Монтаж автоматичної установки пожежної сигналізації і оповіщення про пожежу
Очікувана вартість
295 820,00 UAH
UA-2019-05-20-000628-c 6553b64ad2c745f194084500aad6fe3d
Відкриті торги    Торги не відбулися    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 41716271
Місцезнаходження замовника: 92303, Україна, Луганська обл., Новопсковський район, селище міського типу Новопсков, вулиця Українська, будинок 26А
Контактна особа замовника: Шестьова Оксана Сергіївна
+380646321840
osvitaotgnp@e-mail.ua

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 20 травня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 08 червня 2019 16:20
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 18 червня 2019 16:20
Очікувана вартість: 295 820,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-20-000628-c.a1
Статус:
Вирішена
Учасник: "Український виробничо-будівельний Альянс "Центр", Код ЄДРПОУ:34280208
Дата подання: 22 травня 2019 15:46
Порушення в тендерній документації
Вимога 1. Регулювання у сфері містобудування здійснюється Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності». Цим законом визначено вимоги до отримання та надання вихідних даних на будівництва, технічних умов, початку будівництва та порядку введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.
Щодо прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначено:
Витяг:
«Стаття 39. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів
1. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що належать до I-III категорій складності, та об'єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта, здійснюється шляхом реєстрації органом державного архітектурно-будівельного контролю на безоплатній основі поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації.
Форма декларації про готовність об'єкта до експлуатації, порядок її подання і реєстрації визначаються Кабінетом Міністрів України.
2. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, що належать до IV і V категорій складності, здійснюється на підставі акта готовності об'єкта до експлуатації шляхом видачі органами державного архітектурно-будівельного контролю сертифіката у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Форма акта готовності об'єкта до експлуатації, форма сертифіката, порядок його видачі, розмір та порядок внесення плати за видачу сертифіката визначаються Кабінетом Міністрів України.
Акт готовності об'єкта до експлуатації підписується замовником, генеральним проектувальником, генеральним підрядником або підрядником (у разі якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників), субпідрядниками, страховиком (якщо об'єкт застрахований).»
У редакції Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» відсутні вимоги окремого прийняття в експлуатацію робіт протипожежного призначення виконаних об’єкті будівництва, а саме прийняття в експлуатацію за участю державного наглядового органу наступних систем:
- автоматичних систем пожежогасіння (водяного, пінного, аерозольного, газового, порошкового,
локального застосування);
- систем пожежної сигналізації;
- систем оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей;
- систем протидимного захисту;
- систем передавання тривожних сповіщень;
- протипожежних дверей, воріт, вікон, люків, клапанів (ліхтарів), завіс (екранів);
- блискавкозахисту всіх видів будівель, споруд і промислових комунікацій;
- пожежних кран-комплектів;
- автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення.
Слід зазначити, що таких вимог не встановлено Кодексом цивільного захисту України, Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461.
До березня 2015 року єдиним документом, яким у супереч законам України, передбачалося прийняття в експлуатацію систем протипожежного захисту із обов’язковим підписанням актів у державному наглядовому органі - Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджені наказом МНС України від 29.09.2011 № 1037. Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що на підставі наказу Міністерства юстиції України від 24 березня 2015р. № 420/5 скасована державна реєстрація наказу МНС України від 29.09.2011 № 1037.
Також необхідно знати, що Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461,визначено наступне:
Витяг:
«9. На об'єкті повинні бути виконані всі передбачені проектною документацією згідно із державними будівельними нормами, стандартами і правилами роботи, а також змонтоване і випробуване обладнання.
На об'єкті виробничого призначення, на якому встановлено технологічне обладнання, повинні бути проведені пусконалагоджувальні роботи згідно з технологічним регламентом, передбаченим проектом будівництва, створено безпечні умови для роботи виробничого персоналу та перебування людей відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, пожежної та техногенної безпеки, екологічних і санітарних норм.»
Таким чином, на об’єкті будівництва повинно бути змонтовано, випробуване та знаходитися в працездатному стані усі передбачені проектною документацією системи протипожежного захисту та системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій у відповідності до вимог будівельних норм, стандартів і правил.
З 1 липня 2015 року набув чинності ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту». Відповідно до Закону України «Про будівельні норми» зазначений ДБН є підзаконний нормативний акт технічного характеру, що містить обов'язкові вимоги у сфері будівництва, містобудування та архітектури.
Додатком И (довідковий) ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» викладено вимоги до перевірки відповідності систем протипожежного захисту. Мета перевірки – визначення відповідності змонтованих систем вимогам проектної документації та її працездатність.
До перевірки може залучатися представник «третьої сторони» – орган з інспектування типу «А», який відповідає вимогам ISO/IEC 17020:2012 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів інспекції». Акредитація органу з інспектування проводиться Національним агентством з акредитації України відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності».
Слід розуміти, що вимоги до об’єкту оцінки відповідності, органу з оцінки відповідності, органу з інспектування, підтвердження відповідності, інспектування викладені у Законі України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності»:
орган з інспектування – орган з оцінки відповідності, який здійснює інспектування;
інспектування – перевірка продукції, процесу, послуги чи установки або їх проектування та визначення їх відповідності конкретним вимогам або, на основі професійного судження, загальним вимогам.
Залучення до підтвердження відповідності систем протипожежного захисту та систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій до вимог будівельних норм, стандартів і правил, змонтованих на об’єкті будівництва не суперечить вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у частині прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, оскільки замовник будівництва, або генеральна підрядна організація, підрядна організація виключно за власним прийнятим рішенням звертається до органу інспектування, як незалежної «третьої сторони» здійснити перевірку продукції, процесу, послуги чи установки або їх проектування та визначити їх відповідність конкретним вимогам або, на основі професійного судження, загальним вимогам.
Враховуючи вищезазначене, вимагаємо видалити вимогу підписання Акту перевірки відповідності систем протипожежного захисту з представником ГУ ДСНС України у Луганській області, та внести відповідні зміни до тендерної документації (Додаток 3, Додаток 5).

Вимога 2. Стаття 16 Закону України Про публічні закупівлі. Кваліфікаційні критерії
1. Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Замовником в тендерній документації (Додаток 1) вимагається Довідка в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена ( за наявності) печаткою, відомості на яку відповідають даним про учасника внесеним до ЄДРПОУ, з інформацією про виконання аналогічних договорів (не менше 2-х договорів) з аналогічним предметом закупівлі, який зазначено в даній документації конкурсних торгів, з копіями підтверджуючих документів ( договори та оригінали листів – відгуків), що є порушенням Закону України Про публічні закупівлі.
Вимагаємо внести відповідні зміни до тендерної документації, а саме скасувати вимогу щодо надання інформації про виконання аналогічних договорів (не менше 2-х договорів), так як згідно Закону України Про публічні закупівлі достатньо документально підтвердженого досвіду виконання одного аналогічного договору.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
11 червня 2019 08:45
Відповідь по Вимогі 1: Повідомляємо, що Ваші рекомендації прийняті до уваги та найближчим часом до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.

Відповідь по Вимогі 2: За результатами розгляду вимоги від 22.05.2019, а саме: у додатку 1 до тендерної документації в частині зменшення кількості відгуків від замовників про досвід роботи з Учасником та копій договорів з копіями документів передбачених умовами договорів, що підтверджують їх виконання із двох відгуків та двох аналогічних договорів до одного відгуку та одного аналогічного договору, то в цій частині відмовлено у внесенні змін до тендерної документації зважаючи на наступне. Необхідність подання в якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів не менше 2 (оригіналу або завіреної учасником копії) відгуків від замовників про досвід роботи з Учасником, та не менш 2-х завірених Учасником копій договорів з копіями документів передбачених умовами договорів, що підтверджують їх виконання, викликана складністю проведення послуг з монтажу автоматичної установки пожежної сигналізації і оповіщення про пожежу та необхідністю наявності у виконавця значного досвіду виконання робіт такого роду, що дозволить вчасно та якісно виконати зазначені послуги та забезпечити гарантійний строк експлуатації. Окрім цього, Мінекономрозвитку надавались роз’яснення щодо можливості замовником для підтвердження досвіду установлювати вимогу подання учасником не менше 2-х чи більше аналогічних договорів. Так, у відповідь на запит 111/2017 Мінекономрозвитку зазначає, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону. Частиною другою статті 16 Закону передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон не містить визначення терміну “аналогічний договір”. Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону. Ураховуючи викладене, замовник в тендерній документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Номер вимоги: UA-2019-05-20-000628-c.a2
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: "Український виробничо-будівельний Альянс "Центр", Код ЄДРПОУ:34280208
Дата подання: 05 липня 2019 12:56
Дискваліфікація
Рішення Замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2019-05-20-000628-c.a3
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: "Український виробничо-будівельний Альянс "Центр", Код ЄДРПОУ:34280208
Дата подання: 05 липня 2019 12:58
Дискваліфікація
Рішення Замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2019-05-20-000628-c.a4
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: "Український виробничо-будівельний Альянс "Центр", Код ЄДРПОУ:34280208
Дата подання: 05 липня 2019 13:00
Дискваліфікація
Рішення Замовника: Очікується

Документи

10 червня 2019 14:48
відповідь на вимогу.docx

Документи подані скаржником

05 липня 2019 12:56
Вимога.pdf
05 липня 2019 12:56
sign.p7s

Документи подані скаржником

05 липня 2019 12:58
Вимога.pdf
05 липня 2019 12:58
sign.p7s

Документи подані скаржником

05 липня 2019 12:59
Вимога.pdf
05 липня 2019 13:00
sign.p7s

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: ПОСЛУГИ З МОНТАЖУ АВТОМАТИЧНОЇ УСТАНОВКИ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ ТА ОПОВІЩЕННЯ ПРО ПОЖЕЖУ НА ОБ`ЄКТІ: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОЧОК "РОМАШКА" НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, РОЗТАШОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ.СЛОБОЖАНСЬКА, 1-А, С.ОСИНОВЕ, НОВОПСКОВСЬКИЙ РАЙОН, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ, 92342
Статус: Торги відмінено
Очікувана вартість: 82 915,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 414,58 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 19 червня 2019 11:42
Закінчення: 19 червня 2019 12:09
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

1 посл.
Послуги з монтажу автоматичної установки пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу
ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи
Доставка: 92342, Луганська область, с.Осинове, вул.Слобожанська, 1-А
Дата доставки: до 31 жовтня 2019 16:20

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

11 червня 2019 09:11
Перелік змін.doc
11 червня 2019 09:11
проект договору дод 5 лот 1.docx
11 червня 2019 09:11
ДОДАТОК 3 лот 1.doc
11 червня 2019 09:11
Додаток _2 ст.17.docx
11 червня 2019 09:11
Додаток _1 ст.16_17.docx
11 червня 2019 08:54
Тендерна документація.docx
20 травня 2019 16:15
Додаток _6 Лист-згода.docx
20 травня 2019 16:15
Додаток 2 до договору.doc
20 травня 2019 16:15
Додаток _4.doc
11 червня 2019 09:11
Перелік змін.doc
11 червня 2019 09:11
проект договору дод 5 лот 1.docx
20 травня 2019 16:15
Додаток _ 5 Проект договору.docx
11 червня 2019 09:11
ДОДАТОК 3 лот 1.doc
20 травня 2019 16:15
Додаток _3.doc
11 червня 2019 09:11
Додаток _2 ст.17.docx
20 травня 2019 16:15
Додаток _2 ст.17.docx
11 червня 2019 09:11
Додаток _1 ст.16_17.docx
20 травня 2019 16:15
Додаток _1 ст.16_17.docx
11 червня 2019 08:54
Тендерна документація.docx
20 травня 2019 16:15
Тендерна документація.docx
20 травня 2019 16:15
Додаток _6 Лист-згода.docx
20 травня 2019 16:15
Додаток 2 до договору.doc
20 травня 2019 16:15
Додаток _4.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 19 червня 2019 12:09

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
КАНБАНБУД 82 912,00
UAH з ПДВ
82 912,00
UAH з ПДВ
Документи
"Український виробничо-будівельний Альянс "Центр" 81 540,00
UAH з ПДВ
81 540,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГСПЕЦТЕХНОСЕРВІС" 70 500,00
UAH з ПДВ
70 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

18 червня 2019 14:07
7. Пропозиція.pdf
18 червня 2019 14:07
6. Кошторис Ромашка.pdf
18 червня 2019 14:07
5. Додаток 5_6.pdf
18 червня 2019 14:07
4. Додаток 1_4.pdf
18 червня 2019 14:07
3. КАНБАНБУД Лицензия.pdf
18 червня 2019 14:07
2. КАНБАНБУД Витяг.pdf
18 червня 2019 14:07
1. КАНБАНБУД Виписка.pdf

Публічні документи

18 червня 2019 15:53
sign.p7s
18 червня 2019 15:52
технічка лот 1.pdf
18 червня 2019 15:51
Пропозиція лот 1.pdf
18 червня 2019 15:51
Проект лот 1.pdf
18 червня 2019 15:51
кошторисна лот 1.pdf
18 червня 2019 15:51
трудові.pdf
18 червня 2019 15:51
Статут.pdf
18 червня 2019 15:51
ст 17.pdf
18 червня 2019 15:51
Сертифікати.pdf
18 червня 2019 15:51
Сертифікати товар.pdf
18 червня 2019 15:51
Свідотства.pdf
18 червня 2019 15:51
Санкції.pdf
18 червня 2019 15:51
Розпорядження АТС.pdf
18 червня 2019 15:51
про товариство.pdf
18 червня 2019 15:51
посвідченя ІТР.pdf
18 червня 2019 15:51
Погодження договір.pdf
18 червня 2019 15:51
оборотно-сальдова.pdf
18 червня 2019 15:51
НПАОП.pdf
18 червня 2019 15:50
Накази.pdf
18 червня 2019 15:50
навколишнє середовище.pdf
18 червня 2019 15:50
мтб.pdf
18 червня 2019 15:50
МВС.pdf
18 червня 2019 15:50
ЛІЦЕНЗІЯ НОТОР.pdf
18 червня 2019 15:50
Лист-згода.pdf
18 червня 2019 15:50
лист до статуту.pdf
18 червня 2019 15:50
лист відгук 2.pdf
18 червня 2019 15:50
Лист Бориспіль 2.pdf
18 червня 2019 15:50
Лист Бориспіль 1.pdf
18 червня 2019 15:50
корупція.pdf
18 червня 2019 15:50
корисливі.pdf
18 червня 2019 15:50
Конкуренція.pdf
18 червня 2019 15:50
Кобрин.pdf
18 червня 2019 15:49
заборгованість.pdf
18 червня 2019 15:49
ДФС.pdf
18 червня 2019 15:49
Дозвіл.pdf
18 червня 2019 15:49
Договір аналогічний 2.pdf
18 червня 2019 15:49
довідка працівники.pdf
18 червня 2019 15:49
довідка аналогічні.pdf
18 червня 2019 15:49
ВИТЯГ ЄДРПОУ.pdf
18 червня 2019 15:49
беніфіціар.pdf
18 червня 2019 15:49
Антикорупційна.pdf
18 червня 2019 15:49
Аналогічний договір.pdf
18 червня 2019 15:48
акти.pdf

Публічні документи

18 червня 2019 16:00
sign.p7s
18 червня 2019 15:59
Трудовые.rar
18 червня 2019 15:59
статут.pdf
18 червня 2019 15:59
Сертификаты АПС.rar
18 червня 2019 15:59
Протокол_зборів.pdf
18 червня 2019 15:59
Технічні вимоги Лот1.pdf
18 червня 2019 15:59
Поверка СИЗ.rar
18 червня 2019 15:59
Ліцензія_1.pdf
18 червня 2019 15:59
лист судимость.pdf
18 червня 2019 15:59
лист про довідки.pdf
18 червня 2019 15:59
лист проект_кошторис.pdf
18 червня 2019 15:59
лист сертифікати.pdf
18 червня 2019 15:59
Навчання.rar
18 червня 2019 15:59
лист податки.pdf
18 червня 2019 15:59
Пропозиція лот1.pdf
18 червня 2019 15:59
лист тех_служба.pdf
18 червня 2019 15:59
лист програми.pdf
18 червня 2019 15:59
Красноглазов_КИПа.pdf
18 червня 2019 15:59
лист корупція1.pdf
18 червня 2019 15:59
лист договор.pdf
18 червня 2019 15:59
Ліцензія_2.pdf
18 червня 2019 15:59
квитанція податкова.pdf
18 червня 2019 15:59
кадровi ресурси АПС.pdf
18 червня 2019 15:59
лист конкуренция.pdf
18 червня 2019 15:59
Довідка МВС на 03.06.19.pdf
18 червня 2019 15:59
Витяг ПДВ.pdf
18 червня 2019 15:59
дипломи.rar
18 червня 2019 15:59
досвiд робiт АПС.pdf
18 червня 2019 15:59
Дозвил_скан_2.pdf
18 червня 2019 15:59
Договора.rar
18 червня 2019 15:59
Довідка МТБ.pdf
18 червня 2019 15:59
Витяг_статистика.pdf
18 червня 2019 15:59
Дозвил_скан_1.pdf
18 червня 2019 15:59
Витяг_ЕДРП.pdf
18 червня 2019 15:59
iнф-я Учасника.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУГСПЕЦТЕХНОСЕРВІС"
#38088364
Відхилено 70 500,00
UAH з ПДВ
26 червня 2019 14:50
"Український виробничо-будівельний Альянс "Центр"
#34280208
Відхилено 81 540,00
UAH з ПДВ
26 червня 2019 14:58
КАНБАНБУД
#41921327
Відхилено 82 912,00
UAH з ПДВ
26 червня 2019 15:05

Документи

26 червня 2019 14:50
sign.p7s

Документи

26 червня 2019 14:58
sign.p7s

Документи

26 червня 2019 15:05
sign.p7s

Інформація про відміну

Дата відміни
не вказано
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку