Спробуйте новий дизайн сторінки тендера
Звернення до Держаудитслужби
Переглядайте статус на сторінці тендеру
Розроблення та погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), внесення відомостей до Державного земельного кадастру та отримання витягів
Очікувана вартість
1 225 500,00 UAH
UA-2019-03-28-000167-a ● 22aa391c5f2443d3a7a3d93d709259aa
Відкриті торги
Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити
Оголошення про проведення
Інформація про замовників
Найменування: | КП ДОЛИНСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ АГРОЛІСГОСП ОКП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОБЛАГРОЛІС" |
Код ЄДРПОУ: | 03105975 |
Місцезнаходження: | 77500, Україна , Івано-Франківська обл., місто Долина, Долинський р-н, м. Долина, вул. Міцкевича, 10 |
Контактна особа: |
Дмитрів Василь Миколайович +380347725313 salh10d@ukr.net |
Категорія: | Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади |
Інформація про процедуру
Дата оприлюднення: | 28 березня 2019 09:51 |
Звернення за роз’ясненнями: | до 05 квітня 2019 00:00 |
Оскарження умов закупівлі: | до 11 квітня 2019 00:00 |
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: | 15 квітня 2019 00:00 |
Початок аукціону: | 15 квітня 2019 12:39 |
Очікувана вартість: | 1 225 500,00 UAH з ПДВ |
Розмір мінімального кроку пониження ціни: | 6 000,00 UAH |
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: | 0,49% |
Інформація про предмет закупівлі
Вид предмету закупівлі: Послуги
Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:71250000-5: Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
7843 Га
Розроблення та погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), внесення відомостей до Державного земельного кадастру та отримання витягів
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг:
Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:
31 жовтня 2019
ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Тендерна документація
Критерії вибору переможця
Ціна: | 100% |
28 березня 2019 10:02 |
Електронний підпис | Друкувати оголошення PDF |
28 березня 2019 09:57 |
2- ТД на провед. тендерн. закупівель.doc | |
28 березня 2019 09:57 |
2-ДОдатки до ТД на провед. тендерн. закупівель.doc |
Роз’яснення до процедури
Запитання до процедури
уточнення
Дата подання: 28 березня 2019 12:05
Дата відповіді: 29 березня 2019 13:40
доброго дня, підкажіть, що є підставою для розробки Технічних документацій? Чи є у замовника Дозволи на розробку технічної документації - Державні акти на земельні ділянки?
Відповідь: Шановний учаснику.
З приводу вашого питання повідомляємо, що підставою для розробки Технічних документацій є рішення Івано-Франківської обласної ради від 15.02.2019 р. № 1074-27/2019 «Про надання дозволу спеціалізованим агролісгоспам ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» на розроблення технічних документацій із землеустрою», повний текст якого розміщено на офіційній веб-сторінці Івано-Франківської обласної ради
З приводу вашого питання повідомляємо, що підставою для розробки Технічних документацій є рішення Івано-Франківської обласної ради від 15.02.2019 р. № 1074-27/2019 «Про надання дозволу спеціалізованим агролісгоспам ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» на розроблення технічних документацій із землеустрою», повний текст якого розміщено на офіційній веб-сторінці Івано-Франківської обласної ради
Чи є інформація про формовані земельної ділянки, межі якої підлягають винесенню.
Дата подання: 01 квітня 2019 14:44
Дата відповіді: 03 квітня 2019 15:02
Визначення терміну «земельна ділянка» наведено в ч.1. ст. 79 Земельний кодекс України.
Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
В ст.79-1 Земельного кодексу України наведений перелік землевпорядної документації на підставі якої формується земельна ділянка як об'єкт права власності.
Технічна документація з встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в цьому переліку відсутня.
В ст. 123 Земельного кодексу України наведений порядок набуття земельної ділянки у користування, за яким, вразі якшо земельна ділянка не сформована, вона формується відповідно до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Зміст та обставини при яких здійснюють розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наведені в ст. 50 Закону України "Про землеустрій".
Так проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок складаються у разі зміни цільового призначення земельних ділянок або формування нових земельних ділянок.
Зміст та обставини при яких здійснюють розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) наведені в ст. 55 Закону України "Про землеустрій".
Встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) проводиться відповідно до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.
Встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Таким чином в силу вищенаведених причин формування земельної ділянки для передачі земельної ділянки в приватну власніть може здійснюватися на підставі затвердженого належним чином землевпорядної документації зазначеної в ст.79-1 Земельного кодексу України, або землевпорядної документації, яка існувала до 01.01.2013 року.
Будь - яке рішення щодо встановлення меж є незаконним та не може бути виконане в разі відсутності документації на підставі якої сформована земельна ділянка та/або державного акта на земельну ділянку. договору оренди.
В зв'язку з вищевикладеним просимо повідомити чи є у замовника зареєстровані права на земельну ділянку у вигляді належно оформленого державного акта на земельну ділянку, договору оренди чи землевпорядна документація на підставі якої сформована земельна ділянка.
В разі наявності зазначених документів просимо надати їх перелік.
Розгорнути
Згорнути
Відповідь: Шановний учаснику.
З приводу вашого питання повідомляємо.
Землі України за основним цільовим призначенням поділяються на відповідні категорії, у тому числі землі лісогосподарського призначення (стаття 19 ЗК).
Згідно зі статтею 55 ЗК України до земель лісогосподарського призначення належать землі, вкриті лісовою рослинністю, а також не вкриті лісовою рослинністю, нелісові землі, які надані та використовуються для потреб лісового господарства.
Статтею 57 Земельного кодексу України визначено, що земельні ділянки лісогосподарського призначення за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування надаються в постійне користування спеціалізованим державним або комунальним лісогосподарським підприємствам, іншим державним і комунальним підприємствам, установам та організаціям, у яких створено спеціалізовані підрозділи, для ведення лісового господарства.
Порядок надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування визначено статтею 123 ЗК України.
При цьому, за статтею 3 Земельного кодексу України земельні відносини, що виникають при використанні лісів, регулюються також нормативно-правовими актами про ліси, якщо вони не суперечать ЗК.
За статтею 48 Лісового кодексу в матеріалах лісовпорядкування дається якісна і кількісна характеристика кожної лісової ділянки, комплексна оцінка ведення лісового господарства, що є основою для розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства відповідного об'єкта лісовпорядкування.
Згідно з пунктом 5 Прикінцевих положень ЛК до одержання в установленому порядку лісогосподарськими підприємствами державних актів на право постійного користування земельними лісовими ділянками, документами, що підтверджують це право на раніше надані землі, є планово-картографічні матеріали лісовпорядкування.
Планово-картографічні матеріали лісовпорядкування складаються на підставі натурних лісовпорядних робіт та камерального дешифрування аерознімків, містять детальну характеристику лісу. Перелік планово-картографічних лісовпорядкувальних матеріалів, методи їх створення, масштаби, вимоги до змісту та оформлення, якості виготовлення тощо регламентується галузевими нормативними документами.
Враховуючи вищезазначене, при розгляді питання щодо перебування земельної лісової ділянки в користуванні лісогосподарського підприємства необхідно враховувати положення п. 5 розділу VIII «Прикінцеві положення» ЛК України, що підтверджується судовою практикою при розгляді аналогічних питань.
Водночас, рішенням Івано-Франківської обласної ради від 18.10.2001. № 537-22/2001 «Про надання в постійне користування земель лісового фонду» надано в постійне користування районним спеціалізованим агролісгоспам та районним підприємствам обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс» із земель запасу обласної ради земельні ділянки лісового фонду для ведення лісового господарства, в тому числі Долинському САЛГ загальною площею 7,843 тис. га.
Отже, землі лісогосподарського призначення вже передані у постійне користування підприємству, нове відведення чи надання земельних ділянок у відповідності до вимог статті 123 ЗКУ здійснюватись не буде.
Згідно з нормами ст.ст 181-184, 202-204 ЗК України, законів України «Про державний земельний кадастр» та «Про землеустрій» дані державного земельного кадастру - це документальне підтвердження відомостей про правовий режим земель, їх цільове призначення, їх розподіл серед власників землі і землекористувачів за категоріями земель, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, які ґрунтуються на підставі землевпорядної документації.
Пунктом 115 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року № 1051, передбачено, що державна реєстрація земельних ділянок, переданих у власність (користування) без проведення їх державної реєстрації (в тому числі у разі, коли відомості про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, не внесені до державного реєстру земель), здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельних ділянок державної чи комунальної власності) в порядку, визначеному для державної реєстрації земельної ділянки.
Статтею 55 ЗУ «Про землеустрій» визначено, що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) проводиться відповідно до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів. Встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Цією статтею також визначено, що технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) включає рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою (у випадках, передбачених законом).
Рішенням Івано-Франківської обласної ради від 15.02.2019. № 1074-27/2019 «Про надання дозволу спеціалізованим агролісгоспам ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» на розроблення технічних документацій із землеустрою» надано дозвіл Долинському спеціалізованому агролісгоспу ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області відповідно до планово-картографічних матеріалів лісовпорядкування (землі лісогосподарського призначення), які перебувають у його постійному користуванні на території Долинського району.
У тендерній документації Долинський спеціалізований агоролісгосп ОКП «Івано-Франіквськоблагроліс» передбачив, що, при потребі, надасть переможцю процедури закупівлі наявні у нього документи, інформацію та планово-картографічні матеріали, які будуть необхідні для якісної підготовки технічних документацій із землеустрою.
З приводу вашого питання повідомляємо.
Землі України за основним цільовим призначенням поділяються на відповідні категорії, у тому числі землі лісогосподарського призначення (стаття 19 ЗК).
Згідно зі статтею 55 ЗК України до земель лісогосподарського призначення належать землі, вкриті лісовою рослинністю, а також не вкриті лісовою рослинністю, нелісові землі, які надані та використовуються для потреб лісового господарства.
Статтею 57 Земельного кодексу України визначено, що земельні ділянки лісогосподарського призначення за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування надаються в постійне користування спеціалізованим державним або комунальним лісогосподарським підприємствам, іншим державним і комунальним підприємствам, установам та організаціям, у яких створено спеціалізовані підрозділи, для ведення лісового господарства.
Порядок надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування визначено статтею 123 ЗК України.
При цьому, за статтею 3 Земельного кодексу України земельні відносини, що виникають при використанні лісів, регулюються також нормативно-правовими актами про ліси, якщо вони не суперечать ЗК.
За статтею 48 Лісового кодексу в матеріалах лісовпорядкування дається якісна і кількісна характеристика кожної лісової ділянки, комплексна оцінка ведення лісового господарства, що є основою для розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства відповідного об'єкта лісовпорядкування.
Згідно з пунктом 5 Прикінцевих положень ЛК до одержання в установленому порядку лісогосподарськими підприємствами державних актів на право постійного користування земельними лісовими ділянками, документами, що підтверджують це право на раніше надані землі, є планово-картографічні матеріали лісовпорядкування.
Планово-картографічні матеріали лісовпорядкування складаються на підставі натурних лісовпорядних робіт та камерального дешифрування аерознімків, містять детальну характеристику лісу. Перелік планово-картографічних лісовпорядкувальних матеріалів, методи їх створення, масштаби, вимоги до змісту та оформлення, якості виготовлення тощо регламентується галузевими нормативними документами.
Враховуючи вищезазначене, при розгляді питання щодо перебування земельної лісової ділянки в користуванні лісогосподарського підприємства необхідно враховувати положення п. 5 розділу VIII «Прикінцеві положення» ЛК України, що підтверджується судовою практикою при розгляді аналогічних питань.
Водночас, рішенням Івано-Франківської обласної ради від 18.10.2001. № 537-22/2001 «Про надання в постійне користування земель лісового фонду» надано в постійне користування районним спеціалізованим агролісгоспам та районним підприємствам обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс» із земель запасу обласної ради земельні ділянки лісового фонду для ведення лісового господарства, в тому числі Долинському САЛГ загальною площею 7,843 тис. га.
Отже, землі лісогосподарського призначення вже передані у постійне користування підприємству, нове відведення чи надання земельних ділянок у відповідності до вимог статті 123 ЗКУ здійснюватись не буде.
Згідно з нормами ст.ст 181-184, 202-204 ЗК України, законів України «Про державний земельний кадастр» та «Про землеустрій» дані державного земельного кадастру - це документальне підтвердження відомостей про правовий режим земель, їх цільове призначення, їх розподіл серед власників землі і землекористувачів за категоріями земель, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, які ґрунтуються на підставі землевпорядної документації.
Пунктом 115 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року № 1051, передбачено, що державна реєстрація земельних ділянок, переданих у власність (користування) без проведення їх державної реєстрації (в тому числі у разі, коли відомості про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, не внесені до державного реєстру земель), здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельних ділянок державної чи комунальної власності) в порядку, визначеному для державної реєстрації земельної ділянки.
Статтею 55 ЗУ «Про землеустрій» визначено, що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) проводиться відповідно до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів. Встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Цією статтею також визначено, що технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) включає рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою (у випадках, передбачених законом).
Рішенням Івано-Франківської обласної ради від 15.02.2019. № 1074-27/2019 «Про надання дозволу спеціалізованим агролісгоспам ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» на розроблення технічних документацій із землеустрою» надано дозвіл Долинському спеціалізованому агролісгоспу ОКП «Івано-Франківськоблагроліс» на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області відповідно до планово-картографічних матеріалів лісовпорядкування (землі лісогосподарського призначення), які перебувають у його постійному користуванні на території Долинського району.
У тендерній документації Долинський спеціалізований агоролісгосп ОКП «Івано-Франіквськоблагроліс» передбачив, що, при потребі, надасть переможцю процедури закупівлі наявні у нього документи, інформацію та планово-картографічні матеріали, які будуть необхідні для якісної підготовки технічних документацій із землеустрою.
Кількість земельних ділянок по сільських радах?
Дата подання: 02 квітня 2019 09:48
Дата відповіді: 03 квітня 2019 15:09
Доброго дня, яка кількість земельних ділянок по кожній сільській, селещній та міській радах?
Відповідь: Шановний учаснику.
Із змісту тендерної документації Долинського спеціалізованого агролісгоспу ОКП «Івано-Франіквськоблагроліс» щодо проведення відкритих торгів на закупівлю послуг «Розроблення та погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), внесення відомостей до Державного земельного кадастру та отримання витягів)» можна зробити висновок, що:
- кількість і обсяг надання послуг: 7843 га, з них вкритих лісом – 7751,10 га;
- місце надання послуг: на території Івано-Франківської області – Долинський район та Болехівська міська рада;
- кількість місцевих рад, на території яких розміщені земельні ділянки лісового фонду: 14, з них міська рада – 1, селищна рада – 1 та сільські ради – 12.
Місце розташування земельної ділянки - Орієнтовна площа земельної ділянки, га
Белеївська сільська рада-710,0 га
Болехівська міська рада-331,0 га
Великотур’янська сільська рада-663,0 га
Вигодська селищна рада об’єднаної територіальної громади (на території села Сенечів)-45,0 га
Витвицька сільська рада об’єднаної територіальної громади (на території сіл Кальна, Розточки, Слобода-Болехівська, Липа, Лужки, Станківці, Церковна)-2667,0 га
Козаківська сільська рада-180,0 га
Міжрічанська сільська рада-847,0 га
Надіївська сільська рада-35,0 га
Оболонська сільська рада-59,0 га
Раківська сільська рада-192,0 га
Рахинянська сільська рада-159,0 га
Солуківська сільська рада-446,0 га
Тисівська сільська рада-868,0 га
Тростянецька сільська рада-641,0 га
Враховуючи специфіку використання земель лісового фонду комунальної власності та проведений аналіз матеріалів лісовпорядкування Долинського САЛГ, землі лісогосподарського призначення в значній мірі не використовуються єдиним масивом та розташовані в різних частинах територій місцевих рад.
Із змісту тендерної документації Долинського спеціалізованого агролісгоспу ОКП «Івано-Франіквськоблагроліс» щодо проведення відкритих торгів на закупівлю послуг «Розроблення та погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), внесення відомостей до Державного земельного кадастру та отримання витягів)» можна зробити висновок, що:
- кількість і обсяг надання послуг: 7843 га, з них вкритих лісом – 7751,10 га;
- місце надання послуг: на території Івано-Франківської області – Долинський район та Болехівська міська рада;
- кількість місцевих рад, на території яких розміщені земельні ділянки лісового фонду: 14, з них міська рада – 1, селищна рада – 1 та сільські ради – 12.
Місце розташування земельної ділянки - Орієнтовна площа земельної ділянки, га
Белеївська сільська рада-710,0 га
Болехівська міська рада-331,0 га
Великотур’янська сільська рада-663,0 га
Вигодська селищна рада об’єднаної територіальної громади (на території села Сенечів)-45,0 га
Витвицька сільська рада об’єднаної територіальної громади (на території сіл Кальна, Розточки, Слобода-Болехівська, Липа, Лужки, Станківці, Церковна)-2667,0 га
Козаківська сільська рада-180,0 га
Міжрічанська сільська рада-847,0 га
Надіївська сільська рада-35,0 га
Оболонська сільська рада-59,0 га
Раківська сільська рада-192,0 га
Рахинянська сільська рада-159,0 га
Солуківська сільська рада-446,0 га
Тисівська сільська рада-868,0 га
Тростянецька сільська рада-641,0 га
Враховуючи специфіку використання земель лісового фонду комунальної власності та проведений аналіз матеріалів лісовпорядкування Долинського САЛГ, землі лісогосподарського призначення в значній мірі не використовуються єдиним масивом та розташовані в різних частинах територій місцевих рад.
Вимоги про усунення порушення
Номер вимоги: UA-2019-03-28-000167-a.c1
Статус:
Скасована
Учасник: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ "СИНЕРГІЯ", Код ЄДРПОУ:42821567
Дата подання: 06 травня 2019 15:47
Скарга на дії Замовника, які відбулися після оцінки пропозицій (неправомірне відхилення пропозиції)
Скарга на дії Замовника, які відбулися після оцінки пропозицій (неправомірне відхилення пропозиції)
Скасована
Дата: 07 травня 2019 10:24
Причина: Відкликано
Скарги до процедури
Номер скарги: UA-2019-03-28-000167-a.b2
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ "СИНЕРГІЯ", Код ЄДРПОУ:42821567
Дата подання: 14 травня 2019 16:31
Дата подання: 14 травня 2019 16:31
Скарга на дії Замовника
Скарга, що стосується прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників
Рішення Органу оскарження:
Відмовлено в задоволенні
Прийнято до розгляду: 17 травня 2019 10:16
Рішення від 16.05.2019 № 6026 (+лист Замовнику).pdf
Дата публікації: 17 травня 2019 10:16
Інформація про резолютивну частину рішення від 28.05.2019 № 6764.pdf
Дата публікації: 30 травня 2019 00:13
Рішення від 28.05.2019 № 6764.pdf
Дата публікації: 31 травня 2019 22:24
Реєстр пропозицій
Дата і час розкриття: 15 квітня 2019 14:00
Учасник | Первинна пропозиція | Остаточна пропозиція | Документи |
---|---|---|---|
ФОП "СОБОЛЬ ЛЮБОМИР РОМАНОВИЧ" |
691 064,00
UAH з ПДВ
|
309 999,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ТОВ "ДЗК ПЛЮС" |
888 888,00
UAH з ПДВ
|
310 000,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ "СИНЕРГІЯ" |
968 168,84
UAH з ПДВ
|
449 112,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ДП ПОДІЛЛЯГЕОДЕЗКАРТОГРАФІЯ |
990 000,00
UAH з ПДВ
|
550 000,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ТОВ Прикарпатський ІКЦ |
1 109 773,84
UAH з ПДВ
|
600 000,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ПП "ГЕОБУДІНФОРМ ДОЛИНА" |
1 027 433,00
UAH з ПДВ
|
750 000,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ТОВ Крок Центр |
823 515,00
UAH з ПДВ
|
803 515,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ФОП Вітенко Михайло Дмитрович |
1 049 000,00
UAH з ПДВ
|
816 000,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ТОВ "ДОБРОБУТ-ЗЕМВПОРЯД" |
987 445,00
UAH з ПДВ
|
849 998,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ТОВ ЕКСПЕРТЦЕНТР |
919 086,51
UAH з ПДВ
|
849 999,99
UAH з ПДВ
|
Документи |
ПП Кайлас-К |
941 160,00
UAH з ПДВ
|
850 000,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
ПП Прикарпатський земельний центр |
1 108 389,08
UAH з ПДВ
|
1 000 000,00
UAH з ПДВ
|
Документи |
Протокол розкриття
Учасник | Рішення | Пропозиція | Опубліковано |
---|---|---|---|
ФОП "СОБОЛЬ ЛЮБОМИР РОМАНОВИЧ" #2646311479 |
Рішення скасоване |
309 999,00
UAH з ПДВ
|
19 квітня 2019 11:27
|
ФОП "СОБОЛЬ ЛЮБОМИР РОМАНОВИЧ" #2646311479 |
Відхилено |
309 999,00
UAH з ПДВ
|
19 квітня 2019 11:32
|
ТОВ "ДЗК ПЛЮС" #39157831 |
Відхилено |
310 000,00
UAH з ПДВ
|
25 квітня 2019 10:04
|
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНСОРЦІУМ "СИНЕРГІЯ" #42821567 |
Відхилено |
449 112,00
UAH з ПДВ
|
26 квітня 2019 11:58
|
ДП ПОДІЛЛЯГЕОДЕЗКАРТОГРАФІЯ #02570977 |
Відхилено |
550 000,00
UAH з ПДВ
|
07 травня 2019 11:36
|
ТОВ Прикарпатський ІКЦ #38174678 |
Переможець |
600 000,00
UAH з ПДВ
|
13 травня 2019 15:51
|
Укладений договір
Контракт | Статус | Опубліковано |
---|---|---|
Електронний підпис | укладений |
31 грудня 2019 05:58
|
Електронний підпис | укладений |
31 грудня 2019 05:53
|
ДОДАТКОВА УГОДА 2.zip | зміни до договору |
31 грудня 2019 05:49
|
Електронний підпис | укладений |
01 листопада 2019 11:05
|
Дод. угода.jpeg | зміни до договору |
01 листопада 2019 11:03
|
Електронний підпис | укладений |
11 червня 2019 16:57
|
Додатки до Договору | укладений |
11 червня 2019 16:55
|
Договір | укладений |
11 червня 2019 16:55
|
Зміни до договору
Дата внесення змін до договору: | 31 жовтня 2019 |
Дата публікації змін до договору: | 01 листопада 2019 |
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: |
|
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): | Відповідно до статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктів 3.8., 10.1.-10.4., 12.2. договору, у зв’язку із виникненням об’єктивних, обгрунтованих ВИКОНАВЦЕМ у листі № 113 від 30.10.2019 р. обставин, що спричиняють необхідність продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо надання послуг (виконання робіт), за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі, ВИКОНАВЕЦЬ та ЗАМОВНИК домовились про внесення таких змін у пункти 5.1. та 6.1. Договору на послуги з розроблення та погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), внесення відомостей до Державного земельного кадастру та отримання витягів від 11 червня 2019 р.: словосполучення «до 6 місяців з моменту укладення договору, але не пізніше 31 жовтня 2019 р.» та «до 31 жовтня 2019 р.» замінити словосполученням «до «25» грудня 2019 р.». Загальний обсяг виконання послуг та сума договору після внесених змін - не змінились. |
Номер договору про закупівлю: | б/н |
Договір: | |
Номер додаткової угоди: | 1 |
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: | PDF ● HTML |
Дата внесення змін до договору: | 30 грудня 2019 |
Дата публікації змін до договору: | 31 грудня 2019 |
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: |
|
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): | Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», пунктів 3.8., п. 10.2. Договору на послуги з розроблення та погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), внесення відомостей до Державного земельного кадастру та отримання витягів від 11 червня 2019 р. (далі – Договір), Сторони домовились зменшити обсяги закупівлі та загальну суму Договору, зокрема: 1.1. Викласти п.3.1 Договору в наступній редакції: «3.1. 3.1. Загальна вартість наданих послуг визначена чинним договором встановлюється сторонами на підставі кошторису та складає 594 109,00 грн. без ПДВ». 2. Викласти Додатки 1, 3 та 4 до договору Договору в новій редакції (додаються). |
Номер договору про закупівлю: | б/н |
Договір: | |
Номер додаткової угоди: | 2 |
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: | PDF ● HTML |