Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість
123 140,51 UAH
UA-2018-04-16-000002-b 909458b2ad454dd78bcbdf18b6457c98
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 02142282
Місцезнаходження замовника: 50014, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ШУРУПОВА, будинок 2
Контактна особа замовника: Тарасюк Інна
+380968418412
jovtnvo@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 19 квітня 2018 08:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23 квітня 2018 09:00
Початок аукціону: 24 квітня 2018 12:27
Очікувана вартість: 123 140,51 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 615,70 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
69 пункт
Офісне устаткування та приладдя різне
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 50000, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, -
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30 квітня 2018  —  31 травня 2018
ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

16 квітня 2018 07:01
Оголошення бумага итог.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Формат бумаги
Дата подання: 17 квітня 2018 14:57
Дата відповіді: 17 квітня 2018 15:02
Добрый день! Подскажите формат бумаги в первой и второй позиции таблицы технических характеристик.
Відповідь: Доброго дня!
Дякуємо за небайдужість. Формат паперу офісного по 1 та 2 позиціях технічних характеристик - А4.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-16-000002-b.b1
Статус:
Не задоволена
Учасник: БЕРДНИК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3054208417
Дата подання: 27 квітня 2018 11:19
Вимога
ФОП Бердник Олександр Анатолійович, ознайомившись з зауваженнями Замовника у Протоколі (рішенні) яким було відхилено його пропозицію вважає за необхідне звернути увагу Замовника на наступне:
1.Відсутній заповнений учасником проект договору.
Відсутність заповненого учасником договору вважаю несуттєвою помилкою, тому що це й факт не впливає на зміст пропозиції в цілому, о крім того Учасником було надано Гарантийний лист в якому Учасник письмово погодився з умовами договору та взяти зобов’язання щодо його виконання у разі його укладання.
2. Замовником у Протоколі (рішенні) було зазначено наступне: «В наданих документах (цінова пропозиція, специфікація) відсутні чіткі визначення пропонованого товару (надано лише орієнтовний опис товарів та загальні назви), що унеможливлює чітку ідентифікацію окремих позицій товару, які пропонуються до постачання (папки картонні, малюнки самоклейки, олівці кольорові (зазначена назва товару, зазначена замовником із вказівкою "або еквівалент", що унеможливлює визначення конкретного найменування/виду товару, який пропонується до постачання даним учасником) тощо). Надана специфікація не містить переліку товару (наведений в поданому документі короткий опис неможливо визнати переліком товару, зокрема з урахуванням неможливості ідентифікувати окремі позиції товару, наприклад - позиції 53-58 мають однакове найменування "Пружина для перфобиндера", але різні ціни за одиницю без жодного пояснення причини надання пропозиції з різними цінами за однаковий товар). Опис пропонованого товару із зазначенням розмірів, кольорів, матеріалу виконання надано не на весь товар (зокрема опис без обов'язкових характеристик надано на папки, альбоми, лінійки, скоби тощо). Не надано опису (замість надання опису скопійовано характеристики наведені замовником) по кольоровому паперу.
З цього приводу хочу зазначити про те що Замовник неуважно ознайомився з документами наданими Учасником, а саме повний опис пропонованого Товару було надано Учасником в документі під назвою Технічні характеристики.pdf !!! Посилання Замовника на відсутність повного опису Товару у специфікації є безпідставним, адже в Тендерній документації чітких вимог Замовника щодо змісту В специфікації відсутня!
3. Надана пропозиція по позиції товару: " Мольберт двосторонній "ТРЕНОГА ДЕРЕВ'ЯНИЙ" (розбірний, магніт, крейда)" супроводжується фото нерозбірного мольберта. За даними замовника, виробник "Rosa" не випускає мольбертів що відповідають зазначеним замовником параметрам.
Твердження Замовника щодо того, що виробник "Rosa" не випускає мольбертів що відповідають зазначеним замовником параметрам, є безпідставними необґрунтованими, та такими що не відповідають дійсності. Після оприлюднення Рішення Замовника про відхилення Тендерної пропозиції ФОП Бердника О.А., з метою доведення неправдивого твердження ЗАМОВНИКА , ФОП Бердник О.А. звернувся до ТОВ «Арт-Експрес Україна», з проханням надати письмове підтвердження про можливість здійснити поставку мольберта двостороннього "ТРЕНОГА ДЕРЕВ'ЯНИЙ" (розбірний, магніт, крейда),. Скан копія відповіді ТОВ «Арт-Експрес Україна» додається .
Про те хочу також зазначити що Замовником неуважно було вивчено документи надані другим Учасником, або у Замовника упереджене ставлення до іншого Учасника а саме до ФОП Бердника О.А., адже Замовник визнає Переможцем ТОВ «Офікс» не зважаючи на те що такі дії Замовника можуть призвести до порушення Закону України «Про санкції».
Переможцем було запропоновано Замовнику товар, а саме папір офісний SvetoCopy, марка С країна виробник якого є Росія!!! Дана інформація підтверджується Висновком, який був наданий Переможцем в сканованому вигляді на електронному майданчику.
Враховуючи викладене стає незрозумілим рішення Замовника стосовно відхилення пропозиції учасника ФОП Бердника О.А. як таку, що не відповідає вимогам Замовника, а іншого Учасника з запропонованим товаром російського виробника визнає переможцем та приймає рішення про намір укласти з ним договір ігноруючи своїми діями Закон України «Про санкції» яким заборонено придбання товарів, які виробляються Російськими підприємствами.
Враховуючи вище викладене, вважаю недоліки в пропозиції ФОП Бердниеа О.А. несуттєвими, та такими що можуть бути усунені в найкоротший термін.
ФОП Бердник О.А. звертається до Замовника з вимогою переглянути рішення щодо відхилення нашої пропозиції з нижчою ціною у Закупівлі.


З повагою,
ФОП Бердник О.А.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
28 квітня 2018 23:11
Доброго дня!
На звернення учасника ФОП Бердник О.А., відповідно до якого він вважає недоліки в поданій ним пропозиції несуттєвими та такими, що можуть бути усунені в найкоротший термін, та вимагає перегляду рішення щодо відхилення поданої ним пропозиції, повідомляємо наступне.
По вимогам скарги:
- відсутність заповненого учасником проекту договору, надання якого вимагалось документацією, є невиконанням вимог документації та ненаданням одного з обов'язкових документів, а не несуттєвою помилкою, як безпідставно вважає скаржник.
- документація закупівлі прямо встановлює вимоги до оформлення та змісту специфікації, а саме "Примірна специфікація на товар (обов'язково включає перелік товару, його короткі характеристики, ціну за одиницю без ПДВ, із ПДВ (для платників ПДВ), загальну вартість кожної окремої позиції та загальну суму закупівлі)". Ненадання в специфікації таких відомостей, як перелік і короткі характеристики товару, свідчить про невідповідність поданого документу вимогам замовника та створює умови для неможливості з боку замовника на разі укладання договору вимагати від такого учасника поставки будь-якого конкретного найменування товару. Додатково вказані в рішенні про дискваліфікацію даного учасника обставини "позиції 53-58 специфікації мають однакове найменування "Пружина для перфобиндера", але різні ціни за одиницю без жодного пояснення причини надання пропозиції з різними цінами за однаковий товар", "Опис пропонованого товару (файл Технічні характеристики) із зазначенням розмірів, кольорів, матеріалу виконання надано не на весь товар (зокрема опис без обов'язкових характеристик надано на папки, альбоми, лінійки, скоби тощо). Не надано опису (замість надання опису скопійовано характеристики наведені замовником) по кольоровому паперу" прямо свідчать про те, що учасником надано пропозицію не на конкретні види та найменування товару, а взагалі, що не відповідає потребам замовника. Звертаємо особливу увагу на те, що замовник потребує на товар певної якості в межах запланованих кошторисних видатків, конкуренція має відбуватись саме з урахуванням вимог до якості товарів, а не тільки з урахуванням запропонованих учасниками цін. Відсутність конкретики свідчить про неспроможність учасника поставити потрібний замовнику товар на момент підготовки ним пропозиції, відповідно сумнівною є спроможність такого учасника в подальшому на разі укладання договору. Наполегливо рекомендуємо при підготовці пропозиції надавати фото і описи конкретного товару з конкретними найменуваннями та параметрами, припущення до розгляду не приймаються.
- щодо пропозиції по мольберту - звертаємо увагу скаржника на те, що доданий ним лист не дає жодної інформації по розмірам мольберта, та не обґрунтовує розбіжності між наданими даним учасником фото і описом товару.
- щодо паперу офісного SvetoCopy, марка С, повідомляємо скаржника, що вказаний ним закон України «Про санкції» не встановлює заборон на придбання даного виду товарів.
Додатково слід зазначити, що скарга не містить жодних обґрунтувань невиконання вимог документації в частині чіткого визначення гарантійних строків на кожен вид товарів, ненадання скаржником документів що посвідчують якість та безпеку продукції на позиції "чорнила", надання висновку на папки, швидкозшивачі, зі строком дії, який сплив у 2013 році.
З урахуванням викладеного, подана скарга не спростовує висновків замовника щодо невідповідності поданої пропозиції вимогам замовника викладеним в документації на закупівлю, насамперед в частині запропонованого товару (учасник намагається продати замовнику не той товар, який замовник має намір придбати в даній закупівлі), скарга підлягає відхиленню, рішення замовника залишається в силі.

Документи подані скаржником

27 квітня 2018 11:19
001.jpg

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 24 квітня 2018 12:48

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
БЕРДНИК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ 101 440,50
UAH з ПДВ
101 440,50
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "ОФIКС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ" 118 799,37
UAH з ПДВ
118 799,37
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

23 квітня 2018 08:58
Файл 1cт.jpg
23 квітня 2018 08:57
Ручки.jpg
23 квітня 2018 08:57
Ручки 2.jpg
23 квітня 2018 08:57
Файл2cт.jpg
23 квітня 2018 08:56
ол_вц_ прост_, кольоров_.pdf
23 квітня 2018 08:54
Папирус изготовитель.PDF
23 квітня 2018 08:54
Імпап 001.jpg
23 квітня 2018 08:49
висновок Buromax,3926,22962.pdf
20 квітня 2018 17:03
Зажимы, скобы скрепки.pdf
20 квітня 2018 17:03
санги флипч.pdf
20 квітня 2018 17:03
zoom 80.jpg
20 квітня 2018 17:03
zoom extra.jpg
20 квітня 2018 17:03
Специфікація.pdf
20 квітня 2018 17:03
Гарантійний лист.pdf
20 квітня 2018 17:03
Інформація.pdf
20 квітня 2018 17:03
Довідка з банку.pdf
20 квітня 2018 17:03
Код завірений.pdf
20 квітня 2018 17:03
Паспорт завірений.pdf
20 квітня 2018 17:03
Цінова пропозиція.pdf

Публічні документи

20 квітня 2018 15:52
Ценовое.PDF
20 квітня 2018 15:52
Листи.PDF
20 квітня 2018 15:52
Проэкт договора.PDF
20 квітня 2018 15:52
Спецификация.PDF
20 квітня 2018 15:52
Техусловия.PDF
20 квітня 2018 15:52
Уставные ч2.PDF
20 квітня 2018 15:52
Уставные ч1.PDF
20 квітня 2018 15:52
Сертификаты.PDF

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
БЕРДНИК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
#3054208417
Відхилено 101 440,50
UAH з ПДВ
25 квітня 2018 21:08
ТОВ "ОФIКС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#39541310
Переможець 118 799,37
UAH з ПДВ
25 квітня 2018 21:09

Документи

25 квітня 2018 21:08
квалификация бумага.doc

Документи

25 квітня 2018 21:09
квалификация бумага.doc

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 25 квітня 2018 21:09

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ОФIКС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#39541310
118 799,37
UAH з ПДВ
Документи

Документи

25 квітня 2018 21:09
квалификация бумага.doc

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
Договор75_Офикс.pdf укладений
02 травня 2018 12:22

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 02 травня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 112 909,16
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку