ДК 021:2015 код 79710000-4 - Охоронні послуги (Охоронні послуги)
Очікувана вартість
275 000,00 UAH
UA-2018-07-25-000669-b e143d1c0f4a44943b13a931932bad1a4
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в особі філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Дніпровська регіональна дирекція»
Код ЄДРПОУ: 40020546
Місцезнаходження замовника: 49010, Україна , Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул.Телевізійна, 3
Контактна особа замовника: Ігор Гвоздик
+380952036024
4gvozdika@gmail.com

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 25 липня 2018
Звернення за роз’ясненнями: до 30 липня 2018 13:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 серпня 2018 13:00
Початок аукціону: 10 серпня 2018 13:55
Очікувана вартість: 275 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 375,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Охоронні послуги
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 49010, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Телевізійна, 3
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2018
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Щодо додатків
Дата подання: 26 липня 2018 14:06
Дата відповіді: 26 липня 2018 14:52
У Вашому проекті договору зазначено, що є 2 додатки, які є невід'ємними частинами проекту. Але вони відсутні. Просимо завантажити дану інформацію.
Відповідь: Додатки завантажено

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-07-25-000669-b.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП", Код ЄДРПОУ:40517265
Дата подання: 14 серпня 2018 19:08
ТОВ Смарт Сіті Груп"
Вимога, скасування протокольного рішення щодо дискваліфікації
customer_decision: Вимога не задоволена
15 серпня 2018 18:05
Порушення оформлення тендерної документації замовников відсутні, необгрунтована вимога щодо відсутністі у тендерної документації замовника необхідність мати групу швидкого реагування у м. Дніпро,участник планує залучити до виконнання умов договору в м. Дніпро, м. Кривий Ріг, м. Миколаев одних і тих працівників.
Номер вимоги: UA-2018-07-25-000669-b.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП", Код ЄДРПОУ:40517265
Дата подання: 14 серпня 2018 20:45
ТОВ Смарт Сіті Груп
Товариство з обмеженою відповідальністю «Смарт Сіті Груп» , в особі директора Костенко Євгенія Сергійовича вимагає скасування рішення про дискваліфікацію, згідно протоколу №180814 від 14.08.18року, який оформлений не належним чином і не має печатки філії в зв’язку з цим не несе юридичної сили, як документ. Згідно цього протокольного рішення Ви дискримінуєте учасника ТОВ «Смарт Сіті Груп»
А також наголошуємо, що згідно тендерної документації:
- а саме Додатку №1 «ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ», пункту 7 , де говориться «7. Наявність власного пульту сигналізації,власної групи швидкого реагування з автомобілем» - не вимагалося від учасників надання документів, що підтверджують наявність у Учасника автотранспорту та груп швидкого реагування у м.Дніпрі.
-а саме згідно Додатку №1 «1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОВИННІ БУТИ ЗАВАНТАЖЕНІ УЧАСНИКОМ У СКЛАДІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ», де у табличній частині пункт1 «1. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід», далі «Документ, що підтверджує інформацію про відповідність учасників таким критеріям.» Замовником будо визначено, що документом є «Довідка в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про наявність працівників відповідної кваліфікації з числа громадян України»,в зв’язку із цим критерієм кожний Учасник, в тому числі ТОВ «Смарт Сіті Груп» надали довідки в довільній формі, щодо підтвердження іншими документами не йдеться в тендерній документації. ТОВ «Смарт Сіті Груп» надала всі необхідні документи для підтвердження кваліфікації працівників, що вимагались тендерною документацією.
Також , згідно зауваження тендерного комітету щодо надання Товариством схожих довідок або ідентичних довідок з іншими закупівлями повідомляємо –Закон України «Про публічні закупівлі» чи інший нормативно-правовий Акт не забороняє надавати схожу чи ідентичну інформацію (яка належитьУчаснику) в різних закупівельних процедурах. Згідно Додатку№1 до тендерної документації 1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОВИННІ БУТИ ЗАВАНТАЖЕНІ УЧАСНИКОМ У СКЛАДІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ», де у табличній частині пункт1 «1. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід», Товариством була надана довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, саме така довідка і вимагалась тендерною документацією, і той факт що працівники , які вказані в довідці співпадають з іншими довідками, або є ідентичними підтверджує, що дані працівники є в наявності і працюють на посадах в ТОВ «Смарт Сіті Груп» та можуть залучатися при виконанні будь якого договору. Замовником не було встановлено критерію «Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, що плануються залучатися до виконання умов договору в даній закупівлі, тощо» .
Виходячи з огляду на вище зазначені факти – вимагаємо відмінити протокольне рішення щодо дискваліфікації учасника, які є безпідставними, дане рішення дискримінує Учасника і порушує Закон України «Про публічні закупівлі». Також, повідомляємо, що Товариство має на меті направити скаргу в Антимонопольний комітет.
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
15 серпня 2018 18:08
Порушення оформлення тендерної документації замовников відсутні, необгрунтована вимога щодо відсутністі у тендерної документації замовника необхідність мати групу швидкого реагування у м. Дніпро,участник планує залучити до виконнання умов договору в м. Дніпро, м. Кривий Ріг, м. Миколаев одних і тих працівників.
Номер вимоги: UA-2018-07-25-000669-b.b3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП", Код ЄДРПОУ:40517265
Дата подання: 16 серпня 2018 14:59
ТОВ Смарт Сіті Груп
Шановний замовник,
вимагаю скасування протоколу про дискваліфікацію учасника ТОВ "Смарт Сіті Груп". Такж , прошу притягнути до дисциплінарної відповідальності членів тендерного комітету, які не вміють читати і не розуміють умови тендерної документації, що самі і подавали для участі в публічних торгах. Згідно протоколу про відхилення вимоги від ТОВ "Смарт Сіті Груп", члени тендерного комітету посилаються на : цитата " Довідка, що нада ТОВ "Смарт Сіті Груп", не містить інформації, що вимагається тендерною документацією.Таким чином, довідка надана з порушеням вимог тендерної документації". Якої саме інформаціїї Вам не достатьо, які саме порушення можкть бути в довідці, яка написана в довільній формі. Читайте уважно ту документацію, яку Ви завантажили для Учасників, або зверніться до керівництва за роз'ясненням, якщо самі не розумієте. Довідка яка надавалась з переліком громадян для підтвердження наявності кваліфікованих працівників містить 16 осіб, в зв'язку з тим фактом , що в Миолаєві задіяні особи інші, тобуло прийнято рішення представити цих громадян в 2 Філії - Кривий Ріг і місто Дніпро, в Кривий Ріг необхілно 3 людини, у місто Дніпро необхідно 9 людей, отже, люди які указані в довідці цілком і кількісно підходять до виконань умов договору. Виходячи із зазначених фактів , ТОВ "Смарт Сіті Груп" вимагає перестати дискримінувати учасника, вимагає притягнути до адміністративної та дисциплінарної відповідальності посадових осіб , членів тендерного комітету, провести керівником тренінг з дисципліни читання та роз'ясненняумов тендеру та проведення процедури закупівуль та відмінити рішення про дискваліфікацію.
Також, наголошуємо, знову, у тендерній документаціїї відсутня жодна інформація про те, що учасник повинен надати документи , що підтверджують наявність ГШР та власного пульту у м.Дніпро. У тендерній документації зазначаєть послуга для учасників "Охоронні послуги" (ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги), тобто , послуги фізичної охорони, ДЕ В ТЕНДЕРНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇЇ НАПИСАНО, що учасник повинен надавати послуги групи швидкого реагування. На якій підставі Ви вважпєте, що у ТОВ"Венбест-Безпеки 9" не має групи реагування в м.Дніпро, це Ваші припущення, а отже не мають права бути аргументами.Ви повинні використовувати підтверджені факти документально. Будь яка охоронна фірма має право надавати послуги охорони чи реагування по всій території України, незалежно від місця її реєтрації.

В додатку до вимоги додаємо довідки, які були надані в складі тендерної документації, УВАЖНО ознайомтесь і Ви помітите, що вони повністтю відповідають вимогам. За необхідністю, можемо виділити вимоги , які були опубліковані, які ви самі розумієте чи не бачите. Також , повідомляємо , що своїми діями Ви порушуєте: Закон України "Про захист від недобросовісноїконкуренції", а саме в очевидь знаходитесь у зговорі з іншим учасником чи виконуєте вказівку учасника, як це робили Ваші недобросовістні колкги в інших областях, Статтю 365 Кримінального Кодексу Україи "Перевищення влади або службових повноважень" , а саме п 1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Згорнути
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
20 серпня 2018 22:54
Зміст вимоги не відрізняється від попередньої вимоги, на яку вже дана відповідь
Номер вимоги: UA-2018-07-25-000669-b.c4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП", Код ЄДРПОУ:40517265
Дата подання: 16 серпня 2018 23:44
ТОВ Смарт Сіті Груп
На якій підставі Ви дискваліфікували учасника ТОВ "КОМПАНІЯ БРИЗ", адже всі необхідні документи учасником було надано в повному обсязі, про те Ві кваліфікуєте компанію в якій надано такі ж самі документи, і не надано жодного підверджуючого документа щодо наявності у власності пульта центрального спостереження (ПЦН), саме так називаеться прилад для прийому спрацювань та тривоги, а не пусльт сигналізації. Велике прохання керіника організувати тренінг для учасників тендерного комітету як правильно проводити публічні закупівлі, які виставляючи вимоги навідь не знають мат. частини. Також, наголошую, що документи надані ПП "Скорпіон -Безпека": а саме: витяг з ЄДР датований 2011 роком, з 2011 року минуло 7 років, не надано нового витягу з ЄДР, що не дає змоги ідентифікувати коректність наданих даних, які можливо були змінені, основний квед 43.21 (Електромонтажні роботи), що суперечить закону України "про охоронну діяльність", згідно розділу 2 статті 5.Види охоронних послуг 1. Суб'єкт охоронної діяльності на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії надає такі охоронні послуги: 1) охорона майна громадян; 2) охорона майна юридичних осіб; 3) охорона фізичних осіб. отже, виходячи з наведеного факту, ми бачимо, що основний профіль електромонтажні роботи, а не оносний 80.10 (діяльність приватних охоронних служб), отже товариство не може надавати якісні послуги фізичної охорони, в протоколі про призначення директора Власник -Доценко Микола Олексійович, а за даними ЄДР власник МОЛЧАНОВА АЛЬОНА В'ЯЧЕСЛАВІВНА, отже дані надані учаснико суттево різняться. Довідка під назвою "Довідка про наявність працівників." , що надана у складі тендерної проаозиції , а саме перелік працівників ідентичний, отже працівники які пропонує учасник задіяти у м.Кривий Ріг і у м.Дніпро ідентичні, як одні і ті ж працівники можуть бути задіяні в 2х містах. З огляду на вище зазначені факти, виходить, що замовник безпідставно дискваліфікував ТОВ "Смарт Сіті Груп", ТОВ"КР1" і кваліфікував та обрав переможцем ПП "Скорпіон -Безпека" з яким замовник знаходиться в зговорі, адже підстави згідно яких учасники були дискваліфікова чомусь не поширюються на учасника якого обрали переможцем. Вимагаю відмінити рішення про переможця, відмінити рішення про дискваліфікацію та притягнути до відповідальностічленів тендерного комітету, які порушують Закон України "Про запобігання корупції".
Розгорнути Згорнути
customer_decision: Вимога не задоволена
20 серпня 2018 23:30
ТОВ "КОМПАНІЯ БРИЗ" діскваліфіковано через невідповідність тендерної доументації

Документи подані скаржником

14 серпня 2018 19:07
Вимога.pdf

Документи подані скаржником

16 серпня 2018 14:59
Довідка працвники.pdf

Документи

20 серпня 2018 22:54
протокол b.b3.PDF

Документи

20 серпня 2018 23:30
протокол b.c4.PDF

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-07-25-000669-b.a5
Статус:
Виконано Замовником
Скаржник: ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП", Код ЄДРПОУ:40517265
Дата подання: 24 серпня 2018 00:34
ТОВ Смарт Сіті Груп
Двадцять п’ятого липня 2018 року на веб-порталі Уповноваженого органу (в системі електронних закупівель ProZorro) публічним акціонерним товариством «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в особі філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Дніпровська регіональна дирекція» (далі – Замовник) було оприлюднене оголошення UA-2018-07-25-000669-b про проведення процедури відкритих торгів за кодом ДК 021:2015 код 79710000-4 - Охоронні послуги (Охоронні послуги). Очікувана вартість закупівлі – 275 000,00 грн. з ПДВ. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ СІТІ ГРУП» (далі – Суб’єкт оскарження або Скаржник) приймало участь в даній процедурі закупівлі. Чотирнадцятого серпня 2018 року тендерним комітетом Замовника було прийняте рішення відповідно до результатів розгляду тендерної пропозиції та дискваліфіковано ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» згідно протоколу засідання тендерного комітету Замовника від 14.08.2018 № 180814 (далі – Протокол відхилення). Згідно Протоколу відхилення “ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» не відповідає кваліфікаційним вимогам тендерної документації, а саме: - ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» не надало документів, що підтверджують наявність у Учасника автотранспорту та групи швидкого реагування у м. Дніпро; - ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» не підтверджена наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід: “ Довідка про працівників, які мають необхідне знання та досвід” та “Наявність працівників1”, “Наявність працівників 2”, надані ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» у складі документації в закупівлях охоронних послуг (ідентифікатор закупівлі UA-2018-07-26-001510-b м. Кривий Ріг, ідентифікатор закупівлі UA-2018-07-25-000669-b м. Дніпро та ідентифікатор закупівлі UA-2018-03-21-001333-b м. Миколаїв) є ідентичним по складу працівників. У свою чергу Суб’єкт оскарження не може погодитися з рішенням Замовника з огляду на наступне: Щодо думки Замовника стосовно того, що ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» не надало документів, що підтверджують наявність у Учасника автотранспорту та групи швидкого реагування у м. Дніпро; Згідно пункту 7 Додатку 1 (1. ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ) до тендерної документації у процедурі UA-2018-07-25-000669-b (далі – Тендерна документація) передбачена наявність у учасника наступного (текст з Тендерної документації без змін) “Наявність власного пульту сигналізації,власної групи швидкого реагування з автомобілем.” В тексті Тендерної документації відсутні вимоги щодо наявності “автотранспорту та групи швидкого реагування у м. Дніпро” як визначено у Протоколі відхилення. Тобто, Тендерна документація не містить посилання на наявність перерахованого вище саме у місті Дніпро. ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» надало саме таку інформацію, яку вимагав Замовник у своїй тендерній документації. Враховуючи викладене, ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» виконало вимоги Тендерної документації у цій частині, а Замовник неправомірно відхилив пропозицію Скаржника. Таким чином, Замовник здійснивши дискваліфікацію ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» порушив права та законні інтереси останнього. Щодо думки Замовника стосовно того, що ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» не підтверджено наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід: “ Довідка про працівників, які мають необхідне знання та досвід” та “Наявність працівників1”, “Наявність працівників 2”, надані ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» у складі документації в закупівлях охоронних послуг (ідентифікатор закупівлі UA-2018-07-26-001510-b м. Кривий Ріг, ідентифікатор закупівлі UA-2018-07-25-000669-b м. Дніпро та ідентифікатор закупівлі UA-2018-03-21-001333-b м. Миколаїв) є ідентичним по складу працівників. Згідно пункту 1 Додатку 1 (1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОВИННІ БУТИ ЗАВАНТАЖЕНІ УЧАСНИКОМ У СКЛАДІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ (стор. 10)) до Тендерної документації передбачено завантаження учасником (текст з Тендерної документації без змін) “Довідка в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про наявність працівників відповідної кваліфікації з числа громадян України”. В тексті Тендерної документації відсутні вимоги чи обмеження на надання у складі тендерних пропозицій інших торгів, зокрема UA-2018-07-26-001510-b, UA-2018-03-21-001333-b та UA-2018-07-25-000669-b, довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, яка має у своєму складі одних і тих же працівників. ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» надало саме таку довідку, яку вимагав Замовник у своїй тендерній документації. Враховуючи викладене, ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» виконало вимоги Тендерної документації у цій частині, а Замовник неправомірно відхилив пропозицію Скаржника. Таким чином, Замовник здійснивши дискваліфікацію ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» порушив права та законні інтереси останнього. Шістнадцятого серпня 2018 року тендерним комітетом Замовника було прийняте рішення відповідно до результатів розгляду тендерної пропозиції та визнано переможцем процедури закупівлі UA-2018-07-25-000669-b приватне підприємство “Скорпіон – Безпека” (далі — Переможець торгів), про що свідчить протокол засідання тендерного комітету Замовника № 180816/4 від 16.08.2018 року (далі – Протокол про визначення переможця), який було оприлюднено в електронній системі закупівель 16.08.2018 о 15:18. Відповідно до вказаного Протоколу, в результаті розгляду тендерної пропозиції визнано, що пропозиція ПП “Скорпіон – Безпека” відповідає вимогам тендерної документації та визначено ПП “Скорпіон – Безпека” переможцем процедури закупівлі UA-2018-07-25-000669-b. Суб’єкт оскарження, ознайомившись з тендерною пропозицією Переможця вважає, що рішення тендерного комітету про визначення останнього переможцем процедури закупівлі, прийняте з порушенням вимог чинного законодавства України, внаслідок чого порушені права нашого підприємства, як учасника. Відповідно, оскаржуване рішення тендерного комітету Замовника, оформлене Протоколом, підлягає скасуванню. Згідно із частиною першою статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) скарга до органу оскарження подається суб’єктом оскарження у формі електронного документа через електронну систему закупівель. Після розміщення скарги суб’єктом оскарження в електронній системі закупівель скарга автоматично вноситься до реєстру скарг і формується її реєстраційна картка. Скарга разом з реєстраційною карткою в день розміщення суб’єктом оскарження автоматично оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу Відповідно до частини другої статті 18 Закону, скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю. Таким чином, зазначена скарга подана до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель з дотриманням визначених Законом строків. Ознайомившись з тендерною пропозицією ПП “Скорпіон – Безпека” суб’єктом оскарження встановлено наступне. 1. На виконання вимог Тендерної документації учасники повинні були надати Згідно пункту 7 Додатку 1 (1. ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (стор. 9)) до тендерної документації у процедурі UA-2018-07-25-000669-b (далі – Тендерна документація) передбачена наявність у учасника наступного (текст з Тендерної документації без змін) “Наявність власного пульту сигналізації,власної групи швидкого реагування з автомобілем.”, та Згідно пункту 1 Додатку 1 (1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОВИННІ БУТИ ЗАВАНТАЖЕНІ УЧАСНИКОМ У СКЛАДІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ (стор. 10)) до Тендерної документації передбачено завантаження учасником (текст з Тендерної документації без змін) “Довідка в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про наявність працівників відповідної кваліфікації з числа громадян України”. Переможець процедури не вказав про наявність власного пульту сигналізації, власної групи швидкого реагування з автомобілем саме у місті Дніпро. Переможець процедури надав довідку в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією про наявність працівників відповідної кваліфікації з числа громадян України. При цьому, у процедурі UA-2018-07-26-001510-b (закупівля таких же послуг у місті Кривий Ріг) надав довідку із зазначенням працівників у оскаржуваній процедурі UA-2018-07-25-000669-b, а саме наступних громадян: Сторожко Даніїл Анатолійович, Стороженко Олександр Володимирович, Тиранський Родіон Юрійович, Анацький Юрій Петрович і Дрофа Вячеслав Анатолійович. Тобто, у випадку з ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» Замовник дискваліфікує учасника, а у випадку з ПП “Скорпіон – Безпека” Замовник приймає рішення щодо призначення переможцем останнього у процедурі торгів за аналогічних обставин. Таким чином, Замовник здійснивши дискримінаційний підхід порушив вимоги чинного законодавства, зокрема, принципів здійснення публічних закупівель, а саме: - максимальна економія та ефективність; - недискримінація учасників; - об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; - запобігання корупційним діям і зловживанням. Більше того, прийнявши пропозицію ТОВ «СМАРТ СІТІ ГРУП» Замовник здійснив би додаткову економію у розмірі близько 48 000 грн. Нормативне обґрунтування скарги та вимоги Суб’єкта оскарження Згідно зі статтею 8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. У відповідності до статті 42 Конституції України держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності. Не допускається неправомірне обмеження конкуренції і недобросовісна конкуренція. Замовник повинен був неухильно дотримуватись статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки закупівля повинна здійснюватися за принципами добросовісної конкуренції учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; недискримінації учасників; об'єктивної та неупередженої оцінки пропозицій конкурсних торгів. Замовником були порушенні основні принципи, на яких базується проведення закупівель, зазначені в статті 3 Закону, а саме принцип добросовісної конкуренції між учасниками, яким фактично встановлений такий порядок проведення процедури закупівлі, згідно з яким перевага певного учасника в рамках тої чи іншої процедури закупівлі має бути досягнута в порядку та засобами, що встановлені нормами чинного законодавства України шляхом чіткого дотримання та виконання умов оголошення про проведення відбору, принцип об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Вищевказані дії Замовника по вибору переможцем учасника оскарження є неправомірним та дискредитує систему електронних закупівель в цілому. Таким чином, принципи закупівель та законодавство у сфері публічних закупівель порушені Замовником, оскільки останнім неправомірно було прийняте рішення про визначення учасника ПП “Скорпіон – Безпека” переможцем оскаржуваної процедури закупівлі, а тому є всі підстави для визнання порушення Замовником процедури закупівлі, визнання його дій такими, які суперечать законодавству у сфері закупівель та зобов’язання його скасувати неправомірне рішення. Замовником було порушено принцип закупівель щодо об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, чим порушено наше право на справедливу та добросовісну конкуренцію. На підставі вищевикладеного та керуючись статтями 8, 42 Конституції України, статтями 3,16,17,18, 28, 30 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОШУ: 1. Прийняти скаргу ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СМАРТ СІТІ ГРУП” до розгляду. 2. Встановити порушення Замовником процедури закупівлі. 3. Визнати дії Замовника такими, які суперечать законодавству у сфері публічних закупівель. 4. Зобов’язати Замовника скасувати рішення про визнання учасника ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА" переможцем процедури закупівлі за кодом ДК 021:2015 код 79710000-4 - Охоронні послуги (Охоронні послуги), оформлене протоколом № 180816/4 від 16.08.2018 р., оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2018-07-25-000669-b.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Задоволена
Прийнято до розгляду: 29 серпня 2018 19:46
рішення №8857 + лист.pdf
Дата публікації: 29 серпня 2018 19:46
інформація № 9475.pdf
Дата публікації: 14 вересня 2018 16:17
рішення № 9475.pdf
Дата публікації: 18 вересня 2018 18:21

Документи подані скаржником

24 серпня 2018 00:34
Скарга.pdf
24 серпня 2018 00:34
Платіжне доручення.pdf

Документи подані замовником

Документи Органу Оскарження

29 серпня 2018 19:46
рішення №8857 + лист.pdf
14 вересня 2018 16:17
інформація № 9475.pdf
18 вересня 2018 18:21
рішення № 9475.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 10 серпня 2018 14:46

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП" 179 000,00
UAH з ПДВ
168 990,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КОМПАНІЯ БРИЗ" 244 800,00
UAH з ПДВ
169 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА" 220 478,40
UAH з ПДВ
217 225,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛЬЧУГА ПЛЮС" 268 000,00
UAH з ПДВ
218 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "БАР'ЄР-Б" 232 500,00
UAH з ПДВ
220 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП тамплieри 245 952,00
UAH з ПДВ
245 952,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ-1" 260 399,52
UAH з ПДВ
260 399,52
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

02 листопада 2018 22:03
sign.p7s
02 листопада 2018 22:02
Лист .PDF
02 листопада 2018 22:02
Квитанція про відправлення.PDF
25 жовтня 2018 21:53
sign.p7s
18 жовтня 2018 23:09
sign.p7s
18 жовтня 2018 23:07
Довідка Податкова.PDF
18 жовтня 2018 23:06
sign.p7s
17 жовтня 2018 10:14
Довідка з поліції.PDF
14 серпня 2018 10:17
sign.p7s
14 серпня 2018 10:16
Цінова оновлена2.pdf
14 серпня 2018 10:16
цінова оновлена1.pdf
09 серпня 2018 09:40
sign.p7s
09 серпня 2018 09:38
Тендерна пропозиція1.pdf
09 серпня 2018 09:38
Тендерна пропозиція 2.pdf
09 серпня 2018 09:38
статут.pdf
09 серпня 2018 09:38
протокол.pdf
09 серпня 2018 09:38
Проект договору6.pdf
09 серпня 2018 09:38
Проект договору5.pdf
09 серпня 2018 09:38
Проект договору4.pdf
09 серпня 2018 09:38
Проект договору3.pdf
09 серпня 2018 09:38
Проект договору2.pdf
09 серпня 2018 09:38
Проект договору1.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора9.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора8.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора7.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора6.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора4.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора3.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора2.pdf
09 серпня 2018 09:38
Паспорт директора1.pdf
09 серпня 2018 09:38
паспорт директора 5.pdf
09 серпня 2018 09:38
наказ.pdf
09 серпня 2018 09:38
Мат_тех_база.pdf
09 серпня 2018 09:38
Лист гарантія.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір_СМ-16_2.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-16_5.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-16_4.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ16_3.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-16_1.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-11_5.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-11_4.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-11_3.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-11_2.pdf
09 серпня 2018 09:38
Договір СМ-11_1.pdf
09 серпня 2018 09:38
Довідка ст 17.pdf
09 серпня 2018 09:38
Довідка про санкції.pdf
09 серпня 2018 09:38
Довідка працвники.pdf
09 серпня 2018 09:38
Довідка підрядник.pdf
09 серпня 2018 09:38
Довідка ПДВ.pdf
09 серпня 2018 09:38
Довідка ліцензія.pdf
09 серпня 2018 09:38
Довідка досвід.pdf
09 серпня 2018 09:38
відгук.pdf
09 серпня 2018 09:38
Витяг2.pdf
09 серпня 2018 09:38
Витяг1.pdf
09 серпня 2018 09:38
Акт3.pdf
09 серпня 2018 09:38
Акт2.pdf

Публічні документи

09 серпня 2018 10:48
11111.PDF
09 серпня 2018 10:48
00008.PDF
09 серпня 2018 10:48
00007.PDF
09 серпня 2018 10:48
00006.PDF
09 серпня 2018 10:48
00005.PDF
09 серпня 2018 10:48
00004.PDF
09 серпня 2018 10:48
00003.PDF
09 серпня 2018 10:48
00002.PDF
09 серпня 2018 10:48
00001.PDF
09 серпня 2018 10:48
0.PDF
09 серпня 2018 10:48
scan 7.jpg
09 серпня 2018 10:48
scan 6.jpg
09 серпня 2018 10:48
00011.PDF
09 серпня 2018 10:48
00010.PDF
09 серпня 2018 10:48
00009.PDF
09 серпня 2018 10:48
00008.PDF
09 серпня 2018 10:48
00003.JPG
09 серпня 2018 10:48
00002.JPG
09 серпня 2018 10:48
00001.JPG

Публічні документи

17 серпня 2018 11:07
Довідка ІЦ.pdf
16 серпня 2018 17:11
Тендерна пропозиція.pdf
09 серпня 2018 11:31
Тендерна пропозиція.pdf
09 серпня 2018 11:29
Статут.pdf
09 серпня 2018 11:29
Довідка з ЄДРПОУ.pdf
09 серпня 2018 11:29
Виписка з ЄДРПОУ.pdf
09 серпня 2018 11:29
Ліцензія.pdf

Публічні документи

09 серпня 2018 11:33
Техніч.хар-ки.PDF
09 серпня 2018 11:33
Тендерна пропозиція.PDF
09 серпня 2018 11:33
Статут Барьер.pdf
09 серпня 2018 11:33
Свід.єдинщика.pdf
09 серпня 2018 11:33
Прот заг зборів.PDF
09 серпня 2018 11:33
Облад.+МТБ.PDF
09 серпня 2018 11:33
Наказ на директора.PDF
09 серпня 2018 11:33
Ліцензія охоронна.pdf
09 серпня 2018 11:33
Довідка субпідряд.PDF
09 серпня 2018 11:33
Довідка працівники.PDF
09 серпня 2018 11:33
Довідка несудимість.PDF
09 серпня 2018 11:33
Довідка наявності.PDF
09 серпня 2018 11:33
Довідка відсут коруп..PDF
09 серпня 2018 11:33
Довідка банкрутство.PDF

Публічні документи

08 серпня 2018 04:58
Статут 15.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 14.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 13.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 12.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 11.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 10.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 9.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 8.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 7.pdf
08 серпня 2018 04:58
Статут 6.pdf
08 серпня 2018 04:57
Статут 5.pdf
08 серпня 2018 04:57
Статут 4.pdf
08 серпня 2018 04:57
Статут 3.pdf
08 серпня 2018 04:57
Рішення 2.pdf
08 серпня 2018 04:57
Статут 2.pdf
08 серпня 2018 04:57
Статут 1.pdf
08 серпня 2018 04:57
Рішення 1 .pdf
08 серпня 2018 04:57
Ліцензія.pdf
08 серпня 2018 04:57
Виписка з реєстра 7.pdf
08 серпня 2018 04:57
Виписка з реєстра 6.pdf
08 серпня 2018 04:57
Виписка з реєстра 5.pdf
08 серпня 2018 04:57
Виписка з реєстра 4.pdf
08 серпня 2018 04:57
Виписка з реєстра 3.pdf
08 серпня 2018 04:57
Виписка з реєстра 2.pdf
08 серпня 2018 04:57
Виписка з реєстра 1.pdf
08 серпня 2018 04:57
Скан_Додаток 3(2).jpg
08 серпня 2018 04:57
Скан_Додаток 3.jpg
08 серпня 2018 04:57
Додаток 2 до договору.docx
08 серпня 2018 04:57
Додаток 1 до договору.docx
08 серпня 2018 04:57
Договор.docx

Публічні документи

08 серпня 2018 16:57
sign.p7s
08 серпня 2018 16:55
фото форменого одягу.pdf
08 серпня 2018 16:55
тендерна пропозиція.pdf
08 серпня 2018 16:55
наказ на директора.pdf
08 серпня 2018 16:55
наказ МВС про ліцензію.pdf
08 серпня 2018 16:55
договір дор 4.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП"
#40517265
Рішення скасоване 168 990,00
UAH з ПДВ
09 жовтня 2018 12:30
ТОВ "КОМПАНІЯ БРИЗ"
#41787871
Рішення скасоване 169 000,00
UAH з ПДВ
09 жовтня 2018 12:30
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН - БЕЗПЕКА"
#35042950
Рішення скасоване 217 225,00
UAH з ПДВ
09 жовтня 2018 12:30
ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП"
#40517265
Рішення скасоване 168 990,00
UAH з ПДВ
31 жовтня 2018 15:54
ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП"
#40517265
Переможець 168 990,00
UAH з ПДВ
15 листопада 2018 11:36

Документи

14 серпня 2018 16:22
sign.p7s

Документи

16 серпня 2018 15:14
sign.p7s

Документи

16 серпня 2018 15:21
sign.p7s

Документи

16 жовтня 2018 14:33
sign.p7s
09 жовтня 2018 12:54
sign.p7s

Документи

15 листопада 2018 11:36
sign.p7s
15 листопада 2018 11:28
протокол кваліфікації.PDF
09 листопада 2018 15:44
sign.p7s
31 жовтня 2018 15:59
sign.p7s
31 жовтня 2018 15:57
Цінова оновлена2.pdf
31 жовтня 2018 15:57
цінова оновлена1.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 15 листопада 2018 11:36

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "СМАРТ СІТІ ГРУП"
#40517265
168 990,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

15 листопада 2018 11:36
sign.p7s
15 листопада 2018 11:28
протокол кваліфікації.PDF
09 листопада 2018 15:44
sign.p7s
31 жовтня 2018 15:59
sign.p7s
31 жовтня 2018 15:57
Цінова оновлена2.pdf
31 жовтня 2018 15:57
цінова оновлена1.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
29 листопада 2018 11:45
Договір охорони.PDF укладений
29 листопада 2018 11:37
sign.p7s зміни до договору
12 грудня 2018 11:02
лист від 11.12.2018 №922.PDF укладений
12 грудня 2018 10:59
sign.p7s зміни до договору
29 листопада 2018 12:04
Додаткова угода до договору охорони.PDF зміни до договору
29 листопада 2018 11:59

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
29 листопада 2018
Дата публікації змін до договору:
29 листопада 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зменшення ціни договору
Номер договору про закупівлю: 36
Договір:
Номер додаткової угоди: 36
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 29 листопада 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 0
з ПДВ
Причини розірвання договору: Порушення умов договору (пункт 6.3.1, пункт 10.1)

Актуальні тендери

До пошуку