Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в місті Києві та за кордоном − організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва)
Очікувана вартість
3 000 000,00 UAH
UA-2018-05-08-000768-b 23048619599a478187cfe9c6103e65f3
Відкриті торги    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Ломінська Ольга Ігорівна

380442026081 lominska@guekmda.gov.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Код ЄДРПОУ: 04633423
Вебсайт: http://kievcity.gov.ua/content/69_departament-ekonomiky-ta-investytsij.html
Місцезнаходження: 01044, Україна , Київська обл., Київ, Хрещатик,36
Контактна особа: Ломінська Ольга Ігорівна
380442026081
lominska@guekmda.gov.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 08 травня 2018 12:34
Звернення за роз’ясненнями: до 13 травня 2018 23:59
Оскарження умов закупівлі: до 19 травня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 травня 2018 23:59
Початок аукціону: 24 травня 2018 13:20
Очікувана вартість: 3 000 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 15 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50%

Інформація про предмет закупівлі

Мета Форуму: продемонструвати інвестиційний потенціал столиці України для реалізації суспільно важливих проектів та забезпечення соціально-економічного розвитку міста Києва; сприяти залученню іноземних та вітчизняних інвестицій у міські проекти; впроваджувати інформаційно-інноваційні зміни інфраструктурного розвитку міста Києва; налагодити ефективну співпрацю з міжнародними партнерами та зміцнити міжнародні відносини столиці України; створювати сприятливий інвестиційний клімат міста Києва. Формат Форуму: організація та проведення заходів різного роду формату, (наприклад спеціалізовані воркшопи для інвесторів, хакатони, ярмарки інкубаторів та акселераторів, презентації проектів (пітчингові сесії) тощо). Остаточний варіант наповнення Форуму буде визначатись за погодженням з Замовником. У рамках заходів передбачені виступи з історії успіху, в тому числі іноземний досвід отримання інвестицій у інноваційні проекти, тематичні виступи від представників інкубаторів/акселераторів, консультаційні сесії з інвесторами, воркшопи з презентації, управління та просування проектів, хакатони з впровадження інновацій, програми з покращення екосистеми підприємтсва, проведення панельних дискусій із залученням провідних консультантів, представників бізнес-кіл та міжнародних фінансових фондів та організацій, презентація результатів проведення заходів через ЗМІ. Цільова аудиторія: міжнародні та вітчизняні інвестори усіх типів (в т. ч. бізнес-янголи, венчурні фонди тощо) представники інкубаторів та акселераторів, представники бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, грантових установ, представники влади, ЗМІ. Галузі: інновації/ наука/ нові технології (розумні рішення: для міста, в галузях споживання, агро, в сфері охорони здоров’я, військово-промислового комплексу, ІТ) інфраструктура/ енергозбереження/ нерухомість. Основні завдання Форуму: 1. презентувати економічний та інвестиційний потенціал української столиці; 2. висвітлити інноваційно-інвестиційні досягнення та перспективи мыста Києва; 3. продемонструвати потенційним партнерам результати впроваджених реформ і проектів, змін в роботі з інвесторами; 4. запропонувати нові проекти для залучення інвестицій.
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
Організація та проведення міжнародних заходів з економічних та інвестиційних питань в місті Києві та за кордоном − організація та проведення Інвестиційного форуму міста Києва
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 01044, Україна, місто Київ, Київ, Хрещатик, 36
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2018
ДК 021:2015: 79950000-8 — Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-05-08-000768-b.c1
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Дата подання: 05 червня 2018 14:51
Вимога щодо перегляду рішення
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Замовник) від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 відхилено тендерну пропозицію ТОВ «Євромедіа Україна» (далі - Учасник) з причини неподання тендерної пропозиції, наведеної у Додатку 5 тендерної документації.
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі»:
30) тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації;
Стаття 25. Порядок подання тендерних пропозицій
1. Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
Додатком 5 до тендерної документації зокрема передбачено:
«Дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.»
Таким чином Замовником в тендерній документації визначено, що зазначену форму та розрахунки до неї подає переможець процедури закупівлі.
На час розгляду та ухвалення тендерним комітетом Замовника рішення щодо результатів розгляду пропозиції (станом на 01.06.2018) ТОВ «Євромедіа Україна» не було визначено переможцем, отже подання документа за формою, наведеною в додатку 5 тендерної документації не вимагалось та суперечило вимогам Замовника.
Враховуючи зазначене пропонуємо відмінити рішення тендерного комітету від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна».
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 05 червня 2018 14:56
Причина: технічна помилка
Номер вимоги: UA-2018-05-08-000768-b.c2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Дата подання: 05 червня 2018 14:59
Вимога перегляду рішення
Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Замовник) від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 відхилено тендерну пропозицію ТОВ «Євромедіа Україна» (далі - Учасник) з причини неподання тендерної пропозиції, наведеної у Додатку 5 тендерної документації.
ТОВ «Євромедіа Україна» не згідне з рішенням тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради з наступних причин:
Відповідно до ст.25 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
ТОВ «Євромедіа Україна» надало тендерну пропозицію на зазначену закупівлю шляхом заповнення електронної форми, де зазначається інформація про ціну.
Пунктом 1 розд. 3 тендерної документації Замовник вимагав від учасників надати тендерну пропозицію відповідно до Додатку 5 тендерної документації.
Проте, відповідно до вимог Додатку 5 до тендерної документації передбачено вимогу про надання зазначеної форми тендерної пропозиції виключно Переможцем. Вимогу, зазначену у формі 5 цитуємо «Примітка: Дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.»
Також, під час подання своєї пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна» не мало юридичного статусу переможця для вписування назви компанії в форму тендерної пропозиції «МИ (Назва переможця)».
Крім того, у формі тендерної пропозиції зазначено, що її має підписати Уповноважена особа ПЕРЕМОЖЦЯ.
Станом на момент подачі пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна» не мала статусу ПЕРЕМОЖЦЯ зазначеного тендеру та Уповноважена особа Учасника не була Уповноваженою особою ПЕРЕМОЖЦЯ.
З огляду на вказане ТОВ «Євромедіа Україна» в складі своєї тендерної пропозиції надало відповідну інформацію, в якій зазначило, що надасть заповнену форму цінової пропозиції наведену в Додатку 5 Тендерної документації Замовника після офіційного набуття статусу ПЕРЕМОЖЦЯ.
Враховуючи зазначене пропонуємо відмінити рішення тендерного комітету від 01.06.2018 № ВТ-ІФ/посл/повт-3 щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Євромедіа Україна».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
06 червня 2018 17:56
Доброго дня, шановний учаснику!
На вимогу, яка надійшла через електронну систему закупівель, повідомляємо.
Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) тендерна пропозиція – пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
У частині 2 статті 22 Закону зазначено вимоги до тендерної документації та інформацію, яку вона має містити в собі. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Виходячи з вищезаначеного, у пункті першому частини ІІІ тендерної документації «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» зазначено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну та завантаження файлів з: (по тексту в тендерній документації йде перелік документів та інформації, яку Учасник має завантажити разом з заповненими електронними формами тендерної пропозиції). Одним із документів, який має завантажити Учасник є тендерна пропозиція, наведена у Додатку 5 тендерної документації. Додаток 5 тендерної документації містить форму «Тендерна пропозиція» з розрахунками вартості послуг (таблиці 5.1, 5.2).
Учасник ТОВ «Євромедіа Україна» не надав тендерну пропозицію з розрахунками вартості Послуги.
Враховуючи вищезазначене, на підставі пункту четвертого частини першої статті 30 Закону замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію у разі, якщо та не відповідає умовам тендерної документації. Тому рішенням тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2018 року (протокол № ВТ-ІФ/посл/повт-3) відхилено тендерну пропозицію учасника ТОВ «Євромедіа Україна».
Додатково повідомляємо, що в Додатку 5 тендерної документації є примітка, що дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.
Тобто, після оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, Переможець, з урахування результатів електронного аукціону, знову подає форму пропозиції, наведену в Додатку 5 тендерної документації з додатками до неї (Таблиці 5.1, 5.2), у строк, що не перевищує п’яти днів.
Номер вимоги: UA-2018-05-08-000768-b.c3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Дата подання: 11 червня 2018 17:00
Оскарження результатів кваліфікації
Вважаємо, що незаконними, дискримінаційними та такими, що порушують права та законні інтереси суб'єкта оскарження, є рішення Замовника стосовно відхилення тендерної пропозиції (надалі – Пропозиція) ТОВ «Євромедіа Україна».
Рішення замовника: Вимога відхилена
12 червня 2018 16:13
Доброго дня, шановний учаснику!
На вимогу, яка надійшла через електронну систему закупівель, повідомляємо.
Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) тендерна пропозиція – пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
У частині 2 статті 22 Закону зазначено вимоги до тендерної документації та інформацію, яку вона має містити в собі. Відповідно до частини 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Виходячи з вищезаначеного, у пункті першому частини ІІІ тендерної документації «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» зазначено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну та завантаження файлів з: (по тексту в тендерній документації йде перелік документів та інформації, яку Учасник має завантажити разом з заповненими електронними формами тендерної пропозиції). Одним із документів, який має завантажити Учасник є тендерна пропозиція, наведена у Додатку 5 тендерної документації. Додаток 5 тендерної документації містить форму «Тендерна пропозиція» з розрахунками вартості послуг (таблиці 5.1, 5.2).
Учасник ТОВ «Євромедіа Україна» не надав тендерну пропозицію з розрахунками вартості Послуги.
Враховуючи вищезазначене, на підставі пункту четвертого частини першої статті 30 Закону замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію у разі, якщо та не відповідає умовам тендерної документації. Тому рішенням тендерного комітету Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2018 року (протокол № ВТ-ІФ/посл/повт-3) відхилено тендерну пропозицію учасника ТОВ «Євромедіа Україна».
Додатково повідомляємо, що в Додатку 5 тендерної документації є примітка, що дану форму пропозиції, а також додатки до неї (Таблиці 5.1, 5.2) переможець, подає у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, з урахування результатів електронного аукціону.
Тобто, після оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, Переможець, з урахування результатів електронного аукціону, знову подає форму пропозиції, наведену в Додатку 5 тендерної документації з додатками до неї (Таблиці 5.1, 5.2), у строк, що не перевищує п’яти днів.

Документи подані скаржником

11 червня 2018 17:00
Платіжка

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-05-08-000768-b.a4
Статус:
Відмовлено в задоволенні
Скаржник: ТОВ "Євромедіа Україна", Код ЄДРПОУ:39701533
Дата подання: 21 червня 2018 12:03
Оскарження
Оскарження результатів кваліфікації та визначення переможця. Вважаємо, що незаконними, дискримінаційними та такими, що порушують права та законні інтереси ТОВ «Євромедіа Україна», є рішення Замовника стосовно відхилення нашої тендерної пропозиції та визначення переможцем ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС".
Документи
Рішення Органу оскарження: Відмовлено в задоволенні
Прийнято до розгляду: 23 червня 2018 15:21
Запит Скаржнику.pdf
Дата публікації: 22 червня 2018 15:08
Рішення від 22.06.2018 № 6097 (+лист Замовнику).pdf
Дата публікації: 23 червня 2018 15:20
Рішення від 12.07.2018 № 6927.pdf
Дата публікації: 17 липня 2018 21:05

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 24 травня 2018 13:59

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАЙС СЕРВІСЕС" 3 000 000,00
UAH з ПДВ
2 699 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Євромедіа Україна" 2 932 000,00
UAH з ПДВ
2 886 890,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СET" 2 932 000,00
UAH з ПДВ
2 886 900,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ВЕЛИКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА" 2 998 000,00
UAH з ПДВ
2 953 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС" 2 999 999,00
UAH з ПДВ
2 967 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

Публічні документи

23 травня 2018 17:41
Електронний підпис
23 травня 2018 17:38
6. Довідка щодо санкцій.pdf

Публічні документи

23 травня 2018 22:51
12_тендерна_пропозиція.PDF
23 травня 2018 22:51
11_2_Копія протоколу.PDF
23 травня 2018 22:51
10_довідка_згода_дог.pdf
23 травня 2018 22:51
9_довідка_згода_тех.pdf
23 травня 2018 22:51
8_довідка_довкілля.pdf
23 травня 2018 22:50
7_довідка_17.pdf
23 травня 2018 22:50
6_7_Копія акту.PDF
23 травня 2018 22:50
6_6_Копія договору.PDF
23 травня 2018 22:50
6_5_Копія відгуку.PDF
23 травня 2018 22:50
6_4_Резюме.PDF
23 травня 2018 22:50
6_2_Копія договору.PDF
23 травня 2018 22:50
6_1_довід_кваліф.PDF
23 травня 2018 22:50
5_санкції.pdf
23 травня 2018 22:50
4_ліцензія.pdf
23 травня 2018 22:50
3_перс_дані.pdf
23 травня 2018 22:50
1_відомості.PDF
23 травня 2018 22:50
0_реєстр.pdf

Публічні документи

23 травня 2018 17:41
13_тендерна пропозиція.pdf
23 травня 2018 17:41
12_1_право підпису.pdf
23 травня 2018 17:41
12_виписка з єдр.pdf
23 травня 2018 17:41
8_довідка стаття 17.pdf
23 травня 2018 17:41
7_5_акт Пінчук.pdf
23 травня 2018 17:41
7_4_акт ДСУ.pdf
23 травня 2018 17:41
7_1_копія договору ДСУ.pdf

Публічні документи

15 червня 2018 17:34
Тендерна пропозиція.pdf
15 червня 2018 13:46
Реєстр 15.06 .jpg
15 червня 2018 11:43
Dovidka podatkova.pdf
15 червня 2018 11:43
dovidka MVD.PDF
23 травня 2018 22:03
Електронний підпис
23 травня 2018 21:55
12_Захист довкілля_Republic.pdf
23 травня 2018 21:55
11_Погодження з ТЗ_Republic.pdf
23 травня 2018 21:55
06_Довідка санкції_Republic.pdf
23 травня 2018 21:55
03_Паспорт Сатовська.pdf
23 травня 2018 21:55
02_Загальна інфо_Republic.pdf
23 травня 2018 21:55
01_Реєстр_Republic.pdf

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАЙС СЕРВІСЕС"

ТОВ "Євромедіа Україна"

ТОВ "СET"

ФОП "ВЕЛИКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА"

ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАЙС СЕРВІСЕС"
#39586194
Відхилено 2 699 999,00
UAH з ПДВ
30 травня 2018 18:53
ТОВ "Євромедіа Україна"
#39701533
Відхилено 2 886 890,00
UAH з ПДВ
01 червня 2018 16:55
ТОВ "СET"
#41907779
Відхилено 2 886 900,00
UAH з ПДВ
06 червня 2018 18:04
ФОП "ВЕЛИКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА"
#3143703824
Відхилено 2 953 000,00
UAH з ПДВ
11 червня 2018 18:31
ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС"
#37444559
Переможець 2 967 999,00
UAH з ПДВ
12 червня 2018 17:47

Документи

30 травня 2018 18:51
Електронний підпис
30 травня 2018 18:48
Протокол від 30.05.2018.pdf

Документи

01 червня 2018 16:54
Електронний підпис
01 червня 2018 16:52
Протокол від 01.06.18.pdf

Документи

06 червня 2018 18:02
Електронний підпис
06 червня 2018 18:00
Протокол від 06.06.18.pdf

Документи

11 червня 2018 18:21
Електронний підпис
11 червня 2018 18:07
Протокол від 11.06.18.pdf

Документи

12 червня 2018 17:42
Електронний підпис
12 червня 2018 17:37
Протокол від 12.06.18.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 12 червня 2018 17:47

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "РІПАБЛІК СТРАТІДЖИК КОМ'ЮНІКЕЙШНС"
#37444559
2 967 999,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

12 червня 2018 17:42
Електронний підпис
12 червня 2018 17:37
Протокол від 12.06.18.pdf

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис укладений
07 грудня 2018 15:25
Електронний підпис укладений
18 липня 2018 12:30
Договір КІФ2018 від 18.07.2018.pdf укладений
18 липня 2018 12:29

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 18 липня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 2 967 999,00
UAH з ПДВ