Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Охоронні послуги. (джерело фінансування: міській бюджет)
Очікувана вартість
131 050,00 UAH
UA-2019-05-21-001449-a 99e4a1b71f3c4a46bd59732f74cd5f83
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Наталія Романова

+380569560775 17.pravo@dndz.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Адміністрація Дніпровського району Кам`янської міської ради
Код ЄДРПОУ: 04052502
Місцезнаходження: 51937, Україна , Дніпропетровська обл., м. Кам`янське, пр-т Перемоги, 63
Контактна особа: Наталія Романова
+380569560775
17.pravo@dndz.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 травня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 27 травня 2019 09:00
Оскарження умов закупівлі: до 02 червня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 06 червня 2019 09:00
Початок аукціону: 07 червня 2019 12:11
Очікувана вартість: 131 050,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 310,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79710000-4: Охоронні послуги


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Охоронні послуги. (Джерело фінансування: міській бюджет)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: просп. Перемоги, 63, м. Кам’яське, Дніпропетровська область, 51937, Україна
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 02 липня 2019  —  31 грудня 2019
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Надання послуг Оплата за надані послуги буде здійснюватись щомісячно, після підписання сторонами акту наданих послуг з відтермінуванням платежу до 120 календарних днів. Пiсляоплата 120 Календарні 100

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
21 травня 2019 14:28
Електронний підпис
21 травня 2019 14:26
ТД охорона.doc
21 травня 2019 14:26
додаток 1.docx
21 травня 2019 14:26
додаток 3.docx
21 травня 2019 14:26
додаток 4.docx
21 травня 2019 14:26
додаток 2.docx
21 травня 2019 14:26
додаток 5.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-21-001449-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "БАР'ЄР-Б", Код ЄДРПОУ:36734640
Дата подання: 10 червня 2019 15:31
Щодо неправомірності дискваліфікації
Розглянувши ваше протокольне рішення щодо нашої дискваліфікації , ми незгодні з вашими зауваженнями та вважаємо їх неправомірними,та такими,котрі були неуважно вивчені вами, а саме:
- повноваження щодо підпису документів ТП керівником підтверджується сканованим оригіналом усіх сторінок паспорту - Ви зазаначили, що ми подали не всі сторінки пасопрту, АЛЕ ми надали всі сторінки паспорту, якщо ви проведете нескладну калькуляцію, то дата видача паспорта припадає на 34-35 років, тобто попередній паспорт був , але був виданий інший, тому були відскановані всі сторінки з необхідною інформаціює-тому ваше зауваження недоречне;
- щодо ненадання нами листів щодо згоди на обробку.... на працівників-охоронників - АЛЕ нами був наданий лист ,в якому ми указали весь перелік осіб-охоронників, котрі надають свою згоду на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних, а т.я. це не змінює суті, це теж не є порушенням:
- копія балансу та звіт про фінансові результати - МИ НАДАЛИ вам необхідні документи, а підпис керівника не потрібен, т.я. ці документи подаються і підписуються через спеціальну программу з накладання ЄЦП, і квитанція, котру ми надали, служить цьому підтвердженням-тому ваше зауваження недоречне;
- щодо статуту-ми відсканували та завірили печаткою статут, які в цьому проблеми? у нас він читається - теж незрозумілі ваші зауваження;
- щодо ненадання зразка підпису- ми зазначили, що наші документи підписує керівник, і в кожному документі стоїть підпис керівника, ви не зазаначали, що потрібно окремим документом надати зразок підпису;
- відомості з ЄДРПОУ - які цен відомості? документ так і називається? У Витязі з ЄДРПОУ ,котрий ми надали, міститься вся інформація;
- щодо останніх двох ваших зауважень- де ,в якому місці тендерної пропозиції, на якій сторінці прописано, що ми повинні були надати "лист-погодження щодо можливості віднесення замовником допущених учасником помилок до формальних "та "У разі переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог ТД або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк і т.д...." Не зрозуміло де йде про це річ.
На нашу думку, ви спеціально розкидали по всій тендерній документації завуальовані довідки та не зробили чіткої структури надання документів, з метою пропихнути свого учасника.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
14 червня 2019 09:47
Вимога Приватного підприємства «БАРЄР-Б» (далі – Учасник), щодо неправомірності дискваліфікації, дата подачі: 10.06.19, 15:31, уважно розглянута.
З порушених у вимозі питань повідомляємо наступне.
Пунктом 29 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що тендерною документацією є документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках.
Частиною 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено вимоги до змісту тендерної документації, зокрема зазначено що тендерна документація повинна містити інструкцію з підготовки тендерних пропозицій.
Тендерна документація із закупівлі за предметом «Охоронні послуги» затверджена на засіданні тендерного комітету Замовника, протокол №37 від 21.05.2019 (далі – Тендерна документація).
Відповідно до пункту 2 розділу 2 «Порядок унесення змін та надання роз’яснень до тендерної документації» Тендерної документації, «Відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які ознайомилися з даною документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі.»
Тендерна документація містить розділ ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції».
Отже, учасники, які мають намір взяти участь у торгах зобов’язані уважно ознайомитися з Тендерною документацією та надати тендерну пропозицію відповідно до Інструкції з підготовки тендерної пропозиції.
Розглянувши тендерну пропозицію Приватного підприємства «БАР’ЄР-Б» поданої на відкриті торги UA-2019-05-21-001449-a з предмету закупівлі: «Охоронні послуги» тендерним комітетом встановлено, що тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації, а саме:
- повноваження щодо підпису документів ТП керівником підтверджується сканованим оригіналом усіх сторінок паспорту - Ви зазаначили, що ми подали не всі сторінки пасопрту, АЛЕ ми надали всі сторінки паспорту, якщо ви проведете нескладну калькуляцію, то дата видача паспорта припадає на 34-35 років, тобто попередній паспорт був , але був виданий інший, тому були відскановані всі сторінки з необхідною інформаціює-тому ваше зауваження недоречне.
Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції керівником учасника підтверджується сканованим оригіналом усіх сторінок паспорту у випадку, якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжечки Учасником у складі тендерної пропозиції надано скановані сторінки паспорту оформленого у вигляді книжечки, а саме сторінки 1,2,3,10,11.
Проте, відповідно до Положення про паспорт громадянина України, паспортна книжечка складається з 16 сторінок.
Отже, Учасником надано не всі скановані сторінки паспорту.

- щодо ненадання нами листів щодо згоди на обробку.... на працівників-охоронників - АЛЕ нами був наданий лист ,в якому ми указали весь перелік осіб-охоронників, котрі надають свою згоду на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних, а т.я. це не змінює суті, це теж не є порушенням
Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
Додатком 3 тендерної документації передбачено надання учасником у складі пропозиції Довідка (за формою наведеною нижче) за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі її використання), в якій учасник зазначає інформацію про працівників, які будуть залучені для виконання замовлення, що є предметом закупівлі.
У зв’язку з тим, що у довідці учасник повинен зазначити інформацію про освіту працівників, то додатково необхідно надати копії листів згоди щодо згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних відповідних працівників.
Учасником у складі тендерної пропозиції надано лист- згоду щодо оброблення персональних даних працівників за підписом керівника.

Відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних», згода суб’єкта персональних даних - добровільне волевиявлення фізичної особи (за умови її поінформованості) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дає змогу зробити висновок про надання згоди.

Отже, учасником не надано копії листів згоди щодо згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних саме від працівників.

- копія балансу та звіт про фінансові результати - МИ НАДАЛИ вам необхідні документи, а підпис керівника не потрібен, т.я. ці документи подаються і підписуються через спеціальну программу з накладання ЄЦП, і квитанція, котру ми надали, служить цьому підтвердженням-тому ваше зауваження недоречне;
Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
Для підтвердження тендерної пропозиції іншим умовам тендерної документації учаснику необхідно надати:

6) Копію балансу та звіту про фінансові результати за останній звітний період У складі тендерної пропозиції надано баланс та звіт про фінансові результати за 2018 рік, але зазначені документи не підписані учасником (не завірені).

- щодо статуту-ми відсканували та завірили печаткою статут, які в цьому проблеми? у нас він читається - теж незрозумілі ваші зауваження;

Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
Для підтвердження тендерної пропозиції іншим умовам тендерної документації учаснику необхідно надати:

4) Сканкопія оригіналу установчого документу (установчий акт, статут, засновницький договір, положення, або ін.) (за наявності) (для юридичних осіб).
Учасником надана сканкопія з ксерокопії статуту.
До того ж сканкопія яка надана учасником не чітка у зв’язку з чим не можливе прочитання документу.
Отже, учасником не виконано умову щодо сканкопії з оригіналу документа.

- щодо ненадання зразка підпису- ми зазначили, що наші документи підписує керівник, і в кожному документі стоїть підпис керівника, ви не зазаначали, що потрібно окремим документом надати зразок підпису
Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
Для підтвердження тендерної пропозиції іншим умовам тендерної документації учаснику необхідно надати:

2) Сканована довідка складена у довільній формі та завірену підписом учасника та печаткою (у разі її використання), яка містить відомості про підприємство:
а) реквізити (адреса - юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);
б) керівництво (посада, прізвище, ім'я, по батькові, телефон для контактів - для юридичних осіб);
в) форма власності (для юридичних осіб);
г) спеціалізація;
д) назва обслуговуючого банку/банків.
е) П.І.П., посада особи, яку уповноважено представляти інтереси Учасника (в подальшому Переможця) під час проведення процедури закупівлі та уповноважено підписувати тендерну пропозицію, зразок її підпису.
є) інформація про систему оподаткування Учасника. Довідка надана учасником у складі тендерної пропозиції №72 від 05.06.2019 «Відомості про учасника» не містить зразка підпису особи, яку уповноважено представляти учасника.

- відомості з ЄДРПОУ - які це відомості? документ так і називається? У Витязі з ЄДРПОУ ,котрий ми надали, міститься вся інформація
Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
Для підтвердження тендерної пропозиції іншим умовам тендерної документації учаснику необхідно надати:

5) Для юридичних осіб – Відомості з ЄДРПОУ, для фізизичних осіб-підприємців – Відомості про визначення класифікаційних даних, які отримані не раніше дати оголошення даної закупівлі. Учасником не надано у складі тендерної пропозиції

Доводимо до вашого відома, що відомості з ЄДРПОУ - це документ, що видається управлінням статистики.

- де ,в якому місці тендерної пропозиції, на якій сторінці прописано, що ми повинні були надати "лист-погодження щодо можливості віднесення замовником допущених учасником помилок до формальних " Не зрозуміло де йде про це річ.
Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
П.1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції

При складані тендерної пропозиції Учасником, дозволяється допущення формальних (несуттєвих) помилок, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: відсутність підписів (наприклад: деякі сторінки не матимуть підпису керівника або уповноваженої особи), технічні помилки та описки (наприклад: некоректно складене слово, в якому випадають деякі літери або переставлені місцями). За наявності перелічених вище формальних помилок та наявності у складі тендерної пропозиції листа-погодження від Учасника щодо можливості віднесення Замовником допущених Учасником помилок до формальних, тендерна пропозиція не відхиляється.
… Учасником не надано у складі тендерної пропозиції листа-погодження

- де ,в якому місці тендерної пропозиції, на якій сторінці прописано, що "У разі переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог ТД або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк і т.д...." Не зрозуміло де йде про це річ.
Вимога ТД Невідповідність згідно поданої ТП
П.5 «»Дії замовника при відмові переможця торгів підписати договір про закупівлю» розділу Результати торгів та укладання договору про закупівлю.

У разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений Законом, або ненадання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статею 17 Закону, замовник відхиляє тендерну пропозицію цього учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув, про що подається учасником в тендерній пропозиції лист-згода. Учасником не надано у складі тендерної пропозиції лист-згоду.

У відповідності до п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Аналогічний припис міститься і в п. 3 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» Тендерної документації.
Звертаємо увагу Учасника та той факт, що ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» не надає замовникам жодних дискреційних повноважень щодо оцінки підстав для відхилення тендерних пропозицій у світлі можливості відхилення чи залишення їх чинними. Дана норма закону є нормою-приписом, від положень якої замовники не можуть відступати.
Частиною 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що тендера документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій.
Згідно з п. 1 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації: «При складані тендерної пропозиції Учасником, дозволяється допущення формальних (несуттєвих) помилок, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: відсутність підписів (наприклад: деякі сторінки не матимуть підпису керівника або уповноваженої особи), технічні помилки та описки (наприклад: некоректно складене слово, в якому випадають деякі літери або переставлені місцями). За наявності перелічених вище формальних помилок та наявності у складі тендерної пропозиції листа-погодження від Учасника щодо можливості віднесення Замовником допущених Учасником помилок до формальних, тендерна пропозиція не відхиляється.»
Таким чином, перелік формальних (несуттєвих) помилок, які допускаються у тендерній пропозиції учасників і не мають наслідком їх відхилення, є вичерпним.
При оцінці тендерної пропозиції Учасника Замовником дотриманий принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, встановлений ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
У зв’язку з викладеним вище, рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції Учасника, оформлене протоколом засідання тендерного комітету №40 від 10.06.2019, є послідовним, прийнятим у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» та є закономірним наслідком порушення Учасником умов Тендерної документації.
Стосовно звинувачень на адресу Замовника про навмисне завалювання довідок з метою визначення переможцем свого учасника, зазначаємо, що вони безпідставні. Адже проаналізувавши закупівлі на майданчику Zakupki.prom.ua, ви можете пересвідчитись, що адміністрація Дніпровського району вп’яте, в цьому році, оголосила дану закупівлю через відміну торгів у зв’язку з відхиленням тендерних пропозицій, які не відповідали умовам тендерної документації.

Документи

14 червня 2019 09:47
протокол 41.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 07 червня 2019 12:44

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ОХОРОННА ФІРМА "ГЛЄБ" 125 000,00
UAH з ПДВ
125 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "БАР'ЄР-Б" 131 000,00
UAH з ПДВ
129 689,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ЦИТАДЕЛЬ" 130 550,37
UAH з ПДВ
130 550,37
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПРОМО-СЕРВІС" 130 950,00
UAH з ПДВ
130 950,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

05 червня 2019 15:25
9.Статут ГЛЄБ.pdf
05 червня 2019 15:25
8.Охоронна ліцензія.PDF
05 червня 2019 15:25
7.Захист довкілля.PDF
05 червня 2019 15:25
5.Аналог досвід.PDF
05 червня 2019 15:25
4.Відсут підстав ст.17.PDF
05 червня 2019 15:25
3.Довідка наяв прац.PDF
05 червня 2019 15:25
1. Комерц пропозиція.jpg

Публічні документи

05 червня 2019 14:50
Електронний підпис
05 червня 2019 14:37
Ліцензія охоронна.pdf
05 червня 2019 14:37
Лист згода+проект дог.PDF
05 червня 2019 14:37
Комерц пропозиція.PDF
05 червня 2019 14:37
Довідка підтв 120 днів.PDF
05 червня 2019 14:37
Довідка наяв засобів.PDF
05 червня 2019 14:37
Довідка аналог досвід.PDF
05 червня 2019 14:37
7. Лист достовір інформ.PDF
05 червня 2019 14:37
6.Звіт про ф р.PDF
05 червня 2019 14:37
6. Квитанція+Баланс.PDF
05 червня 2019 14:37
5. Відомості ЄДРПОУ.PDF
05 червня 2019 14:37
4.Статут Барєр-Б.PDF
05 червня 2019 14:37
2. Відомості учасника.PDF
05 червня 2019 14:37
1. Свід.єдинщика.pdf

Публічні документи

18 червня 2019 12:02
Електронний підпис
18 червня 2019 11:39
Документи переможця
05 червня 2019 11:37
Електронний підпис

Публічні документи

05 червня 2019 10:25
Електронний підпис
05 червня 2019 10:21
29 Проект договору.PDF

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ПП "ОХОРОННА ФІРМА "ГЛЄБ"

ПП "БАР'ЄР-Б"

ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ЦИТАДЕЛЬ"

ТОВ "ПРОМО-СЕРВІС"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ОХОРОННА ФІРМА "ГЛЄБ"
#38530177
Відхилено 125 000,00
UAH з ПДВ
10 червня 2019 09:16
ПП "БАР'ЄР-Б"
#36734640
Відхилено 129 689,00
UAH з ПДВ
10 червня 2019 11:15
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ЦИТАДЕЛЬ"
#39847145
Переможець 130 550,37
UAH з ПДВ
14 червня 2019 11:00

Документи

10 червня 2019 09:16
Електронний підпис
10 червня 2019 09:12
Протокол №39.pdf

Документи

10 червня 2019 11:15
Електронний підпис
10 червня 2019 11:15
протокол №40.pdf

Документи

14 червня 2019 11:00
Електронний підпис
14 червня 2019 10:36
протокол №42.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 червня 2019 11:00

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "ЦИТАДЕЛЬ"
#39847145
130 550,37
UAH з ПДВ
Документи

Документи

14 червня 2019 11:00
Електронний підпис
14 червня 2019 10:36
протокол №42.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
26 червня 2019 11:34
договір №46-19.pdf укладений
26 червня 2019 11:32
Електронний підпис зміни до договору
27 грудня 2019 15:15

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 26 червня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 130 550,37
UAH (в тому числі ПДВ 21 758,40 UAH)