(борошно та крупи зернових
Очікувана вартість
200 000,00 UAH
UA-2018-10-23-000810-c cf73e6575c9d4a61909bdbf4502bc532
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: ДП Національний авіаційний університет
Код ЄДРПОУ: 01132330
Вебсайт замовника: http://nau.edu.ua
Місцезнаходження замовника: 03058, Україна, м. Київ обл., Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1
Контактна особа замовника: Скаредіна Ірина Володимирівна
+380444067776
sv@nau.edu.ua

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 29 жовтня 2018 10:00
Оскарження умов закупівлі: до 04 листопада 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 листопада 2018 10:00
Початок аукціону: 09 листопада 2018 15:49
Очікувана вартість: 200 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

згідно Додатку № 1 та згідно технічних вимог Додаток № 5
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
5 найменувань
(борошно та крупи зернових
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03058, Україна, м. Київ, Київ, пр.-т Космонавта Комарова, 1, ЦХ НАУ
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2018
ДК 021:2015: 15610000-7 — Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

23 жовтня 2018 15:55
Електронний цифровий підпис
23 жовтня 2018 15:49
ТД word.docx
23 жовтня 2018 15:49
ТД борошно.PDF
23 жовтня 2018 15:49
оголошення.PDF

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-10-23-000810-c.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ", Код ЄДРПОУ:39787081
Дата подання: 22 листопада 2018 18:21
неправомірне визначення переможця
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 23.10.2018 року в системі PROZORRO ДП Національний авіаційний університет оголошено торги на закупівлю товару за кодом Класифікація за ДК 021:2015: 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості.
У закупівлі взяло участь п’ять учасників:
1. ПРИВАТНЕ СІЛЬГОСППЕРЕРОБНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ-АГРО"
2. ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
3. ПП Київпродзбут
4. ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ"
5. Комунальне підприємство "Володимирський ринок"
За результатом розгляду тендерних пропозицій 22 листопада 2018 року тендерним комітетом було визначено переможцем ПП «Київпродзбут».
Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгова компанія «Світ продуктів» не погоджується з рішенням тендерного комітету ДП Національного авіаційного університету в частині визначення переможцем процедури закупівлі, з подальшим укладенням договору з ПП «Київпродзбут», адже дана пропозиція не відповідає технічним вимогам, встановлених в тендерній документації, та кваліфікаційним критеріям, а саме:
По-перше: Замовник вимагає надати у складі пропозиції інформацію про Учасника (додаток 8 тендерної документації).
ПП «Київпродзбут» надає у складі пропозиції файл назва якого «Довідка про підприємство» який містить інформаційну довідку та інформацію про підприємство. Але дана інформаційна довідка не відповідає встановленій формі (додаток 8 тендерної документації) а також не містить інформації яку вимагав замовник, а саме: не вказано скорочене найменування учасника; e-mail, який повинен бути вказано обов’язково; ПІБ посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору про закупівлю.
Цим самим не виконує вимогу замовника та не надає належної інформації про учасника.
Також важливо звернути увагу, що тендерним комітетом ДП Національного авіаційного університету було відхилено пропозицію учасника ПРИВАТНЕ СІЛЬГОСППЕРЕРОБНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ-АГРО" як таку, яка не відповідає умовам тендерної документації, та вказана одна із невідповідностей пропозиції, а саме інформація про учасника (додаток 8) надана у невідповідній формі до вимог ТД. Але тендерний комітет не звертає уваги на те що ПП «Київпродзбут» також відступає від форми (додаток 8 тендерної документації).
По-друге: Замовник вимагає надати у складі пропозиції лист-погодження з проектом договору (додаток 4) тендерної документації.
ПП «Київпродзбут» надає у складі пропозиції файл назва якого «Гарантійний лист» який містить гарантійний лист від учасника торгів щодо погодження з проектом договору.
Текст вищезазначеного документа не відповідає вимогам Замовника, так як учасник надає погодження з проектом договору Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та гарантує його підписання.
Звертаємо увагу на те, що Замовник даної закупівлі ДП Національний авіаційний університет, який надає інший проект договору .
Отже учасник не надав листа-погодження з проектом договору, який викладений у додатку 4 тендерної документації, а тому не виконав вимогу замовника.
По-третє: Замовник вимагає надати у складі пропозиції інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником у Додатку № 5 до тендерної документації.
Таким чином, учасник повинен надати інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, в тому числі відповідну технічну специфікацію, оформлену згідно вимог цієї тендерної документації.
Учасник ПП «Київпродзбут» у складі пропозиції надає «інформацію про технічні, якісні та кількісні вимоги до предмета закупівлі» який містить скопійований текст із Додатку 5 тендерної документації.
Разом з тим, у зазначеному документі міститься наступна інформація: «термін придатності товару ПОВИНЕН складати».
Отже, надана інформація не підтверджує відповідність тендерної пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам та іншим вимогам до предмета закупівлі відповідно до Додатку 5 тендерної документації. Так як учасник вказує інформацію, що запропонований товар лише «ПОВИНЕН » , а не «БУДЕ » , а тому не відповідає вимогам Замовника.
Керуючись рішенням Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №1376-р/пк-пз від 15.02.2018 р. (індивідуальний номер закупівлі UA-2017-12-08-001615-b) в якому зазначено, що наявність формулювання «повинно» і «має бути» не вважається підтвердженням вимогам Замовника, учасник не підтвердив відповідність тендерної пропозиції технічним, кількісним, якісним характеристикам предмета закупівлі.
Просимо Замовника усунути допущене порушення. У випадку незадоволення нашої вимоги ми будемо вимушені звернутися з оскарженням рішення Замовника до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
26 листопада 2018 13:40
Шановний Учасник!
За результатом розгляду Вашої вимоги тендерний комітет повідомляє таке.
1. Механічні описки ПП Київпродзбут, на які Ви посилаєтеся, підпадають під визначення орфографічних помилок та механічних описок.
Пунктом 1 розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації відкритих торгів на закупівлю за предметом: ДК 021:2015 код 15610000-7 "Продукція борошномельно-круп'яної промисловості" (борошно та крупи зернових) встановлено, що формальними (несуттєвими) помилками Замовник вважатиме помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції.
До формальних (несуттєвих) помилок віднесено, зокрема:
– орфографічні помилки та механічні описки в словах та словосполученнях, що зазначені в документах, які підготовлені безпосередньо учасником та надані у складі пропозиції (наприклад: зазначенні в довідці русизмів, сленгових слів та технічних помилок);
– зазначення неправильної назви документа, що підготовлений безпосередньо учасником, у разі якщо зміст такого документа повністю відповідає вимогам цієї документації (наприклад: замість вимоги надати довідку в довільній формі учасник надав лист-пояснення);
– зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника (наприклад: у відомостях про учасника не зазначено розрахункового рахунка, відкритого в банківській установі, проте вся інформація про відкритий рахунок зазначена на фірмовому бланку документів учасника).
Тобто, зазначені Вами помилки є формальними (несуттєвими) і лише за Вашими припущеннями мають бути визначені Замовником закупівлі у якості підстави для відхилення тендерної пропозиції ПП Київпродзбут. Водночас, припущення не можуть вважатися аргументами на підтвердження невідповідності тендерної пропозиції вимогам тендерної документації.
2. Рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель за індивідуальною процедурою закупівлі не є нормативно-правовим актом, оскільки ознаками нормативності правових актів є невизначеність дії у часі та неодноразовість їх застосування. Нормативно-правові акти стосуються не індивідуально визначених суб'єктів, а охоплюють їх широке коло і розраховані на неодноразовість застосування. Крім того, цитування рішень органу оскарження з питань розгляду інших спорів не є обґрунтуванням тверджень щодо невідповідності тендерної пропозиції вимогам тендерної документації.
З огляду на викладене, тендерний комітет не погоджується з Вашим обґрунтуванням відхилення пропозиції ПП Київпродзбут на підставі формальних помилок і, відповідно, відмовляє Вам в задоволення Вашої вимоги.
Номер вимоги: UA-2018-10-23-000810-c.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ", Код ЄДРПОУ:39787081
Дата подання: 30 листопада 2018 17:16
ненадання документів переможця
Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгова компанія «Світ продуктів» просимо Замовника ДП Національний авіаційний університет звернути увагу на документи переможця торгів (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-10-23-000810-c Класифікація за ДК 021:2015: 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (борошно та крупи зернових)) ПП Київпродзбут, а саме:
Учасник якого визначено переможцем процедури повинен у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен подати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17 Закону, зазначені у Додатку № 2.2 до тендерної документації ( в електронному вигляді), один із яких є Довідка, видана уповноваженим органом Державної фіскальної служби України, дійсна на момент її подання переможцем торгів, про відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) (оригінал або нотаріально завірена копія).
Відповідно до пункту 1 Наказу №733 від 03.09.2018 року Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи» який визначає механізм надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, а саме пункту 1 Цей Порядок визначає механізм надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі - Довідка) (додаток 1). Тобто вищезазначений наказ встановлює форму довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, яка видається уповноваженим органом Державної фіскальної служби та підтверджує відсутність заборгованості. З формою довідки можна ознайомитися на веб-порталі Верховної Ради України. (Додаток 1 до Наказу)
У даному випадку переможець, ПП Київпродзбут, надає лист-відповідь, щодо розгляду заяви, виданий Державною фіскальною службою України, який не є належним підтвердженням про відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів, так як єдиним документом, який підтверджує даний факт, відповідно до Наказу №733 від 03.09.2018 року є довідка встановленої форми «Додаток 1» даного наказу.
Крім того, відповідно до пункту 3 вищевказаного наказу Для отримання Довідки платник подає заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі - Заява) (додаток 2). Таким чином, наказ встановлює також відповідну форму подання заяви на отримання довідка про відсутність заборгованості з платежів. З тексту відповіді ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві виходить, що уповноважені органи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та Законами України та не можуть надати відповідну довідку, оскільки заява на отримання довідки була надана без дотримання норм чинного законодавства.
Таким чином, учасник-переможець не підтвердив відсутність підстав про відмову відповідно до ст.. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі». Звертаємо вашу увагу, що вимога щодо усунення порушень щодо визначення переможцем ПП Київпродзбут вже подавалася та була безпідставно відхилена. Оскільки Замовник вирішив не відхиляти тендерну пропозицію ПП Київпродзбут на тих підставах, на яких була відхилена пропозиція іншого учасника закупівлі ми робимо висновок, що Замовник порушує право учасників на об’єктивну та неупереджену оцінку тендерних пропозицій та вимушені вжити відповідних заходів.
Просимо замовника усунути допущене порушення. У випадку незадоволення нашої вимоги ми будемо вимушені звернутися з оскарженням рішення Замовника до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
01 грудня 2018 14:37
Шановний Учасник!
За результатом розгляду Вашої вимоги тендерний комітет повідомляє таке.
Учасником закупівлі «ПП Київпродзбут», на підтвердження відсутності заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) надано лист Головного управління ДФС у місті Києві № 103071/10/26-15-51-07-10 від 15.11.2018 «Щодо розгляду заяви», у якому серед іншого міститься інформація про те, що станом на 15.11.2018 по ПП , Київпродзбут не обліковується заборгованість за основним місцем реєстрації. За результатом опрацювання даного листа на відповідність вимогам додатку 2.2. до тендерної документації встановлено наступне
Вимога Відповідає (так чи ні)
Довідка Ні (прим. лист)
Видана уповноваженим органом Так
про відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) Так
оригінал або нотаріально завірена копія Так (прим. оригінал)
Тобто, Учасник надав документ, який підтверджує відсутність у Учасника заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), але форма наданого документа не передбачена тендерною документацією.
Пунктом 2 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність вимогам статті 17 у разі, якщо така інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
За результатом пошуку інформації у відкритому реєстрі http://sfs.gov.ua/businesspartner комітетом отримано інформацію про те, що «Станом на 21.11.2018 щодо платника податків ПП "КИЇВПРОДЗБУТ" наявна інформація: «ПЕРЕБУВАЄ НА ОБЛІКУ В ОРГАНАХ ДОХОДІВ ТА ЗБОРІВ» Станом на 29.11.2018 платник податків не має податкового боргу.».
Зважаючи на наявність норми прямої дії Закону України «Про публічні закупівлі» та підтвердження інформації у відкритому єдиному державному реєстрі, тендерним комітетом прийнято рішення про прийняття у якості документа, що підтверджує відсутність у ПП Київпродзбут (код ЄДРПОУ 23392445) заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) оригінал листа Головного управління ДФС у місті Києві № 103071/10/26-15-51-07-10 від 15.11.2018 «Щодо розгляду заяви».
З огляду на викладене, тендерний комітет не погоджується з Вашим обґрунтуванням відхилення пропозиції ПП Київпродзбут і, відповідно, відмовляє Вам в задоволенні Вашої вимоги.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 09 листопада 2018 16:28

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ СІЛЬГОСППЕРЕРОБНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ-АГРО" 141 378,00
UAH з ПДВ
135 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА 196 812,00
UAH з ПДВ
136 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП Киівпродзбут 160 584,00
UAH з ПДВ
157 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ" 199 512,00
UAH з ПДВ
158 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Комунальне підприємство "Володимирський ринок" 194 718,00
UAH з ПДВ
194 718,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

12 листопада 2018 10:37
Комерційна пропозиція 09 11 18.pdf
07 листопада 2018 15:23
Свідоцтво про ПДВ.pdf
07 листопада 2018 15:23
Статут Поділля Агро 18.pdf
07 листопада 2018 15:23
Крупи техничні вимоги 07 11 18.pdf
07 листопада 2018 15:23
НАКАЗ о повноваж директора.pdf
07 листопада 2018 15:23
Копия Рішення власника.pdf
07 листопада 2018 15:23
Відгук.pdf
07 листопада 2018 15:23
Лист-відгук.pdf
07 листопада 2018 15:23
Лист Відгук 18.pdf
07 листопада 2018 15:23
ДОГОВОР С шЕВЧЕНКОВСКИМ.pdf
07 листопада 2018 15:23
Договір с КОЗАК.pdf
07 листопада 2018 15:23
Договір с КОЗАК.pdf
07 листопада 2018 15:23
Договор Бгф АГРО 18.pdf
07 листопада 2018 15:23
Крупи Договір 07 11 18.pdf

Публічні документи

21 листопада 2018 09:19
переможець.pdf
07 листопада 2018 14:30
документи1.pdf

Публічні документи

23 листопада 2018 12:15
Довідка МВС.pdf
22 листопада 2018 14:32
Довідка податкова.pdf
22 листопада 2018 14:32
Довідка -.pdf
22 листопада 2018 12:45
Цінова пропозиція нова-.pdf
07 листопада 2018 17:41
sign.p7s
07 листопада 2018 17:37
Реєстр документів.pdf
07 листопада 2018 17:37
Довідка захист довкілля.pdf
07 листопада 2018 17:37
ДОВІДКА про підприємство.pdf
07 листопада 2018 17:37
Лист-згода -.pdf
07 листопада 2018 17:37
Лист-згода.pdf
07 листопада 2018 17:37
Сертифікат пшенична.pdf
07 листопада 2018 17:37
Рис Индраяни.pdf
07 листопада 2018 17:37
Сертифікат пшоно.pdf
07 листопада 2018 17:37
Сертифікат гречка.pdf
07 листопада 2018 17:37
Сертифікат борошно.pdf
07 листопада 2018 17:37
Технічні вимоги.pdf
07 листопада 2018 17:37
Гарантійний лист.pdf
07 листопада 2018 17:37
Цінова пропозиція.pdf
07 листопада 2018 17:37
Копії статутних документів.pdf
07 листопада 2018 17:37
Лист-гарантія ст.17.pdf
07 листопада 2018 17:37
Відгук КПІ.pdf
07 листопада 2018 17:37
Договор КПІ крупи борошно.pdf

Публічні документи

08 листопада 2018 08:28
Документи пропозиції1.part3.rar
08 листопада 2018 08:28
Документи пропозиції1.part2.rar
08 листопада 2018 08:28
Документи пропозиції1.part1.rar

Публічні документи

07 листопада 2018 15:20
sign.p7s
07 листопада 2018 15:15
Медична книжка водія 2018.pdf
07 листопада 2018 15:15
Медична книжка комірника.pdf
07 листопада 2018 15:15
реєстрація потужностей.pdf
07 листопада 2018 15:15
медична кнжка вантажника.pdf
07 листопада 2018 15:15
витяг.pdf
07 листопада 2018 15:15
довідка про працівників.pdf
07 листопада 2018 15:15
договір аналог.pdf
07 листопада 2018 15:15
інформація про учасника.pdf
07 листопада 2018 15:15
довідка захист довкілля.pdf
07 листопада 2018 15:15
довідка ст 17.pdf
07 листопада 2018 15:15
документи про якість.pdf
07 листопада 2018 15:15
тендерна пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ СІЛЬГОСППЕРЕРОБНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЛЯ-АГРО"
#25586283
Відхилено 135 999,00
UAH з ПДВ
15 листопада 2018 12:07
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
#2707716424
Рішення скасоване 136 000,00
UAH з ПДВ
22 листопада 2018 11:47
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
#2707716424
Відхилено 136 000,00
UAH з ПДВ
22 листопада 2018 11:53
ПП Киівпродзбут
#23392445
Переможець 157 999,00
UAH з ПДВ
22 листопада 2018 11:56

Документи

15 листопада 2018 12:07
sign.p7s
15 листопада 2018 11:44
ВДХ.PDF
15 листопада 2018 11:44
РОЗ.PDF
09 листопада 2018 16:28
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

15 листопада 2018 12:48
sign.p7s
15 листопада 2018 12:41
НУД.PDF
15 листопада 2018 12:41
РОЗ.PDF
15 листопада 2018 12:08
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

22 листопада 2018 11:53
sign.p7s
22 листопада 2018 11:51
ВДХ-2.PDF
22 листопада 2018 11:51
РОЗ-2.PDF
22 листопада 2018 11:47
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

22 листопада 2018 11:56
sign.p7s
22 листопада 2018 11:55
НУД-2.PDF
22 листопада 2018 11:55
РОЗ-2.PDF

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 22 листопада 2018 11:56

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ПП Киівпродзбут
#23392445
157 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

22 листопада 2018 11:56
sign.p7s
22 листопада 2018 11:55
НУД-2.PDF
22 листопада 2018 11:55
РОЗ-2.PDF

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
05 грудня 2018 14:49
договор 798.pdf укладений
05 грудня 2018 14:47
sign.p7s зміни до договору
27 грудня 2018 16:33
sign.p7s зміни до договору
27 грудня 2018 16:16
ДУ до договору.pdf зміни до договору
27 грудня 2018 16:15

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
26 грудня 2018
Дата публікації змін до договору:
27 грудня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 798
Договір:
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 05 грудня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 103 200,00
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку