Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Обладнання для анестезії та реанімації (Апарат штучної вентиляції легень високого класу)
Очікувана вартість
700 000,00 UAH
UA-2019-04-15-000660-c 112d59ae929545949098eb4d03237afd
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Цихоня Надія Іванівна

+380512249037 hospital-1.1@mail.ru

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Міська лікарня № 1 м. Миколаєва
Код ЄДРПОУ: 05483078
Місцезнаходження: 54003, Україна , Миколаївська обл., Миколаїв, вул. 2 Екіпажна, 4
Контактна особа: Цихоня Надія Іванівна
+380512249037
hospital-1.1@mail.ru
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 квітня 2019 13:11
Звернення за роз’ясненнями: до 20 квітня 2019 16:00
Оскарження умов закупівлі: до 26 квітня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 30 квітня 2019 16:00
Очікувана вартість: 700 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 3 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:33170000-2: Обладнання для анестезії та реанімації


Апарат штучної вентиляції легень високого класу

вважати шт=комплект
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 штуки
Обладнання для анестезії та реанімації(Апарат штучної вентиляції легень високого класу)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 33170000-2 — Обладнання для анестезії та реанімації

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%
23 квітня 2019 09:52
Реєстр змін.docx
23 квітня 2019 09:52
ТД вентиляції легень.docx
17 квітня 2019 08:35
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF
23 квітня 2019 09:52
Реєстр змін.docx
23 квітня 2019 09:52
ТД вентиляції легень.docx
15 квітня 2019 13:12
ТД вентиляції легень.docx
17 квітня 2019 08:35
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-15-000660-c.a1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "Торгово-промислова компанія "Н.З.Техно", Код ЄДРПОУ:30682900
Дата подання: 16 квітня 2019 11:14
щодо технічних вимог
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення та/або внести зміни щодо Додатку 5. «Медико-технічні вимоги до предмету закупівлі», а саме:
Пункт «Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легенів. Зображення (форма) легенів повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів»
Не зрозуміло як і яким чином ця функція впливає на ефективність проведення процедури штучної вентиляції легень. Чому стан легеневої механіки має бути саме «у вигляді зображення легенів»? У різних виробників в апаратах ШВЛ стан легеневої механіки може бути відображеним при зміні податливості легеневої тканини, опору дихальних шляхів або при появі спонтанних вдихів у пацієнта іншим чином (цифровим, графічним тощо). Крім того, щоб побачити стан легеневої механіки зовсім не обов’язково заходити в додаткові вкладки або здійснювати спеціальні налаштування. Оскільки більшість сучасних апаратів ШВЛ сконструйовано із врахуванням мінімізації дій медичного персоналу, виробник зазвичай передбачає відображення показників для оцінки стану пацієнта самим доступним способом. До того ж саме «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton». Просимо, надати роз’яснення та внести зміни в даний пункт у вигляді передбачення можливості надання відображення оцінки стану пацієнта іншим способом ніж у вигляді «зображення легенів»
Пункт «Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 250 л/хв. Просимо пояснити з яких розрахунків мінімальний потік повітря від турбіни має бути від 250 л/хв. Чому не підійде турбіна з потоком 249 л/хв. і менше?
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
19 квітня 2019 13:55
У відповідь на Вашу вимогу від 16.04.2019р. по закупівлі № UA-2019-04-15-000660-c щодо Додатку №5 Медико- технічних вимог, повідомляємо наступне. 1. Що стосується вимоги «Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легенів. Зображення (форма) легенів повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів», повідомляємо наступне. По-перше, функція «візуального відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легень, яка змінюються в залежності від фаз дихання та стану легеневої механіки» наявна у багатьох апаратів штучного дихання, зокрема таких: Dräger (Німеччина), IMT (Швейцарія), Hamilton (Швейцарія), Ютас (Україна), Mindray (КНР), а отже твердження про те, що «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton» не відповідає дійсності. По-друге, у апаратах штучного дихання моніторинг показників вентиляції та механіки дихання є дуже важливим компонентом, оскільки завдяки використанню сучасних технологій кількість цих показників збільшується. Доведено, що числові показники і діаграми не є оптимальною формою представлення медичної інформації та важко сприймаються медперсоналом. Лікарі виявляють та лікують респіраторні проблеми швидше, якщо використовують графічні дисплеї. При цьому, робоче навантаження у медперсоналу також знижується. По-третє, відображення всіх параметрів в одному вікні дозволяє лікарю спостерігати за правильністю процесу вентиляції легень та вчасно зреагувати при зміні стану пацієнта. По-четверте, відсутність такої функції буде негативно впливати на якість проведення респіраторної підтримки тяжкохворим пацієнтам, а отже виходячи із зазначеного – сформована дана вимога до предмету закупівлі. Враховуючи зазначене, Ваша вимога не може бути задоволена, оскільки вносити зміни, які погіршують функціональні якості предмету закупівлі, вважаємо недоцільним.
2. Що стосується вимоги «Апарат повинен мати вбудовану турбіну з максимальним потоком не менше 250 л/хв.», повідомляємо наступне. При появі активних спонтанних вдихів апарат штучного дихання повинен вчасно зреагувати на потребу пацієнта, коли необхідно подати дуже високий потік на старті вдиху. З фізіології дихання відомо, що рекомендована швидкість потоку повинна бути, як мінімум, у 4 рази вище хвилинної вентиляції. При низькій швидкості потоку у хворого настає так званий «вентиляційний голод» і відбувається десинхронізація з апаратом штучного дихання. Це приводить до збільшення споживання енергії і подовження терміну «відлучення» від апарату штучного дихання і як результат, збільшення тривалості та вартості лікування. Враховуючи те, сучасні апарати штучного дихання, які на відміну від застарілих моделей, обладнані високопродуктивними турбінами, які подають потік 250 л/хв та більше і можуть забезпечити потреби пацієнта. Неінвазивна вентиляція проводиться пацієнтам з наявність спонтанного дихання, яке стає все більш активним у процесі одужання хворого. З появою більш активних вдихів, необхідно подати і більший потік повітря. Тому апарат штучної вентиляції легень повинен мати можливість подавати високий потік, не менше 250 л/хв, а це можливо лише при наявності потужної високопродуктивної турбіни, а отже виходячи з цього сформована дана вимога до предмету закупівлі.
Медико-технічні характеристики апаратури сформовані профільними спеціалістами (лікарями анестезіологами-реаніматологами),які і планують працювати на даній апаратурі.
Номер вимоги: UA-2019-04-15-000660-c.c2
Статус:
Вирішена
Учасник: ФОП "ВОЛИНЩИКОВА ЛАРИСА ОЛЕКСІЇВНА", Код ЄДРПОУ:2407413187
Дата подання: 19 квітня 2019 11:45
Вимога на усунення дискримінаційних факторів у технічному завданні до обладнання
Медико-технічна вимога
Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легенів. Зображення (форма) легенів повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів
Формулювання вимоги у такому вигляді містить пряму вказівку на апарат ШВЛ Hamilton.
Зміна зображення (форми) легенів при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів жодним чином не впливає на якість респіраторної підтримки.
У інших виробників є не менш ефективні візуальні рішення, що забезпечують можливість відображення стану легеневої механіки (податливості легеневої тканини та/або опору дихальних шляхів) у цифровому вигляді.
Просимо змінити медико-технічну вимогу даного пункту на: «Можливість зміни цифрових значень параметрів, при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів.»



Медико-технічна вимога
Можливість відображення в одному вікні параметрів залежності пацієнта від вентилятора: оксигенації, елімінації СО2 та спонтанної дихальної активності пацієнта з індикацією можливості «відлучення» пацієнта від апарату.
Функція відображення параметрів залежності пацієнта від вентилятора позбавлена можливості реалізації при поставці апарату ШВЛ з наведеною комплектацією, так як в комплектації немає модулів для оцінки оксигенації та елімінації СО2. Також, необхідно враховувати факт достовірності показань оксигенації та елімінації СО2, так як датчики, що використовуються, можуть бути неправильно приєднані до пацієнта або випадковим чином зміщені, що нівелює можливість використання даного методу.
Прийняття даного пункту у цій редакції вважаємо порушенням добросовісної конкуренції так як ця медико-технічна вимога не є клінічно обгрунтованою та властива тільки одному виробнику апаратів ШВЛ - Hamilton.
Просимо видалити дану медико-технічну вимогу.




Медико-технічна вимога
Маса апарата без мобільного візка повинна бути не більше 5 кг
Так як предмет закупівлі – Апарат штучної вентиляції легень призначений для використання у відділеннях інтенсивної терапії та при транспортуванні пацієнтів у межах медичного закладу, який комплектується мобільним візком, просимо роз`яснити потребу максимальної ваги у 5 кг. Прийняття данного пункту у цій редакції вважаємо порушенням добросовісної конкуренції так як дана медико-технічна вимога не є клінічно обгрунтованою та властива тільки одній моделі аппарату ШВЛ – Hamilton С1.
Використання аппарату ШВЛ при транспортуванні пацієнтів у межах медичного закладу, який комплектується мобільним візком, не вимагає портативності у розмірах та ваги.
Просимо змінити медико-технічну вимогу даного пункту на: «Маса апарата без мобільного візка повинна бути не більше 10 кг.»
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
23 квітня 2019 09:51
У відповідь на Вашу вимогу від 19.04.2019р. по закупівлі № UA-2019-04-15-000660-c щодо Додатку №5 Медико- технічних вимог, повідомляємо наступне. 1. Що стосується вимоги «Апарат повинен мати візуальне відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легенів. Зображення (форма) легенів повинне змінюватися при зміні податливості легеневої тканини або опору дихальних шляхів, а також при появі у пацієнта спонтанних вдихів», повідомляємо наступне. По-перше, функція «візуального відображення стану легеневої механіки у вигляді зображення картини легень, яка змінюються в залежності від фаз дихання та стану легеневої механіки» наявна у багатьох апаратів штучного дихання, зокрема таких: Dräger (Німеччина), IMT (Швейцарія), Hamilton (Швейцарія), Ютас (Україна), Mindray (КНР), а отже твердження про те, що «зображення легенів» наявне лише в апаратах виробництва «Hamilton» не відповідає дійсності. По-друге, у апаратах штучного дихання моніторинг показників вентиляції та механіки дихання є дуже важливим компонентом, оскільки завдяки використанню сучасних технологій кількість цих показників збільшується. Доведено, що числові показники і діаграми не є оптимальною формою представлення медичної інформації та важко сприймаються медперсоналом. Лікарі виявляють та лікують респіраторні проблеми швидше, якщо використовують графічні дисплеї. При цьому, робоче навантаження у медперсоналу також знижується. По-третє, відображення всіх параметрів в одному вікні дозволяє лікарю спостерігати за правильністю процесу вентиляції легень та вчасно зреагувати при зміні стану пацієнта. По-четверте, відсутність такої функції буде негативно впливати на якість проведення респіраторної підтримки тяжкохворим пацієнтам, а отже виходячи із зазначеного – сформована дана вимога до предмету закупівлі. Враховуючи зазначене, Ваша вимога не може бути задоволена, оскільки вносити зміни, які погіршують функціональні якості предмету закупівлі, вважаємо недоцільним.
Медико-технічні характеристики апаратури сформовані профільними спеціалістами (лікарями анестезіологами-реаніматологами),які і планують працювати на даній апаратурі.
2. Що стосується вимоги « Маса апарата без мобільного візка повинна бути не більше 5 кг» змінено в тендерній документації на «Маса апарата без мобільного візка повинна бути не більше 10 кг»

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 30 квітня 2019 16:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Укр Мед Сервіс" 478 390,00
UAH з ПДВ
478 390,00
UAH з ПДВ
Документи

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВ "Укр Мед Сервіс"

Інформація про відміну

Дата відміни
30 квітня 2019 16:00
Причина відміни
Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій