Монтаж систем зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження по Вознесенському узвозу, 22
Очікувана вартість
440 000,00 UAH
UA-2018-06-07-001842-a 360b4b44a6d6408fabe91133b3770187
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Державна наукова установа "Центр інноваційних медичних технологій НАН України"
Код ЄДРПОУ: 05417590
Місцезнаходження замовника: 04053, Україна, Київ обл., м. Київ, вул. Вознесенський узвіз, буд. 22
Контактна особа замовника: Наталія Гутовец
+380674474059
gutovec@bigmir.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 12 червня 2018 16:00
Оскарження умов закупівлі: до 18 червня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 22 червня 2018 16:00
Очікувана вартість: 440 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Документація

Тендерна документація

07 червня 2018 14:30
Електронний цифровий підпис
07 червня 2018 14:29
Тендерна документація - відеонагляд 2-х лотова.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

уточнення технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі
Дата подання: 08 червня 2018 14:24
Дата відповіді: 11 червня 2018 12:23
Доброго дня! Відповідно до ст.22 Закону України "Про публічні закупівлі" тендерна документація повинна містити: 3) інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. У звязку з вищезазначеним, з метою дотримання принципу відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі, просимо уточнити скільки метрів оптики? волокон? точок комутації? потребується
Розгорнути Згорнути
Відповідь: На даному етапі проведення капітального ремонту будівель ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України» заплановано прокладання інженерних комунікацій. Тому в «ТЕХНІЧНИХ ВИМОГАХ» зазначено необхідна кількість матеріалів та їх спроможність на даному етапі ремонту. На підставі зазначеного УЧАСНИКАМ необхідно надавати розрахунок вартості та якості предмета закупівлі відповідно вказаних в ДОДАТКУ №2 ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІІЇ технічних та якісних вимог.
Для підготовки тендерних пропозицій Учасники мають змогу провести самостійне детальне обстеження корпусів ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України» за адресою: Вознесенський узвіз, 22

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-06-07-001842-a.b1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТзОВ Техніка для бізнесу, Код ЄДРПОУ:22396671
Дата подання: 01 липня 2018 21:04
неправомірне визнання переможця
Вважаємо рішення Замовника щодо визначення ТОВ «Інфоаура» Переможцем торгів, таким що не відповідає нормам чинного законодавства в сфері публічних закупівель, Тендерній документації та порушує права інших учасників закріплених у ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»., щодо об’єктивної та неупередженої оцінки Замовником тендерних пропозицій; добросовісної конкуренції серед учасників, запобіганням корупційним діям та зловживанням з огляду на наступне.
1. Замовником у додатку №4 до тендерної документації вимагалося на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору надання:
- Довідки про досвід виконання аналогічних договорів, складена на фірмовому бланку учасника
- Оригіналу або нотаріально завірена копія позитивного відгуку до договору, зазначеного у довідці про досвід виконання аналогічного договору. У відгуку повинна бути зазначена інформація про належне виконання договору, утому числі стосовно якості та строків.
На виконання зазначеного умови, ТОВ «Інфоаура» у складі тендерної пропозиції надано довідку «про досвід виконання аналогічних договорів» в якій наведено три договори на здійснення монтажу систем відеоспостереження. Проте надано лише один відгук, а саме від ТОВ Інституту інформаційних технологій та комунікацій. Зазначений відгук не відповідає вимогам встановлених Замовником в додатку №4 до тендерної документації, оскільки не містить посилання на номер та дату договору, а отже не можна стверджувати, що саме про договір вказаний у довідці іде мова.
2. Замовником у додатку №5 до тендерної документації запропоновано учасникам у складі тендерної пропозиції подати документи, передбачені для переможця торгів, що підтверджують відсутність підстав у відмові торгах згідно ст.17 Закону. А у випадку не подання зазначених документів у тендерній пропозиції, Учасник повинен надати довідку в довільній формі про те, що у випадку визнання його переможцем тендеру, він гарантує надання усіх необхідних документів у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.
ТОВ «Інфоаура» не надано в тендерній документації перелічених у додатку №5 до тендерної документації документів, які вимагаються для підтвердження відповідності переможця вимогам, встановленим ст. 17 Закону та не надано довідки в довільній формі з гарантією надати зазначені документи у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір.
3. Замовником у додатку №2 до тендерної документації п.4.3. вимагалося надати сертифікат відповідності, виданий органом з сертифікації чи паспорт якості на кожне найменування товару чи інший документ, який підтверджує, якість та відповідність продукції (копія, дійсна на момент розкриття)
ТОВ «Інфоаура» у складі тендерної пропозиції не надано жодного документу на виконання вимоги п.4.3. додатку №2 тендерної пропозиції.
4. Замовником у розділі ІІІ тендерної документації, п.3.1.7. встановлено вимогу: Довідки створені учасником повинні мати дату створення та вихідний номер. ТОВ «Інфоаура» не дотримано вказаної вимоги.
5. ТОВ «Інфоаура» на підтвердження відповідності кількісним, технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі надано одноіменну довідку в якій зазначено про надання: «блок розеток 220В 10А у телекомунікаційну шафу», проте у тендерній пропозиції вказано «колодка касета 250В/10 А», «кабельна інфраструктура, що обєднує собою відеокамери, мережеві комутатори та існуючу мережу», проте у тендерній пропозиції вказано «набір монтажний». Дана невідповідність та суперечність позицій вказує на невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Інфоаура» кількісним, технічним та якісним характеристикам премета закупівлі
Враховуючи вищезазначене, керуючись ч.1 ст.32 Закону України «про публічні закупівлі» вимагаємо скасувати рішення щодо визначення переможцем учасника ТОВ «Інфоаура» на підставі абзацу пункту 4 частини 1 статті 30 Закону та перейти до розгляду наступної найбільш економічно вигідної пропозиції
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
04 липня 2018 13:19
ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України» повідомляє, що відповідно вимоги розглянуто пропозиції інших Учасників. В процесі розгляду наданих сертифікатів відповідності на товари, у Учасників, які їх надавали, є Сертифікати прострочені. Але основна проблема виявлена в подачі Тендерних пропозицій, так як закупівля проводилася на послугу. Тендерні пропозиції не відповідають Тендерній документації коду ДК:021 2015 та КЕВК.
Номер вимоги: UA-2018-06-07-001842-a.b3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АРГУНОВА ВІРА ТАЛІМОНІВНА, Код ЄДРПОУ:2312614383
Дата подання: 05 липня 2018 17:56
Оскарження рішення Замовника тендерних торгів щодо їх скасування.Примітка: тендер на "Монтаж систем зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження по Вознесенському узвозу, 22" скасовується вже вдруге поспіль за 4 місяці 2018 року
Ми категоричне не погоджуємось з рішенням Замовника тендерних торгів.Детальний опис обставин,які обгрунтовують нашу незгоду з рішенням Замовника тендерних торгів наведено у файлі,який додано.Крім того, зазначаємо,що ми,як член громадянського суспільства та ФОП,яка діє виключно в сфері чинного законодавству України та рамках правовго поля нашої держави,зазначаємо,що дії Замовника тендерних торгів підривають саме підгрунття, основні принципи та базу проведення публічних закупівель в Україні.Для участі в оголошеному Замовноком тендері нами були виконані всі вимоги опублікованої ним тендерної документації,ЗУ "Про публічні закупівлі" та чинних нормативно-правових актів в сфері цивільного та господарського законодавства України-в аспекті розуміння різниці між змістом термінів "виконання робіт" та "надання послуг".Отримання нами відповіді-відписки,яка була опублікована Замовником в системі Prozorro (далі за текстом - Система),є порушенням законних майнових та немайнових прав та інтересів зокрема,нас,а взагалі,будь-кого,тобто необмеженого кола осіб,які б виявили бажання щодо участі у будь-якій закупівлі саме цього Замовника торгів на засадах прозорості,відкритості та створення цієї Системи після здійснення реформи державних закупівель з офіційний слоганом реформи:«Всі бачать все».Метою впровадження Реформи було,крім іншого,викорінення та системне запобігання корупції,підвищення прозорості процесу здійснення закупівель,уникнення дискримінації заявок учасників,широке залучення громадськості, тощо.Суть реформи полягала в максимальній прозорості та доступності процесу закупівель.Після закінчення тендеру,в електронній системі можна побачити всю інформацію стосовно поданих пропозицій учасників,рішень тендерної комісії замовника,всі кваліфікаційні документи,оприлюднений договір та інші документи.Ця інформація знаходиться у відкритому доступі завдяки модулю аналітики (зокрема, та не виключно - система Dozzorro) та може бути використана для моніторингу процесу закупівель і ми щиро сподіваємось,що "результати",яких досяг саме цей Замовник тендерних торгів саме за цим предметом тендеру,послугують та нададуть вичерпну, повну та зрозумілу інформацію для наступного моніторингу та аналітики дій Замовника в сфері забезпечення працездатності системи державних-публічних закупівель та виконання завдань реформи у вказаній раніше сфері.
За результатами розгляду нашої Скарги-вимоги,ми наполегливо просимо Замовника тендерних торгів неупереджено та об'єктивно розглянути подану Учасником-ФОП Аргунова В.Т. тендерну пропозицію на предмет її реальної відповідності вимогам опублікованої Замовником тендерної документації,скасувати своє попереднє рішення та кваліфікувати і визнати ФОП Аргунову В.Т. в якості переможця за Лотом № 1 СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ CИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОГО IP-ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ.
Як примітку,ми звертаємо увагу Замовника тендерних торгів (і не лише його),що існує відповідалоьність за порушення законодавства в сфері державних закупівель, яка передбачає відповідальність за порушення принципів та процедур у системі публічних закупівель Прозоро передбачені штрафи, розмір яких залежить від конкретного порушення.Особами,до яких застосовується покарання в вигляді штрафу за недотримання процедур,передбачених системою публічних закупівель ProZorro- є працівники, які безпосередньо здійснюють організацію та проведення процедур закупівель,тобто голова та члени Тендерного комітету, а також інші Уповноважені особи.
Ми справді налаштовані на продуктивне та конструктивне вирішення питань,пов'язаних з цим тендером і не налаштовані на затягування процесу публічної закупівлі за цим предметом тендерних торгів або створення для кого-небудь будь-яких труднощів.Однак,підкреслюємо, що ми ратуємо та відстоюємо рівні для всіх,в тому числі і для себе, можливості для участі та перемоги в оголошених та проведених тендерних торгах на території України,в тому числі і конкретно цим Замовником та по конкретно цббому предмету тендерної закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
06 липня 2018 12:45
Відповідно Тендерної документації п 3.1.7. «Будь-який текст на усіх сканованих зображеннях, має бути розбірливим та повинен вільно читатися, зображення сканованих документів повинні бути чіткими та повнорозмірними (без обрізань будь-яких сторін документів, у т.ч. прізвища та підписи уповноваженої особи Учасника, його печатки, номера, без накладень будь яких графічних зображень, тощо)» , в документації Учасника - зображення документів не повнорозмірні. Наприклад Вихідні листи № 20/06/18-2 від 20.06.18., № 20/06/18-2-1.
Відповідно коду ДК 021:2015 код 51310000-8 «Послуги зі встановлення радіо-,телевізійної, аудіо-та відеоапаратури" оплата буде проводиться згідно КЕВК 2240 - послуги. Відповідно ст. 30 частина 1 п. 4 "Тендерна пропозиція не відповідає умовам Тендерної документації" .
Номер вимоги: UA-2018-06-07-001842-a.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТзОВ Техніка для бізнесу, Код ЄДРПОУ:22396671
Дата подання: 01 липня 2018 21:11
неправомірне визнання переможця
Вважаємо рішення Замовника щодо визначення ТОВ «Інфоаура» Переможцем торгів, таким що не відповідає нормам чинного законодавства в сфері публічних закупівель, Тендерній документації та порушує права інших учасників закріплених у ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»., щодо об’єктивної та неупередженої оцінки Замовником тендерних пропозицій; добросовісної конкуренції серед учасників, запобіганням корупційним діям та зловживанням з огляду на наступне. 1. Замовником у додатку №4 до тендерної документації вимагалося на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору надання: - Довідки про досвід виконання аналогічних договорів, складена на фірмовому бланку учасника - Оригіналу або нотаріально завірена копія позитивного відгуку до договору, зазначеного у довідці про досвід виконання аналогічного договору. У відгуку повинна бути зазначена інформація про належне виконання договору, утому числі стосовно якості та строків. На виконання зазначеного умови, ТОВ «Інфоаура» у складі тендерної пропозиції надано довідку «про досвід виконання аналогічних договорів» в якій наведено три договори на здійснення монтажу систем відеоспостереження. Проте надано лише один відгук, а саме від ТОВ Інституту інформаційних технологій та комунікацій. Зазначений відгук не відповідає вимогам встановлених Замовником в додатку №4 до тендерної документації, оскільки не містить посилання на номер та дату договору, а отже не можна стверджувати, що саме про договір вказаний у довідці іде мова. 2. Замовником у додатку №5 до тендерної документації запропоновано учасникам у складі тендерної пропозиції подати документи, передбачені для переможця торгів, що підтверджують відсутність підстав у відмові торгах згідно ст.17 Закону. А у випадку не подання зазначених документів у тендерній пропозиції, Учасник повинен надати довідку в довільній формі про те, що у випадку визнання його переможцем тендеру, він гарантує надання усіх необхідних документів у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір. ТОВ «Інфоаура» не надано в тендерній документації перелічених у додатку №5 до тендерної документації документів, які вимагаються для підтвердження відповідності переможця вимогам, встановленим ст. 17 Закону та не надано довідки в довільній формі з гарантією надати зазначені документи у строк, що не перевищує 5 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір. 3. Замовником у додатку №2 до тендерної документації п.4.3. вимагалося надати сертифікат відповідності, виданий органом з сертифікації чи паспорт якості на кожне найменування товару чи інший документ, який підтверджує, якість та відповідність продукції (копія, дійсна на момент розкриття) ТОВ «Інфоаура» у складі тендерної пропозиції не надано жодного документу на виконання вимоги п.4.3. додатку №2 тендерної пропозиції. 4. Замовником у розділі ІІІ тендерної документації, п.3.1.7. встановлено вимогу: Довідки створені учасником повинні мати дату створення та вихідний номер. ТОВ «Інфоаура» не дотримано вказаної вимоги. 5. ТОВ «Інфоаура» на підтвердження відповідності кількісним, технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі надано одноіменну довідку в якій зазначено про надання: «блок розеток 220В 10А у телекомунікаційну шафу», проте у тендерній пропозиції вказано «колодка касета 250В/10 А». Дана невідповідність та суперечність позицій вказує на невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Інфоаура» кількісним, технічним та якісним характеристикам премета закупівлі. Дії Замовника щодо акцептування ТОВ «ТОВ «Інфоаура»» без необхідних документів та з допущеними порушеннями прямо суперечать принципам здійснення публічних закупівель. Враховуючи вищезазначене, керуючись ч.1 ст.32 Закону України «про публічні закупівлі» вимагаємо скасувати рішення щодо визначення переможцем учасника ТОВ «Інфоаура» на підставі абзацу пункту 4 частини 1 статті 30 Закону та перейти до розгляду наступної найбільш економічно вигідної пропозиції
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
04 липня 2018 13:20
ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України» повідомляє, що відповідно вимоги розглянуто пропозиції інших Учасників. В процесі розгляду наданих сертифікатів відповідності на товари в Учасників, які їх надавали, Сертифікати прострочені. Але основна проблема виявлена в подачі Тендерних пропозицій, так як закупівля проводилася на послугу. Тендерні пропозиції не відповідають Тендерній документації код ДК:021 2015 та КЕВК.

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

05 липня 2018 17:56
жалоба НАН.doc

Документи подані скаржником

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ CИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОГО IP-¬ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
Статус: Торги відмінено
Очікувана вартість: 270 000,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 350,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 25 червня 2018 15:36
Закінчення: 25 червня 2018 16:09
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

1 посл.
СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ CИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОГО IP-¬ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
ДК 021:2015: 51310000-8 — Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Доставка: 04053, Київ, Київ, Вознесенський узвіз, 22
Дата доставки: до 31 грудня 2018 00:00

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

07 червня 2018 14:29
ЛОТ № 1 Технічни вимоги внутрішнє відеоспостереження .docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 25 червня 2018 16:09

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АЙТІІКС" 243 512,06
UAH з ПДВ
243 512,06
UAH з ПДВ
Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АРГУНОВА ВІРА ТАЛІМОНІВНА 245 567,00
UAH з ПДВ
218 777,00
UAH з ПДВ
Документи
ТзОВ Техніка для бізнесу 240 000,00
UAH з ПДВ
218 776,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ Інфоаура 224 556,00
UAH з ПДВ
218 555,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

20 червня 2018 15:26
3.1.5 Таблиця 1Відгуки.pdf
20 червня 2018 15:26
Сертифікати.pdf
20 червня 2018 15:26
3.1.3 Додаток № 2.pdf
20 червня 2018 15:26
3.1.5 Таблиця 2.pdf
20 червня 2018 15:26
3.1.6 ст 17.pdf
20 червня 2018 15:26
Проект договора.pdf

Публічні документи

22 червня 2018 15:14
sign.p7s
22 червня 2018 15:12
sign.p7s
22 червня 2018 15:05
регистраторы.pdf
22 червня 2018 15:05
копія_витяг з ЄДР.pdf
22 червня 2018 15:05
Копія Статуту_.pdf
22 червня 2018 15:05
копія витягу з ПДВ.pdf
22 червня 2018 15:05
камеры.pdf
22 червня 2018 15:05
д линк.jpg
22 червня 2018 15:05
відгук Львівсвітло.jpg
22 червня 2018 15:05
v378_site.jpg
22 червня 2018 15:05
sertmannew.jpg
22 червня 2018 15:05
Sertificat Telecom.pdf
22 червня 2018 15:05
sertif_eko_ru.jpg
22 червня 2018 15:05
sert_sotsotv.jpg
22 червня 2018 15:05
sert_bezopasnost.jpg

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Інфоаура
#35464531
Рішення скасоване 218 555,00
UAH з ПДВ
04 липня 2018 13:21
ТОВ Інфоаура
#35464531
Відхилено 218 555,00
UAH з ПДВ
04 липня 2018 13:23
ТзОВ Техніка для бізнесу
#22396671
Відхилено 218 776,00
UAH з ПДВ
04 липня 2018 13:27
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АРГУНОВА ВІРА ТАЛІМОНІВНА
#2312614383
Відхилено 218 777,00
UAH з ПДВ
04 липня 2018 13:30
ТОВ "АЙТІІКС"
#36702796
Відхилено 243 512,06
UAH з ПДВ
04 липня 2018 13:32

Документи

26 червня 2018 14:57
sign.p7s
26 червня 2018 14:55
відеоспос№3.pdf

Документи

04 липня 2018 13:23
sign.p7s
04 липня 2018 13:22
прот.відм.№5.pdf

Документи

04 липня 2018 13:27
sign.p7s
04 липня 2018 13:26
прот.роз відео№6.pdf

Документи

04 липня 2018 13:30
sign.p7s
04 липня 2018 13:29
прот.роз.відео№7.pdf

Документи

04 липня 2018 13:32
sign.p7s
04 липня 2018 13:31
Прот.роз.відео№8.pdf

Інформація про відміну

Дата відміни
не вказано
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку