Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Апарат штучної вентиляції легень високого класу
Очікувана вартість
1 148 800,00 UAH
UA-2019-04-16-000051-c 16071b237d45483eb1874aae5882d2e3
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Чаплоуцька Олена Валеріївна

380981044168
umancrl@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: УМАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
Код ЄДРПОУ: 02005467
Місцезнаходження: 20392, Україна , Черкаська обл., с. Піківець, РОБІТНИЧА, 35
Контактна особа: Чаплоуцька Олена Валеріївна
380981044168,
umancrl@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 16 квітня 2019 08:57
Звернення за роз’ясненнями: до 23 квітня 2019 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 29 квітня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 03 травня 2019 00:00
Початок аукціону: 03 травня 2019 15:22
Очікувана вартість: 1 148 800,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 11 488,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Апарат штучної вентиляції легень високого класу - 1 комплект
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 комплект
Апарат штучної вентиляції легень високого класу
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 20392, Україна, Черкаська область, Уманський район, село Піківець, ВУЛИЦЯ РОБІТНИЧА, будинок 35
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 33150000-6 — Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
16 квітня 2019 08:59
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
16 квітня 2019 08:58
ПРОЕКТ ДОГОВОРУ.doc
16 квітня 2019 08:58
МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ.doc
16 квітня 2019 08:58
ТД_ШВЛ.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-16-000051-c.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "Торгово-промислова компанія "Н.З.Техно", Код ЄДРПОУ:30682900
Дата подання: 16 квітня 2019 16:10
щодо Додатку 1 тендерної документації
Добрий день!
Просимо надати роз’яснення та/або внести зміни щодо Додаток 1 тендерної документації. «Медико-технічні вимоги (Таблиця відповідності медико-технічним вимогам предмету закупівлі)», а саме:
Пункт Апарат повинен мати можливість активації функції дихального маневру, який дозволяє оцінити комплайнс та рекрутабельність легень, підібрати оптимальний рівень ПТКВ та тиску плато, та параметри рекрутмент-маневру. Можливість активації не можливо активувати або є активація або її немає, просимо розтлумачити, адже це не є загальноприйнятим терміном, а також просимо роз’яснити «рекрутабельність легень». Пункт Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легень. Зображення (форма) легень повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів. Не зрозуміло як і яким чином ця функція впливає на ефективність проведення процедури штучної вентиляції легень. Чому стан легеневої механіки має бути саме «у вигляді зображення легенів»? У різних виробників в апаратах ШВЛ стан легеневої механіки може бути відображеним при зміні податливості легеневої тканини, опору дихальних шляхів або при появі спонтанних вдихів у пацієнта іншим чином (цифровим, графічним тощо). Крім того, щоб побачити стан легеневої механіки зовсім не обов'язково заходити в додаткові вкладки або здійснювати спеціальні налаштування. Оскільки більшість сучасних апаратів ШВЛ сконструйовано із врахуванням мінімізації дій медичного персоналу, виробник зазвичай передбачає відображення показників для оцінки стану пацієнта самим доступним способом. До того ж саме «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton». Просимо, надати роз'яснення та внести зміни в даний пункт у вигляді передбачення можливості надання відображення оцінки стану пацієнта іншим способом ніж у вигляді «зображення легенів».
Пункт Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 240 л/хв. Просимо пояснити з яких розрахунків мінімальний потік повітря від турбіни має бути від 240 л/хв. Чому не підійде турбіна з потоком 239 л/хв. і менше?
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 квітня 2019 11:01
Уманська центральна районна лікарня за результатами розгляду вимоги UA-2019-04-16-000051-c.a1 від 16 квітня 2019 року щодо Додатку 1 тендерної документації, повідомляє наступне.

Статтею 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.
З урахуванням медичної практики медичного закладу, потребу закладу в обладнанні, мету використання необхідного обладнання, а також вищевказані вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», Замовником сформовано медико-технічні вимоги до предмета закупівлі та оголошено відповідну процедуру закупівлі. При цьому, Замовником сформовано медико-технічні вимоги таким чином, що вони не мають конкретних показників, а містять допустимі межі, які не дискримінують та не обмежують коло потенційних Учасників, а дозволяють запропонувати товар, показники якого відповідають даним вимогам або є кращими.
Що стосується питань, вказаних у вимозі, повідомляємо наступне.
1. Пункт медико-технічних вимог: «Апарат повинен мати можливість активації функції дихального маневру, який дозволяє оцінити комплайнс та рекрутабельність легень, підібрати оптимальний рівень ПТКВ та тиску плато, та параметри рекрутмент-маневру.».
Питання: «Можливість активації не можливо активувати або є активація або її немає, просимо розтлумачити, адже це не є загальноприйнятим терміном, а також просимо роз’яснити «рекрутабельність легень».»
Відповідь: Терміни «рекрутмент», «рекрутмент –маневр», «рекрутабельність легень» «відкрита легеня - Open-Lung Strategy» протягом останніх десятиліть широко вживаються спеціалістами, які займаються інтенсивною терапією.
Рекрутмент (розправлення) - тимчасове підвищення тиску і/чи об‘єму в дихальних шляхах, подовження тривалості вдиху з метою відкриття колабованих альвеол і збільшення кінцево- експіраторного об‘єму (ФЗО) легень.
Оцінка рекрутабельності - гістерезис: різниця між об‘ємом легень на видиху та вдиху при однаковому тиску.
Рекрутмент - спосіб підбору оптимального ПТКВ.
Як відомо, дослідження показали, що при проведенні вентиляції з захистом легень, пацієнти частіше виживають, ніж при використанні традиційних методів.
Сучасний апарат штучної вентиляції легень – це пристрій у якому пневматичні функції задаються та контролюються комп’ютерними програмами. Апарати мають базові функції та функції, які можна активувати, а отже активувати додаткову функцію можливо. Про таку функцію і йдеться у даному пункті медико-технічних вимог до предмета закупівлі.
2. Пункт медико-технічних вимог: «Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легень. Зображення (форма) легень повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів.».
Питання: «Не зрозуміло як і яким чином ця функція впливає на ефективність проведення процедури штучної вентиляції легень. Чому стан легеневої механіки має бути саме «у вигляді зображення легенів»?
У різних виробників в апаратах ШВЛ стан легеневої механіки може бути відображеним при зміні податливості легеневої тканини, опору дихальних шляхів або при появі спонтанних вдихів у пацієнта іншим чином (цифровим, графічним тощо).
Крім того, щоб побачити стан легеневої механіки зовсім не обов’язково заходити в додаткові вкладки або здійснювати спеціальні налаштування. Оскільки більшість сучасних апаратів ШВЛ сконструйовано із врахуванням мінімізації дій медичного персоналу, виробник зазвичай передбачає відображення показників для оцінки стану пацієнта самим доступним способом. До того ж саме «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton».
Просимо, надати роз’яснення та внести зміни в даний пункт у вигляді передбачення можливості надання відображення оцінки стану пацієнта іншим способом ніж у вигляді «зображення легенів».».
Відповідь: Можливість моніторингу показників вентиляції та механіки дихання є в усіх сучасних апаратах штучного дихання. З розвитком нових технологій кількість цих показників зростає. Доведено, що числові показники і діаграми не є оптимальною формою представлення медичної інформації, тому сучасні вентилятори, на відміну від апаратів застарілої конструкції, використовують графічні дисплеї, на яких відображаються дуже важливі показники у вигляді картинки, яка змінюється, в залежності від зміни стану пацієнта.
Суть даної функції полягає в тому, що «зображення (форма) легень повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також, при появі у пацієнтів спонтанних вдихів». Факт зміни податливості дозволяє лікарю бачити динаміку патологічного процесу в легенях та вчасно і адекватно корегувати терапію. Відображення всіх параметрів в одному вікні виключає необхідність заходити в додаткові вкладки або налаштування для відображення цифрових показників для оцінки стану пацієнта, що економить час лікаря і дозволяє вчасно зреагувати при зміні стану легень пацієнта.
Відсутність даної функції буде негативно впливати на ефективність надання респіраторної підтримки пацієнтам.
Крім того, заявник висловлює неправдиву інформацію, стверджуючи, що відповідна функція «наявна лише в апаратах виробництва «Hamilton». З доступних джерел відомо, що вона наявна у багатьох сучасних апаратах штучної вентиляції легень, а саме: Uvent-T (Utas Co, Україна), Bellavista-1000 (IMTMedical, Швейцарія), SV-800 (Mindray, КНР), Hamilton С3 (Hamilton Medical, Швейцарія), Drager (Evita V300, Німеччина).
Змінювати даний пункт вимог не є правильним, бо це приведе до погіршення класу апарату і як результат, буде здійснено закупівлю обладнання, яке не дасть можливості провидить високоякісну терапію тяжкохворим пацієнтам.
3. Пункт медико-технічних вимог: «Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 240 л/хв.».
Питання: «Просимо пояснити з яких розрахунків мінімальний потік повітря від турбіни має бути від 240 л/хв. Чому не підійде турбіна з потоком 239 л/хв. і менше?».
Відповідь: При проведенні висококваліфікованої респіраторної підтримки велике значення приділяється «стратегії захисту легень», а це не тільки можливість підбору мінімальних «параметрів вентиляції», але й правильна, немедикаментозна синхронізація пацієнта з апаратом штучної вентиляції легень. Це досягається не тільки можливістю апарату штучної вентиляції легень вчасно відреагувати на збільшену потребу у подачі повітряно-кисневої суміші (тригери), особливо при початку активного вдиху, але й і подати пацієнту необхідний високий потік. Швидкість потоку повинна бути такою, яка забезпечить перевищення хвилинної вентиляції у 4 рази, як мінімум. Якщо швидкість потоку буде низькою, то відбудеться десинхронізація пацієнта з апаратом штучної вентиляції легень. Це, у свою чергу, приводить до підвищення роботи дихання, збільшення споживання енергії і подовження терміну «відлучення» від апарату штучної вентиляції легень та більш тривалої реабілітації пацієнта. Надзвичайно важливо, щоб у хворих, спонтанне дихання яких активізується, швидкість потоку була відрегульована відповідно до їх інспіраторних зусиль і потреб. Умовою переводу пацієнта на неінвазивні режими є наявність спонтанного дихання, яке стає все більш активним у процесі одужання хворого. З появою більш активних вдихів, необхідно надати і більший потік повітря. Також необхідно пам’ятати, що при проведенні неінвазивної вентиляції використовуються лицеві маски, а це збільшує можливість «витоків» повітря, і для їх корекції також апарат штучної вентиляції легень повинен подати високий потік.
Враховуючи вищезазначене, встановлено вимогу, що апарат штучної вентиляції легень, що є предметом цієї закупівлі, повинен мати високопродуктивну турбіну, яка забезпечить потік не менше 240 л/хв.

Враховуючи зазначене, вимога UA-2019-04-16-000051-c.a1 від 16 квітня 2019 року не може бути задоволена.
Розгорнути Згорнути
Відповідь на вимогу Учасника
Номер вимоги: UA-2019-04-16-000051-c.c2
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "Торгово-промислова компанія "Н.З.Техно", Код ЄДРПОУ:30682900
Дата подання: 22 квітня 2019 09:33
Просимо надати повне роз’яснення щодо технічних вимог
Добрий день! Просимо надати повне роз’яснення та/або внести зміни щодо Додаток 1 тендерної документації. «Медико-технічні вимоги (Таблиця відповідності медико-технічним вимогам предмету закупівлі)», а саме: Пункт Апарат повинен мати можливість активації функції дихального маневру, який дозволяє оцінити комплайнс та рекрутабельність легень, підібрати оптимальний рівень ПТКВ та тиску плато, та параметри рекрутмент-маневру. Можливість активації не можливо активувати або є активація або її немає, просимо розтлумачити, адже це не є загальноприйнятим терміном, а також просимо роз’яснити «рекрутабельність легень». Пункт Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легень. Зображення (форма) легень повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів. Не зрозуміло як і яким чином ця функція впливає на ефективність проведення процедури штучної вентиляції легень. Чому стан легеневої механіки має бути саме «у вигляді зображення легенів»? У різних виробників в апаратах ШВЛ стан легеневої механіки може бути відображеним при зміні податливості легеневої тканини, опору дихальних шляхів або при появі спонтанних вдихів у пацієнта іншим чином (цифровим, графічним тощо). Крім того, щоб побачити стан легеневої механіки зовсім не обов'язково заходити в додаткові вкладки або здійснювати спеціальні налаштування. Оскільки більшість сучасних апаратів ШВЛ сконструйовано із врахуванням мінімізації дій медичного персоналу, виробник зазвичай передбачає відображення показників для оцінки стану пацієнта самим доступним способом. До того ж саме «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton». Просимо, надати роз'яснення та внести зміни в даний пункт у вигляді передбачення можливості надання відображення оцінки стану пацієнта іншим способом ніж у вигляді «зображення легенів». Пункт Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 240 л/хв. Просимо пояснити з яких розрахунків мінімальний потік повітря від турбіни має бути від 240 л/хв. Чому не підійде турбіна з потоком 239 л/хв. і менше?
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
25 квітня 2019 09:35
Уманська центральна районна лікарня за результатами розгляду вимоги UA-2019-04-16-000051-c.c2 від 22 квітня 2019 року щодо Додатку 1 тендерної документації, повідомляє наступне. Статтею 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. З урахуванням медичної практики медичного закладу, потребу закладу в обладнанні, мету використання необхідного обладнання, а також вищевказані вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», Замовником сформовано медико-технічні вимоги до предмета закупівлі та оголошено відповідну процедуру закупівлі. При цьому, Замовником сформовано медико-технічні вимоги таким чином, що вони не мають конкретних показників, а містять допустимі межі, які не дискримінують та не обмежують коло потенційних Учасників, а дозволяють запропонувати товар, показники якого відповідають даним вимогам або є кращими. Що стосується питань, вказаних у вимозі, повідомляємо наступне. 1. Пункт медико-технічних вимог: «Апарат повинен мати можливість активації функції дихального маневру, який дозволяє оцінити комплайнс та рекрутабельність легень, підібрати оптимальний рівень ПТКВ та тиску плато, та параметри рекрутмент-маневру.». Питання: «Можливість активації не можливо активувати або є активація або її немає, просимо розтлумачити, адже це не є загальноприйнятим терміном, а також просимо роз’яснити «рекрутабельність легень».» Відповідь: Терміни «рекрутмент», «рекрутмент –маневр», «рекрутабельність легень» «відкрита легеня - Open-Lung Strategy» протягом останніх десятиліть широко вживаються спеціалістами, які займаються інтенсивною терапією. Рекрутмент (розправлення) - тимчасове підвищення тиску і/чи об‘єму в дихальних шляхах, подовження тривалості вдиху з метою відкриття колабованих альвеол і збільшення кінцево- експіраторного об‘єму (ФЗО) легень. Оцінка рекрутабельності - гістерезис: різниця між об‘ємом легень на видиху та вдиху при однаковому тиску. Рекрутмент - спосіб підбору оптимального ПТКВ. Як відомо, дослідження показали, що при проведенні вентиляції з захистом легень, пацієнти частіше виживають, ніж при використанні традиційних методів. Сучасний апарат штучної вентиляції легень – це пристрій у якому пневматичні функції задаються та контролюються комп’ютерними програмами. Апарати мають базові функції та функції, які можна активувати, а отже активувати додаткову функцію можливо. Про таку функцію і йдеться у даному пункті медико-технічних вимог до предмета закупівлі. 2. Пункт медико-технічних вимог: «Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легень. Зображення (форма) легень повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів.». Питання: «Не зрозуміло як і яким чином ця функція впливає на ефективність проведення процедури штучної вентиляції легень. Чому стан легеневої механіки має бути саме «у вигляді зображення легенів»? У різних виробників в апаратах ШВЛ стан легеневої механіки може бути відображеним при зміні податливості легеневої тканини, опору дихальних шляхів або при появі спонтанних вдихів у пацієнта іншим чином (цифровим, графічним тощо). Крім того, щоб побачити стан легеневої механіки зовсім не обов’язково заходити в додаткові вкладки або здійснювати спеціальні налаштування. Оскільки більшість сучасних апаратів ШВЛ сконструйовано із врахуванням мінімізації дій медичного персоналу, виробник зазвичай передбачає відображення показників для оцінки стану пацієнта самим доступним способом. До того ж саме «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton». Просимо, надати роз’яснення та внести зміни в даний пункт у вигляді передбачення можливості надання відображення оцінки стану пацієнта іншим способом ніж у вигляді «зображення легенів».». Відповідь: Можливість моніторингу показників вентиляції та механіки дихання є в усіх сучасних апаратах штучного дихання. З розвитком нових технологій кількість цих показників зростає. Доведено, що числові показники і діаграми не є оптимальною формою представлення медичної інформації, тому сучасні вентилятори, на відміну від апаратів застарілої конструкції, використовують графічні дисплеї, на яких відображаються дуже важливі показники у вигляді картинки, яка змінюється, в залежності від зміни стану пацієнта. Суть даної функції полягає в тому, що «зображення (форма) легень повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також, при появі у пацієнтів спонтанних вдихів». Факт зміни податливості дозволяє лікарю бачити динаміку патологічного процесу в легенях та вчасно і адекватно корегувати терапію. Відображення всіх параметрів в одному вікні виключає необхідність заходити в додаткові вкладки або налаштування для відображення цифрових показників для оцінки стану пацієнта, що економить час лікаря і дозволяє вчасно зреагувати при зміні стану легень пацієнта. Відсутність даної функції буде негативно впливати на ефективність надання респіраторної підтримки пацієнтам. Крім того, заявник висловлює неправдиву інформацію, стверджуючи, що відповідна функція «наявна лише в апаратах виробництва «Hamilton». З доступних джерел відомо, що вона наявна у багатьох сучасних апаратах штучної вентиляції легень, а саме: Uvent-T (Utas Co, Україна), Bellavista-1000 (IMTMedical, Швейцарія), SV-800 (Mindray, КНР), Hamilton С3 (Hamilton Medical, Швейцарія), Drager (Evita V300, Німеччина). Змінювати даний пункт вимог не є правильним, бо це приведе до погіршення класу апарату і як результат, буде здійснено закупівлю обладнання, яке не дасть можливості провидить високоякісну терапію тяжкохворим пацієнтам. 3. Пункт медико-технічних вимог: «Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 240 л/хв.». Питання: «Просимо пояснити з яких розрахунків мінімальний потік повітря від турбіни має бути від 240 л/хв. Чому не підійде турбіна з потоком 239 л/хв. і менше?». Відповідь: При проведенні висококваліфікованої респіраторної підтримки велике значення приділяється «стратегії захисту легень», а це не тільки можливість підбору мінімальних «параметрів вентиляції», але й правильна, немедикаментозна синхронізація пацієнта з апаратом штучної вентиляції легень. Це досягається не тільки можливістю апарату штучної вентиляції легень вчасно відреагувати на збільшену потребу у подачі повітряно-кисневої суміші (тригери), особливо при початку активного вдиху, але й і подати пацієнту необхідний високий потік. Швидкість потоку повинна бути такою, яка забезпечить перевищення хвилинної вентиляції у 4 рази, як мінімум. Якщо швидкість потоку буде низькою, то відбудеться десинхронізація пацієнта з апаратом штучної вентиляції легень. Це, у свою чергу, приводить до підвищення роботи дихання, збільшення споживання енергії і подовження терміну «відлучення» від апарату штучної вентиляції легень та більш тривалої реабілітації пацієнта. Надзвичайно важливо, щоб у хворих, спонтанне дихання яких активізується, швидкість потоку була відрегульована відповідно до їх інспіраторних зусиль і потреб. Умовою переводу пацієнта на неінвазивні режими є наявність спонтанного дихання, яке стає все більш активним у процесі одужання хворого. З появою більш активних вдихів, необхідно надати і більший потік повітря. Також необхідно пам’ятати, що при проведенні неінвазивної вентиляції використовуються лицеві маски, а це збільшує можливість «витоків» повітря, і для їх корекції також апарат штучної вентиляції легень повинен подати високий потік. Враховуючи вищезазначене, встановлено вимогу, що апарат штучної вентиляції легень, що є предметом цієї закупівлі, повинен мати високопродуктивну турбіну, яка забезпечить потік не менше 240 л/хв. Враховуючи зазначене, вимога UA-2019-04-16-000051-c.a1 від 16 квітня 2019 року не може бути задоволена.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 03 травня 2019 15:43

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН" 1 139 550,00
UAH з ПДВ
1 139 550,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТехМедКонтракт" 1 141 155,00
UAH з ПДВ
1 141 155,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

10 травня 2019 17:25
Електронний підпис
10 травня 2019 17:24
Довідка Хороших.PDF
10 травня 2019 17:24
Довідка Сидоран.PDF
26 квітня 2019 20:27
Електронний підпис
26 квітня 2019 20:26
8 право підпису, інші.PDF
26 квітня 2019 20:26
1 реєстр.PDF

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"

ТОВ "ТехМедКонтракт"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
#38717123
Переможець 1 139 550,00
UAH з ПДВ
10 травня 2019 10:28

Документи

10 травня 2019 10:27
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 10 травня 2019 10:28

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
#38717123
1 139 550,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

10 травня 2019 10:27
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
03 січня 2020 20:46
Електронний підпис укладений
24 травня 2019 13:13
швл.FR10.pdf укладений
24 травня 2019 13:12

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 24 травня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 1 139 550,00
UAH (в тому числі ПДВ 74 550,00 UAH)