Навчальний комп'ютерний комплекс для кабінету інформатики
Очікувана вартість
676 000,00 UAH
UA-2019-04-12-001762-a 138ba6c42e7942dda20d9bb7a89ac6ca
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей"
Код ЄДРПОУ: 21340148
Вебсайт замовника: http://netishinnvk.ucoz.ua
Місцезнаходження замовника: 30100, Україна, Хмельницька обл., Нетішин, провулок Миру, 5
Контактна особа замовника: Рикова Тетяна Леонідівна
+380384290141
netishun.nvk@gmail.com

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 18 квітня 2019 18:00
Оскарження умов закупівлі: до 24 квітня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 28 квітня 2019 18:00
Початок аукціону: 02 травня 2019 15:32
Очікувана вартість: 676 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 676,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,10 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
2 комплекти
Навчальний комп'ютерний комплекс для кабінету інформатики
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, провулок Миру, 5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 серпня 2019
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

12 квітня 2019 14:31
Електронний цифровий підпис
12 квітня 2019 14:27
ТД НВК Нетішин.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Дискримінаційні вимоги у тендерній документації
Дата подання: 16 квітня 2019 02:36
Дата відповіді: 19 квітня 2019 19:05
Шановний Замовник, вимоги вашої тендерної документації містять дискримінаційний характер, що порушує ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі". Ваша документація чітко прописана під єдину компанію в Україні яка має статус щодо встановлення саме інтегрованих операційних систем із статусом Microsoft Windows 10 Client family із платним розміщенням на сайті Майкрософт. Дана вимога відсіює 99% виробників Персональних комп'ютерів в Україні, які мають усі необхідні документи та не мають додаткових тисяч долларів на отримання подібних статусів на САМЕ інтеграцію операційних систем у пристрої, що не відрізняє спосіб інсталяції. Дана вимога ніяким чином не спливає на якість запропнованого програмного забезпечення будь яким виробником окрім вимагання величезної кількості дозвільних документів. Незрозуміло у якому саме наказі МОН чи інших законодавчих документах прописані стільки дискримінаційних пунктів вимог тільки до операційної системи, оскільки Замовник навіть не вказав який саме має бути офісний додаток, зате дискримінаційно прописав інтеграцію операційної системи, що має можливість прийняти участь лише одним виробником не даючи можливості прийняти участь іншим зазначивши цілу купу документальних вимог. Вимагаємо прибрати наступні вимоги або надати посилання на відповідні Накази МОН пояснюючи звідки стільки "специфічних" документів вимагається від учасника, які не впливають на якісні та технічні характеристики: 1) учасник надає копію сертифікату на програмне забезпечення для навчальних закладів, та має бути авторизованим партнером Microsoft у галузі освіти (мати статус Microsoft Authorized Education Partner), який має бути чинний на момент подання тендерної пропозиції. Чому учасник який має партнерський статус та право розповсюдження на будь-які державні заклади повинен мати саме цей лист? 2) - Довідку у довільній формі, що містить посилання на інтернет-сторінку компанії Microsoft щодо сертифікації запропонованих системних блоків для операційної системи Microsoft Windows 10 Client family; 3) - Копію звіту з використання логотипу Windows, в якому підтверджено статус сертифікації персонального комп’ютера виробника для Microsoft Windows 10 Client family. Чіпсет системної плати сертифікованого персонального комп’ютера повинен співпадати з чіпсетом материнської плати запропонованого персонального комп’ютера; Дані вимоги виключно під одного великого виробника, що проплачує щорічно $3300 членського внеску компанії за отримання висновку та розміщення на сайті компанії Майкрософт і цією вимогою не дає можливості прийняти участь іншим. Метою даної Закупівлі є економія бюджетних коштів і надання можливості прийняти участь усім учасникам. Достатньо вимог про авторизаційні листи від офіційних партнерів про походження продукції та документів що підтверджують якість, що у вас уже прописані. Як прописали всі інші відділи освіти в Україні. Прохання прибрати цих три пункти та дати можливість прийняти участь і конкурентно здійснити закупівлю. Дякую
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Тендерним комітетом розглянуто Ваше звернення. За результатами розгляду можемо повідомити наступне.
Відповідно до умов п.3.6.3 тендерної документації, Учасник має надати документальне підтвердження відповідності товару технічними, якісними та кількісними характеристикам повинно бути надане, в складі тендерної пропозиції, у формі пояснювальної записки та повинно мати детальний опис основних технічних характеристик товару. Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками.
При цьому, відповідно до п.3 ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
На виконання вимог Закону, Замовником в примітці до Додатку 2 до тендерної документації встановлено, що всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».
Враховуючи вищевикладене, учасники закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують відповідність запропонованого ним товару Додатку 2 до тендерної документації.
При цьому, учасникам закупівлі не заборонено подавати інший товар (аналог або еквівалент)
Разом з тим, запропонований товар має відповідати усім характеристикам встановлених Замовником.
Встановлення Замовником інших додаткових параметрів до вимог предмету закупівлі надає Замовнику отримати товар, що максимально відповідає його фінансовим ресурсам та потребам.
Всі вимоги висунуті в тендерній документації стосовно програмного забезпечення спрямовані на отримання якісного, ліцензійного продукту. Накази МОН регламентують лише мінімальні вимоги до засобів що закуповуються. Законодавством не забороняється вимагати додаткові документи для підтвердження якості або походження обладнання чи програмного забезпечення.
Відповідно до роз’яснення Мінекономрозвитку України № 3302-06/3812-06 від 07 лютого 2017 року, якщо особа, яка має намір прийняти участь у торгах, вважає положення тендерної документації такими, що суперечать законодавству або обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації, така особа може звертатись із пропозицією щодо внесення змін до тендерної документації до замовника або оскаржити положення тендерної документації до органу оскарження.
На підставі вищевикладеного, викладені Вами вимоги задоволенню не підлягають.
Дискримінація
Дата подання: 18 квітня 2019 17:53
Дата відповіді: 23 квітня 2019 15:14
Шановний Замовнику! Усуньте , будь ласка, дискримінаційні вимоги і не порушуйте закон. Де в законодавстві прописано, що учасник повинен надати: Довідку у довільній формі, що містить посилання на інтернет-сторінку компанії Microsoft щодо сертифікації запропонованих системних блоків для операційної системи Microsoft Windows 10 Client family; - Копію звіту з використання логотипу Windows, в якому підтверджено статус сертифікації персонального комп’ютера виробника для Microsoft Windows 10 Client family. Чіпсет системної плати сертифікованого персонального комп’ютера повинен співпадати з чіпсетом материнської плати запропонованого персонального комп’ютера; Просимо видалити дану вимогу, так як це пряма дискримінація учасників!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Тендерним комітетом розглянуто Ваше звернення. За результатами розгляду можемо повідомити наступне.
Відповідно до умов п.3.6.3 тендерної документації, Учасник має надати документальне підтвердження відповідності товару технічними, якісними та кількісними характеристикам повинно бути надане, в складі тендерної пропозиції, у формі пояснювальної записки та повинно мати детальний опис основних технічних характеристик товару. Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками.
При цьому, відповідно до п.3 ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
На виконання вимог Закону, Замовником в примітці до Додатку 2 до тендерної документації встановлено, що всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».
Враховуючи вищевикладене, учасники закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують відповідність запропонованого ним товару Додатку 2 до тендерної документації.
При цьому, учасникам закупівлі не заборонено подавати інший товар (аналог або еквівалент)
Разом з тим, запропонований товар має відповідати усім характеристикам встановлених Замовником.
Встановлення Замовником інших додаткових параметрів до вимог предмету закупівлі надає Замовнику отримати товар, що максимально відповідає його фінансовим ресурсам та потребам.
Всі вимоги висунуті в тендерній документації стосовно програмного забезпечення спрямовані на отримання якісного, ліцензійного продукту. Накази МОН регламентують лише мінімальні вимоги до засобів що закуповуються. Законодавством не забороняється вимагати додаткові документи для підтвердження якості або походження обладнання чи програмного забезпечення.
Відповідно до роз’яснення Мінекономрозвитку України № 3302-06/3812-06 від 07 лютого 2017 року, якщо особа, яка має намір прийняти участь у торгах, вважає положення тендерної документації такими, що суперечать законодавству або обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації, така особа може звертатись із пропозицією щодо внесення змін до тендерної документації до замовника або оскаржити положення тендерної документації до органу оскарження.
На підставі вищевикладеного, викладені Вами вимоги задоволенню не підлягають.
Уточнення
Дата подання: 18 квітня 2019 17:57
Дата відповіді: 23 квітня 2019 15:21
Доброго дня! Шановний тендерний комітет, ресурс лампи 6500 має тільки InFokus, просимо змінити технічну частину, а саме ресурс лампи проектор 6500 на 5000, або досволити учасникам пропонувати проектори з додатковими ламповими модулями. Дякую.
Відповідь: Тендерним комітетом розглянуто Ваше звернення. За результатами розгляду можемо повідомити наступне.
Відповідно до умов п.3.6.3 тендерної документації, Учасник має надати документальне підтвердження відповідності товару технічними, якісними та кількісними характеристикам повинно бути надане, в складі тендерної пропозиції, у формі пояснювальної записки та повинно мати детальний опис основних технічних характеристик товару. Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками.
При цьому, відповідно до п.3 ч. 2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
На виконання вимог Закону, Замовником в примітці до Додатку 2 до тендерної документації встановлено, що всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент».
Враховуючи вищевикладене, учасники закупівлі повинні надати у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують відповідність запропонованого ним товару Додатку 2 до тендерної документації.
При цьому, учасникам закупівлі не заборонено подавати інший товар (аналог або еквівалент)
Разом з тим, запропонований товар має відповідати усім характеристикам встановлених Замовником.
Встановлення Замовником інших додаткових параметрів до вимог предмету закупівлі надає Замовнику отримати товар, що максимально відповідає його фінансовим ресурсам та потребам.
Ресурс роботи лампи проектора є важливою характеристикою що напряму впливає на строк використання техніки. Тому задля максимізацій строку служби проектора були виставлені такі мінімальні строки роботи лампи проектора
Всі вимоги висунуті в тендерній документації стосовно програмного забезпечення спрямовані на отримання якісного, ліцензійного продукту. Накази МОН регламентують лише мінімальні вимоги до засобів що закуповуються. Законодавством не забороняється вимагати додаткові документи для підтвердження якості або походження обладнання чи програмного забезпечення.
Відповідно до роз’яснення Мінекономрозвитку України № 3302-06/3812-06 від 07 лютого 2017 року, якщо особа, яка має намір прийняти участь у торгах, вважає положення тендерної документації такими, що суперечать законодавству або обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації, така особа може звертатись із пропозицією щодо внесення змін до тендерної документації до замовника або оскаржити положення тендерної документації до органу оскарження.
На підставі вищевикладеного, викладені Вами вимоги задоволенню не підлягають.
Розгорнути всі запитання: 3 Згорнути запитання

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 02 травня 2019 15:53

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР" 669 000,00
UAH з ПДВ
669 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Семенюк Ростислав Анатолійович 675 000,00
UAH з ПДВ
675 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

10 травня 2019 18:59
sign.p7s
10 травня 2019 18:58
Довідки ДФС, МВС.pdf
26 квітня 2019 14:40
sign.p7s
26 квітня 2019 14:39
технічна частина.pdf
26 квітня 2019 14:39
кваліфікація.pdf
26 квітня 2019 14:39
інші документи.pdf
26 квітня 2019 14:39
Пропозиція 26.04.19.pdf

Публічні документи

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
#34763967
Переможець 669 000,00
UAH з ПДВ
07 травня 2019 15:26

Документи

07 травня 2019 15:24
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 07 травня 2019 15:26

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
#34763967
669 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

07 травня 2019 15:24
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
22 травня 2019 11:10
договір укладений
22 травня 2019 11:04
sign.p7s зміни до договору
04 червня 2019 13:51
додаткова угода укладений
04 червня 2019 13:50

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 22 травня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 0
з ПДВ
Причини розірвання договору: за згодою Сторін

Актуальні тендери

До пошуку