Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Проектні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі та внутрішніх приміщень кінотеатру "Братислава", за адресою: вул. О. Архипенка, 5, м. Київ
Очікувана вартість
1 000 000,00 UAH
UA-2018-04-17-003162-a 55661ca7bd3443d982b81f4eafad68aa
Спрощена/Допорогова закупівля    Завершена
Електронний підпис не накладено

Контакти

Шмуляр Марія Олегівна

+380504107844 zakupki.kievkinofilm@gmail.com

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: КП Київкінофільм
Код ЄДРПОУ: 35531906
Місцезнаходження: 01004, Україна , м. Київ обл., Київ, бул. Т.Шевченка, 3
Контактна особа: Шмуляр Марія Олегівна
+380504107844
zakupki.kievkinofilm@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 17 квітня 2018
Звернення за роз’ясненнями: до 20 квітня 2018 18:20
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 26 квітня 2018 18:00
Початок аукціону: 27 квітня 2018 13:50
Очікувана вартість: 1 000 000,00 UAH з ПДВ
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 10 000,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00%

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Проектні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі та внутрішніх приміщень кінотеатру "Братислава", за адресою: вул. О. Архипенка, 5, м. Київ
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 04210, Україна, м. Київ, Київ, вул. О. Архипенка, 5
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 серпня 2018
ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-17-003162-a.a1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ "ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРПРОЕКТ", Код ЄДРПОУ:37560991
Дата подання: 27 квітня 2018 18:33
Скарга на дії Замовника
Голові тендерного комітету
КП Київкінофільм
01004, Україна, м. Київ, бул. Т.Шевченка, 3

ТОВ "ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ
«УКРПРОЕКТ»
04119, м. Київ, вул. Зоологічна, 4-А, офіс 139

Скарга

27.04.2018 року через електронну систему публічних закупівель «ProZorro» відбулися торги згідно предмету закупівлі «Проектні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі та внутрішніх приміщень кінотеатру «Братислава», за адресою: вул. О. Архипенка, 5, м. Київ», оголошення № UA-2018-04-17-003162-a.
За результатами електронних торгів перемогла пропозиція Приватне підприємство «Інноваційна науково-технічна експертна компанія», як найбільш економічно вигідна для Замовника.
Згідно Протоколу розгляду тендерних пропозицій від 27.04.2018 року №65/18 переможцем визнано Приватне підприємство «Інноваційна науково-технічна експертна компанія».
У свою чергу, ТОВ «ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРПРОЕКТ» не погоджується із Рішенням Замовника оформленого Протоколом від 27.04.2018 року №65/18 щодо визначення переможцем закупівлі «Інноваційна науково-технічна експертна компанія», та вважає вказане Рішення протиправним, безпідставним та таким, що підлягає скасуванню виходячи з наступного.
Документи тендерної пропозиції учасника «Інноваційна науково-технічна експертна компанія» містять явні ознаки підроблення документів, а саме застосування графічного редагування документів – накладення підпису та печатки майже на усіх файлах документів, що в свою чергу може кваліфікуватися за ознаками кримінального злочину згідно статті 358 Кримінального кодексу України як підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, та тягне за собою кримінальну відповідальність.
Крім того, в складі тендерної пропозиції учасника «Інноваційна науково-технічна експертна компанія», на виконання умов Оголошення про проведення допорогової закупівлі та переліку документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим вимогам замовника, завантажено довідку про основний інженерно-технічний персонал та робітників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт зазначених у технічному завданні. Для підтвердження наявності працівників у штаті Учасник мав надати трудові книжки або накази про призначення або цивільно-правові договори співпраці Учасника з працівниками на усіх вказаних в інформаційній довідці працівників. Учасником «Інноваційна науково-технічна експертна компанія» в складі тендерної пропозиції надано дану довідку та підтвердження наявності працівників у штаті Учасника у вигляді трудових книжок, наказів про призначення та цивільно-правових договорів співпраці Учасника з працівниками на усіх вказаних в інформаційній довідці працівників. Проте на Шевцова Миколу Олександровича цивільно-правовий договір завантажено уже після аукціону. Тому братися до уваги Замовником при розгляді тендерної пропозиції учасника «Інноваційна науково-технічна експертна компанія» не може.
Згідно пункту 4.4 Переліку документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим вимогам замовника, вимагалося завантажити в складі тендерної пропозиції копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для фізичної особи - копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності) у разі наявності. Учасником «Інноваційна науково-технічна експертна компанія» в складі тендерної пропозиції надано незрозумілий лист-роз’яснення, який не може братися до уваги.
Згідно пункту 4.5 Переліку документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника кваліфікаційним та іншим вимогам замовника, вимагалося завантажити в складі тендерної пропозиції копію довідки про взяття на облік платника податку (форма № 4-ОПП) у разі наявності. Учасником «Інноваційна науково-технічна експертна компанія» в складі тендерної пропозиції даної довідки не надано.

Згідно ч.6.2 Порядку здійснення допорогових закупівель Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35 під час здійснення Закупівель Замовники повинні дотримуватися принципу добросовісної конкуренція серед учасників.
Так, нормативно-правовим актом, що установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади є Закон України «Про публічні закупівлі». Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерний комітет діє на засадах колегіальності та неупередженості.
Згідно ч. 3 ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерний комітет забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця.
Статтею 38 Закону встановлена відповідальність за порушення вимог цього Закону, а саме:
1. За порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, члени тендерного комітету замовника, уповноважена особа (особи), члени органу оскарження, службові (посадові) особи Уповноваженого органу, службові (посадові) особи органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (обслуговуючого банку), несуть відповідальність згідно із законами України.
2. За порушення вимог, установлених цим Законом в частині прийнятих рішень, вибору і застосування процедур закупівлі, відповідальність несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа (особи) персонально.
Таким чином, Замовником під час здійснення процедури закупівлі порушено законодавство з питань публічних закупівель, в тому числі принцип добросовісної конкуренції серед учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозиції.
З метою запобігання корупційним діям і зловживанням, беручи до уваги, те що вищевказані порушення встановленого порядку процедури закупівель впливають на об’єктивність визначення переможця процедури закупівель, а також захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення замовника, що суперечить законодавству у сфері державних закупівель і в наслідок яких порушено право та законні інтереси, керуючись ст. 55 Конституції України, ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», Наказу ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35,

ПРОСИМО:

1. Прийняту скаргу до розгляду.
2. Скасувати рішення тендерного комітету від 27.04.2018 року №65/18 щодо визначення переможцем Приватне підприємство «Інноваційна науково-технічна експертна компанія».
3. Відхилити (дискваліфікувати) пропозицію Учасника Приватне підприємство «Інноваційна науково-технічна експертна компанія».
4. Перейти до розгляду наступної за черговістю пропозиції ТОВ «ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРПРОЕКТ».
5. Направити повідомлення до Національної поліції України про виявлені ознаки кримінального злочину в діях учасника закупівлі Приватне підприємство «Інноваційна науково-технічна експертна компанія» по даній закупівлі.
6. Про результати розгляду скарги та проведення службової перевірки просимо повідомити письмово у встановлений законодавством строк.
Одночасно повідомляємо, що у випадку відмови у задоволенні вимог нашої скарги, з метою захисту своїх прав та законних інтересів, задля забезпечення можливості ефективного витрачання державних коштів ми будемо звертатись з відповідною скаргою до Антимонопольного комітету України та повідомимо про ознаки корупції по даній закупівлі Національне антикорупційне бюро України.


Директор В.О. Колесникова
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
02 травня 2018 11:28
Нами була отримана Ваша вимога від 27.04.2018 стосовно закупівлі № UA-2018-04-17-003162-a «Проектні роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі та внутрішніх приміщень кінотеатру "Братислава", за адресою: вул. О. Архипенка, 5, м. Київ», з вимогою щодо усунення порушень.
Детально розглянувши Ваш лист і ознайомившись з переліком запропонованих змін, Конкурсною комісією КП «Київкінофільм» було прийнято рішення надати Вам конкретні роз’яснення :
1. «Документи тендерної пропозиції учасника «Інноваційна науково –технічна експертна компанія» містять явні ознаки підроблення документів»
Роз`яснення: Конкурсною комісією КП «Київкінофільм» не було виявлено явних ознак підробки документів. Також, доводимо до Вашого відома, що працівники нашого підприємства не мають відповідної кваліфікації, щодо проведення експертизи на підробку документів. Якщо ви маєте достовірні докази, Ви можете звернутися до відповідних органів.
2. «Цивільно-правовий договір з Швецовим Миколою Олександровичем було завантажено після аукціону.»
Роз`яснення: Згідно пункту 6 оголошення про проведення Допорогової закупівлі, учасник маємо право завантажити документ, який не був завантажений до кінцевого терміну подання пропозицій.
3. «Згідно пункту 4.4 вимагалась – копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності».
Роз`яснення: Зверніть увагу, що в пункті 4.4 зазначено, що дані документи потрібно надавати «у разі наявності».
4. Згідно пункту 4.5 вимагалось завантажити копію довідки про взяття на облік платника податку .
Роз`яснення: Зверніть увагу, що в пункті 4.5 зазначено, що дані документи потрібно надавати «у разі наявності».
Таким чином, Замовником під час здійснення процедури закупівлі було повністю дотримано законодавство та принципи публічних закупівель

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 27 квітня 2018 14:23

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Приватне підприємство "Інноваційна науково-технічна експертна компанія" 841 005,00
UAH з ПДВ
747 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРПРОЕКТ" 933 392,00
UAH з ПДВ
749 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УРБАН ДЕВЕЛОПМЕНТ" 950 000,00
UAH з ПДВ
750 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРТ ПРОЕКТ" 971 143,00
UAH з ПДВ
971 143,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

27 квітня 2018 15:51
Договір Шевцов.pdf
25 квітня 2018 11:37
7.3. Баланс ПП ІНТЕК 2017р.pdf
25 квітня 2018 11:37
6.1. ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ.pdf
25 квітня 2018 11:37
5.1. Договірна ціна.pdf
25 квітня 2018 11:37
4.6. Документ_ЄДР_1003481493.zip
25 квітня 2018 11:37
4.6. Документ_ЄДР 1003481493.pdf
25 квітня 2018 11:37
4.1. Статут.pdf
25 квітня 2018 11:37
2.3.Сертифікати.rar
25 квітня 2018 11:37
1.3.Ліцензії на ПЗ.rar
25 квітня 2018 11:37
1.2.2.Лаборатория ИНТЕК.pdf
25 квітня 2018 11:37
1.2.1.Поверка 2018.pdf

Публічні документи

26 квітня 2018 17:44
Цінова пропозиція.pdf
26 квітня 2018 17:44
Кошторис.pdf
26 квітня 2018 17:44
Довідка про рух коштів.pdf
26 квітня 2018 17:44
8. баланс.pdf
26 квітня 2018 17:44
4.3.паспорт Колесникова.zip
26 квітня 2018 17:44
4.1.Копія Статуту.pdf
26 квітня 2018 17:44
4. виписка з єдрпоу.pdf
26 квітня 2018 17:44
3.2. Витяг з ПДВ.pdf
26 квітня 2018 17:44
3.1. Витяг з ЄДРПОУ 03.04.18.pdf
26 квітня 2018 17:44
2.2.сертифікати Пікож.pdf
26 квітня 2018 17:44
2.2.Сертифікат Яшин.pdf
26 квітня 2018 17:44
2.1.Довідка про ІТП.pdf
26 квітня 2018 17:44
1.1.Довідка про МТБ.pdf

Публічні документи

26 квітня 2018 17:31
Уставні АРТ ПРОЕКТ.rar
26 квітня 2018 17:31
Братислава АРТПРОЕКТ.rar

Відповіді учасника на умови участі у закупівлі

Приватне підприємство "Інноваційна науково-технічна експертна компанія"

ТОВ "ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРПРОЕКТ"

ТОВ "УРБАН ДЕВЕЛОПМЕНТ"

ТОВ ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АРТ ПРОЕКТ"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємство "Інноваційна науково-технічна експертна компанія"
#31660495
Переможець 747 000,00
UAH з ПДВ
27 квітня 2018 16:28

Документи

27 квітня 2018 16:28
Рішення

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 27 квітня 2018 16:28

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Приватне підприємство "Інноваційна науково-технічна експертна компанія"
#31660495
747 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

27 квітня 2018 16:28
Рішення

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
договір Т-78/18 укладений
08 травня 2018 15:42
доп согл Братислава.FR12.pdf зміни до договору
03 липня 2018 15:57

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
27 червня 2018
Дата публікації змін до договору:
03 липня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
  • Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Технічна помилка при складанні договору: некоректно вказана дата закінчення строку договору
Номер договору про закупівлю: Т-78/18
Договір:
Номер додаткової угоди: Т-78/18
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML