Виготовлення та монтаж шумозахисної кутової кабіни для проведення аудіометричних досліджень в медичному закладі за адресою: вул. Митрополита А. Шептицького, 5, Дніпровського району м. Києва
Очікувана вартість
29 995,00 UAH
UA-2018-12-21-002095-c 392b50da113043cdb835893786a3c0c9
Спрощена/Допорогова закупівля    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно - діагностичний центр Дніпровського району м. Києва"
Код ЄДРПОУ: 26188952
Вебсайт: http://health.kiev.ua
Місцезнаходження: 02002, Україна , Київська обл., Київ, вул. Митрополита А . Шептицького ,5
Контактна особа: Седченко Ірина Володимирівна
380445177018
plankdc@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 21 грудня 2018
Звернення за роз’ясненнями: до 24 грудня 2018 20:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 26 грудня 2018 11:00
Очікувана вартість: 29 995,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 152,97 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,51 %

Інформація про предмет закупівлі

. Вимоги до кваліфікації Учасників та спосіб їх підтвердження.

Учасник на етапі «Очікування пропозицій» до завершення строку подачі пропозицій повинен надати в електронному (сканованому) вигляді документи наведені нижче.

1) Пропозицію, яка включає:
- розрахункові кошторисні документи (зведений, локальний кошторис, договірна ціна, відомість ресурсів, інше) відповідно до заявленого дефектного акту.
Кошторисна документація має бути розроблена в програмному комплексі АВК-5 (або аналог) версія 3.2.2 (не нижче) та додатково у форматі word, скріплена печаткою та підписана організацією-Учасником, а також підписом та печаткою сертифікованого інженера-проектувальника) у складі: (документи завіряються фірмою та інженером-проектувальником):
- договірної ціни,
- зведеного кошторисного розрахунку вартості ремонту з пояснювальною запискою
- локальних кошторисів;
- відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку;
- розрахунок кошторисного прибутку;
- розрахунок адміністративних витрат;
- розрахунок заробітної плати.
Кошторисна документація має бути розрахована згідно змін та положень ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» від 17.01.2017 № 1817.

2) довідку про наявність персоналу відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід за формою
№ з/п Посада (робоча професія) Кількість Штатний/найманий працівник
1 2 3 4


3) довідку про наявність інженерно – технічних працівників, які мають необхідні знання та досвід за формою
№ з/п Посада П.І.Б. Штатний/найманий Кваліфікація Досвід роботи на займаній посаді (років)
4) довідку в довільній формі про наявність механізмів та обладнання, необхідних для виконання робіт, визначених у технічному завданні

5) копію ліцензії/дозволу Учасника конкурсних торгів на право виконання будівельно-монтажних робіт з додатками; (завірені належним чином)

6) копію кваліфікаційного сертифікату сертифікованого інженера-проектувальника в частині кошторисної документації. Інженер-проектувальник має бути в штаті Учасника або інше підтвердження трудових відносин з ним; (завірені інженером-проктувальником)

7) копію свідоцтва про державну реєстрацію або копію витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; (завірені належним чином)

8) копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або витяг з реєстру платників ПДВ (якщо Учасник є платником ПДВ) або платника єдиного податку (якщо Учасник є платником єдиного податку); (завірені належним чином)

9) Копія фінансової звітності за останній звітній період з відміткою органу статистики (або копія квитанції про підтвердження подачі звітності в електронному вигляді):
- Балансу підприємства учасника (Форма №1);
- Звіту про фінансові результати учасника (Форма №2);

10) Довідка підприємства в довільній формі або уповноваженого органу про те, що учасник не зареєстрований в офшорних зонах.

11) Оригінал або нотаріально завірена копія довідки (або витягу) уповноваженого органу про відсутність підприємства учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справах про банкрутство, стосовно суб’єкта підприємницької діяльності, щодо якого запитується інформація.*
або документу отриманого в електронній формі за он-лайн запитом юридичної або фізичної особи про видачу довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (що видається у порядку згідно Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство затвердженого Наказом міністерства юстиції №441/5 від 27.03.2015)* (підтвердження даної інформації перевірятиметься у Єдиному реєстрі підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, доступ до якого є вільним).
*-документ повинен бути датованим не більше місячної давнини відносно дати початку прийому пропозицій

12) заповнену «Форму пропозиції» в довільній формі;

13) у вигляді листа в довільній формі надати контактні дані компанії-Учасника (з зазначенням реквізитів Учасника: назви, коду ЄДРПОУ, місцезнаходження, поштова адреса, телефони, електронної адреси, відомості про контактну особу (П.І.П, посада, контактний телефон);

14) гарантійний лист Учасника, який підтверджує надання Учасником Замовнику копій всіх вищезазначених документів у паперовому вигляді, оформлених належним чином, у разі визнання його переможцем, протягом 3 робочих днів з дати визнання його переможцем електронної закупівлі;

15) підтвердження можливості виконання робіт без отримання авансового платежу;
16)підтвердження можливості виконувати роботи за умов відстрочки платежу до 60 календарних днів з моменту підписання акту виконаних робіт;

17) переможець, незалежно від терміну проведення робіт, закуповує обладнання та матеріали по цінах на час проведення державної закупівлі.

18)проект договору скріплений підписом та печаткою уповноваженої особи учасника, що підтверджує погодження учасника з основними умовами договору;

19) Документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів цінової пропозиції, договору підряду та актів виконаних робіт: (наказ (розпорядження) та копія протоколу установчих (загальних) зборів), Статут або витяг зі Статуту (перша сторінка, сторінка(и) з переліком видів діяльності підприємства, сторінка (и) щодо повноважень директора та загальних зборів (акціонерів та /або учасників) та остання сторінка);

20) Сертифікати якості, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи та протоколи випробувань на: 1) основні будівельні матеріали (піна монтажна, герметик, фарба, тощо); 2) ПВХ профіль; 3) фурнітуру; 4) ПВХ конструкції. Всі документи мають бути чинними на момент проведення закупівлі; на матеріальні ресурси, які застосовуються в даній закупівлі.

21) оригінал довідки (виданою уповноваженою організацією) про те, що службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері закупівель корупційного правопорушення; (оригінал довідки, не більше місячної давнини)

22) довідку про постачальників виробів та матеріалів за формою:

Назва товару Постачальник (виробник) Сертифікат відповідності Санітарно-гігієнічний висновок
1 2 3 4


23) в обов’язковому порядку, на етапі надання пропозицій, надати Замовнику зразок конструкції, яку Учасник планує використовувати при проведенні робіт.

Якщо документи, які вимагаються у складі пропозиції не передбачені для Учасника законодавством України, Учасник повинен надати довідку у довільній формі про те, що ці документи не подаються з посиланням на відповідні норми законодавства України. Учасник повинен передбачити заходи щодо захисту довкілля.

Всі довідки, повинні бути складені на бланку підприємства-Учасника з обов’язковим зазначенням вихідного номера, за підписом керівника підприємства та печаткою (у разі наявності), а копії документів належним чином завірені (завірені належним чином або органом який їх видав).

5. Інша інформація:
Якщо пропозиція закупівлі учасника містить не всі види робіт або зміну обсягів та складу робіт згідно з документацією закупівлі, або відсутня взагалі - ця пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам документації закупівлі, та відхиляється Замовником.


Додатки до документації:
Додаток № 1 – проект договору
Додаток № 2 – технічні вимоги до конструкцій
Виготовлення, доставка, розвантажувальні роботи, підняття на поверхи та вивіз будівельного сміття входить в вартість закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Виготовлення та монтаж шумозахисної кутової кабіни для проведення аудіометричних досліджень в медичному закладі за адресою: вул. Митрополита А. Шептицького, 5, Дніпровського району м. Києва
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 02002, Україна, Київська область, Київ, вул.Митрополита Андрея Шептицького 5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2019  —  30 січня 2019
ДК 021:2015: 45223800-4 — Монтаж і зведення збірних конструкцій

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

21 грудня 2018 15:34
ДОГОВІР ПІДРЯДУ.doc
21 грудня 2018 15:33
24_ДЦ_ДФ_2-1-1.xls
21 грудня 2018 15:33
Тех.вимоги до конструкц. шумозахис. каб..docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Технічні вимоги
Дата подання: 22 грудня 2018 12:29
Доброго дня, додайте будь ласка хоча б приблизні розміри та схему розміщення для більш точного прорахунку, дякую!
Відповідь відсутня

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 26 грудня 2018 11:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ " АРКАДА-ПЛАСТ 29 991,16
UAH з ПДВ
29 991,16
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

26 грудня 2018 10:26
пожежний сертифікат WDS.pdf
26 грудня 2018 10:26
Сертифікат склопакети.pdf
26 грудня 2018 10:26
Свідоцтво ПДВ.pdf
26 грудня 2018 10:26
свідоцство едрпоу.pdf
26 грудня 2018 10:26
довідки банку 04 12 18.pdf
26 грудня 2018 10:26
Довідка Корупція.pdf
26 грудня 2018 10:26
Довідка МВС.pdf
26 грудня 2018 10:26
квітанція фінзвіт 2018.pdf
26 грудня 2018 10:26
фінансовий звіт 9 міс.pdf
26 грудня 2018 10:26
Посвідчення з ОП та ТБ.pdf
26 грудня 2018 10:26
Проект договору.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл паперовий вигляд 1072.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл без авансу 1071.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл захист довкілля1070.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл фінансовий звіт 1069.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл незмінність цін 1067.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл ліцензія 1068.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл ітр й працівники 1078.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл обладнання.pdf
26 грудня 2018 10:26
гл креслення кабіни 1084.pdf
26 грудня 2018 10:26
кошторис.pdf
26 грудня 2018 10:26
пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ " АРКАДА-ПЛАСТ
#21662878
Переможець 29 991,16
UAH з ПДВ
26 грудня 2018 15:18

Документи

26 грудня 2018 15:17
Протокол 241.docx

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 26 грудня 2018 15:18

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ " АРКАДА-ПЛАСТ
#21662878
29 991,16
UAH з ПДВ
Документи

Документи

26 грудня 2018 15:17
Протокол 241.docx

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
рис6.jpeg укладений
09 січня 2019 16:22
рис5.jpeg укладений
09 січня 2019 16:22
рис4.jpeg укладений
09 січня 2019 16:22
рис3.jpeg укладений
09 січня 2019 16:22
рис2.jpeg укладений
09 січня 2019 16:22
рис.jpeg укладений
09 січня 2019 16:22

Актуальні тендери

До пошуку