мультимедійний комплекс (у складі проектор, інтерактивна дошка , ноутбук)
Очікувана вартість
992 000,00 UAH
UA-2018-04-13-002021-a 02f9e4aa6c7046fcbc2da1f14d5cd573
Відкриті торги    Торги відмінено
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: відділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
Код ЄДРПОУ: 02144619
Вебсайт: http://mykosvita.at.ua
Місцезнаходження: 81600, Україна , Львівська обл., місто Миколаїв, вул. Романа Шухевича, 12
Контактна особа: Фацієвич Ольга Василівна
+380324151846
o_fatsievych@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 13 квітня 2018
Звернення за роз’ясненнями: до 19 квітня 2018 15:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 29 квітня 2018 15:00
Очікувана вартість: 992 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Документація

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

технічні вимоги
Дата подання: 16 квітня 2018 11:34
Дата відповіді: 16 квітня 2018 17:22
Набір базових інтерактивних тематичних уроків (на диску) з природничих предметів (інформатика, фізика, астрономія) для 6-11 класів. Астрономія вивчається тільки в 11 класі, просимо надати чітко окремо для фізики, інформатики та астрономії, які класи потрібні.
Відповідь: Набір базових інтерактивних тематичних уроків (на диску) з природничих предметів окремо для кожного комплекту , а саме :
астрономія -11 клас
фізика 7-11 клас
інформатика - 6-11 клас
Технічні вимоги до Дошки
Дата подання: 19 квітня 2018 11:52
Дата відповіді: 20 квітня 2018 08:40
Уточніть, будь-ласка: 1. В технічних вимогах прописано потолочне кріплення для дошки. Чи можна запропопонувати аналог інтерактивної дошки, яка повністю відповідає Наказу МОН № 704 від 22.06.2016, з керамічною поверхнею та настінним кріпленням? 2. В характеристиках пописана вага дошки. Згідно п. 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник не має права встановлювати дискримінаційні вимоги до товару. Оскільки вага товару вказує на конкретну модель дошки. Вага дошки не вплаває на її функціональні властивості. Різні виробники застосовують різні матеріали для корпусу, тому вага може варіюватись. Просимо виключити даний пункт з тех вимог. 3. В ноутбуці прописаний процесор типу Intel Dual-Core, лінійка даних процесорів не виготовляється на даний момент. Вказуючи таку лінійку процесора, ви купуєте застарілий товар. Уточніть чи буде вважатись аналогом процесор INTEL Pentium? 4. Чи важлива для замовника наявність сервісного центру в м.Львів? 5. З приводу інтерактивних уроків: Чи буде вважатись аналогом інтерактивні підручники, а не інтерактивні уроки з даного переліку предметів?
Розгорнути Згорнути
Відповідь: Необхідна дошка, параметри якої прописані в технічній специфікації.
Вага дошки впливає на її стійкість під час користування. Якщо брати до уваги, що основними користувачами будуть діти, то даний параметр є важливим для їхньої безпеки.
Intel Dual-Core - це двох ядерний процесор фірми Intel з частотою не менше 2,56 Ггц. Тут наголос на наявності двох ядер в архітектурі процесора !!!
Важливо наявність сервісного центру, бажано чим ближче до м.Миколаєва, або в самому місті, для оперативного реагування та допомогу при виправленні можливих помилок вчителів, на гарантійні випадки та післягарантійне обслуговування, у зв’язку з необхідністю забезпечення безперервного навчального процесу в навчальних закладах району.
Необхідно набір базових інтерактивних тематичних уроків, розроблених для ефективного проведення уроків вчителями, використовуючи даний мультимедійний інтерактивний комплекс.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-13-002021-a.a3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 15 травня 2018 15:24
Звернення
Шановний тендерний комітет Відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської обл.!
За результатами проведеного аукціону на закупівлю мультимедійного комплексу (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-13-002021-a) ми, ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”, зайняли перше місце в лоті Гірський НВК, друге місце в лотах Миколаївський НВК, Миколаївська гімназія, Рудниківський НВК, Малогорожанківська ЗОШ, Устянська ЗОШ.
Наш юридичний відділ детально розглянув пропозиції інших Учасників ФОП Мазурчак Ігор Степанович, ФОП Суховерська Галина Степанівна.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно п.1 ст. 25 ЗУ “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII кожен Учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (в тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота). Згідно Ст. 17 Закону - Замовник приймає рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхиляє тендерну пропозицію Учасника у разі, якщо: тендерна пропозиція подана Учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими Учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) Замовника.
Перевіривши дані (ІНН , номер телефону) на сайті https://clarity-project.info/edr/2997213594/history, який дає змогу здійснювати моніторинг учасників ринку, ми спостерігаємо, що в інформації про Учасника ФОП Мазурчак Ігор Степанович (ЄДРПОУ 2997213594) вказано контактна особа Суховерський А.І. Також така контактна особа вказана і у ФОП Суховерська Галина Степанівна (ЕДРПОУ 2947014601). Вказані однакові контактні моб. номери (0676870584) і електронна пошта entercom@bigmir.net.
https://clarity-project.info/edr/2997213594/history
https://clarity-project.info/edr/2947014601/history
Це дає змогу зробити висновок, що результати тендеру завчасно сфальсифіковані, оскільки для того, щоб аукціон відбувся Учасник фіктивно подав дві аналогічні пропозиції, та навмисно не понижував ціни від одного з ФОП.
Визначення переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна або ФОП Мазурчак Ігор Степанович порушує Закон України “Про публічні закупівлі”!
Відповідно до п.6 ч.1 ст.17 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Замовник повинен був відхилити вказані пропозиції.
Просимо Вас детально розглянути надану інформацію, та прийняти відповідні рішення.
Просимо переглянути Рішення про визнання переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна і ФОП Мазурчак Ігор Степанович. У разі неотримання відповіді, ми змушені будемо оприлюднити результати тендеру в Спільноті реформаторів та на інших форумах, а також — звернутись до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 травня 2018 13:48
У розумінні Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 року N 2210-III узгодженими діями є укладення суб'єктами господарювання угод у будь-якій формі, прийняття об'єднаннями рішень у будь-якій формі, а також будь-яка інша погоджена конкурентна поведінка (діяльність, бездіяльність) суб'єктів господарювання. Антиконкурентними узгодженими діями є узгоджені дії, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції, зокрема, антиконкурентними узгодженими діями визнаються узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів (змова на тендері).
Здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель, зокрема шляхом виявлення та припинення антиконкурентних узгоджених дій у вигляді спотворення результатів торгів, є одним з пріоритетних напрямів діяльності територіальних органів Антимонопольного комітету України.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 10.04.2014 № 1197-VII (далі - Закон про закупівлі) замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити пропозицію конкурсних торгів учасника у разі, якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).
Законом про закупівлі не передбачено, який документ має вимагати замовник від учасника на підтвердження відсутності обставин, передбачених пунктом 3 частини 1 статті 17 Закону про закупівлі.
Чинним законодавством не передбачено ведення Антимонопольним комітетом реєстру суб’єктів господарювання, які протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), а також надання органами Антимонопольного комітету інформації про не притягнення (притягнення) таких суб’єктів господарювання до відповідальності.
Відповідно до частини першої статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рішення органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень надається для виконання шляхом надсилання або вручення під розписку чи доведення до відома в інший спосіб.
Таким чином, такою інформацію володіють безпосередньо самі суб’єкти господарювання (учасники або учасники попередньої кваліфікації), які були (не були) притягнуті до відповідальності.
Отже, Замовники можуть отримувати таку інформацію безпосередньо від учасників торгів.
Замовник не має повноважень встановити факт участі учасника у змові та не має підстав відхилити тендерну пропозицію на підставі наявності ознак змови в тендерній пропозиції учасника.
Номер вимоги: UA-2018-04-13-002021-a.c6
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 15 травня 2018 16:28
Звернення
Шановний тендерний комітет Відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської обл.!
За результатами проведеного аукціону на закупівлю мультимедійного комплексу (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-13-002021-a) ми, ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”, зайняли перше місце в лоті Гірський НВК, друге місце в лотах Миколаївський НВК, Миколаївська гімназія, Рудниківський НВК, Малогорожанківська ЗОШ, Устянська ЗОШ.
Наш юридичний відділ детально розглянув пропозиції інших Учасників ФОП Мазурчак Ігор Степанович, ФОП Суховерська Галина Степанівна.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно п.1 ст. 25 ЗУ “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII кожен Учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (в тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота). Згідно Ст. 17 Закону - Замовник приймає рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхиляє тендерну пропозицію Учасника у разі, якщо: тендерна пропозиція подана Учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими Учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) Замовника.
Перевіривши дані (ІНН , номер телефону) на сайті https://clarity-project.info/edr/2997213594/history, який дає змогу здійснювати моніторинг учасників ринку, ми спостерігаємо, що в інформації про Учасника ФОП Мазурчак Ігор Степанович (ЄДРПОУ 2997213594) вказано контактна особа Суховерський А.І. Також така контактна особа вказана і у ФОП Суховерська Галина Степанівна (ЕДРПОУ 2947014601). Вказані однакові контактні моб. номери (0676870584) і електронна пошта entercom@bigmir.net.
https://clarity-project.info/edr/2997213594/history
https://clarity-project.info/edr/2947014601/history
Це дає змогу зробити висновок, що результати тендеру завчасно сфальсифіковані, оскільки для того, щоб аукціон відбувся Учасник фіктивно подав дві аналогічні пропозиції, та навмисно не понижував ціни від одного з ФОП.
Визначення переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна або ФОП Мазурчак Ігор Степанович порушує Закон України “Про публічні закупівлі”!
Відповідно до п.6 ч.1 ст.17 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Замовник повинен був відхилити вказані пропозиції.
Просимо Вас детально розглянути надану інформацію, та прийняти відповідні рішення.
Просимо переглянути Рішення про визнання переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна і ФОП Мазурчак Ігор Степанович. У разі неотримання відповіді, ми змушені будемо оприлюднити результати тендеру в Спільноті реформаторів та на інших форумах, а також — звернутись до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 травня 2018 13:47
У розумінні Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 року N 2210-III узгодженими діями є укладення суб'єктами господарювання угод у будь-якій формі, прийняття об'єднаннями рішень у будь-якій формі, а також будь-яка інша погоджена конкурентна поведінка (діяльність, бездіяльність) суб'єктів господарювання. Антиконкурентними узгодженими діями є узгоджені дії, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції, зокрема, антиконкурентними узгодженими діями визнаються узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів (змова на тендері).
Здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель, зокрема шляхом виявлення та припинення антиконкурентних узгоджених дій у вигляді спотворення результатів торгів, є одним з пріоритетних напрямів діяльності територіальних органів Антимонопольного комітету України.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 10.04.2014 № 1197-VII (далі - Закон про закупівлі) замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити пропозицію конкурсних торгів учасника у разі, якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).
Законом про закупівлі не передбачено, який документ має вимагати замовник від учасника на підтвердження відсутності обставин, передбачених пунктом 3 частини 1 статті 17 Закону про закупівлі.
Чинним законодавством не передбачено ведення Антимонопольним комітетом реєстру суб’єктів господарювання, які протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), а також надання органами Антимонопольного комітету інформації про не притягнення (притягнення) таких суб’єктів господарювання до відповідальності.
Відповідно до частини першої статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рішення органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень надається для виконання шляхом надсилання або вручення під розписку чи доведення до відома в інший спосіб.
Таким чином, такою інформацію володіють безпосередньо самі суб’єкти господарювання (учасники або учасники попередньої кваліфікації), які були (не були) притягнуті до відповідальності.
Отже, Замовники можуть отримувати таку інформацію безпосередньо від учасників торгів.
Замовник не має повноважень встановити факт участі учасника у змові та не має підстав відхилити тендерну пропозицію на підставі наявності ознак змови в тендерній пропозиції учасника.
Номер вимоги: UA-2018-04-13-002021-a.c5
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 15 травня 2018 16:27
Звернення
Шановний тендерний комітет Відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської обл.!
За результатами проведеного аукціону на закупівлю мультимедійного комплексу (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-13-002021-a) ми, ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”, зайняли перше місце в лоті Гірський НВК, друге місце в лотах Миколаївський НВК, Миколаївська гімназія, Рудниківський НВК, Малогорожанківська ЗОШ, Устянська ЗОШ.
Наш юридичний відділ детально розглянув пропозиції інших Учасників ФОП Мазурчак Ігор Степанович, ФОП Суховерська Галина Степанівна.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно п.1 ст. 25 ЗУ “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII кожен Учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (в тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота). Згідно Ст. 17 Закону - Замовник приймає рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхиляє тендерну пропозицію Учасника у разі, якщо: тендерна пропозиція подана Учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими Учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) Замовника.
Перевіривши дані (ІНН , номер телефону) на сайті https://clarity-project.info/edr/2997213594/history, який дає змогу здійснювати моніторинг учасників ринку, ми спостерігаємо, що в інформації про Учасника ФОП Мазурчак Ігор Степанович (ЄДРПОУ 2997213594) вказано контактна особа Суховерський А.І. Також така контактна особа вказана і у ФОП Суховерська Галина Степанівна (ЕДРПОУ 2947014601). Вказані однакові контактні моб. номери (0676870584) і електронна пошта entercom@bigmir.net.
https://clarity-project.info/edr/2997213594/history
https://clarity-project.info/edr/2947014601/history
Це дає змогу зробити висновок, що результати тендеру завчасно сфальсифіковані, оскільки для того, щоб аукціон відбувся Учасник фіктивно подав дві аналогічні пропозиції, та навмисно не понижував ціни від одного з ФОП.
Визначення переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна або ФОП Мазурчак Ігор Степанович порушує Закон України “Про публічні закупівлі”!
Відповідно до п.6 ч.1 ст.17 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Замовник повинен був відхилити вказані пропозиції.
Просимо Вас детально розглянути надану інформацію, та прийняти відповідні рішення.
Просимо переглянути Рішення про визнання переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна і ФОП Мазурчак Ігор Степанович. У разі неотримання відповіді, ми змушені будемо оприлюднити результати тендеру в Спільноті реформаторів та на інших форумах, а також — звернутись до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 травня 2018 13:46
У розумінні Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 року N 2210-III узгодженими діями є укладення суб'єктами господарювання угод у будь-якій формі, прийняття об'єднаннями рішень у будь-якій формі, а також будь-яка інша погоджена конкурентна поведінка (діяльність, бездіяльність) суб'єктів господарювання. Антиконкурентними узгодженими діями є узгоджені дії, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції, зокрема, антиконкурентними узгодженими діями визнаються узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів (змова на тендері).
Здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель, зокрема шляхом виявлення та припинення антиконкурентних узгоджених дій у вигляді спотворення результатів торгів, є одним з пріоритетних напрямів діяльності територіальних органів Антимонопольного комітету України.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 10.04.2014 № 1197-VII (далі - Закон про закупівлі) замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити пропозицію конкурсних торгів учасника у разі, якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).
Законом про закупівлі не передбачено, який документ має вимагати замовник від учасника на підтвердження відсутності обставин, передбачених пунктом 3 частини 1 статті 17 Закону про закупівлі.
Чинним законодавством не передбачено ведення Антимонопольним комітетом реєстру суб’єктів господарювання, які протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), а також надання органами Антимонопольного комітету інформації про не притягнення (притягнення) таких суб’єктів господарювання до відповідальності.
Відповідно до частини першої статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рішення органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень надається для виконання шляхом надсилання або вручення під розписку чи доведення до відома в інший спосіб.
Таким чином, такою інформацію володіють безпосередньо самі суб’єкти господарювання (учасники або учасники попередньої кваліфікації), які були (не були) притягнуті до відповідальності.
Отже, Замовники можуть отримувати таку інформацію безпосередньо від учасників торгів.
Замовник не має повноважень встановити факт участі учасника у змові та не має підстав відхилити тендерну пропозицію на підставі наявності ознак змови в тендерній пропозиції учасника.
Номер вимоги: UA-2018-04-13-002021-a.b2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 15 травня 2018 12:53
Звернення
Шановний тендерний комітет Відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської обл.!
За результатами проведеного аукціону на закупівлю мультимедійного комплексу (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-13-002021-a) ми, ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”, зайняли перше місце в лоті Гірський НВК, друге місце в лотах Миколаївський НВК, Миколаївська гімназія, Рудниківський НВК, Малогорожанківська ЗОШ, Устянська ЗОШ.
Наш юридичний відділ детально розглянув пропозиції інших Учасників ФОП Мазурчак Ігор Степанович, ФОП Суховерська Галина Степанівна.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно п.1 ст. 25 ЗУ “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII кожен Учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (в тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота). Згідно Ст. 17 Закону - Замовник приймає рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхиляє тендерну пропозицію Учасника у разі, якщо: тендерна пропозиція подана Учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими Учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) Замовника.
Перевіривши дані (ІНН , номер телефону) на сайті https://clarity-project.info/edr/2997213594/history, який дає змогу здійснювати моніторинг учасників ринку, ми спостерігаємо, що в інформації про Учасника ФОП Мазурчак Ігор Степанович (ЄДРПОУ 2997213594) вказано контактна особа Суховерський А.І. Також така контактна особа вказана і у ФОП Суховерська Галина Степанівна (ЕДРПОУ 2947014601). Вказані однакові контактні моб. номери (0676870584) і електронна пошта entercom@bigmir.net.
https://clarity-project.info/edr/2997213594/history
https://clarity-project.info/edr/2947014601/history
Це дає змогу зробити висновок, що результати тендеру завчасно сфальсифіковані, оскільки для того, щоб аукціон відбувся Учасник фіктивно подав дві аналогічні пропозиції, та навмисно не понижував ціни від одного з ФОП.
Визначення переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна або ФОП Мазурчак Ігор Степанович порушує Закон України “Про публічні закупівлі”!
Відповідно до п.6 ч.1 ст.17 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Замовник повинен був відхилити вказані пропозиції.
Просимо Вас детально розглянути надану інформацію, та прийняти відповідні рішення.
Просимо переглянути Рішення про визнання переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна і ФОП Мазурчак Ігор Степанович. У разі неотримання відповіді, ми змушені будемо оприлюднити результати тендеру в Спільноті реформаторів та на інших форумах, а також — звернутись до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 травня 2018 13:45
У розумінні Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 року N 2210-III узгодженими діями є укладення суб'єктами господарювання угод у будь-якій формі, прийняття об'єднаннями рішень у будь-якій формі, а також будь-яка інша погоджена конкурентна поведінка (діяльність, бездіяльність) суб'єктів господарювання. Антиконкурентними узгодженими діями є узгоджені дії, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції, зокрема, антиконкурентними узгодженими діями визнаються узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів (змова на тендері).
Здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель, зокрема шляхом виявлення та припинення антиконкурентних узгоджених дій у вигляді спотворення результатів торгів, є одним з пріоритетних напрямів діяльності територіальних органів Антимонопольного комітету України.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 10.04.2014 № 1197-VII (далі - Закон про закупівлі) замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити пропозицію конкурсних торгів учасника у разі, якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).
Законом про закупівлі не передбачено, який документ має вимагати замовник від учасника на підтвердження відсутності обставин, передбачених пунктом 3 частини 1 статті 17 Закону про закупівлі.
Чинним законодавством не передбачено ведення Антимонопольним комітетом реєстру суб’єктів господарювання, які протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), а також надання органами Антимонопольного комітету інформації про не притягнення (притягнення) таких суб’єктів господарювання до відповідальності.
Відповідно до частини першої статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рішення органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень надається для виконання шляхом надсилання або вручення під розписку чи доведення до відома в інший спосіб.
Таким чином, такою інформацію володіють безпосередньо самі суб’єкти господарювання (учасники або учасники попередньої кваліфікації), які були (не були) притягнуті до відповідальності.
Отже, Замовники можуть отримувати таку інформацію безпосередньо від учасників торгів.
Замовник не має повноважень встановити факт участі учасника у змові та не має підстав відхилити тендерну пропозицію на підставі наявності ознак змови в тендерній пропозиції учасника.
Номер вимоги: UA-2018-04-13-002021-a.b4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 15 травня 2018 15:26
Звернення
Шановний тендерний комітет Відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської обл.!
За результатами проведеного аукціону на закупівлю мультимедійного комплексу (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-13-002021-a) ми, ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”, зайняли перше місце в лоті Гірський НВК, друге місце в лотах Миколаївський НВК, Миколаївська гімназія, Рудниківський НВК, Малогорожанківська ЗОШ, Устянська ЗОШ.

Наш юридичний відділ детально розглянув пропозиції інших Учасників ФОП Мазурчак Ігор Степанович, ФОП Суховерська Галина Степанівна.
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно п.1 ст. 25 ЗУ “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII кожен Учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (в тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота). Згідно Ст. 17 Закону - Замовник приймає рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхиляє тендерну пропозицію Учасника у разі, якщо: тендерна пропозиція подана Учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими Учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) Замовника.
Перевіривши дані (ІНН , номер телефону) на сайті https://clarity-project.info/edr/2997213594/history, який дає змогу здійснювати моніторинг учасників ринку, ми спостерігаємо, що в інформації про Учасника ФОП Мазурчак Ігор Степанович (ЄДРПОУ 2997213594) вказано контактна особа Суховерський А.І. Також така контактна особа вказана і у ФОП Суховерська Галина Степанівна (ЕДРПОУ 2947014601). Вказані однакові контактні моб. номери (0676870584) і електронна пошта entercom@bigmir.net.
https://clarity-project.info/edr/2997213594/history
https://clarity-project.info/edr/2947014601/history
Це дає змогу зробити висновок, що результати тендеру завчасно сфальсифіковані, оскільки для того, щоб аукціон відбувся Учасник фіктивно подав дві аналогічні пропозиції, та навмисно не понижував ціни від одного з ФОП.
Визначення переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна або ФОП Мазурчак Ігор Степанович порушує Закон України “Про публічні закупівлі”!
Відповідно до п.6 ч.1 ст.17 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Замовник повинен був відхилити вказані пропозиції.
Просимо Вас детально розглянути надану інформацію, та прийняти відповідні рішення.
Просимо переглянути Рішення про визнання переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна і ФОП Мазурчак Ігор Степанович. У разі неотримання відповіді, ми змушені будемо оприлюднити результати тендеру в Спільноті реформаторів та на інших форумах, а також — звернутись до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
22 травня 2018 13:47
У розумінні Закону України «Про захист економічної конкуренції» від 11.01.2001 року N 2210-III узгодженими діями є укладення суб'єктами господарювання угод у будь-якій формі, прийняття об'єднаннями рішень у будь-якій формі, а також будь-яка інша погоджена конкурентна поведінка (діяльність, бездіяльність) суб'єктів господарювання. Антиконкурентними узгодженими діями є узгоджені дії, які призвели чи можуть призвести до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції, зокрема, антиконкурентними узгодженими діями визнаються узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів (змова на тендері).
Здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель, зокрема шляхом виявлення та припинення антиконкурентних узгоджених дій у вигляді спотворення результатів торгів, є одним з пріоритетних напрямів діяльності територіальних органів Антимонопольного комітету України.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 10.04.2014 № 1197-VII (далі - Закон про закупівлі) замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити пропозицію конкурсних торгів учасника у разі, якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).
Законом про закупівлі не передбачено, який документ має вимагати замовник від учасника на підтвердження відсутності обставин, передбачених пунктом 3 частини 1 статті 17 Закону про закупівлі.
Чинним законодавством не передбачено ведення Антимонопольним комітетом реєстру суб’єктів господарювання, які протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), а також надання органами Антимонопольного комітету інформації про не притягнення (притягнення) таких суб’єктів господарювання до відповідальності.
Відповідно до частини першої статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рішення органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень надається для виконання шляхом надсилання або вручення під розписку чи доведення до відома в інший спосіб.
Таким чином, такою інформацію володіють безпосередньо самі суб’єкти господарювання (учасники або учасники попередньої кваліфікації), які були (не були) притягнуті до відповідальності.
Отже, Замовники можуть отримувати таку інформацію безпосередньо від учасників торгів.
Замовник не має повноважень встановити факт участі учасника у змові та не має підстав відхилити тендерну пропозицію на підставі наявності ознак змови в тендерній пропозиції учасника.

Документи подані скаржником

15 травня 2018 15:24
ЛИСТ Оскарження

Документи подані скаржником

15 травня 2018 16:28
ЛИСТ Оскарження

Документи подані скаржником

15 травня 2018 16:27
Лист Оскарження

Документи подані скаржником

15 травня 2018 12:53
Лист Оскарження

Документи подані скаржником

15 травня 2018 15:26
Лист Оскарження

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-04-13-002021-a.b1
Статус:
Залишено без розгляду
Скаржник: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ", Код ЄДРПОУ:41602230
Дата подання: 15 травня 2018 12:39
Оскарження
Шановний тендерний комітет Відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської обл.! За результатами проведеного аукціону на закупівлю мультимедійного комплексу (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-04-13-002021-a) ми, ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”, зайняли перше місце в лоті Гірський НВК, друге місце в лотах Миколаївський НВК, Миколаївська гімназія, Рудниківський НВК, Малогорожанківська ЗОШ, Устянська ЗОШ. Наш юридичний відділ детально розглянув пропозиції інших Учасників ФОП Мазурчак Ігор Степанович, ФОП Суховерська Галина Степанівна. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що згідно п.1 ст. 25 ЗУ “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII кожен Учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (в тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота). Згідно Ст. 17 Закону - Замовник приймає рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхиляє тендерну пропозицію Учасника у разі, якщо: тендерна пропозиція подана Учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими Учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) Замовника. Перевіривши дані (ІНН , номер телефону) на сайті https://clarity-project.info/edr/2997213594/history, який дає змогу здійснювати моніторинг учасників ринку, ми спостерігаємо, що в інформації про Учасника ФОП Мазурчак Ігор Степанович (ЄДРПОУ 2997213594) вказано контактна особа Суховерський А.І. Також така контактна особа вказана і у ФОП Суховерська Галина Степанівна (ЕДРПОУ 2947014601). Вказані однакові контактні моб. номери (0676870584) і електронна пошта entercom@bigmir.net. https://clarity-project.info/edr/2997213594/history https://clarity-project.info/edr/2947014601/history Це дає змогу зробити висновок, що результати тендеру завчасно сфальсифіковані, оскільки для того, щоб аукціон відбувся Учасник фіктивно подав дві аналогічні пропозиції, та навмисно не понижував ціни від одного з ФОП. Визначення переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна або ФОП Мазурчак Ігор Степанович порушує Закон України “Про публічні закупівлі”! Відповідно до п.6 ч.1 ст.17 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Замовник повинен був відхилити вказані пропозиції. Просимо Вас детально розглянути надану інформацію, та прийняти відповідні рішення. Просимо переглянути Рішення про визнання переможцем ФОП Суховерська Галина Степанівна і ФОП Мазурчак Ігор Степанович. У разі неотримання відповіді, ми змушені будемо оприлюднити результати тендеру в Спільноті реформаторів та на інших форумах, а також — звернутись до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду
Рішення від 17.05.2018 №4659.pdf
Дата публікації: 17 травня 2018 18:45

Документи подані скаржником

15 травня 2018 12:39
ЛИСТ Оскарження

Документи Органу Оскарження

17 травня 2018 18:45
Рішення від 17.05.2018 №4659.pdf

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Статус: Скасований
Очікувана вартість: 90 000,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 450,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 02 травня 2018 13:33
Закінчення: 02 травня 2018 13:54
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

2 комп.
мультимедійний комплекс (у складі проектор, інтерактивна дошка , ноутбук) для Миколаївського НВК
ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Доставка: Україна, Відповідно до документації,
Дата доставки: 31 травня 2018

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 02 травня 2018 13:54

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП СУХОВЕРСЬКА ГАЛИНА СТЕПАНІВНА 90 000,00
UAH з ПДВ
90 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП МАЗУРЧАК ІГОР СТЕПАНОВИЧ 89 800,00
UAH з ПДВ
89 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

22 травня 2018 13:26
Відмова.pdf
28 квітня 2018 14:28
sign.p7s
28 квітня 2018 14:25
Договора скани.pdf
28 квітня 2018 14:25
Витяг 28042018.pdf
28 квітня 2018 14:24
Технічна специфікація.pdf
26 квітня 2018 23:09
Кріплення.pdf
26 квітня 2018 23:09
Декларація INTECH.pdf
26 квітня 2018 23:09
Дистрибуція.pdf
26 квітня 2018 23:09
Витяг податкова.pdf
26 квітня 2018 23:09
Pasp_GS_2.pdf
26 квітня 2018 23:09
проект договору.pdf

Публічні документи

07 травня 2018 08:53
Акт прийому.pdf
28 квітня 2018 16:54
sign.p7s
28 квітня 2018 16:44
Реєстр.pdf
28 квітня 2018 16:44
ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ.pdf
28 квітня 2018 16:24
Декларація INTECH.pdf
28 квітня 2018 16:24
ЕМС_2019.jpg
28 квітня 2018 16:24
проект договору.pdf
28 квітня 2018 16:24
Лист-підтвердження.pdf
28 квітня 2018 16:24
Паспорт код.pdf
28 квітня 2018 16:24
Дистрибуція.pdf
28 квітня 2018 16:24
Витяг податкова.pdf
28 квітня 2018 16:24
Витяг ЄДР.pdf
28 квітня 2018 16:24
Виписка.pdf
28 квітня 2018 16:24
виконані договора.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП МАЗУРЧАК ІГОР СТЕПАНОВИЧ
#2997213594
Переможець 89 800,00
UAH з ПДВ
10 травня 2018 16:43

Документи

10 травня 2018 16:43
sign.p7s
02 травня 2018 16:07
Звіт з ЄДР (припинено)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 10 травня 2018 16:43

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП МАЗУРЧАК ІГОР СТЕПАНОВИЧ
#2997213594
89 800,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

10 травня 2018 16:43
sign.p7s
02 травня 2018 16:07
Звіт з ЄДР (припинено)

Інформація про відміну

Виконано
Дата відміни: 23 травня 2018 11:35
Коментар щодо відміни: Торги відмінено згідно ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі" відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом.
Документи:
23 травня 2018 11:35
протокол відміни.pdf

Актуальні тендери

До пошуку