Послуги з розробки схеми організації дорожнього руху на дорогах Заводського району
Очікувана вартість
237 850,00 UAH
UA-2019-05-28-002203-a 9d4cda0e9dc348d38481f9dc1fda8059
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО ЗАВОДСЬКОМУ РАЙОНУ
Код ЄДРПОУ: 37573534
Вебсайт замовника: http://www.zavodska-ra.zp.ua
Місцезнаходження замовника: 69067, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної, буд.№56
Контактна особа замовника: Гуржій Олена
+380612898120
torgzvdra@meta.ua

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 28 травня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 08 червня 2019 12:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 18 червня 2019 12:00
Початок аукціону: 19 червня 2019 12:32
Очікувана вартість: 237 850,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 189,25 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Відповідно до вимог та умов тендерної документації
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
18582 м
Послуги з розробки схеми організації дорожнього руху на дорогах Заводського району
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 вересня 2019
ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо надання копій паспорту і ІПН
Дата подання: 30 травня 2019 11:53
Дата відповіді: 04 червня 2019 10:17
П.1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації встановлено, що «Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника підтверджується копією усіх сторінок паспорту та однією із наведених копій документів: наказом про призначення, розпорядженням, довіреністю, дорученням, випискою з протоколу засновників про призначення, або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів (згідно Додатку 5) ;» та встановлено надання: «Лист - згода на обробку даних (згідно Додатку 6);». Враховуючи, що при участі в процедурі закупівлі учасника-юридичної особи, Лист-згода за формою, згідно Додатку 6, надається від імені юридичної особи, тому стосуються надання згоди на обробку, зберігання, використання, поширення та доступ до даних юридичної особи і цим Листом-згодою не може надаватися згода на перелічені дії щодо особистих даних фізичних осіб – працівників юридичної особи, тому завірену копію усіх сторінок паспорту та ІНН учасник-юридична особа не має права надавати. До того ж, підтвердженням повноважень посадової особи учасника є документи, вказані у Тендерній документації - наказ про призначення, розпорядження, довіреність, доручення, виписка з протоколу засновників про призначення, або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів. А паспорт громадянина України є документом, що ПОСВІДЧУЄ! особу власника та ПІДТВЕРДЖУЄ! громадянство України. Паспорт може посвідчувати особу власника при його присутності. Поширення через мережу інтернет (надання документів у складі тендерної пропозиції до системи ProZorro, яка має вільний доступ) засвідченої копії паспорту і ІПН фізичної особи не свідчить про наявність повноважень посадової особи, а лише сприятиме шахрайським діям з використанням особистих даних фізичної особи. Враховуючи вищевикладене, з метою убезпечення використання особистих даних фізичних осіб – працівників юридичної особи для можливої протиправної діяльності, просимо Вас видалити з положень Тендерної документації вимогу про підтвердження повноважень щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника – «копією усіх сторінок паспорту/завіреної копії паспорту* та ІНН».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Внесено зміни до Тендерної документації в частині підтвердження повноважень щодо підпису документів
тендерної пропозиції учасника, а саме:
Вилучено: «Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника підтверджується копією усіх сторінок паспорту та однією із наведених копій документів:
наказом про призначення, розпорядженням, довіреністю, дорученням, випискою з протоколу засновників про призначення, або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів (згідно Додатку 5) ;»
Прописано в новій редакції: Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника підтверджується однією із наведених копій документів:
наказом про призначення, розпорядженням, довіреністю, дорученням, випискою з протоколу засновників про призначення, або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів (згідно Додатку 5) ;»
Додаток 5 викладено у новій редакції.
Питання до умов Тендерної документації
Дата подання: 30 травня 2019 15:03
Дата відповіді: 04 червня 2019 10:18
Відповідно до п.1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації «Всі документи тендерної пропозиції (довідки, листи, інформація та ін.), що готуються безпосередньо Учасником (окрім кошторисної частини) повинні бути надані в сканованому вигляді в форматі PDF (Portable Document Format) та містити вихідний номер та дату складання, подаються на фірмовому бланку Учасника (за наявності)…». Питання щодо кошторисної частини: Ким, якщо не Учасником має готуватися кошторисна частина?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У розумінні цієї тендерної документації мається на увазі, що Кошторисна частина, яка готується безпосередньо Учасником надається без вихідного номеру, дати складання та не на фірмовому бланку.
Уточнення умов Тендерної документації
Дата подання: 30 травня 2019 15:14
Дата відповіді: 04 червня 2019 10:19
Умовами Тендерної документації встановлено, що Учасник, тендерна пропозиція якого за результатами оцінки тендерних пропозицій визначена найбільш економічно вигідною, протягом двох робочих днів після проведення електронного аукціону /відхилення попередньої найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції надає Замовнику Цінову пропозицію (додаток № 1), приведену у відповідність до суми пропозиції, яка склалася за результатами проведеного аукціону та розрахунок ціни своєї остаточної пропозиції (з наданням калькуляцій, які розроблені відповідно до вимог чинних інструкцій та інших нормативних актів про калькулювання). Зазначені документи необхідно надати Замовнику через розміщення в електронній системі закупівель, чи в паперовому вигляді до тендерного комітету Замовника?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У розумінні цієї Тендерної документації:
"Надати Замовнику Цінову пропозицію (додаток № 1), приведену у відповідність до суми пропозиції, яка склалася за результатами проведеного аукціону та розрахунок ціни своєї остаточної пропозиції (з наданням калькуляцій, які розроблені відповідно до вимог чинних інструкцій та інших нормативних актів про калькулювання) через розміщення в електронній системі закупівель або в паперовому вигляді до тендерного комітету Замовника, на розсуд Учасника."
Уточнення умов Тендерної документації
Дата подання: 30 травня 2019 15:41
Дата відповіді: 04 червня 2019 10:20
Відповідно до п.1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації: «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з: … - інформацією про технічне завдання, необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (згідно Додатку3);». Питання: Необхідно погодити технічне завдання або дати оцінку технічному завданню, або що мається на увазі? Яку інформацію про технічне завдання необхідно надати?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Необхідно погодити технічне завдання (Додаток 3) підписом уповноваженої особи та печаткою (у разі наявності), а саме:
«Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою*.
Примітки:
* Ця вимога не стосується Учасників, які провадять діяльність без печатки згідно з чинним законодавством.»»
Щодо умов Проекту договору
Дата подання: 30 травня 2019 16:23
Дата відповіді: 04 червня 2019 10:21
Проект договору (ДОДАТОК 3 до тендерної документації) має п.2.2. Послуги надаються згідно доручень/заявок Замовника протягом 2019 року. Враховуючи, умови договору та терміни надання послуг, встановлені п.2.1.Договору, які доручення і заявки і якого змісту маються на увазі? Сторони за Договором повинні усвідомлювати умови договору. Також в умовах Проекту договору не має жодних посилань на Технічне завдання. Виконавець має виконувати/надавати послуги відповідно, зокрема, Технічному завданню. Чи буде технічне завдання, затверджене Замовником, надане Виконавцю?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Внести зміни до Проекту Договору до п.6.3. Проекту Договору
Щодо умов Проекту договору
Дата подання: 30 травня 2019 16:27
Дата відповіді: 04 червня 2019 10:21
Проект договору (ДОДАТОК 3 до тендерної документації) має п.13.9. Всі персональні дані, які будуть надані у зв’язку з виконанням даного Договору, вважаються отриманими за згодою суб’єктів персональних даних та будуть включені у відповідну базу персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». На Сторону, яка отримала персональні дані, покладається обов’язок здійснювати захист персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» і поширювати їх тільки у випадках, передбачених законом. Замовник має базу персональних даних?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Внесено зміни до проекту Договору, а саме викладено в новій редакції п. 13.9
Розгорнути всі запитання: 6 Згорнути запитання

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-28-002203-a.b1
Статус:
Вирішена
Учасник: Приватне виробничо-комерційне підприємство "Технотранспроект", Код ЄДРПОУ:30096823
Дата подання: 30 травня 2019 11:54
Щодо поширення особистих даних посадової особи підприємства
П.1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації встановлено, що «Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника підтверджується копією усіх сторінок паспорту та однією із наведених копій документів:
наказом про призначення, розпорядженням, довіреністю, дорученням, випискою з протоколу засновників про призначення, або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів (згідно Додатку 5) ;»
та встановлено надання: «Лист - згода на обробку даних (згідно Додатку 6);».
Враховуючи, що при участі в процедурі закупівлі учасника-юридичної особи, Лист-згода за формою, згідно Додатку 6, надається від імені юридичної особи, тому стосуються надання згоди на обробку, зберігання, використання, поширення та доступ до даних юридичної особи і цим Листом-згодою не може надаватися згода на перелічені дії щодо особистих даних фізичних осіб – працівників юридичної особи, тому завірену копію усіх сторінок паспорту та ІНН учасник-юридична особа не має права надавати.
До того ж, підтвердженням повноважень посадової особи учасника є документи, вказані у Тендерній документації - наказ про призначення, розпорядження, довіреність, доручення, виписка з протоколу засновників про призначення, або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів. А паспорт громадянина України є документом, що ПОСВІДЧУЄ! особу власника та ПІДТВЕРДЖУЄ! громадянство України. Паспорт може посвідчувати особу власника при його присутності. Поширення через мережу інтернет (надання документів у складі тендерної пропозиції до системи ProZorro, яка має вільний доступ) засвідченої копії паспорту і ІПН фізичної особи не свідчить про наявність повноважень посадової особи, а лише сприятиме шахрайським діям з використанням особистих даних фізичної особи.
Враховуючи вищевикладене, з метою убезпечення використання особистих даних фізичних осіб – працівників юридичної особи для можливої протиправної діяльності, просимо Вас видалити з положень Тендерної документації вимогу про підтвердження повноважень щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника – «копією усіх сторінок паспорту/завіреної копії паспорту* та ІНН».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
04 червня 2019 10:24
Внесено зміни до Тендерної документації

Документи

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 19 червня 2019 13:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "Лата Анатолій Михайлович" 178 388,00
UAH з ПДВ
94 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Е С У" 234 181,80
UAH з ПДВ
95 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ 160 680,00
UAH з ПДВ
120 780,00
UAH з ПДВ
Документи
Приватне виробничо-комерційне підприємство "Технотранспроект" 219 205,00
UAH з ПДВ
200 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Державне підприємство – Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства “Укрдіпродор” 226 756,20
UAH з ПДВ
215 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

17 червня 2019 13:10
ScanImage004.jpg
17 червня 2019 13:10
ScanImage003.jpg
17 червня 2019 13:10
ScanImage002.jpg
17 червня 2019 13:10
ScanImage001.jpg

Публічні документи

18 червня 2019 11:04
Е С У_Проект_договору.pdf
18 червня 2019 11:04
Е С У_Довідка_довкілля.pdf
18 червня 2019 11:04
ЕСУ_Свідоцтво_ПДВ.pdf
18 червня 2019 11:04
Е С У_Кошторис.pdf

Публічні документи

18 червня 2019 10:44
8.1_Додаток до дговору.pdf
18 червня 2019 10:44
8_Проект договору.pdf
18 червня 2019 10:44
6_Доручення.pdf
18 червня 2019 10:44
4.10_Витяг ПДВ.pdf
18 червня 2019 10:29
4.10_Витяг ПДВ.pdf
18 червня 2019 10:29
4.9_Статут.pdf
18 червня 2019 10:29
4.5_Довідка банкрут.pdf
18 червня 2019 10:29
4.4_Довідка судимість.pdf
18 червня 2019 10:29
4.3_Довідка конкуренція.pdf
18 червня 2019 10:29
4.1_Довідка корупція.pdf
18 червня 2019 10:29
3.1_досвід+договора.pdf
18 червня 2019 10:29
3_Довідка досвід.pdf
18 червня 2019 10:29
2_Кошторис.pdf
18 червня 2019 10:29
1_Цінова пропозиція.pdf

Публічні документи

15 червня 2019 15:14
13. Лист роз'яснення.PDF
15 червня 2019 15:14
9. Довідка про санкції.PDF
15 червня 2019 15:14
6. Копія статуту.PDF
15 червня 2019 15:14
2.4. Кошторис 2.PDF
15 червня 2019 15:14
2.3. Кошторис 1.PDF
15 червня 2019 15:14
2.2. Зведений кошторис.PDF
15 червня 2019 15:14
2.1. Договірна ціна.PDF
15 червня 2019 15:14
1. Цінова пропозиція.PDF

Публічні документи

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "Лата Анатолій Михайлович"
#2046607237
Переможець 94 500,00
UAH з ПДВ
24 червня 2019 18:08

Документи

24 червня 2019 18:08
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 24 червня 2019 18:08

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "Лата Анатолій Михайлович"
#2046607237
94 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

24 червня 2019 18:08
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
09 липня 2019 11:10
Договір№14_2 від 08.07.2019.PDF укладений
09 липня 2019 11:10
sign.p7s зміни до договору
23 липня 2019 15:10
sign.p7s зміни до договору
23 липня 2019 15:07
Дод.уг.№1 від 23.07.19 до дог.№14_2 від 08.07.2019.pdf укладений
23 липня 2019 15:06
Попередження №12 від 12.07.2019 (1).pdf зміни до договору
23 липня 2019 15:06

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
23 липня 2019
Дата публікації змін до договору:
23 липня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Додаткова угода на розірвання Договору. Отримано попередження №12 від 12.07.2019 року від УДКСУ у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької області. Звіт про результати проведення процедури закупівлі не відповідає вимогам встановленим наказом Мінекономрозвитку і торгівлі України від 21.03.2019 №463 "Про весення змін до наказу Мінекономрозвитку і торгівлі України від 22.03.2016 №490"
Номер договору про закупівлю: 14/2
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 08 липня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 0
Причини розірвання договору: Звіт про результати проведення процедури закупівлі не відповідає вимогам. Отримано попередження від УДКСУ у Завод.р-ні м. Запоріжжя Запорізьк. обл. № 12 від 12.07.2019 "Про неналежне виконання бюджетного законодавства"

Актуальні тендери

До пошуку