Лінгафонний кабінет
Очікувана вартість
1 300 000,00 UAH
UA-2019-03-14-003849-a e632de9314df4666bd7b658c526a0368
Відкриті торги    Пропозиції розглянуті    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ`Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ МОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ: 42235846
Місцезнаходження замовника: 67752, Україна, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, село Випасне, вул. Кишинівська, буд.159
Контактна особа замовника: Наталія Сапожник
+380983418613
osvita-mologa@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 06 квітня 2019 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 12 квітня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 16 квітня 2019 00:00
Початок аукціону: 16 квітня 2019 11:27
Очікувана вартість: 1 300 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 300,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,10 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
3 комплект
Лінгафонний кабінет
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 67752, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Випасне, вул. Кишинівська, 83 (Випаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), вул. Кишинівська, 208 (Випаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), 67742, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, с. Андріївка, вул. Центральна, 76 (Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 травня 2019
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft і Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі
Дата подання: 15 березня 2019 16:28
Дата відповіді: 20 березня 2019 13:31
Шановний Замовник! 1)З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» 2)Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі. Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Доброго дня.
Відповідно до питання першого Вашого звернення повідомляємо наступне:
- Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Відповідно до пункту другого Вашого звернення повідомляємо наступне:
- Відповідно до умов тендерної документації - усі посилання на виробника матеріалу, механізму, чи виробу, торговельну марку, тощо, вживаються у значенні «___________ (найменування матеріалу/виробу чи механізму із зазначенням виробника, марки, тощо) або еквівалент».
Характеристики еквіваленту або аналогу не повинні бути гіршими, аніж встановлені Замовником вимоги до товару згідно Додатку № 1 до тендерної документації.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-14-003849-a.c1
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:30668603
Дата подання: 19 квітня 2019 16:31
Вимога щодо усунення порушень принципів публічних закупівель, що склались в момент розгляду пропозицій учасників
ПП "Інфол-Сервіс" (далі-Учасник), не погоджується з викладеними невідповідностями на думку Замовника в Протоколі засідання тендерного комітету від 18.04.2019 № 2019 року (далі-Замовник), а саме:

1) Тендерна пропозиція не відповідає вимогам пункту "Г" частини 1 Розділу ІІІ тендерної документації, а саме учасником, у складі пропозиції, не надано витяг з установчих документів учасника, що містить інформацію щодо повноважень (функцій, тощо) посадової (службової) особи учасника, яку уповноважено підписувати документи пропозиції та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника.

За відповідним зауваженням ПП "Інфол-Сервіс" повідомляє про те, що Учасником в складі пропозиції надано Статут Приватно підприємства "Інфол-Сервіс" в підпункті 10.4 розділу 10 "Управління підприємством", якого міститься інформація щодо повноважень (функцій, тощо) посадової (службової) особи учасника, яку уповноважено підписувати документи пропозиції та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника

Таким чином, тендерним комітетом помилково визначено про те, що Тендерна пропозиція Учасника, не відповідає вимогам пункту "Г" частини 1 Розділу ІІІ тендерної документації.

2) Учасником в складі пропозиції надано довідку про наявність досвіду виконання аналогічного(их) договору (ів). Згідно відповідної довідки один з аналогічних виконаних договорів був укладений від 26.07.2018 № 26/01 який наданий в повному обсязі та підтверджує виконання всіх взятих зобов’язань, чим виконано вимоги частини 5 Розділу ІІІ тендерної документації.

Учасником до відповідних вимог надано: Копія(ї) аналогічного(них) договору(ів) зазначеного(них) в довідці про досвід виконання аналогічного(их) договору(ів), а також позитивний(ні) відгук(и) щодо договору(ів), інформація про які надана у довідці.

За відповідною вимогою Замовником не визначено про те, що Учасник обов’язково повинен надати всі зазначені договори в повному обсязі.

При цьому, згідно до встановлених Законом вимог щодо підтвердження кваліфікації учасника щодо досвіду виконання аналогічного договору, та встановлених умов договору, нашою пропозицією достовірно підтверджено наявність досвіду виконання аналогічного договору.

Поміж тим, за власним бажанням в нашій пропозиції, надано інформацію щодо наявність досвіду виконання щонайменше двох аналогічних договорів, відносно предмета даної закупівлі.

Таким чином, тендерним комітетом помилково визначено те, що наша тендерна пропозиція, не відповідає частини 5 Розділу ІІІ тендерної документації, що абсолютно протерічить кваліфікаційним вимогам.

3) ПП "Інфол-Сервіс" надав інформацію в повному обсязі, яка вимагалась у відповідності до Додатку 1 Технічні вимоги (Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі) на закупівлю: "Лінгафонний кабінет" показник національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання.
Вважаємо доречним зазначити, що Замовником встановлено дискримінаційну вимогу (обмеження) в тому, що Учасник має надати порівняльну таблицю, у формі поданій в даному додатку, в якій має зазначити характеристики запропонованого товару.

Поряд з тим, Замовником не визначено полів, в яких учасник мав би зазначити характеристики запропонованого товару, що, в свою чергу, не обумовлює наявність підстави для відхилення нашої пропозиції, як такої що не відповідає вимозі замовника. Учасник в повному обсязі підтвердив вимоги визначені в Додатку 1 надавши відповідний Додаток 1 з підписом уповноваженої особи учасника завіреною печаткою підприємства.

Таким чином, тендерним комітетом при розгляді нашої пропозиції допущено порушення умов власної тендерної документації, що свідчить про те що замовником порушено один із основних принципів здійснення закупівлі – не дотримано об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.

На виконання вимоги другого абзацу частини 1 статті 32 Закону, звертаємось до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі із вимогою щодо зазначення переваг пропозиції порівняно з нашою пропозицією. До того вимагаємо надати конкретизоване пояснення щодо переваг пропозиції учасника-переможця в розрізі умов та підстав, які, за вашою думкою, були підставою для відхилення нашої пропозиції.

У разі незадоволення цієї Вимоги, в частині виконання вимоги абзацу частини 1 статті 32 Закону, залишаємо за собою право на звернення зі скаргою до Антимонопольного комітету України.

Додатково звертаємо увагу, на те що з метою дотримання замовником принципів здійснення закупівель, визначених статтею 3 Закону, залишаємо за собою право, подання скарги до органу оскарження, до органу здійснення фінансового контролю та інших контролюючих органів в сфері публічних закупівель, за місцезнаходженням замовника.
Розгорнути Згорнути
Рішення Замовника: Очікується

Документи подані скаржником

19 квітня 2019 16:31
Вимога від 19 04 2019р.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 16 квітня 2019 11:54

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС" 988 008,00
UAH з ПДВ
944 988,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Кротова Оксана Валентинівна 1 140 000,00
UAH з ПДВ
945 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Фізична особа-підприємець ЧУМАЧЕНКО ТАРАС АНАТОЛІЙОВИЧ 1 170 000,00
UAH з ПДВ
1 170 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 квітня 2019 15:29
sign.p7s
15 квітня 2019 22:05
sign.p7s

Публічні документи

15 квітня 2019 21:08
sign.p7s
15 квітня 2019 21:05
лист про партнерство.pdf
15 квітня 2019 21:05
лист про партнерство.pdf
15 квітня 2019 21:05
лист відгук паспорт.pdf
15 квітня 2019 21:05
документи2.pdf
15 квітня 2019 21:05
документи1.pdf

Публічні документи

13 квітня 2019 11:43
Докумнти на торги.rar

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС"
#30668603
Відхилено 944 988,00
UAH з ПДВ
18 квітня 2019 16:25
ФОП Кротова Оксана Валентинівна
#2658502209
Переможець 945 000,00
UAH з ПДВ
19 квітня 2019 14:02

Документи

18 квітня 2019 16:25
sign.p7s
18 квітня 2019 16:13
протокол відхилення.pdf

Документи

19 квітня 2019 14:02
sign.p7s
19 квітня 2019 14:01
протокол про намір.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 19 квітня 2019 14:02

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП Кротова Оксана Валентинівна
#2658502209
945 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

19 квітня 2019 14:02
sign.p7s
19 квітня 2019 14:01
протокол про намір.pdf

Актуальні тендери

До пошуку