Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби).
Очікувана вартість
50 000,00 UAH
UA-2019-05-11-000726-a 20260da515774a8090b1272cce4a1e36
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 01280527
Місцезнаходження замовника: 49102, Україна, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Ближня, буд. 31
Контактна особа замовника: Елена Головко
+380674195888,+380678571227
alena4arenda@gmail.com

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 15 травня 2019 11:41
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 21 травня 2019 11:41
Початок аукціону: 22 травня 2019 12:36
Очікувана вартість: 50 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 250,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
165 штука
Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби).
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 49102, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Ближня, 31
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 27 травня 2019  —  31 липня 2019
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

11 травня 2019 11:43
договір дез місц бюдж 2019.docx
11 травня 2019 11:43
ОГОЛОШЕННЯ травень дез засоби 2019.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-11-000726-a.c1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Сєра Катерина Юріївна, Код ЄДРПОУ:3143513108
Дата подання: 01 червня 2019 07:29
Оскарження
ОСКАРЖЕННЯ
протоколу №1 засідання тендерного комітету від 31.05.2019 року
комунального закладу «МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4»
Дніпровської міської ради

Тендерним комітетом комунального закладу «МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4» Дніпровської міської ради оприлюднено протокол №1 засідання тендерного комітету від 31.05.2019 року щодо визначення переможця торгів на закупівлю дезінфекційних засобів згідно оголошення UA-2019-05-11-000726-a.
Згідно протоколу засідання тендерного комітету (надалі – ТК) переможцем визначено учасника торгів ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК». В протоколі вказано, що цього учасника закупівлі переможцем визначила електронна система і що його пропозиція відповідає вимогам Замовника (умовам закупівлі).
Проте, члени тендерного комітету не виконали вимоги власного «Оголошення для проведення закупівлі через систему допорогових електронних закупівель»! Згідно Додатку № 1 до Оголошення «МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ» «вся запропонована продукція учасника повинна відповідати медико-технічних вимогам цих торгів, якщо пропозиція учасника не відповідає медико-технічним вимогам цих торгів, то пропозиція учасника не розгладяться».
Таким чином, після оцінки пропозицій електронною системою, тендерний комітет (надалі – ТК) повинен був оцінити відповідність запропонованих учасниками товарів медико-технічним вимогам (надалі – МТВ)!
Як видно з оприлюдненого протоколу №1 засідання ТК така оцінка пропозиції учасника, цінова пропозиція якого виявилась найменшою за ціною – не була проведена!
Безумовно, що таку оцінку відповідності запропонованих засобів оглошеним МТВ до предметів закупівлі має проводити фахівець закладу, який відповідає за проведення дезінфекційно-стерилізаційних заходів і володіє відповідними професійними знаннями.
Замовник не вимагав від учасників надання відповідних документів про відповідність МТВ від учасників, тому Замовник взяв повністю на себе роботу по оцінці пропозицій! Зрозуміло, що зробити це не просто, адже об’єм тексту одних методичних вказівок може перевищувати 30 сторінок!
Тому ставлю до відома членів ТК, що проведене порівняння пропозиції ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК» з МТВ до предметів закупівлі згідно Оголошення свідчить про невідповідність двох з трьох дезінфекційних засобів, запропонованих ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК». Невідповідності наведено нижче.

1. Згідно пункту 2 «Технічних вимог до товару» до закупівлі було заявлено засіб антисептичний для хірургічної дезінфекції рук та ліктьових згинів донорів, шкіри ін'єкційного поля у вигляді забарвленої рідини на основі комбінації спиртів ізопропілового та пропілового не менше – 70,0±5,0% та хлоргексідину біглюконату. Засіб не повинен містить ЧАСи, альдегідів, тритинних амінів, окисників, похідних фенолу, ароматичних спиртів.
Учасником ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК» запропоновано дезінфекційний засіб «ЕконормDEZ РП». Згідно методичних вказівок (надалі – МВ) та інших наданих документів запропонований засіб містить спирт ізопропіловий (55,0%) і алкілдиметилбензиламоній хлорид (відноситься до ЧАС) (0,15%) (діючі речовини), зволожуючі та пом’якшуючі компоненти для шкіри рук, вода до 100.
Таким чином, засіб «ЕконормDEZ РП» не містить суміш спиртів, а містить лише один спирт – ізопропиловий, а його вміст значно менше, ніж сума спиртів, яка вимагається згідно МТВ! (менше на 22%, якщо вимогу МТВ 70% прийняти за 100%). Крім того, компонент для забезпечення пролонгованої антимікробної дії - алкілдиметилбензиламоній хлорид, відноситься до ЧАС, тобто до групи речовин, яка згідно МТВ визначена як небажана і має бути відсутня у складі засобу.
Слід зазначити, що хлоргексідину біглюконату,який вимагається у складі засобу згідно МТВ, відноситься до плівкоутворюючих похідних гіанідину.

1.2. Згідно МТВ заявлений засіб повинен мати ранозагоювальну та протизапальну дію, бути ефективним в присутності біологічних рідин та виділень. Володіти антиперспірантною дією, зменшувати кількість вологи під рукавичками, сприяти знежирюючому очищенню шкіри та ефективному прилипанню хірургічної плівки.
Жодна з зазначених властивостей в МВ на засіб «ЕконормDEZ РП» не вказана! Засіб не призначено для обробки шкіри операційного поля, немає даних про вплив засобу на прилипання хіріугічної плівки тощо.

1.3. Заявлений засіб має бути призначений (і повинні бути вказані в МВ відповідні режими застосування) для дезінфекції невеликих поверхонь, медичних приладів, медичних рукавичок персоналу (виготовлених із різних матеріалів) в екстрених ситуаціях, в т.ч. у вогнищах інфекційних хвороб бактеріальної, вірусної, грибкової етіології, туберкульозу, експозиція не перевищує 2 хв.
Можливість і режими застосування запропонованого засобу для знезараження медичних рукавичок не передбачена, а час експозиції для дезінфекції поверхонь (в т.ч. при туберкульозі) становить 5 хвилин, тобто для дезінфекції необхідно підтримувати поверхню вологою протягом часу експозиції, що буде вимагати більшої витрати засобу, ніж при експозиції 2 хвилини!).
Таким чином, за призначенням і режимами використання запропонований засіб «ЕконормDEZ РП» не відповідає МТВ.

1.4. Згідно МТВ для засобу має бути можливість дезінфекції поверхонь та об'єктів, забруднених біологічними рідинами, згідно розроблених режимів, викладених в методичних вказівках до засобу.
В МВ на засіб «ЕконормDEZ РП» немає режимів застосування для дезінфекції поверхонь, забруднених біологічними рідинами!

Висновок. Наведене вище свідчить про невідповідність запропонованого ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК» дезінфекційного засобу «ЕконормDEZ РП» медико-технічним вимогам до засобу згідно пункту 3 специфікації Додатку 1 до Оголошення.

2. Згідно пункту 3 «Технічних вимог до товару» до закупівлі було заявлено засіб для дезінфекції с посиленою мийною дією у вигляді рідкого концентрату, що містить в якості діючих речовин четвертинні амонієві солі (не більше 6% сумарно), кількість діючих речовин повинна бути не менше чотирьох. У складі засобу мають бути відсутні альдегіди, надкислоти, гуанідіни, аміни, спирти, активний хлор та кисень та інші леткі та екологічно несприятливі компоненти.
Запропонований ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК» дезінфекційний засіб «ЕконормDEZАктив» згідно п.1.3 МВ має такий склад: 10,0% - суміш четвертинних амонійних сполук (алкілдиметилбензиламоній хлорид, алкілдиметилетилбензиламоній хлорид, дидецилдметиламоній хлорид); 10,0% - N,N-біс (3-амінопропіл) додециламін; 2,0% - полігексаметиленгуанідин гідрохлориду (ПГМГ) (діючі речовини); ферменти (протеаза і ліпаза), спирт ізопропиловий, неіоногенні поверхнево-активні речовини, рН-регулятори, стабілізатори (допоміжні компоненти); вода підготовлена.
Таким чином, у складі засобу «ЕконормDEZАктив» присутні речовини, які згідно МТВ до предмету закупівлі визначені, як не бажані: це амін (N,N-6ic (3-амінопропіл) додециламін), гуанідин (ПГМГ), а також спирт ізопропиловий.
Замість 4-х четвертинних амонієвих сполук (ЧАС) засіб «ЕконормDEZАктив» містить лише 3 речовини із групи ЧАС, але їх вміст перевищує встановлену в МТВ межу і становить 10,0% при вимозі не більше ніж 6,0%.
Наявність у складі заявленого до закупівлі засобу комплексу ферментів в МТВ не передбачена.

2.2. Згідно МТВ заявлений до закупівлі засіб повинен мати РН концентрату 12,4±0,5.
Показник рН для засобу «ЕконормDEZАктив» або його робочих розчинів в МВ не визначено, у наданому сертифікаті якості на засіб даних про нормативні і фактичні значення показника також немає.

Викладене в пунктах 1 і 2 дає підстави для висновку, що запропонований засіб «ЕконормDEZАктив» не відповідає МТВ до предмету закупівлі за хімічним складом.

2.3. Згідно МТВ до предмету закупівлі для засобу має бути можливість експрес-перевірки робочих розчинів тест-смужками.
В МВ на засіб «ЕконормDEZАктив» можливість використанням тест-смужок для експрес-контролю вмісту активно діючих речовин в засобі і його робочих розчинах не передбачена.

2.4. Згідно МТВ заявлений до закупівлі засіб має бути упакований у полімерний флакон с дозатором, об’єм фасування 1 л.
Згідно цінової пропозиції ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК» (№3054 від 14.05.2019 р.) немає даних про упакування запропонованого засобу «ЕконормDEZАктив» у полімерний флакон с дозатором (мірною ємністю). В п.1.2.1 МВ можливість упакування чи наявність упакування в полімерні пляшки з дозатором не вказана.

Висновок. Запропонований учасником торгів ТОВ «ВІК-ХХІ ВІК» дезінфекційний засіб «ЕконормDEZАктив» не відповідає МТВ до предмету закупівлі згідно Додатку 1 до Оголошення (пункт 3).


На підставі викладеного і керуючись положеннями Оголошенням про проведення закупівлі (UA-2019-05-11-000726-a) та вимагаю виконання Тендерним комітетом в повному обсязі власних вимог і умов Оголошення і здійснити повторне оцінювання пропозицій учасників закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
04 червня 2019 10:42
Засоби, запропоновані переможцем, дозволяють проводити на належному рівні весь комплекс дезінфекційних заходів у нашому закладі, тобто принцип ефективності дотримується. При цьому ціна пропозиції переможця є найменшою, тобто принцип максимальної економії також дотримується.

Документи подані скаржником

01 червня 2019 07:29
Оскарження

Документи

04 червня 2019 10:42
від повідь дез.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 22 травня 2019 13:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" 48 150,00
UAH з ПДВ
25 275,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ІМЕД" 45 360,00
UAH з ПДВ
34 998,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Сєра Катерина Юріївна 49 425,00
UAH з ПДВ
49 425,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

15 травня 2019 12:00
пропозиція.pdf
15 травня 2019 12:00
документи на товар.pdf

Публічні документи

20 травня 2019 14:38
20.05.19_дез.zip

Публічні документи

17 травня 2019 07:02
sign.p7s
15 травня 2019 20:21
sign.p7s
15 травня 2019 20:19
Інструкція Санікон.pdf
15 травня 2019 20:19
Гіг.висновок Санікон.pdf
15 травня 2019 20:19
МВ Люмакс профі максі.pdf
15 травня 2019 20:19
МВ Амілокс плюс.pdf
15 травня 2019 20:19
Таблиця відповідності.pdf
15 травня 2019 20:19
Код.pdf
15 травня 2019 20:19
Паспорт Сєра К.Ю..pdf
15 травня 2019 20:19
Витяг ЄДР.pdf
15 травня 2019 20:19
ЦІнова пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Переможець 25 275,00
UAH з ПДВ
31 травня 2019 10:50

Документи

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 31 травня 2019 10:50

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
25 275,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
16419 дези.pdf укладений
05 червня 2019 15:09

Актуальні тендери

До пошуку