Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

«Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» код 72260000-5 за ДК 021:2015 (послуги в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, який обслуговує КП «Київпастранс»)
Очікувана вартість
36 058 020,00 UAH
UA-2019-03-22-001708-b 612178a8a75643cc91aff38d8e5fecf5
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Тетяна Тисмінецька

+380442546567 tender3@kpt.kiev.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Код ЄДРПОУ: 31725604
Місцезнаходження: 04070, Україна , Київ обл., м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
Контактна особа: Тетяна Тисмінецька
+380442546567
tender3@kpt.kiev.ua
Категорія: Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування
Відповідно до вимог пункту 2 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Пунктом 1 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (київська міська державна адміністрація) від 27.04.2018 № 706 «Про створення автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» (далі по тексту – Розпорядження) передбачено створити автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності шляхом інтеграції та адаптації існуючих автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в міському наземному пасажирському транспорті міста Києва і автоматизованої системи проходу пасажирів в метрополітені міста Києва до потреб цієї системи.
Пунктом 2 Розпорядження визначено комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» особою, уповноваженою здійснювати справляння плати за транспортні послуги, що надаються та оплачуються з використанням автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності.
Пунктом 1 розпорядження виконавчого органу київської міської ради (київська міська державна адміністрація) від 26.10.2018 № 1934 «Про введення в дослідну експлуатацією автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» передбачено увести в дослідну експлуатацію автоматизовану системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності: у Київському метрополітені, фунікулері, міській електричці, у трамваях і тролейбусах, автобусних маршрутах загального користування, які працюють у звичайному режимі руху, а також автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі №№ 150 – 600.
Комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (Ліцензіат) укладено договір про надання послуг від 18.09.2018 № 4467 з Товариством з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ» (Ліцензіар), предметом якого є надання дозволу на використання (ліцензії) програмного забезпечення - автоматизована система обліку оплати проїзду (далі – АСОП) в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності з впровадженням (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків із налаштуванням взаємодії усіх елементів АСОП, що передбачає постачання ліцензійного програмного забезпечення (далі – Твір), у зв’язку з чим Ліцензіар надає Ліцензіату виключну ліцензію на використання Твору, що дає Ліцензіату право на використання Твору у встановлених цим договором межах та на визначений договором строк.
При цьому виключна ліцензія – ліцензія, яка видається лише одному ліцензіату і виключає можливість використання ліцензіаром об’єкта права інтелектуальної власності у сфері, що обмежена цією ліцензією, та видачі іншим особам ліцензій на використання цього об’єкта у зазначеній сфері.
За цим договором передаються права на використання Твору на адміністративній територіях міста Києва та Київської області у встановлених згідно законодавства адміністративних межах та, відповідно, надані права на використання Твору поширюються тільки на вказану територію.
Згідно ліцензії серії ЕК № 0001 Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ» надає Комунальному підприємству «Головний інформаційно-обчислювальний центр» виключний дозвіл (ліцензію) на використання комп’ютерної програми «ГЕРЦ. Е-КВИТОК», володільцем якої є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ», наступним способом:
Відтворення Твору;
Публічне виконання, демонстрацію, показ та інформування щодо Твору;
Використання Твору у власній фінансово-господарській діяльності;
Комерційне використання твору,
Надає права дозволу на використання Твору іншими особами та перешкоджання неправомірному використанню Твору, в тому числі заборону на таке використання іншими особами.
Ліцензія на комп’ютерну програму «ГЕРЦ. Е-КВИТОК» передається в порядку та на умовах, визначених Договором від 18.09.2018 № 4467, укладеного між Товариством з обмеженою відповідальністю «ГЕРЦ» та Комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр».
Згідно умов Договору, Ліцензія видана 01.10.2018 терміном дії на 70 (сімдесят) років для використання її на території міста Києва та Київської області на всі ролі, передбачені АСОП.
Розпорядженням виконавчого органу київської міської ради (київська міська державна адміністрація) від 22.10.2018 № 1887 «Про затвердження Порядку функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності» (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 24.10.2018 за № 221/2069) (далі по тексту – Порядок) затверджено Порядок функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності.
Відповідно до пункту 1.3. розділу 1 Порядку дія цього Порядку поширюється на юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, а також фізичних осіб, які є учасниками автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності.
Відповідно до пункту 3.2. розділу 3 Порядку учасниками відносин в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності, серед інших, є оператор та перевізник.
Відповідно до пункту 3.5. розділу 3 Порядку оператором автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності є Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр».
Відповідно до пункту 3.6. розділу 3 Порядку перевізниками є суб’єкти господарювання, що здійснюють на комерційній основі перевезення пасажирів транспортними засобами загального користування та в установленому законодавством порядку надають транспортні послуги, а також забезпечують експлуатацію та утримання об’єктів міського пасажирського транспорту міста Києва незалежно від форм власності.
Згідно пункту 3.11. розділу 3 Порядку приєднання перевізників, агентів, банків, фінансових установ до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності здійснюється на підставі договорів про надання послуг в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності, що укладається з оператором.
Відповідно до пункту 6.2. розділу 6 Порядку перевізники зобов’язані укласти договори про надання послуг в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності з оператором.
Враховуючи вищевикладене комунальному підприємству «Київпастранс», як перевізнику, на виконання вимог пункту 6.2. розділу 6 Порядку, необхідно укласти договір про надання послуг в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності з оператором - Комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр».
Під послугами розуміється:
- здійснення підключення Перевізника до АСОП;
- забезпечення інформаційної, технологічної взаємодії та відповідний обмін даними із Перевізником щодо функціонування носіїв електронного квитка та розподілу грошових коштів на користь Перевізника;
- забезпечення функціонування всіх елементів АСОП, технологічної підтримки АСОП;
- забезпечення обліку наданих послуг з перевезення пасажирів та роботи інформаційно-довідкового центру;
- ведення реєстру носіїв електронного квитка;
- надання можливості формування звітності для здійснення розрахунків з учасниками АСОП та іншої інформації в рамках АСОП;
- забезпечення справляння плати за транспортні послуги, що надаються та оплачуються з використанням АСОП;
- генерація електронних документів у реальному часі, ведення їх обліку;
- надання консультацій з питань інформатизації з використанням АСОП, а саме підключення до АСОП, допомога при користуванні АСОП;
- навчання відповідальних осіб Перевізника щодо роботи в АСОП;
- розроблення та забезпечення Перевізника програмним забезпеченням та експлуатаційними інструкціями, необхідним для роботи в АСОП;
- забезпечення функціонування системи комерційної безпеки;
- забезпечення збереження інформації в АСОП при аваріях, катастрофах, стихійних лихах, відключенні електроживлення, порушеннях ліній зв’язку та/або інших відмовах технічних засобів та обладнання.
Враховуючи вищевикладене, договір на закупівлю послуг в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, який обслуговує КП «Київпастранс», може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Отже, необхідність та підстави для проведення переговорної процедури на закупівлю «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» код 72260000-5 за ДК 021:2015 (послуги в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, який обслуговує КП «Київпастранс») відповідно до вимог Закону є.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 22 березня 2019 14:25
Оскарження наміру укласти договір: 02 квітня 2019 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:72260000-5: Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
«Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням» код 72260000-5 за ДК 021:2015 (послуги в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, який обслуговує КП «Київпастранс»)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 02192, Україна, Київ, Київ, Космічна 12-А
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2019
ДК 021:2015: 72260000-5 — Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Тендерна документація

22 березня 2019 14:12
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
#04013755
Переможець 36 058 020,00
UAH з ПДВ
22 березня 2019 14:25

Документи

22 березня 2019 14:25
Електронний підпис

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 22 березня 2019 14:25

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
#04013755
36 058 020,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

22 березня 2019 14:25
Електронний підпис

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
28 грудня 2019 14:33
повідомлення ДУ1 53.19-132 КП Г І О Ц ч 5 ст 36.docx зміни до договору
28 грудня 2019 14:15
Електронний підпис укладений
10 квітня 2019 15:06
53.19-132.pdf укладений
10 квітня 2019 15:05

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
28 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
28 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Продовження строку дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі.
Номер договору про закупівлю: 53.19-132
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML