Послуги з очищення зливостоків
Очікувана вартість
650 000,00 UAH
UA-2018-09-06-001567-b fd3467f96f1e46e59cb135bc7cbe75f6
Відкриті торги    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
Код ЄДРПОУ: 37501684
Вебсайт замовника: http://ruodesn.kiev.ua
Місцезнаходження замовника: 02217, Україна, м. Київ обл., Київ, вул. Закревського, 15-А
Контактна особа замовника: Токар Наталія Юріївна
+380445466890
ruodesn@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 11 вересня 2018 19:41
Оскарження умов закупівлі: до 17 вересня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 21 вересня 2018 19:41
Початок аукціону: 24 вересня 2018 12:06
Очікувана вартість: 650 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 3 250,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Послуги надаються для дошкільних навчальних закладів (ясла – садків) та навчально – виховного комплексу Деснянського району міста Києва
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Послуги з очищення зливостоків
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 02217, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Миколи Закревського, 15-А
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 листопада 2018
ДК 021:2015: 90470000-2 — Послуги з чищення каналізаційних колекторів

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

щодо надання документів
Дата подання: 07 вересня 2018 14:05
Дата відповіді: 11 вересня 2018 09:58
Згідно вимог додатку 4 до тендерної документації вимагається: Учасник повинен надати акт огляду об’єктів зливової каналізації в дошкільних навчальних закладах (ясла – садках) та навчально – виховному комплексі Деснянського району міста Києва, які зазначені в таблиці 1 та підписаний директорами закладів дошкільної освіти. Акт надається в складі тендерної пропозиції. Який термін оформлення повинен бути даного акту? Які дати підпису директорів? Чи рахується вимога виконаною у разі підпису акту виконуючими обовязки директора та без печатки? Чи рахується вимога виконаною у разі надання акту, який був наданий до оголошення UA-2018-08-10-001516-c?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Добрий день! Даний акт немає терміну оформлення. Вимога вважається виконаною, якщо акт підписан директором закладу, а у разі його відпустки - в.о. директора без печатки. Можна надати акт, який був наданий в попередній закупівлі.
щодо технічного завдання
Дата подання: 11 вересня 2018 11:53
Дата відповіді: 13 вересня 2018 16:34
В додатку4 до тендерної документації вказано, що Учасник повинен надати кошторисну документацію в форматі АВК в редакції не нижче АВК 5. Нашим підприємством для розрахунків вартості будівництва використовується програмний комплекс, який відповідає вимогам Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та ними рекомендований, а також повністю взаємодіє з наступними комп’ютерними програмами:ПК «АВК-5», ПК «АС-4», ПК «Строительные Технологии – Смета», ПК «Смета ХХІ», ПК «ІВК», ПК «Смета Лидер» та ПК «Эксперт – Смета» . Чи не буде оформлення розрахунку ціни тендерної пропозиції в даному ПК визнане Замовником таким, що не відповідає вимогам тендерної документації? Виходячи з вище викладеного просимо внести зміни додатку4 до тендерної документації, а саме Учасник повинен надати кошторисну документацію в форматі АВК в редакції не нижче АВК 5 або іншому, який має рекомендації Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Добрий день! Оформлення кошторисної документації можливе в програмному комплексі, який відповідає вимогам Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. З цієї причини тендерна пропозиція не буде відхилятися.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-09-06-001567-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:40555913
Дата подання: 03 жовтня 2018 10:38
щодо визнання переможцем ТОВ "Пламбер"
Відповідно до протоколу розгляду тендерної пропозиції № 750 від 28.09.2018 року Управлінням освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації було встановлено, що тендерна пропозиції ТОВ «ПЛАМБЕР» відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим ст. 16, вимогам встановленим ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та умовам тендерної документації.
Звертаємо увагу на суттєву невідповідність вимогам тендерної документації документів пропозиції ТОВ «ПЛАМБЕР»
1. Відповідно до п. 6 частини 1 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» учасник повинен надати тендерну пропозицію, що заповнюється за формою встановленою Додатком 5 до тендерної документації. В Додатку 5 передбачено, що «Форма „Тендерна пропозиція" подається у вигляді, наведеному нижче. Учасник не повинен відступати від даної форми.». Таким чином в тендерній документації чітко визначено положення, щодо надання пропозиції у формі, що повинна повністю відповідати формі, встановленій в Додатку 5 тендерної документації. Учасником ТОВ «ПЛАМБЕР» було подано пропозицію з виключенням трьох абзаців з кінця, які є частиною Додатку 5 та несуть значне смислове навантаження щодо повноваження підпису документів та відповідальність за помилки друку в документах пропозиції. Вважаємо це суттєвим порушенням вимог тендерної документації.
2. Пунктом 2.1. Додатку 1 тендерної документації вимагається надати «Заповнена довідка за формою, викладеною у таблиці 1, що містить інформацію про наявність обладнання та матеріально-технічної бази Учасника, що буде використовуватися для виконання договору (з обов’язковим зазначенням машин, обладнання, механізмів, устаткування та/або техніки, офісу, складу, аварійно - диспетчерської служби (із зазначенням контактних телефонів))». У складі пропозиції ТОВ «ПЛАМБЕР» не надав в повному обсязі інформацію про перелік обладнання (мулососне або асенізаційне обладнання), яким буде здійснено очищення, а саме, видалення та вивезення сміття, мулу, коріння та інших відкладень на зливну станцію. Вважаємо це суттєвим порушенням вимог тендерної документації.
3. Додатком 4 до тендерної документації передбачено надати «Інформація про необхідні технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмета закупівлі: -Трубопроводи каналізаційних та зливоочисних мереж та колодязі повинні бути очищені від сміття, мулу, коріння, відкладень тощо в повному обсязі з повним відновленням їх пропускної спроможності». У складі пропозиції не було включено до кошторисної документації виконання робіт по очищенню колодязів, що свідчить про надання послуг не в повному обсязі та не належної якості. Пропозиція, таким чином, не відповідає технічним вимогам Замовника до закупівлі та умовам тендерної документації.
Таким чином, відповідно до ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ПЛАМБЕР» як таку, що не відповідає умовам тендерної документації.
Вимагаємо анулювати рішення про визначення переможцем ТОВ «ПЛАМБЕР» та переглянути тендерну пропозицію даного учасника з дотриманням принципу об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, визначеного ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
08 жовтня 2018 12:05
Вимога була розглянута та задоволена.
Номер вимоги: UA-2018-09-06-001567-b.c2
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАМБЕР", Код ЄДРПОУ:40413845
Дата подання: 08 жовтня 2018 18:56
щодо відхилення пропозиції ТОВ Пламбер
Відповідно до протоколу розгляду тендерної пропозиції № 766 від 04.10.2018 року Управлінням освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації було встановлено, що тендерна пропозиції ТОВ «ПЛАМБЕР» не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим ст. 16, вимогам встановленим ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та умовам тендерної документації.
Стосовно підстави відхилення повідомляємо наступне – Підприємство надало документи та інформацію у повному обсязі відповідно до вимог тендерної документації, а саме:
щодо п.1. Не відповідає вимогам п.2.1 Додатку 1 до тендерної документації (в довідці, що містить інформацію про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, не зазначено повний перелік обладнання (мулососне обладнання), яке необхідно для видалення та вивезення сміття, мулу, коріння та інших відкладень на зливну станцію;
Відповідно до вимог додатку 4 Тендерної документації:
Учасник повинен провести:
- очищення мереж шляхом повного руйнування утворених в трубопроводах відкладень та мулу;
- промивання, очищення трубопроводів по всій довжині і діаметру, збереження їх цілісності і герметичності.
Трубопроводи каналізаційних та зливоочисних мереж та колодязі повинні бути очищені від сміття, мулу, коріння, відкладень тощо в повному обсязі з повним відновленням їх пропускної спроможності.
В результаті обстеження об’єктів очищення (акт огляду об’єктів надавався у складі тендерної пропозиції) передбачено очищення каналізаційних мереж «проти напрямку руху», в такому випадку видалення рідких відкладень та продуктів очищення відбувається самопливом без застосування мулососної машини.
Згідно вимог додатку 4 Тендерної документації вивіз мулу та сміття на зливну станції – при необхідності.
Тому, залучення мулососного обладнання не було передбачено вимогами Замовника згідно вимог Тендерної документації.
Згідно наданої тендерної пропозиції та акту огляду об’єктів ТОВ «ПЛАМБЕР» погоджується виконати вимоги Замовника та договору про закупівлю на загальну вартість тендерної пропозиції, яка вказана у зведеному кошторисному розрахунку.
В разі необхідності у нашої компанії є можливість залучити мулососні машини для видалення рідких відкладень, без збільшення вартості договору, у кількості 5 шт.
Виходячи з вищевикладеного, вважаємо, що тендерна пропозиція ТОВ «ПЛАМБЕР» повністю відповідає вимогам Додатку 4 до тендерної документації.

щодо п.2. Не відповідає вимогам Додатку 4 до тендерної документації (в кошторисну документацію не було включено виконання робіт по очищенню колодязів, які є обов’язковими відповідно до обсягу робіт, які зазначені в таблиці 1)
В відомчих ресурсних елементних кошторисних нормах на ремонтні роботи ВБН Д.2.4-15-18-2005 «Очищення котельного і теплообмінного обладнання, трубопроводів тепломереж, водопостачання, каналізації і поверхонь довільної форми за допомогою гідродинамічної установки високого тиску (ГУВТ)» - не передбачено очищення колодязів окремою нормою. Гідродинамічне очищення трубопроводів за допомогою ГУВТ передбачає: видалення з колодязів рідких та твердих відкладень, та очищення стінок колодязів за допомогою струменю води.
Тому, відповідно до розцінки & В15-2-1-3-К у наданому локальному кошторисі вартість очищення внутрішніх поверхонь напірних трубопроводів каналізації містить вартість очищення колодязів, що повністю відповідає вимогам Додатку 4 до тендерної документації.

щодо п.3. Не відповідає вимогам Додатку 5 до тендерної документації (тендерна пропозиція, яка надана Учасником не відповідає формі, яка зазначена в додатку 5 до тендерної документації (надана не в повному обсязі))
Відповідно до п. 6 частини 1 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» учасник повинен надати тендерну пропозицію, що заповнюється за формою встановленою Додатком 5 до тендерної документації. В Додатку 5 передбачено, що «Форма „Тендерна пропозиція" подається у вигляді, наведеному нижче. Учасник не повинен відступати від даної форми».
ТОВ «ПЛАМБЕР» було подано пропозицію в повному обсязі за встановленою формою. Останні три абзаци, які не ввійшли до тендерної пропозиції, по-перше зазначені після підпису директора, затвердженого його печаткою, не можуть вважатись як основний текст, по-друге ці абзаци зазначені з виноскою *, що рахується як виноска, що відповідно до визначення це текст, що розміщується в кінці сторінки і відмежовується від основного тексту, по-третє ці абзаци не несуть значне смислове навантаження, тому що вимоги щодо підтвердження повноваження підпису документів та відповідальність за помилки друку в документах пропозиції відображені у розділі ІІІ Інструкції з підготовки тендерної пропозиції.
Виходячи з вищевикладеного, вважаємо, що тендерна пропозиція ТОВ «ПЛАМБЕР» повністю відповідає вимогам тендерної документації.

Вважаємо рішення щодо відхилення пропозиції ТОВ «ПЛАМБЕР» незаконне, що може призвести до незаконного визначення переможцем ТОВ "ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС", та збільшення бюджетних видатків на суму більш ніж 228 000,00 грн.
Вимагаємо анулювати рішення про визначення переможцем ТОВ «ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС» та переглянути тендерну пропозицію ТОВ «ПЛАМБЕР» з дотриманням принципу об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, визначеного ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
У разі ігнорування вищевикладеного, ми будемо вимушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення Замовника: Очікується
Номер вимоги: UA-2018-09-06-001567-b.c4
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:40555913
Дата подання: 21 листопада 2018 10:46
щодо визнання переможцем ТОВ "ПЛАМБЕР"
Відповідно до протоколу розгляду тендерної пропозиції № 854 від 13.11.2018 року та протоколу (рішення) засідання Тендерного комітету Замовника про визначення Переможця № 855 від 13.11.2018 року Управлінням освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації було встановлено, що тендерна пропозиції ТОВ «ПЛАМБЕР» відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим ст. 16, вимогам встановленим ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» та умовам тендерної документації.
Звертаємо увагу на суттєву невідповідність умовам тендерної документації документів пропозиції ТОВ «ПЛАМБЕР»:
1. Всі сертифікати перевірки типу устаткування прострочені. Термін дії до 08.10.2018, тобто не покривають строк надання послуг, що є порушенням п.п 3.1 п.3 Додатку 3 ТД.
2. Сертифікат інженера-проектувальника Мазко Л.О. виданий 05.11.2012. Таким чином, термін його дії закінчився 05.11.2017 (в разі відсутності документу або відмітки у сертифікаті щодо проходження підвищення кваліфікації). Таким чином, учасником не було виконано вимогу, встановлену згідно п.п 3.2 п.3 Додатку 3 ТД.
3. Згідно калькуляції вартості 1 машино-години будівельної машини, учасником було нараховано ПДВ на суму вартості послуг страхування з ОСАГО (відповідно до підпункту 196.1.3 пункту 196.1 статті 196 ПКУ не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг із страхування) чим було викривлено (завищено) дані щодо вартості послуг.
Таким чином, відповідно до ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію ТОВ «ПЛАМБЕР» як таку, що не відповідає умовам тендерної документації.
Вимагаємо анулювати рішення про визначення переможцем ТОВ «ПЛАМБЕР» та переглянути тендерну пропозицію даного учасника з дотриманням принципу об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, визначеного ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення Замовника: Очікується

Документи подані скаржником

03 жовтня 2018 10:38
Вимога.pdf

Документи подані скаржником

21 листопада 2018 10:46
Вимога 20.11.2018.pdf

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-09-06-001567-b.b3
Статус:
Виконано Замовником
Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАМБЕР", Код ЄДРПОУ:40413845
Дата подання: 12 жовтня 2018 12:18
Скарга
1. Прийняти скаргу до розгляду. 2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі 3. Зобов’язати замовника скасувати своє рішення про визнання переможцем ТОВ "ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС", зазначене у протоколі №769 від 04 жовтня 2018 року, як таке що не відповідає вимогам тендерної документації. 4. Зобов’язати замовника скасувати своє рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Пламбер», зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій №766 від 04 жовтня 2018 року.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 18 жовтня 2018 19:01
Рішення від 18.10.2018 № 10665+ лист Замовнику.pdf
Дата публікації: 18 жовтня 2018 19:01
Рішення від 02.11.2018 № 11241.pdf
Дата публікації: 07 листопада 2018 20:03
Номер скарги: UA-2018-09-06-001567-b.c5
Статус:
Розглянута
Скаржник: ТОВ "ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:40555913
Дата подання: 23 листопада 2018 16:27
неправомірне визначення переможця
текст зазначено у скарзі в додатку
Документи
Рішення Органу оскарження: Не задоволена
Прийнято до розгляду: 27 листопада 2018 19:37
Дата рішення: 19 грудня 2018 19:27

Документи подані скаржником

12 жовтня 2018 12:17
Скарга_ТОВ_Пламбер.rar

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 24 вересня 2018 12:39

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Гідросоюзбуд 288 000,00
UAH з ПДВ
288 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАМБЕР" 420 024,00
UAH з ПДВ
420 024,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ПРУСАК АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА " 592 673,62
UAH з ПДВ
592 673,62
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС" 648 425,78
UAH з ПДВ
648 425,78
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

21 вересня 2018 16:37
1. ПАСПОРТ ОБЛАДНАННЯ 2018.pdf
20 вересня 2018 14:17
Локальні кошториси.pdf
20 вересня 2018 14:17
Договірна ціна.pdf
20 вересня 2018 08:48
3.ДОГОВОРИ НА УТИЛІЗАЦІЮ.pdf
20 вересня 2018 08:48
Медична картка Швець.jpg
20 вересня 2018 08:48
Медична картка Страшнюк.jpg
20 вересня 2018 08:48
Медична картка Головко.jpg
20 вересня 2018 08:48
лист рекомендація.pdf
20 вересня 2018 08:36
труд договора 12092018.pdf
20 вересня 2018 08:36
тех паспорта 12092018.pdf
20 вересня 2018 08:36
Статут.pdf
20 вересня 2018 08:36
ПАСПОРТ ОБЛАДНАННЯ 17092018.pdf
20 вересня 2018 08:36
Наказ про призначення.pdf
20 вересня 2018 08:36
Ліцензія.pdf
20 вересня 2018 08:35
ДОГОВОРИ НА УТИЛІЗАЦІЮ.pdf
20 вересня 2018 08:35
Витяг з єдрпоу.pdf
20 вересня 2018 08:35
Витяг з єдрпоу.pdf
20 вересня 2018 08:35
2.Проект Договору.pdf
20 вересня 2018 08:35
1.Тендерная пропозиція.pdf

Публічні документи

15 листопада 2018 11:12
sign.p7s
15 листопада 2018 11:06
тендерна пропозиція.pdf
15 листопада 2018 11:05
документи переможця.pdf
15 листопада 2018 11:05
тендерна пропозиція.pdf
01 жовтня 2018 13:13
sign.p7s
01 жовтня 2018 13:11
документи переможця.pdf
01 жовтня 2018 13:11
тендерна пропозиція.pdf
20 вересня 2018 14:59
sign.p7s
20 вересня 2018 14:48
10. Кошторис.pdf
20 вересня 2018 14:48
15. Тендерна пропозиція.pdf
20 вересня 2018 14:48
6. Медичні книжки.pdf
20 вересня 2018 14:48
7.Інформація про досвід.pdf
20 вересня 2018 14:48
17. Статут.pdf
20 вересня 2018 14:48
16. Проект договору.pdf
20 вересня 2018 14:48
11. Договора утилізації.pdf
20 вересня 2018 14:48
8. Відповідність ст 17.pdf
20 вересня 2018 14:48
21. Сертифікат на обл-ня.pdf
20 вересня 2018 14:48
3. Паспорт на обл-ня.pdf
20 вересня 2018 14:48
19.Ліцензія.pdf
20 вересня 2018 14:48
20.Дозвіл.pdf
20 вересня 2018 14:48
12. Акт огляду.pdf
20 вересня 2018 14:48
1. Відомості про під-во.pdf
20 вересня 2018 14:48
18. витяг пдв.pdf
20 вересня 2018 14:48
24. Довідка про печатку.pdf

Публічні документи

21 вересня 2018 15:42
паспорт ст.1.jpg
21 вересня 2018 15:42
проект договору0004.jpg
21 вересня 2018 15:42
проект договору0003.jpg
21 вересня 2018 15:42
проект договору0002.jpg
21 вересня 2018 15:42
проект договору0001.jpg
21 вересня 2018 15:42
проект договору0005.jpg
21 вересня 2018 15:42
вимоги до ст.17.jpg
21 вересня 2018 15:42
технічне завдання.jpg
21 вересня 2018 15:42
паспорт ст.3.jpg
21 вересня 2018 15:42
паспорт ст.2.jpg
21 вересня 2018 15:42
калькуляція.jpg
21 вересня 2018 15:42
інд.код.jpg
21 вересня 2018 15:42
договор ст.3.jpg
21 вересня 2018 15:42
договор ст.2.jpg
21 вересня 2018 15:42
договор ст.1.jpg
21 вересня 2018 15:42
витяг з єдр.jpg
21 вересня 2018 15:42
тендерна пропозиція.jpg

Публічні документи

05 жовтня 2018 10:48
sign.p7s
05 жовтня 2018 10:47
Документи переможця.pdf
21 вересня 2018 16:32
sign.p7s
21 вересня 2018 16:28
sign.p7s
21 вересня 2018 16:01
sign.p7s
21 вересня 2018 15:43
sign.p7s
21 вересня 2018 15:31
sign.p7s
21 вересня 2018 15:16
sign.p7s
21 вересня 2018 12:37
sign.p7s
21 вересня 2018 12:36
Протокол 09-оп від 22.08.2018.pdf
21 вересня 2018 12:36
Наказ №2-к (оригінал).pdf
21 вересня 2018 12:36
НАКАЗ.pdf
21 вересня 2018 12:36
Контракт.pdf
21 вересня 2018 12:36
Додаток до Контракту.pdf
21 вересня 2018 12:36
Додаток3 п.1.2 виписка ЄДР.pdf
21 вересня 2018 12:36
Довідка щодо ціни.pdf
21 вересня 2018 12:36
Довідка щодо санкцій.pdf
21 вересня 2018 12:36
Довідка щодо акціонерів.pdf
21 вересня 2018 12:36
7. Проект договору.pdf
21 вересня 2018 12:36
Установчі документи.pdf
21 вересня 2018 12:36
Тендерна пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАМБЕР"
#40413845
Рішення скасоване 420 024,00
UAH з ПДВ
04 жовтня 2018 15:20
ТОВ Гідросоюзбуд
#40225690
Рішення скасоване 288 000,00
UAH з ПДВ
12 листопада 2018 12:28
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАМБЕР"
#40413845
Рішення скасоване 420 024,00
UAH з ПДВ
12 листопада 2018 12:28
ФОП "ПРУСАК АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА "
#3172114044
Рішення скасоване 592 673,62
UAH з ПДВ
12 листопада 2018 12:28
ТОВ "ЕНЕРГОКОМ СЕРВІС"
#40555913
Рішення скасоване 648 425,78
UAH з ПДВ
12 листопада 2018 12:28
ТОВ Гідросоюзбуд
#40225690
Відхилено 288 000,00
UAH з ПДВ
13 листопада 2018 16:40
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАМБЕР"
#40413845
Переможець 420 024,00
UAH з ПДВ
13 листопада 2018 16:44

Документи

28 вересня 2018 19:55
sign.p7s
28 вересня 2018 19:52
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

28 вересня 2018 19:51
sign.p7s
24 вересня 2018 12:39
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

04 жовтня 2018 18:01
sign.p7s

Документи

04 жовтня 2018 18:03
sign.p7s

Документи

04 жовтня 2018 18:07
sign.p7s

Документи

13 листопада 2018 16:39
sign.p7s
12 листопада 2018 12:28
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

13 листопада 2018 16:43
sign.p7s
13 листопада 2018 16:40
Протокол розгляду пропозиції
13 листопада 2018 16:40
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 13 листопада 2018 16:44

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПЛАМБЕР"
#40413845
420 024,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

13 листопада 2018 16:43
sign.p7s
13 листопада 2018 16:40
Протокол розгляду пропозиції
13 листопада 2018 16:40
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
21 грудня 2018 13:30
Договір укладений
21 грудня 2018 13:28
sign.p7s зміни до договору
28 грудня 2018 16:43
Звіт про виконання договору укладений
28 грудня 2018 16:40
sign.p7s зміни до договору
27 грудня 2018 12:22
Додаткова угода 1 від 27.12.2018 ТОВ ПЛАМБЕР (очищення зливостоків).pdf зміни до договору
27 грудня 2018 12:21
sign.p7s зміни до договору
21 грудня 2018 16:59
Протокол (приведення у відповідність).pdf зміни до договору
21 грудня 2018 16:57

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
21 грудня 2018
Дата публікації змін до договору:
21 грудня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Тендерний комітет вирішив вважати вірним строк надання послуг до 26.12.2018 року, викласти п. 7 звіту про результати процедури закупівлі в наступній редакції: «7. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 26 грудня 2018 року» та розмістити даний протокол на веб – порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Номер договору про закупівлю: № 99
Договір:
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
27 грудня 2018
Дата публікації змін до договору:
27 грудня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Зменшити ціну Договору на 55 869 грн. 60 коп. (п'ятдесят п'ять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять грн. 60 коп.), у тому числі ПДВ (20%) 9 311 грн. 60 коп. (дев'ять тисяч триста одинадцять грн. 60 коп.). 2. Внести зміни до пункту 2.1. Договору та викласти його в наступній редакції: "2.1. Загальна вартість послуг становить 364 154 грн. 40 коп. (триста шістдесят чотири тисячі сто п'ятдесят чотири грн. 40 коп.), у тому числі ПДВ (20%) 60 692 грн. 40 коп. (шістдесят тисяч шістсот дев'яносто дві грн. 40 коп.)" 3. Викласти Додаток 1 "Зведений кошторисний розрахунок", Додаток 2 "Перелік об'єктів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації", Додаток 3 "Технічні вимоги" у новій редакції, що додається.
Номер договору про закупівлю: № 99
Договір:
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 21 грудня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 364 154,40
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку