Створення і впровадження комплексної системи відео спостереження в загальноосвітніх школах Приморського району м. Одеси (50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання)
Очікувана вартість
1 163 181,00 UAH
UA-2018-04-26-001776-a a3021b0b395a4ef0aa37660ddc4c1189
Відкриті торги    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Приморського району м. Одеси"
Код ЄДРПОУ: 40703130
Місцезнаходження замовника: Україна, Одеська обл., 65039, м. Одеса, вул. Канатна, буд.134
Контактна особа замовника: Валерій Стецюн
0487761005
buhgalter134@gmail.com

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 13 травня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 травня 2018 00:00
Початок аукціону: 23 травня 2018 12:07
Початок аукціону: 23 травня 2018 12:07
Очікувана вартість: 1 163 181,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 5 815,90 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Створення і впровадження комплексної системи відео спостереження в загальноосвітніх школах Приморського району м. Одеси

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Створення і впровадження комплексної системи відео спостереження в загальноосвітніх школах Приморського району м. Одеси
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 червня 2018  —  30 червня 2018
ДК 021:2015: 50340000-0 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Уточнюючі запитання
Дата подання: 02 травня 2018 15:56
Дата відповіді: 08 травня 2018 11:07
Доброго дня шановні колеги! Надайте будь ласка пояснення, чи є договір монтажу системи відеонагляду аналогічним договором в даному випадку (з попередньою поставкою обладнання)? Тобто уточніть, які саме Договори будуть вважатися аналогічними предмету закупівлі. Також звертаємо Вашу увагу на те, що в розділі Інструкції з підготовки тендерної пропозиції вказано, що учасник повинен надати документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції, хоча ніде більше про забезпечення не говориться. У Інструкції з підготовки тендерної пропозиції п. 5 вказано. що учасники у складі своєї пропозиції подають документально підтверджену інформацію про відповідність кваліфікаційним критеріям. У той же час надано перелік документів, що вимагаються Замовником як підтвердження лише відносно Аналогічних договорів. Чи вірно ми розуміємо, що учасник повинен підтвердити документально лише виконання аналогічних договорів? Якщо ні, будь ласка уточніть, які саме документи повинен надати учасник на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути
Відповідь: У пункті 1 розділу 5 Інструкції з підготовки тендерної пропозиції зазначено перелік кваліфікаційних критеріїв згідно з ч.2 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» та вимоги щодо надання документального підтвердження про відповідність Учасника таким критеріям, а саме:
- п.1.1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази. Для підтвердження відповідності вказаному критерію Учасник має надати у складі своєї тендерної пропозиції перелік обладнання та матеріально-технічної бази у вигляді заповненої таблиці за рекомендованою Замовником формою;
- п.1.2. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Для підтвердження відповідності вказаному критерію Учасник має надати у складі своєї тендерної пропозиції перелік працівників Учасника, які можуть/будуть задіяні для виконання умов договору у вигляді заповненої таблиці за рекомендованою Замовником формою;
- п.1.3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Для підтвердження відповідності вказаному критерію Учасник має надати у складі своєї тендерної пропозиції копію договору на закупівлю послуг, аналогічних предмету закупівлі, тобто договір має включати повний комплекс послуг зі створення системи відеоспостереження.
Щодо надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції повідомляємо: у пунктах 2 та 3 розділу 5 Інструкції з підготовки тендерної пропозиції зазначено, що забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-26-001776-a.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП "ПАВЛОВ МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ", Код ЄДРПОУ:3010307295
Дата подання: 30 травня 2018 08:43
Вимога
Уважно вивчивши тендерну документацію ФОП Шевченко Богдан Петрович нами було встановлено ряд помилок в документації. Учасник в якості технічних характеристик обладнання, яке він пропонує для монтажу не вказав його марку чи тип, що не дає можливості на нашу думку чітко визначити чи зможе дотриматися Учасник вимог Замовника до технічної сторони обладнання.В даному випадку інші учасники перебувають в дискримінаційних умовах так як підібрали під технічні вимоги замовника конкретні марки та типи обладнання і описали його в своїх пропозиціях. Вимагаємо дискваліфікувати ФОП Шевченко Богдан Петрович як такого, що не надав повний пакет тендерної документації передбаченої Замовником.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
31 травня 2018 14:03
Рішенням тендерного комінету, оформленого протоколом № 30/05/2018П1, пропозицію ФОП "ШЕВЧЕНКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ" відхилено.
Номер вимоги: UA-2018-04-26-001776-a.a4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП "ШЕВЧЕНКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ", Код ЄДРПОУ:3038919113
Дата подання: 06 червня 2018 15:43
Просимо скасувати протиправне рішення про відхилення пропозиції ФО-П Шевченко Богдан Петрович
30.05.2018 року протоколом засідання тендерного комітету КУ «ЦФГДЗУСО ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ» №30/05/2018П1 відхилено пропозицію ФО-П Шевченко Б.П. відповідно до пункту 4 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» (тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації).
ФО-П Шевченко Б.П. категорично не погоджується з вищевказаним рішенням, вважає його таким, що суперечить законодавству у сфері публічних закупівель, принципам добросовісної конкуренції серед учасників, та об’єктивної і неупередженої оцінки їх тендерних пропозицій. Зазначені протиправні дії Замовника порушують права та законні інтереси учасника, з огляду на таке.

1. Висновок про те, що відеореєстратор Hikvision DS-7608NI-K1 не відповідає вимогам щодо вхідного потоку є безпідставним.
Актуальні технічні характеристики вказаного обладнання зазначені на офіційному веб-сайті виробника (https://www.hikvision.com/mtsc/uploads/product/accessory/Datasheet_of_DS-7600NI-K1_(B)_NVR_3.4.96_20171025.pdf). За змістом специфікації, розміщеної за посиланням, вбачається, що вхідний потік (Incoming bandwidth) відеореєстратора Hikvision DS-7608NI-K1 встановлений на рівні 80 Mbps. Зазначений показник відповідає вимогам Замовника до вхідного потоку відеореєстратора, що зазначені на стор. 4 Додатку №1 до Тендерної документації.

2. ФО-П Шевченко Б.П. виконав усі вимоги Замовника щодо підтвердження відповідності його пропозиції технічним, якісним та кількісним вимогам до предмета закупівлі.
За змістом п. 1 розд. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації вбачається, що тендерна пропозиція учасника має містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
При цьому, п. 6 зазначеного розділу Замовник деталізує, що для підтвердження з технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі учасник повинен надати «лист-згоду» у складі своєї тендерної пропозиції.
ФО-П Шевченко Б.П. надано у складі пропозиції лист-згоду, що підтверджує відповідність пропозиції технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, встановленим Замовником.
Додаткових вимог щодо підтвердження відповідності характеристик предмета закупівлі, в тому числі, щодо подання будь-яких технічних специфікацій із зазначенням марки та моделі обладнання, Замовником не було передбачено.
З метою додаткового інформування Замовника ФО-П Шевченко Б.П. надано у складі пропозиції проектно-кошторисну документацію із переліком обладнання, що пропонується ним до встановлення на об’єктах.
ФО-П Шевченко запропонував моделі відеокамер та джерел безперебiйного живлення з метою забезпечення найбільшої технічної та програмної сумісності з обладнанням сloud-платформи збору. При цьому, усі перелічені моделі відповідають вимогам до комплексної системи відео спостереження, що зазначені у Додатку №1 до Тендерної документації.
Відтак, ФО-П Шевченко Б.П. не були порушені умови тендерної документації в частині підтвердження відповідності технічним, якісним та кількісним вимогам до предмета закупівлі.

Керуючись вищевикладеним, просимо скасувати рішення про відхилення пропозиції ФО-П Шевченко Б.П., зазначеного у протоколі тендерного комітету КУ «ЦФГДЗУСО ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ М. ОДЕСИ» №30/05/2018П1 від 30.05.2018 року, та всі наступні рішення Замовника, а також визнати ФО-П Шевченко Б.П. переможцем торгів.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 червня 2018 17:33
Доброго дня! Тендерний комітет уважно розглянув Ваші вимоги та повідомляє наступне:
Щодо невідповідності відеореєстратора вимогам Замовника.
Розглядаючи Вашу тендерну пропозицію тендерний комітет приймав рішення виходячи з моделі, котра зазначена у Проектно-кошторисній документації, а саме: DS-7608NI-K1, котра не відповідає Технічним вимогам. Модель DS-7608NI-K1 (В) SERIES NVR, що зазначена у вимозі є іншою моделлю.
Щодо зазначення моделей (типу) обладнання у тендерній пропозиції.
Пунктом 1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації вбачається, що тендерна пропозиція учасника має містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Пунктом 6 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачено, що для підтвердження з технічними, якісними та кількісними характеристиками предмета закупівлі учасник повинен надати «лист-згоду» у складі своєї тендерної пропозиції. Даний пункт не є деталізацією попереднього, а є окремою вимогою.
Ваше твердження: «додаткових вимог щодо підтвердження відповідності характеристик предмета закупівлі, в тому числі, щодо подання будь-яких технічних специфікацій із зазначенням марки та моделі обладнання, Замовником не було передбачено» немає сенсу. Оскільки, як Ви вже самі відмітили п. 1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» передбачає подання у складі тендерної пропозиції технічної специфікації (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Тобто, відсутність точної вказівки на моделі відеокамери, вуличної відеокамери, джерела безперебійного живлення, які б відповідали п.п. 4.11., 4.1.2., 4.3.3. Технічних вимог (Додатком № 1 до ТД), суперечить п. 1 Розділу «Інструкція з підготовки тендерної документації» Тендерної документації, та є порушенням. Тендерний комітет не в змозі перевірити відповідність обладнання технічним вимогам у разі, коли технічні характеристики просто скопійовано з Технічних вимог, без зазначення моделі що їм відповідає. По суті, нам не є зрозумілим, що конкретно запропоновано тендерною пропозицією.
Враховуючи усе вищенаведене, Вашу вимогу відхилено.
Номер вимоги: UA-2018-04-26-001776-a.b3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ООО "БРАМА - ИНЖЕНЕРНЫЕ СИСТЕМЫ", Код ЄДРПОУ:38520593
Дата подання: 04 червня 2018 15:12
Оскарження рішення щодо дискваліфікації цінової пропозиції ТОВ "БРАМА-ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ"
Шановні голово та члени тендерного комітету! Ознайомившись з причинами відхилення нашої пропозиції звертаємо Вашу увагу на наступне.
Однією з причин відхилення пропозиції була невідповідність відеореєстратора вимогам Замовника. Наступним повідомляємо, що Ваші доводи є безпідставними. Вони грунтуються на застарілій інформації наданій з доступних джерел. Технічні характеристики запропонованого обладнання були взяті з офіційного сайту виробника, які можна переглянути за посиланням та перевірити їх відповідність технічним вимогам.
https://www.hikvision.com/mtsc/uploads/product/accessory/Datasheet_of_DS-7600NI-K1_(B)_NVR_3.4.96_20171025.pdf.
Додаємо роздруковану та завірену нами копію Технічного паспорту відеоєреєстратора.
Стосовно невідповідності монтажного комплекту технічним вимогам звертаємо Вашу увагу, що монтажний комплект – це комплект що забезпечує збір системи відеонагляду, а не є складовими частинами без яких система не буде функціонувати, тому не доцільно та невірно включати кабель та складові обладнання, що вже йдуть як комплекти, як складові монтажного комплекту. В ціновій пропозиції враховані усі складові монтажного комплекту, що вимагав Замовник, з тією різницею, що деякі позиції винесено окремо, що ніяк не впливає на комплектність та відповідність технічним вимогам. Обраний Вами переможець торгів взагалі не має монтажного комплекту та оптичного кабелю у Ціновій пропозиції після редукціону, що викликає сумнів, щодо неупередженого розгляду цінових пропозицій учасників торгів.
Нами не було знайдено жодних елементів активного та пасивного оптичного мережевого обладнання у технічному завданні. Тому вважаємо недоцільним внесення в специфікацію оптичного кабелю без його монтажу. При неодноразових телефонних консультаціях з представником Замовника було погоджено недоцільність закупки позиції "Оптичний кабель" та повідомлено представником Замовника про намір вилучити цю позицію зі специфікації.
Стосовно зауваження щодо надання документу у форматі Jpg, наголошуємо на тому, що це формальна (несуттєва) помилка, що пов’язана з оформленням тендерної пропозиції та не впливає на її зміст, а отже не є підставою для відхилення. Крім того, якщо замовник вважає дану помилку суттєвою стає незрозумілим визначення переможцем учасника, який також надав документи у форматі Jpg.
Уважно вивчивши пропозицію учасника ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ", якого визнано переможцем, звертаємо Вашу увагу на наступні порушення:
1. Невідповідність запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника, а саме камера DS-2CD1631FWD-IZ не відповідає вимозі з кодування Н.265. Було запропоновано найдешевшу серію камер HiKvision(2CD1631FWD-IZ), яку найбільші офіційні постачальники цієї торгової марки вважають недоцільним завозити та використовувати на території України через низьку якість. Додаємо роздруковану та завірену копію Технічного паспорта.
2. Відсутній монтажний комплект та оптичний кабель у складі цінової пропозиції.
3. Надання у складі пропозиції документів формату Jpg. Таким чином, можливо стверджувати, що пропозиція компанії ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ", не відповідає вимогам Замовника.
Враховуючи усе вище сказане вимагаємо:
- визнати цінову пропозицію ТОВ «БРАМА-ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ», як таку що відповідає технічним вимогам Замовника, та є найбільш економічно вигідною;
- відхилити пропозицію ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ", як таку, що не відповідає технічним вимогам.

Визнання переможцем ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ", наводить на думку наявності корумпованої складової відносин між Замоником та «переможцем».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
06 червня 2018 14:11
Доброго дня! Тендерний комітет уважно розглянув Ваші вимоги та повідомляє наступне:
Тендерним комітетом було переглянуто тендерну пропозицію ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" внаслідок чого було прийнято рішення, оформлене Протоколом №05/06/2018 від 05.06.2018р. відхилити пропозицію учасника ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" відповідно до пункту 4 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі" («тендерна пропозиція не відповідає тендерній документації»).
Щодо Вашого зауваження про відсутність монтажного комплекту. У складі тендерної пропозиції ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" у документі «Технічні вимоги» пунктом 4.3. запропоновано монтажний комплект.
Щодо вимог до формату документів, що подаються у складі тендерної пропозиції. Звертаємо Вашу увагу, на те, що Тендерною документацією (п. 1 Розділу Інструкція з підготовки тендерної пропозиції) чітко визначено, що всі документи тендерної пропозиції подаються у сканованому вигляді у форматі PDF. Тобто, усі документи, які вимагаються та передбачені умовами Тендерної документації для подачі тендерної пропозиції повинні оформлюватися у форматі PDF. У інших форматах можуть подаватися такі документи, як сертифікати та інші документи що подаються на розсуд учасників.
У складі Вашої пропозиції у форматі відмінному від PDF подавалися документи, котрі безпосередньо вимагалися Тендерною документацією. Листи-відгуки повинні бути оформленими згідно умов Тендерної документації. Це є порушенням.
Щодо невідповідності відеореєстратора вимогам Замовника. Розглядаючи Вашу тендерну пропозицію тендерний комітет приймав рішення виходячи з моделі, котра зазначена у Калькуляції, а саме: DS-7608NI-K1, котра не відповідає Технічним вимогам. Модель DS-7608NI-K1 (В) SERIES NVR, що зазначена у вимозі є іншою моделлю.
Згідно з п. 4.4. Технічних вимог (Додатком № 1 до Тендерної документації) для встановлення системи відеоспостереження необхідний монтажний комплект у складі: кабель кручена пара 5е категорія, кабель живлення мідний 1,5х2, кабель оптичний, короб монтажний 20х10 мм, дюбелі, шурупи, кронштейни. Вами запропоновано монтажний комплект у складі, що не відповідає технічним вимогам. При розгляді Вашої вимоги також виявлено, що запропонований мережевий комутатор DH-PFS3110-8P-96 не відповідає наступним Технічним вимогам: споживання не більше 5 Вт; стандартні мережі IEEE 802.3/ 802.3u.
Враховуючи вищенаведене, Протокол 30/05/2018П2 від 30.05.2018р. котрим відхилено пропозицію учасника ООО "БРАМА - ИНЖЕНЕРНЫЕ СИСТЕМЫ" відповідно до пункту 4 статті 30 Закону («тендерна пропозиція не відповідає тендерній документації») залишено без змін.
Твердження наявності корумпованої складової відносин між Замовником та «переможцем» є безпідставним та не має обгрунтованих аргуменів.
Номер вимоги: UA-2018-04-26-001776-a.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СТРАЖ", Код ЄДРПОУ:32277785
Дата подання: 01 червня 2018 15:08
Вимога
Уважно вивчивши тендерну пропозицію ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" нами було виявлено невідповідність технічних характеристик запропонованого обладнання Технічним вимогам що до предмету закупівлі. А саме:
1. Запропоновані учасником відеокамери Hikvision DS-2CD2643G0-IZS та Hikvision DS-2CD1631FWD-IZ мають чутливість 0,01лк (в Технічних вимогах - чутливість не гірше ніж 0,005лк).
2. Запроронований учасником мережевий комутатор не підтримує режим CCTV ані по швидкості передавання відео (10 Мбит\с до 250м), ані по дистанції передавння РОЕ (до 250м).
3. Запропонований учасником термопластиковий щиток зовсім не відповідає Технічним вимогам - корпус металевий!
Таким чином Учасник запропонував обланання відеоспостереження (відеокамери) та обладнання для передавання відео (мережевий комутатор), яке суттєво нижче вимог Замовника до технічних характеристик обладнання. Вимагаємо дискваліфікувати ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" як такого, що надав пропозицію невідповідну тендерній документації (Технічним вимогам що до предмету закупівлі).
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
05 червня 2018 17:39
Враховуючи Вашу вимогу, тендерним комітетом було переглянуто тендерну пропозицію ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" внаслідок чого було прийнято рішення, оформлене Протоколом №05/06/2018 від 05.06.2018р. відхилити пропозицію учасника ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" відповідно до пункту 4 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі" («тендерна пропозиція не відповідає тендерній документації»).
Відносно Вашого зауваження щодо мережового комутатора Zetpro ZTP-ZP1081 та щитка повідомляємо наступне.
Звернувшись за консультатцією до виробника, було зясовано, що комутатор підтримує режим ССTV, та завдяки роботі з додатковим обладнанням РОЕ подовжувач ZTP-ZP101EXPOE сплітер ZTP-ZD802 по швидкості передавання відео (10 Мбит/с до 250м), та по дистанції передавання РОЕ (до 250м) відповідає вимогам.
Термоплстиковий щиток, запропонований ТОВ"Смартом", має всередині металеві стінки (металеву основу корпусу) та не підтримує горіння, тому повністю задовольняє Замовника.

Документи подані скаржником

04 червня 2018 15:12
Спецификации.pdf

Документи

06 червня 2018 14:08
Відповідь.docx

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 23 травня 2018 12:58

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "ШЕВЧЕНКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ" 915 581,41
UAH з ПДВ
915 581,41
UAH з ПДВ
Документи
ООО "БРАМА - ИНЖЕНЕРНЫЕ СИСТЕМЫ" 1 026 749,78
UAH з ПДВ
998 800,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ПАВЛОВ МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ" 1 128 680,00
UAH з ПДВ
999 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" 1 093 390,00
UAH з ПДВ
1 045 900,00
UAH з ПДВ
Документи
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СТРАЖ" 1 108 803,00
UAH з ПДВ
1 046 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Фізична особа-підприємець Корольов Андрій Дмитрович 1 157 000,00
UAH з ПДВ
1 059 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Сіраш Юрій Олександрович 1 163 180,80
UAH з ПДВ
1 071 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

22 травня 2018 19:02
sign.p7s
22 травня 2018 18:59
Rekomendatelnoe-pismo-Taskombank.jpg
22 травня 2018 18:59
Цінова пропозиція.pdf
22 травня 2018 18:59
Статут.pdf
22 травня 2018 18:59
Протокол 15.pdf
22 травня 2018 18:59
про санкції.pdf
22 травня 2018 18:59
Наявність обладнання.pdf
22 травня 2018 18:59
Лист згода та Договір.pdf
22 травня 2018 18:59
Лист гарантія ст17.pdf
22 травня 2018 18:59
код доступу.pdf
22 травня 2018 18:59
калькуляція.pdf
22 травня 2018 18:59
Досвід виконання дог2.pdf
22 травня 2018 18:59
Досвід виконання дог1.pdf
22 травня 2018 18:59
Відгук СлавСпецТех.jpg
22 травня 2018 18:59
Витяг з ЄДРПОУ.pdf
22 травня 2018 18:59
Акт АН-АВТОГРУП.pdf

Публічні документи

21 травня 2018 15:39
Тендерна пропозиція.pdf
21 травня 2018 15:39
свідоцтво.jpg
21 травня 2018 15:39
паспорт Павлов.pdf
21 травня 2018 15:39
Геращенко О В.pdf
21 травня 2018 15:39
Відгук.pdf
21 травня 2018 15:39
Витяг_1000818439.rtf
21 травня 2018 15:39
Аналогічні договора.pdf
21 травня 2018 15:39
20180520_115923.jpg
21 травня 2018 15:39
20180520_115917.jpg

Публічні документи

22 травня 2018 16:10
sign.p7s
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФІКАТ ВВГ.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
ПРОТОКОЛ .PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФІКАТ HIKVISION.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
СТАТУТ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОДАТОК ВВГ.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФIКАТ LAN-КАБЕЛЬ.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФИКАТ MIKROTIK.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
Проект Договору.pdf
22 травня 2018 16:08
Сертефікат Т 60.pdf
22 травня 2018 16:08
Проект Договору.pdf
22 травня 2018 16:08
Цінова пропозиція .pdf
22 травня 2018 16:08
Сертефікат Т 60.pdf
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФИКАТ MIKROTIK.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФIКАТ LAN-КАБЕЛЬ.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
ДОДАТОК ВВГ.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
СТАТУТ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ОПИС.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ЛИСТ ВІДГУГ МОУ 3.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФІКАТ HIKVISION.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДЕКЛАРАЦИЯ ТУМЕН.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
УЧН_ДЕКЛ MIKROTIK.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОДАТОК LAN-КАБЕЛЬ.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
ВИТЯГ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ЛИСТ ВІДГУК СБУ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ПРОТОКОЛ .PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
СЕРТИФІКАТ ВВГ.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
ВИТЯГ ПДВ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ВИПИСКА.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ТЕХПАСПОРТ АВТО.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІР СБУ КР _1_.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ЛИСТ ВІДГУК МОУ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІ МОУ ВА.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВIР МОУ28.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІР СБУ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІР НДУ УНЦЕМ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
Цінова пропозиція .pdf
22 травня 2018 16:08
ОПИС.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ЛИСТ ВІДГУГ МОУ 3.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДЕКЛАРАЦИЯ ТУМЕН.JPG.jpg
22 травня 2018 16:08
УЧН_ДЕКЛ MIKROTIK.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ВИТЯГ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ЛИСТ ВІДГУК СБУ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ВИТЯГ ПДВ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ВИПИСКА.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ТЕХПАСПОРТ АВТО.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІР СБУ КР _1_.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ЛИСТ ВІДГУК МОУ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІ МОУ ВА.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВIР МОУ28.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІР СБУ.PDF.pdf
22 травня 2018 16:08
ДОГОВІР НДУ УНЦЕМ.PDF.pdf

Публічні документи

22 травня 2018 21:47
sign.p7s
22 травня 2018 21:24
Цінова_проп.pdf
22 травня 2018 21:24
Техніч_якісн_характ.pdf
22 травня 2018 21:24
Реєстр.pdf
22 травня 2018 21:24
Протокол_ТСБ.pdf
22 травня 2018 21:24
Протокол Страж.pdf
22 травня 2018 21:24
Паспорт_код директор.pdf
22 травня 2018 21:24
Наказ.JPG
22 травня 2018 21:24
Згода_умов_догов.pdf
22 травня 2018 21:24
Згода_тех_якіс_кільк.pdf
22 травня 2018 21:24
Довідка_ст.17.pdf
22 травня 2018 21:24
Довідка_прцівн.pdf
22 травня 2018 21:24
Довідка_матбаза.pdf
22 травня 2018 21:24
Довідка_аналог_догов.pdf
22 травня 2018 21:24
Гарант_дотр_закон.pdf
22 травня 2018 21:24
Гарант_довкіл.pdf
22 травня 2018 21:24
Відом_про_учасн.pdf
22 травня 2018 21:24
Витяг з реєстру.pdf
22 травня 2018 21:24
Витяг з реєстру ПДВ.JPG
22 травня 2018 21:24
Виписка СТРАЖ.pdf
22 травня 2018 21:24
Аналог_догов.pdf

Публічні документи

22 травня 2018 21:39
12. Цінова пропозиція.pdf
22 травня 2018 20:36
9. Виписка.pdf
22 травня 2018 20:33
9. Виписка.pdf
22 травня 2018 20:33
10.Витяг з реєстру ПЄП.pdf
22 травня 2018 20:31
10.Витяг з реєстру ПЄП.pdf
22 травня 2018 18:48
11. Проект договора.pdf
22 травня 2018 18:48
12. Цінова пропозиція.pdf
22 травня 2018 18:48
10.Витяг з реєстру ПЄП.pdf
22 травня 2018 18:48
7. лист гарантия.pdf
22 травня 2018 18:48
9. Виписка.pdf
22 травня 2018 18:48
6.Лист-Відгук.pdf

Публічні документи

22 травня 2018 23:49
6.pdf
22 травня 2018 23:49
7.pdf
22 травня 2018 23:49
8.pdf
22 травня 2018 23:49
4.pdf
22 травня 2018 23:49
5.pdf
22 травня 2018 23:48
2.pdf
22 травня 2018 23:48
3.pdf
22 травня 2018 23:48
1.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "ШЕВЧЕНКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ"
#3038919113
Відхилено 915 581,41
UAH з ПДВ
30 травня 2018 17:49
ООО "БРАМА - ИНЖЕНЕРНЫЕ СИСТЕМЫ"
#38520593
Відхилено 998 800,00
UAH з ПДВ
30 травня 2018 17:51
ФОП "ПАВЛОВ МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ"
#3010307295
Відхилено 999 000,00
UAH з ПДВ
30 травня 2018 17:54
ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#40820975
Рішення скасоване 1 045 900,00
UAH з ПДВ
05 червня 2018 17:21
ТОВ "СМАРТОМ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#40820975
Відхилено 1 045 900,00
UAH з ПДВ
05 червня 2018 17:23
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СТРАЖ"
#32277785
Відхилено 1 046 000,00
UAH з ПДВ
05 червня 2018 17:58
Фізична особа-підприємець Корольов Андрій Дмитрович
#2929804579
Відхилено 1 059 500,00
UAH з ПДВ
05 червня 2018 18:01
ФОП Сіраш Юрій Олександрович
#3167911690
Відхилено 1 071 000,00
UAH з ПДВ
06 червня 2018 14:25

Документи

30 травня 2018 17:49
sign.p7s
30 травня 2018 17:48
SCAN0000.PDF

Документи

30 травня 2018 17:51
sign.p7s
30 травня 2018 17:51
SCAN0001.PDF

Документи

30 травня 2018 17:54
sign.p7s
30 травня 2018 17:54
SCAN0003.PDF

Документи

30 травня 2018 17:55
sign.p7s
30 травня 2018 17:55
SCAN0002.PDF

Документи

05 червня 2018 17:23
sign.p7s
05 червня 2018 17:22
SCAN0011.PDF

Документи

05 червня 2018 17:58
sign.p7s
05 червня 2018 17:57
SCAN0013.PDF

Документи

05 червня 2018 18:01
sign.p7s
05 червня 2018 18:00
SCAN0012.PDF

Документи

06 червня 2018 14:25
sign.p7s
06 червня 2018 14:24
SCAN0014.PDF

Інформація про відміну

Дата відміни
06 червня 2018 14:25
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку