ДК 021:2015 «55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги дитячих таборів, оздоровлення та відпочинок на узбережжі Чорного моря)
Очікувана вартість
310 000,00 UAH
UA-2018-04-23-000613-b 3b484c5c42ab4bd6a4420fe5ee06a464
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Брацлавський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - гімназія Вінницької обласної ради
Код ЄДРПОУ: 20096812
Вебсайт замовника: http://www.bnvk.org.ua
Місцезнаходження замовника: 22870, Україна, Вінницька обл., смт Брацлав, вул.Івана Франка буд.1
Контактна особа замовника: Гурніцька Світлана Олександрівна
380984825296,
nvkb-lav@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 30 квітня 2018 15:00
Оскарження умов закупівлі: до 06 травня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 травня 2018 15:00
Початок аукціону: 11 травня 2018 15:15
Очікувана вартість: 310 000,00 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 550,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Строк оздоровлення: червень – серпень 2018 року.
Кількість дітоднів: 790 дітоднів (10 дітей на 79 днів)
Кількість змін: І-ІІІ зміни.
Місце надання послуг: за місцезнаходженням дитячого табору
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 послуга
ДК 021:2015 «55240000-4 - Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги дитячих таборів, оздоровлення та відпочинок на узбережжі Чорного моря)
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 серпня 2018
ДК 021:2015: 55240000-4 — Послуги центрів і будинків відпочинку

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

23 квітня 2018 13:28
Електронний цифровий підпис
23 квітня 2018 13:02
Додаток 3. Проект договору.docx
23 квітня 2018 13:02
Додаток 2.Технічне завдання.docx
23 квітня 2018 13:02
Додаток 1. Форма пропозиція.doc
23 квітня 2018 13:01
ТД.Брацлав.docx

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Кліматичні умови - розташування
Дата подання: 24 квітня 2018 08:55
Дата відповіді: 25 квітня 2018 13:11
Доброго дня. У Додатку № 2 до ТД, п.1:Кліматичні умови - розташування оздоровчого закладу в екологічно чистій, позаміській зоні на західному узбережжі Чорного моря (крім лиманів та заток) на відстані не менш як 30 км. від промислових підприємств. За географічними даними, лиман може розглядатися як частина річки так і частина моря, а затока виключно є частиною моря. Виключаючи затоки як невід'ємної частини моря з місць надання послуг Замовник суперечить сам собі. . Законом України «Про оголошення природних територій міста Скадовська Херсонської області курортом державного значення» від 06.09.2011 року № 3698-VI, де чітко зазначено, що місто Скадовськ Херсонської області є курортом державного значення, курортно-рекреаційним районом Херсонської області. Курортна зона м. Скадовська - унікальне курортно-рекреаційне явище не тільки Херсонщини, але й всієї України. Сприятливі кліматичні умови узбережжя Чорного моря дають великі можливості для розвитку курортної зони та зосереджені пляжні ресурси північного берега Джарилгацької затоки Чорного моря, а глибина акваторії затоки найбільше пристосована для організації відпочинку дітей. Звертаємося до вас з проханням, аби визначений Замовником предмет закупівлі розповсюджувався не вибірково по географічним визначенням, а відповідно до діючого законодавства. Згідно Закону України "Про публічні закупівлі" у статті 5 пункт 3 зазначено:"Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників". Просимо внести зміни в Додатку № 2 до ТД, п.1:Кліматичні умови - розташування оздоровчого закладу в екологічно чистій, позаміській зоні на західному узбережжі Чорного моря (крім лиманів та заток) на відстані не менш як 30 км. від промислових підприємств, змінивши дискримінаційну вимогу - крім лиманів та заток, на вимогу- крим лиманів.
Розгорнути Згорнути
Відповідь: На запит учасника процедури закупівлі щодо визначення окремих положень тендерної документації такими, що містять дискримінаційний характер тендерний комітет відповідно до вимог частини 1 статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі" надає наступні роз'яснення:
Повноваження стосовно технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі покладаються на тендерний комітет замовника. Тендерний комітет формує вимоги до предмета закупівлі самостійно згідно наявних критеріїв доцільності та необхідності.
Вимога щодо оздоровлення дітей саме на західному узбережжі Чорного моря (крім лиманів та заток) на відстані не менш як 30 км. від промислових підприємств була сформована комітетом свідомо, із врахуванням факту необхідності оздоровлення дітей з особливими потребами, та характеризуються кориснішими властивостями. Лиман - затоплена пригирлова частина річкової долини (або балки), що перетворилась у мілку й витягнуту затоку. Затока - частина моря, що заходить у суходіл, але має вільний водообмін з основною частиною водойми. Рівень води в лиманах та затоці нижчий за рівень моря, живлення відбувається переважно за рахунок малих річок або інфільтрації морської води чи під час прориву коси внаслідок шторму. Вода лиманів та заток є малосолоною і маломінералізованою через те, що в них впадають води річок, тому вона менш цілюща, ніж морська. Води Чорного моря, за складом близькі до мікроелементів складу людської крові, серед них бром, йод, хлор, натрій, калій, кальцій, магній, сульфати, карбонати. На глибині, Чорне море має сіро-водневі сполуки, які роблять повітря і воду корисними для людини.
В зв’язку з тим, що оздоровити необхідно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які цілодобово проживають на території школи-інтернату прийнято рішення здійснити оздоровлення саме на морському узбережжі, що буде сприяти максимальному оздоровчому ефекту вихованців школи-інтернату.
Таким чином, тендерний комітет не погоджується із вимогою змін до тендерної документації і вважає встановлені ним вимоги обгрунтованими і доцільними.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-23-000613-b.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Скрипка Г.С., Код ЄДРПОУ:2318902344
Дата подання: 23 квітня 2018 15:46
Місце надання послуг та ДСанПіН
У Додатку 2 до ТД «Послуги дитячих таборів, оздоровлення та відпочинок на узбережжі Чорного моря» зазначено «місце надання послуг: Західне узбережжя Чорного моря (Україна)».
До яких критеріїв Замовник визначив місце надання послух виключно «Західного узбережжя Чорного моря (Україна)»?
Якщо є правова підстава до даного визначення, вкажіть які саме адміністративні одиниці входять до Західного узбережжя Чорного моря України.
Наразі ваші умови перешкоджають іншим учасникам брати участь у процедурах закупівлі, та суперечать суперечить законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок якого порушено права інших учасників та їх законні інтереси.
Зважаючи на вищевикладене, прошу Замовника внести зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційні умови для проведення закупівлі з дотриманням вимог статті 3 Закону, а саме усунути «Західне узбережжя Чорного моря (Україна) та вказати «узбережжя Чорного моря (Україна)»

Також у Додатку 2 до ТД «Послуги дитячих таборів, оздоровлення та відпочинок на узбережжі Чорного моря)», міститься вимога щодо умов проживання «Наявність умивальника, туалету та душу в кімнатах проживання дітей».
Відповідно до Державним санітарним правилам і нормам «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» ДСанПіН 5.5.5.23-99, затвердженим постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.04.99 N 23 (v0023588-99), наявність умивальника, туалету та душу в кімнатах проживання дітей не передбачено.
Зважаючи на вищевикладене, вважаю, що ТД містить дискримінаційні умови, а рішення, прийняті Замовником під час проведення процедури закупівлі, суперечать законодавству, в тому числі законодавству у сфері публічних закупівель, і порушують права та охоронювані законом інтереси потенційних учасників закупівлі.
Просимо внести зміни до тендерної документації з питання умов проживання дітей, яка відповідає Державним санітарним правилам і нормам «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» ДСанПіН 5.5.5.23-99, затвердженим постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.04.99 N 23 (v0023588-99).
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
25 квітня 2018 13:14
На запит учасника процедури закупівлі щодо визначення окремих положень тендерної документації такими, що містять дискримінаційний характер, тендерний комітет відповідно до вимог частини 1 статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі" надає наступні роз'яснення:
Західне узбережжя Чорного моря знаходиться на території Одеської області.
Звинувачення на адресу тендерного комітету щодо встановлення дискримінаційних вимог до учасників вважаємо необґрунтованим, оскільки в тендерній документації не встановлено обмеження щодо участі в процедурі закупівлі лише представників із окремих областей, які пропонують послуги з оздоровлення. Посилання на конкретного надавача послуг теж в тендерній документації відсутні.
При цьому зазначаємо, що однією із положень тендерної документації є місце надання послуг - західне узбережжя Чорного моря. Така вимога встановлена з метою максимального наближення оздоровчого закладу до місця розташування Замовника для спрощення та полегшення переїзду дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, а також для скорочення терміну поїздки до табору працівників школи у разі виникнення нагальної потреби.
Враховуючи викладене, тендерний комітет не погоджується із вимогою про внесення змін до тендерної документації і вважає встановлені ним вимоги обґрунтованими і доцільними.

Встановлена вимога у Додатку 2 до тендерної документації не суперечить змісту п.4.5 Розділу 4 Державних санітарних правил і норм «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» ДСанПіН 5.5.5.23-99, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.04.99 N 23, а конкретизує і доповнює дане положення. Даний документ встановляє мінімальні нормативи і стандарти улаштування, утримання і організації режиму діяльності дитячих оздоровчих таборів. Повноваження щодо визначення технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі покладаються на тендерний комітет замовника. Тендерний комітет формував вимоги до предмета закупівлі самостійно у відповідності до вище згаданого документа та наявним критеріям доцільності, необхідності та категоріям дітей, які будуть оздоровлюватись, що відповідає положенням Закону України «Про публічні закупівлі» Вимога щодо «наявність умивальника, туалету та душу в кімнатах проживання дітей» була сформована комітетом свідомо, із врахуванням факту необхідності оздоровлення категорій дітей (позбавлені батьківського піклування, сироти, малозабезпечені), оскільки наявність умивальника, туалету та душу в кімнатах проживання дітей забезпечень комфортне проживання і якісне оздоровлення дітей.
Таким чином, тендерний комітет не погоджується із отриманою вимогою від учасника щодо дискримінаційних положень тендерної документації і вважає встановлені вимоги у п.3 Додатку 2 до ТД обгрунтованими, доцільними і які не суперечать законодавчим актам України.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 11 травня 2018 15:36

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ «АІФА» 309 680,00
UAH
309 680,00
UAH
Документи
ФОП Димитров Сергій Вікторович 310 000,00
UAH
310 000,00
UAH
Документи

Публічні документи

15 травня 2018 11:02
Довідка з МВС
15 травня 2018 11:02
Довідка з ДФС
08 травня 2018 18:01
Пропозиція частина 3.7z
08 травня 2018 18:01
Пропозиція частина 2.7z
08 травня 2018 18:01
Пропозиція частина 1.7z
08 травня 2018 18:01
Фото.7z

Публічні документи

08 травня 2018 17:01
перспективне меню.rar
08 травня 2018 17:01
кваліфікаційні.rar

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ «АІФА»
#38543296
Переможець 309 680,00
UAH
14 травня 2018 16:10

Документи

14 травня 2018 16:07
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 травня 2018 16:10

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ «АІФА»
#38543296
309 680,00
UAH
Документи

Документи

14 травня 2018 16:07
sign.p7s

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
29 травня 2018 14:19
sign.p7s укладений
29 травня 2018 14:12
Договір на оздоровлення №83 від 29.05.2018р..pdf укладений
29 травня 2018 13:26
sign.p7s укладений
02 січня 2019 14:24
sign.p7s зміни до договору
31 жовтня 2018 15:51
Додаткова угода №1 від 30 жовтня 2018року.pdf зміни до договору
31 жовтня 2018 15:49

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
30 жовтня 2018
Дата публікації змін до договору:
31 жовтня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зменшення обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 83
Договір:
Номер додаткової угоди: додаткова угода № 1
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 29 травня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 301 840,00
UAH

Актуальні тендери

До пошуку