Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
«ДК 021:2015 – 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Юридичні послуги)»
Очікувана вартість
300 000,00 UAH
UA-2019-01-25-000953-c c10c2540bca24051a76e8a0f17d9e6ea
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Степанченко Тетяна

+380666266841 tanyastepanchenko1983@gmail.com

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Код ЄДРПОУ: 02071100
Місцезнаходження: 36011, Україна , Полтавська обл., Полтава, проспект Першотравневий, 24.
Контактна особа: Степанченко Тетяна
+380666266841
tanyastepanchenko1983@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 січня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 02 лютого 2019 12:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 12 лютого 2019 12:00
Початок аукціону: 13 лютого 2019 15:58
Очікувана вартість: 300 000,00 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Послуги


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:79110000-8: Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 посл.
Юридичні послуги
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 25 лютого 2019  —  31 грудня 2019
ДК 021:2015: 79110000-8 — Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:16
Дата відповіді: 04 лютого 2019 20:52
Замовником встановлено вимогу щодо оформлення копії документів відповідно до ДСТУ. Прошу надати визначення термінів «копія(ї) документу(ів)» та «сканована(і) копія(ї) документу(ів)», оскільки має суттєве значення при оформленні пропозиції.
Відповідь: Відповідь на це питання закладено в тендерній документації.
Відповідно до змісту пункту 1 розділу 3 тендерної документації, визначено наступне.
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), та завантаження файлів зі сканованими копіями документів.
Скановані копії документів виготовляються з оригіналів документів, складених безпосередньо учасником (довідки в довільній формі, інші документи), копій та оригіналів документів, надання яких вимагається згідно з цією документацією, виданих учаснику іншими організаціями, підприємствами та установами.
Отже, під визначенням «скановані копії документів» (в однині і множині) в тендерній документації розуміються матеріали (копії та оригінали документів, надання яких вимагається згідно з тендерною документацією), підготовлені для завантаження до електронної системи закупівель шляхом сканування.
Крім того, відповідно до примітки до Таблиці 2 Додатку 1 до тендерної документації, визначено наступне.
Копія документа на паперовому носії оформлюється відповідно до вимог ДСТУ. Для сканування рекомендується використовувати оригінали документів.
Отже, під визначенням «копії документів на пареровому носії» (в однині і множині) в тендерній документації розуміються паперові відповідники документів, тотожних з оригіналами, що виготовлені шляхом ксерокопіювання оригіналів, та оформлені відповідно до вимог ДСТУ. Визначення «копія документа» без приєднання до словосполучення слова «сканована» означає, що мова йде про копію документа на паперовому носії.
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:16
Дата відповіді: 04 лютого 2019 20:53
Прошу пояснити «примітку» розділу «Інші документи (для учасників - юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців)» додатку 1 тендерної документації, а саме: у примітці зазначено «Для сканування рекомендується використовувати оригінали документів, а в пакеті документів, що надається після публікації повідомлення про намір укласти договір прийнятним є надання копій документів у випадках, коли про це прямо вказано в тендерній документації.», які саме документи повинен надати Учасник із зазначеного розділу додатку 1 та у який термін? У разі якщо зазначена примітка відноситься до розділу «IІ. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ УЧАСНИКОМ-ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ПІСЛЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР УКЛАСТИ ДОГОВІР» чому вона там відсутня та зазначена у іншому розділі?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Оскільки Додаток 1 до тендерної документації не містить розділів, вважаємо, що це питання сформульовано дещо некоректно.
Одночасно з тим, з метою роз’яснення Учаснику аспектів тендерної документації, щодо яких у нього виникло питання, повідомляємо наступне.
Відповідно до змісту тендерної документації (сторінка 2 тендерної документації), вказана примітка не є окремим розділом, а є складовою частиною Додатку 1 до тендерної документації, який, крім іншого, включає Таблицю «IІ. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ УЧАСНИКОМ-ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ПІСЛЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР УКЛАСТИ ДОГОВІР». Примітка містить й іншу інформацію, окрім зазначеної в запиті. Інформація, що міститься в примітці, за своїм характером є загальною для всього Додатку 1 до тендерної документації, та в тій чи іншій частині стосується всіх чи окремих документів, підготовка яких передбачена ним. Якщо окреме положення, зазначене в примітці, не має вказівок щодо сфери його застосування, воно стосується всіх документів, виготовлення яких передбачене Додатком 1 (наприклад, вимога щодо оформлення копій документів на паперовому носії відповідно до вимог ДСТУ). Якщо окреме положення, зазначене в примітці, має вказівку на сферу застосування, то воно стосується тільки аспектів, що належать до відповідної сфери застосування (наприклад, встановлення вимог до пакету документів, що надається після публікації повідомлення про намір укласти договір означає, що це положення не стосується документів, що мають бути подані Учасниками до публікації повідомлення про намір укласти договір). Загалом зазначене речення примітки вказане в контексті прийнятності використання копій документів в рамках процедури закупівлі, та містить загальний припис, з уточненням (виключенням) щодо конкретного випадку.
Стосовно строків подання документів, повідомляємо, що вказана примітка не вносить змін до строків подачі документів, визначених тендерною документацією. Всі документи, передбачені Додатком 1 до тендерної документації мають бути подані всіма Учасниками протягом строку подання тендерної пропозиції, зазначеного в електронній системі закупівель, КРІМ документів, які відповідно до Додатку 1 до тендерної документації мають бути подані тільки Учасником-переможцем процедури закупівлі після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір. Перелік таких документів зазначено у відповідній таблиці, (Таблиця 1. Документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17 Закону). Строк для подання таких документів не може перевищувати 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:17
Дата відповіді: 04 лютого 2019 20:56
Розділом IІ. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ УЧАСНИКОМ-ПЕРЕМОЖЦЕМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ПІСЛЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР УКЛАСТИ ДОГОВІР додатку 1 тендерної документації передбачено перелік документів, які учасник-переможець повинен надати протягом 5 календарних днів Замовнику. Але тендерною документацією не визначено чіткого механізму надання документів учасником-переможцем Замовнику. Прошу пояснити, як саме учасник-переможець повинен надати документи? (шляхом оприлюднення через відповідний майданчик-партнер ProZorro, особисто за адресою замовника, поштою тощо).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до ч. 3 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.
Отже, щодо вказаного питання законом встановлено наступну вимогу – документи мають бути надані саме Замовнику та саме у визначений строк.
Виходячи з положень Закону України «Про публічні закупівлі» та роз’яснення, наданого листом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3304-06/13652-06 від 24.04.2017, не встановлено обмежень щодо способу надання Замовнику відповідних документів.
Звертаємо увагу Учасників, що якщо такі документи не будуть отримані від Учасника-переможця у п’ятиденний строк з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, Замовник має правові підстави відхилити тендерну пропозицію. Отже, обраний спосіб надання документів Замовнику має забезпечити їх отримання Замовником у встановлений Законом строк.
Отримавши інформацію про ускладнення для Учасника-переможця у зв’язку з відсутністю інформації про спосіб надання Замовнику документів, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 ч.1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник з власної ініціативи прийняв рішення про внесення змін до тендерної документації та доповнення її відповідними положеннями, що містяться в примітках до Таблиці 1 «Документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17 Закону» Додатку 1 до тендерної документації.
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:17
Дата відповіді: 04 лютого 2019 20:57
Відповідно до частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Мінекономрозвитку, листом Міністерства економічного розвитку і торгів України «Щодо інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним» від 17.01.2019 №3304-04/1983-06 на виконання абзацу четвертого частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», проінформував Замовників про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним. Статтею 1 Закону України «Про інформацію» надано визначення терміну «документ», документ - матеріальний носій, що містить інформацію, основними функціями якого є її збереження та передавання у часі та просторі. Таким чином, надання Учасником довідки у довільний формі є надання Учасником документу, що є документальним підтвердження інформації. Вимагаю внести зміни у зазначену частину та виключити вимогу щодо надання довідок у довільній формі щодо підтвердження відсутності підстав за пунктами 3, 4, 8 ,9 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Вимогу Учасника задоволено. За результатами розгляду звернення та з власної ініціативи внесено зміни до тендерної документації, виключено вимогу щодо надання довідок у довільній формі щодо підтвердження відсутності підстав за пунктами 2, 3, 8, 9 частини 1 статті 17, частини 2 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:17
Дата відповіді: 04 лютого 2019 20:57
Пунктом 1.3. розділу «Інші документи (для учасників - юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців)» додатку 1 тендерної документації Замовником встановлено вимогу щодо надання «Сканована копія Витягу чи Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», що порушує частину 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є вільним. Вимагаю внести зміни у зазначений пункт та виключити вимогу щодо надання Учасником «Сканована копія Витягу чи Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Вимогу Учасника задоволено. За результатами розгляду звернення підпункт 1.3. графи «Інші документи (для учасників - юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців)» Додатку 1 до тендерної документації виключено.
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:17
Дата відповіді: 04 лютого 2019 20:58
Таблиці 1.1., 1.2. мають певну форму її оформлення, та містять вираз «Інша інформація___________». Прошу пояснити: 1. Чи зобов’язаний учасник зазначати іншу інформацію? 2. У разі не зазначення іншої інформації, як саме Учасник повинен оформити зазначену частину? 3. Які мінімальні вимоги до розділу «інша інформація______»?
Відповідь: Ні, Учасник не зобов’язаний зазначати іншу інформацію. Вказана графа дає Учаснику можливість надати іншу інформацію, яку він вважає важливою, зазначивши її після таблиці в складі єдиного документу. Учасник може не заповняти графу «Інша інформація», якщо не бажає надавати додаткову інформацію стосовно відповідного питання.
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:18
Дата відповіді: 04 лютого 2019 20:59
Пунктом 3.1. таблиці 1 додатку 1 тендерної документації встановлено вимогу «Довідка за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі наявності), про наявність досвіду виконання аналогічного договору (договору про надання юридичних послуг) протягом останнього року». Зазначена вимогу є порушенням принципу визначеного у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме недискримінація учасників. Статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» не передбачено норми щодо досвіту роботи «протягом останнього року». Взагалі вираз «протягом останнього року» не є чітким, що може призвести до невірного тлумачення його Замовником. Вимагаю усунути порушення в зазначеній в частині виключивши з вимоги вираз «протягом останнього року».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Вимогу Учасника задоволено. За результатами розгляду звернення підпункт 3.1 Таблиці 1. «Кваліфікаційні вимоги до учасників процедури закупівлі» Додатку 1 до тендерної документації до пункту внесено зміни щодо виключення словосполучення «протягом останнього року».
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:18
Дата відповіді: 04 лютого 2019 21:01
Замовником пунктом 1.2. таблиці 1 додатку 1 тендерної документації встановлено вимогу «документальне підтвердження наявності власного чи орендованого приміщення у межах відстані від Замовника, що задовольняє технічні вимоги». Прошу зазначити межі відстані від Замовника?, а також шановний Замовник прошу одночасно надати документальне обґрунтування встановлення зазначених меж відстані. Вважаю за доцільне нагадати вимоги статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Характер юридичних послуг, закупівля яких здійснюється в межах цієї закупівлі та відповідно до тендерної документації і проекту договору, можуть передбачати необхідність особистої присутності представника Виконавця за місцезнаходженням Замовника. У зв’язку з цим усунення такої вимоги неможливе, оскільки істотно вплине на предмет закупівлі, та на можливість здійснення закупівлі послуг, передбачених технічними вимогами до тендерної документації. Одним з головних принципів здійснення закупівель є ефективність. Проведення закупівлі лише частини необхідних послуг, або ділення предмету закупівлі на частини не сприятиме реалізації принципу ефективності.
З метою забезпечення принципу недискримінації учасників, відстань не може бути зазначена, оскільки, теоретично, це може створити необгрунтовані обмеження для потенційних Учасників. Критерієм, що дає можливість визначити межі відстані є відповідність технічним вимогам (можливість забезпечити прибуття представника Виконавця протягом визначеного часу).
Одночасно з цим, звертаємо увагу Учасників, що у відповідній вимозі тендерної документації не йде мова про місцезнаходження Учасника. Отже, обмеження Учасників за цим критерієм відсутні. Мова йде лише про наявність прав на приміщення, в якому могло б бути розміщене робоче місце представників Виконавця, які, за потреби, за Заявкою зможуть прибути за місцезнаходженням Замовника.
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:19
Дата відповіді: 04 лютого 2019 21:02
Пунктом 3 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, які зазначаються у тендерній документації. Замовником не встановлено зазначеної вимоги чим було порушено вимоги щодо складання тендерної документації.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: За результатами розгляду звернення та з власної ініціативи Технічні вимоги до предмета закупівлі доповнено положеннями щодо обов’язковості застосування заходів із захисту довкілля.
ТД
Дата подання: 01 лютого 2019 00:19
Дата відповіді: 04 лютого 2019 21:06
Проектом договору та технічним завданням Замовником встановлено вимогу про забезпечити прибуття представника Учасника за місцезнаходженням Замовника (36011, м. Полтава, проспект Першотравневий, 24) протягом 15 хвилин з моменту отримання відповідного завдання. Вважаю за необхідне, як приклад, звернути увагу Замовника на те, що діючим законодавством України передбачено прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події та прибуття наряду поліції на місце події протягом 10 хвилин, зазначені служби мають свої певні права під час руху до місця події. Таким чином, не зрозуміло чому Замовником встановлена така дискримінаційна вимога, протягом 15 хвилин? Як саме буде фіксуватись зазначений термін? Яким чином та ким визначається «характер послуги, який вимагає особистої присутності Учасника»? Можливо дійсно Замовнику потрібна екстрена (швидка) допомога адвокатів (як приклад -АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "Юридична компанія "КРЕДО" та Фізична особа - підприємець Таран Мар'яна Володимирівна (Юридична компанія "КРЕДО"), які протягом всього часу існування системи Prozorro надавали послуги з юридичного консультування Замовнику та розташовані у м. Полтава) від правоохоронців та аудиторської служби, оскільки таке ставлення до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» ставить питання, який чином виконується інше чинне законодавство України. Вимагаю усунути дискримінаційну вимогу, що є порушення статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» та слова «протягом 15 хвилин» замінити словами «у можливий найкоротший термін».
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Відповідно до положень Технічних вимог до предмета закупівлі та Проекту договору, визначено, що завдання (заявки) складаються Замовником самостійно. У них чітко вказується перелік послуг, що повинен надати Замовнику Виконавець. Строк виконання заявки визначається за домовленістю сторін, виходячи з розумних строків, протягом яких звичайно надаються відповідні послуги правового характеру. Отже, сторони договору вправі узгоджувати строк прибуття представника Виконавця, у випадках, коли це допускається характером необхідної послуги правового характеру. Вимога щодо часу прибуття може бути застосована ВИКЛЮЧНО у випадку, коли характер послуги вимагає особистої присутності представника Виконавця. Строк прибуття може бути зафіксовано шляхом встановлення тривалості з моменту подачі заявки до моменту прибуття представника Виконавця. Характер послуги визначається виходячи з положень чинного законодавства та можливості відкладення надання відповідної послуги. Тож, вважаємо, що прибуття у такі строки не може створювати обмеження для Учасників, так як обгрунтоване характером частини послуг, передбачених технічними вимогами.
У попередні періоди замовнику надавались юридичні послуги високої якості. У випадку, якщо шановний Учасник готовий надати юридичні послуги високої якості за меншу плату, пропонуємо надати відповідну тендерну пропозицію в порядку, передбаченому чинним законодавством та тендерною документацією.
Застосування виключно словосполучення «у можливий найкоротший термін» є недопустимим, оскільки створює правомірну можливість надавати юридичні послуги, якість яких не відповідатиме вимогам Замовника, вводитиме потенційних Учасників в оману щодо очікуваного рівня якості послуг, та порушить принцип ефективності закупівель.
Разом з тим, вказана вимога може бути задоволена частково. За результатами розгляду звернення та з власної ініціативи внесено зміни до технічних вимог до предмета закупівлі та проекту договору, які доповнено словами «у можливий найкоротший термін».
Тех вимоги
Дата подання: 01 лютого 2019 11:18
Дата відповіді: 04 лютого 2019 21:09
В Додатку 3 «ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» визначається перелік з 20 позицій, в яких вказано на напрями надання юридичних послуг. В подальшому визначено, що «сукупність вказаних послуг правового характеру становлять 1 юридичну послугу, що надається протягом 2019 року (до 31.12.2019). Вказана юридична послуга не обмежується кількістю годин, протягом яких будуть надаватись послуги правового характеру, передбачені цими Технічними вимогами. Кількісні характеристики юридичної послуги не обмежуються характером та асортиментом послуг. В рамках 1 юридичної послуги Замовник має право подавати завдання щодо надання послуг правового характеру, передбачених цими Технічними вимогами, необмежену кількість разів». Окрім того, в подальшому визначається, що «Під час визначення ціни послуги, що подається в складі тендерної пропозиції, Учасник визначає ціну на послугу, яку він пропонує надати за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на відрядження, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат, тощо». У потенційного Учасника виникає питання стосовно розрахунку собівартості послуг, обсяг яких є необмеженим. Зважаючи на викладене просимо визначити орієнтовний (запланований) обсяг послуг правового характеру на 2019 рік (кількісні характеристики, характер та асортимент (наприклад, - кількість судових спорів, стороною/третьою особою яких є Замовник; орієнтовна кількість договорів, вимог контрагентам, письмових консультацій, інших послуг, які планує подавати Замовник протягом 2019 року)). Також незрозуміло, яким чином здійснити визначення ціни на послугу, з урахуванням усіх своїх витрат на відрядження, якщо у Додатку 3 «ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» визначено, що: а) до послуги входить - участь від імені Замовника та спільно з представниками Замовника у переговорах, зустрічах, засіданнях, нарадах, зборах, предмет яких відноситься до юридичних послуг; б) витрати на відрядження додатково не оплачуються незалежно від їх кількості. За таких обставин доцільно внести до договору про надання послуг умови про відшкодування витрат на відрядження у випадках, узгоджених з Замовником. Також пропонуємо передбачити можливість проведення переговорів, зустрічей, засідань , нарад, зборів, в режимі відеоконференції.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: На жаль, визначити орієнтовний (запланований) обсяг послуг правового характеру на 2019 рік не вбачається за можливе, оскільки фактична кількість таких послуг, потреба в яких може виникнути, не обумовлена сталими факторами. Визначення орієнтовної кількості послуг шляхом екстраполяції показників попередніх років може ввести в оману потенційних Учасників та не відповідати реальним потребам Замовника. Існує можливість виключно скласти орієнтовний перелік видів послуг, потреба в яких може виникнути. Такий перелік складено, він міститься в тендерній документації.
Відшкодування витрат Виконавця за своїм характером носило б збільшення розміру витрат на виконання договору. Вказана ситуація суперечила б положенням частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до якої умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону переможця процедури закупівлі. Запропонована Учасником зміна не відноситься до виключень, дозволених законодавством, у зв’язку з чим така пропозиція не може бути прийнята. При цьому, з метою уникнення введення потенційних Учасників в оману, вказана ситуація однозначно відображена в тендерній документації.
Запропоновані Замовником Технічні вимоги до предмету закупівлі та Проект договору не виключають можливості проведення переговорів, зустрічей, засідань, нарад, зборів, в режимі відеоконференції. У зв’язку з вказаним, не вбачаємо за доцільне здійснювати окреме зазначення способів надання юридичних послуг у тендерній документації.
Тех вимоги
Дата подання: 01 лютого 2019 11:19
Дата відповіді: 04 лютого 2019 21:14
В Додатку 3 «ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» визначається, що «Виконавець надає послуги щомісячно згідно наданих завдань Замовником. Юридична послуга приймається частинами щомісячно, відповідно до умов договору, та оформлюється актом наданих послуг, що підписується обома Сторонами». Також вказано, що «Завдання (заявки) складаються Замовником самостійно. У них чітко вказується перелік послуг, що повинен надати Замовнику Виконавець. Строк виконання заявки визначається за домовленістю сторін, виходячи з розумних строків, протягом яких звичайно надаються відповідні послуг правового характеру». Отже, послуга приймається частинами щомісячно, на підставі отриманого від Замовника Завдання (заявки). Враховуючи наведене, у потенційного Учасника виникає питання стосовно того, чи будуть Завдання (заявки) складатися Замовником щомісячно (один раз на місяць), чи з іншою періодичністю. За таких обставин доцільно внести до договору про надання послуг умови про періодичність та порядок подання Завдання (Заявки).
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Завдання (Заявка) складається Замовником за потреби в наданні відповідних послуг. Тобто, можливі випадки подання кількох заявок на день або кількох заявок на місяць, в залежності від реально необхідного обсягу послуг та строків їх виконання. У зв’язку з вказаним, вважаємо, що внесення до договору умов щодо періодичності подання Завдань (Заявок) обмежить можливість Замовника надавати такі Завдання безпосередньо після виникнення потреби в отриманні юридичних послуг, та обмежить можливість Замовника надавати Завдання у кількості, що буде реально необхідна. Оскільки така зміна виключить можливість реалізації принципу ефективності закупівлі, Замовник на вбачає за можливе внесення відповідних змін до тендерної документації.
Проект Договору
Дата подання: 01 лютого 2019 11:20
Дата відповіді: 04 лютого 2019 21:17
Проект Договору, який складено Замовником, передбачає існування наступного пункту: «2.7. За завданням Замовника, у випадку, коли характер Послуг вимагає особистої присутності представника Учасника, Учасник зобов’язаний забезпечити прибуття свого представника за місцезнаходженням Замовника (36011, м. Полтава, проспект Першотравневий, 24) протягом 15 хвилин з моменту отримання відповідного завдання» При цьому, згідно з тендерною документацією, місцем надання послуг є Територія України. Вважаємо, що у мови п.2.7. Договору є дискримінаційними, оскільки обмежують коло можливих Учасників закупівлі за територіальною ознакою, визначаючи місцезнаходження Учасника територією в межах можливості дістатися до місцезнаходження Замовника (36011, м. Полтава, проспект Першотравневий, 24) протягом 15 хвилин. За таких обставин доцільно внести до договору про надання послуг умови можливість реагування на невідкладні Завдання (Заявки) Замовника шляхом проведення телефонних переговорів, або переговорів в режимі відеоконференції
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Звертаємо увагу Учасників, що у відповідній вимозі тендерної документації не йде мова про місцезнаходження Учасника. Отже, обмеження Учасників за цим критерієм відсутні, а відповідна вимога договору не є дискримінаційною, оскільки не обмежує коло можливих Учасників за адресою місцезнаходження. Мова йде лише про наявність прав на приміщення, в якому могло б бути розміщене робоче місце представників Виконавця, які, за потреби, за Заявкою зможуть прибути за місцезнаходженням Замовника.
Положення проекту договору не виключають можливості проведення телефонних переговорів, або переговорів в режимі відеоконференції.
Разом з тим, характер окремих юридичних послуг, закупівля яких здійснюється в межах цієї закупівлі та відповідно до тендерної документації і проекту договору, можуть потребувати особистої присутності представника Виконавця за місцезнаходженням Замовника, та не можуть бути відкладені (відстрочені). У зв’язку з цим усунення такої вимоги неможливе, оскільки істотно вплине на предмет закупівлі, та на можливість здійснення закупівлі послуг, передбачених технічними вимогами до тендерної документації. Одним з головних принципів здійснення закупівель є ефективність. Проведення закупівлі лише частини необхідних послуг, або ділення предмету закупівлі на частини не сприятиме реалізації принципу ефективності.
Розгорнути всі запитання: 13 Згорнути запитання

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-01-25-000953-c.b1
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРКОНСАЛТИНГ", Код ЄДРПОУ:41643167
Дата подання: 25 лютого 2019 16:48
Скарга на дискваліфікацію учасника та результати проведеного аукціону
Всі вимоги, визначені у ст. 16 вказаного закону АО «ЮРКОНСАЛТИНГ» були виконані у повному обсязі, що унеможливлює відхилення тендерної пропозиції учасника із найменшою ціною. На підставі викладеного, просимо скасувати дискваліфікацію учасника, визнати незаконними результати проведеного аукціону, притягнути до відповідальності винних осіб.
Документи
Рішення Органу оскарження: Відмовлено в задоволенні
Прийнято до розгляду: 28 лютого 2019 17:38
Рішення від 28.02.2019 № 2187 (+лист Замовнику).pdf
Дата публікації: 28 лютого 2019 17:38
Рішення від 18.03.2019 № 3005.pdf
Дата публікації: 21 березня 2019 20:13

Документи подані скаржником

25 лютого 2019 16:48
SCAN0002.PDF
26 лютого 2019 13:50
SCAN0003.PDF

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 13 лютого 2019 16:37

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРКОНСАЛТИНГ" 244 000,00
UAH
169 000,00
UAH
Документи
АО "ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС" 250 000,00
UAH
170 000,00
UAH
Документи
ТОВ Ревелін Інформейшн 240 000,00
UAH
199 000,00
UAH
Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПАРТНЕР'С" 250 000,00
UAH
200 000,00
UAH
Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "КРЕДО" 297 000,00
UAH
297 000,00
UAH
Документи

Публічні документи

11 лютого 2019 17:47
sign.p7s
11 лютого 2019 17:39
технічні вимоги 003.jpg
11 лютого 2019 17:39
технічні вимоги 002.jpg
11 лютого 2019 17:38
технічні вимоги 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
тендерна пропозиція 002.jpg
11 лютого 2019 17:38
тендерна пропозиція 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 016.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 015.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 014.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 013.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 012.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 011.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 010.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 009.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 008.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 007.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 006.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 005.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 004.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 003.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 002.jpg
11 лютого 2019 17:38
статут 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
протокол 003.jpg
11 лютого 2019 17:38
протокол 002.jpg
11 лютого 2019 17:38
протокол 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 007.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 006.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 005.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 004.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 003.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 002.jpg
11 лютого 2019 17:38
проект договору 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
паспорт 002.jpg
11 лютого 2019 17:38
паспорт 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
наказ 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
лист згода 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 008.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 007.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 006.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 005.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 004.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 003.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 002.jpg
11 лютого 2019 17:38
договір суборенди 001.jpg
11 лютого 2019 17:38
довідка.jpg
11 лютого 2019 17:37
довідка 001.jpg
11 лютого 2019 17:37
декларація 001.jpg
11 лютого 2019 17:37
витяг 001.jpg
11 лютого 2019 17:37
анкета 002.jpg
11 лютого 2019 17:37
анкета 001.jpg

Публічні документи

11 лютого 2019 18:38
sign.p7s
11 лютого 2019 18:35
Укрсоцбанк4_Договор.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Укрсоцбанк3_Договор.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Укрсоцбанк2_Договор.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Укрсоцбанк1_Договор.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Договор5_Каргогаз.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Договор4_Каргогаз.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Договор3_Каргогаз.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Договор2_Каргогаз.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Договор1_Каргогаз.jpeg
11 лютого 2019 18:35
тендерна пропозиція2.jpeg
11 лютого 2019 18:35
тендерна пропозиція1.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Свідоцтво_Орел.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Свідоцтво_Лященко.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Свідоцтво_Ивановский.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Свідоцтво_Зарубина.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Профайл_Орел.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Профайл_Лященко.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Профайл_Ивановский.jpeg
11 лютого 2019 18:35
Профайл_Зарубина.jpeg
11 лютого 2019 18:34
паспорт Гоменюк 2.jpeg
11 лютого 2019 18:34
Паспорт Гоменюк 1.jpeg
11 лютого 2019 18:34
Пасп Гоменюк 5.jpeg
11 лютого 2019 18:34
Пасп Гоменюк 4.jpeg
11 лютого 2019 18:34
пасп Гоменюк 3.jpeg
11 лютого 2019 18:34
наказ про призначення.jpeg
11 лютого 2019 18:34
договор аренды7.jpeg
11 лютого 2019 18:34
договор аренды6.jpeg
11 лютого 2019 18:34
договор аренды5.jpeg
11 лютого 2019 18:34
договор аренды4.jpeg
11 лютого 2019 18:34
договор аренды3.jpeg
11 лютого 2019 18:34
договор аренды2.jpeg
11 лютого 2019 18:34
договор аренды1.jpeg
11 лютого 2019 18:34
декларація.jpeg
11 лютого 2019 18:33
Анкета2.jpeg
11 лютого 2019 18:33
Анкета1.jpeg
11 лютого 2019 18:33
5 відгук.jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія договору (6).jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія договору (5).jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія договору (4).jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія договору (3).jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія договору (2).jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія договору (1).jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія акту (2).jpg
11 лютого 2019 18:33
4 копія акту (1).jpg

Публічні документи

07 лютого 2019 15:40
Договір стор. 7.jpg
07 лютого 2019 15:40
Договір стор. 6.jpg
07 лютого 2019 15:40
Договір стор. 5.jpg
07 лютого 2019 15:40
Договір стор. 4.jpg
07 лютого 2019 15:40
Договір стор. 3.jpg
07 лютого 2019 15:40
Договір стор. 2.jpg
07 лютого 2019 15:40
Договір стор. 1.jpg
07 лютого 2019 15:16
Статут_Партнерс (1).pdf
07 лютого 2019 15:16
Свідоцтво_Бєліченко.pdf
07 лютого 2019 15:16
свідоцтво пашковськ.jpg
07 лютого 2019 15:16
Паспорт Пашковський.jpg
07 лютого 2019 15:16
Паспорт Пашковськи.jpg
07 лютого 2019 15:16
Витяг_Партнерс. дфс.pdf
07 лютого 2019 15:16
Витяг_Партнерс дфс.pdf
07 лютого 2019 15:16
Виписка Партнерс_04.09.18.pdf
07 лютого 2019 15:16
Договор Полтава.pdf
07 лютого 2019 15:16
Тендерна документація.pdf

Публічні документи

11 лютого 2019 12:42
sign.p7s
11 лютого 2019 10:30
Проект договору.pdf
11 лютого 2019 10:30
Наказ.pdf
11 лютого 2019 10:30
Анкета контрагента.pdf
11 лютого 2019 10:30
Статут.pdf
11 лютого 2019 10:30
Тендерна пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРКОНСАЛТИНГ"
#41643167
Відхилено 169 000,00
UAH
15 лютого 2019 15:51
АО "ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС"
#41813031
Відхилено 170 000,00
UAH
15 лютого 2019 15:54
ТОВ Ревелін Інформейшн
#41112009
Відхилено 199 000,00
UAH
18 лютого 2019 13:41
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ПАРТНЕР'С"
#41665002
Відхилено 200 000,00
UAH
18 лютого 2019 13:43
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "КРЕДО"
#42010310
Переможець 297 000,00
UAH
19 лютого 2019 10:06

Документи

15 лютого 2019 15:51
sign.p7s

Документи

15 лютого 2019 15:53
sign.p7s

Документи

18 лютого 2019 13:41
sign.p7s

Документи

18 лютого 2019 13:43
sign.p7s

Документи

19 лютого 2019 10:06
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 19 лютого 2019 10:06

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "КРЕДО"
#42010310
297 000,00
UAH
Документи

Документи

19 лютого 2019 10:06
sign.p7s

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
22 березня 2019 10:49
Договір № 424.pdf укладений
22 березня 2019 10:49
sign.p7s зміни до договору
25 березня 2020 17:36
sign.p7s зміни до договору
11 січня 2020 09:25
Додаткова угода № 3 (2).pdf зміни до договору
11 січня 2020 09:25
sign.p7s зміни до договору
26 грудня 2019 17:22
ДУ №2 (1).pdf зміни до договору
26 грудня 2019 17:22
sign.p7s зміни до договору
07 листопада 2019 09:27
ДУ №1 (1).pdf зміни до договору
07 листопада 2019 09:27

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
07 листопада 2019
Дата публікації змін до договору:
07 листопада 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): У відповідності новій редакції Статуту (р.1 "Загальні положення", п 1.1), Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка перейменовано з 01.11.2019 р. у Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», який є правонаступником у повному обсязі всіх прав та обов’язків.
Номер договору про закупівлю: 424
Договір:
Номер додаткової угоди: 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
26 грудня 2019
Дата публікації змін до договору:
26 грудня 2019
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIIІ, для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року Сторони дійшли згоди продовжити строк дії Договору № 424 про закупівлю юридичних послуг від 22.03.2019р.та внести зміни до п. 12.1 розділу XII «Строк дії договору» і викласти його в наступній редакції: «п. 12.1. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання і діє до 31.03.2020 року, але в будь-якому випадку до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань.».
Номер договору про закупівлю: 424
Договір:
Номер додаткової угоди: 2
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
10 січня 2020
Дата публікації змін до договору:
11 січня 2020
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Продовження строку дії договору на наступний рік
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIIІ, для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року Сторони дійшли згоди збільшити ціну Договору на 59400,00 грн. (П'ятдесят дев'ять тисяч чотириста грн. 00 коп.) без ПДВ, що не перевищує 20 % ціни Договору, та внести зміни до пункту 4.1. Розділу IV «Ціна Договору», виклавши його в наступній редакції: «4.1. Ціна цього Договору становить 356400,00 грн. (Триста п’ятдесят шість чотириста грн. 00 коп.) без ПДВ.»
Номер договору про закупівлю: 424
Договір:
Номер додаткової угоди: 3
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 22 березня 2019 — 31 березня 2020
Сума оплати за договором: 356 400,00
UAH

Актуальні тендери

До пошуку