прилад для стерилізації
Очікувана вартість
360 000,00 UAH
UA-2019-05-20-000791-c cb042dee87684e7ca69069f26f2252f7
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Подільський регіональний центр онкології
Код ЄДРПОУ: 05484161
Вебсайт замовника: http://vocod.com.ua
Місцезнаходження замовника: 21029, Україна, Вінницька обл., Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 84
Контактна особа замовника: Петлінська Тетяна Юріївна
+380432511342
buhonko@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 травня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 травня 2019 14:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 червня 2019 14:00
Початок аукціону: 10 червня 2019 12:37
Очікувана вартість: 360 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 800,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


кошти місцевого бюджету
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
2 шт
прилад для стерилізації
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд. №84
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)

Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%)
Поставка товару Розрахунки за наданий товар здійснюються на підставі видаткової накладної Пiсляоплата 30 Календарні 100

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Питання
Дата подання: 21 травня 2019 13:10
Дата відповіді: 24 травня 2019 10:07
Прошу надати відповідь назва предмету закупівлі - "прилад для стерилізації", що ви маєте на увазі - "стерилізатор паровий"? Стерилізатор повітряний? Інший?
Відповідь: Доброго дня, мається на увазі стерилізатор паровий

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-20-000791-c.c1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕМ'ЄР-МЕДІКАЛ", Код ЄДРПОУ:40450281
Дата подання: 21 травня 2019 11:40
Зміна медико-технічних вимог до предмету закупівлі
Шановний Замовнику, уважно ознайомившись з тендерною документацією, а саме з Медико - технічними вимогами до приладу для стерилізації (підпункт 1.15. Кількість режимів стерилізації Не менше десяти), вважаємо, що замовник має внести зміни до даного підпункту. Оскільки дана вимога суттєво звужує коло потенційних учасників бажаючих прийняти участь в даній процедурі закупівлі. що має дискримінаційні ознаки. Сучасні прилади для стерилізації не потребують аж 10 стерилізаційних програм для якісного та надійного процесу стерилізації. Стерилізація в сучасних автоклавах ґрунтується на фракційному попередньому вакуумному способі. Він забезпечує повне видалення повітря та ефективне зволоження або наповнення стерилізаційного
матеріалу насиченою парою. Цим способом можна здійснювати стерилізацію всіх завантажень, що
зустрічаються у лікарській практиці.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 23 закону "Про публічні закупівлі". вимагаємо внести зміни до тендерної документації в процедурі закупівлі UA-2019-05-20-000791-c шляхом заміни МТ вимоги в підпункті 1.15. Кількість режимів стерилізації Не менше десяти, на формулювання: Кількість режимів стерилізації Не менше 4-5.
Дана зміна в МТ вимогах до предмету закупівлі забезпечить максимальну ефективність. економію та здорову конкуренцію.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
24 травня 2019 10:10
Стосовно кількості програм для стерилізації та якості проведення головного етапу у приготуванні до операції.

• Щоб бути впевненим в якості процесу стерилізації, автоклав повинен мати тестові програми. Щонайменше, тест на достатню герметичність стерилізаційної камери та тест на проникнення пари в порожнини. (Дві програми)
• Відмінність температурних вимог до стерилізації медичних інструментів різних виробників призводить до необхідності мати два температурних режими (121° та 134°С) для кожного з наявних циклів, що збільшує кількість необхідних циклів вдвічі.
• Новітні методи попередньої упаковки інструментів дозволяють зберігати стерильний інструмент впродовж щонайменше 1 місяця, що дозволяє планувати та розвантажити персонал лікарні. (Дві програми, 134 або 121 °С)
• Одночасна можливість стерилізації інструменту в тому числі без упаковки, дозволить лікарні обирати вид стерилізації в залежності від потреб. (Дві програми 134 або 121 °С)
• Стерилізація інструментів після оперування пацієнтів потенційно заражених пріонами або вірусом гепатиту потребує більш тривалого процесу стерилізації. (Одна програма)
• Лапароскопічні інструменти, що мають складні технологічні отвори, довгі глухі отвори, схильні до руйнування внаслідок недостатньо тривалої сушки інструменти потребують окремої програми. (Дві програми, 134 або 121 °С)
• Делікатні інструменти, на які погано впливає довготривале нагрівання. (Дві програми, 134 або 121 °С).
• Програма для стерилізації пористих речей таких як халати, інший одяг, пристрої для чистки інструментів тощо. Стерилізувати дані матеріали за загальних умов недопустимо з огляду на обмежену термічну стійкість.
• Прості металеві інструменти, що не мають отворів, та потребують максимально швидкої стерилізації при високих температурах (ургентні операції) (Одна програма)
З поданого вище виходить, що для максимального покриття потреб лікарні та найбільш широких функціональних можливостей доцільна наявність не менш ніж 10 програм стерилізації. Широкий вибір програм стерилізації, можливість варіювання тривалості режимів стерилізації є важливим критерієм для виробу приладу для стерилізації, оскільки дозволить забезпечити максимальну якість стерилізації, в тому числі і в ургентних умовах, збільшити довготривалість роботи інструменту та зменшити навантаження на медичний персонал.
Номер вимоги: UA-2019-05-20-000791-c.a2
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРЕМ'ЄР-МЕДІКАЛ", Код ЄДРПОУ:40450281
Дата подання: 24 травня 2019 15:17
Зміна МТ вимог до приладу для стерилізації
Шановний Замовнику, отримали Вашу відповідь на нашу вимогу змінити МТВ на закупівлю №4021825. Уважно ознайомились з даним документом і вважаємо, що Замовник не обґрунтував свою відповідь на наш запит. Ми не отримали роз'яснення чому пункт 1.15 МТВ сформульований таким чином – кількість режимів стерилізації не менше десяти.
У Вашому роз’ясненні перелічені чотири типи програм (універсальна, для складних інструментів, для пористих матеріалів, щадна програма), які повинні виконуватися при двох температурах, пріонна програма та швидка програма – разом десять.
Дана вимога містить певні суперечності. Очевидно, що універсальна програма при температурі 121°С та щадна програма – це те саме, оскільки щадна програма при температурі 134°С неможлива, як і швидка програма при 121°С, оскільки при такій програмі не буде досягнута стерильність. Зазвичай, універсальна програма в автоклаві, програми якого відповідають стандарту DIN EN 13060, – це програма, при якій повинна забезпечуватись стерильність будь-яких придатних для автоклавування матеріалів та інструментів, тобто, це і є програма як для складних інструментів, так і для термічно стійких пористих матеріалів, а для нестійких, очевидно, підходить щадна програма. Таким чином, замість восьми програм, в реальному житті потрібні дві, що і відображено у відповідних міжнародних стандартах.
Тому, ми ще раз. наполегливо вимагаємо в рамках Закону «Про публічні закупівлі», змінити формулювання таких п. МТВ, а саме:
у п. 1.15 «Кількість режимів стерилізації» фразу «Не менше десяти» на: «Наявність режимів стерилізації для одношарових і багатошарових упакувань, неупакованих текстильних матеріалів та виробів, неупакованих та упакованих твердотілих інструментів, пустотілих виробів класу А і класу B. Обов'язкова наявність пріонної програми»;
у п. 1.17 «Параметри парового режиму стерилізації» фразу «максимальна температура, не менше 135°С» на: «Наявність режимів стерилізації в межах 121°-134°С».
Ці зміни в МТВ до предмету закупівлі забезпечать максимальну ефективність та здорову конкуренцію.
У разі повторної відмови внести зміни до тендерної документації в процедурі закупівлі UA-2019-05-20-000791-c залишаємо за собою право звернутись до постійно діючої колегії Антимонопольного комітету України з скаргою про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
28 травня 2019 10:28
Стосовно повторного звернення, щодо зменшення кількості необхідних режимів:

• У повторному зверненні не приділено увагу тестовим програмам. Тестові програми необхідні для регулярного контролю систем парового стерилізатора, щоб розуміти можливість безпечного користування приладом та належну якість роботи.
• В попередньому поясненні не йшла мова про універсальну програму. Більше того, навіть за наявності даного режиму, використання одного режиму для стерилізації більшої частини інструментарію є неефективною з огляду на більшу тривалість циклу, яка не завжди доцільна і може створити певну затримку в роботі операційної.
• Режими стерилізації для різних матеріалів відрізняються не лише температурними показниками, а й тривалістю циклів стерилізації та сушки, а також показниками динаміки змін тиску пари в процесі роботи. З огляду на це робимо висновок про недопустимість використання для різних типів матеріалів (пористі, порожнисті, упаковані, розгорнуті, цільнометалеві) лише одного типу циклу керуючись температурними показниками.
• Виходячи з раніше поданого обґрунтування та вищевказаного робимо висновок, що для ефективного та безпечного використання стерилізатора наявність 10 різних циклів є доцільною та ґрунтовною вимогою. Тому п.1.15 пропонуємо залишити без змін.
• Щодо пункту 1.17 «Параметри парового режиму стерилізації» змінити фразу «максимальна температура, не менше 135°С» на: «Наявність режимів стерилізації в межах 121°-134°С» - Замовником будуть внесені відповідні зміни.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 10 червня 2019 12:58

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Прантекс" 353 000,00
UAH з ПДВ
353 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "МЕДІВЕЙ" 358 000,00
UAH з ПДВ
358 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Прантекс"
#42984629
Переможець 353 000,00
UAH з ПДВ
12 червня 2019 16:31

Документи

12 червня 2019 16:31
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 12 червня 2019 16:31

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Прантекс"
#42984629
353 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

12 червня 2019 16:31
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
26 червня 2019 10:18
підписаний договір укладений
26 червня 2019 10:16

Актуальні тендери

До пошуку