комп'ютерне обладнання
Очікувана вартість
199 500,00 UAH
UA-2019-03-26-001334-c 213e9746c11449d98ed9b3a434613404
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: Національний музей історії України
Код ЄДРПОУ: 02226103
Місцезнаходження замовника: 01001, Україна , Київ обл., Київ, Володимирська,2
Контактна особа замовника: Свиридюк Світлана Володимирівна
380442797846
kadry-museum@ukr.net

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 26 березня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 29 березня 2019 16:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 02 квітня 2019 17:00
Початок аукціону: 03 квітня 2019 14:55
Очікувана вартість: 199 500,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 997,50 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

складові комп'ютерного обладнання
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 Одиниця
комп'ютерне обладнання
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01001, Україна, місто Київ, Київ, вул. Володимирська, 2
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 квітня 2019
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

26 березня 2019 15:43
документація компютерне обладнання.docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Дата подання: 27 березня 2019 09:03
Дата відповіді: 27 березня 2019 12:33
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: По-першому питанню п.3.4. Документації "У разі посилання у цій документації на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип у найменуваннях за предметом закупівлі, джерело його походження або виробника, - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент». Якщо учасник подає в пропозиції «еквівалент», то він повинен надати порівняльну таблицю із зазначенням його (еквівалента) характеристик".
По-другому питанню: Учасником може бути фізична особа-підприємець. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-26-001334-c.a1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "КОМЕЛ", Код ЄДРПОУ:24083083
Дата подання: 04 квітня 2019 14:44
Не єквівалентний товар
Шановні організатори торгів, згідно технічних вімог до закупівлі, пункту 4 “Комплект Клавіатура+мишка” Ви замовляєте комплект A4Tech KR-8520D USB Black, відмінною рисою та важливою характеристикою якого є мишка з 4 кнопками (трьома фізичними кнопками та колесом прокрутки як четверта копка). Прошу звернути увагу на те що, запропанований учасником торгів комплект RAPOO N1850 має 3 кнопки (дві фізичні кнопки та колесо прокрутки), що є суттєвою відмінністю та суттево впливає на функціональні можливості мишки, а значить не може бути розцінено як “еквівалент”.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога відхилена
05 квітня 2019 11:56
Доброго дня! За результатами розгляду вимоги повідомляємо, що Закон України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг. Закон застосовується до Замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановдені в абз. 2 і 3 ч. 1 ст. 2 Закону. У свою чергу, виходячи зі змісту абз. 4 ч. 1 ст. 2 Закону, під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абз. 2 і 3 ч. 1 ст. 2 Закону, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель (далі - система) з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. У разі здійснення допорогових закупівель з використанням системи застосовується "Інструкція про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Таким чином, оскільки сфера застосування Закону визначена ст. 2 Закону, вимоги Закону щодо порядку проведення процедур закупівель, у тому числі вимоги щодо визначення замовником технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, не поширюються на допорогові закупівлі. Підібраний комплект Клавіатура+мишка A4tech KR-8520D USB є продуктом задовільної якості, але 4-та кнопка мишки не є для нас важливою характеристикою. Комплект Rapoo n1850 є товаром чудової якості який задовольняє наші вимоги і дійсно може розглядатися як аналог, беручи до уваги, насамперед основні характеристики. Згідно наданої ТОВ "Лідер Че" пропозиції характеристики товару є достатньо наближеними до замовлених, що не погіршує функціональну здатність для виконання виробничих задач. Враховуючи прийнятну ціну тендерної пропозиції, вважаємо пропозицію ТОВ "Лідер Че" прийнятною та конкурентною. Пропозиція ТОВ "Лідер Че" повністю відповідає умовам закупівлі і ми не маємо жодних підстав для її відхилення.
Номер вимоги: UA-2019-03-26-001334-c.b2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКРОТРОН", Код ЄДРПОУ:40016854
Дата подання: 05 квітня 2019 13:27
дискваліфікація учасника
Шановний тендерний комітет, прошу Вас звернути увагу на те, що пропозиція учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЛІДЕР ЧЕ не відповідає вимогам тендерної документації, а саме

1)Запропонована Учасником материнська плата має гірші технічні характеристики ніж, які вимагаються у тендерній документації (Asus Prime A320M-E (httpswww.asus.comruMotherboardsPRIME-A320M-E))(Технічні якісні вимоги, Пункт таблиці №1 та №2), а саме, запропонована материнська плата GigaByte GA-A320M-H, згідно із офіційним сайтом виробника (httpswww.gigabyte.comMotherboardGA-A320M-H-rev-11#kf), не має на задній панелі мат. палти USB 3.1 Gen2, відсутній відовихід VGA (D-SUB), тому вважати материнську плату GigaByte GA-A320M-H еквівалентом або аналогом неможливо.

2)В пропозиції Учасника, назва запропонованих персональних комп'ютерів не відповідає назві доданим Учасником сертифікатам та іншим документам якості на персональні комп'ютери, тобто учасник пропонує несертифіковані персональні комп'ютери.


3) Додана Технічна пропозиція після завершення аукціону не є дійсна, тому що, згідно тендерній документації, "Подання пропозиції після завершення аукціону учасник, який в ході аукціону подав пропозицію з найменшою вартістю, впродовж 1 робочого дня з дати закінчення аукціону, повинен завантажити в систему електронних закупівель остаточну комерційну пропозицію на загальну вартість, що запропонована за підсумками аукціону. Підкріплення всіх інших документів проводиться протягом періоду подання пропозицій.", тобто доданий документ - це не комерційна пропозиція, тобто не є дійсний та слід вважати, що технічна пропозиція учасника не відповідає комерційній та не зрозуміло, що саме пропонує учасник.На підставі вищевикладеного прошу дискваліфікувати учасника ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЛІДЕР ЧЕ.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
11 квітня 2019 16:45
За результатами розгляду вимоги повідомляємо, що Закон України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг. Закон застосовується до Замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановдені в абз. 2 і 3 ч. 1 ст. 2 Закону. У свою чергу, виходячи зі змісту абз. 4 ч. 1 ст. 2 Закону, під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абз. 2 і 3 ч. 1 ст. 2 Закону, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель (далі - система) з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору. У разі здійснення допорогових закупівель з використанням системи застосовується "Інструкція про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Таким чином, сфера застосування Закону визначена ст. 2 Закону, вимоги Закону щодо порядку проведення процедур закупівель, у тому числі вимоги щодо визначення замовником технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, не поширюються на допорогові закупівлі. Asus Prime A320M-E має дійсно USB 3.1 Gen2 та відеовихід VGA .Але материнська плата GigaByte GA-A320M-H цілком задовольняє наші потреби, та відсутність USB 3.1 gen2 та відеовихід VGA не вплине на виконання наших завдань, так як відсутність вищесказаних портів не є головною критерією для нормального функціювання данної материнської плати GigaByte GA-A320M-H. Згідно наданої ТОВ "Лідер Че" пропозиції характеристики запропонованого товару є достатньо наближеними до замовлених, що не погіршує функціональну здатність для виконання виробничих задач і не впливають на якісні, технічні та кількісні характеристики закупівлі. Крім того відповідно до Документації закупівлі (пропозиції) постачальники погоджуються що Замовник не обмежений у прийнятті будь-якої пропозиції з більш вигідними для нього умовами. Враховуючи найнижчу ціну тендерної пропозиції, вважаємо пропозицію ТОВ "Лідер Че" прийнятною та конкурентною.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 03 квітня 2019 16:10

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІДЕР ЧЕ" 163 128,06
UAH з ПДВ
160 133,71
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКРОТРОН" 164 004,62
UAH з ПДВ
160 498,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ЗУБ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ" 166 887,00
UAH з ПДВ
160 499,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Клаудгруп" 169 672,00
UAH з ПДВ
160 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП ТКАЧОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 172 425,00
UAH з ПДВ
161 930,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КОМЕЛ" 168 888,18
UAH з ПДВ
165 882,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА» 171 828,12
UAH з ПДВ
165 884,40
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК 175 272,00
UAH з ПДВ
172 410,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" 176 889,00
UAH з ПДВ
175 271,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М." 182 689,80
UAH з ПДВ
180 253,62
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КомпаКом" 180 450,00
UAH з ПДВ
180 450,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

04 квітня 2019 09:46
Пропозиція оновлена.pdf
04 квітня 2019 09:46
Технічні вимоги.pdf
01 квітня 2019 14:42
3. Статут.pdf
01 квітня 2019 14:42
27. Пропозиція.pdf
01 квітня 2019 14:42
26. Технічні вимоги.pdf
01 квітня 2019 14:41
21. Паспорт Лєбєдєва.pdf
01 квітня 2019 14:41
2. Витяг ПДВ оригінал.pdf
01 квітня 2019 14:41
1.1. Витяг ЄДРПОУ.pdf

Публічні документи

01 квітня 2019 11:49
sign.p7s
01 квітня 2019 11:47
Тендерна пропозиція.pdf
01 квітня 2019 11:47
Установчі документи.pdf
01 квітня 2019 11:47
Технічна пропозиція.pdf
01 квітня 2019 11:47
Сертифікати Phillips.pdf
01 квітня 2019 11:47
Серт. ПК 2018-2020.pdf
01 квітня 2019 11:47
Не сертифікація.pdf
01 квітня 2019 11:47
Аналогічний договір.PDF

Публічні документи

02 квітня 2019 11:43
Авторизація_DC_Зуб О.М..jpg
02 квітня 2019 11:43
Лист-погодження.pdf
02 квітня 2019 11:43
Додаток № 1 Пропозиція.pdf

Публічні документи

02 квітня 2019 16:55
sign.p7s
02 квітня 2019 16:54
Виписка.pdf
02 квітня 2019 16:54
Сертифікат ISO 9001_2015.pdf
02 квітня 2019 16:54
Сертифікат ISO 14001_2015.pdf
02 квітня 2019 16:54
ІПН.pdf
02 квітня 2019 16:54
Паспорт.pdf
02 квітня 2019 16:54
Висновок СЕС ПК 2018.pdf
02 квітня 2019 16:54
Витяг.pdf
02 квітня 2019 16:54
Довідка про досвід.pdf
02 квітня 2019 16:54
Цінова пропозиція.pdf

Публічні документи

02 квітня 2019 14:56
Пропозиція.pdf
02 квітня 2019 14:56
Монітор_Philips-2019-2_signed.jpg
02 квітня 2019 14:56
Монітор_Philips-2019-1_signed.jpg
02 квітня 2019 14:56
Монітор._Philips-2019-1_signed.jpg
02 квітня 2019 14:56
Монітор.._Philips-2019-2_signed.jpg
02 квітня 2019 14:56
Інструкція ПК.pdf
02 квітня 2019 14:56
Торговая_марка BRAIN.jpg
02 квітня 2019 14:56
Висновок СЕС.pdf
02 квітня 2019 14:56
Витяг з реєстру ПДВ.pdf
02 квітня 2019 14:56
Витяг Комел 09.02.2019.pdf
02 квітня 2019 14:56
Статут Комел 2018.pdf

Публічні документи

01 квітня 2019 19:34
sign.p7s
01 квітня 2019 19:33
Порівняльна таблиця.pdf
01 квітня 2019 19:33
Виписка з ЄДР оригінал.pdf
01 квітня 2019 19:33
Пропозиція №26167.pdf

Публічні документи

02 квітня 2019 13:47
додаток 2.pdf
02 квітня 2019 13:47
пропозиція (додаток 1).pdf

Публічні документи

02 квітня 2019 16:03
sign.p7s
02 квітня 2019 16:01
Технічна документація.pdf
02 квітня 2019 16:01
Витяг_ПДВ.pdf
02 квітня 2019 16:01
Витяг__29.03.19.pdf
02 квітня 2019 16:01
виписка з ЄДР.pdf
02 квітня 2019 16:01
копія статуту.pdf
02 квітня 2019 16:01
11075254_пропозиція.pdf

Публічні документи

02 квітня 2019 15:35
Сертификаты GTL (1).rar
02 квітня 2019 15:35
propozitsiya_180450.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІДЕР ЧЕ"
#42246444
Переможець 160 133,71
UAH з ПДВ
05 квітня 2019 12:10

Документи

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 05 квітня 2019 12:10

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІДЕР ЧЕ"
#42246444
160 133,71
UAH з ПДВ
Документи

Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
ТОВ Лідер Че.pdf укладений
18 квітня 2019 15:50

Актуальні тендери

До пошуку