Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Виготовлення дипломів, подяк, грамот, сертифікатів.
Очікувана вартість
13 300,00 UAH
UA-2019-01-30-001216-a 7103a24873f24ad29419b8a36feafa62
Спрощена закупівля    Завершена
Електронний підпис не накладено

Контакти

Шапаренко Олександр Павлович

+380442808492 kpdu.dzo@i.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: «Київський Палац дітей та юнацтва»
Код ЄДРПОУ: 02141207
Місцезнаходження: 01010, Україна , Київська обл., Київ, вул. Івана Мазепи, 13
Контактна особа: Шапаренко Олександр Павлович
+380442808492
kpdu.dzo@i.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 30 січня 2019 22:40
Звернення за роз’ясненнями: до 31 січня 2019 22:45
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 01 лютого 2019 22:45
Початок аукціону: 04 лютого 2019 14:36
Очікувана вартість: 13 300,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 133,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:22160000-9: Буклети


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
2500 шт
Виготовлення дипломів, подяк, грамот, сертифікатів.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01010, Україна, Київська область, м. Київ,, вул. Івана Мазепи, 13.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 08 лютого 2019
ДК 021:2015: 22160000-9 — Буклети

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-01-30-001216-a.a1
Статус:
Відхилено
Учасник: ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА, Код ЄДРПОУ:2964510448
Дата подання: 05 лютого 2019 15:46
Порушення Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35
Порушення Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35
Замовник «Київський Палац дітей та юнацтва» дискваліфікував пропозицію ФОП Обдимко О.С з найменшою ціною, чим порушив Наказ ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 а саме п.6.2. Під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися таких принципів здійснення закупівель: - добросовісна конкуренція серед учасників; - максимальна економія та ефективність; - відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; - недискримінація учасників; - об'єктивна та неупереджена оцінка пропозицій; - запобігання корупційним діям і зловживанням. Зазначені причини дискваліфікації носять дискримінаційний характер, тому що
Згідно п. 6.3. Під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі. Інформація, зазначена під час оголошення Закупівлі, повинна збігатися з інформацією, що зазначена у прикріплених документах (за наявності). У разі невідповідності пріоритетною вважається інформація, зазначена Замовником під час оголошення Закупівлі.
Замовникам забороняється вказувати потенційним Учасникам, який з Авторизованих електронних майданчиків вони мають використовувати для подання своїх пропозицій.
Усі файли, що прикріплені під час оголошення Закупівлі, а також до пропозицій Учасників повинні мати розширення.doc,.docx,.ppt,.pptx,.pdf,.jpeg,.png та/або розширення програм, що здійснюють архівацію даних. Забороняється обмежувати перегляд цих файлів шляхом встановлення на них паролів або у будь-який інший спосіб. Забороняється додавати документи, що безпосередньо не стосуються Закупівлі.
ФОП Обдимко О.С. було прикріплено всі документи, що стосуються виконання даної закупівлі, а саме заповнені згідно наданого зразка Додатки 1-Додаток9, також проект договору з написом «згодні з умовами договору» підписані і пропечатані, також заповнена згідно зразка Специфікація до договору, надані всі сертифікати.
Згідно д.3 п.5 порівняльна таблиця заповнена повністю згідно умов закупівлі, а також вказана відповідність. Згідно пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
07 лютого 2019 14:41
Замовником було уважно розглянуто вимогу UA-2019-01-30-001216-a.a1 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА.
Повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.
При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (частина четверта статті 22 Закону).
Водночас згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
З огляду на викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Всупереч вищевикладеного, пропозиція ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА зазначеним вимогам не відповідає.
Згідно п.4 Оголошення про проведення закупівлі, одночасно з пропозицією Учасник повинен надати в електронному (сканованому в форматі pdf) вигляді в складі своєї пропозиції наступні документи: специфікація Додаток №1; заповнену «Форму пропозиції» згідно Додатку №2;технічні вимоги Додаток №3;документи, зазначені в Додатку №4; основні умови договору, які будуть включені до договору про закупівлю Додаток №5; лист-згода на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних Додаток №6;довідка про досвід виконання аналогічних договорів (надати копії цих договорів) Додаток № 7; довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Додаток № 8; довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази Додаток № 9.
Всупереч п.4 Оголошення про проведення закупівлі, Учасник ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА надав у складі пропозиції незаповнений Додаток №5, який не містить основних (істотних) умов договору.
Згідно п.5 Додатку 3 Оголошення, з метою підтвердження відповідності товару, що поставляється, технічним вимогам, Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, в тому числі: технічну специфікацію згідно вимог цієї документації, у вигляді порівняльної таблиці згідно додатку 3 цієї документації яка повинна містити всі вимоги замовника, визначені вказаним додатком, фактичні параметри запропонованого товару згідно кожної позиції таблиці додатку 3 цієї документації, позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог. Найменування номенклатурної одиниці товару вказується із зазначенням його виробника; графічні зображення кожного найменування товару; якщо учасник процедури закупівлі не є виробником, для підтвердження статусу офіційного представника виробника необхідно надати лист авторизації виробника (або його офіційного представника).
Всупереч п.5 Додатку 3 Оголошення, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій таблиці згідно додатку 3 п.5. відсутні позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог, та відсутній напис із зазначенням його виробника;
Технічними вимогами до предмета закупівлі у Додатку 3 до Оголошення встановлені вимоги,зокрема: Білизна: 143 CIE; Непрозорість: %:98.
Всупереч вищевикладеного, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій пропозиції пропонує продукцію, що не відповідає вищевикладеним вимогам.
Згідно вимог п.6.3. Наказу від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі.
Згідно п. 6.9.Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» (надалі – Наказ), пропозиція повинна відповідати вимогам, зазначеним Замовником під час оголошення Закупівлі.
Згідно п.п.9.2. Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35, виключними підставами дискваліфікації є: пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі.
З підстав вищевикладеного, вимога UA-2019-01-30-001216-a.a1 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА є безпідставною та задоволенню не підлягає.
Номер вимоги: UA-2019-01-30-001216-a.a2
Статус:
Відхилено
Учасник: ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА, Код ЄДРПОУ:2964510448
Дата подання: 05 лютого 2019 16:52
Порушення статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі”:
Замовник «Київський Палац дітей та юнацтва» дискваліфікував пропозицію ФОП Обдимко О.С з найменшою ціною, чим порушив Наказ ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 а саме п. 9.2. У разі дискваліфікації Учасника, який запропонував найменшу ціну, Замовник публікує в Системі скан-копію документа з відповідним аргументованим рішенням. Виключними підставами дискваліфікації є: - пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі; - Учасник, який запропонував найменшу ціну, відмовився від підписання договору.
ФОП Обдимко О.С. не відмовлялась від підписання Договору. ФОП Обдимко О.С. в прікріплених дакументах надала Довідку яка містила необхідні технічні вимоги та гарантувала високу якість виготовленої продукції. Що підтверджують Документі ЦБД.
Також Замовник порушив п.6.2. Під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися таких принципів здійснення закупівель: - добросовісна конкуренція серед учасників; - максимальна економія та ефективність; - відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; - недискримінація учасників; - об'єктивна та неупереджена оцінка пропозицій; - запобігання корупційним діям і зловживанням.
Порушив частину четверту статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі”:
ураховуючи мету Закону, якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі, у тому числі розгляду та оцінки тендерних пропозицій, необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, не призводячи своїми діями до штучного та/або формального обмеження кола учасників для подальшого визначення переможця торгів.
Вивчивши історію аналогічних закупівель можна зазначити системність порушень, які здійснює Замовник «Київський Палац дітей та юнацтва» - дискваліфікує всіх учасників, а договори підписує виключно з ФОП Сногінова Олена Євгенівна.
Скріни документів додаються.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
07 лютого 2019 14:42
Замовником було уважно розглянуто вимогу UA-2019-01-30-001216-a.a2 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА.
Повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.
При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (частина четверта статті 22 Закону).
Водночас згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
З огляду на викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Всупереч вищевикладеного, пропозиція ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА зазначеним вимогам не відповідає.
Згідно п.4 Оголошення про проведення закупівлі, одночасно з пропозицією Учасник повинен надати в електронному (сканованому в форматі pdf) вигляді в складі своєї пропозиції наступні документи: специфікація Додаток №1; заповнену «Форму пропозиції» згідно Додатку №2;технічні вимоги Додаток №3;документи, зазначені в Додатку №4; основні умови договору, які будуть включені до договору про закупівлю Додаток №5; лист-згода на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних Додаток №6;довідка про досвід виконання аналогічних договорів (надати копії цих договорів) Додаток № 7; довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Додаток № 8; довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази Додаток № 9.
Всупереч п.4 Оголошення про проведення закупівлі, Учасник ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА надав у складі пропозиції незаповнений Додаток №5, який не містить основних (істотних) умов договору.
Згідно п.5 Додатку 3 Оголошення, з метою підтвердження відповідності товару, що поставляється, технічним вимогам, Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником, в тому числі: технічну специфікацію згідно вимог цієї документації, у вигляді порівняльної таблиці згідно додатку 3 цієї документації яка повинна містити всі вимоги замовника, визначені вказаним додатком, фактичні параметри запропонованого товару згідно кожної позиції таблиці додатку 3 цієї документації, позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог. Найменування номенклатурної одиниці товару вказується із зазначенням його виробника; графічні зображення кожного найменування товару; якщо учасник процедури закупівлі не є виробником, для підтвердження статусу офіційного представника виробника необхідно надати лист авторизації виробника (або його офіційного представника).
Всупереч п.5 Додатку 3 Оголошення, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій таблиці згідно додатку 3 п.5. відсутні позначення про відповідність фактичного показника згідно пропозиції учасника вимогам цієї документації, або відхилення від таких вимог, та відсутній напис із зазначенням його виробника;
Технічними вимогами до предмета закупівлі у Додатку 3 до Оголошення встановлені вимоги,зокрема: Білизна: 143 CIE; Непрозорість: %:98.
Всупереч вищевикладеного, ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА у поданій пропозиції пропонує продукцію, що не відповідає вищевикладеним вимогам.
Згідно вимог п.6.3. Наказу від 13 квітня 2016 року № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі.
Згідно п. 6.9.Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» (надалі – Наказ), пропозиція повинна відповідати вимогам, зазначеним Замовником під час оголошення Закупівлі.
Згідно п.п.9.2. Ннаказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35, виключними підставами дискваліфікації є: пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі.
З підстав вищевикладеного, вимога UA-2019-01-30-001216-a.a1 ФОП ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА є безпідставною та задоволенню не підлягає.

Документи подані скаржником

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 04 лютого 2019 15:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Прокопець Андрій Павлович 7 250,00
UAH з ПДВ
5 450,00
UAH з ПДВ
Документи
ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА 7 900,00
UAH з ПДВ
5 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Сногінова Олена Євгенівна 12 900,00
UAH з ПДВ
12 900,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

01 лютого 2019 09:41
Документи.rar

Публічні документи

01 лютого 2019 16:51
01022019174250.pdf
01 лютого 2019 16:51
Захист довкілля.pdf
01 лютого 2019 16:51
СЭС картон и бумага.pdf
01 лютого 2019 16:51
СЭС Меловка.pdf
01 лютого 2019 16:51
СЛПК_Висновок СЕС_2018.pdf
01 лютого 2019 16:51
Сертификат Диз.картон.pdf
01 лютого 2019 16:51
реквизитыПриват.pdf
01 лютого 2019 16:51
Паспорт_инн.pdf
01 лютого 2019 16:51
Довідка_товар_новий.pdf
01 лютого 2019 16:51
вимоги якості.pdf
01 лютого 2019 16:51
OBDYMKO_OS.pdf
01 лютого 2019 16:51
eu_ecolabel_certificate_june_2015_en.pdf
01 лютого 2019 16:51
Color Copy CO2 neutral certificate.pdf
01 лютого 2019 16:51
ст.17 Закону.pdf
01 лютого 2019 16:51
Додаток 6.pdf
01 лютого 2019 16:51
Додаток 3.pdf
01 лютого 2019 16:51
Додаток 7.pdf
01 лютого 2019 16:51
Додаток 9.pdf
01 лютого 2019 16:51
Додаток 2.pdf
01 лютого 2019 16:51
Додаток 8.pdf
01 лютого 2019 16:51
Додаток 1.pdf
01 лютого 2019 16:51
довідка 1.pdf
01 лютого 2019 16:51
Лист-гарантія ст 17 ЗУ.pdf

Публічні документи

01 лютого 2019 20:09
Пропозиція.pdf
01 лютого 2019 20:09
Договора.pdf
01 лютого 2019 20:09
InformDovidka.pdf
01 лютого 2019 16:19
Ідентифікаційний код.pdf
01 лютого 2019 16:19
паспорт.pdf
01 лютого 2019 16:19
Св-во ПДВ.pdf
01 лютого 2019 16:19
Св-во Ед подат.pdf
01 лютого 2019 16:19
Выписка из реестра.pdf
01 лютого 2019 16:19
Витяг.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ФОП Прокопець Андрій Павлович

ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА

ФОП Сногінова Олена Євгенівна

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Прокопець Андрій Павлович
#3203220472
Відхилено 5 450,00
UAH з ПДВ
05 лютого 2019 14:34
ОБДИМКО ОЛЬГА СТАНІСЛАВІВНА
#2964510448
Відхилено 5 500,00
UAH з ПДВ
05 лютого 2019 14:43
ФОП Сногінова Олена Євгенівна
#2892417165
Переможець 12 900,00
UAH з ПДВ
05 лютого 2019 14:47

Документи

05 лютого 2019 14:33
Протокол

Документи

05 лютого 2019 14:36
Протокол

Документи

05 лютого 2019 14:45
Протокол

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 05 лютого 2019 14:47

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП Сногінова Олена Євгенівна
#2892417165
12 900,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

05 лютого 2019 14:45
Протокол

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Договір укладений
25 лютого 2019 23:37