Дезінфекційні роботи: послуги з проведення дератизації приміщень, послуги з проведення дезінсекції приміщень
Очікувана вартість
55 260,00 UAH
UA-2019-03-29-000557-b e5aa7c285bb6488ca5627495f2b486c7
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: Луганська обласна дитяча клінічна лікарня
Код ЄДРПОУ: 04542985
Місцезнаходження замовника: 93118, Україна , Луганська обл., м. Лисичанськ, квартал 40 років Перемоги, 12 а
Контактна особа замовника: Віктор Гребенюк
+380508144973
vikas1988.12@i.ua

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 29 березня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 03 квітня 2019 14:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 квітня 2019 14:00
Початок аукціону: 11 квітня 2019 12:29
Очікувана вартість: 55 260,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 552,60 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 2 найменування - відповідно додатку 2 до оголошення про проведення закупівлі з використанням системи електронних закупівель. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послу. - кв. 40 років Перемоги, 12 а, Луганська область, м. Лисичанськ, 93118 Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. Протягом 2019 (до 31.12.2019)

Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
2 найменувань
Дезінфекційні роботи: послуги з проведення дератизації приміщень, послуги з проведення дезінсекції приміщень
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 93118, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, квартал 40 років Перемоги, 12 А
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 90920000-2 — Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

29 березня 2019 11:35
Електронний цифровий підпис
29 березня 2019 11:34
Закупівля ЛОДКЛ Дератизація.docx

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-29-000557-b.b1
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "ПРОФДЕЗЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:38187907
Дата подання: 03 квітня 2019 11:52
Про наявність працівників відповідної кваліфікації (лікар-епідеміолог)
Відповідно до п.п. 2.1 п. 2 ДОДАТКУ №1 до оголошення про проведення закупівлі з використанням системи електронних закупівель учасник повинен надати інформаційну довідку в довільній формі про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід щодо поставки товару, які будуть безпосередньо задіяні до виконання робіт, що є предметом закупівлі, (директор, бухгалтер, лікар-епідеміолог, інструктор-дезінфектор, дезінфектор, інженер з охорони праці ).
У Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників системи охорони здоров'я, затвердженого наказом МОЗ від 29 березня 2002 р. №117 (далі – Довідник) передбачені кваліфікаційні характеристики до лікаря-епідеміолога. ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Керується чинним законодавством України про охорону здоров'я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров'я, організацію санітарно-епідеміологічної служби. Здійснює державний санітарно-епідеміологічний нагляд. Бере участь у проведенні протиепідемічних заходів. Планує роботу та проводить аналіз її результатів. Застосовує сучасні методи профілактики інфекційних та паразитарних хвороб. Бере активну участь в поширенні знань з профілактики інфекційних захворювань серед населення. Керує роботою середнього медичного персоналу. Веде лікарську документацію. Постійно удосконалює свій професійний рівень.
Чому вимагається саме лікар-епідеміолог, а не лікар-дезінфекціоніст?
Адже у Довіднику передбачені кваліфікаційні характеристики до лікаря- дезінфекціоніста. ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ'ЯЗКИ. Керується чинним законодавством України про охорону здоров'я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров'я, організацію санітарно-епідеміологічної служби. Проводить дезінфекційні заходи при різних групах інфекцій, зокрема особливо небезпечних і карантинних. Контролює якість дезінфекційних, дезінсекційних і дератизаційних робіт на об'єктах. Бере участь в проведенні протиепідемічних заходів в разі виникненні осередку інфекції. Надає організаційно-методичну допомогу лікувально-профілактичним та немедичним установам з питань дезінфекції, дезінсекції, дератизації і стерилізації. Керує роботою середнього медичного персоналу. Планує роботу та проводить аналіз її результатів. Веде лікарську документацію. Бере активну участь в поширенні санітарно-гігієнічних знань серед населення. Постійно удосконалює свій професійний рівень.
Крім того, предмет закупівлі: код ДК 021:2015: 90920000-2 - Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Дезінфекційні роботи: послуги з проведення дератизації приміщень, послуги з проведення дезінсекції приміщень).
Тому, на підставі вищевикладеного, просимо виключити вимогу щодо наявності лікаря-епідеміолога або замінити лікаря-епідеміолога на лікаря-дезінфекціоніста.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога задоволена
04 квітня 2019 08:41
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Роз’яснюємо, що в п.2, додатку № 1 до оголошення про проведення закупівлі з використанням системи електронних закупівель, в дужках наводиться приклад працівників, які можуть бути задіяні до виконання робіт, що є предметом закупівлі. Перелік осіб зазначений в дужках не є повністю обов’язковим та вичерпним. Довідка складається в довільній формі тому в ній можуть бути зазначені інші фахівці, які мають відповідні знання, кваліфікацію та досвід роботи що стосується предмета закупівлі.
Довідником кваліфікаційних характеристик професій (випуск №78) спеціальності лікаря-епідеміолога та лікаря-дезінфекціоніста віднесені до одного розділу - професіонали в галузі медико-профілактичної справи, які мають однакову освіту, тому працівники вказаної категорії можуть бути рівнозначно задіяні до виконання робіт, що є предметом закупівлі тому внесення змін до додатку №1 оголошення про проведення закупівлі з використанням системи електронних закупівель не потребується.
Номер вимоги: UA-2019-03-29-000557-b.b2
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "ПРОФДЕЗЦЕНТР", Код ЄДРПОУ:38187907
Дата подання: 03 квітня 2019 11:53
Про наявність працівників відповідної кваліфікації (бухгалтер)
Відповідно до п.п. 2.1 п. 2 ДОДАТКУ №1 до оголошення про проведення закупівлі з використанням системи електронних закупівель учасник повинен надати інформаційну довідку в довільній формі про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід щодо поставки товару, які будуть безпосередньо задіяні до виконання робіт, що є предметом закупівлі, (директор, бухгалтер, лікар-епідеміолог, інструктор-дезінфектор, дезінфектор, інженер з охорони праці).
Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні визначає Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон).
Цей Закон поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, на представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності (далі - підприємства), які зобов’язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність, а також на операції з виконання державного та місцевих бюджетів і складання фінансової звітності про виконання бюджетів з урахуванням бюджетного законодавства. (частина перша статті 2 Закону).
Згідно частини другої статті 8 Закону питання організації бухгалтерського обліку на підприємстві належать до компетенції його власника (власників) або уповноваженого органу (посадової особи) відповідно до законодавства та установчих документів.
Відповідно до частини четвертої статті 8 Закону для забезпечення ведення бухгалтерського обліку підприємство самостійно з дотриманням вимог цього Закону обирає форми його організації:
введення до штату підприємства посади бухгалтера або створення бухгалтерської служби на чолі з головним бухгалтером;
користування послугами спеціаліста з бухгалтерського обліку, зареєстрованого як підприємець, який здійснює підприємницьку діяльність без створення юридичної особи;
ведення на договірних засадах бухгалтерського обліку централізованою бухгалтерією або підприємством, суб’єктом підприємницької діяльності, самозайнятою особою, що провадять діяльність у сфері бухгалтерського обліку та/або аудиторської діяльності;
самостійне ведення бухгалтерського обліку та складання звітності безпосередньо власником або керівником підприємства. Ця форма організації бухгалтерського обліку не може застосовуватися на підприємствах, звітність яких повинна оприлюднюватися, та в бюджетних установах.
Тому, на підставі вищевикладеного, просимо виключити вимогу щодо наявності бухгалтера та привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога задоволена
04 квітня 2019 08:42
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Роз’яснюємо, що в п.2, додатку № 1 до оголошення про проведення закупівлі з використанням системи електронних закупівель, в дужках наводиться приклад працівників, які можуть бути задіяні до виконання робіт, що є предметом закупівлі. Перелік осіб зазначений в дужках не є повністю обов’язковим та вичерпним. У разі ведення самостійного бухгалтерського обліку власником або керівником підприємства, без залучення відповідного фахівця про це вказується в довідці.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 квітня 2019 12:50

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Приватне підприємство "Фрост Ко" 39 471,12
UAH з ПДВ
31 800,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПРОФДЕЗЦЕНТР" 49 832,28
UAH з ПДВ
36 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

12 квітня 2019 13:37
Пропозиція актуальна.pdf
04 квітня 2019 15:21
Документи ПП Фрост Ко.pdf
04 квітня 2019 15:21
Пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємство "Фрост Ко"
#24418187
Відхилено 31 800,00
UAH з ПДВ
19 квітня 2019 11:34
ТОВ "ПРОФДЕЗЦЕНТР"
#38187907
Переможець 36 999,00
UAH з ПДВ
19 квітня 2019 11:36

Документи

19 квітня 2019 11:34
sign.p7s

Документи

19 квітня 2019 11:36
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 19 квітня 2019 11:36

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ПРОФДЕЗЦЕНТР"
#38187907
36 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

19 квітня 2019 11:36
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
25 квітня 2019 12:44
Договір №83.PDF укладений
25 квітня 2019 12:43

Актуальні тендери

До пошуку