Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
Швидкозаморожувач плазми крові людини
Очікувана вартість
1 400 000,00 UAH
UA-2019-01-23-001599-b a11808ed72a84e30b4ec55f6fe2a50f2
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Тетяна Осетрова

+380487760242 oospk@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне Некомерційне підприємство "Одеська обласна станція переливання крові" Одеської обласної ради
Код ЄДРПОУ: 05480878
Місцезнаходження: 65039, Україна , Одеська обл., м. Одесса, Бісквітний провулок,2/3
Контактна особа: Тетяна Осетрова
+380487760242
oospk@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 23 січня 2019
Звернення за роз’ясненнями: до 28 січня 2019 14:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07 лютого 2019 14:00
Початок аукціону: 25 лютого 2019 12:57
Очікувана вартість: 1 400 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 7 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Вид предмету закупівлі: Товари


Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні


Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 штука
Швидкозаморожувач плазми крові людини
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 65039, Україна, Одеська область, Одеса, Провулок Бісквітний 2/3
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 березня 2019  —  31 травня 2019
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-01-23-001599-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМЕК", Код ЄДРПОУ:16481527
Дата подання: 24 січня 2019 18:44
Дискримінуючи та обмежуючи вимоги тендерної документації
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-23-001599-b
23.01.2019 року замовник оголосив закупівлю “Швидкозаморожувач плазми крові людини ” Вивчивши тендерну документацію ми виявили, що вона суттєво порушує законодавство України:
У Додатку 2 Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідна технічна специфікація до Тендерної документації містяться, зокрема:
«Не менше 4 полиць з індивідуальним охолодженням та анодними алюмінієвими пластинами: наявність.»;
«Великий дисплей: З відображенням графіку заморожування та сенсорною клавіатурою»;
«Внутрішня камера із нержавіючої сталі з закругленими кутами : наявність»;
та інші з переліку вимог.
Вказані вимоги містять характеристики, що не являють собою стандартні (витяг з абзацу 3 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” «…посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами…), а притаманні лише конструкційним особливостям (полиці з анодними алюмінієвими пластинами; Великий дисплей з відображенням графіку заморожування та сенсорною клавіатурою; Внутрішня камера з закругленими кутами) конкретної фірми виробника Angelatoni Lifescience s.r.l. (Італія) дистриб'ютором та уповноваженим представником якого є ТОВ “Ледум” (згідно поширених ТОВ “Ледум” у загально доступних джерелах інформації), а саме http://ledum.com.ua/457-457, що вказує однозначно на Швидкозаморожувач плазми PLASMAFORST 4 ITeM TM
Тобто, Тендерна документація містить вимоги, які порушують ст.ст. 3 та 22 ЗУ “Про публічні закупівлі”: Стаття 3. Принципи здійснення закупівель 1. Закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Стаття 22. Тендерна документація. 4.Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Згідно абзацу 3 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” (витяг з абзацу 3 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” «…Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент"…) замовник повинний надати документальне обґрунтування до кожної із таких застосованих вимог, або їх виключити.
Додатки: скан-копія з веб-сайту ТОВ “Ледум” http://ledum.com.ua/457-457
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
28 січня 2019 14:09
Умови тендерної документації розроблені відповідно до вимог Замовника з метою забезпечення якості компонентів крові, які заготовляються.
Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України Про публічні закупівлі - Тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію. При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики.
На виконання вимог п. 3 ч. 2 пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України Про публічні закупівлі тендерна документація містить вимоги до швидкозаморожувача плазми.
Крім цього, з метою уникнення обмеження конкуренції тендерна документація передбачає можливість надання еквівалентного товару.
Крім того, вивчивши ринок було виявлено, що швидкозаморожувачі плазми виробника KW (який має свого дистрибьютора в Україні) має нержавіючий корпус “із заокруглими кутами для легкої чистки”, дисплей на якому відображається графік та сенсорна клавіатура.
Таким чином, зазначені вимоги не обмежують конкуренцію.
Номер вимоги: UA-2019-01-23-001599-b.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМЕК", Код ЄДРПОУ:16481527
Дата подання: 25 січня 2019 17:14
Обмеження конкуренції
Вивчивши тендерну документацію на закупівлю “Швидкозаморожувач плазми крові людини ” ми виявили, що вона суттєво порушує законодавство України:
У Додатку 2 Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідна технічна специфікація до Тендерної документації встановлена дискримінаційна вимога: Горизонтальне розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування.
Розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування не має значення, що передбачено відповідною конструкцією обладнання призначеного для цих завдань. Про це уточнюється Комітетом Міністрів Ради Європи у останній щодо цього питання рекомендації від 1995 року (11-те видання, Рекомендація № R (95) 15): “... плазма повинна перебувати в певній конфігурації, яка забезпечує максимальну експозицію для процесу заморожування (наприклад, контейнери необхідно викладати горизонтально або у формувальних пристроях при вертикальному розміщенні)...”, яка відповідно вносить корективи до раніш наданої рекомендації від 1986 року (“Рекомендація № R (86)6 Комітету Міністрів державам-членам щодо керівних принципів для приготування, контролю якості та використання свіжозамороженої плазми (СЗП)”).
Таким чином, Тендерна документація містить вимоги, які порушують статтю 3 Закону України “Про публічні закупівлі”: «Закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.», а також статтю 22: «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.»
Просимо Замовника виключити вимогу щодо розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування “Горизонтальне” з Додатку 2 до Тендерної документації у зв’язку з обмеженням кола учасників шляхом встановлення дискримінаційної вимоги та відсутністю обґрунтування від Замовника її наявності
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
29 січня 2019 12:34
Стосовно звернення повідомляємо наступне:
1) У зверненні зазначено, що “Рекомендація № R (95) 15): ..., яка відповідно вносить корективи до раніш наданої рекомендації від 1986 року Рекомендація № R (86)6”. Це не відповідає дійсності. Рекомендація № R (86)6 Комітету Міністрів державам-членам щодо керівних принципів для приготування, контролю якості та використання свіжозамороженої плазми (СЗП) є окремою Рекомендацією. Рекомендація № R (95) 15 не вносить до неї жодних коректив.

2) У Рекомендації № R (95) 15 зазначено: “Під час заморожування плазми швидкість її охолодження повинна бути максимальною і в оптимальному випадку необхідно довести температуру до -30°С або нижче за 60 хвилин.
Досвід показав, що БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ХОЛОДИЛЬНИКА ПРИСКОРЕНОГО ЗАМОРОЖУВАННЯ для досягнення цієї температури знадобиться декілька годин. Цей час можна скоротити за допомогою наступного:
- плазма повинна перебувати в певній конфігурації, яка забезпечує максимальну експозицію для процесу заморожування (наприклад, контейнери необхідно викладати горизонтально або у формувальних пристроях при вертикальному розміщенні);
- занурення у середовище з дуже низькою температурою;
- якщо використовується рідке середовище, потрібно попередньо впевнитися, що розчинник не може проникнути у контейнер.”

Предметом закупівлі є швидкозаморожувач плазми (холодильник прискореного заморожування — в термінах Рекомендації № R (95) 15). Таким чином, це положення Рекомендації № R (95) 15 не застосовуються для цього типу обладнання.
Згідно Рекомендації № R (86)6 “ЩОДО КЕРІВНИХ ПРИНЦИПІВ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ, КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ТА ВИКОРИСТАННЯ СВІЖОЗАМОРОЖЕНОЇ ПЛАЗМИ (СЗП)”: “...Час повинен бути скороченим менш ніж до двох годин, а якщо можливо, до однієї години, за допомогою таких засобів: розподілення плазми тонким шаром (мішки укладаються пласко і не мають бути розташовані вертикально)...”.

Згідно пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України Про публічні закупівлі тендерна документація повинна містити посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.

На виконання пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України Про публічні закупівлі та Рекомендації № R (86)6 “ЩОДО КЕРІВНИХ ПРИНЦИПІВ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ, КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ТА ВИКОРИСТАННЯ СВІЖОЗАМОРОЖЕНОЇ ПЛАЗМИ (СЗП)” тендерна документація містить вимогу щодо горизонтального заморожування контейнерів з плазмою.

Крім того, вивчивши ринок було виявлено, що в Україні наявні щонайменше два виробники швидкозаморожувачів плазми крові, в яких заморожування контейнерів відбувається горизонтально — Angelatoni Life Science, Італія (дистрибьютор — ТОВ “Ледум” http://ledum.com.ua/457-457 ) та CLST, Автстрія (дистрибьютор — ТОВ “ОСЕЛЯ-ЮТ” http://osely.com.ua/index.php/uk/i/clst.html ).

Таким чином, умови тендерної документації не обмежують конкуренцію та не порушують законодавство України.

Номер вимоги: UA-2019-01-23-001599-b.b3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМЕК", Код ЄДРПОУ:16481527
Дата подання: 28 січня 2019 10:37
Вимога щодо надання роз’яснень
Для можливості виконання умов Тендерної документації просимо надати пояснення використання виразу «надати ОРИГІНАЛ…» у різних модифікаціях, що стосується подання документів з переліку наведеного у вимогах Додатку 2 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідна технічна специфікація».
Маємо зазначити, що згідно Статті 25. «Порядок подання тендерних пропозицій» Закону України «Про публічні закупівлі»: Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі.
Виходячи з вимог Закону застосування та надання ОРИГІНАЛІВ не передбачено.
У разі, якщо Замовник мав на увазі «завантаження необхідних документів … що містять технічній опис предмета закупівлі…» попередньо переведених в електронний вигляд (які були ОРИГІНАЛАМИ документів) то Замовник повинний надати пояснення щодо способу визначення ним оригінальності таких документів. Хочемо зазначити, що законодавством України не внормовано визначення оригінальності переведених в електронний вигляд документів.
Просимо привести Тендерну документацію у відповідність до вимог законодавства.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
29 січня 2019 12:36
У відповідь на звернення повідомляємо: з метою виконання вимоги Тендерної документації по наданню оригіналу документу учасник має надати кольорову скан-копію оригіналу документу із розбірливим текстом, чіткою печаткою (якщо застосовується) та підписом.
Номер вимоги: UA-2019-01-23-001599-b.b4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМЕК", Код ЄДРПОУ:16481527
Дата подання: 28 січня 2019 11:46
Обмежуючі вимоги тендерної документації
Ознайомившись з тендерною документацією на закупівлю “Швидкозаморожувач плазми крові людини ” виявили, що вона містить обмежуючі вимоги, які порушують статтю 22 Закону України “Про публічні закупівлі”.
У Додатку 2 до Тендерної документації встановлена обмежуюча вимога, яка передбачає наявність камери для замороження об’ємом понад 250 літрів.
Об’єм камери є суто конструкційною характеристикою певних типів швидкозаморожувачів, яка не має безпосереднього відношення до кінцевої мети використання швидкозаморожувачів плазми крові людини, що стосується кількості одночасного опрацювання контейнерів з плазмою крові. Деякі сучасні та технологічні швидкозаморожувачі контактного типу - камери для замороження зовсім не мають!
Виходячи з цього Замовник завідомо передбачає закупівлю обладнання побудованого на базі застарілих принципів і відповідно обмежує можливість запропонувати швидкозаморожувачі конструкції яких вже широко розповсюджено в Європі та Світі.
Просимо Замовника запобігти можливим корупційним діям і зловживанням та внести зміни до тендерної документації шляхом видалення вище вказаних вимог щодо корисного об’єму камери, оскільки ця вимога суттєво обмежує конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
30 січня 2019 09:11
Внесені зміни до тендерної документації

Документи подані скаржником

24 січня 2019 18:44
ЗАПИТ_1.docx

Документи

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2019-01-23-001599-b.b5
Статус:
Задоволено
Скаржник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХІМЕК", Код ЄДРПОУ:16481527
Дата подання: 01 лютого 2019 17:38
Скарга щодо вимог тендерної документації, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників
До органу оскарження: Антимонопольний комітет України 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45 Суб'єкт оскарження: Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «ХіМеК»; Код ЄДРПОУ: 16481527; 03035, м. Київ. вул. Кавказька, б.11, к.4; тел./факс: (044) 249-40-80; e-mail: chemek@i.kiev.ua Замовник: Комунальне Некомерційне підприємство "Одеська обласна станція переливання крові" Одеської обласної ради; Код ЄДРПОУ: 05480878; 65039, Україна, Одеська обл., м. Одеса, Бісквітний провулок, 2/3; тел: +380487760242; e-mail: oospk@ukr.net Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-23-001599-b Скарга щодо вимог тендерної документації, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників 23.01.2019 року замовник оголосив закупівлю “Швидкозаморожувач плазми крові людини ” Вивчивши тендерну документацію, яка оприлюднена ми виявили, що вона суттєво порушує законодавство України. У Додатку 2 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідна технічна специфікація» до Тендерної документації міститься перелік вимог, які не мають обґрунтування та не містять вираз "або еквівалент" (що є порушенням однієї з вимог абзацу третього частини другої статті 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” «…Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". …»). Застосування встановлених Замовником та наведених нижче вимог суперечить також основним принципам здійснення закупівель встановлених у статті 3 ЗУ “Про публічні закупівлі” (добросовісна конкуренція серед учасників; недискримінація учасників), а саме: По-перше: Вимога - «Корисний об’єм камери: Не менше 250 літрів.» Об’єм камери є суто конструкційною характеристикою певних типів швидкозаморожувачів, яка не має безпосереднього відношення до кінцевої мети використання швидкозаморожувачів плазми крові людини, що стосується кількості одночасного опрацювання контейнерів з плазмою крові. Деякі сучасні та технологічні швидкозаморожувачі - камери для замороження зовсім не мають! Виходячи з цього Замовник завідомо виключає можливість запропонувати швидкозаморожувачі, які широко розповсюджено в Європі та Світі тільки через те, що мають камеру менше 250 літрів, або її не мають. Стосовно цього питання Замовнику було подано вимогу UA-2019-01-23-001599-b.b4 від 28 січня 2019, яку з боку Замовника нібито задоволено але внесені зміни не набирають чинності у зв’язку з порушенням умов абзацу другого частини другої статті 23 ЗУ “Про публічні закупівлі”: «Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації.» щодо їх надання. По-друге: Вимога - «Розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування: Горизонтальне.» Розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування не має значення при дотриманні необхідних технологічних умов. Про можливість різного розміщення контейнерів з плазмою крові під час заморожування з рекомендаціями щодо часу та необхідних технологічних умов інформується у чинній рекомендації від 1995 року (Рекомендація № R (95) 15, стор. 168-169, Методи заморожування). У своїй відповіді Замовник щодо цього питання (Номер вимоги: UA-2019-01-23-001599-b.b2) посилається на документ від 1986 року (Рекомендація № R (86)6), що втратив свою актуальність (на час створення не існувало сучасних технологій зменшення розмірів необхідних для розміщення більшої кількості контейнерів в одиниці об’єму і відповідно швидкозаморожучів в їх сучасному вигляді). Положення Рекомендації № R (86)6) враховано та переглянуто у Рекомендації № R (95) 15 (стор. 45-46). На теперішній час в Україні із зареєстрованих швидкозаморожувачів плазми крові людини, які мають велику камеру та горизонтальне розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування (використовують застарілу технологію), залишилися лише виробництва Angelatoni Lifescience s.r.l. (Італія) (уповноважений представник ТОВ “Ледум”). Виходячи з цього Замовник свідомо обмежує коло учасників шляхом встановлення дискримінаційної вимоги. Хочемо звернути увагу також на те, що «Рекомендації» містять загальні рекомендації, а щодо способу розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування навіть в наказах МОЗ України, що стосуються компонентів крові до яких відноситься плазма, не встановлюються вимоги щоб не створювати дискримінаційні умови для виробників. По-третє: Вимоги - «Не менше 4 полиць з індивідуальним охолодженням та анодними алюмінієвими пластинами: наявність.»; «4 колеса для можливості пересування приладу у лабораторії (приміщенні): наявність.»; «Зовнішні двері з магнітним замком та ключем для попередження несанкціонованого доступу: наявність.»; «Інтегрований комп’ютер зі спеціальним програмним забезпеченням, що передбачає авторизацію персоналу, тобто, ідентифікацію оператора перед кожною процедурою: наявність.»; «Товщина ізоляційної панелі: Не менше 125 мм » однозначно вказують на конкретну модель фірми виробника Angelatoni Lifescience s.r.l. (Італія) (дистриб'ютором та уповноваженим представником якого є ТОВ “Ледум” згідно поширених ТОВ “Ледум” у загально доступних джерелах інформації, а саме http://ledum.com.ua/457-457, на Швидкозаморожувач плазми PLASMAFORST 4 ITeM TM), що є порушенням частини четвертої статті 22 ЗУ “Про публічні закупівлі”: «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.». По-четверте: Вимога - «Живлення: Трифазне, 400 V, 50 Гц» містить обмежуюче значення напруги, що не є стандартним для Державного Українського енергозабезпечення. Стандартною напругою для обладнання, що його використовує, згідно ДСТУ EN 61000-2-4:2017 для трифазного живлення є 380 В з допуском відхилення + 10 % /- 15 %. По-п’яте: Вимога - «надати оригінал…» у різних модифікаціях, що стосується подання документів з переліку наведеного у вимогах Додатку 2 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідна технічна специфікація» є порушенням частини першої статті 25 ЗУ “Про публічні закупівлі”: «Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі.». Виходячи з вимог ЗУ “Про публічні закупівлі” до уваги приймається подана учасником виключно інформація, надання оригіналів не передбачено. ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ХіМеК» є дистриб'ютором та уповноваженим представником виробника швидкозаморожувачів плазми крові KW Apparecchi Scientifici S.R.L. Швидкозаморожувачі пройшли оцінку відповідності технічному регламенту щодо медичних виробів (Підтвердження додається) та відповідають всім вимогам тендерної документації крім встановлених Замовником обмежуючих вимог, які не мають обґрунтування та/або не містять вираз "або еквівалент". Таким чином Замовник порушує законодавство України та права ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ХіМеК». Враховуючи вище зазначене, спираючись на статті ЗУ “Про публічні закупівлі” ПРОШУ: 1. Прийняти скаргу до розгляду; 2. Зобов'язати Замовника виключити дискримінаційну вимогу: Корисний об’єм камери; 3. Зобов'язати Замовника виключити дискримінаційну вимогу: Розміщення контейнерів з плазмою під час заморожування; 4. Зобов'язати Замовника виключити дискримінаційні вимоги щодо наявності конкретних конструкційних особливостей Швидкозаморожувача плазми PLASMAFORST 4 ITeM TM: Не менше 4 полиць з індивідуальним охолодженням та анодними алюмінієвими пластинами; 4 колеса для можливості пересування приладу у лабораторії (приміщенні); Зовнішні двері з магнітним замком та ключем для попередження несанкціонованого доступу; Інтегрований комп’ютер зі спеціальним програмним забезпеченням, що передбачає авторизацію персоналу, тобто, ідентифікацію оператора перед кожною процедурою; Товщина ізоляційної панелі: Не менше 125 мм; 5. Зобов'язати Замовника застосовувати значення напруги живлення стандартне для Державного Українського енергозабезпечення згідно чинного ДСТУ EN 61000-2-4:2017; 6. Зобов'язати Замовника при встановлені необхідних характеристик виконувати всі вимоги абзацу третього частини другої статті 22 ЗУ “Про публічні закупівлі”, що згадуються в межах скарги; 7. Зобов'язати Замовника виключити вимоги щодо надання оригіналів; 8. Зобов'язати Замовника внести зміни до Тендерної документації для приведення її у відповідність до вимог статей ЗУ “Про публічні закупівлі”. ДОДАТКИ: 1. Платіжне доручення; 2. Рекомендація № R (95) 15; Посібник з підготовки, використання та забезпечення якості «КОМПОНЕНТИ КРОВІ»; Європейське управління якості лікарських засобів та охорони здоров'я (EDQM) 19-та редакція, 2017) (Recommendation No. R (95) 15; Guide to the preparation, use and quality assurance of «BLOOD COMPONENTS»; EDQM 19th Edition 2017) мовою оригіналу; 3. Витяг з Рекомендації № R (95) 15 від 2017 року (Переклад стор. 45-47 та розділу «Методи заморожування» стор. 168-169); 4. Витяг з Рекомендації № R (86)6 від 1986 року (Переклад розділу «Заморожування»); 5. Витяг з веб-сторінки http://ledum.com.ua/457-457, на Швидкозаморожувач плазми PLASMAFORST 4 ITeM TM; 6. Декларація KW Apparecchi Scientifici S.R.L. Директор ____________ Ічкаленко Р.В.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволено
Прийнято до розгляду: 06 лютого 2019 15:23
Рішення від 05.02.2019 № 1223 + лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 06 лютого 2019 15:22
Рішення від 19.02.2019 № 1787.pdf
Дата публікації: 22 лютого 2019 17:14

Документи подані скаржником

01 лютого 2019 17:38
СКАРГА.pdf
01 лютого 2019 17:38
1_Платіжне доручення.pdf
01 лютого 2019 17:38
2_Рекомендація № R (95)15.pdf
01 лютого 2019 17:38
5_Витяг з веб-сторінки.pdf
01 лютого 2019 17:38
6_KW_declaration_7.pdf

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 26 лютого 2019 13:13
Коментар щодо відміни: 2 розділу 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Документи:
26 лютого 2019 13:13
Електронний цифровий підпис
26 лютого 2019 13:12
Протокол про відміну торгів.pdf

Актуальні тендери

До пошуку