Сервери
Очікувана вартість
562 590,00 UAH
UA-2018-04-27-001445-b 3b79dcdd8ddb4f9ab920c506cbf38c6c
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: ДП "Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою"
Код ЄДРПОУ: 00699773
Вебсайт замовника: http://zem.kiev.ua
Місцезнаходження замовника: 03115, Україна, м. Київ обл., Київ, вул.Серпова, 3
Контактна особа замовника: Безкровна Маріанна Михайлівна
+380444249077
tenderzemlya2018@gmail.com

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 06 травня 2018 18:09
Оскарження умов закупівлі: до 12 травня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 16 травня 2018 18:09
Початок аукціону: 17 травня 2018 14:50
Очікувана вартість: 562 590,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 8 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,42 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 комплекти
Сервери
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03115, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Серпова,3
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 20 липня 2018
ДК 021:2015: 48820000-2 — Сервери

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Стосовно Технічних характеристик - перелік операційних систем
Дата подання: 02 травня 2018 10:37
Дата відповіді: 02 травня 2018 11:00
Шановний Замовнику, Додаток 1 до тендерної документації Специфікація та опис товару містить великий перелік Операційних систем і ПО віртуалізації. Напевне, Ви мали на увазі не комплектацію серверу всіма ними, а сумісніть. Прохання це підтвердити.
Відповідь: Так, у 1 Додатку 1 до тендерної документації Специфікація та опис товару перелік Операційних систем і ПО віртуалізації - не комплектація, а сумісність.
Внесення змін до ТД
Дата подання: 03 травня 2018 15:45
Дата відповіді: 04 травня 2018 13:27
Шановний замовнику! У додатку 1 до тендерної документації визначено наступний параметр: "Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, для iRMC, системний або загальний, 2 x VGA, 5 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с;". Оскільки під дані характеристики підпадає обладнання лише одного виробника, а саме fujitsu (https://sp.ts.fujitsu.com/dmsp/publications/public/ds-irmc-s4.pdf), це дискримінує інших учасників. Тому просимо внести зміни до ТД та викласти даний пункт специфікації наступним чином: "Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, системний або загальний, 1 x VGA, 3 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с;".
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Наступні параметри, а саме: “Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, для iRMC, системний або загальний, 2 x VGA, 5 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с;” не є дискримінацією учасників тендеру, а є технічно необхідними, та є мінімально необхідними для підключення периферійних пристроїв, для нормального функціонування яких потрібна швидкість передачі даних, яку забезпечує USB 3.0.
Відповідно до пункту 3 частини другої статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами та доповненнями) тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію яка повинна містити: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”.
Замовник здійснює закупівлю за принципом добросовісної конкуренції на території України серед всіх учасників за конкурентною процедурою закупівлі “відкриті торги” із застосуванням принципів недискримінації учасників: вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах; забезпечено вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю, передбаченої Законом України “Про публічні закупівлі”; не встановлення дискримінаційних вимог до учасників.
Тендерна документація містить усю інформацію, необхідну для забезпечення бази, на основі якої потенційний постачальник може оцінити витрати і підготувати повну і всеохоплюючу пропозицію. Замовником ретельно підготовлено тендерну документацію з технічної і комерційної точок зору, включаючи проект договору про закупівлю – загальні і спеціальні – що забезпечує максимальну конкуренцію і дає можливість приймати рішення про визначення переможця без попереднього обговорення або переговорів щодо предмета закупівлі з учасниками торгів.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-27-001445-b.c1
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА", Код ЄДРПОУ:38977500
Дата подання: 05 травня 2018 21:44
щодо внесення змін до тендерної документації
Шановний Замовнику, відповідно до додатку 1 до тендерної документації «Специфікації та опис товару» предметом закупівлі є сервер – 1 комплект.
Уважно ознайомившись з технічними вимогами до предмета закупівлі, ми дійшли висновку, що обладнання, яке входить до комплекту, має деякі технічні характеристики, які характерні тільки для одного виробника – Fujitsu, в той час як аналогічні системи виробляються багатьма всесвітньо визнаними компаніями. Виходячи з цього потенційним учасникам торгів не зрозуміла суть і конкретика деяких (наведені нижче) технічних вимог, які в одних випадках є надзвичайно завищені, а в інших випадках таких, які абсолютно не впливають на функціонал та на використання обладнання Замовником і що найголовніше є замінимими аналогічними у інших виробників. Згідно із пунктом 3 статті 5 Закону Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Відповідно до пункту 4 статті 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Отже, Замовником при виборі предмету закупівлі, формуванні Тендерної документації порушено вимоги статті 3, статті 5 та статті 22 Закону. Враховуючи викладене вище, вимагаємо внести зміни у Додаток 1 до Тендерної документації, що унеможливить зловживання, а саме: у специфікації до серверного обладнання визначено наступні характеристики "Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, для iRMC, системний або загальний, 2 x VGA, 5 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с;". Оскільки під дані характеристики підпадає обладнання лише одного виробника, а саме fujitsu (https://sp.ts.fujitsu.com/dmsp/publications/public/ds-irmc-s4.pdf), це дискримінує інших учасників. Тому просимо внести зміни до ТД та викласти даний пункт специфікації наступним чином: "Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, системний або загальний, 1 x VGA, 3 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с;".
У випадку, якщо Замовник все ж таки не погодиться внести наведені зміни з метою усунення ним порушень Закону України, просимо надати у своїй відповіді чіткий та розширений опис, з якою метою такий функціонал включений у вимоги, його критичність, незамінність та методи використання його Замовником з метою того щоб усі потенційні учасники змогли запропонувати в рамках закупівлі те чи інше обладнання, що доступне на ринку, що забезпечить вимоги Замовника та ефективне використання ним державних коштів.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
07 травня 2018 15:34
Відповідно до частини 2 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації. Зміни буде оприлюднено після їх затвердження на засіданні Тендерного комітету.
Номер вимоги: UA-2018-04-27-001445-b.c2
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА", Код ЄДРПОУ:38977500
Дата подання: 06 травня 2018 13:17
Щодо усунення вимог, що дискримінують учасників
Шановний замовник! Згідно з рейтингом авторитетного агентства IDC світовими лідерами продажів комп’ютерного обладнання в усіх сегментах із долею продаж більше 5% є HP, Lenovo, Dell. Всі інші незгадані тут сумарно виробляють менше третини світового ринку, їх можлива зацікавленість в закупівлі не висвітлюється в цій вимозі (Джерело інформації – IDC Worldwide PC Vendor Unit Shipments за будь-який період останніх років. Агентство Gartner оприлюднює схожі результати). Для суцільної відповідності положенням Закону України “Про публічні закупівлі” щодо створення умов для конкуренції Замовнику належало б сприяти максимальній зацікавленості більшості із перелічених виробників. Детальний аналіз публічної інформації, доступної на офіційних веб-порталах вказаних виробників переконує, що станом на дату формування цієї вимоги лише у одного виробника є моделі, що відповідають за сукупністю всім вимогам Додатку 1 ТД. Дійсно, лише компанія Fujitsu має у своєму доробку технічну характеристику сервера iRMC, що підтверджується: https://sp.ts.fujitsu.com/dmsp/publications/public/ds-irmc-s4.pdf Жодний інший виробник не відповідає таким параметрам, про що легко пересвідчитися, ознайомившись із змістом представлених моделей на їх офіційних корпоративних порталах: https://www3.lenovo.com/us/en/data-center/?menu-id=Servers%2C_Storage_Networking , http://www.dell.com/en-us/work/shop/ecat/enterprise-products?~ck=mn , http://welcome.hp.com/country/ua/ru/prodserv/servers.html , http://e.huawei.com/ru/products/cloud-computing-dc/servers . С точки зору недобросовісної конкуренції цілком обґрунтовано прагнення компанії Fujitsu скористатися тимчасово вдало для неї сформованої кон’юнктури, коли основні конкуренти ще не освоїли виробництво еквівалентних моделей. Але, Замовник своїми діями відстоює інтереси цього виробника та дискримінує інших виробників та учасників закупівлі. Слід відзначити також високу вірогідність відсутності економії бюджетних коштів та завищену ціну, яку заплатить Замовник в разі закупівлі єдиної присутньої на ринку моделі здійсненої в умовах тимчасово відсутньої конкуренції інших виробів. Таким чином, тендерна документація закупівлі не відповідає положенням Частини 4 Статті 23 Закону адже містить вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників про що доведено вище. Своїми діями Замовник порушує принципи здійснення закупівель, викладені в Статті 3 Закону в частині забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників, максимальна економія та ефективності, недискримінації учасників. Для усунення наведених недоліків тендерної документації та приведення її положень у відповідність до Закону просимо один з пунктів Специфікації та опису товару в Додатку 1 ТД викласти в редакції “Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, системний або загальний, 1 x VGA, 3 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с”.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 06 травня 2018 13:24
Причина: Помилка
Номер вимоги: UA-2018-04-27-001445-b.b3
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА", Код ЄДРПОУ:38977500
Дата подання: 06 травня 2018 13:32
Щодо усунення вимог, що дискримінують учасників
Шановний замовник! Згідно з рейтингом авторитетного агентства IDC світовими лідерами продажів серверного обладнання в усіх сегментах із долею продаж більше 60% є HP, Lenovo, Dell, Cisco. Всі інші незгадані тут сумарно виробляють менше третини світового ринку, їх можлива зацікавленість в закупівлі не висвітлюється в цій вимозі (Джерело інформації – IDC Worldwide Server Vendor Unit Shipments за будь-який період останніх років. Для суцільної відповідності положенням Закону України “Про публічні закупівлі” щодо створення умов для конкуренції Замовнику належало б сприяти максимальній зацікавленості більшості із перелічених виробників. Детальний аналіз публічної інформації, доступної на офіційних веб-порталах вказаних виробників переконує, що станом на дату формування цієї вимоги лише у одного виробника є моделі, що відповідають за сукупністю всім вимогам Додатку 1 ТД. Дійсно, лише компанія Fujitsu має у своєму доробку технічну характеристику сервера iRMC, що підтверджується: https://sp.ts.fujitsu.com/dmsp/publications/public/ds-irmc-s4.pdf Жодний інший виробник не відповідає таким параметрам, про що легко пересвідчитися, ознайомившись із змістом представлених моделей на їх офіційних корпоративних порталах: https://www3.lenovo.com/us/en/data-center/?menu-id=Servers%2C_Storage_Networking , http://www.dell.com/en-us/work/shop/ecat/enterprise-products?~ck=mn , http://welcome.hp.com/country/ua/ru/prodserv/servers.html , http://e.huawei.com/ru/products/cloud-computing-dc/servers , https://www.cisco.com/c/en/us/products/servers-unified-computing/ucs-c-series-rack-servers/index.html . С точки зору недобросовісної конкуренції цілком обґрунтовано прагнення компанії Fujitsu скористатися тимчасово вдало для неї сформованої кон’юнктури, коли основні конкуренти ще не освоїли виробництво еквівалентних моделей. Але, Замовник своїми діями відстоює інтереси цього виробника та дискримінує інших виробників та учасників закупівлі. Слід відзначити також високу вірогідність відсутності економії бюджетних коштів та завищену ціну, яку заплатить Замовник в разі закупівлі єдиної присутньої на ринку моделі здійсненої в умовах тимчасово відсутньої конкуренції інших виробів. Таким чином, тендерна документація закупівлі не відповідає положенням Частини 4 Статті 23 Закону адже містить вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників про що доведено вище. Своїми діями Замовник порушує принципи здійснення закупівель, викладені в Статті 3 Закону в частині забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників, максимальна економія та ефективності, недискримінації учасників. Для усунення наведених недоліків тендерної документації та приведення її положень у відповідність до Закону просимо один з пунктів Специфікації та опису товару в Додатку 1 ТД викласти в редакції “Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, системний або загальний, 1 x VGA, 3 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с”.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
07 травня 2018 15:40
Відповідно до частини 2 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації. Зміни буде оприлюднено після їх затвердження на засіданні Тендерного комітету.
Номер вимоги: UA-2018-04-27-001445-b.c4
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА", Код ЄДРПОУ:38977500
Дата подання: 06 травня 2018 16:57
Щодо надання роз'яснень
Шановний замовник, просимо надати пояснення щодо подальшого використання обладнання, яке планується закупити. У відповідь на наше запитання ви відповіли, цитуємо: «Наступні параметри, а саме: “Зовнішні порти, не менше: послідовний порт RS-232-C, для iRMC, системний або загальний, 2 x VGA, 5 x USB 3.0, 2 порти 1 Гбіт / с;” не є дискримінацією учасників тендеру, а є технічно необхідними, та є мінімально необхідними для підключення периферійних пристроїв, для нормального функціонування яких потрібна швидкість передачі даних, яку забезпечує USB 3.0.» Просимо надати роз’яснення, з якою метою такий функціонал включений у вимоги, які саме периферійні пристрої будуть підключатись, наскільки критична саме така кількість портів для підключення та методи використання його Замовником з метою того, щоб усі потенційні учасники змогли запропонувати в рамках закупівлі те чи інше обладнання.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
08 травня 2018 15:34
Відповідно до частини 2 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації. Зміни буде оприлюднено після їх затвердження на засіданні Тендерного комітету.
Номер вимоги: UA-2018-04-27-001445-b.b5
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФIРМА ЕРБI ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО", Код ЄДРПОУ:23350949
Дата подання: 23 травня 2018 17:15
порушення
Шановний Замовник!

ТОВ "КОМЕЛ" також не виконав вимоги згідно виробника та моделі комплектуючих.

“Найменування товару, технічні та якісні характеристики товару, що пропонуються учасником” не назначено виробник i найменування (модель) оперативної пам’яті, найменування (модель) жорстких дисків, найменування (модель) дисків твердотільних SSD, що не відповідас вимогам пункту 6 Розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозицій"’ тендерної документації

Supermicro не є виробником комплектуючих, тобто

пам'ять повинен бути написан виробник Hynix, Samsung.... + модель
накопичувач виробник HGST, Toshiba, Seagate.... + модель
SSD виробник Intel, Samsung.... + модель

це не зроблено, тобно не можно визнавати ТОВ "КОМЕЛ" переможцем.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 травня 2018 16:29
Розглянувши Вашу вимогу ID: UA-2018-04-27-001445-b.b5, повідомляємо, що відповідно до п. 4.3 пункту 4 Розділу “Загальні положення” тендерної документації та Додатку 1 “Специфікація та опис товару” до тендерної документації ТОВ “КОМЕЛ” вказав виробника і модель товару (сервера) Supermicro SYS-6029P-C1R12., який зібраний в комплекті, також виробника оперативної пам’яті Supermicro, модель дисків твердотільних SSD Supermicro Write Intensive Enterprise, модель жорстких дисків Enterprise (виробником якого, виходячи з виробника сервера (товару) Supermicro, також є Supermicro), тоді як ПП “НВФ ЕРБІ” не вказали виробника і модель товару (сервера), виробника оперативної пам’яті, виробника дисків твердотільних SSD, виробника жорстких дисків.
В даному випадку Supermicro виробник даних комплектуючих, так як співпрацює з OEM (англ. Original equipment manufacturer).
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно
Номер вимоги: UA-2018-04-27-001445-b.b6
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФIРМА ЕРБI ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО", Код ЄДРПОУ:23350949
Дата подання: 23 травня 2018 17:19
новий тендер
Шановний Замовник !

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА"

також також не виконав вимоги згідно виробника та моделі комплектуючих.

“Найменування товару, технічні та якісні характеристики товару, що пропонуються учасником” не назначено виробник i найменування (модель) оперативної пам’яті, найменування (модель) жорстких дисків, найменування (модель) дисків твердотільних SSD, що не відповідас вимогам пункту 6 Розділу “Інструкція з підготовки тендерної пропозицій"’ тендерної документації

як і інші, тобто торги потрібно відміняти т.к. жоден з учасників не виконав усі умови тендерної документації
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 травня 2018 16:27
Відповідно до Вашої вимоги ID: UA-2018-04-27-001445-b.b6, повідомляємо, що у результаті проведеного 17 травня 2018 року електронного аукціону на закупівлю “Сервери”, код ДК 021-2015: 48820000-2, згідно з оголошенням (номер процедури закупівлі в електронній системі закупівель) ID: UA-2018-04-27-001445-b оприлюдненим на веб-порталі Уповноваженого органу, найбільш економічного вигідною пропозицією визначено пропозицію учасника ТОВ “Мега Технолоджі Груп”, ціна первинної тендерної пропозиції з ПДВ 420 000,00 грн., ціна остаточної тендерної пропозиції з ПДВ 198 925,00 грн.
На виконання вимог абзацу першого частини четвертої ст. 28 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIІІ (зі змінами і доповненнями) замовником (Державним підприємством “Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”) розглянуто тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
На виконання абзацу другого частини четвертої ст. 28 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIІІ (зі змінами і доповненнями) замовником (Державним підприємством “Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”) у разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, розглянуто наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно
Номер вимоги: UA-2018-04-27-001445-b.b7
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ПП "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФIРМА ЕРБI ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО", Код ЄДРПОУ:23350949
Дата подання: 25 травня 2018 17:32
порушення, нові торги
Шановний Замовник!

Можливо ви не розумієте що таке виробник і модель, ми вам пояснимо.

1. Supermicro - це виробник, SYS-6029P-C1R12 - це модель. Крім того на офіційному сайті https://www.supermicro.com ви не знайдете цю модель, це вам інформація для роздумів ;)

2. По пам'яті. Написано Supermicro certified. Це означає що сертифікований для сервера Supermicro. Але це не означає що виробник Supermicro, інші бренди також сертифіковані та ВІДСУТНЯ модель. Таким чином щоб виконати цей пункт необхідно було вказати SUPERMICRO MEM-DR480L-SL02-ER24 це виробник і модель або SAMSUNG M393A1K43BB0-CRC це теж виробник і модель і т.п.. Цього зроблено не було, тобто це явне порушення.

3. За жорстких дисків написано Enterprise. Це означає жорсткий диск серверного класу, не більше. Це НЕ модель і це НЕ виробником як ви вимагаєте. Тут має бути написано, наприклад, Toshiba MG04ACA600E це виробник і модель або HDD Server HGST HUS726060ALE614 це виробник і модель і т.п.. Цього зроблено не було, тобто це явне порушення.

Крім того, в нашій пропозиції було написано Жорсткий диск 12 шт: 6TB 7200rpm 128MB 3.5 "Enterprise як і у КОМЕЛ і сервер ми писали виробник Supermicro. І саме цікаво що ви вважаєте що у них Enterprise це модель, а у нас Enterprise це чомусь не модель, дивовижне рішення.

4. За SSD написано SSD Supermicro Write Intensive Enterprise. Це означає SSD Supermicro серверного класу розраховані на інтенсивну запис даних. Це НЕ модель. Тобто це явне порушення.

Як варіант виробник і модель Supermicro HDS-2TV-MZ7LM480HMHQ005 або Intel SSDSC2KB480G701 і т.п.

Ви можете вивчити виробників і моделі SSD Supermicro наприклад тут

https://www.supermicro.com/support/resources/HDD/display.cfm?Category=AOC&sz=S.&ctrl=62&id=0&extsz=2.&NVMe=0

Supermicro Write Intensive Enterprise ви не знайдете


Таким чином у вашому рішенні простежується явне упереджене ставлення до учасників і можливо корупційна складова, вимагаємо скасувати результати тендеру і зробити нові торги, інакше ми будемо звертатися в АМКУ.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
01 червня 2018 16:13
На вимогу: UA-2018-04-27-001445-b.b7 повідомляємо, що ми розуміємо, що Supermicro - це виробник, SYS-6029P-C1R12- це модель, крім того на сайті офіційного системного інтегратора фірми Supermicro –http://www.supermicro.net.ua, ця модель присутня.
Відповідно до п. 4.3 пункту 4 Розділу “Загальні положення” тендерної документації та Додатку 1 “Специфікація та опис товару” до тендерної документації ТОВ “КОМЕЛ” вказав виробника і модель товару (сервера) Supermicro SYS-6029P-C1R12, ви стверджуєте, що, Ви, писали виробника Supermicro, але в Додатку 1 “Специфікація та опис товару” до тендерної документації , ця інформація відсутня.
Навіть, якщо Supermicro, як Ви стверджуєте, не є виробником оперативної пам’яті, учасник ТОВ “КОМЕЛ” вказав, що оперативна пам'ять, з чим Ви також погоджуєтесь, є сертифікованою для сервера Supermicro, тоді як Ви, в свою чергу, ніякої інформації, яка б хоч якось допомогла нам зрозуміти походження оперативної пам’яті, яку Ви запропонували, не надали, вказавши тільки її об’єм.
Навіть, якщо Enterprise, як Ви стверджуєте, не є моделлю жорстких дисків, ТОВ “КОМЕЛ” вказали в Додатку 1 “Специфікація та опис товару” до тендерної документації виробника сервера – Supermicro і модель SYS-6029P-C1R12, що означає використання жорстких дисків виробника Supermicro. Тоді як Ви, в свою чергу, не вказавли в Додатку 1 “Специфікація та опис товару” до тендерної документації виробника і модель сервера, що позбавило нас можливості зрозуміти, жорсткі диски якого виробника Ви нам пропонуєте в даному товарі.
Навіть, якщо Write Intensive Enterprise, як Ви стверджуєте, не є моделлю SSD, учасник торгів ТОВ “КОМЕЛ” вказав виробника SSD – Supermicro, тоді як Ви, в свою чергу, ніякої інформації, яка б хоч якось допомогла нам зрозуміти походження SSD, які Ви запропонували, не надали, вказавши тільки їх об’єм та серверний клас.
Таким чином Ви не можете стверджувати та робити висновок, що в нашому рішенні про визначення переможця торгів є упереджене ставлення до учасників.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи подані скаржником

06 травня 2018 13:32
ds-irmc-s4.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 17 травня 2018 15:23

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
TОВ "Мега Текнолоджі Груп" 420 000,00
UAH з ПДВ
198 925,00
UAH з ПДВ
Документи
ПП "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФIРМА ЕРБI ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО" 219 174,00
UAH з ПДВ
207 996,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "КОМЕЛ" 248 100,00
UAH з ПДВ
248 100,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ"АМІКА" 476 460,00
UAH з ПДВ
350 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

16 травня 2018 17:42
Тендерна пропозиція.pdf
16 травня 2018 17:42
Таблиця цін.pdf
16 травня 2018 17:42
Свідоцтво ПДВ.JPG
16 травня 2018 17:42
Довідка платника ПДВ.JPG
16 травня 2018 17:42
Довідка ЄДРПОУ.JPG
16 травня 2018 17:42
Витяг з протоколу.JPG
16 травня 2018 17:42
Витяг з держреєстру.JPG
16 травня 2018 17:42
Витяг з держреєстру 2.JPG

Публічні документи

16 травня 2018 16:45
sign.p7s
16 травня 2018 16:27
ст17.pdf
16 травня 2018 16:27
документы.zip
16 травня 2018 16:27
Гарантійний лист.pdf
16 травня 2018 16:27
таблиця цін.pdf
16 травня 2018 16:27
Пропозиція.pdf

Публічні документи

29 травня 2018 14:24
sign.p7s
29 травня 2018 14:23
Довідка з МВС.pdf
29 травня 2018 14:23
Довідка з ДФС.pdf
16 травня 2018 17:27
sign.p7s
16 травня 2018 17:26
Витяг з реєстру ПДВ.pdf
16 травня 2018 17:26
Свідоцтво ПДВ.pdf
16 травня 2018 17:26
Статут Комел 2018 печ.pdf
16 травня 2018 17:26
Наказ про директора.pdf
16 травня 2018 17:26
Таблиця відповідності.pdf
16 травня 2018 17:26
Таблиця цін.pdf
16 травня 2018 17:26
Тендерна пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
TОВ "Мега Текнолоджі Груп"
#32382708
Відхилено 198 925,00
UAH з ПДВ
23 травня 2018 15:01
ПП "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФIРМА ЕРБI ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО"
#23350949
Відхилено 207 996,00
UAH з ПДВ
23 травня 2018 15:26
ТОВ "КОМЕЛ"
#24083083
Переможець 248 100,00
UAH з ПДВ
23 травня 2018 15:31

Документи

23 травня 2018 15:01
sign.p7s

Документи

23 травня 2018 15:26
sign.p7s

Документи

23 травня 2018 15:31
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 23 травня 2018 15:31

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "КОМЕЛ"
#24083083
248 100,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

23 травня 2018 15:31
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
11 червня 2018 13:42
Договір укладений
11 червня 2018 13:41
sign.p7s зміни до договору
27 грудня 2018 11:17

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 11 червня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 248 100,00
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку