30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Знімні носії інформації)
Очікувана вартість
3 200,00 UAH
UA-2019-06-14-000641-a f9cb4ac9ba4e405e8711d0cac244b7c1
Допорогові закупівлі    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис не накладено

Контакти

Авраменко Світлана Борисівна

planovtbc@ukr.net

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ФТИЗІАТРІЯ" У МІСТІ КИЄВІ
Код ЄДРПОУ: 01993865
Вебсайт замовника: http://www.cgcptd.health.kiev.ua
Місцезнаходження замовника: 03022, Україна, місто Київ обл., м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 35
Контактна особа замовника: Авраменко Світлана Борисівна
planovtbc@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 14 червня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 18 червня 2019 18:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 20 червня 2019 18:00
Очікувана вартість: 3 200,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 16,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


за рахунок загального фонду

за рахунок загального фонду
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
12 штуки
(Знімні носії інформації)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03022, Україна, місто Київ, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 35
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 липня 2019
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання
Код КЕКВ: 2282 — Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Код КЕКВ: 2210 — Предмети,матеріали, обладнання та інвентар

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Постачальник надає Покупцю накладну на Товар, що постачається за Договором. Постачання, завантаження та розвантаження, підйом на 2 поверх за рахунок Постачальника. Розрахунки за поставлений Товар здійснюється на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України за наявності бюджетного фінансування з відтермінуванням платежу 14 днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 3 банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Пiсляоплата 14 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

14 червня 2019 15:47
Додаток 5_кваліф критерії.docx
14 червня 2019 15:47
Додаток 4 _згода на обробку перс.даних.doc
14 червня 2019 15:47
Додаток 3 (Форма пропозиції).doc
14 червня 2019 15:47
Додаток 2_проект договору.docx
14 червня 2019 15:47
Додаток 1_Технічні вимоги.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 18 червня 2019 09:44
Дата відповіді: 18 червня 2019 11:25
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає тех. вимогам, щодо предмета закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник!

На Ваше перше запитання повідомляємо наступне.

Згідно з Додатоком № 1, Технічні (якісні) вимоги до товару де Предмет закупівлі (товар): 44530000-4 - Кріпильні деталі (Деталі кріпильні з металу, різні) де вказано, що «…* у разі наявності в технічній частині посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, джерело походження або виробника – читати з виразом «або еквівалент». Усі показники еквіваленту мають бути не гіршими, ніж у зазначеному товарі. Учасник що надав еквівалент, в обов’язковому порядку надає з пропозицією порівняльну таблицю технічних (якісних) характеристик..»

При наданні еквіваленту/аналогу учасник повинен надати підтвердження що даний товар дійсно є аналогічним з порівнянням технічних характеристик з посиланням на конкретні пункти в документах де це підтверджується та оприлюднення копій даних документів.

На Ваше друге запитання повідомляємо наступне.

Згідно з п.11. «Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник розглядає Учасника, який надав за результатами Аукціону найнижчу ціну, та приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеним в оголошенні.

Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі, повідомляємо, що Критерієм вибору переможця є ціна. Замовником буде розглядатися кінцева ціна пропозиції яка за результатом аукціону є найнижчою незалежно від форми оподаткування Учасника, що надав дану пропозицію.

З повагою

Замовник.
Питання
Дата подання: 18 червня 2019 12:24
Дата відповіді: 18 червня 2019 16:41
Шановний Замовнику! Хочеться почути: 1. Чи будете Ви дискваліфіковувати пропозиції Учасників які вносять додаткові зміни в свою пропозицію після закінчення аукціону, крім цін і суми цінової пропозиції за результатами аукціону. Що являється порушенням вимог Закону України “Про публічні закупівлі”, а також наказу Наказ ДП "Прозорро" № 10 від 19.03.2019  що регулює допорогові Закупівлі. 2. Чи будете Ви дискваліфікувати пропозиці Учасників, що не вказують точних марок і виробників запропонованих товарів, або роблять це після закінчення аукціону.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Шановний Учасник!
На Ваше перше запитання повідомляємо наступне.
Згідно з п.6. частини ІІ «Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», «…6. Учасник має можливість вносити зміни та уточнення до поданої ним пропозиції до кінцевого строку завершення етапу подання пропозицій учасників, визначеного замовником.
Уся історія внесених змін до пропозиції зберігається у ЕСЗ та стає доступною для перегляду користувачами після закінчення етапу електронного аукціону.
ЕСЗ надає можливість учаснику відкликати (анулювати) свою пропозицію до закінчення строку її подання, встановленого замовником.
На Ваше друге запитання повідомляємо, що у відповідності з п.13 частини ІІ «13.На етапі визначення переможця закупівлі та завершення закупівлі
замовником, у разі прийняття замовником рішення про визначення переможця закупівлі, в ЕСЗ публікується інформація про намір укласти договір з
переможцем закупівлі шляхом завантаження окремого файлу та ЕСЗ формується інформація про переможця закупівлі (назва переможця закупівлі, ціна його остаточної пропозиції, документи щодо пропозиції).
Замовник протягом ЗО днів після закінчення строку подання пропозицій завершує закупівлю в ЕСЗ шляхом підписання договору про закупівлю або її
відміни.
Договір про закупівлю, що розміщується в ЕСЗ протягом двох робочих днів з дня його укладання, є у вільному доступі для перегляду користувачами.»

Інформація про відміну

Торги відмінено
Причина відміни
відсутність пропозицій

Актуальні тендери

До пошуку