Дизельне паливо, бензин А-92
Очікувана вартість
2 026 400,00 UAH
UA-2019-05-22-000006-a 961179c725454615bbef1bddef93f126
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Комунальне підприємство "НК Екосервіс"
Код ЄДРПОУ: 37171330
Вебсайт замовника: http://www.kpnkekoservis.hol.es/
Місцезнаходження замовника: 74900, Україна, Херсонська обл., місто Нова Каховка, вулиця Дружби, 43
Контактна особа замовника: Кібалко Сергій Олексійович
+380554945580
kpnkekoservis@mail.ru

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 травня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 травня 2019 09:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 червня 2019 09:00
Початок аукціону: 10 червня 2019 13:36
Очікувана вартість: 2 026 400,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,05 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
32500 л
Дизельне палдиво
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, Дружби, 43
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти
37400 л
Бензин А-92
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, Дружби, 43
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Пiсляоплата 5 Робочі 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

22 травня 2019 07:32
Електронний цифровий підпис
22 травня 2019 07:28
Тендерна документація Паливо.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-22-000006-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "ОККО КОНТРАКТ", Код ЄДРПОУ:36248687
Дата подання: 10 червня 2019 16:58
Підстави для відхилення

Доброго дня! Звертаємось із вимогою щодо дискваліфікації Учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД" , у зв’язку з невідповідністю тендерної пропозиції вимогам тендерної документації.
Звертаємо вашу увагу на наступні недоліки пропозиції:
ДОДАТОК №2 до тендерної документації містить вимогу обов’язкового характеру щодо інформаційного наповнення довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме:
• склад працівників, які будуть долучені до виконання умов Договору із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, посади, яку обіймає на підприємстві, спеціальності за освітою, та загального стажу роботи
Учасник не зазначив інформацію щодо спеціальності працівника.
*Спеціальність — комплекс набутих людиною знань і практичних навичок, що дає їй можливість займатися певним родом занять у якійсь галузі діяльності.
* Професія – рід трудової діяльності людини, яка володіє комплексом спеціальних знань, практичних навичок, одержаних шляхом спеціальної освіти, навчання чи досвіду, які дають можливість здійснювати роботу в певній сфері.
Додаток №4 передбачає зобов’язання щодо надання в складі тендерної пропозиції гарантійних листів від власників АЗС. Керуючись інформацією, передбаченою в тендерній пропозиції Учасник надав гарантійні листи від ТОВ «ЦЕНТУРІОН ДИСТРІБЮШИН», який не є власником АЗС, а виступає в ролі орендаря. Вимогу Учасником не дотримано.
Учасник не надав інформацію щодо емітента талонів, що унеможливлює факт дотримання Ним ч. 11 ДОДАТОК №4 тендерної документації а частині надання передбачених Додатком документів від емітента талонів.
Враховуючи вищенаведені обставини, керуючись п. 4 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі», просимо тендерний комітет Замовника прийняти вищевикладені обставини та дискваліфікувати Учасника торгів .

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
13 червня 2019 14:44
Доброго дня! На Вашу вимогу, яка надійшла 10.06.2019 року щодо дискваліфікації Учасника товариства з обмеженою відповідальністю "ВОГ КАРД" , у зв’язку з невідповідністю тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, комунальне підприємство «НК Екосервіс» надає роз’яснення щодо викладених у зверненні фактах.
Згідно ДОДАТОКУ №2 до тендерної документації містить вимогу обов’язкового характеру щодо інформаційного наповнення довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, а саме:
- склад працівників, які будуть долучені до виконання умов Договору із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, посади, яку обіймає на підприємстві, спеціальності за освітою, та загального стажу роботи. Довідка, яка надана ТОВ «ВОГ КАРД» без зазначення посади працівника не є принциповим питанням для відхилення пропозиції, крім того це ні яким чином не впливає на ціну, яка в порівнянні з іншими пропозиціями набагато нижча. Дану обставину КП «НК Екосервіс» відносить до формальних (несуттєвих) помилок, а саме - інші помилки допущені учасниками в оформленні документів, що подані ними в складі тендерної пропозиції та такі, що не нівелюють технічний потенціал та конкурентоздатність учасника та не впливають на зміст пропозиції.

Щодо додатку №4 передбачає зобов’язання щодо надання в складі тендерної пропозиції гарантійних листів від власників АЗС.
Відповідно до п. 4 додатку 4 тендерної документації – «У випадку планових зупинок АЗС, заправник у письмовій формі повинен повідомляти Замовника про такі зупинки не пізніше ніж за 24 години до такої зупинки. Гарантійні листи від власників АЗС про дозвіл відпуску пального». Щодо відсутності гарантійного листа від власників АЗС про дозвіл відпуску пального, комунальне підприємство «НК Екосервіс» розцінює той факт що власники АЗС не мають ніякого відношення до зберігання паливо мастильних матеріалів. В даному випадку зберігачем є ТОВ «Центуріон – дістрибьюшн», тому гарантійного листа від зберігача достатньо для розуміння, що паливо мастильні матеріали дійсно будуть передаватись КП «НК Екосервіс».
Відповідно до п.9 Додатку 4 тендерної документації «У разі, якщо талон не містить назву мережі або бренд АЗС, на яких буде здійснюватися відпуск палива, а також у випадку, коли бренд, що міститься на талоні не співпадає з брендом АЗС, наданих в пропозиції, учасник процедури закупівлі повинен в складі тендерної пропозиції надати лист від власника чи оператора кожної АЗС» - на талонах ТОВ «ВОГ КАРД» зазначено бренд WOG, який співпадає із брендом АЗС, які надані в складі тендерної пропозиції, що само по собі виключає необхідність надання листів від власників АЗС.

Щодо порушення факту не надання учасником інформацію щодо емітента талонів, що унеможливлює факт дотримання ТОВ «ВОГ КАРД» ч. 11 Додаток №4 тендерної документації в частині надання передбачених Додатком документів від емітента талонів, комунальне підприємств «НК Екосервіс» інформує, що в тендерній документації наявний гарантійний лист за вих. №201/28 від 31.05.2019 р. в якому зазначено, що власником талонів є ТОВ «ВОГ КАРД». Крім цього тендерною документацією передбачено надання договору у випадку, якщо учасник процедури закупівлі не є емітентом талонів. Тобто ВОГ КАРД є емітентом талонів, тому надання договору не є необхідним..
На підставі викладеного КП «НК Екосервіс» залишає без задоволення Ваше звернення.
Номер вимоги: UA-2019-05-22-000006-a.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "ОККО КОНТРАКТ", Код ЄДРПОУ:36248687
Дата подання: 18 червня 2019 11:02
Підстави для відхилення
Замовником конкретизовано наведено перелік документів, які повинні бути надані в складі тендерної пропозиції усіма Учасниками. Невідповідність вимогам документації є підставою для відхилення, що передбачено умовами тендерної документації та ЗУ "Про публічні закупівлі". Умови документації не передбачають можливості щодо ненадання певних документів. Якщо Замовник мав намір обрати переможця торгів лише із врахуванням ціни, то яка мета зазначення вимог кваліфікаційного та технічного характеру, які зобов'язані дотримуватись Учасники. Під час організації та порядку проведення торгів Ви зобов'язані дотримувати принципу об'єктивності. Однак, незважаючи на явні недоліки та факт невідповідності пропозиції умовам документації, Ви приймате рішення про визначення переможця. Факт невідповідності умовам документації Ви відносите до складу формальних помилок, які чітко врегульовані положенням ЗУ "Про публічні закупівлі",і за своїм складом не підпадають під ознаки формальних помилок, а саме: «Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки». Дії Учасника не відносять до технічної описки/помилки, і це не є оформленням тендерної пропозиції. На основі яких критеріїв Замовник приймає рішення про віднесення до складу формальних помилок відсутність тих чи інших документів?
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
21 червня 2019 08:36
Як передбачено ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. , тендерна документація повинна містити, зокрема, інструкцію з підготовки тендерних пропозицій та проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.
При цьому тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити (ч. 3 ст. 22 Закону ).
Тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій.
Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме — технічні помилки та описки.
Разом з тим питання розгляду тендерних пропозицій урегульовано у ст. 28 Закону.
При цьому замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника в разі, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації (п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону ).
З огляду на це КП «НК Екосервіс» визначив у тендерній документації перелік формальних помилок, до яких на засіданні тендерного комітету відніс не зазначення посади працівника. При прийнятті рішення тендерний комітет керувався принципом здійснення публічних закупівель, як економія. Адже КП «НК Екосервіс» розглядав найнижчу цінову пропозицію за результатами аукціону.
Крім цього в тендерній документації КП «НК Екосервіс» вказано лише право не відхиляти тендерну пропозицію через формальні помилки, але не зазначено, які саме помилки буде відносити до формальних. На засіданні тендерного комітету така ситуація була обговорена з посиланням на принципи публічних закупівель та прийняте рішення про кваліфікацію тендерної пропозиції ТОВ «ВОГ КАРД».

Відповідно до п.9 Додатку 4 тендерної документації «У разі, якщо талон не містить назву мережі або бренд АЗС, на яких буде здійснюватися відпуск палива, а також у випадку, коли бренд, що міститься на талоні не співпадає з брендом АЗС, наданих в пропозиції, учасник процедури закупівлі повинен в складі тендерної пропозиції надати лист від власника чи оператора кожної АЗС» - на талонах ТОВ «ВОГ КАРД» зазначено бренд WOG, який співпадає із брендом АЗС, які надані в складі тендерної пропозиції, що само по собі виключає необхідність надання листів від власників АЗС.

Тендерною документацією передбачено надання договору у випадку, якщо учасник процедури закупівлі не є емітентом талонів. ТОВ «ВОГ КАРД» є емітентом талонів, тому надання договору не є необхідним.

Документи

13 червня 2019 14:43
Відповідь на вимогу.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 10 червня 2019 14:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД" 1 837 671,00
UAH з ПДВ
1 837 671,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "ОККО КОНТРАКТ" 1 887 300,00
UAH з ПДВ
1 887 300,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК 1 887 300,00
UAH з ПДВ
1 887 300,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

18 червня 2019 08:57
sign.p7s
18 червня 2019 08:56
Ст-17.pdf
18 червня 2019 08:56
МВС.pdf
18 червня 2019 08:56
ДФС.pdf
10 червня 2019 17:36
sign.p7s
31 травня 2019 11:35
sign.p7s
31 травня 2019 11:31
ГЛ Центуріон.7z
31 травня 2019 11:31
Довідка рахунки.23.05.2019.pdf
31 травня 2019 11:31
WOG CARD_Wog Treyd_2712.pdf
31 травня 2019 11:30
Витяг.pdf
31 травня 2019 11:30
Статут.pdf
31 травня 2019 11:30
Банкрут.pdf
31 травня 2019 11:30
Якість ДП (л).pdf
31 травня 2019 11:30
Якість ДП..pdf
31 травня 2019 11:30
Якість Бензин А-92.pdf
31 травня 2019 11:30
Протокол створення..pdf
31 травня 2019 11:30
Витяг ПДВ Вог Кард.pdf
31 травня 2019 11:30
Наказ директор..pdf
31 травня 2019 11:30
Інформ. довідка АЗС.pdf
31 травня 2019 11:30
СТ.17.pdf
31 травня 2019 11:30
Проект договору..pdf
31 травня 2019 11:30
Технічна специфікація.pdf
31 травня 2019 11:30
Довідки ст. 16.pdf
31 травня 2019 11:30
Інф. лист зберігання..pdf
31 травня 2019 11:30
Згода додаток 5.pdf
31 травня 2019 11:30
ГЛ. -санкції.pdf
31 травня 2019 11:30
Довідка-ліцензії.pdf
31 травня 2019 11:30
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

04 червня 2019 15:03
sign.p7s
04 червня 2019 15:02
Документація тендерна.pdf

Публічні документи

06 червня 2019 16:34
sign.p7s
06 червня 2019 16:10
талони.pdf
06 червня 2019 16:10
талони 2.pdf
06 червня 2019 16:09
Договір ПК 07517.pdf
06 червня 2019 16:09
Договір ПК 07055.pdf
06 червня 2019 16:09
наказ (завірений_).PDF
06 червня 2019 16:09
Договір оренди офісу.rar
06 червня 2019 16:09
Гарант. лист_65.pdf
06 червня 2019 16:07
талони Інтеркард.PDF
06 червня 2019 16:07
аналогічні виконанні.PDF
06 червня 2019 16:07
талони інтер кард 92.PDF
06 червня 2019 16:07
всі АЗС ВОГ.PDF
06 червня 2019 16:07
А-92 (завірене з датою).PDF
06 червня 2019 16:07
сертифікат А-92 (копія).PDF
06 червня 2019 16:07
сертифіка ДП (копія).PDF
06 червня 2019 16:07
Серт мох ДТ К5 до 09.12.19.pdf
06 червня 2019 16:07
Серт моз А-92 до 09.12.19.pdf
06 червня 2019 16:07
Договір ШК 07103.pdf
06 червня 2019 16:07
Договір ВОГ КАРД ШК-07103.pdf
06 червня 2019 16:07
Вог.rar
06 червня 2019 16:07
протокол(копія).PDF
06 червня 2019 16:07
паспорт Наді(копія).PDF
06 червня 2019 16:07
опис статут(копія).PDF
06 червня 2019 16:06
наказ (копія).PDF
06 червня 2019 16:06
Витяг ПДВ(копія).PDF
06 червня 2019 16:06
виписка(копія).PDF
06 червня 2019 16:06
Установчі.rar
06 червня 2019 16:06
протокол завірений.PDF
06 червня 2019 16:05
про відкриття рахунку.pdf
06 червня 2019 16:05
паспорт Наді.PDF
06 червня 2019 16:05
опис статуту.rar
06 червня 2019 16:05
наказ (завірений_).PDF
06 червня 2019 16:05
мвс.pdf
06 червня 2019 16:05
копія паспорта Наді.pdf
06 червня 2019 16:05
зразки талонів Вог.PDF
06 червня 2019 16:05
виписка завірена.PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
#42264086
Переможець 1 837 671,00
UAH з ПДВ
13 червня 2019 15:04

Документи

13 червня 2019 15:04
sign.p7s
13 червня 2019 15:01
Протокол.PDF

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 13 червня 2019 15:04

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
#42264086
1 837 671,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

13 червня 2019 15:04
sign.p7s
13 червня 2019 15:01
Протокол.PDF

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
25 червня 2019 13:14
Договір Вог Кард.PDF укладений
25 червня 2019 13:12

Актуальні тендери

До пошуку