгуки, тощо). Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином за підписом та печаткою учасника (окрім випадків, якщо суб’єкт господарювання здійснює діяльність без печатки). Копії документів, що вимагаються згідно цієї тендерної документації, перед виготовленням скан-копії з такого документу для її завантаження в систему також завіряються у вказаному вище порядку.»

Відповідно до 1.11. розділу « Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»
«Під час використання електронної системи закупівель з метою подання
тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються
та подаються з урахуванням вимог Закону України «Про електронні
документи та електронний документообіг», а також Закону України «Про
електронні довірчі послуги» та шляхом накладення на неї електронного
цифрового підпису (ЕЦП) або кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
У разі якщо учасник, згідно із законодавством або з технічних причин, не може
підписати ЕЦП або КЕП тендерну пропозицію, то такий учасник надає лист-
пояснення, в якому зазначає законодавчі або технічні причини не накладення на
неї ЕЦП або КЕП.»

Як видно ,в тендерній документації чітко і зрозуміло прописані вимоги стосовно того, що перед завантаженням в електронну систему закупівель скан-копії з документів, виданих учаснику іншими організаціями, установами ( наприклад, копії відгуків, договорів поставки, сертифікати якості, тощо) завіряються підписом, печаткою (за наявності) керівника учасника. А вся тендерна пропозиція завіряється шляхом накладення ЕЦП або КЕП. Вимоги тендерної документації не передбачають « або»-або завірення скан-копій або накладення КЕП. Із змісту тендерної документації видно, що замовник передбачав відповідне завірення скан-копій документів у складі тендерної пропозиції і накладення ЕЦП/КЕП на тендерну пропозицію, але учасником-ПП Матек-дана вимога тендерної документації не була виконана, значна кількість документів завантажена у вигляді не завірених скан-копій.

3. Відповідно п.5 розділу I Додатку 1 до тендерної документації учасник в складі тендерної документації надає “ Заява, від уповноваженої особи підприємства, що є учасником процедури закупівлі, на згоду обробки персональних даних працівників даного підприємства (якщо такі будуть залучені до підготовки пропозиції конкурсних торгів, виконання договірних відносин (у разі підписання договору за результатом процедури закупівлі)), з зазначенням ПІБ, посади, серії та номеру документу, що посвідчує особу.»
На виконання даної вимоги ПП Матек надано лист-згода на обробку персональних даних від імені директора Мазурєва С.Р. з вказанням його паспортних даних. При цьому мається зміст «..даю згоду на обробку. використання, поширення та доступ до персональних даних працівників ПП «Матек», що будуть залучені до підготовки тендерної пропозиції конкурсних торгів, виконання договірних відносин (у разі підписання договору за результатом процедури закупівлі)». Але при цьому ні прізвищ працівників, їх посади, даних документів, що посвідчують особу, не вказано. Хоча про це чітко зазначено у вимогах тендерної документації. Замовник не хотів «отримати згоди на обробку персональних даних від усіх працівників персонально». Замовник хотів в листі-згоді, за підписом керівника учасника, отримати інформацію про працівників,відповідно вимог тендерної документації- «.. з зазначенням ПІБ, посади, серії та номеру документу, що посвідчує особу».

4.Якщо учаснику були незрозумілі деякі положення тендерної документації, він міг в установлені законом терміни звернутись за роз’ясненнями, але учасником цього не було зроблено.

5. Пропозиції всіх Учасників торгів оцінюються Замовником об’єктивно, за однаковими критеріями- а саме «відповідність чи не відповідність вимогам тендерної документації»., а тому підстави для відхилення ПП Матек не являються «надуманими та формальними». Рішення про дискваліфікацію ПП Матек прийнято на підставі ч.1 п.4 ст.30 Закону України « Про публічні закупівлі».


ВИРІШИЛИ:
1. В задоволенні скарги ПП Матек-відмовити.
2.Рішення тендерного комітету від 18.07.2019 стосовно відхилення тендерної пропозиції ПП Матек як такої, що не відповідає вимогам тендерної документації-залишити в силі.
2. Оприлюднити інформацію про відмову в задоволенні скарги ПП Матек у порядку, передбаченому згідно ст.10 Закону на Веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Номер вимоги: UA-2019-06-25-000653-a.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ЕСПІ-ФОРС", Код ЄДРПОУ:42597583
Дата подання: 19 липня 2019 16:50
незаконне рішення тендерного комітету
Рішенням тендерного комітету (Протокол засідання тендерного комітету Відділу освіти Жашківської міської ради №113 від 18 липня 2019 року (далі – Протокол) тендерну пропозицію ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОАІДАЛЬНІСТЮ «ЕСПІ-ФОРС» (далі – ТОВ «ЕСПІ-ФОРС») (код ЄДРПОУ 42597583) було відхилено.
Підставою для відхилення згідно до Протоколу є невідповідність тендерної пропозиції вимогам тендерної документації.
Повідомляємо, що тендерну пропозицію ТОВ «ЕСПІ-ФОРС» відхилено безпідставно та незаконно.
Тендерний комітет скасував пропозицію ТОВ «ЕСПІ-ФОРС» з наступних підстав:
1. В листі – згоді Голубової Є.В. на обробку персональних даних не вказано серія, номер документа, що посвідчує особу.
Відповідно до умов тендерної документації, а саме ч.5 Додатку № 1 до тендерної документації, Учасникам необхідно надати Заяву, від уповноваженої особи підприємства, що є учасником процедури закупівлі, на згоду обробки персональних даних працівників даного підприємства (якщо такі будуть залучені до підготовки пропозиції конкурсних торгів, виконання договірних відносин (у разі підписання договору за результатом процедури закупівлі)), з зазначенням ПІБ, посади, серії та номеру документу, що посвідчує особу. ТОВ «ЕСПІ-ФОРС» виконало дану вимогу надавши Заяву на згоду обробки персональних даних працівників підприємства вих.09.07/25 від 09 липня 2019 року , та додатково надало Лист – згоду на обробку персональних даний вих. № 09.07/48 від 9 липня 2019 року (далі – Лист) року та копію, виготовлену з оригіналу паспорта Директора ТОВ «ЕСПІ-ФОРС» Голубової Є.В.
Тендерний комітет в Протоколі зазначив, що саме Лист був підготовлений з порушенням вимог тендерної документації, хоча тендерною документацією не було передбачено надання цього листа.
Відповідно до рішення Антимонопольного комітету України від 07.03.2017 № 1050-р/пк-пз, у разі надання документів, які не вимагалися тендерною документацією, недотримання вимог оформлення таких документів не можуть потягти за собою відхилення тендерної пропозиції такого учасника.
Тобто тендерний комітет виніс неправомірне рішення щодо порушення вимог тендерної документації, посилаючись на надання листа – згоди на обробку персональних даних № 09.07/48 від 9 липня 2019 року. Цей пункт не може бути причиною для дискваліфікації.

2. Ряд документів, що надані ТОВ «ЕСПІ-ФОРС» були оформлені не належним чином, що порушило вимоги п. 1.6. Розділу «Інструкція к підготовки тендерної пропозиції».
Проте до електронної системи закупівель завантажені скановані оригінали документів. Крім цього, відповідно до чинного законодавства та тендерною документацією, це не впливає на зміст пропозиції та є формальною (несуттєвою) помилкою, що не може стати підставою для відхилення тендерної пропозиції.
Відповідно до тендерної документації, а саме п. 1.2. Інструкції з підготовки тендерної пропозиції: «У випадку допущення учасником зазначених нижче формальних (несуттєвих) помилок при оформленні тендерної пропозиції, остання не буде відхилена згідно Закону».
Отже, тендерний комітет Відділу освіти Жишківської міської ради порушив вимоги тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі»

Враховуючи вищевикладене, пропозиція ТОВ «ЕСПІ-ФОРС» відповідає вимогам тендерної документації, Закону України «Про публічні закупівлі» та відхилена безпідставно.

Керуючись Законом України «Про публічні закупівлі»:

ВИМАГАЄМО:
1. Скасувати незаконне рішення тендерного комітету відділу освіти Жашківської міської ради (Протокол засідання тендерного комітету №113 від 18 липня 2019 року) про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ЕСПІ-ФОРС» у зв’язку з прямим порушенням Закону.
2. У разі неможливості скасування незаконного рішення тендерного комітету відділу освіти Жашківської міської ради (Протокол засідання тендерного комітету №113 від 18 липня 2019 року) – скасувати закупівлю UA-2019-06-25-000653-a «Металопластикові вікна та двері (включаючи транспортні, демонтажні та монтажні роботи)» ДК 021:2015 код 44220000-8 (Столярні вироби) відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Надати відповідь на вимогу у встановлені Законом строки.

В разі невиконання законних вимог ТОВ «ЕСПІ-ФОРС», ми змушені будемо звертатися до АМКУ, ДАСУ, правоохоронних органів, тощо.


Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 липня 2019 14:55
На Вашу скаргу повідомляємо: При вивченні документів Учасника, ТОВ «Еспі-Форс», встановлено, що тендерна пропозиція Учасника не відповідає вимогам тендерної документації, а саме:
• В листі-згоді Голубової Є.В.на обробку персональних даних не вказано серія, номер документу, що посвідчує особу
• Протокол загальних зборів учасників від 08.07.2019 , завантажений не у вигляді належним чином завіреної скан-копії (в порушення вимог п.1.6 розділ Інструкція з підготовки тендерної пропозиції)
• Договір поставки №9 від 01.03.2019 з додатками до нього , завантажені не у вигляді належним чином завірених скан-копій (в порушення вимог п.1.6 розділ Інструкція з підготовки тендерної пропозиції)
• Витяг з реєстру платників податку, Статут, рішення №1 засновника, наказ №01-к,копія паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, договора оренди обладнання, договір оренди приміщення, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, договір оренди автомобіля, сертифікати, протоколи випробувань завантажені не у вигляді належним чином завірених скан-копій (в порушення вимог п.1.6 розділ Інструкція з підготовки тендерної пропозиції)
На підставі чого 18.07.2019 року тендерним комітетом відділу освіти Жашківської міської ради прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції Учасника, як такої, що не відповідає вимогам тендерної документації.
19.07.2019 року через систему електронних закупівель надійшла скарга стосовно прийнятого тендерним комітетом рішення відхилення тендерної пропозиції ТОВ « Еспі-Форс» .
Членами тендерного комітету розглянуто, обговорено скаргу ТОВ «Еспі-Форс» і дійшли до висновку, що вона не підлягає задоволенню по слідуючих підставах:
1. Відповідно п.1.6. розділуу « Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» « Всі визначені цією документацією документи тендерної пропозиції завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді скан-копій, виготовлених з оригіналів документів, складених безпосередньо учасником (довідки в довільній формі, інші документи, складені учасником згідно цієї документації), з копій документів, надання яких вимагається згідно цієї документації, а так само з оригіналів документів, виданих учаснику іншими організаціями, підприємствами та установами, та необхідність у наданні яких вимагається згідно цієї документації (наприклад, відгуки, тощо). Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином за підписом та печаткою учасника (окрім випадків, якщо суб’єкт господарювання здійснює діяльність без печатки). Копії документів, що вимагаються згідно цієї тендерної документації, перед виготовленням скан-копії з такого документу для її завантаження в систему також завіряються у вказаному вище порядку.»

Як видно ,в тендерній документації чітко і зрозуміло прописані вимоги стосовно того, що перед завантаженням в електронну систему закупівель скан-копії з документів, виданих учаснику іншими організаціями, установами ( наприклад, копії відгуків, договорів поставки, сертифікати якості, копії паспорта, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу тощо) завіряються підписом, печаткою (за наявності) керівника учасника. Що не було виконано учасником, чим порушено вимоги тендерної документації. Наявність помилок при подачі документації не робить їх автоматично формальними, як вбачається із скарги Учасника.
Відповідно до п.1.2. розділу « Інструкція з підготовки тендерної документації» «..Рішення про віднесення допущеної учасником помилки до формальної (несуттєвої) ухвалюють колегіально на засіданні тендерного комітету.» А, враховуючи, значну кількість документів, які завантажені з порушенням вимог тендерної документації, тендерним комітетом відділу освіти Жашківської міської ради не прийнято рішення про віднесення їх до формальних.
2. Відповідно п.5 розділу I Додатку 1 до тендерної документації учасник в складі тендерної документації надає “ Заява, від уповноваженої особи підприємства, що є учасником процедури закупівлі, на згоду обробки персональних даних працівників даного підприємства (якщо такі будуть залучені до підготовки пропозиції конкурсних торгів, виконання договірних відносин (у разі підписання договору за результатом процедури закупівлі)), з зазначенням ПІБ, посади, серії та номеру документу, що посвідчує особу.»
На виконання даної вимоги Учасником надано довідку №09.07/6 від 9 липня 2019 року про надання директором ТОВ «Еспі-Форс» Голубовою Є.В. згоди на обробку своїх персональних даних, але при цьому відсутні дані про серію та номер документу, що посвідчує особу, що є порушенням вимог тендерної документації. В складі тендерної пропозиції мається копія паспорта Голубової Є.В., але вона не завірена відповідно до вимог тендерної документації.
Оскільки вищевказані помилки не визнані тендерним комітетом несуттєвими, то тендерна пропозиція ТОВ « Еспі-Форс» була відхилена як така, що не відповідає вимогам тендерної документації, відповідно ч.1 п.4 ст.30 Закону України « Про публічні закупівлі».


ВИРІШИЛИ:
1. В задоволенні скарги ТОВ «Еспі-Форс»-відмовити.
2.Рішення тендерного комітету від 18.07.2019 стосовно відхилення тендерної пропозиції ТОВ «еспі-Форс» як такої, що не відповідає вимогам тендерної документації-залишити в силі.
2. Оприлюднити інформацію про відмову в задоволенні скарги ТОВ «Еспі-Форс» у порядку, передбаченому згідно ст.10 Закону на Веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

Документи подані скаржником

19 липня 2019 12:21
Оскарження.pdf

Документи

Документи подані скаржником

19 липня 2019 16:50
1111.docx
19 липня 2019 16:50
Вимога.pdf

Документи

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 липня 2019 11:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП ГИРИЧ ЄВГЕНІЯ ВАЛЕРІЇВНА 1 147 500,00
UAH з ПДВ
950 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП Матек 1 134 585,15
UAH з ПДВ
1 065 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЕСПІ-ФОРС" 1 199 340,96
UAH з ПДВ
1 070 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ФАБРИКА ВІКОН "ОКЕАН" 1 177 777,00
UAH з ПДВ
1 090 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

09 липня 2019 12:15
sign.p7s
09 липня 2019 11:54
img027.jpg
09 липня 2019 11:53
свідоцтво 1ст.jpg
09 липня 2019 11:53
img019.jpg
09 липня 2019 11:53
img021.jpg
09 липня 2019 11:53
свідоцтво 2ст.jpg
09 липня 2019 11:53
img022.jpg
09 липня 2019 11:53
img028.jpg
09 липня 2019 11:53
img023.jpg
09 липня 2019 11:53
img024.jpg
09 липня 2019 11:53
img026.jpg
09 липня 2019 11:53
img025.jpg
09 липня 2019 11:53
img020.jpg
09 липня 2019 11:53
5 001.jpg
09 липня 2019 11:53
6 001.jpg
09 липня 2019 11:53
Изображение 006.jpg
09 липня 2019 11:53
4 001.jpg
09 липня 2019 11:53
Изображение 005.jpg
09 липня 2019 11:53
паспорт код.jpg

Публічні документи

10 липня 2019 11:30
sign.p7s
10 липня 2019 09:48
sign.p7s
10 липня 2019 09:45
8. Інші документи.pdf
10 липня 2019 09:45
2. Стаття 17.pdf

Публічні документи

10 липня 2019 09:14
sign.p7s
09 липня 2019 17:47
69.8. Сендвіч.rar
09 липня 2019 17:47
69.6. Монтажна піна.rar
09 липня 2019 17:47
69.5. Підвіконня.rar
09 липня 2019 17:47
69.4. Армування.rar
09 липня 2019 17:47
69.3. Фурнитура Axor.rar
09 липня 2019 17:47
69.2. Профиль Miroplast (WDS).rar
09 липня 2019 17:47
67. Довідка ст. 17.PDF
09 липня 2019 17:47
50. Розяснення ЛІЦЕНЗ.PDF
09 липня 2019 17:47
49. Некорумпованість.PDF
09 липня 2019 17:47
35. Довідка щодо умов.PDF
09 липня 2019 17:47
32. Довідка ціна.PDF
09 липня 2019 17:47
23.1. Штатний розпис.pdf
09 липня 2019 17:47
20.7. ОПИС.pdf
09 липня 2019 17:47
20.3. Статут 2018.pdf
09 липня 2019 17:47
20.2. Витяг ПДВ.pdf
09 липня 2019 17:47
20.1. ВИПИСКА.pdf
09 липня 2019 17:47
17. Довідка АКМУ.PDF

Публічні документи

10 липня 2019 16:17
sign.p7s
10 липня 2019 16:16
Тендерна пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП ГИРИЧ ЄВГЕНІЯ ВАЛЕРІЇВНА
#3278315465
Відхилено 950 000,00
UAH з ПДВ
12 липня 2019 16:03
ПП Матек
#33828352
Відхилено 1 065 000,00
UAH з ПДВ
18 липня 2019 16:19
ТОВ "ЕСПІ-ФОРС"
#42597583
Відхилено 1 070 000,00
UAH з ПДВ
18 липня 2019 16:21
ТОВ "ФАБРИКА ВІКОН "ОКЕАН"
#34216352
Відхилено 1 090 000,00
UAH з ПДВ
22 липня 2019 14:51

Документи

18 липня 2019 16:21
sign.p7s

Інформація про відміну

Дата відміни
22 липня 2019 14:51
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку