Легковий автомобіль (cпеціалізований легковий автомобіль підвищеної прохідності Renault Duster або еквівалент)
Очікувана вартість
657 000,00 UAH
UA-2018-11-07-001063-b 2d262c5222334d0086e48f85c521ba77
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Івано-Франківській області
Код ЄДРПОУ: 34623901
Місцезнаходження замовника: 76018, Україна, Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 14-б
Контактна особа замовника: Вацеба Ігор Миронович
+380342522740
ivfr@dsszzi.gov.ua

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 19 листопада 2018 15:12
Оскарження умов закупівлі: до 25 листопада 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 29 листопада 2018 15:12
Початок аукціону: 30 листопада 2018 14:19
Очікувана вартість: 657 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,15 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 шт
Легковий автомобіль (cпеціалізований легковий автомобіль підвищеної прохідності Renault Duster або еквівалент)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Героїв Майдану, 19/2.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 грудня 2018
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-11-07-001063-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ ТД Фаворит Авто, Код ЄДРПОУ:35092210
Дата подання: 09 грудня 2018 14:15
Порушення Замовником вимог Закону та умов тендерної документації
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів UA-2018-11-07-001063-b Управлінням Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Івано-Франківській області здійснюється закупівля товару (Легковий автомобіль (cпеціалізований легковий автомобіль підвищеної прохідності Renault Duster або еквівалент).
Згідно реєстру отриманих тендерних пропозицій участь в торгах прийняло 3 учасники, а саме: ТОВ «Луцьк-Експо», приватна виробничо-комерційна фірма «В.С.К.» та ТОВ «ТД Фаворит Авто».
Рішенням тендерного комітету (протокол № 19 від 06.12.2018) найбільш економічна тендерна пропозиція ТОВ «Луцьк-Експо» відхилена через невідповідність кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації.
Згідно протоколу № 21 від 06.12.2018 приватну виробничо-комерційну фірму «В.С.К.» обрано переможцем торгів.
Відповідно до ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», Закупівлі здійснюються за такими принципами, зокрема, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.
Прийняте замовником рішення щодо обрання приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» переможцем торгів є незаконним, прийнятим у порушення вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» та таким, що не відповідає принципам здійснення закупівель.
Так, за результатами вивчення тендерної пропозиції приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» встановлено її невідповідність вимогам тендерної документації.
По-перше, відповідно до п.11 Додатку 5 до тендерної документації, учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати Гарантійний лист щодо надання при передачі Товару сертифікату відповідності виданого Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики державної системи сертифікації УкрСЕПРО. Разом з тим, повідомляємо, що згідно чинного законодавства, на даний час, сертифікати відповідності Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики державної системи сертифікації УкрСЕПРО, на даний час, не видаються.
Відповідно до п.10 Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання, затвердженого Наказом Міністерства інфраструктури України №521 від 17.08.2012 (далі – Порядок), сертифікат відповідності - документ, яким виробник підтверджує, що окремо взятий КТЗ або партія обладнання відповідають затвердженому типу. Сертифікат типу – це документ, який лише вказує, що тип продукції затверджено відповідно до вимог технічних приписів, визначених цим Порядком. Жодного листа пояснення з даного питання учасником-переможцем не надано. Отже, приватною виробничо-комерційною фірмою «В.С.К.» надано недостовірну інформацію у складі тендерної пропозиції.
По-друге, відповідно до п.п.3.1. п.5 Розділу ІІІ тендерної документації (с.4 ТД) Замовником вимагається надання учасниками Довідки (у довільній формі) про виконання аналогічних договорів – договорів на поставку продукції, що є предметом закупівлі, які виконувалися у 2016 - 2018 р.р. (не менше двох одиниць), із зазначенням назви, адреси замовників; П.І.Б., номерів телефонів контактних осіб замовників, яким постачався (встановленим замовником як зразок в Додатку № 2); з копіями аналогічних договорів, що наведені в довідці про виконання аналогічних договорів належним чином завірені Замовником. Згідно додатку 2 до тендерної документації довідка про виконання аналогічних договорів повинна містити інформацію про контактний телефон, факс, e-mail. Приватною виробничо-комерційною фірмою «В.С.К.» у складі тендерної документації надано довідку про виконання аналогічних договорів, однак вона не містить інформації про П.І.Б., номерів телефонів контактних осіб замовників, факс, e-mail. Таким чином, тендерна пропозиція приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» в даній частині не відповідає умовам тендерної документації.
По-третє, відповідно до п.12 Додатку 5 до тендерної документації, учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати Гарантійний лист щодо строку гарантії на Товар, порядку та умов виконання учасником гарантійних зобов’язань на Товар. Учасником у складі тендерної пропозиції надано такий гарантійний лист, однак в ньому не зазначено інформації про порядок та умови виконання Приватною виробничо-комерційною фірмою «В.С.К.» гарантійних зобов’язань на Товар. Таким чином, тендерна пропозиція приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» в даній частині не відповідає умовам тендерної документації.
По-четверте, згідно із п.п.4. п.5 Розділу ІІІ тендерної документації (с.4 ТД) Замовником вимагається надання учасниками копії документа, яким підтверджується офіційний статус Учасника, як представника (дилера) імпортера автомобільної марки на території України. Приватною виробничо-комерційною фірмою «В.С.К.» у складі тендерної пропозиції надано документ «Повідомлення про статус учасника , дилерська угода». В зазначеному документі міститься витяг із дилерської угоди, разом з тим, із цього витягу не можливо встановити наявність статусу представника (дилера) імпортера автомобільної марки на території України, строку дії дилерської угоди тощо. Як зазначає Антимонопольний комітет України, надання Учасниками у складі тендерної пропозиції не всього документа, а його витягу, у разі якщо Замовником вимагалося надання такого документу (не витягу із документа) є невідповідністю умовам тендерної документації.
Таким чином, тендерна пропозиція приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» в даній частині не відповідає умовам тендерної документації.
По-п’яте, згідно із додатком 5 тендерної документації, Документи, зазначені в цьому Додатку в повному обсязі повинні бути завантажені в Систему у вигляді сканованих копій до кінцевого строку подання документів.
Однак, всупереч умовам тендерної документації Приватною виробничо-комерційною фірмою «В.С.К.» до кінцевого строку подання тендерної пропозиції у її складі не надано наступних документів:
1. Оригінал або завірена копія документа (-ів) виданого уповноваженою структурою МВС України, що службова особа переможця, яка підписала тендерну пропозицію, до кримінальної відповідальності не притягують, засудженою (за кримінальними справами) вона не значиться та в розшуку не перебуває. Документ повинен бути не більше тридцятиденної давнини відносно дати подання документа.*
2. Оригінал або завірена довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов’язкових платежів) видана відповідним органом Державної фіскальної служби, що діє станом на дату подання документа. *
Таким чином, тендерна пропозиція приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» в даній частині не відповідає умовам тендерної документації.

Відповідно до п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Враховуючи вищевикладене тендерна пропозиція приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» має бути відхилена із вищезазначених підстав.

Повідомляємо, що у разі невідхилення тендерної пропозиції приватної виробничо-комерційної фірми «В.С.К.» у строк до 11.12.2018 ми будемо змушені подати скаргу до Органу оскарження - Антимонопольного комітету України (Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель).
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
10 грудня 2018 15:36
Оскарження результату кваліфікації задоволено.

Документи подані скаржником

09 грудня 2018 14:15
Вимога до Замовника.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 30 листопада 2018 14:46

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Луцьк-Експо 655 900,00
UAH з ПДВ
500 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Приватна виробничо-комерційна фірма "В.С.К." 650 000,00
UAH з ПДВ
640 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ТД Фаворит Авто 654 000,00
UAH з ПДВ
643 860,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

29 листопада 2018 13:52
Дастер.rar
29 листопада 2018 13:52
6 Наказ.rar
29 листопада 2018 13:52
5 довкілля.rar
29 листопада 2018 13:52
4 Установчі.rar
29 листопада 2018 13:52
3 ст17.rar
29 листопада 2018 13:52
2 кваліф.rar

Публічні документи

11 грудня 2018 18:02
Тендерна пропозиція.pdf
07 грудня 2018 13:25
Тендерна пропозиція.pdf
28 листопада 2018 19:47
Дод 4 Проект договору.pdf
28 листопада 2018 19:47
Витяг з реєстру ПДВ.pdf
28 листопада 2018 19:47
Дод 3 Технічні вимоги.pdf
28 листопада 2018 19:47
Дод 1 Тендерна пропозиція.pdf
28 листопада 2018 19:47
Гарантійні листи.pdf
28 листопада 2018 19:47
Технічна специфікація.pdf
28 листопада 2018 19:47
Відомості про учасника.pdf
28 листопада 2018 19:47
Копія статуту.pdf
28 листопада 2018 19:47
Паспорт Сербін РП.PDF

Публічні документи

28 листопада 2018 20:54
sign.p7s
28 листопада 2018 20:52
Технічний опис.zip
28 листопада 2018 20:52
Тендерна пропозиція.zip
28 листопада 2018 20:52
Стаття 17 Закону.zip
28 листопада 2018 20:52
Кваліфікація.zip
28 листопада 2018 20:52
Дилерський договір.zip
28 листопада 2018 20:52
Відповідність.zip

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Луцьк-Експо
#36181018
Відхилено 500 000,00
UAH з ПДВ
06 грудня 2018 17:58
Приватна виробничо-комерційна фірма "В.С.К."
#20546451
Рішення скасоване 640 000,00
UAH з ПДВ
10 грудня 2018 16:04
Приватна виробничо-комерційна фірма "В.С.К."
#20546451
Переможець 640 000,00
UAH з ПДВ
11 грудня 2018 17:43

Документи

06 грудня 2018 17:58
sign.p7s
30 листопада 2018 14:46
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

06 грудня 2018 18:14
sign.p7s

Документи

11 грудня 2018 17:43
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 11 грудня 2018 17:43

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Приватна виробничо-комерційна фірма "В.С.К."
#20546451
640 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

11 грудня 2018 17:43
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
23 грудня 2018 13:25
ДоговірДастер.pdf укладений
23 грудня 2018 13:23
sign.p7s зміни до договору
29 грудня 2018 13:14

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 22 грудня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 640 000,00
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку