Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

спектрофлуориметр
Очікувана вартість
1 921 900,00 UAH
UA-2019-04-16-002494-a 0a1fffcd37f3441bb192874eff5da606
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Код ЄДРПОУ: 02070944
Вебсайт: http://www.univ.kiev.ua/
Місцезнаходження: 01033, Україна , Київська обл., Київ, вул. Володимирська, буд. 60
Контактна особа: КНУ
+380442393482,+380442393180,+380445213247
knu_prozorro@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 16 квітня 2019 16:27
Звернення за роз’ясненнями: до 21 квітня 2019 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 27 квітня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 01 травня 2019 18:00
Початок аукціону: 02 травня 2019 15:56
Очікувана вартість: 1 921 900,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 9 609,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:38430000-8: Детектори та аналізатори


Строк поставки - 90 р. д. з дати підписання договору. Переможець торгів надає забезпечення виконання договору у вигляді депозиту (5% від суми договору)
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 лот
спектрофлуориметр
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03187, Україна, Київ, Київ, проспект Глушкова, 4
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 серпня 2019
ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
16 квітня 2019 16:30
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
16 квітня 2019 16:27
Спектрофлуориметр_НДЧ.doc
16 квітня 2019 16:27
Додаток 6. Проект договоруЗ.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Обмеження кола учасників
Дата подання: 19 квітня 2019 22:28
Дата відповіді: 23 квітня 2019 16:58
Хоча замовник вказав у назві предмету закупівлі «Еквівалент», технічні характеристики в вимогах прописані так, що виключають участь учасників з обладнанням виробництва іншого ніж Horiba. Звичайно, що кожен виробник наукового дослідницького обладнання використовує свої унікальні конструкційні особливості, що в результаті впливають на технічні специфікації. Будь який товар такого класу можна представити як унікальний, без можливості розгляду альтернатив за бажанням замовника. Викладені вимоги в поточній редакції звужують коло потенційних учасників. Просимо повідомити, чи будуть прийняті до розгляду пропозиції у яких технічні характеристики будуть дещо відрізнятися, але ніяким чином не будуть впливати на обмеження можливості використання такого обладнання за призначенням.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до пункту 3 частини 2 Статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник повинен визначити у тендерній документації (ТД) вимоги до технічних характеристик предмета закупівлі. Зазначені технічні характеристики обладнання визначено, виходячи з потреб у апаратному забезпеченні для виконання фундментальних досліджень Університету.
Під час проведення аналізу ринку нами було знайдено декілька моделей обладнання інших виробників, які мають не гірші визначених у ТД характеристики. З огляду на це, звичайно, ми готові розглядати пропозиції, у яких буде реалізована висока якість отриманих результатів: співвідношення сигнал/шум, висока роздільна здатність, можливість дослідження зразків у різному агрегатному стані, широкий спектральний діапазон (190-1500 нм, з можливістю просування до 1750 нм), можливість вимірювання часів життя збуджених станів тощо. Учасникам тендеру важливо взяти до уваги, що нам необхідно придбати обладнання для виконання ТЗ фундаментальних досліджень, де важливим є не просто констатація факту наявності того чи іншого ефекту, а проведення тонкого фізичного експерименту, де важливим є дослідження контуру смуг, встановлення факту розщеплення широкої смуги на складові тощо.
Дифракційна гратка
Дата подання: 19 квітня 2019 22:30
Дата відповіді: 23 квітня 2019 16:59
Технічні вимоги містять характеристику унікальну для приладу виробництва Horiba, а саме, дифракційну гратку з позолоченим покриттям для оптимізації її роботи в БлІЧ діапазоні. Існують інші технології оптимізації роботи дифракційної гратки в БлІЧ діапазоні. Horiba пропонує використовувати для БлІЧ гратку з густиною 600 штр./мм і оскільки ця густина не є оптимальною для БлІЧ діапазону, то застосовує технологію золотого напилення. Такого самого покращення ефективності роботи в БлІЧ діапазоні можна досягти просто за рахунок застосування дифракційної гратки з іншою густиною. Просимо вас повідомити, чи буде розглядатися еквівалентна пропозиція, що відрізняється за технічними характеристиками але не поступається ефективністю. Рекомендуємо змінити формулювання «600 штрихів/мм, золоте покриття для оптимізованого БлІЧ (NIR)» на «оптимізовану для ефективного використання в БлІЧ (NIR) діапазоні», що дозволить розширити коло потенційних учасників, створить конкурентне середовище в процедурі закупівлі та допоможе зекономити бюджет замовника.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до пункту 3 частини 2 Статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник повинен визначити у тендерній документації вимоги до технічних характеристик предмета закупівлі. Зазначені технічні характеристики обладнання визначено виходячи з потреб у апаратному забезпеченні для виконання фундаментальних досліджень Університету.
Багаторічний досвід роботи зі спектральними приладами дозволяє стверджувати, що для реєстрації спектрів у потрібному нам діапазоні (ближній ІЧ) необхідно використовувати гратку саме 600 штрихів/мм, а от буде вона нарізною чи голографічною для нас не є принциповим. Іншою важливою характеристикою є кут блиску, який визначає найбільш ефективну ділянку спектра. Використання гратки з меншою густиною для наших досліджень може призвести до погіршення результатів, що не є прийнятним. Крім того, гратка 600 штрихів/мм не є унікальною характеристикою та використовується іншими виробниками обладнання.
Додатковий детектор
Дата подання: 19 квітня 2019 22:32
Дата відповіді: 23 квітня 2019 17:00
Технічні вимоги містять характеристику «Твердотільний InGaAs детектор з охолодженням рідким азотом». Сучасні технології не стоять на місці, і розвиток напівпровідникової техніки дозволяє використовувати також малошумні детектори з охолодженням елементами Пельтє. Саме Horiba використовує охолодження рідким азотом, оскільки детектор що вона використовує у своїх приладах є розробкою давнини декілька десятиліть. Використання рідкого азоту створює певні незручності для роботи – транспортування/зберігання в спеціальних посудинах, робота з детектором не буде можлива за відсутності рідкого азоту. Просимо повідомити, чи будуть розглядатися пропозиції що не використовують рідкий азот, адже це дає ряд переваг користувачу, зменшує витрати на утримання обладнання, позбавляє лабораторію від необхідності замовляти доставляти та зберігати кріогенні матеріали, та принаймні прилад буде працювати в будь який зручний для замовника час а не тільки при наявності в лабораторії рідкого азоту. Рекомендуємо змінити формулювання «Твердотільний InGaAs детектор з охолодженням рідким азотом» на «Твердотільний InGaAs детектор з охолодженням», що дозволить розширити коло потенційних учасників, створить конкурентне середовище в процедурі закупівлі та допоможе зекономити бюджет замовника.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Зазначена технічна характеристика детектора була визначена виходячи з потреб для виконання фундаментальних досліджень Університету.
Звичайно, ми знаємо про використання елементу Пельтʼє (ЕП) для охолодження детекторів, зокрема у фотокамерах, ПК, фотоелектронних помножувачах (ФЕП). Якщо для охолодження ФЕП таке використання є прийнятним, то для напівпровідникових детекторів для досягнення такого ж рівня сигнал/шум потрібне більш глибоке охолодження, якого на даний час ЕП не може забезпечити. Ще однією вадою ЕП є низький коефіцієнт корисної дії (ККД). Підвищення ККД може бути досягнуто лише при підвищенні енергозатратності устаткування. В умовах університету, де є власний кріогенний комплекс, немає проблеми з постачанням, зберіганням та використанням рідкого азоту. І вартість його на даний момент невисока. Окрім того, ЕП збирається з великої кількості окремих елементів з використанням легкоплавкого припою і термічне пошкодження хоча б одного з елементів внаслідок випадкового перегріву призводить до виходу з ладу ЕПі необхідності придбання нового. Також ЕП є крихким: як кераміка, так і самі елементи. Останні два пункти є вразливими в умовах, коли з приладом працюють аспіранти або ж студенти.
З огляду на це, охолодження фотодетектора рідким азотом є більш прийнятним, зручним та економічно доцільним в умовах використання в Університеті.
Розмір кроку
Дата подання: 19 квітня 2019 22:34
Дата відповіді: 23 квітня 2019 17:01
Технічні вимоги містять характеристику «Розмір кроку 0,0625-100 нм або краще». Нажаль навіть Horiba не приводить такої характеристики у описах своєї продукції у загально доступних джерелах. Замовнику при складанні технічних вимог варто використовувати тільки такі характеристики які є загально доступними і які можуть бути підтверджені відкритими джерелами. Оперуючи внутрішніми документами одного конкретного виробника при складанні технічних вимог замовник ризикує отримати скаргу до АМК на такі торги, як такі що зменшують конкуренцію. Рекомендуємо прибрати вимогу «Розмір кроку 0,0625-100 нм або краще», що дозволить розширити коло потенційних учасників, створить конкурентне середовище в процедурі закупівлі та допоможе зекономити бюджет замовника.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Зазначена у ТД технічна характеристика обладнання «Розмір кроку 0,0625-100 нм або краще» визначена виходячи з потреб у апаратному забезпеченні для виконання фундаментальних наукових досліджень Університету.
Розмір кроку та оптична роздільна здатність є величинами взаємопов’язаними. Під час виконання теми нами передбачається дослідження речовин, оптичні спектри яких мають характеристики на рівні апаратної функції приладу, що вимагає щонайменшого можливого розміру кроку. Отже, вилучати вимогу розміру кроку із ТЗ на устаткування неприпустимо.
Роздільна здатність
Дата подання: 19 квітня 2019 22:42
Дата відповіді: 23 квітня 2019 17:03
Технічні вимоги містять характеристику «Оптична роздільна здатність не гірше, ніж 0,3 нм (FWHM)». Нажаль навіть Horiba не приводить такої характеристики у описах своєї продукції у загально доступних джерелах. Замовнику при складанні технічних вимог варто використовувати тільки такі характеристики які є загально доступними і які можуть бути підтверджені відкритими джерелами. Оперуючи внутрішніми документами одного конкретного виробника при складанні технічних вимог замовник ризикує отримати скаргу до АМК на такі торги, як такі що зменшують конкуренцію. Рекомендуємо прибрати вимогу «Оптична роздільна здатність не гірше, ніж 0,3 нм (FWHM)», що дозволить розширити коло потенційних учасників, створить конкурентне середовище в процедурі закупівлі та допоможе зекономити бюджет замовника.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Зазначені у ТД технічні характеристики обладнання, а саме «Оптична роздільна здатність не гірше, ніж 0,3 нм (FWHM)» та «Розмір кроку 0,0625-100 нм або краще» визначено виходячи з потреб у апаратному забезпеченні для виконання фундаментальних наукових досліджень Університету. Оптична роздільна здатність та розмір кроку є величинами взаємопов’язаними. Наприклад, вимога досягнення оптичної роздільної здатності не гірше, ніж 0,3 нм (FWHM) є обовʼязковою для завдань, поставлених у ТЗ теми, по якій проводяться закупівлі (див. також Відповідь №1). Погіршення цієї характеристики, як і розміру кроку, призведе до погіршення характеристик обладнання, що не відповідає нашим потребам.
Таким чином, вилучати вимоги роздільної здатності та кроку із ТЗ на устаткування неприпустимо.Дані характеристики не є унікальними та недосяжними для інших виробників обладнання. Проте, є безліч оптичних приладів з роздільною здатністю, наприклад 5 нм, а такі «грубі» виміри не відповідають науковим задачам теми.
Можливість модернізації
Дата подання: 19 квітня 2019 22:49
Дата відповіді: 23 квітня 2019 17:04
Технічні вимоги містять характеристику «Можливість модернізації системи в майбутньому PMT-детектором (фотопомножувач) для розщирення спектрального діапазону в ІЧ області до 1700 нм». Зазвичай встановлення/заміна РМТ детектору вимагає надточного юстування оптичної схеми, яка передбачає застосування спеціального обладнання, яке не доступне замовнику чи сервісній службі, самостійно така процедура модернізації не проводиться. Для такого удосконалення обладнання потрібно відправляти на завод-виробник. Багатолітній досвід тендерних закупівель показує, що вимоги на кшталт «Можливість модернізації у майбутньому…..» потрапляють до технічних вимог з однією метою – обмежити конкуренцію. Як правило це «майбутнє» ніколи не настає для замовника з різних причин – відсутності фінансування, технічної складності такої модернізації та ін. Рекомендуємо прибрати вимогу «Можливість модернізації системи в майбутньому», що дозволить розширити коло потенційних учасників, створить конкурентне середовище в процедурі закупівлі та допоможе зекономити бюджет замовника.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до пункту 3 частини 2 Статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник повинен визначити у тендерній документації (ТД) вимоги до технічних характеристик предмета закупівлі. Зазначені технічні характеристики обладнання визначено виходячи з потреб у апаратному забезпеченні для виконання фундаментальних досліджень Університету. Можливість модернізації обладнання є обов’язковою для запланованих багатоетапних наукових експериментів.
Крім того, зазвичай фірми-виробники передбачають проведення модернізації у конструкції корпусу обладнання, наявність додаткових «посадочних» місць тощо, якщо замовник попередив про це завчасно. Якраз виконання умови економії коштів досягається модернізацією приладу усіма можливими шляхами, а не купівлею ще одного, але з розширеним діапазоном (як наприклад, придбання базової моделі з подальшим її вдосконаленням: приклад фотоапарат kit або «тушка»).
Розгорнути всі запитання: 6 Згорнути запитання

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 02 травня 2019 16:23

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРОРГСИНТЕЗ" 1 716 000,00
UAH з ПДВ
1 716 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ" 1 916 222,50
UAH з ПДВ
1 916 222,50
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КОМПАНІЯ ЗАВЛАБ" 1 920 000,00
UAH з ПДВ
1 920 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

10 червня 2019 11:55
Електронний підпис
10 червня 2019 09:25
Документи переможця.pdf
10 червня 2019 09:25
Довідка ДПІ.zip
25 квітня 2019 09:48
Електронний підпис
25 квітня 2019 09:47
Технічні вимоги.pdf
25 квітня 2019 09:47
Тендерна пропозиція.pdf
25 квітня 2019 09:47
Проект договору.pdf
25 квітня 2019 09:47
Копія Статуту.pdf
25 квітня 2019 09:47
Копія свідоцтва ПДВ.pdf
25 квітня 2019 09:47
Копія протоколу № 50.pdf
25 квітня 2019 09:47
Довідка щодо МТ бази.pdf
25 квітня 2019 09:47
Довідка по ст.17.pdf

Публічні документи

25 квітня 2019 12:51
Електронний підпис
25 квітня 2019 12:47
ТХ.PDF
25 квітня 2019 12:47
КП.PDF
25 квітня 2019 12:47
Договір.PDF
25 квітня 2019 12:47
гарантія договір.PDF
25 квітня 2019 12:47
Ан.договори.PDF
25 квітня 2019 12:47
авторизацiя_Завлаб.pdf
25 квітня 2019 12:47
Authorization_ALT_Ukraine_2019.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРОРГСИНТЕЗ"

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"

ТОВ "КОМПАНІЯ ЗАВЛАБ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРОРГСИНТЕЗ"
#31607028
Відхилено 1 716 000,00
UAH з ПДВ
10 травня 2019 13:10
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
#23522853
Переможець 1 916 222,50
UAH з ПДВ
06 червня 2019 17:08

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 06 червня 2019 17:08

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
#23522853
1 916 222,50
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
28 грудня 2019 16:47
Електронний підпис зміни до договору
24 червня 2019 15:59
K 94 DU1.pdf зміни до договору
24 червня 2019 15:51
Електронний підпис укладений
24 червня 2019 15:39
K 94.pdf укладений
24 червня 2019 15:36

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
24 червня 2019
Дата публікації змін до договору:
24 червня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Узгоджене зменшення ціни
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зменшення суми договору на 57 486.68 грн.
Номер договору про закупівлю: K 94
Договір:
Номер додаткової угоди: K 94 (додугода №1)
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 24 червня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 1 858 735,82
UAH (в тому числі ПДВ 309 789,30 UAH)