Лот 1 – Яловичина охолоджена (вирізка), Яловичина охолоджена (крупний шматок); Лот 2 – Свинина охолоджена (вирізка), Свинина охолоджена (крупний шматок); Лот 3 – Печінка яловича охолоджена; Лот 4 – Курятина охолоджена (четверть), Курятина охолоджена (філе)
Очікувана вартість
1 176 648,00 UAH
UA-2018-12-10-000830-c 5603a158189e41f58418df323dfe2f38
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: КУ "Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Код ЄДРПОУ: 02125496
Місцезнаходження замовника: 39623, Україна, Полтавська обл., м. Кременчук, Вул. Лізи Чайкіної, 33
Контактна особа замовника: Іван Гальченко
+380987210133
krem_ped_k@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 17 грудня 2018 00:00
Оскарження умов закупівлі: до 23 грудня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 грудня 2018 00:00
Очікувана вартість: 1 176 648,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

ДК 021:2015, код 15110000-2 - М’ясо (Лот 1 – Яловичина охолоджена (вирізка), Яловичина охолоджена (крупний шматок); Лот 2 – Свинина охолоджена (вирізка), Свинина охолоджена (крупний шматок); Лот 3 – Печінка яловича охолоджена; Лот 4 – Курятина охолоджена (четверть), Курятина охолоджена (філе)

Документація

Тендерна документація

10 грудня 2018 10:49
Електронний цифровий підпис
10 грудня 2018 10:48
ТД.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо технічних, якісних характеристик предмета закупівлі
Дата подання: 16 грудня 2018 17:18
Дата відповіді: 18 грудня 2018 10:35
Доброго дня! Шановний Замовнику! У тендерній документації в Розділі 1 прописано: "Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з: інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям; інформацією щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону; інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Поясніть, будь ласка, чи необхідно учаснику самостійно надавати технічну специфікацію предмета закупівлі за лотами, так як у Додатку 3 до тендерної документації відсутня така інформація. Чи, можливо, необхідно надати копію декларації виробника з конкретним ГОСТ, ТУ або ДСТУ, що буде вважатися Замовником підтвердженням необхідних технічних вимог? Дякуємо!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Учасники закупівлі повинні надати всі документи які вимагаються в тендерній документації, в тому числі учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним вимогам до предмета закупівлі визначеним у тендерній документації.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.a3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Дата подання: 08 січня 2019 15:05
ВИМОГА
27 грудня 2018 року відбувся аукціон на закупівлю товару до КУ "Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"

1) Тендерний комітет Ухвалили: Визнати пропозицію, надану ФОП Скобель О.В. переможцем з вказаної закупівлі. Ми не погоджуємося із рішенням тендерного комітету :
Відповідно до розділу Оцінка тендерної пропозиції п.2 Інша інформація - У складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі;
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав надає лист Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області – про середні споживчі ціни станом на листопад 2018, але дана закупівлі була оголошена 10 грудня 2018 року, тому даний документ не підходить.
Таким чином, тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає умовам тендерній документації та має бути відхилена. Просимо замовника усунути допущене порушення. У випадку незадоволення нашої вимоги ми будемо вимушені звернутися з оскарженням рішення замовника до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2019 17:42
Відповідно до ч. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції», у складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі.
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав довідку Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області про середні споживчі ціни від 12 грудня 2018 року № 12/12-1. Закупівлю оголошено в грудні 2018 року, тому даний документ повністю відповідає умовам тендерної документації, адже датований місяцем оголошення закупівлі.
Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.a4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП Зубов Олександр Олександрович, Код ЄДРПОУ:2591203474
Дата подання: 08 січня 2019 18:14
Щодо визнання переможця за лотом 3
Шановний Замовнику! Відповідно Інструкції з підготовки тендерної пропозиції учасник процедури закупівлі повинен надати: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). У публічних документах визначеного Вами переможця за лотом 3 - ФОП Мазаратій Н.І. відсутня відповідна технічна специфікація чи опис предмета закупівлі за лотом. Це є невідповідністю тендерної документації учасника ФОП Мазаратій Н.І. тендерній документації Замовника. Крім того, у тендерній документації Замовника зазначено, що в разі відхилення ціни пропозиції більше, ніж на 30% в сторону збільшення або зменшення від середньозважених цін, вказаних в довідці (яку надає учасник процедури закупівлі), Замовник має право відхилити таку тендерну пропозицію та відмовити учаснику в підписанні договору з метою необгрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції. ФОП Мазаратій Н.І. надала свою цінову пропозицію за лотом № 3 зменшену більше, ніж на 30% від ціни вказаної у довідці, яку вона надає в складі своєї тендерної пропозиції. Таким чином, тендерна попозиція ФОП Мазаратій Н.І. не відповідає вимогам Замовника в частині формування ціни за лотом. Просимо Замовника виправити допущене порушення та скасувати своє рішення щодо визнання переможцем за лотом № 3 ФОП Мазаратій Н.І. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2019 17:56
Відповідно до ч. 6 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати:
- лист про дотримання вимог зазначених у Додатку №3 до тендерної документації.
В Додатку 3 до тендерної документації міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
У складі тендерної пропозиції ФОП МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі у відповідності до Додатку 3 (файл «технічка»).
В тендерній документації вказано, що в разі відхилення цін більше, ніж на 30% в сторону збільшення або зменшення від середньозважених цін, вказаних в довідці, замовник має право відхилити таку тендерну пропозицію. В тендерній документації відсутній обов’язок відхиляти тендерну пропозицію учасника з вказаних вище підстав. Наявність прав у замовника не зобов’язує тендерний комітет відхиляти учасника. Замовник не скористався правом визначеним в тендерній документації.
Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "ВКФ"МІГ", Код ЄДРПОУ:36194975
Дата подання: 08 січня 2019 14:28
Щодо визнання переможця за лотом 4
Шановний Замовнику! Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п.1 тендерної документації містить наступні положення: учасник в складі своєї тендерної пропозиції повинен надати інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). В публічних документах визначеного Вами переможця ФОП Мазаратій Н.І. відсутня відповідна технічна специфікація чи опис предмета закупівлі, що є невідповідністю тендерної пропозиції учасника тендерній документації Замовника. Прохаємо замовника виправити допущене порушення. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2019 17:57
Відповідно до ч. 6 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати:
- лист про дотримання вимог зазначених у Додатку №3 до тендерної документації.
В Додатку 3 до тендерної документації міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
У складі тендерної пропозиції ФОП МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі у відповідності до Додатку 3 (файл «технічка»).
Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Дата подання: 08 січня 2019 15:04
ВИМОГА
27 грудня 2018 року відбувся аукціон на закупівлю товару до КУ "Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"

1) Тендерний комітет Ухвалили: Визнати пропозицію, надану ФОП Скобель О.В. переможцем з вказаної закупівлі. Ми не погоджуємося із рішенням тендерного комітету :
Відповідно до розділу Оцінка тендерної пропозиції п.2 Інша інформація - У складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі;
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав надає лист Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області – про середні споживчі ціни станом на листопад 2018, але дана закупівлі була оголошена 10 грудня 2018 року, тому даний документ не підходить.
Таким чином, тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає умовам тендерній документації та має бути відхилена. Просимо замовника усунути допущене порушення. У випадку незадоволення нашої вимоги ми будемо вимушені звернутися з оскарженням рішення замовника до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2019 17:44
Відповідно до ч. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції», у складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі.
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав довідку Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області про середні споживчі ціни від 12 грудня 2018 року № 12/12-1. Закупівлю оголошено в грудні 2018 року, тому даний документ повністю відповідає умовам тендерної документації, адже датований місяцем оголошення закупівлі.

Документи подані скаржником

08 січня 2019 15:05
вимога.docx

Документи подані скаржником

08 січня 2019 15:04
вимога.docx

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-12-10-000830-c.c5
Статус:
Залишено без розгляду
Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Дата подання: 14 січня 2019 17:20
Скарга на дії (бездіяльність) Замовника процедури відкритих торгів
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 10.12.18 року в системі PROZORRO Замовник - КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА й"було оголошено відкриті торги на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (4 лоти). В закупівлі за лотами 1,2 взяли участь такі учасники: 1) Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович 2) ФОП Скобель О.В. 3) ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА. 4) ФОП Зубов О.О. 04.01.2019 Замовником (КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА) визначено переможцем ФОП Скобель О.В. у лотах 1 та 2. Однак, визначивши переможцем ФОП Скобель О.В., Замовник порушив наші права як учасника торгів, на справедливий та неупереджений розгляд пропозицій учасників. Адже тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає вимогам тендерної документації та суперечить Закону України «Про публічні закупівлі», наприклад: 1) Щодо відсутності підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні Відповідно до п. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» на підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Процедуру закупівлі оголошено10.12.18 року, а отже у підтверджуючому документі має бути вказана інформація про ціни на грудень 2018 рік. ФОП Скобель О.В. в складі пропозиції надано довідку Головного управління статистики у Полтавській області про ціни у листопаді 2018 року, всупереч вимогам тендерної документації. До того ж у наданій довідці наявне застереження, що вказані ціни не можна використовувати для цілей згідно Закону України «Про публічні закупівлі». Отже, в складі пропозиції ФОП Скобель О.В. відсутня довідка або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Керуючись викладеним, ПРОСИМО 1) Прийняти дану скаргу до розгляду. 2) Призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою. 3) Додатково перевірити тендерну пропозицію ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2), та визнати такою, що не відповідає технічним вимогам, встановлених тендерною документацією та Закону України «Про публічні закупівлі». 4) Визнати неправомірним та зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення переможцем ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2). Додатки: 1. Платіжне доручення у сумі 5000,00 гривень за подання скарги з відміткою про зарахування коштів в дохід бюджету.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду
Рішення від 17.01.2019 № 534.pdf
Дата публікації: 17 січня 2019 17:47
Номер скарги: UA-2018-12-10-000830-c.c6
Статус:
Виконано Замовником
Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Дата подання: 14 січня 2019 17:23
Скарга на дії (бездіяльність) Замовника процедури відкритих торгів
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 10.12.18 року в системі PROZORRO Замовник - КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА й"було оголошено відкриті торги на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (4 лоти). В закупівлі за лотами 1,2 взяли участь такі учасники: 1) Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович 2) ФОП Скобель О.В. 3) ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА. 4) ФОП Зубов О.О. 04.01.2019 Замовником (КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА) визначено переможцем ФОП Скобель О.В. у лотах 1 та 2. Однак, визначивши переможцем ФОП Скобель О.В., Замовник порушив наші права як учасника торгів, на справедливий та неупереджений розгляд пропозицій учасників. Адже тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає вимогам тендерної документації та суперечить Закону України «Про публічні закупівлі», наприклад: 1) Щодо відсутності підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні Відповідно до п. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» на підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Процедуру закупівлі оголошено10.12.18 року, а отже у підтверджуючому документі має бути вказана інформація про ціни на грудень 2018 рік. ФОП Скобель О.В. в складі пропозиції надано довідку Головного управління статистики у Полтавській області про ціни у листопаді 2018 року, всупереч вимогам тендерної документації. До того ж у наданій довідці наявне застереження, що вказані ціни не можна використовувати для цілей згідно Закону України «Про публічні закупівлі». Отже, в складі пропозиції ФОП Скобель О.В. відсутня довідка або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Керуючись викладеним, ПРОСИМО 1) Прийняти дану скаргу до розгляду. 2) Призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою. 3) Додатково перевірити тендерну пропозицію ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2), та визнати такою, що не відповідає технічним вимогам, встановлених тендерною документацією та Закону України «Про публічні закупівлі». 4) Визнати неправомірним та зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення переможцем ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2). Додатки: 1. Платіжне доручення у сумі 5000,00 гривень за подання скарги з відміткою про зарахування коштів в дохід бюджету.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 16 січня 2019 17:02
Рішення від 16.01.2019 № 468 (+лист Замовнику).pdf
Дата публікації: 16 січня 2019 17:02
Рішення від 01.02.2019 № 1119.pdf
Дата публікації: 06 лютого 2019 17:50

Документи подані скаржником

Документи Органу Оскарження

Документи подані скаржником


Документи подані замовником

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лот 1 – Яловичина охолоджена (вирізка), Яловичина охолоджена (крупний шматок)
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 427 200,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 136,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 27 грудня 2018 11:35
Закінчення: 27 грудня 2018 12:08
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

1200 кг.
Яловичина охолоджена (вирізка)
ДК 021:2015: 15110000-2 — М’ясо
Дата доставки: до 31 грудня 2019 00:00
1320 кг.
Яловичина охолоджена (крупний шматок)
ДК 021:2015: 15110000-2 — М’ясо
Дата доставки: до 31 грудня 2019 00:00

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Скарги до лоту

Номер скарги: UA-2018-12-10-000830-c.c5
Статус:
Залишено без розгляду
Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Дата подання: 14 січня 2019 17:20
Скарга на дії (бездіяльність) Замовника процедури відкритих торгів
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 10.12.18 року в системі PROZORRO Замовник - КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА й"було оголошено відкриті торги на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (4 лоти). В закупівлі за лотами 1,2 взяли участь такі учасники: 1) Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович 2) ФОП Скобель О.В. 3) ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА. 4) ФОП Зубов О.О. 04.01.2019 Замовником (КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА) визначено переможцем ФОП Скобель О.В. у лотах 1 та 2. Однак, визначивши переможцем ФОП Скобель О.В., Замовник порушив наші права як учасника торгів, на справедливий та неупереджений розгляд пропозицій учасників. Адже тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає вимогам тендерної документації та суперечить Закону України «Про публічні закупівлі», наприклад: 1) Щодо відсутності підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні Відповідно до п. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» на підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Процедуру закупівлі оголошено10.12.18 року, а отже у підтверджуючому документі має бути вказана інформація про ціни на грудень 2018 рік. ФОП Скобель О.В. в складі пропозиції надано довідку Головного управління статистики у Полтавській області про ціни у листопаді 2018 року, всупереч вимогам тендерної документації. До того ж у наданій довідці наявне застереження, що вказані ціни не можна використовувати для цілей згідно Закону України «Про публічні закупівлі». Отже, в складі пропозиції ФОП Скобель О.В. відсутня довідка або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Керуючись викладеним, ПРОСИМО 1) Прийняти дану скаргу до розгляду. 2) Призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою. 3) Додатково перевірити тендерну пропозицію ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2), та визнати такою, що не відповідає технічним вимогам, встановлених тендерною документацією та Закону України «Про публічні закупівлі». 4) Визнати неправомірним та зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення переможцем ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2). Додатки: 1. Платіжне доручення у сумі 5000,00 гривень за подання скарги з відміткою про зарахування коштів в дохід бюджету.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду
Рішення від 17.01.2019 № 534.pdf
Дата публікації: 17 січня 2019 17:47

Документи подані скаржником

Документи Органу Оскарження

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 27 грудня 2018 12:08

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Зубов Олександр Олександрович 390 600,00
UAH з ПДВ
390 600,00
UAH з ПДВ
Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА 341 157,60
UAH з ПДВ
341 157,60
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Скобель Олександр Володимирович 289 800,00
UAH з ПДВ
289 800,00
UAH з ПДВ
Документи
Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович 203 400,00
UAH з ПДВ
203 400,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

25 грудня 2018 20:31
1. Тендерна пропозиція.PDF
25 грудня 2018 20:31
4. Довідка мат-тех. база.PDF
25 грудня 2018 20:31
5. Довідки ст. 17 Зубов.PDF
25 грудня 2018 20:31
6. Додаток 3 яловичина.PDF
25 грудня 2018 20:31
2. Загальні відомості.PDF
25 грудня 2018 20:31
7. Додаток 4 яловичина.PDF

Публічні документи

25 грудня 2018 20:15
sign.p7s
25 грудня 2018 20:13
цінова.pdf
25 грудня 2018 20:13
ціни на товар.pdf
25 грудня 2018 20:13
транспорт.pdf
25 грудня 2018 20:13
технічка.pdf
25 грудня 2018 20:13
проект.pdf
25 грудня 2018 20:13
про субпідрядника.pdf
25 грудня 2018 20:13
про підпис.pdf
25 грудня 2018 20:13
про достовірність.pdf
25 грудня 2018 20:13
мат база.pdf
25 грудня 2018 20:13
дотримання вимог.pdf
25 грудня 2018 20:13
довкілля.pdf
25 грудня 2018 20:13
довідка0001 (1).PDF
25 грудня 2018 20:13
довідка (6).PDF
25 грудня 2018 20:13
довідка (5).PDF
25 грудня 2018 20:13
2.аналогічний договір.pdf
25 грудня 2018 20:13
0.установчі.pdf

Публічні документи

05 січня 2019 19:11
Пед.коледж.PDF
21 грудня 2018 16:04
1. Тендерна пропозиція.PDF
21 грудня 2018 16:04
3. ст. 17.PDF

Публічні документи

25 грудня 2018 19:39
копии - 0003.jpg
25 грудня 2018 19:37
копии - 0001.jpg
25 грудня 2018 19:37
копии - 0002.jpg
25 грудня 2018 19:37
витяг ПДВ - 0002.jpg
25 грудня 2018 19:37
ВИПИСКА (2).jpg
25 грудня 2018 19:37
ВИПИСКА (1).jpg

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович
#2986613395
Відхилено 203 400,00
UAH з ПДВ
04 січня 2019 11:21
ФОП Скобель Олександр Володимирович
#2981501198
Переможець 289 800,00
UAH з ПДВ
04 січня 2019 11:23

Документи

04 січня 2019 11:21
sign.p7s
04 січня 2019 11:21
3. Протокол.pdf
27 грудня 2018 13:42
Звіт з ЄДР (припинено)

Документи

04 січня 2019 11:23
sign.p7s
04 січня 2019 11:22
4. Протокол.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 04 січня 2019 11:23

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП Скобель Олександр Володимирович
#2981501198
289 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

04 січня 2019 11:23
sign.p7s
04 січня 2019 11:22
4. Протокол.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
24 січня 2019 11:05
Договір Лот 1.pdf укладений
24 січня 2019 11:05
sign.p7s зміни до договору
07 лютого 2019 15:17
10. Протокол.pdf укладений
07 лютого 2019 15:15
ДУ Лот 1.pdf укладений
07 лютого 2019 15:15

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 24 січня 2019 — 31 грудня 2019
Сума оплати за договором: 0,00
UAH з ПДВ
Причини розірвання договору: За взаємною згодою сторін

Актуальні тендери

До пошуку