Лампи електричні в асортименті
Очікувана вартість
1 400 000,00 UAH
UA-2019-02-27-001977-a 5f2040018e6146a48dfed3aedcef49b7
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО"
Код ЄДРПОУ: 03338159
Місцезнаходження: 36023, Україна , Полтавська обл., м. Полтава, вул. Героїв АТО, буд. 73А
Контактна особа: Володимир Крохмаль
+380532638509
ruless@i.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 27 лютого 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 05 березня 2019 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 11 березня 2019 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 15 березня 2019 17:00
Початок аукціону: 18 березня 2019 11:16
Очікувана вартість: 1 400 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 4 200,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,30 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
4956 штука
Лампи електричні в асортименті
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 36023, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Героїв АТО,73 А
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 квітня 2019  —  25 грудня 2019
ДК 021:2015: 31510000-4 — Електричні лампи розжарення

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-02-27-001977-a.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ", Код ЄДРПОУ:37752996
Дата подання: 02 квітня 2019 16:50
Переглянути та скасувати рішення про відхилення пропозиції учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал»
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «про публічні закупівлі» 1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
При цьому хочемо зазначити, що висновок про відхилення тендерної пропозиції є необґрунтованим, а підстави зазначені в згаданому протоколі – надуманими.
Так, зокрема, як підставу для відхилення тендерної пропозиції зазначено про те, що:
- в пропозиції учасника відсутня інформація про можливість термінових поставок протягом 1-го робочого дня після замовлення та про можливість відтер мінування платежу на 6 місяців. Дане твердження не відповідає дійсності, оскільки дана інформація вказана в п. 3 під заголовком «Організаційні положення» Таблиці відповідності технічним вимогам, що надана в складі пропозиції та розміщена в системі Прозоро окремим файлом під назвою «Таблиця відповідності.pdf».
- подана інформація у складі тендерної пропозиції неповна, оскільки не заповнена специфікація до Договору, а отже порушено умови/вимоги Розділу 6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю п. 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до Договору про закупівлю». З даним твердженням погодитись не можна, адже Розділ 6 містить вимоги щодо результатів торгів та укладення договору. Стадія укладення договору в процедурі публічних закупівель відбувається після визначення переможця торгів, а від так зазначена вимога про заповнення специфікації не стосується поданого листа-підтвердження згоди щодо істотних умов договору у вигляді проекту договору. Таким чином оскільки вимога про заповнення специфікації в тендерній документації не пред’являлась, тому дана обставина не може вважатись підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника. Крім цього, відповідно до п.п. 1.2. Договору (проекту договору про закупівлю товарів) номенклатура, асортимент Товару, одиниця виміру, його кількість, ціна, загальна сума закупівлі встановлюються за результатами проведення відкритих торгів і зазначаються в Специфікації (Додаток 1), яка підписується уповноваженими представниками Сторін договору, скріплюється печатками Сторін і є невід’ємною частиною Договору. Отже твердження про ненадання заповненої специфікації до договору не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції.
- у наданому листі-згоді на обробку персональних даних відсутня інформація щодо номеру паспорту. Дане твердження є некоректне, оскільки учасником надано лист-згоду у точній відповідності до додатку № 6 тендерної документації. Даний додаток № 6 не передбачає можливості зазначення в ньому номеру паспорту. Додаток № 6 не передбачає також зазначення в ньому будь-яких інших персональних даних, як то серії паспорту дати та ким він виданий чи ідентифікаційного коду особи. Разом з цим до тендерної пропозиції додано окремим файлами скан-копії паспортів та ідентифікаційних кодів уповноважених представників учасника. Отже твердження про не зазначення в листі-згоді на обробку персональних даних є надуманим та не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції.
1. переглянути та скасувати рішення про відхилення пропозиції учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал», викладеного в протоколі № 7 від 01.04.2019 та прийняти нове рішення, яким визнати переможцем проведених закупівель учасника товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал», пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, після відхилення іншого учасника.
2. У випадку невиконання вказаної вимоги – ми будемо змушені звернутись з відповідною скаргою до Постійно діючої Адміністративної колегії Антимонопольного комітету України за захистом своїх прав.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
05 квітня 2019 09:12
Шановний учасник! Керуючись положеннями частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року (далі-Закон), щодо порядку надання роз’яснень до процедури закупівлі відкриті торги повідомляємо: «Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону». Оскільки, ні законом, ні наказом Мінекономрозвитку України «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» №490 від 22.03.2016 року не передбачено документальну форму оприлюднення такого роз’яснення інформуємо, що відповідь від імені Замовника закупівлі надається у електронній формі заповнення відповідного рядка на електронному майданчику в системі електронних закупівель «Prozorro». По суті вашого питання інформуємо.
Відповідно до умов Додатку 4 до тендерної документації «ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ», пропозиція учасника має містити інформацію відповідно до пункту 4.3. Термін постачання, відповідно до заявок, з можливістю термінових поставок протягом 1-го робочого дня після замовлення. Можливість відтермінування платежу на 6 місяців. Учасник у складі своєї тендерної пропозиції не надав листа-гарантії чи іншого документу, в якому б гарантував виконання вказаних вимог. Копіювання положень тендерної документації у довідці, що розміщена у файлі «Таблиця відповідності.pdf» не є наданням гарантій виконання зазначених вимог тендерної документації.
Відповідно до Розділу 6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю п. 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю» тендерна пропозиція учасника має містити наступну інформацію: «Істотні умови договору у вигляді проекту договору передбачені ДОДАТКОМ 5 відповідно до статей 36 і 37 Закону та з урахуванням Цивільного та Господарського кодексу України. Учасник надає у своїй пропозиції Лист-підтвердження згоди щодо істотних умов договору у вигляді проекту договору відповідно до ДОДАТКУ 7 цієї документації.» Подана інформація у складі пропозиції лист №15/12 від 14.03.2019 не повна Додаток №7 специфікація до договору не заповнена, а отже порушено умови/ вимоги Розділу 6. Результати торгів та укладання договору про закупівлю п. 4 «Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю».
Відповідно до умов/ вимог ДОДАТКУ 6 до тендерної документації ЛИСТ-ЗГОДА НА ОБРОБКУ, ВИКОРИСТАННЯ, ПОШИРЕННЯ ТА ДОСТУП ДО ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ учасник має у складі своєї пропозиції надати лист-згоду на обробку персональних даних, даний лист № 21/012 від 14.03.2019р. містить у складі пропозиції учасника, але не із усіма даними. А зокрема відсутня інформація щодо того, яка особа надає таку згоду, а також відсутня інформація про номер паспорту чи іншого документу, що посвідчує особу підписанта тендерної пропозиції. А, отже, дана довідка подана із недотриманням умов/вимог додатку №6 до тендерної документації.
Таким чином, підстави для задоволення вимоги учасника відсутні.
Номер вимоги: UA-2019-02-27-001977-a.c3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ", Код ЄДРПОУ:37752996
Дата подання: 16 травня 2019 15:50
Претензія згідно визначення переможця
Замовником було вказано у Дод. 4 "Продукція повинна бути нова, в заводській тарі, дата виготовлення не раніше 2018р, підтверджена технічною документацією (технічним паспортом кожного типу ламп на партію та надати наступні документи в складі пропозиції на запропоновану продукцію:..
...1.2. технічна документацією (технічний паспорт на кожний тип ламп або технічна інформація (опис) виробника" і не було вказано, що паспорти потрібно завірити виробником. Оскільки виробник видає технічні паспорти лише зі штампом ВТК та технічні описи без завірення, це не може бути причиною відхилення. Учасник "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО" також не надав деякі технічні паспорти та описи із завіренням печаткою саме виробника!
Також ПрАТ "Львівський електро ламповий завод "Іскра" виготовляє продукцію під замовлення, про що повідомляється на головній сторінці сайту: “Розробляємо та виготовляємо ексклюзивні лампи та світильники будь-якої складності, з урахуванням характеристик під індивідуальні замовлення.”. Тобто ця продукція не вказана ні на сайті виробника, ні в каталозі.
Як можна замітити на сайті лампи ДНаТ 70, 150, 250 звичайні, а Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» надали лампи ДНаТ 70 НО Е27, ДНаТ 150 НО Е40, ДНаТ 250 НО Е40. Ці лампи натрієві високого тиску підвищеної ефективності типу ДНаТ HO, виходячи з цього замовник порівнював лампу яку надав Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» з іншою лампою. Тому повторне відхилення Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» було безпідставним.
Якщо Замовник не зверне увагу на дану вимогу, Товариство з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» буде змушене звернутись ПОВТОРНО з відповідною скаргою до Постійно діючої Адміністративної колегії Антимонопольного комітету України за захистом своїх прав!
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
17 травня 2019 13:25
Уважно розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо про наступне.
Відповідно до п. 4.3. Додатку 4 до Тендерної документації Термін постачання, відповідно до заявок, з можливістю термінових поставок протягом 1-го робочого дня після замовлення. У своїй вимозі ви посилаєтесь на інформацію з сайту виробника продукції ПрАТ «Львівський електроламповий завод «Іскра» про те, що виготовляє ексклюзивні лампи та світильники будь-якої складності, з урахуванням характеристик під індивідуальні замовлення. На телефонний запит вказаний виробник повідомив, що продукція, яка предметом закупівлі відсутня в наявності та в серійному виробництві. Тому не зрозуміло яким чином Ви як учасник можете виконати вказану вище вимогу тендерної документація щодо можливості термінової партії товару поставки протягом 1-го календарного після замовлення. Додатково зазначаємо, що через значне затягування строків проведення процедури закупівлі існує нагальна потреба в даних товарах. Тому у замовника є об’єктивні сумніви щодо реального виконання умов договору Вами як потенційним постачальником.
Також в ході розгляду Вашої вимоги замовником було проаналізовано можливість та ризики постачання товарів, які є предметом закупівлі, учасником ТОВ «Альтаір-Дніпро». Продукція, запропонована вказаним учасником, присутня в каталогах виробників та їх представників (дилерів) на території України.
Окрім того, перевіривши дані Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через урядовий веб-портал https://kap.minjust.gov.ua/services/registry, встановлено, що стосовно виробника ПрАТ «Львівський електроламповий завод «Іскра» (продукцію якого Ви плануєте постачати) порушено справу про банкрутство. Це в свою чергу містить серйозні ризики стосовно виконання умов тендерного договору, який може бути укладений за результатами тендеру.
З огляду на вище викладене, підстави для задоволення Вашої вимоги відсутні.

Документи подані скаржником

Документи

Документи

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-02-27-001977-a.a2
Статус:
Задоволено
Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ", Код ЄДРПОУ:37752996
Дата подання: 12 квітня 2019 15:45
Скарга на відхилення ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
ПРОСИМО: 1. Прийняти скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» до розгляду. 2. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол № 7 від 01.04.2019), щодо відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких є Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a. 3. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» від 01.04.2019 (Протокол № 8 від 01.04.2019). щодо визнання ТОВ “Альтаїр-Дніпро” переможцем по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a. 4. Призупинити Процедуру закупівлі (номер UA-2019-02-27-001977-a) на строк до прийняття рішення за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал».
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 17 квітня 2019 12:06
Рішення від 16.04.2019 № 4589.pdf
Дата публікації: 17 квітня 2019 12:06
Рішення від 07.05.2019 № 5597.pdf
Дата публікації: 11 травня 2019 20:18
Номер скарги: UA-2019-02-27-001977-a.c4
Статус:
Задоволено
Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ", Код ЄДРПОУ:37752996
Дата подання: 22 травня 2019 17:36
Cкарга АМКУ дисквалфікація ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
ПРОСИМО: 1. Прийняти скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» до розгляду. 2. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол від 15.05.2019 № 13), щодо відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких є Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a. 3. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол № 14 від 15.05.2019). щодо визнання ТОВ “Альтаїр-Дніпро” переможцем по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a. 4. Призупинити Процедуру закупівлі (номер UA-2019-02-27-001977-a) на строк до прийняття рішення за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал».
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 27 травня 2019 19:31
Рішення від 27.05.2019 № 6661 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 27 травня 2019 19:31
Рішення від 11.06.2019 № 7562.pdf
Дата публікації: 14 червня 2019 20:16
Номер скарги: UA-2019-02-27-001977-a.c5
Статус:
Порушення усунуто
Скаржник: ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ", Код ЄДРПОУ:37752996
Дата подання: 27 червня 2019 17:24
Скарга на відхилення ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
1. Прийняти скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» до розгляду. 2. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол від 18.06.2019 № 16), щодо відхилення тендерної пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал» по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких є Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a. 3. Скасувати рішення уповноваженої особи – Крохмаля Володимира Володимировича, відповідального за організацію та проведення процедур закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Протокол № 17 від 18.06.2019). щодо визнання ТОВ “Альтаїр-Дніпро” переможцем по відкритих електронних торгах, предметом закупівлі яких Лампи електричні в асортименті (код за код за ДК 021:2015 - 31510000-4 Електричні лампи розжарення), ідентифікатор закупівлі UA-2019-02-27-001977-a. 4. Призупинити Процедуру закупівлі (номер UA-2019-02-27-001977-a) на строк до прийняття рішення за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Самбірський радіозавод «Сигнал».
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 02 липня 2019 21:49
Рішення від 02.07.2019 № 8689 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 02 липня 2019 21:49
Рішення від 17.07.2019 № 9638.pdf
Дата публікації: 22 липня 2019 20:57
Коментар замовника щодо усунення порушення: Рішення АМКУ виконано
Дата виконання рішення замовником: 07 жовтня 2019 09:41

Документи подані скаржником

12 квітня 2019 15:45
Скарга в АМКУ Сигнал.pdf

Документи Органу Оскарження

17 квітня 2019 12:06
Рішення від 16.04.2019 № 4589.pdf
11 травня 2019 20:18
Рішення від 07.05.2019 № 5597.pdf

Документи подані скаржником

22 травня 2019 17:36
Скарга АМКУ Сигнал.pdf

Документи подані скаржником

27 червня 2019 17:24
Скарга _3 АМКУ Сигнал.pdf

Документи подані замовником

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2019-09-23-000016 ● 8de8841fc0004665aaf5b9489b746de1
 • Статус: порушення виявлені
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 цього Закону
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
  3. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 2019-09-23
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 2019-09-23 15:23:47
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО – СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО – СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ
23.09.2019 № 53
Полтава

Про початок
моніторингу закупівель

Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу від 25.08.2016 № 2,

НАКАЗУЮ:

1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.

Начальник Управління Ірина САЛОГУБ

Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області
від 23.09.2019 № 53

Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2. UA-2019-02-27-001977-a 27.02.2019, Інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 Закону.

Начальник Управління Ірина САЛОГУБ

Електронний цифровий підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2019-09-24 09:48:01

Запит про надання пояснень

В ході проведення моніторингу процедури закупівлі по предмету «Лампи електричні в асортименті» (код ДК 021:2015: 31510000-4 — «Електричні лампи розжарення»), очікуваною вартістю 1400000,00 грн. (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-02-27-001977-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25.08.2016 № 2, постала потреба в отриманні інформації та підтверджуючих документів із таких питань:
1. Чи уклали Ви договір із переможцем торгів – ТОВ «АЛЬТАІР-ДНІПРО»?
2. З яких причин в електронній системі закупівель відсутні будь-які рішення тендерного комітету (Уповноваженої особи) щодо закупівлі ламп електричних в асортименті після оприлюднення 18.06.2019 повідомлення про намір укласти договір?
Інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2019-09-26 09:25:18

Відповіль на звернення

У рамках проведення процедури відкритих торгів щодо закупівлі процедури закупівлі по предмету «Лампи електричні в асортименті» (код ДК 021:2015: 31510000-4 — «Електричні лампи розжарення»), очікуваною вартістю 1400000,00 грн. (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-02-27-001977-a) не було вкладено договір із переможцем торгів – ТОВ «АЛЬТАІР-ДНІПРО».
Процедуру відкритих торгів щодо закупівлі процедури закупівлі по предмету «Лампи електричні в асортименті» (код ДК 021:2015: 31510000-4 — «Електричні лампи розжарення»), очікуваною вартістю 1400000,00 грн. (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-02-27-001977-a) – ПРИЗУПИНЕНО за наявності Скарги до АМКУ. На даний час не прийнято жодних рішень тендерного комітету (Уповноваженої особи), бо не має часових обмежень на виконання РІШЕННЯ АМКУ.
Про виконання настанов викладених у РІШЕННІ АМКУ буде повідомлено відповідно до норм ЗУ «Про публічні закупівлі» через систему електронних закупівель уповноваженого органу.

Надання пояснення з власної ініціативи

Дата: 2019-09-26 09:26:12

відповідь на звернення за поясненням по процедурі D: UA-2019-02-27-001977-a

У рамках проведення процедури відкритих торгів щодо закупівлі процедури закупівлі по предмету «Лампи електричні в асортименті» (код ДК 021:2015: 31510000-4 — «Електричні лампи розжарення»), очікуваною вартістю 1400000,00 грн. (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-02-27-001977-a) не було вкладено договір із переможцем торгів – ТОВ «АЛЬТАІР-ДНІПРО».
Процедуру відкритих торгів щодо закупівлі процедури закупівлі по предмету «Лампи електричні в асортименті» (код ДК 021:2015: 31510000-4 — «Електричні лампи розжарення»), очікуваною вартістю 1400000,00 грн. (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-02-27-001977-a) – ПРИЗУПИНЕНО за наявності Скарги до АМКУ. На даний час не прийнято жодних рішень тендерного комітету (Уповноваженої особи), бо не має часових обмежень на виконання РІШЕННЯ АМКУ.
Про виконання настанов викладених у РІШЕННІ АМКУ буде повідомлено відповідно до норм ЗУ «Про публічні закупівлі» через систему електронних закупівель уповноваженого органу.

Відповіді ще немає

Висновок про результати моніторингу закупівлі


Дата публікації: 07 жовтня 2019 ● Кінцевий строк оскарження: 24 жовтня 2019

І. Вступна частина

 1. Інформація про замовника: ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО", 03338159, Україна, м. Полтава, вул. Героїв АТО, буд. 73А
 2. Інформація про предмет закупівлі: Лампи електричні в асортименті, 1400000UAH, 31510000-4, ДК021, 4956, штука
 3. Інформація про оприлюднення: 5f2040018e6146a48dfed3aedcef49b7, 2019-02-27
 4. Застосована процедура закупівлі: Відкриті торги
 5. Підстава здійснення моніторингу: • Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 цього Закону
 6. Дата початку моніторингу: 23 вересня 2019

ІІ. Констатуюча частина

 1. Дата закінчення моніторингу закупівлі та інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 07 жовтня 2019 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідність тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладення договору. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (далі – Замовник) на 2019 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням тендерного комітету від 27.02.2019 № 3 (далі – тендерна документація), протокол уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель Замовника від 18.06.2019 № 17, повідомлення про намір укласти договір. Моніторингом установлено, що Замовником в тендерній документації (додаток 4 до тендерної документації) вказано, що «Замовник не приймає тендерну пропозицію учасника як таку що не відповідає умовам тендерної документації зокрема технічним вимогам замовника, до якого застосовано санкції щодо здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб-резидентів іноземної держави державної форми власності та юридичних осіб, частка статутного капіталу яких перебуває у власності іноземної держави, а також державних закупівель у інших суб'єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно із Законом України "Про санкції", Указом Президента України № 549/2015 від 16 вересня 2015 року та рішенням РНБО України від 2 вересня 2015 року (дане рішення набрало чинності 22.09.2015 року)». При цьому, вказане Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яке було введено в дію Указом Президента України від 16 вересня 2015 року №549/2015 скасовано на підставі Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яке введене в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року. Водночас, абзац 1 частини третьої статті 22 Закону передбачає, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Отже, зміст тендерної документації Замовника не відповідає абзацу 1 частини третьої статті 22 Закону в частині включення нормативно-правових актів, що втратили чинність. Моніторингом установлено, що Уповноваженою особою Замовника відповідно до оприлюдненого протоколу засідання тендерного комітету від 18.06.2019 № 17 визначено переможця торгів – ТОВ «АЛЬТАІР-ДНІПРО» з остаточною ціновою пропозицією 1268012,00 грн та оприлюднено 18.06.2019 в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір. В отриманому через електронну систему закупівель поясненні Замовником вказано, що договір із переможцем торгів – ТОВ «АЛЬТАІР-ДНІПРО» вкладено не було. Встановлено, що станом на дату початку проведення моніторингу закупівлі (23.09.2019) на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель відсутня інформація щодо відміни процедури закупівлі. Замовником 07.10.2019 оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель інформацію про відміну процедури закупівлі, на що вказує Протокол Уповноваженої особи – Крохмаля В.В. від 07.10.2019 № 2. Вказане свідчить, що вищезазначені порушення усунуто замовником в ході моніторингу процедури закупівлі. З огляду на те, що питання розгляду тендерних пропозицій підлягало розгляду органом оскарження, в ході моніторингу дане питання не розглядалося.
 2. Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення абзацу 1 частини третьої статті 22 Закону. За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, оприлюднення інформації про закупівлю - порушень не встановлено.
 3. Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: Замовником після надання Управлінням Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області запиту про надання пояснень зазначену процедуру закупівлі відмінено 07.10.2019, що свідчить про усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель. З огляду на вказане, зобов’язання щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель не надаються.

Порушення виявлено

 1. Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї

Електронний цифровий підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 18 березня 2019 11:43

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ" 1 384 640,00
UAH з ПДВ
1 030 900,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ" 1 151 500,80
UAH з ПДВ
1 151 500,80
UAH з ПДВ
Документи
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО" 1 276 212,00
UAH з ПДВ
1 268 012,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

15 березня 2019 14:53
ТТХ.rar
15 березня 2019 14:53
лист згода.jpg
15 березня 2019 14:53
Лист договор.jpg
15 березня 2019 14:53
Договор.rar
14 березня 2019 17:40
Технични харктеристики.docx
14 березня 2019 17:40
Паспорт Галоген Осрам 150.pdf
14 березня 2019 17:40
Паспорт 400 Галоген Осрам.pdf
14 березня 2019 17:40
Лист представництов.pdf
14 березня 2019 17:40
Згода на оборобку.docx
14 березня 2019 17:40
Згода на договор.docx
14 березня 2019 17:40
Договор Тендер.docx
14 березня 2019 17:40
IMG_20190306_0003.pdf
14 березня 2019 17:40
IMG_20190306_0002.pdf

Публічні документи

15 березня 2019 16:38
sign.p7s
15 березня 2019 16:35
Тех описи і паспорти.pdf
15 березня 2019 16:35
Тендерна пропозиція.pdf
15 березня 2019 16:35
Таблиця відповідності.pdf
15 березня 2019 16:35
Представництво Іскра.pdf
15 березня 2019 16:35
ПДВ.pdf
15 березня 2019 16:35
Паспорт Рабець В.М..pdf
15 березня 2019 16:35
Паспорт Коцюмбас Ю.М..pdf
15 березня 2019 16:35
Паспорт ДМД.pdf
15 березня 2019 16:35
Кваліфікаційні.pdf
15 березня 2019 16:35
Искра Сертификат301_18 укр.pdf
15 березня 2019 16:35
Декларації.pdf
15 березня 2019 16:35
Відомості про учасника.pdf
15 березня 2019 16:35
Витяг ЄДРПОУ.pdf

Публічні документи

12 квітня 2019 10:49
Документи переможця.pdf
14 березня 2019 17:00
Технічна частина.rar
14 березня 2019 17:00
Кваліфікаційна частина.rar

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Рішення скасоване 1 268 012,00
UAH з ПДВ
09 квітня 2019 16:33
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ"
#39293541
Рішення скасоване 1 030 900,00
UAH з ПДВ
13 травня 2019 09:39
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
#37752996
Рішення скасоване 1 151 500,80
UAH з ПДВ
13 травня 2019 09:39
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Рішення скасоване 1 268 012,00
UAH з ПДВ
13 травня 2019 09:39
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ"
#39293541
Рішення скасоване 1 030 900,00
UAH з ПДВ
18 червня 2019 15:18
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
#37752996
Рішення скасоване 1 151 500,80
UAH з ПДВ
18 червня 2019 15:18
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Рішення скасоване 1 268 012,00
UAH з ПДВ
18 червня 2019 15:18
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮТЕМ"
#39293541
Відхилено 1 030 900,00
UAH з ПДВ
18 червня 2019 15:21
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
#37752996
Відхилено 1 151 500,80
UAH з ПДВ
18 червня 2019 15:23
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Очікує рішення 1 268 012,00
UAH з ПДВ
07 жовтня 2019 09:42
ТТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР-ДНІПРО"
#37272650
Рішення скасоване 1 268 012,00
UAH з ПДВ
07 жовтня 2019 09:42

Документи

01 квітня 2019 10:11
sign.p7s

Документи

01 квітня 2019 10:08
sign.p7s
18 березня 2019 11:43
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

Документи

18 червня 2019 15:25
sign.p7s

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 07 жовтня 2019 09:46
Коментар щодо відміни: торги скасовано відповідно до ст. 31. ц.1 абз.1

Актуальні тендери

До пошуку