Спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням
Очікувана вартість
706 900,00 UAH
UA-2018-09-13-001409-c 1879a25c3f264f6ca36e421ddab090e4
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Код ЄДРПОУ: 02146162
Місцезнаходження замовника: 64600, Україна, Харківська обл., Лозова, ВУЛИЦЯ ЛОЗОВСЬКОГО, будинок 10-А
Контактна особа замовника: Олійник Вікторія Федорівна
+380574523811
loz_rvo@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 25 вересня 2018 09:11
Оскарження умов закупівлі: до 01 жовтня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 жовтня 2018 09:11
Очікувана вартість: 706 900,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-09-13-001409-c.c3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Епіцентр К", Код ЄДРПОУ:32490244
Дата подання: 17 жовтня 2018 18:48
Вимога щодо безпідставної дискваліфікації ТОВ “Епіцентр К”
Шановний замовник, 16 жовтня 2018 року на підставі протоколу №223 за результатами розгляду пропозиції ТОВ “Епіцентр К” вами було дискваліфіковано нас за наступними причинами:
1. Замовник Вважає, що у особи яка підписала документацію (уповноважена особа Дрозд В.М.) були відсутні повноваження, щодо подання тендерної документації за торгами сума, яких перевищує 500 000, 00 грн. Та на думку Замовника у генерального директора ТОВ “Епіцентр К” не було дозволу на подання тендерної документації для участі у торгах на суму 500 000, 00 грн.
2. Також замовник зазначає, що не вісі документі, подані в тендерній пропозиції учасника завірені належним чином, а саме відсутня дата завіряння документів.

По-першому пункту, слід зазначити, що відповідно до Статуту ТОВ “Епіцентр К” п. 8.8.3: “Генеральний директор без прийняття відповідного рішення Зборами Учасників згідно п.8.1.3. статуту має право підпису будь-яких правочинів, необхідних для забезпечення фінансово-господарської діяльності товариства, сума яких не перевищує 500 000, 00 грн.
Тут слід зазначити, що в п.8.1.3 мається на увазі право укладати саме правочини (договори), будь-яких інших обмежень, на кшталт заборони подання пропозицій про укладення договору або тендерної документації даний пункт Статуту не містить.
Окрім цього Протоколом №25/07/18 Загальних зборів ТОВ “Епіцентр К” від 25 липня 2018 року Учасниками товариства Суржик Т.Ф., Герегою Г.Ф., Герегою О.В. генеральному директору ТОВ “Епіцентр К” Михайлишину П.Й. та іншим УПОВНОВАЖЕНИМ ОСОБАМ, надано право на укладання ДОГОВОРІВ на суму понад 500 000, 00 грн., в свою чергу генеральним директором ТОВ “Епіцентр К” надано повноваження на підставі довіреності від імені Довірителя (Михайлишина П.Й.) - “укладати, підписувати, з використанням печатки Довірителя, документи тендерної пропозиції, а також користуватися усіма правами, що надані учаснику закупівлі Законом України “Про публічні закупівлі” для здійснення повноважень в тому числі: подавати заявки, запити та інші документи, отримувати відповіді на запити, подавати тендерну пропозицію, підписувати документи тендерної пропозиції, договори за проведеними торгами на умовах та за ціною на власний розсуд, а також вчиняти інші дії, передбачені законодавством України для такого роду повноважень та які на думку Повіреного будуть доцільними для правильного та ефективного ведення справ від імені ТОВ “Епіцентр К” у сфері публічних закупівель.
Тобто фактично генеральний директор ТОВ “Епіцентр К” отримав згоду від учасників ТОВ “Епіцентр К” на укладання будь-яких договорів на суму понад 500 000, 00, а також відповідно до Статуту делегував частину своїх повноважень Дрозд В.М. щодо підготовки, участі та підписання тендерних пропозиції, документів тендерних пропозицій та договорів за результатами участі у тендерних закупівлях, не порушуючи Статуту та чинного законодавства.
По- другому пункту відповідно до розділу 5 тендерної документації Замовника п.2 “ До формальних (несуттєвих) помилок відносяться: * неправильне (неповне) завірення та/або не завірення учасником копії документа згідно з вимогами цієї документації. Наприклад: завірення копії документа лише підписом уповноваженої особі;
Отже такі помилки не можуть бути підставою для дискваліфікації ТОВ “Епіцентр К”, у зв'язку з чим просимо розглянути нашу вимоги та скасувати рішення про дискваліфікацію ТОВ “Епіцентр К” та визнати нас переможцями тендерної закупівлі.
В разі ігнорування нашої Вимоги вимушені будемо звернутись до Антимонопольного комітету України та інших уповноважених органів.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 жовтня 2018 14:51
Відповідь на вимогу у прикріпленому документі.
Номер вимоги: UA-2018-09-13-001409-c.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НВП Сенсор", Код ЄДРПОУ:35973681
Дата подання: 17 жовтня 2018 10:43
Незаконне визначення переможця торгів
Замовником - УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ проводяться відкриті торги на закупівлю Спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням (оголошення UA-2018-09-13-001409-c) за двома лотами.
При цьому Замовником в один день за кодним з лотів станом на 10 годину ранку розглянуто 4 пропозиції, серед яких відхилено всі крім тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, який за результатом аналізу системи електронних закупівель prozorro.gov.ua є учасником торгів виключно УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ Пропозиція ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ визначений переможцем торгів, при цьому його пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації, які встановлені особисто Замовником, та в не дотримання та порушення Закону України «Про публічні закупівлі» визначена найбільш економічно вигідною.
Вищезазначене підтверджується наступними фактами:
1) Згідно з наданою копією Витягу з реєстру платників єдиного податку у учасника відсутня взагалі будь-яка діяльність серед дозволених видів господарської діяльності згідно з КВЕД ( у учасника вказано: надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, діяльність лікарняних закладів, загальна медична практика, спеціалізована медична практика, інші діяльність у сфері охорони здоров’я)
2) Учасником-переможцем не підтверджено наявність досвіду виконання аналогічного договору (надана копія договору учасника щодо поставки спортивного обладнання, який укладений у вересні 2018 року та термін дії якого ще не закінчився; про цьому будь-яких підтверджень його виконання у складі пропозиції не має);
3) У КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ відсутні працівники. При цьому учасник сам це підтверджує у відповідній довідці. А Замовник, порушуючи вимоги своєї ж документації, в частині прийняття та акцепту пропозиції, яка не відповідає умовам документації, визначення відповідного учасника переможцем. Вказане підтверджується Рішеннями Постійно діючого адміністративної колегії з питань розгляду скарг у сфері публічних закупівель;
4) Учасник надає документи компанії виробника щодо, але при цьому учасником у складі пропозиції не було надано жодної інформації, яка підтверджує стосунки із виробником.
Враховуючи вищенаведене, вимагаємо скасувати рішення про визначення переможцем ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. У протилежному випадку, Учасник буде змушений звернутися до Органу оскарження у порядку, встановленому ст. 18 Закону.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 жовтня 2018 14:49
Відповідь на вимогу у прикріплених документах.
Номер вимоги: UA-2018-09-13-001409-c.c4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО ДНIПРОЖИМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ", Код ЄДРПОУ:41416475
Дата подання: 22 жовтня 2018 11:56
Оскарження рішення Замовника
Товариство з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОЖИМ» (далі – ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ») приймає участь у відкритих торгах на закупівлю «Код ДК 021 : 2015 – 37420000-8 Гімнастичний інвентар (спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням)» за двома лотами, що проводяться Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації (далі – Замовник). Детально розглянувши документи, які були надані ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, визначеним переможцем торгів, ми вважаємо, що прийняте Замовником рішення щодо відповідності тендерної пропозиції цього Учасника всім вимогам Замовника, кваліфікаційним та іншим критеріям, та намір підписати з цим Учасником договір за результатами закупівлі суперечить Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), оскільки, тендерна пропозиція ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не відповідає вимогам тендерної документації. Прийняте Замовником рішення про обрання переможцем ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ порушує права ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ», як учасника процедури закупівлі.
Нами виявлені суттєві невідповідності тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ вимогам тендерної документації, які наводимо нижче:

1. Відповідно до вимог тендерної документації, а саме – п. 1 Інструкції з підготовки тендерної пропозиції:
Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників або наказом про призначення або довіреністю або дорученням або листом – підтвердженням (у випадку, якщо вищезазначені документи не передбачені діяльністю);
ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ в складі своєї тендерної документації
надає паспорти та сертифікати на обладнання від Групи компаній Інтератлетика та висновки СЕС ТОВ «Компанія «Спорттехніка», які підписані ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, але у складі тендерної пропозиції відсутні документи, які б підтверджували повноваження ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ на підписання паспортів та сертифікатів від виробника.

2. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ у складі пропозиції не було надано жодної інформації, яка підтверджує стосунки із виробником: дилерський договір, або сертифікат дистриб’ютора (дилера), або лист про представництво його інтересів, в якому зазначаються стосунки виробника з учасником, або копію договору на поставку предмета закупівлі зі своїм постачальником та завірену ним.

3. Відповідно до п. 3 Додатку 1 тендерної документації, учасники мали надати довідку про виконання аналогічного договору. Відповідно до п. 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник має надати наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Але у складі тендерної пропозиції учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ надано аналогічний договір без підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, так як фактично виконання не відбулося на момент подання тендерної пропозиції, що суперечить вимогам Закону.

4. Відповідно до ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, як: добросовісна конкуренція серед учасників, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, запобігання корупційним діям та зловживанням. Тобто при виборі пропозиції Замовник має враховувати принцип максимальної економії та ефективності кожної з пропозицій, але у даному випадку Замовник відхилив більш економічно вигідні пропозиції через несуттєві помилки, які ніяким чином не впливають на виконання умов договору, а вибрав пропозицію з найвищою ціною, не зважаючи на недоліки в документації та відсутність досвіду виконання аналогічних договорів. Звертаємо увагу на те, що ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ було зареєстровано 11.07.2018року, що також вказує на неможливість мати досвід у виконанні подібних договорів. Це свідчить про упередженість та необ’єктивність Замовника при виборі тендерної пропозиції, що тягне за собою можливість припущення змови між Замовником і Учасником.

Підсумовуючи все наведене вище, ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ» вважає, що тендерна пропозиція ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не відповідає умовам тендерної документації та підлягає відхиленню на підставі частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Керуючись ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі», що передбачає порядок оскарження процедур закупівлі, ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ» не погоджується з рішенням Замовника щодо відповідності тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ кваліфікаційним критеріям та умовам, що визначені в тендерній документації та намір Замовника підписати з цим Учасником договір за результатами закупівлі.
Такі дії Замовника порушують законні права ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ» на об’єктивну та неупереджену оцінку пропозицій конкурсних торгів.
Враховуючи все вищезазначене та керуючись статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі», вимагаємо скасувати рішення про визначення переможцем закупівлі ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. В іншому випадку ми будемо вимушені звернутися до Антимонопольного комітету України та інших уповноважених органів.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
23 жовтня 2018 10:51
Відповідь на вимогу у прикріпленому листі.
Номер вимоги: UA-2018-09-13-001409-c.c6
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП МЕЦ КРИСТИНА КОСТЯНТИНІВНА, Код ЄДРПОУ:3288813484
Дата подання: 25 жовтня 2018 14:28
Оскарження переможця
Відповідно до інформації розміщеної в системі електроних закупівель Замовник УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ було проведено закупівлю UA-2018-09-13-001409-c «Спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням» код ДК 021 : 2015 – 37420000-8 Гімнастичний інвентар (спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням). Відповідно до протоколу розкриття у закупівлі взяли участь:
• ТОВ «НВП Сенсор»
• ФОП МЕЦ КРИСТИНА КОСТЯНТИНІВНА
• Фізична особа-підприємець Карацюба Ігор Миколайович
• ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО ДНIПРОЖИМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
• ТОВ «Епіцентр К»
• ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
За результатами розгляду тендерних пропозицій, Замовник розмістив у системі повідомлення про намір укласти договір з учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ від 16.10.2018 року.

Детально ознайомившись з тендерною пропозицією останнього, зазначаемо, що учасник ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не відповідає вимогам ТД Замовника, а саме:

1. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ були надані паспорти, Сертифікат ISO, Сертифікат EN та Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи виробника. У складі тендерної пропозиції учасник не надав документів щодо взаємовідношень з виробником ТОВ «Компанія «Спорттехніка» .
2. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ була надана Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, недостатньої для виробництва запропонованого обладнання.
3. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ були надані наступні документи на яких не видно підпису уповноваженої особи учасника, а саме:
- Довідка про право уповноваженої особи щодо підпису документів тендерної документації;
- Лист підтвердження згоди щодо проекту договору;
Згідно з тим фактом, що у складі тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ відсутня згода до відношення помилок, допущених учасником до формальних помилок то Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції
4. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ був наданий ІПН учасника з зображенням, яке неможливо роздивитись. Згідно з цим фактом Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції.
5. Згідно з додатком 1 до тендерної документації «Перелік документів для підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі у відповідності до ст. 17 Закону», а саме: Інформація від Учасника в довільній формі (Інформаційна довідка або гарантійний лист за власним підписом і печаткою) довідку/інформацію, складену учасником у довільній формі про те, що учасник не має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). У складі тендерної пропозиції учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ відсутня інформація, яку вимагав Замовник згідно тендерної документації.
6. Аналогічний договір, який був наданий учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, у складі його тендерної пропозиції, не є виконаним, а лише підтверджує факт підписання договору, а не його виконання, адже відсутня Видаткова накладна або акт прийому-передачі, що є фактом виконання договору у повному обсязі.
7. Згідно з Додатком 1 до тендерної документації «Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію про відповідність учасників таким критеріям» учасник повинен був надати копії підтверджуючих документів завершеного (виконаного) договору. Ця вимога Замовника не була виконана, тому Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції.
8. Аналогічний договір №2 від 07 вересня 2018 року, який був наданий у складі пропозиції учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не має юридичної сили, адже юридична адреса Покупця вказана не достовірно, відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Учасник вирішив приховати інформацію від Замовника про фактичну юридичну адресу Покупця, адже ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ та ФОП Шелепов Вячеслав Федорович ( з яким надано аналогічний договір у складі пропозиції учасника) є сусідами.
В аналогічному договорі відсутній пункт про термін здійснення розрахунків між Покупцем та постачальником,що підтверджує неправомочність такого договору.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, як Замовник закупівлі за бюджетні кошти має за необхідне перевіряти інформацію відповідно переможця торгів для підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі у відповідності до Закону.
Відповідно до статті 3»Принципи здійснення закупівель» Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «максимальна економія та ефективність», «відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель», «недискримінація учасників», та «об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій” та керуючись статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до статті 30 Закону України “Про публічні закупівлі” Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції.
Дії Замовника, щодо визнання учасника переможцем без необхідних документів, але з найвищою ціною, прямо суперечать одному з основних принципів здійснення публічних закупівель – об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій, а також дискредитують систему електронних закупівель в цілому.
Замовник повинен мати на меті економне та раціональне витрачення бюджетних коштів, тобто стояти на шляху пошуку найбільш економічно вигідної та в той же час якісної пропозиції.

ПРОШУ:
1. Скасувати рішення щодо визначення переможцем учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ та під час здійснення публічних закупівель діяти виключно у рамках Закону.
2. Розглянути це звернення та надати відповідь у встановлені законом строки.

Додатки до скарги:
1. Висновок державної санітарно-епідеміолгічної експертизи ТОВ « Компанія «Спорттехніка»
2. Сертифікат ISO ТОВ « Компанія «Спорттехніка».
3. Сертифікат EN ТОВ « Компанія «Спорттехніка».
4. Матеріально-технічна база.
5. Картка платника податку ( ІПН).
6. Згода з умовами договору.
7. Повноваження уповноваженої особи учасника щодо підпису документів.
8. Аналогічний договір.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
26 жовтня 2018 15:00
Відповідь на вимогу у прикріпленому документі.
Номер вимоги: UA-2018-09-13-001409-c.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НВП Сенсор", Код ЄДРПОУ:35973681
Дата подання: 17 жовтня 2018 10:47
Незаконне визначення переможця торгів
Замовником - УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ проводяться відкриті торги на закупівлю Спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням (оголошення UA-2018-09-13-001409-c) за двома лотами.
При цьому Замовником в один день за кодним з лотів станом на 10 годину ранку розглянуто 4 пропозиції, серед яких відхилено всі крім тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, який за результатом аналізу системи електронних закупівель prozorro.gov.ua є учасником торгів виключно УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ Пропозиція ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ визначений переможцем торгів, при цьому його пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації, які встановлені особисто Замовником, та в не дотримання та порушення Закону України «Про публічні закупівлі» визначена найбільш економічно вигідною.
Вищезазначене підтверджується наступними фактами:
1) Згідно з наданою копією Витягу з реєстру платників єдиного податку у учасника відсутня взагалі будь-яка діяльність серед дозволених видів господарської діяльності згідно з КВЕД ( у учасника вказано: надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, діяльність лікарняних закладів, загальна медична практика, спеціалізована медична практика, інші діяльність у сфері охорони здоров’я)
2) Учасником-переможцем не підтверджено наявність досвіду виконання аналогічного договору (надана копія договору учасника щодо поставки спортивного обладнання, який укладений у вересні 2018 року та термін дії якого ще не закінчився; про цьому будь-яких підтверджень його виконання у складі пропозиції не має);
3) У КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ відсутні працівники. При цьому учасник сам це підтверджує у відповідній довідці. А Замовник, порушуючи вимоги своєї ж документації, в частині прийняття та акцепту пропозиції, яка не відповідає умовам документації, визначення відповідного учасника переможцем. Вказане підтверджується Рішеннями Постійно діючого адміністративної колегії з питань розгляду скарг у сфері публічних закупівель;
4) Учасник надає документи компанії виробника щодо, але при цьому учасником у складі пропозиції не було надано жодної інформації, яка підтверджує стосунки із виробником.
Враховуючи вищенаведене, вимагаємо скасувати рішення про визначення переможцем ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. У протилежному випадку, Учасник буде змушений звернутися до Органу оскарження у порядку, встановленому ст. 18 Закону.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 жовтня 2018 14:54
Відповідь на вимогу у прикріплених документах.
Номер вимоги: UA-2018-09-13-001409-c.c5
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО ДНIПРОЖИМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ", Код ЄДРПОУ:41416475
Дата подання: 22 жовтня 2018 11:58
Оскарження рішення Замовника
Товариство з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОЖИМ» (далі – ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ») приймає участь у відкритих торгах на закупівлю «Код ДК 021 : 2015 – 37420000-8 Гімнастичний інвентар (спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням)» за двома лотами, що проводяться Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації (далі – Замовник). Детально розглянувши документи, які були надані ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, визначеним переможцем торгів, ми вважаємо, що прийняте Замовником рішення щодо відповідності тендерної пропозиції цього Учасника всім вимогам Замовника, кваліфікаційним та іншим критеріям, та намір підписати з цим Учасником договір за результатами закупівлі суперечить Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), оскільки, тендерна пропозиція ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не відповідає вимогам тендерної документації. Прийняте Замовником рішення про обрання переможцем ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ порушує права ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ», як учасника процедури закупівлі.
Нами виявлені суттєві невідповідності тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ вимогам тендерної документації, які наводимо нижче:

1. Відповідно до вимог тендерної документації, а саме – п. 1 Інструкції з підготовки тендерної пропозиції:
Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників або наказом про призначення або довіреністю або дорученням або листом – підтвердженням (у випадку, якщо вищезазначені документи не передбачені діяльністю);
ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ в складі своєї тендерної документації
надає паспорти та сертифікати на обладнання від Групи компаній Інтератлетика та висновки СЕС ТОВ «Компанія «Спорттехніка», які підписані ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, але у складі тендерної пропозиції відсутні документи, які б підтверджували повноваження ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ на підписання паспортів та сертифікатів від виробника.

2. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ у складі пропозиції не було надано жодної інформації, яка підтверджує стосунки із виробником: дилерський договір, або сертифікат дистриб’ютора (дилера), або лист про представництво його інтересів, в якому зазначаються стосунки виробника з учасником, або копію договору на поставку предмета закупівлі зі своїм постачальником та завірену ним.

3. Відповідно до п. 3 Додатку 1 тендерної документації, учасники мали надати довідку про виконання аналогічного договору. Відповідно до п. 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», учасник має надати наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Але у складі тендерної пропозиції учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ надано аналогічний договір без підтвердження досвіду виконання аналогічного договору, так як фактично виконання не відбулося на момент подання тендерної пропозиції, що суперечить вимогам Закону.

4. Відповідно до ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами, як: добросовісна конкуренція серед учасників, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, запобігання корупційним діям та зловживанням. Тобто при виборі пропозиції Замовник має враховувати принцип максимальної економії та ефективності кожної з пропозицій, але у даному випадку Замовник відхилив більш економічно вигідні пропозиції через несуттєві помилки, які ніяким чином не впливають на виконання умов договору, а вибрав пропозицію з найвищою ціною, не зважаючи на недоліки в документації та відсутність досвіду виконання аналогічних договорів. Звертаємо увагу на те, що ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ було зареєстровано 11.07.2018року, що також вказує на неможливість мати досвід у виконанні подібних договорів. Це свідчить про упередженість та необ’єктивність Замовника при виборі тендерної пропозиції, що тягне за собою можливість припущення змови між Замовником і Учасником.

Підсумовуючи все наведене вище, ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ» вважає, що тендерна пропозиція ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не відповідає умовам тендерної документації та підлягає відхиленню на підставі частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Керуючись ст.18 Закону України «Про публічні закупівлі», що передбачає порядок оскарження процедур закупівлі, ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ» не погоджується з рішенням Замовника щодо відповідності тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ кваліфікаційним критеріям та умовам, що визначені в тендерній документації та намір Замовника підписати з цим Учасником договір за результатами закупівлі.
Такі дії Замовника порушують законні права ТОВ «НВП «ДНІПРОЖИМ» на об’єктивну та неупереджену оцінку пропозицій конкурсних торгів.
Враховуючи все вищезазначене та керуючись статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі», вимагаємо скасувати рішення про визначення переможцем закупівлі ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ. В іншому випадку ми будемо вимушені звернутися до Антимонопольного комітету України та інших уповноважених органів.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
23 жовтня 2018 10:53
Відповідь на вимогу у прикріпленому документі.
Номер вимоги: UA-2018-09-13-001409-c.c7
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП МЕЦ КРИСТИНА КОСТЯНТИНІВНА, Код ЄДРПОУ:3288813484
Дата подання: 25 жовтня 2018 15:09
Оскарження Лот №2
Відповідно до інформації розміщеної в системі електроних закупівель Замовник УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ було проведено закупівлю UA-2018-09-13-001409-c «Спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням» код ДК 021 : 2015 – 37420000-8 Гімнастичний інвентар (спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням). Відповідно до протоколу розкриття у закупівлі взяли участь:
• ТОВ «НВП Сенсор»
• ФОП МЕЦ КРИСТИНА КОСТЯНТИНІВНА
• Фізична особа-підприємець Карацюба Ігор Миколайович
• ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО ДНIПРОЖИМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
• ТОВ «Епіцентр К»
• ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
За результатами розгляду тендерних пропозицій, Замовник розмістив у системі повідомлення про намір укласти договір з учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ від 16.10.2018 року.

Детально ознайомившись з тендерною пропозицією останнього, зазначаемо, що учасник ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не відповідає вимогам ТД Замовника, а саме:

1. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ були надані паспорти, Сертифікат ISO, Сертифікат EN та Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи виробника. У складі тендерної пропозиції учасник не надав документів щодо взаємовідношень з виробником ТОВ «Компанія «Спорттехніка» .
2. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ була надана Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, недостатньої для виробництва запропонованого обладнання.
3. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ були надані наступні документи на яких не видно підпису уповноваженої особи учасника, а саме:
- Довідка про право уповноваженої особи щодо підпису документів тендерної документації;
- Лист підтвердження згоди щодо проекту договору;
Згідно з тим фактом, що у складі тендерної пропозиції ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ відсутня згода до відношення помилок, допущених учасником до формальних помилок то Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції
4. Учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ був наданий ІПН учасника з зображенням, яке неможливо роздивитись. Згідно з цим фактом Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції.
5. Згідно з додатком 1 до тендерної документації «Перелік документів для підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі у відповідності до ст. 17 Закону», а саме: Інформація від Учасника в довільній формі (Інформаційна довідка або гарантійний лист за власним підписом і печаткою) довідку/інформацію, складену учасником у довільній формі про те, що учасник не має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів). У складі тендерної пропозиції учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ відсутня інформація, яку вимагав Замовник згідно тендерної документації.
6. Аналогічний договір, який був наданий учасником ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, у складі його тендерної пропозиції, не є виконаним, а лише підтверджує факт підписання договору, а не його виконання, адже відсутня Видаткова накладна або акт прийому-передачі, що є фактом виконання договору у повному обсязі.
7. Згідно з Додатком 1 до тендерної документації «Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію про відповідність учасників таким критеріям» учасник повинен був надати копії підтверджуючих документів завершеного (виконаного) договору. Ця вимога Замовника не була виконана, тому Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції.
8. Аналогічний договір №2 від 07 вересня 2018 року, який був наданий у складі пропозиції учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ не має юридичної сили, адже юридична адреса Покупця вказана не достовірно, відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Учасник вирішив приховати інформацію від Замовника про фактичну юридичну адресу Покупця, адже ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ та ФОП Шелепов Вячеслав Федорович ( з яким надано аналогічний договір у складі пропозиції учасника) є сусідами.
В аналогічному договорі відсутній пункт про термін здійснення розрахунків між Покупцем та постачальником,що підтверджує неправомочність такого договору.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛОЗІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, як Замовник закупівлі за бюджетні кошти має за необхідне перевіряти інформацію відповідно переможця торгів для підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі у відповідності до Закону.
Відповідно до статті 3»Принципи здійснення закупівель» Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «максимальна економія та ефективність», «відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель», «недискримінація учасників», та «об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій” та керуючись статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до статті 30 Закону України “Про публічні закупівлі” Замовник був зобов’язаний відхилити пропозицію такого Учасника і приступити до розгляду наступної пропозиції.
Дії Замовника, щодо визнання учасника переможцем без необхідних документів, але з найвищою ціною, прямо суперечать одному з основних принципів здійснення публічних закупівель – об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій, а також дискредитують систему електронних закупівель в цілому.
Замовник повинен мати на меті економне та раціональне витрачення бюджетних коштів, тобто стояти на шляху пошуку найбільш економічно вигідної та в той же час якісної пропозиції.

ПРОШУ:
1. Скасувати рішення щодо визначення переможцем учасника ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ та під час здійснення публічних закупівель діяти виключно у рамках Закону.
2. Розглянути це звернення та надати відповідь у встановлені законом строки.

Додатки до скарги:
1. Висновок державної санітарно-епідеміолгічної експертизи ТОВ « Компанія «Спорттехніка»
2. Сертифікат ISO ТОВ « Компанія «Спорттехніка».
3. Сертифікат EN ТОВ « Компанія «Спорттехніка».
4. Матеріально-технічна база.
5. Картка платника податку ( ІПН).
6. Згода з умовами договору.
7. Повноваження уповноваженої особи учасника щодо підпису документів.
8. Аналогічний договір.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
26 жовтня 2018 15:01
Відповідь на вимогу у прикріпленому документі.

Документи подані скаржником

17 жовтня 2018 18:48
Скарга ч.1.jpeg
17 жовтня 2018 18:48
Скарга ч.2.jpeg

Документи

19 жовтня 2018 14:51
Лист ТОВ Епіцентр К.pdf

Документи

19 жовтня 2018 14:49
Лист ТОВ НВП Сенсор.pdf

Документи

23 жовтня 2018 10:51
Лист.pdf

Документи подані скаржником

25 жовтня 2018 14:28
6 Згода з договором.pdf
25 жовтня 2018 14:28
8 Аналогічний договір.pdf
25 жовтня 2018 14:28
5 Ідент код.pdf
25 жовтня 2018 14:28
4 мтб.pdf
25 жовтня 2018 14:28
3СертифікатЕN.pdf
25 жовтня 2018 14:28
7 Повноваження.pdf
25 жовтня 2018 14:28
1СЕС Спорттехніка.pdf
25 жовтня 2018 14:28
2Сертифікат ІSО.pdf

Документи

Документи

19 жовтня 2018 14:53
Лист ТОВ НВП Сенсор.pdf

Документи

23 жовтня 2018 10:52
Лист.pdf

Документи подані скаржником

25 жовтня 2018 15:09
3СертифікатЕN.pdf
25 жовтня 2018 15:09
2Сертифікат ІSО.pdf
25 жовтня 2018 15:09
8 Аналогічний договір.pdf
25 жовтня 2018 15:09
5 Ідент код.pdf
25 жовтня 2018 15:09
1СЕС Спорттехніка.pdf
25 жовтня 2018 15:09
6 Згода з договором.pdf
25 жовтня 2018 15:09
7 Повноваження.pdf
25 жовтня 2018 15:09
4 мтб.pdf

Документи

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-09-13-001409-c.c8
Статус:
Виконано Замовником
Скаржник: ТОВ "НВП Сенсор", Код ЄДРПОУ:35973681
Дата подання: 25 жовтня 2018 16:54
Скарга на дії замовника
Незаконне визначення переможця
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 30 жовтня 2018 16:56
Рішення від 29.10.2018 № 11020.pdf
Дата публікації: 30 жовтня 2018 16:56
Рішення від 14.11.2018 № 11664.pdf
Дата публікації: 19 листопада 2018 19:01

Документи подані скаржником

25 жовтня 2018 16:51
Платежное поручение2.pdf
25 жовтня 2018 16:52
скарга2.pdf
25 жовтня 2018 16:59
Платежное поручение.pdf
25 жовтня 2018 16:59
скарга1.pdf

Документи подані замовником

08 листопада 2018 08:03
Пояснення.pdf
08 листопада 2018 08:03
Пояснення по скарзі.doc

Документи Органу Оскарження

19 листопада 2018 19:01
Рішення від 14.11.2018 № 11664.pdf

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лот 1 - Спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 591 900,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 959,50 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 08 жовтня 2018 12:27
Закінчення: 08 жовтня 2018 13:12
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

3 комп.
Спортивний комплекс з гімнастичним обладнанням
ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар
Доставка: 64600, Харківська обл., Лозова, загальноосвітні навчальні заклади Лозівського району Харківської області
Дата доставки: до 30 листопада 2018 00:00

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

28 вересня 2018 09:06
Зміни до ТД 3 комп.doc
28 вересня 2018 09:06
ЗМІНЕНА ТД Лот 1 3 комплекти.doc
28 вересня 2018 09:06
Зміни до ТД 3 комп.doc
28 вересня 2018 09:06
ЗМІНЕНА ТД Лот 1 3 комплекти.doc
13 вересня 2018 13:32
ТД Лот 1 3 комплекти.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 08 жовтня 2018 13:12

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 591 900,00
UAH з ПДВ
591 900,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Епіцентр К" 521 305,20
UAH з ПДВ
499 998,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО ДНIПРОЖИМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" 570 900,00
UAH з ПДВ
480 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Фізична особа підприємець Карацюба Ігор Миколайович 483 000,00
UAH з ПДВ
443 991,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП МЕЦ КРИСТИНА КОСТЯНТИНІВНА 591 900,00
UAH з ПДВ
400 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "НВП Сенсор" 489 600,00
UAH з ПДВ
390 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

21 жовтня 2018 13:23
sign.p7s
21 жовтня 2018 13:18
ДовідкаМВС.pdf
21 жовтня 2018 13:18
ДовідкаДФС.pdf
04 жовтня 2018 23:15
sign.p7s
04 жовтня 2018 23:15
sign.p7s
04 жовтня 2018 22:58
sign.p7s
04 жовтня 2018 22:33
Візуалізація.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Тендерна пропозиція.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Паспорт_обладнання.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Аналогічний договір.pdf
04 жовтня 2018 22:31
СертифікатЕН.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Сертифікат ІСО.pdf
04 жовтня 2018 22:31
ВисновокСЕС.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Паспорт_Кубарич.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Ідент код2.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Ідент код.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Витяг єдиний податок.pdf
04 жовтня 2018 22:31
ВипискаЄДР.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Стаття17.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Проект договору.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Лист санкції.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Згода з договором.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Захист персон даних.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Захист довкілля.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Довідка ліцензування.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Повноваження.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Загальні відомості.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Довідка працівники.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Тендерна пропозиція.pdf
04 жовтня 2018 22:31
Технічні вимоги.pdf

Публічні документи

04 жовтня 2018 19:45
Витяг з ЄДР 190918.pdf
04 жовтня 2018 19:45
СТАТУТ копія 2018.pdf
04 жовтня 2018 19:45
ІПН Директор.pdf
04 жовтня 2018 19:45
Довіреність 1.pdf
04 жовтня 2018 19:45
тендерна пропозиція.pdf
04 жовтня 2018 19:45
Сертифікат.pdf
04 жовтня 2018 19:45
проект договору.pdf
04 жовтня 2018 19:45
лист відгук.pdf
04 жовтня 2018 19:45
Довідка про санкції.pdf
04 жовтня 2018 19:45
дов щодо працівників.pdf
04 жовтня 2018 19:45
дов щодо мат тех бази.pdf
04 жовтня 2018 19:45
видаткові накладні.pdf
04 жовтня 2018 19:45
аналогічний договір.pdf

Публічні документи

04 жовтня 2018 19:29
sign.p7s
04 жовтня 2018 19:28
24Відповідність товару.pdf
04 жовтня 2018 19:28
19Персональні дані.pdf
04 жовтня 2018 19:28
23Податки.pdf
04 жовтня 2018 19:28
12Проект договору.pdf
04 жовтня 2018 19:28
6Статут Дніпрожим.pdf
04 жовтня 2018 19:28
26Лист-пояснення.pdf
04 жовтня 2018 19:28
8Витяг з реєстру ПДВ.pdf
04 жовтня 2018 19:28
29Статистика.pdf
04 жовтня 2018 19:28
15Захист довкілля.pdf
04 жовтня 2018 19:28
17Лист-підтвердження.pdf
04 жовтня 2018 19:28
25Гарантійний лист.pdf
04 жовтня 2018 19:28
4Стаття 17.pdf
04 жовтня 2018 19:28
10Доручення.pdf
04 жовтня 2018 19:28
18Візуалізація.pdf
04 жовтня 2018 19:28
3Аналогічні договори.pdf
04 жовтня 2018 19:28
1Мат-технічна база.pdf
04 жовтня 2018 19:28
16Тендерна пропозиція.pdf
04 жовтня 2018 19:28
5Витяг з ЄДР 2018.pdf
04 жовтня 2018 19:28
7Паспорт+ ІПН.pdf
04 жовтня 2018 19:28
9Надання повноважень.pdf
04 жовтня 2018 19:28
27Сертифікація.pdf
04 жовтня 2018 19:28
20Формальні помилки.pdf
04 жовтня 2018 19:28
3Аналогічні договори.pdf
04 жовтня 2018 19:28
5Витяг з ЄДР 2018.pdf
04 жовтня 2018 19:28
6Статут Дніпрожим.pdf
04 жовтня 2018 19:28
20Формальні помилки.pdf
04 жовтня 2018 19:28
22Санкції.pdf
04 жовтня 2018 19:28
25Гарантійний лист.pdf
04 жовтня 2018 19:28
27Сертифікація.pdf
04 жовтня 2018 19:28
24Відповідність товару.pdf
04 жовтня 2018 19:28
29Статистика.pdf
04 жовтня 2018 19:28
14Технічні вимоги.pdf
04 жовтня 2018 19:28
26Лист-пояснення.pdf
04 жовтня 2018 19:28
10Доручення.pdf
04 жовтня 2018 19:28
9Надання повноважень.pdf
04 жовтня 2018 19:28
4Стаття 17.pdf
04 жовтня 2018 19:28
1Мат-технічна база.pdf
04 жовтня 2018 19:28
15Захист довкілля.pdf
04 жовтня 2018 19:28
22Санкції.pdf
04 жовтня 2018 19:28
23Податки.pdf
04 жовтня 2018 19:28
7Паспорт+ ІПН.pdf
04 жовтня 2018 19:28
8Витяг з реєстру ПДВ.pdf
04 жовтня 2018 19:28
19Персональні дані.pdf

Публічні документи

04 жовтня 2018 22:56
4 Техопис ЛОТ 1.pdf
04 жовтня 2018 22:56
1 Паспорт Карацюба _.М..pdf

Публічні документи

04 жовтня 2018 23:29
sign.p7s
04 жовтня 2018 23:28
sign.p7s
04 жовтня 2018 23:27
sign.p7s
04 жовтня 2018 23:25
Лист-згода.pdf
04 жовтня 2018 23:25
Проект договору лот 1.pdf

Публічні документи

09 жовтня 2018 10:51
dog.pdf
05 жовтня 2018 02:47
статут.pdf
05 жовтня 2018 02:47
ЄДРПОУ.pdf
05 жовтня 2018 02:47
тех_опис1.pdf
05 жовтня 2018 02:47
довідки.pdf
05 жовтня 2018 02:47
довід_прац.pdf
05 жовтня 2018 02:47
загал_відом.pdf
05 жовтня 2018 02:47
довід_анал_дог.pdf
05 жовтня 2018 02:47
довід_мтб.pdf
05 жовтня 2018 02:47
лист_підтверд.pdf
05 жовтня 2018 02:47
лист_згода.pdf
05 жовтня 2018 02:47
довід_довкілля.pdf
05 жовтня 2018 02:47
наказ.pdf
05 жовтня 2018 02:47
налоговое.pdf
05 жовтня 2018 02:47
Договір №125.pdf
05 жовтня 2018 02:47
договор2706.pdf
05 жовтня 2018 02:47
серт_краска.pdf
05 жовтня 2018 02:47
ту.pdf
05 жовтня 2018 02:47
протокол_метрология.pdf
05 жовтня 2018 02:47
тен_пр1.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "НВП Сенсор"
#35973681
Відхилено 390 000,00
UAH з ПДВ
16 жовтня 2018 09:14
ФОП МЕЦ КРИСТИНА КОСТЯНТИНІВНА
#3288813484
Відхилено 400 000,00
UAH з ПДВ
16 жовтня 2018 09:17
Фізична особа підприємець Карацюба Ігор Миколайович
#2545903412
Відхилено 443 991,00
UAH з ПДВ
16 жовтня 2018 09:19
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО ДНIПРОЖИМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#41416475
Відхилено 480 000,00
UAH з ПДВ
16 жовтня 2018 10:13
ТОВ "Епіцентр К"
#32490244
Відхилено 499 998,00
UAH з ПДВ
16 жовтня 2018 10:15
ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
#2625920219
Переможець 591 900,00
UAH з ПДВ
16 жовтня 2018 10:17

Документи

16 жовтня 2018 09:14
sign.p7s
16 жовтня 2018 09:14
Протокол №219.pdf

Документи

16 жовтня 2018 09:17
sign.p7s
16 жовтня 2018 09:17
Протокол №222.pdf

Документи

16 жовтня 2018 09:19
sign.p7s
16 жовтня 2018 09:19
Протокол №220.pdf

Документи

16 жовтня 2018 10:13
sign.p7s

Документи

16 жовтня 2018 10:15
sign.p7s
16 жовтня 2018 10:15
Протокол №223.pdf

Документи

16 жовтня 2018 10:17
sign.p7s
16 жовтня 2018 10:17
Протокол №224.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 16 жовтня 2018 10:17

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП КУБАРИЧ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
#2625920219
591 900,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

16 жовтня 2018 10:17
sign.p7s
16 жовтня 2018 10:17
Протокол №224.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
05 листопада 2018 08:48
Договір №53.1-Т.pdf укладений
05 листопада 2018 08:47
sign.p7s зміни до договору
21 листопада 2018 11:16
sign.p7s зміни до договору
21 листопада 2018 11:16
Протокол відхилення пропозиції ФОП Кубарич ЛОТ 1 (1).pdf зміни до договору
21 листопада 2018 11:16
Протокол відміни ЛОТ 1 (1).pdf зміни до договору
21 листопада 2018 11:16
Додаткова угода №2 (1).pdf зміни до договору
21 листопада 2018 11:16

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
20 листопада 2018
Дата публікації змін до договору:
21 листопада 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розірвання договору згідно рішення постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 11664-р/пк-пз від 14.11.2018
Номер договору про закупівлю: № 53/1-Т
Договір:
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 05 листопада 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 0
з ПДВ
Причини розірвання договору: Розірвання договору згідно рішення постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 11664-р/пк-пз від 14.11.2018

Актуальні тендери

До пошуку