теплова енергія
Очікувана вартість
1 866 734,98 UAH
UA-2019-02-15-001729-a 1a220d54872c446ba44bc6872c649ffe
Переговорна процедура (скорочена)    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Борисова Юлія Валеріївна

380445021566 knukim2011@ukr.net

Оголошення про проведення

Інформація про замовників

Найменування: Київський національний університет культури і мистецтв
Код ЄДРПОУ: 02214159
Місцезнаходження: 01133, Україна , Київ обл., Київ, ВУЛИЦЯ ЩОРСА, будинок 36
Контактна особа: Борисова Юлія Валеріївна
380445021566
knukim2011@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обгрунтування
Наявність підстав для застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 2 частини другої статті 35 Закону в зв’язку із відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи обґрунтовується наступним.
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" керується у своїй діяльності нормами Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, які встановлюють правові, економічні і організаційні принципи діяльності в сфері постачання теплової енергії.
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" на території Миколаївської області займає монопольне (домінуюче) становище на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
Дана обставина підтверджується інформацією з офіційного веб-сайту Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка відповідно до підпункту 21 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 № 715/2014, формує та веде реєстр суб’єктів природних монополій, діяльність яких регулюється нею.
Так, станом на 31.12.2018 року відповідно до Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, захоронення побутових відходів, що розміщений на офіційному інтернет-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua), а також відповідно до Зведеного Переліку суб'єктів природних монополій, що розміщений на офіційному інтернет-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" (код 31319242, 54034, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МИКОЛАЇВСЬКА, будинок 5-А) належить до суб’єктів природних монополій в галузі транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території Миколаївської області.
Крім того, станом на 31.01.2019 року відповідно до Ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, що розміщений на офіційному інтернет-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua) ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" (код 31319242, 54034, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МИКОЛАЇВСЬКА, будинок 5-А) має право проводити ліцензовану діяльність у сфері теплопостачання, а саме здійснювати виробництво теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), виробництво теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках, постачання теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
Теплові мережі, які знаходяться на території Замовника та технічно приєднані до теплових мереж у приміщеннях, обліковуються на балансі, експлуатуються і обслуговуються тільки у ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО". Тому ніякий інший суб’єкт господарювання не може здійснити постачання теплової енергії Замовнику. Враховуючи зазначене ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" є єдиним виконавцем, що здійснює реалізацію теплової енергії Замовнику відповідно до наявності права доступу до мережі з технічних причин і тому конкуренція в даному випадку відсутня.
Не укладання договору з ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" призведе до припинення постачання теплової енергії та повного відключення від систем теплопостачання Замовника. Це в свою чергу призведе до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, підвищить соціальну напругу серед населення та негативне ставлення до органів державної влади, стане причиною виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" керується у своїй діяльності нормами Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, які встановлюють правові, економічні і організаційні принципи діяльності в сфері постачання теплової енергії.
ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" на території Львівської області займає монопольне (домінуюче) становище на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
Дана обставина підтверджується інформацією з офіційного веб-сайту Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка відповідно до підпункту 21 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 № 715/2014, формує та веде реєстр суб’єктів природних монополій, діяльність яких регулюється нею.
Так, станом на 31.12.2018 року відповідно до Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, захоронення побутових відходів, що розміщений на офіційному інтернет-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua), а також відповідно до Зведеного Переліку суб'єктів природних монополій, що розміщений на офіційному інтернет-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" (код 05506460, 79040, Львівська обл., місто Львів, ВУЛ.ДАНИЛА АПОСТОЛА, будинок 1) належить до суб’єктів природних монополій в галузі транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території Львівської області.
Крім того, станом на 31.01.2019 року відповідно до Ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, що розміщений на офіційному інтернет-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua) ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" (код 05506460, 79040, Львівська обл., місто Львів, ВУЛ.ДАНИЛА АПОСТОЛА, будинок 1) має право проводити ліцензовану діяльність у сфері теплопостачання, а саме здійснювати виробництво теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), виробництво теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках, постачання теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
Теплові мережі, які знаходяться на території Замовника та технічно приєднані до теплових мереж у приміщеннях, обліковуються на балансі, експлуатуються і обслуговуються тільки у ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО". Тому ніякий інший суб’єкт господарювання не може здійснити постачання теплової енергії Замовнику. Враховуючи зазначене ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" є єдиним виконавцем, що здійснює реалізацію теплової енергії Замовнику відповідно до наявності права доступу до мережі з технічних причин і тому конкуренція в даному випадку відсутня.
Не укладання договору з ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" призведе до припинення постачання теплової енергії та повного відключення від систем теплопостачання Замовника. Це в свою чергу призведе до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, підвищить соціальну напругу серед населення та негативне ставлення до органів державної влади, стане причиною виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 лютого 2019
Оскарження наміру укласти договір: 21 лютого 2019 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:09320000-8: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція


лот 1: теплова енергія за адресою м. Миколаїв, вул. Гонгадзе, 5А; лот 2: теплова енергія за адресою м. Миколаїв, вул. Гонгадзе, 5А; лот 3: теплова енергія за адресою м. Львів, вул. Випасова, 9, вул. Кушевича, 5

Документація

Тендерна документація

15 лютого 2019 21:48
Електронний цифровий підпис
15 лютого 2019 21:42
Протокол переговорів Миколаїв.pdf
15 лютого 2019 21:42
Протокол переговорів Львів.pdf

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: теплова енергія за адресою м. Миколаїв, вул. Гонгадзе, 5А
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 15 510,70 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

10 Гкал
теплова енергія за адресою м. Миколаїв, вул. Гонгадзе, 5А
ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Доставка: 04208, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, , вул. Гонгадзе, 5А
Дата доставки: 31 грудня 2019

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
#31319242
Переможець 15 510,70
UAH з ПДВ
15 лютого 2019 21:55

Документи

15 лютого 2019 21:53
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 15 лютого 2019 21:55

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
#31319242
15 510,70
UAH з ПДВ
Документи

Документи

15 лютого 2019 21:53
sign.p7s

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
28 лютого 2019 17:17
Договір тепло Миколаїв лот 1.pdf укладений
28 лютого 2019 17:17
sign.p7s зміни до договору
08 січня 2020 08:28
sign.p7s зміни до договору
08 січня 2020 08:28
sign.p7s зміни до договору
08 січня 2020 08:28
Миколаїв тепло продовження.pdf зміни до договору
08 січня 2020 08:27

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
27 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
08 січня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Дія договору про закупівлю продовжено на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року, а саме до 31.01.2020 року
Номер договору про закупівлю: 215.00
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку