Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

««Капітальний ремонт покриття будівлі опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області на вул.Шевченка,15 в м.Почаїв Кременецького району» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)»
Очікувана вартість
1 772 721,00 UAH
UA-2019-05-24-003065-a eb0d4c8dd0414a8ba860693dbf2d1627
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Алла Козачок

+380676633953 bugalteriapochaiv@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ПОЧАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 23591156
Місцезнаходження: 47025, Україна , Тернопільська обл., місто Почаїв, вул. Шевченка, 15
Контактна особа: Алла Козачок
+380676633953
bugalteriapochaiv@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 24 травня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 07 червня 2019 21:00
Оскарження умов закупівлі: до 13 червня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 17 червня 2019 21:00
Початок аукціону: 18 червня 2019 15:43
Очікувана вартість: 1 772 721,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 17 727,21 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Роботи


Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
«Капітальний ремонт покриття будівлі опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області на вул.Шевченка,15 в м.Почаїв Кременецького району» (Джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Шевченка, 15, м. Почаїв, Тернопільська область, 47025, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 10 серпня 2019
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Підписання договору джерело фінансування - Аванс 20 Календарні 25
Виконання робіт джерело фінансування - Пiсляоплата 10 Календарні 75

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

загальне запитання
Дата подання: 27 травня 2019 23:44
Дата відповіді: 28 травня 2019 01:18
Добрий день! Скажіть будь-ласка до якої категорії складності належить обєкт? Дякую!
Відповідь: Доброго дня, клас наслідків відповідальності щодо даної закупівлі - незначні наслідки (CC-I).
приведення вимог тендерної документації до вимог закогодавства
Дата подання: 30 травня 2019 01:09
Дата відповіді: 01 червня 2019 17:56
Шановний замовник! У Розділі 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п.6. замовник вимагає дозвіл на виконання висотних робіт. Враховуючи постанову Кабінету Міністрів від 7 лютого 2018 р. № 48 Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107 вище вказана вимога є некоректною, оскільки дозвіл на виконання висотних робіт видається на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці. Прохання надати чітку та однозначну відповідь стосовно даної вимоги, або прибрати вище вказану вимогу з тендерної документації як таку, що не відповідає діючому законодавству чи замінити її на вимогу наявності дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки. Дякую !
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня, ваше зауваження було взято до уваги. Відповідні зміни будуть відображені в тендерній документації та оприлюднені згідно чинного законодавства.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-24-003065-a.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП ЄВРОЦЕНТР, Код ЄДРПОУ:31594077
Дата подання: 25 червня 2019 14:22
Вимога щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції ПП «Євроцентр» та неправомірного визначення переможцем ТОВ "АВАКС ПРОФ"
"25" червня 2019 року № 01-06/95
Тендерному комітету
ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ПОЧАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
47025, Україна, Тернопільська обл., місто Почаїв, вул. Шевченка, 15
Номер оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу:
UA-2019-05-24-003065-aВимога щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції ПП «Євроцентр» та неправомірного визначення переможцем ТОВ "АВАКС ПРОФ"

Приватне підприємство «Євроцентр», як учасник відкритих торгів на закупівлю робіт «Капітальний ремонт покриття будівлі опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області на вул.Шевченка,15 в м. Почаїв Кременецького району» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)», повідомляє, що Замовником були порушені наші права та законні інтереси, що призвело до порушення норм законодавства, у зв'язку з чим подаємо цю вимогу на наступні дії, бездіяльність, рішення Замовника та повідомляємо.
У складі тендерної пропозиції ПП «Євроцентр» надано довідку про відсутність підстав для відмови Замовником в участі у процедурі закупівлі та відхилення тендерної пропозиції на підставі ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі», в якій зазначено, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – резидента України, яка є учасником.
Стосовно вашого зауваження, звертаємо увагу на те, що відповідно до абзацу 2 пункту 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань". У разі якщо засновниками юридичної особи є виключно фізичні особи, які є бенефіціарними власниками (контролерами) юридичної особи, інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи не подається.
Таким чином, враховуючи що засновником ПП «Євроцентр» є виключно одна фізична особа, яка є бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи, у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) ПП «Євроцентр».
Також, хочемо зауважити, що Вами в порушення абзацу 1 частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» при складанні тендерної документації установлено вимогу, щодо документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, а саме про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – резидента України, яка є учасником.
Тендерною документацією, а саме Додатком №2 – Документальне підтвердження інформації про відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, передбачено вимогу для підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, а саме надати довідку у довільній формі з інформацією про наявність досвіду виконання аналогічних договорів (не менше двох аналогічних договорів, які були виконані не більше ніж 3 роки тому та підтверджуючі документи (скан-копії з оригіналів договорів зазначених у довідці та актів виконаних послуг за ним), завірені підписом уповноваженої особи та відбитком печатки. Нами, як учасником торгів надано довідку у довільній формі з інформацією про наявність досвіду виконання аналогічних договорів із зазначенням п’яти договорів та скан-копії із чотирьох оригіналів договорів з усіма додатками та скан-копію з однієї копії договору.
Тому, враховуючи вищезазначене, підстави для відхилення тендерної пропозиції ПП «Євроцентр» вважаємо необгрунтованими і незаконними. Просимо переглянути Ваше рішення щодо » відхилення тендерної пропозиції ПП «Євроцентр» та визнання переможцем ТОВ «АВАКС ПРОФ.
У зв’язку з наявністю порушень, просимо надати обгрунтовану відповідь. У разі відсутності будь-якої реакції на відповідні зауваження, ми будемо змушені звернутись до правоохоронних та контролюючих органів за захистом порушених прав та притягнення осіб, які вчинили правопорушення у сфері публічних закупівель до відповідальності.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
30 червня 2019 12:12
Стосовно відхилення пропозиції ПП «Євроцентр» надаємо додаткові пояснення щодо підстав для його відхилення, а саме:
Тендерною документацією було встановлено, що учасник в складі пропозиції надає інформацію в довільній формі окремим електронним файлом про відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі згідно ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі». На дану вимогу учасник надав довідку, в якій зазначив, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", тобто про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – резидента України, яка є учасником.
Проте, насправді, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань по даному учаснику не містилась інформація щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера).
До того ж акцентуємо увагу на тому, що у тендерній документації на такі випадки було визначено, що документи, що не передбачені законодавством для учасників не подаються ним у складі тендерної пропозиції, а надається інформаційна довідка у довільній формі щодо відсутності зазначених документів або подаються аналогічні документи з пояснювальною запискою стосовно таких документів.
Оскільки не було ні інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, ні письмового пояснення в складі тендерної пропозиції щодо такої відсутності, тому і було прийнято рішення відхилити тендерну пропозицію даного учасника.
Та відповідно, якщо б учасник правдиво в довідці щодо ст. 17, зазначив що інформація відсутня а також надав в складі пропозиції таке письмове пояснення, яке надано зараз то відсутність інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань це не стало б підставою для відхилення.
Також оскільки статтею 28 закону «Про публічні закупівлі» передбачено, що у разі отримання достовірної інформації про факт зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, у нашому випадку, що інформацію про кінцевого бенефіціарного власника зазначено в реєстрі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Тому це і стало підставою для відхилення пропозиції.


Щодо другого питання:
Тендерною документацією передбачено, що Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. До документального підтвердження інформація про відповідність Учасників кваліфікаційним критеріям належать:
1. Інформаційна довідка, яка містить відомості про виконання аналогічного договору (найменування та місцезнаходження замовника, контактні телефони, предмет договору, код ЄДРПОУ або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), номер, дату укладання та строк дії договору) (мінімум трьох договорів).
2. Копії аналогічних договорів, вказаних в зазначеній вище довідці та оригінали листів-відгуків від Замовників до цих договорів про виконання Учасником умов договору, за яким виконувалася поставка товару.
Тобто якщо учасник показує в довідці інформацію про п’ять аналогічних договорів, він повинен в складі пропозиції надати копії аналогічних договорів, про які йдеться в довідці (тобто п’ять) та ще надати оригінали листів-відгуків від Замовників до цих договорів (тобто також п’ять).
До того ж якщо аналогічний договір передбачає наявність додатків, та оскільки такий додаток є невід’ємною частиною договору, то він (вони, тобто всі додатки) повинні бути надані разом з договором. У інакшому випадку це розцінюється, що учасник подав договір не в повному об’ємі.
Оскільки учасником було подано деякі договори не в повному об’ємі, то це було розцінено як порушення умов тендерної документації та відповідно призвело до відхилення його пропозиції.
Також ще було взято до уваги, що тендерною документацією було передбачено, що в складі тендерної пропозиції подаються скан-копії з оригіналів договорів зазначених у довідці про виконання аналогічних договорів. Проте учасником надано скан-копії з оригіналів не з всіх договорів, а також подано просто копію договору.
Акцентуємо на тому, що умови тендерної документації оскаржуються протягом строку, що передбачає Закон «Про публічні закупівлі». І згідно цього строку зараз оскаржувати умови тендерної документації не є можливим.Номер вимоги: UA-2019-05-24-003065-a.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Будівельна компанія - Смартінвестбуд", Код ЄДРПОУ:40784225
Дата подання: 25 червня 2019 12:33
Вимога про усунення порушення
Вих.№ 01/25/06-2019 від "25" червня 2019 року
Тендерному комітету
ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ПОЧАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Адреса: 47025, Україна, Тернопільська обл., місто Почаїв, вул. Шевченка, 15
E-mail: bugalteriapochaiv@ukr.net

Номер оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу:
UA-2019-05-24-003065-aВимога
про усунення порушення

Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія - Смартінвестбуд» як учасник відкритих торгів на закупівлю «Капітальний ремонт покриття будівлі опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області на вул.Шевченка,15 в м. Почаїв Кременецького району» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)», повідомляє, що Замовником були порушені права та законні інтереси ТОВ «Будівельна компанія - Смартінвестбуд», що призвело до порушення норм законодавства, у зв'язку з чим, користуючись своїми законними правами, подаємо цю вимогу на наступні дії, бездіяльність, рішення Замовника.
Вважаємо, що незаконними та такими, що порушують права та законні інтереси суб'єкта оскарження, є рішення Замовника стосовно визначення переможцем Процедури закупівлі ТОВ «АВАКС ПРОФ» та оприлюднення повідомлення про намір укласти договір із вказаним учасником Процедури закупівлі.
Вважаємо, Рішення Замовника оформлене протоколом засідання тендерного комітету Опорного Закладу Почаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області від 21.06.2019 року є неправомірним, оскільки пропозиція учасника ТОВ «АВАКС ПРОФ» повністю не відповідає вимогам Тендерної документації та Додатків до неї, оскільки:

1. Відповідно до Додатку №5 Тендерної Документації – Документальне підтвердження відповідності технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі: «Для підтвердження відповідності наданої пропозиції вимогам Тендерної документації Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції наступні документи: 1. Кошторисну документацію: а) зведений кошторисний розрахунок; б) договірну ціну; в) локальний кошторис.», відповідно до наданої ТОВ «АВАКС ПРОФ» договірної ціни, вказується що договірна ціна запропонована таким учасником є «динамічною». Відповідно до статті 321 Господарського Кодексу України - Розрахунки за договором підряду на капітальне будівництво, частиною 2 цієї статті чітко вказується, що - «вартість робіт за договором підряду (компенсація витрат підрядника та належна йому винагорода) може визначатися складанням приблизного або твердого кошторису. Кошторис вважається твердим, якщо договором не передбачено інше. Зміни до твердого кошторису можуть бути внесені лише за погодженням сторін.». Відповідно до статті 844 Цивільного Кодексу України – Кошторис, частиною 2 цієї статті чітко вказується, що – «Кошторис на виконання робіт може бути приблизним або твердим. Кошторис є твердим, якщо інше не встановлено договором.». Повідомляємо, що Замовником не було вказано у Тендерній Документації та додатках до неї вид договірної ціни, отже керуючись ст. 321 ГКУ вид договірної ціни за даним предметом закупівлі має встановлюватись як – «тверда». ТОВ «АВАКС ПРОФ» грубо порушив дану вимогу чинного законодавства України, відповідно пропозиція такого учасника підлягає відхиленню, як така що не відповідає вимогам тендерної документації Замовника.
2. Відповідно до Додатку №1 Тендерної документації – Лист-згода на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних, Замовником надається форма для подання учасниками закупівлі «Листа-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних». Зазначаємо, що ТОВ «АВАКС ПРОФ» надав такий лист-году, повністю проігнорувавши та порушивши дану форму, що була встановлена Замовником у Тендерній документації. Вважаємо, що пропозиція такого учасника підлягає відхиленню, як така що не відповідає вимогам Тендерної Документації Замовника.
3. Відповідно до Додатку №5 Тендерної Документації – Документальне підтвердження відповідності технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі: «Для підтвердження відповідності наданої пропозиції вимогам Тендерної документації Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції наступні документи: 1. Кошторисну документацію: а) зведений кошторисний розрахунок; б) договірну ціну; в) локальний кошторис.», відповідна кошторисна документація надана учасниками повинна відповідати вимогам технічного завдання до предмету закупівлі встановленому у Додатку №7 Тендерної документації – «Технічна, якісна та кількісна характеристика предмету закупівлі (технічне завдання)». Наданий Локальний кошторис та розрахунки учасника ТОВ «АВАКС ПРОФ», повністю не відповідає вимогам встановлених у технічному завданні до даного предмету закупівлі, оскільки у тендерній пропозиції учасника відсутній окремий Локальний кошторис на «електромонтажні роботи» та такі роботи не враховані учасником при розрахунку своєї тендерної пропозиції, а також відповідно до наданої договірної ціни учасника розрахунок заробітної плати не відповідає заробітній платі вказаній у Локальному та Зведеному кошторисах, що є грубим порушенням правил визначення ціноутворення у будівництві.
На підставі вищевикладеного, та керуючись ч. 3 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» просимо надати додаткові роз’яснення, щодо ухвалення тендерним комітетом Замовника неправомірного рішення.
Додатково повідомляємо, що твердо переконанні у тому, що прийняття рішення щодо визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «АВАКС ПРОФ» є грубим порушенням законодавства України та у даній процедурі закупівлі присутня попередня змова учасника та Замовника.
ПОВІДОМЛЯЄМО - У РАЗІ ІГНОРУВАННЯ ДАНОЇ ВИМОГИ АБО НАДАННЯ НЕОБГРУНОВАНОЇ ЧИ НЕАРГУМЕНТОВАНОЇ ВІДПОВІДІ НА ТАКУ ВИМОГУ ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ - СМАРТІНВЕСТБУД», ЗМУШЕНІ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВІДПОВІДНИХ КОНТРОЛЮЮЧИХ ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ З ПРИВОДУ НАДАННЯ СВОЄЇ ОЦІНКИ ДАНИМ ФАКТАМ ПОРУШЕННЯ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ!!!!!
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
30 червня 2019 12:08
На ваше звернення повідомляємо:
1. Щодо питання першого:
Зазначення учасником у документі під назвою «Договірна ціна» виду договірної ціни не є в даному випадку визначальним фактором, оскільки, по-перше, вид договірної ціни (тверда чи динамічна) узгоджується між замовником та переможцем торгів у договорі про закупівлю, а, по-друге, надана учасником договірна ціна у складі тендерної пропозиції не є остаточною (остаточна подається за результатами проведення аукціону). Крім того, згідно наданих пояснень учасника, зазначення у документі під назвою «Договірна ціна» виду договірної ціни – «Динамічна» є опискою, що, відповідно до умов Тендерної документації, вважається формальною (несуттєвою) помилкою, що пов’язана з оформленням тендерної пропозиції та не впливає на зміст самої пропозиції.

2. Щодо питання другого:
Тендерна документація не містить прямої вказівки на те, що форма листа – згоди на обробку персональних даних, який подається учасником в складі тендерної пропозиції, повинна повністю відповідати запропонованій у Тендерній документації формі. До листа додана додаткова інформація, що при цьому не змінює його зміст. Та відповідно, по змісту та суті зазначений лист повністю відповідає вимогам Тендерної документації.

3. Щодо питання третього:
«Електромонтажні роботи» зазначені учасником у договірній ціні та зведеному кошторисному розрахунку, однак з формальних причин на дані роботи не надано локального кошторису, що не впливає на зміст пропозиції. Більше того, остаточні локальні кошториси надаються за результатами проведення аукціону.
Номер вимоги: UA-2019-05-24-003065-a.b3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ПРОФ БУД", Код ЄДРПОУ:41884500
Дата подання: 27 червня 2019 16:08
Вимога про усунення порушення
Тендерному комітету ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ПОЧАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПОЧАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ Адреса: 47025, Україна, Тернопільська обл., місто Почаїв, вул. Шевченка, 15
E-mail: bugalteriapochaiv@ukr.net Номер оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2019-05-24-003065-a
Вимога про усунення порушення
Товариство з обмеженою відповідальністю "Проф Буд" як учасник відкритих торгів на закупівлю «Капітальний ремонт покриття будівлі опорного закладу Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської області на вул.Шевченка,15 в м. Почаїв Кременецького району» (код за ДК 021:2015 (CPV): - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)», повідомляє, що Замовником були порушені права та законні інтереси ТОВ «Проф Буд », що призвело до порушення норм законодавства, у зв'язку з чим, користуючись своїми законними правами, подаємо цю вимогу на наступні дії, бездіяльність, рішення Замовника.У складі тендерної пропозиції ТОВ "Проф Буд" надано довідку про відсутність підстав для відмови Замовником в участі у процедурі закупівлі та відхилення тендерної пропозиції на підставі ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі», в якій зазначено, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – резидента України, яка є учасником.
Стосовно вашого зауваження, звертаємо увагу на те, що відповідно до абзацу 2 пункту 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань". У разі якщо засновниками юридичної особи є виключно фізичні особи, які є бенефіціарними власниками (контролерами) юридичної особи, інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи не подається.
Таким чином, враховуючи що засновником ТОВ «Проф Буд» є виключно одна фізична особа, яка є бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи, у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) ТОВ «Проф Буд».Також, хочемо зауважити, що Вами в порушення абзацу 1 частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» при складанні тендерної документації установлено вимогу, щодо документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, а саме про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – резидента України, яка є учасником.
Тендерною документацією було передбачено, що документи, які мають відношення до тендерної пропозиції, і готуються безпосередньо учасником, складаються українською мовою.Звертаємо Вашу увагу, що усі документи надані в складі тендерної пропозиції складені виключно українською мовою. Лише на підтвердження наявності в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Нами надано копії трудових книжок працівників де є записи російською мовою , але це не є порушенням даної вимоги , оскільки трудова книжка є особистим документом працівника і не складається безпосередньо учасником .
Довідка про наявність працівників/робітників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід складена належним чином.Замовником в тендерній документації не зазначено вимоги, що прізвище ім'я по-батькові працівників/робітників має бути зазначене повністю.Крім того відповідна інформація міститься в копіях трудових книжок поданих в тендерній пропозиції.
Тому, враховуючи вищезазначене, підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Проф Буд" вважаємо необгрунтованими і незаконними. Просимо переглянути Ваше рішення щодо » відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Проф Буд" та визнання переможцем ТОВ "АВАКС ПРОФ".У зв’язку з наявністю порушень, просимо надати обгрунтовану відповідь.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
01 липня 2019 23:11
Щодо першого питання:
Тендерною документацією було встановлено, що учасник в складі пропозиції надає інформацію в довільній формі окремим електронним файлом про відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі згідно ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі». На дану вимогу учасник надав довідку, в якій зазначив, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань наявна інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", тобто про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи – резидента України, яка є учасником.
Проте, насправді, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань по даному учаснику не містилась інформація щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера).
До того ж акцентуємо увагу на тому, що у тендерній документації на такі випадки було визначено, що документи, що не передбачені законодавством для учасників не подаються ним у складі тендерної пропозиції, а надається інформаційна довідка у довільній формі щодо відсутності зазначених документів або подаються аналогічні документи з пояснювальною запискою стосовно таких документів.
Оскільки не було ні інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, ні письмового пояснення в складі тендерної пропозиції щодо такої відсутності, тому і було прийнято рішення відхилити тендерну пропозицію даного учасника.
Та відповідно, якщо б учасник правдиво в довідці щодо ст. 17, зазначив що інформація відсутня а також надав в складі пропозиції таке письмове пояснення, яке надано зараз то відсутність інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань це не стало б підставою для відхилення.
Також оскільки статтею 28 закону «Про публічні закупівлі» передбачено, що у разі отримання достовірної інформації про факт зазначення у тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, у нашому випадку, що інформацію про кінцевого бенефіціарного власника зазначено в реєстрі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника. Тому це і стало підставою для відхилення пропозиції.
Акцентуємо на тому, що умови тендерної документації оскаржуються протягом строку, що передбачає Закон «Про публічні закупівлі». І згідно цього строку зараз оскаржувати умови тендерної документації не є можливим.

Щодо другого питання:
Оскільки учасник готує свою пропозицію безпосередньо сам, то готує він її українською мовою. Оскільки до його пропозиції можуть входити документи на іншій мові (що допускається), то в такому випадку учасник готує переклад такого документа, який надається в складі пропозиції.

Щодо третього питання:
В тендерній документації зазначено, що учасник подає в складі пропозиції документи, що підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, в тому числі і довідку за нижче наведеною формою з інформацією про наявність працівників/робітників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
ПІБ Посада Кваліфікація Досвід


Форма даної довідки передбачає зазначення інформації такої як ПІБ, тобто прізвище, ім’я, по-батькові.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 18 червня 2019 16:34

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ФІРМА "АЛЬБІОН" 1 500 348,00
UAH з ПДВ
1 294 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПРОФ БУД" 1 582 878,42
UAH з ПДВ
1 295 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП ЄВРОЦЕНТР 1 714 000,00
UAH з ПДВ
1 300 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "АКРОМ" 1 549 565,00
UAH з ПДВ
1 379 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ" 1 629 000,00
UAH з ПДВ
1 380 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Будівельна компанія - Смартінвестбуд" 1 506 811,00
UAH з ПДВ
1 479 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САПФІР-АРХБУД" 1 758 926,00
UAH з ПДВ
1 687 272,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

13 червня 2019 18:28
Електронний підпис
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10002.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10002.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10007.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10006.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10005.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10004.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10003.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10002.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10007.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10006.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10005.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10004.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10003.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10002.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Договорна ціна.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10002.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10003.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10002.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10009.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10008.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10007.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10006.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10005.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10004.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10003.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10010.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10009.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10008.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10007.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10006.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10005.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10004.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10003.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10002.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Статут фірми Альбіон 1.JPG
13 червня 2019 18:14
Статут 5.JPG
13 червня 2019 18:14
Статут7.JPG
13 червня 2019 18:14
Статут6.JPG
13 червня 2019 18:14
Статут4.JPG
13 червня 2019 18:14
Статут3.JPG
13 червня 2019 18:14
Статут2.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией10001.JPG
13 червня 2019 18:14
Изображенией1.JPG
13 червня 2019 18:14
Сканкопія паспорта 2.JPG
13 червня 2019 18:14
Сканкопія паспорта 1.JPG
13 червня 2019 18:14
Рішення засновника.JPG
13 червня 2019 18:14
Прописка.JPG
13 червня 2019 18:14
Лицензия Альбион 2.JPG
13 червня 2019 18:14
Лицензия Альбион.JPG
13 червня 2019 18:14
Довідка 4-ОПП.JPG
13 червня 2019 18:14
Витяг2.JPG
13 червня 2019 18:14
Витяг1.JPG
13 червня 2019 18:14
Договір Почаїв ЗОШ.docx
13 червня 2019 18:14
Довідка.JPG

Публічні документи

17 червня 2019 15:09
Електронний підпис
17 червня 2019 15:04
копія статуту.PDF
17 червня 2019 15:04
технічна специфікація.PDF
17 червня 2019 15:04
Ліцензія учасника.PDF
17 червня 2019 15:04
проект договору.PDF
17 червня 2019 15:04
file0014.PDF
17 червня 2019 15:04
file0013.PDF
17 червня 2019 15:04
file0012.PDF
17 червня 2019 15:04
file0011.PDF
17 червня 2019 15:04
file0010.PDF
17 червня 2019 15:04
file0008.PDF
17 червня 2019 15:04
file0007.PDF
17 червня 2019 15:04
file0006.PDF
17 червня 2019 15:04
file0005.PDF
17 червня 2019 15:04
file0004.PDF
17 червня 2019 15:04
file0003.PDF
17 червня 2019 15:04
file0002.PDF
17 червня 2019 15:04
file0001.PDF
17 червня 2019 15:04
file.PDF
17 червня 2019 15:04
відгукАвтоагроцентр.JPG
17 червня 2019 15:04
відгук_колосок.JPG
17 червня 2019 15:04
актАвтоагроцентр.pdf
17 червня 2019 15:04
акт2_колосок.pdf
17 червня 2019 15:04
акт1_колосок.pdf
17 червня 2019 15:04
договір_колосок ст.2.JPG
17 червня 2019 15:04
договір_колосок ст.1.JPG
17 червня 2019 15:04
наказ про призначення.PDF

Публічні документи

17 червня 2019 19:13
Електронний підпис
17 червня 2019 17:07
відгуки оригінали.pdf
17 червня 2019 17:07
Витяг новий.pdf
17 червня 2019 17:07
Цінова пропозиція.PDF
17 червня 2019 17:07
Реєстр.PDF
17 червня 2019 17:07
Лист-згода.PDF
17 червня 2019 17:07
Фото5.pdf
17 червня 2019 17:07
Фото4.pdf
17 червня 2019 17:07
Фото3.pdf
17 червня 2019 17:07
Фото2.pdf
17 червня 2019 17:07
Фото1.pdf
17 червня 2019 17:06
Фото.pdf
17 червня 2019 17:06
Трудові книжки.pdf
17 червня 2019 17:06
Техпаспорт.pdf
17 червня 2019 17:06
Статут.pdf
17 червня 2019 17:06
Свідоцтво.pdf
17 червня 2019 17:06
Проект договору.PDF
17 червня 2019 17:06
Посвідчення.pdf
17 червня 2019 17:06
Паспорт.pdf
17 червня 2019 17:06
Оренда транспорту.pdf
17 червня 2019 17:06
наказ директор.pdf
17 червня 2019 17:06
Ліцензія.pdf
17 червня 2019 17:06
Лист-відгук Колиндяни.pdf
17 червня 2019 17:06
Лист санкції.PDF
17 червня 2019 17:06
Лист істотні умови.PDF
17 червня 2019 17:06
код.pdf
17 червня 2019 17:06
Звітність.pdf
17 червня 2019 17:05
Дозвіл.pdf
17 червня 2019 17:05
Договір Соколів.pdf
17 червня 2019 17:05
Довідка субпідрядники.PDF
17 червня 2019 17:05
Довідка с. 17.PDF
17 червня 2019 17:05
Довідка податки.PDF
17 червня 2019 17:05
Довідка механізми.PDF
17 червня 2019 17:05
Довідка матеріали.PDF
17 червня 2019 17:05
Довідка звітність.PDF
17 червня 2019 17:05
Довідка достовірна.PDF
17 червня 2019 17:05
Довідка 110 днів.PDF
17 червня 2019 17:05
Дипом.pdf
17 червня 2019 17:05
Дипломи.pdf
17 червня 2019 17:05
диплом Патиковського.pdf
17 червня 2019 17:05
відгуки.pdf
17 червня 2019 17:04
Відгук Соколів.pdf
17 червня 2019 17:04
Витяг.pdf

Публічні документи

17 червня 2019 12:08
Електронний підпис
17 червня 2019 11:34
Почаєвська ЗОШ Акром.rar
17 червня 2019 11:34
Изображенией130001.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией120002.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией110006.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией110005.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией110004.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией110003.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией110002.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией102001.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией101001.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией10007.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией10006.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией10005.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией10004.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией10003.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией10002.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией10001.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией1141.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией13.JPG
17 червня 2019 11:34
Изображенией12.JPG
17 червня 2019 11:33
Изображенией10.JPG
17 червня 2019 11:33
Изображенией1.JPG
17 червня 2019 11:33
Документ (7).jpg
17 червня 2019 11:33
Документ (4).jpg
17 червня 2019 11:33
Документ (1).jpg
17 червня 2019 11:33
Договір Почаїв ЗОШ.docx
17 червня 2019 11:33
1.JPG
14 червня 2019 13:56
Почаєвська ЗОШ Акром.rar

Публічні документи

26 червня 2019 20:06
Електронний підпис
26 червня 2019 19:54
Локальні кошториси.pdf
26 червня 2019 19:54
Договірна ціна.pdf
26 червня 2019 19:54
Пояснювальна записка.pdf
26 червня 2019 19:34
Документи переможця.pdf
15 червня 2019 12:06
Електронний підпис
15 червня 2019 12:03
Договірна ціна.pdf
15 червня 2019 12:03
Пояснювальна записка.pdf
15 червня 2019 12:01
Проект договору.pdf
15 червня 2019 11:59
Оригінал статуту.PDF
15 червня 2019 11:58
Лист-гарантія санкції.PDF
15 червня 2019 11:58
Довідка субпідряд.PDF
15 червня 2019 11:58
Оригінал ліцензії.PDF

Публічні документи

16 липня 2019 18:53
Електронний підпис
16 липня 2019 18:49
оновлена пропозиція
16 липня 2019 18:49
довідка податкова
16 липня 2019 18:45
довідка мвс
13 червня 2019 17:58
Електронний підпис
13 червня 2019 17:53
32 кошторис.pdf
13 червня 2019 17:53
32 imd.zip
13 червня 2019 17:53
31 повноваження.PDF
13 червня 2019 17:53
30 банк.PDF
13 червня 2019 17:53
29 дозвіл.PDF
13 червня 2019 17:53
28 ліцензія.PDF
13 червня 2019 17:53
27 опис.PDF
13 червня 2019 17:53
26 витяг податки.PDF
13 червня 2019 17:53
25 статут виписка.PDF
13 червня 2019 17:53
24 перелік робіт.PDF
13 червня 2019 17:53
23 код доступу статут.PDF
13 червня 2019 17:53
22 лист згода проект.PDF
13 червня 2019 17:53
20 лист-згода по формі.PDF
13 червня 2019 17:53
19 гл якість.PDF
13 червня 2019 17:53
18 гл довкілля.PDF
13 червня 2019 17:53
17 лист підтвердження.PDF
13 червня 2019 17:53
16 повноваження тп.PDF
13 червня 2019 17:53
15 повноваження д.PDF
13 червня 2019 17:53
14 податки.PDF
13 червня 2019 17:53
13 антикорупційна.PDF
13 червня 2019 17:53
12 бенефіціар.PDF
13 червня 2019 17:53
11 ліквід процедура.PDF
13 червня 2019 17:53
10 повязана особа.PDF
13 червня 2019 17:53
09 со судимість.PDF
13 червня 2019 17:53
08 економ конкуренція.PDF
13 червня 2019 17:53
07 корупція со.PDF
13 червня 2019 17:53
06 корупція.PDF
13 червня 2019 17:53
05 винагорода.PDF
13 червня 2019 17:53
04 гл ст 17.PDF
13 червня 2019 17:53
03 працівники.PDF
13 червня 2019 17:53
02 мтб та обладнання.PDF
13 червня 2019 17:53
01 ЛИСТ-ВІДГУК 2.pdf
13 червня 2019 17:53
01 лист відгук.PDF
13 червня 2019 17:53
01 досвід аналогічні.PDF
13 червня 2019 17:53
01 договори аналогічні.PDF

Публічні документи

14 червня 2019 19:11
Електронний підпис
14 червня 2019 18:19
Почаїв ЗОШ Локальний.rtf
14 червня 2019 18:19
Почаїв ЗОШ Зведений.rtf
14 червня 2019 18:19
Почаїв ЗОШ договірна.rtf
14 червня 2019 18:19
дод.11.проект договору.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.10.мат-техн база.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.9.працівники.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.8.лист-розяснення.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.7.лист-гарантія.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.5.дов-гарантія.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.4.тз.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.3.субпідр.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.2.ст17.PDF
14 червня 2019 18:19
дод.1.лист-згода.PDF
14 червня 2019 18:19
договір1.соцстрах.PDF
14 червня 2019 18:19
відгук1.фонд соцстрах.PDF
14 червня 2019 18:19
Виписка Сапфір-АрхБуд.PDF

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПП "ФІРМА "АЛЬБІОН"

ТОВ "ПРОФ БУД"

ПП ЄВРОЦЕНТР

ПП "АКРОМ"

Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ"

ТОВ "Будівельна компанія - Смартінвестбуд"

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САПФІР-АРХБУД"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано Додатково
ПП "ФІРМА "АЛЬБІОН"
#32449903
Відхилено 1 294 000,00
UAH з ПДВ
21 червня 2019 21:08
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ
ТОВ "ПРОФ БУД"
#41884500
Відхилено 1 295 000,00
UAH з ПДВ
21 червня 2019 21:14
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ
ПП ЄВРОЦЕНТР
#31594077
Відхилено 1 300 000,00
UAH з ПДВ
21 червня 2019 21:18
ПП "АКРОМ"
#39235378
Відхилено 1 379 000,00
UAH з ПДВ
21 червня 2019 21:20
Учасник знаходиться у зведених
відомостях АМКУ
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ"
#37306789
Рішення скасоване 1 380 000,00
UAH з ПДВ
12 липня 2019 09:38
Товариство з обмеженою відповідальністю "АВАКС ПРОФ"
#37306789
Відхилено 1 380 000,00
UAH з ПДВ
12 липня 2019 09:51
ТОВ "Будівельна компанія - Смартінвестбуд"
#40784225
Переможець 1 479 000,00
UAH з ПДВ
12 липня 2019 10:37

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ПП "ФІРМА "АЛЬБІОН" #32449903

№ рішення у справі

63/7-р/к

Дата рішення у справі

28.01.2021

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Західного міжобласного ТВ

Документи

21 червня 2019 21:08
Електронний підпис

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ТОВ "ПРОФ БУД" #41884500

№ рішення у справі

23-р/тк

Дата рішення у справі

13.10.2020

Орган АМКУ, що прийняв рішення

ТАК АМКУ

Документи

21 червня 2019 21:14
Електронний підпис

Документи

21 червня 2019 21:18
Електронний підпис

Учасник знаходиться у зведених відомостях АМКУ

Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник протягом останніх 3 років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Підставою для такого рішення замовника є рішення органу Антимонопольного комітету України про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Будь ласка, обов'язково перевірте за цим посиланням історію оскарження рішення органу АМКУ – до вищого органу або в судовому порядку. Актуальна інформація міститься в файлі з найпізнішою датою.

ПП "АКРОМ" #39235378

№ рішення у справі

63/7-р/к

Дата рішення у справі

28.01.2021

Орган АМКУ, що прийняв рішення

Адмінколегія Західного міжобласного ТВ

Документи

21 червня 2019 21:20
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 12 липня 2019 10:37

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Будівельна компанія - Смартінвестбуд"
#40784225
1 479 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
30 липня 2019 11:33
договір.pdf укладений
30 липня 2019 11:31