Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Очікувана вартість
981 998,10 UAH
UA-2018-02-09-002651-a 3a78273e59ca44e5acc8313f0542d3f2
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
Код ЄДРПОУ: 40109079
Місцезнаходження замовника: 58000, Україна, Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Головна, 24
Контактна особа замовника: Віталій Бовгар
+380372591677
zakupkilmtzcv@ukr.net

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 23 лютого 2018 14:30
Оскарження умов закупівлі: до 01 березня 2018 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 березня 2018 14:30
Очікувана вартість: 981 998,10 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-02-09-002651-a.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: Фізична особа підприємець Мельничук Володимир Васильович, Код ЄДРПОУ:3551610996
Дата подання: 12 березня 2018 19:44
Відмінити рішення про визнання переможцем учасника, якій не відповідає вимогам Замовника.
Шановний Замовник!
Фізична особа-підприємець Мельничук В.В. користуючись правом передбаченим Законом України «Про публічні закупівлі» звертаюсь до Вас з метою дотримання вимог діючого законодавства під час прийняття рішення за результатами проведення процедури відкритих торгів оголошених в системі електронних закупівель Prozorro за номером № UA-2018-02-09-002651-a, предмет закупівлі лоту 1 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів.
Виходячи з результатів аукціону учасник ФОП Остапчук А.В. запропонував найбільш економічно вигідну цінову пропозицію. Однак звертаю увагу, що згідно вимог діючого законодавства в сфері публічних закупівель (ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі») Замовник повинен здійснити розгляд та кваліфікацію пропозицій учасників на відповідність кваліфікаційних критеріїв згідно статей 16, 17 Закону та інших умов зазначених у тендерній документації, яка оприлюднена на веб-порталі Уповноваженого органу (сайті Прозорро).
Під час вивчення та перевірки документів наданих ФОП Остапчук А.В. з’ясовано, що пропозиція останнього не відповідає кваліфікаційним критеріям та загальним умовам документації, як приклад:
1. ФОП Остапчук А.В. не надав гарантійний лист щодо гарантії якості та гарантії строку експлуатації на виконані роботи, використані матеріали та запасні частини не менше 6 місяців або 10 000 км, що суперечить вимогам п. 5 Додатку 4 (Технічним вимогам).
2. ФОП Остапчук А.В. надав довідку про наявність досвіду виконання аналогічних договорів, яка не відповідає вимогам замовника згідно п. 2.3. додатку до тендерної документації, в довідці не зазначено номер договору.
3. ФОП Остапчук А.В. надав відомості про учасника, які не відповідають встановленій формі згідно додатку 1 тендерної документації.
Наведені у якості приклада невідповідності не можуть бути визнані формальними та несуттєвими помилками.
На підставі вищевикладеного вимагаємо від Замовника:
1. Розглянути цю вимогу.
2. Відхилити пропозицію учасника ФОП Остапчук А.В. за лотом №1 керуючись положенням пунктів 1 та 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» так як пропозиція не відповідає умовам тендерної документації та кваліфікаційним критеріям.
3. Здійснити розгляд та кваліфікацію наданих документів у складі пропозиції наступного учасника ФОП Мельничук В.В.
4. Надати відповідь на цю вимогу у встановлені законом строки.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
15 березня 2018 16:02
Членами тендерного комітету повторно вивчено тендерну пропозицію
переможця відкритих торгів ФОП Остапчук А.В. та встановлено, що ФОП Остапчук А.В. додав всі документи відповідно до кваліфікаційних критерій, які передбачені в тендерній документацій, а саме:
- гарантійний лист щодо гарантії якості та гарантії строку експлуатації на виконані роботи, використані матеріали та запасні частини не менше 6 місяців або 10 000 км, що відповідає вимогам п. 5 Додатку 4 до тендерної документації;
- довідку про наявність досвіду виконання аналогічних договорів, яка відповідає вимогам замовника згідно п. 2.3. додатку до тендерної документації;
- відомість про учасника, що відповідає встановленій формі згідно додатку 1 тендерної документації.
Враховуючи вищевикладене на час розгляду скарги (№ UA-2018-02-09-002651-a.c1) підстав для відхилення пропозиції учасника ФОП Остапчук А.В. за лотом №1 відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні.

УХВАЛИЛИ:
1. Інформацію із зазначеного питання взяти до відома.
2. Враховуючи те, що відхилення тендерної пропозиції переможця відкритих торгів ФОП Остапчука А.В., який запропонував найбільш економічну вихідну цінову пропозицію призведе до грубого порушення норм та принципів Закону України «Про публічні закупівлі». Рішення про визнання переможця та намір укласти договір залишити без змін.
3. Скаргу № UA-2018-02-09-002651-a.c1 від ФОП Мельничук В.В. відхилити.
Номер вимоги: UA-2018-02-09-002651-a.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП Остапчук А.В., Код ЄДРПОУ:3180623394
Дата подання: 27 березня 2018 18:40
Дискваліфікація переможця ФОП Мельничук В.В.
Недолік та не відповідність тендерної документації №1.
Загружений документ ФОП Мельничук В.В. "Розрахунок вартості тендерної пропозиції" мість суттєву помилку, а саме: розрахунок ціни за одиницю предмета обслуговування було проведено без ПДВ. У тендерній документації замовник вимагає надати розрахунок із ПДВ (додаток 4.1 Тендерної документації). Тобто даний документ не відповідає формі та змісту Додатку 4.1 до Тендерної документації.
Недолік та не відповідність тендерної документації №2.
Зміст загруженого документу "Гарантійний лист" ФОП Мельничук В.В. не в повному обсязі містить виконання гарантійних зобовязань, а саме: вказує в документі "Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну", тобто учасник не гарантує, а надіється на безвідмовну роботу. Причому, Замовник вимагає гарантувати безвідмовну роботу техніки протягом гарантійного терміну. Тобто даний документ не відповідає п.5 Додатку 4 до Тендерної документації.
На підставі викладеного прошу вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» , відхилити пропозицію учасника ФОП Мельничук В.В.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
29 березня 2018 15:37
Доброго дня!
Тендерним комітетом відповідно до повноважень діючого законодавства у встановлені строки, згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» уважно вивчено та розглянуто вимогу № UA-2018-02-09-002651-a.a2 щодо дискваліфікації учасника ФОП Мельничук В.В.
За результатами розгляду зазначених у вимозі недоліків та невідповідність тендерної документації №1 Тендерний комітет повідомляє про наступне:
1. Згідно вимог п. 9 Технічних вимог на закупівлю за предметом:
Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів, код ДК 021:2015 – 50112000-3 – технічне обслуговування та ремонт автомобілів (Додаток 4) Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати розрахунок вартості тендерної пропозиції, запропонованої учасником до проведення аукціону, ЗА ФОРМОЮ, наведеною у таблиці 1 додатку 4.1 до тендерної документації.
1.1. В додатку 4.1 до тендерної документації наведено РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ запропонованої учасником до проведення аукціону, в якому зазначеній перелік послуг, перелік автомобілів а також ціна за одиницю предмета обслуговування, грн. з ПДВ (з урахуванням використаних матеріалів) та всього, разом.
1.2. Відповідно до інструкції з підготовки тендерної пропозиції Тендерної документації, яка зазначено в розділі 3 ТД, замовником не встановлено вимогу щодо заборони відступу (зміни) наведеній формі згідно додатку 4.1. Наголошуємо, що зазначена форма наведена для учасників з метою орієнтовного механізму РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ.
1.3. Крім того згідно наданого учасником витягу з реєстру платників податків, встановлено що ФОП Мельничук В.В. здійснює господарську діяльність на 3 групі оподаткування (платника єдиного податку), відсоткова ставка до доходу складає 5% без реєстрації ПДВ.
1.4. Таким чином учасник, який здійснює господарську діяльність на 3 групі оподаткування без реєстрації ПДВ, не мав законних підстав вказувати ціну в пропозиції
з урахуванням ПДВ.
2. За результатами розгляду зазначених у вимозі недоліків та невідповідність тендерної документації №2 повідомляємо про наступне:
2.1. Згідно вимог п. 5 Технічних вимог (Додаток 4) На виконані роботи, використані матеріали та запасні частини ПОВИННА НАДАВАТИСЬ гарантія якості та гарантія строку експлуатації не менше 6 місяців або 10 000 км (в разі виявлення недоліків – усунення їх за рахунок виконавця), ЩО ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНИМ ЛИСТОМ УЧАСНИКА. Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну.
2.2. Учасником у складі пропозиції згідно зазначеної вимоги надано гарантійний лист з наступним змістом: «ФОП Мельничук В.В., повідомляє що на виконані роботи, використані матеріали та запасні частини БУДЕ НАДАВАТИСЬ ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА ГАРАНТІЯ СТРОКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ НЕ МЕНШЕ 6 МІСЯЦІВ АБО 10 000 КМ (в разі виявлення недоліків – усунення їх за рахунок виконавця), що підтверджується гарантійним листом учасника».
2.3. На підставі викладеного учасником виконано вимогу щодо надання гарантійного листа - щодо гарантія якості та гарантії строку.
2.4. За змістом пункту 5 вказане речення, а саме: «Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну» є ствердженням та має причинно-наслідковий зв'язок, тому не потребує підтвердження.
3. Тендерним комітетом під час розгляду Вимоги щодо дискваліфікації учасника
ФОП Мельничук В.В., не встановлено законних підстав для відхилення пропозиції учасника згідно вимог чинного законодавства, зокрема п.1 та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
4. Додатково роз’ясняємо, що в разі незгоди з прийнятим рішенням, воно може бути Вами оскаржене відповідно до вимог чинного законодавства України.

УХВАЛИЛИ:
1. Вимогу учасника ФОП Остапчук А.В. № UA-2018-02-09-002651-a.a2 визнати розглянутою по суті та згідно Закону України «Про публічні закупівлі».
2. Рішення про визнання переможця та намір укласти договір залишити без змін.
3. Скаргу № UA-2018-02-09-002651-a.a2 від учасника ФОП Остапчук А.В. не задовольнити (відхилити).
Номер вимоги: UA-2018-02-09-002651-a.b4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП Остапчук А.В., Код ЄДРПОУ:3180623394
Дата подання: 01 квітня 2018 16:14
роз"яснення про завантажені документи ФОП Мельничук В.В.
Шановна тендерна комісія. Звертаюсь до Вас за роз’ясненням, щодо завантаження ФОП Мельничук В.В. документів, після оголошення останнього переможцем.
Так, 27.03.2018року, окрім документів, що необхідно надати переможцем в строк не пізніше 5 днів, ФОП Мельничук завантажив ще й інші документи, а саме:
1. Пропозиція за результатами аукціону.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:23
Версія документу від 27.03.2018 13:23 Розкрито: 27.03.2018 13:23
2. Гарантійний лист 1.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25
3. Гарантійний лист 2.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25
4. Гарантійний лист 12 місяців.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25
Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25
5. Гарантійний лист.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25
6. Довідка про відсутність заборгованності.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25. Розкрито: 27.03.2018 13:25
7. Довідка про відсутність судимості.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:41
Версія документу від 27.03.2018 13:41 Розкрито: 27.03.2018 13:41

Вами, тендерною комісією вище названі документи були розкриті, про що свідчить дата та час.

Прохання надати відповідь на запитання:
1. чи мав право учасник ФОП Мельничук завантажити оновлені документи, окрім тих, що вимагається тендерною документацією.
2. якщо відповідь так, то згідного якого положення чи інших нормативно-правових актів ФОП Мельничук має право на завантаження документів що вказаних вище?

На підставі викладеного прошу надати відповідь та вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
03 квітня 2018 17:21
Тендерним комітетом відповідно до повноважень діючого законодавства у встановлені строки, згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» уважно вивчено та розглянуто вимогу № UA-2018-02-09-002651-a.b4 щодо дискваліфікації учасника ФОП Мельничук В.В.
За результатами розгляду зазначених у вимозі, Тендерний комітет повідомляє про наступне:
1. 27.03.2018 року ФОП Мельничук В.В. відповідно ст. 17 п.3. Закону України «Про публічні закупівлі» в термін, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, надав документи, що підтверджують відсутність підстав, визначені пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 ч.1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі», а також, разом із ними додатково завантажив оновлені документи, що вимагалося тендерною документацією, але не вимагалося тендерним комітетом після обрання переможця торгів.
Виходячи з викладеного видно, що завантажені 27.03.2018 року ФОП Мельничуком В.В. оновлені документи, що вимагалося тендерною документацією при обранні переможця до уваги тендерним комітетом не взято.
2. Під час розгляду Вимоги щодо дискваліфікації учасника
ФОП Мельничук В.В., не встановлено законних підстав для відхилення пропозиції учасника згідно вимог чинного законодавства, зокрема п.1 та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
УХВАЛИЛИ:
1. Скаргу учасника ФОП Остапчук А.В. № UA-2018-02-09-002651-a.b4 згідно Закону України «Про публічні закупівлі» визнати розглянутою по суті.
2. Рішення про визнання переможця та намір укласти договір залишити без змін.
3. Скаргу № UA-2018-02-09-002651-a.b4 від учасника ФОП Остапчук А.В. не задовольняти (відхилити).

Документи

15 березня 2018 16:02
Розгляд скарги.pdf

Документи

29 березня 2018 15:37
Розгляд скарги.pdf

Скарги до процедури

Номер скарги: UA-2018-02-09-002651-a.c3
Статус:
Залишено без розгляду
Скаржник: ФОП Остапчук А.В., Код ЄДРПОУ:3180623394
Дата подання: 29 березня 2018 18:08
скарга на рішення тендерного комітету
Звертаюсь із проханням розглянути скаргу на рішення тендерного комітету. 12.03.2018, 19:44. ID: UA-2018-02-09-002651-a.c1. Звернення до Замовника за роз'ясненнями ФОП Мельничук В.В. Відмінити рішення про визнання переможцем учасника, якій не відповідає вимогам Замовника. Відповіддю тендерного комітету було: Членами тендерного комітету повторно вивчено тендерну пропозицію переможця відкритих торгів ФОП Остапчук А.В. та встановлено, що ФОП Остапчук А.В. додав всі документи відповідно до кваліфікаційних критерій, які передбачені в тендерній документацій, а саме: - гарантійний лист щодо гарантії якості та гарантії строку експлуатації на виконані роботи, використані матеріали та запасні частини не менше 6 місяців або 10 000 км, що відповідає вимогам п. 5 Додатку 4 до тендерної документації; - довідку про наявність досвіду виконання аналогічних договорів, яка відповідає вимогам замовника згідно п. 2.3. додатку до тендерної документації; - відомість про учасника, що відповідає встановленій формі згідно додатку 1 тендерної документації. Враховуючи вищевикладене на час розгляду скарги (№ UA-2018-02-09-002651-a.c1) підстав для відхилення пропозиції учасника ФОП Остапчук А.В. за лотом №1 відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні. УХВАЛИЛИ: 1. Інформацію із зазначеного питання взяти до відома. 2. Враховуючи те, що відхилення тендерної пропозиції переможця відкритих торгів ФОП Остапчука А.В., який запропонував найбільш економічну вихідну цінову пропозицію призведе до грубого порушення норм та принципів Закону України «Про публічні закупівлі». Рішення про визнання переможця та намір укласти договір залишити без змін. 3. Скаргу № UA-2018-02-09-002651-a.c1 від ФОП Мельничук В.В. відхилити. 22.03.2018 за протоколом засідання тендерного комітету ( Протокол засідання тендерного комітету.pdf (долучено Замовником) Завантажено в ЦБД Prozorro: 22.03.2018 16:56 Версія документу від 22.03.2018 16:56), виноситься рішення про «Дискваліфікацію» Документ додається. 27.03.2018, 18:40. ID: UA-2018-02-09-002651-a.a2 Звернення до Замовника за роз'ясненнями ФОП Остапчук А.В. Дискваліфікація переможця ФОП Мельничук В.В. Недолік та не відповідність тендерної документації №1. Загружений документ ФОП Мельничук В.В. "Розрахунок вартості тендерної пропозиції" мість суттєву помилку, а саме: розрахунок ціни за одиницю предмета обслуговування було проведено без ПДВ. У тендерній документації замовник вимагає надати розрахунок із ПДВ (додаток 4.1 Тендерної документації). Тобто даний документ не відповідає формі та змісту Додатку 4.1 до Тендерної документації. Недолік та не відповідність тендерної документації №2. Зміст загруженого документу "Гарантійний лист" ФОП Мельничук В.В. не в повному обсязі містить виконання гарантійних зобовязань, а саме: вказує в документі "Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну", тобто учасник не гарантує, а надіється на безвідмовну роботу. Причому, Замовник вимагає гарантувати безвідмовну роботу техніки протягом гарантійного терміну. Тобто даний документ не відповідає п.5 Додатку 4 до Тендерної документації. На підставі викладеного прошу вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» , відхилити пропозицію учасника ФОП Мельничук В.В. Відповідь замовника Доброго дня! Тендерним комітетом відповідно до повноважень діючого законодавства у встановлені строки, згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» уважно вивчено та розглянуто вимогу № UA-2018-02-09-002651-a.a2 щодо дискваліфікації учасника ФОП Мельничук В.В. За результатами розгляду зазначених у вимозі недоліків та невідповідність тендерної документації №1 Тендерний комітет повідомляє про наступне: 1. Згідно вимог п. 9 Технічних вимог на закупівлю за предметом: Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів, код ДК 021:2015 – 50112000-3 – технічне обслуговування та ремонт автомобілів (Додаток 4) Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати розрахунок вартості тендерної пропозиції, запропонованої учасником до проведення аукціону, ЗА ФОРМОЮ, наведеною у таблиці 1 додатку 4.1 до тендерної документації. 1.1. В додатку 4.1 до тендерної документації наведено РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ запропонованої учасником до проведення аукціону, в якому зазначеній перелік послуг, перелік автомобілів а також ціна за одиницю предмета обслуговування, грн. з ПДВ (з урахуванням використаних матеріалів) та всього, разом. 1.2. Відповідно до інструкції з підготовки тендерної пропозиції Тендерної документації, яка зазначено в розділі 3 ТД, замовником не встановлено вимогу щодо заборони відступу (зміни) наведеній формі згідно додатку 4.1. Наголошуємо, що зазначена форма наведена для учасників з метою орієнтовного механізму РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ. 1.3. Крім того згідно наданого учасником витягу з реєстру платників податків, встановлено що ФОП Мельничук В.В. здійснює господарську діяльність на 3 групі оподаткування (платника єдиного податку), відсоткова ставка до доходу складає 5% без реєстрації ПДВ. 1.4. Таким чином учасник, який здійснює господарську діяльність на 3 групі оподаткування без реєстрації ПДВ, не мав законних підстав вказувати ціну в пропозиції з урахуванням ПДВ. 2. За результатами розгляду зазначених у вимозі недоліків та невідповідність тендерної документації №2 повідомляємо про наступне: 2.1. Згідно вимог п. 5 Технічних вимог (Додаток 4) На виконані роботи, використані матеріали та запасні частини ПОВИННА НАДАВАТИСЬ гарантія якості та гарантія строку експлуатації не менше 6 місяців або 10 000 км (в разі виявлення недоліків – усунення їх за рахунок виконавця), ЩО ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНИМ ЛИСТОМ УЧАСНИКА. Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну. 2.2. Учасником у складі пропозиції згідно зазначеної вимоги надано гарантійний лист з наступним змістом: «ФОП Мельничук В.В., повідомляє що на виконані роботи, використані матеріали та запасні частини БУДЕ НАДАВАТИСЬ ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА ГАРАНТІЯ СТРОКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ НЕ МЕНШЕ 6 МІСЯЦІВ АБО 10 000 КМ (в разі виявлення недоліків – усунення їх за рахунок виконавця), що підтверджується гарантійним листом учасника». 2.3. На підставі викладеного учасником виконано вимогу щодо надання гарантійного листа - щодо гарантія якості та гарантії строку. 2.4. За змістом пункту 5 вказане речення, а саме: «Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну» є ствердженням та має причинно-наслідковий зв'язок, тому не потребує підтвердження. 3. Тендерним комітетом під час розгляду Вимоги щодо дискваліфікації учасника ФОП Мельничук В.В., не встановлено законних підстав для відхилення пропозиції учасника згідно вимог чинного законодавства, зокрема п.1 та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі». 4. Додатково роз’ясняємо, що в разі незгоди з прийнятим рішенням, воно може бути Вами оскаржене відповідно до вимог чинного законодавства України. УХВАЛИЛИ: 1. Вимогу учасника ФОП Остапчук А.В. № UA-2018-02-09-002651-a.a2 визнати розглянутою по суті та згідно Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Рішення про визнання переможця та намір укласти договір залишити без змін. 3. Скаргу № UA-2018-02-09-002651-a.a2 від учасника ФОП Остапчук А.В. не задовольнити (відхилити). Долучені документи. Розглянуто. 29.03.2018 15:37 Зміст тендерної документації. Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції 1. Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з: – інформацією про учасника за формою згідно з додатком 1 до тендерної документації; – документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції; – інформацією та документами, що підтверджують відповідність – учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника, згідно додатку 2.1 - 2.4 до тендерної документації; – інформацією про відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним вимогам до предмета закупівлі, встановленим у додатках 4, 4.1 до тендерної документації (лот 1); – інформацією про відповідність тендерної пропозиції учасника, кількісним вимогам до предмета закупівлі, встановленим у додатку 5 до тендерної документації (лот 2); – письмовою згодою учасника з проектом договору, визначеним у додатку 6 до тендерної документації (лот 1); – письмовою згодою учасника з проектом договору, визначеним у додатку 7 до тендерної документації (лот 2); Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: – орфографічні помилки та механічні описки в словах та словосполученнях, що зазначені в документах, які підготовлені безпосередньо учасником та надані у складі пропозиції (наприклад: зазначенні в довідці русизмів, сленгових слів та технічних помилок); – зазначення неправильної назви документа, що підготовлений безпосередньо учасником, у разі якщо зміст такого документа повністю відповідає вимогам цієї документації (наприклад: замість вимоги надати довідку в довільній формі учасник надав лист-пояснення); – зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника (наприклад: у відомостях про учасника не зазначено розрахункового рахунка, відкритого в банківській установі, проте вся інформація про відкритий рахунок зазначена на фірмовому бланку документів учасника). Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів тендерної пропозиції. Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі. 2. Забезпечення тендерної пропозиції Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. 3. Умови повернення чи неповернення забезпечення тендерної пропозиції Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. 4. Строк, протягом якого тендерні пропозиції є дійсними Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій. Учасник має право: відхилити таку вимогу; погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції . 5. Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону Замовник установлює кваліфікаційні критерії відповідно до статті 16 Закону. Замовник зазначає вимоги, установлені статтею 17 Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим вимогам згідно із законодавством. 6. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником у додатку 4 до тендерної документації. 7. Унесення змін або відкликання тендерної пропозиції учасником Учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо їх отримано електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Поданому факту на підставі викладеного прошу вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» , відхилити пропозицію учасника ФОП Мельничук В.В. так як і відхилили пропозицію ФОП Остапчук А.В.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду
Рішення від 03.04.2018 № 3036.pdf
Дата публікації: 03 квітня 2018 22:37
Номер скарги: UA-2018-02-09-002651-a.b5
Статус:
Залишено без розгляду
Скаржник: ФОП Остапчук А.В., Код ЄДРПОУ:3180623394
Дата подання: 01 квітня 2018 16:35
скарга на рішення
Звертаюсь до Вас із скаргою №2 на рішення тендерною комісією в протоколі №32 від 22.03.2018року. В даному протоколі в мотивувальній частині причиною відхилення пропозиції ФОП Остапчук А.В. -- відсутніх документів, що мають відповідати тендерній документації, а також вчинення ФОП Остапчук А.В. умисного завантаження необхідних документів, після оголошення переможцем ФОП Остапчук А.В., та визнано тендерною комісією, що ФОП Остапчук навмисно ввів в оману тендерну комісію для здобуття перемоги на відкритих торгах даним дозавантаженням документів. Дане рішення тендерного комітету ґрунтувалось на загальних засадах проведення відкритих торгів, та було відхилено пропозицію ФОП Остапчук А.В. Причиною такого оскарження є прямо протилежне рішення тендерною комісією. Так, протоколом засідання ТК про обрання переможця (завантажено в ЦБД Prozorro: 29.03.2018 15:40 Версія документу від 29.03.2018 15:40) визнано переможцем ФОП Мельничук В.В., при тому, що ФОП Мельничук В.В. 27.03.2018року, окрім документів, що необхідно надати переможцем в строк не пізніше 5 днів, завантажив ще й інші документи, а саме: 1. Пропозиція за результатами аукціону.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:23 Версія документу від 27.03.2018 13:23 Розкрито: 27.03.2018 13:23 2. Гарантійний лист 1.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 3. Гарантійний лист 2.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 4. Гарантійний лист 12 місяців.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 5. Гарантійний лист.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 6. Довідка про відсутність заборгованності.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25. Розкрито: 27.03.2018 13:25 7. Довідка про відсутність судимості.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:41 Версія документу від 27.03.2018 13:41 Розкрито: 27.03.2018 13:41 Тендерною комісією вище названі документи були розкриті, про що свідчить дата та час. Прохання надати відповідь на запитання: 1. чи мав право учасник ФОП Мельничук завантажити оновлені документи, окрім тих, що вимагається тендерною документацією. 2. якщо відповідь так, то згідного якого положення чи інших нормативно-правових актів ФОП Мельничук має право на завантаження документів що вказаних вище? На підставі викладеного прошу надати відповідь та вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду
Рішення від 04.04.2018 № 3117.pdf
Дата публікації: 04 квітня 2018 23:10

Документи подані скаржником

29 березня 2018 18:40
Новая папка.rar

Документи Органу Оскарження

03 квітня 2018 22:37
Рішення від 03.04.2018 № 3036.pdf

Документи Органу Оскарження

04 квітня 2018 23:10
Рішення від 04.04.2018 № 3117.pdf

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 873 748,10 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 368,74 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 06 березня 2018 12:07
Закінчення: 06 березня 2018 12:28
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

684 посл.
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
ДК 021:2015: 50112000-3 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Доставка: 58000, Чернівецька область, Чернівці, Мізюна, 2А
Дата доставки: від 15 березня 2018 00:00 до 31 грудня 2018 00:00

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Запитання до процедури

Номера кузовів автомобілів.
Дата подання: 13 лютого 2018 12:45
Дата відповіді: 26 лютого 2018 15:18
Для повноцінної та об'єктивної підготовки пропозиції Вам необхідно надати номера кузовів (vin. код) автомобілів, які вказані в тендерній документації. Прошу додатково вказати vin. коди автомобілів.
Відповідь: Доброго дня! Для об'єктивної підготовки Вашої пропозиції надаємо інформацію vin. кодах автомобілів, які зазначені в тендерній документації:

Марка автомобіля Номер кузова
Тойота-Кемрі JTNBK40K803049680
Тойота-Камрі JTNBK40K103045941
Тойота-Камрі JTNBK40K703049640
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3ВZ5Р034469
Фольксваген-Пасат WVWZZZ3BZ5P034771
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3BZ5P024755
Фольксваген-Пассат WWWZZZ3BZ5P034775
Шкода-Октавія TMBBL41U24B012346
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3ВZ5Р024958
Фольксваген-Пасат WVWZZZ3BZ5P036624
Фольксваген-Пасат WWWZZZ3BZ5P025817
ВАЗ-21099 ХТА210990V2164704
ВАЗ-2107 ХТА21070021622486
Тойота-Камрі 4T1BK46K87U010938
Газ-32212 32210030011688
Тойота-Камрі JT153XV200081855
ВАЗ-21099 ХТА21099033532601
Тойота-Камрі JTNBK40K703045345
ГАЗ-3307 Р1451618
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3BZ5P023964
Тойота-Ленкраузер 509000333
Фольксваген-Пасат WVWZZZ3BZ3P381417
ГАЗ-2705 Х9627050050430569
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОС0295910
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4839759
Тойота-Кемрі JTNBK40K203044815
ВАЗ-2107 ХТА21070062418626
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4884911
Нива-Шевроле X9L21230080257292
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОС0298203
Нива-Шевроле X9L21230080254190
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094770736
ВАЗ-210934 Y6D210934В0031207
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОС0297277
ВАЗ-21099 ХТА21099023106747
ВАЗ-21074 ХТА210740В3030971
Тойота-Камрі JTDF30K000087909
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440В4929239
ВАЗ-212140 ХТА212140В2031982
УАЗ-31519 31519580018127
ВАЗ-21074 ХТА210740В3031327
ВАЗ-212140 ХТА212140С2037286
УАЗ-315195 315195А0014119
Фольксваген-Бора WVWZZZ1JZ5W025733
Фольксваген-Бора WVWZZZ1JZ5W032795
Шкода-Октавія TMBJGO1U44BO12051
УАЗ-31519 315195В0005893
ВАЗ-2107 ХТА21070062333002
Шкода-Октавія TMBBE41U348734691
Шкода-Октавія TMBBL41U44B012087
ВАЗ-21074 ХТА21074031777205
ГАЗ 32213-418 32210080401900
УАЗ-31519 31519570025652
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084704942
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084714209
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084714188
ПАЗ-3205 X1M3205C0A0003542
Шкода-Октавія TMBHL11U94BO12630
Тойота-Ленкраузер JT111PJA508000052
ВАЗ-2107 21070052175475
Фольксваген-Бора WVWZZZ1JZ5W028254
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084714038
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4872143
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4893949
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4893395
ВАЗ-21703 ХТА217030А0260258
ПАЗ-32053 Х1М3205С0А0002261
Богдан-А22211 Y6LA22211FL100013
Шкода-Октавія TMBGC4CYX4196037
УАЗ-31519-030 31519580011210
ВАЗ-2107 ХТА21070062419049
ВАЗ-2107 ХТА21070062419027
ВАЗ-21093 Y6D21093040001468
ВАЗ-21074 ХТА21074021656385
ВАЗ-21070 ХТА21070062418625
ГАЗ-2705 V7D270500V1003017
ВАЗ-2107 ХТА21070041897059
ГАЗ-3307 1355303
ВАЗ-2107 ХТА21070031735443
ВАЗ-2107 ХТА21070062337924
ВАЗ-2107 ХТА21070062448116
ГАЗ-32213 32210088400421
ГАЗ-322132 ГАЗ322100А0453362
Фольксваген-Бора WVWZZZ1JZ5W026873
ВАЗ-21099 Y6D21099040004506
Фольксваген-Бора WVWZZZ1JZ5W028154
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094749297
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОС0295632
Шкода-Фабія TMBGD46Y25B034587
Фольксваген-Бора WVWZZZ1JZ5W028329
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОВ0250121
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3BZ5P025055
ВАЗ-2107 ХТА21070062311022
ВАЗ-2107 ХТА21070062450476
Шкода-Октавія TMBJL11U34B012509
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21440А4888871
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21440А4888863
Тойота-Ланкруз JT111PJ8007008519
УАЗ-315195 315195А0014123
УАЗ-315195 315195В0005785
УАЗ-315195 315195В0005751
Шкода-Октавія TMBHL11U64B012584
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3AZRE105379
ГАЗ-3302 330200А0601501
ГАЗ-3302 X96330200F2634471
Шкода-Октавія TMBDL41U69B009191
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОС0295603
Нива-Шевроле X9L21230080254168
ВАЗ-21074 ХТА210740В3030565
УАЗ-315195-030 315195А0014121
ВАЗ-210934 Y6D210934В0031006
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3BZ2P131829
ВАЗ-21070 ХТА21070062336717
ВАЗ-2107 ХТА21070062451290
ВАЗ-21144-120 ХТА211440АQ4888755
ВАЗ-21144-120 ХТА211440А4889184
ВАЗ-2107 ХТА210740А3016840
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОС0296257
Нива-Шевроле X9L21230080252929
Шкода-Октавія ТМВВЕ41U322573937
ВАЗ-21074 ХТА210740В3085717
УАЗ-31519-030 31519580011209
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3DZ5P023455
ВАЗ-21144-120 ХТА211440А4888860
ВАЗ-2107 ХТА210740А3016449
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОС0295409
ВАЗ-21074 ХТА210740А3007596
ВАЗ-21074 ХТА210740В3084685
ВАЗ-2107 ХТА21070062453211
УАЗ-31519-030 31519580011213
Шкода-Октавія ВО12553
ВАЗ-2107 ХТА210740А3015938
Шкода-Фабія TMBDB16Y733795288
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4839783
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69Y0В0285250
ВАЗ-2110 Y6L211010BL226316
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4849908
Шкода-Октавія TMBBE41U348734691
ВАЗ-21099 Y6D21099040006034
ВАЗ-21099 ХТА21099023144456
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4892858
ВАЗ-2107 ХТА210740А3015227
УАЗ-31519-030 31519580011252
ГАЗ-3302 330200В0608818
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4850421
ВАЗ-211010 Y6L211010BL226476
ВАЗ-21099 ХТА21099012888910
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69Y0C0296138
ВАЗ-2107 ХТА21070062328711
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084713558
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4893942
ВАЗ-2107 ХТА210740В3030364
ВАЗ-2107 ХТА21070062445382
ВАЗ-21144 ХТА211440А4850951
ВАЗ-21144 ХТА21144094770995
ВАЗ-21102 ХТА21102010294315
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4827855
ГАЗ-3302 330200B0642413
ВАЗ-21214 ХТА21214081873733
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094770289
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69Y0C0297263
ВАЗ-2107 ХТА21070062366774
ВАЗ-211540 ХТА21154094729010
УАЗ-31519-030 31519580011247
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084689971
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4892797
ВАЗ-2107 ХТА210740А3007689
ВАЗ-211010 Y6L211010BL226362
ВАЗ-21214 ХТА21214091914108
ВАЗ-21099 Y6D21099040004294
УАЗ-31519-030 31519580011242
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69YОВ0250144
ВАЗ-2107 ХТА21070062451236
ВАЗ-21214 ХТА21214081909122
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4888872
ВАЗ-21703 ХТА217030А0260259
ВАЗ-2107 ХТА210740В3031396
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4826840
ВАЗ-2107 ХТА217030В0282031
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69Y0C0297272
ВАЗ-21144 ХТА211440А4839779
ГАЗ-3302 33020090569309
Шкода-Фабія Комбі В034348
УАЗ-31519 31519580018115
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3ВZ4P253941
ВАЗ-21070 ХТА21070062335932
УАЗ-31519-030 31519580011211
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4893529
ВАЗ-211040 Y6D211040AL216783
ВАЗ-2107 ХТА21074А3016300
ВАЗ-2107 ХТА21070042004235
УАЗ-31519-030 31519580011240
ВАЗ-2110 Y6L211010BL226437
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4860034
ВАЗ-2107 ХТА21070041922902
ВАЗ-21074 ХТА210740В3085524
Шкода-Октавія TMBBL410623563373
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084705671
ВАЗ-21099 ХТА21099033570901
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4912280
ВАЗ-2107 ХТА210740В3031672
ВАЗ-21214 ХТА212140А1955552
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094770963
ВАЗ-21065 ХТА21065014350151
ВАЗ-21213 ХТА21213011555597
УАЗ-31519 315195В0005268
ВАЗ-21070 ХТА21070062334958
УАЗ-31519-030 31519580011255
ВАЗ-2107 ХТА210740А2990809
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094777984
ВАЗ-2170 ХТА217030В0282271
ВАЗ-2110 Y6L211010BL226334
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144084714054
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4860738
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69Y0C0297563
ВАЗ-2107 ХТА210740В3030457
УАЗ-315195 315195А0014119
ГАЗ-3302 33020070410166
УАЗ-31519-030 31519580011248
Шкода-Октавія TMBHL11V64B012505
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4892387
ВАЗ-2107 ХТА210740В3031608
ВАЗ-21099 Y6D21099040004373
Шкода-Фабія TMBDB16Y833795252
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69Y0C0296246
ВАЗ-21074 ХТА210740В3084705
Фольксваген-Бора WWWZZZ1JZ5W032660
УАЗ-31519-030 31519580011241
ВАЗ-2107 ХТА21070041883872
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094724978
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440А4893970
ВАЗ-2107 ХТА210740А3007910
ВАЗ-2110 Y6L211040AL218925
Фольксваген-Пассат WVWZZZ3ВZ5Р036103
ЗАЗ-Ланос Y6DTF69Y0C0297610
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094770746
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094770967
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21144094744200
ВАЗ-21144-120-20 ХТА211440а4860262
ВАЗ-21074 ХТА210740В3087091
ГАЗ-3302 330200А0604533
Шкода-Октавія 012527
ВАЗ-2107 ХТА21070062418627
ВАЗ-21144-120-20 ХТА21440А4888861
ВАЗ-2107 ХТА210740А3007610
Шкода-Октавія TMBBL41U74B012178
ВАЗ-2110 Y6L211010BL226525
ВАЗ-2110 Y6L211010BL226497
ВАЗ-21074 ХТА210740В3078341
ВАЗ-2107 ХТА21070062332659
УАЗ-31519-030 31519580011249
ВАЗ-2107 ХТА21144099744200

Скарги до лоту

Номер скарги: UA-2018-02-09-002651-a.c3
Статус:
Залишено без розгляду
Скаржник: ФОП Остапчук А.В., Код ЄДРПОУ:3180623394
Дата подання: 29 березня 2018 18:08
скарга на рішення тендерного комітету
Звертаюсь із проханням розглянути скаргу на рішення тендерного комітету. 12.03.2018, 19:44. ID: UA-2018-02-09-002651-a.c1. Звернення до Замовника за роз'ясненнями ФОП Мельничук В.В. Відмінити рішення про визнання переможцем учасника, якій не відповідає вимогам Замовника. Відповіддю тендерного комітету було: Членами тендерного комітету повторно вивчено тендерну пропозицію переможця відкритих торгів ФОП Остапчук А.В. та встановлено, що ФОП Остапчук А.В. додав всі документи відповідно до кваліфікаційних критерій, які передбачені в тендерній документацій, а саме: - гарантійний лист щодо гарантії якості та гарантії строку експлуатації на виконані роботи, використані матеріали та запасні частини не менше 6 місяців або 10 000 км, що відповідає вимогам п. 5 Додатку 4 до тендерної документації; - довідку про наявність досвіду виконання аналогічних договорів, яка відповідає вимогам замовника згідно п. 2.3. додатку до тендерної документації; - відомість про учасника, що відповідає встановленій формі згідно додатку 1 тендерної документації. Враховуючи вищевикладене на час розгляду скарги (№ UA-2018-02-09-002651-a.c1) підстав для відхилення пропозиції учасника ФОП Остапчук А.В. за лотом №1 відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» відсутні. УХВАЛИЛИ: 1. Інформацію із зазначеного питання взяти до відома. 2. Враховуючи те, що відхилення тендерної пропозиції переможця відкритих торгів ФОП Остапчука А.В., який запропонував найбільш економічну вихідну цінову пропозицію призведе до грубого порушення норм та принципів Закону України «Про публічні закупівлі». Рішення про визнання переможця та намір укласти договір залишити без змін. 3. Скаргу № UA-2018-02-09-002651-a.c1 від ФОП Мельничук В.В. відхилити. 22.03.2018 за протоколом засідання тендерного комітету ( Протокол засідання тендерного комітету.pdf (долучено Замовником) Завантажено в ЦБД Prozorro: 22.03.2018 16:56 Версія документу від 22.03.2018 16:56), виноситься рішення про «Дискваліфікацію» Документ додається. 27.03.2018, 18:40. ID: UA-2018-02-09-002651-a.a2 Звернення до Замовника за роз'ясненнями ФОП Остапчук А.В. Дискваліфікація переможця ФОП Мельничук В.В. Недолік та не відповідність тендерної документації №1. Загружений документ ФОП Мельничук В.В. "Розрахунок вартості тендерної пропозиції" мість суттєву помилку, а саме: розрахунок ціни за одиницю предмета обслуговування було проведено без ПДВ. У тендерній документації замовник вимагає надати розрахунок із ПДВ (додаток 4.1 Тендерної документації). Тобто даний документ не відповідає формі та змісту Додатку 4.1 до Тендерної документації. Недолік та не відповідність тендерної документації №2. Зміст загруженого документу "Гарантійний лист" ФОП Мельничук В.В. не в повному обсязі містить виконання гарантійних зобовязань, а саме: вказує в документі "Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну", тобто учасник не гарантує, а надіється на безвідмовну роботу. Причому, Замовник вимагає гарантувати безвідмовну роботу техніки протягом гарантійного терміну. Тобто даний документ не відповідає п.5 Додатку 4 до Тендерної документації. На підставі викладеного прошу вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» , відхилити пропозицію учасника ФОП Мельничук В.В. Відповідь замовника Доброго дня! Тендерним комітетом відповідно до повноважень діючого законодавства у встановлені строки, згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» уважно вивчено та розглянуто вимогу № UA-2018-02-09-002651-a.a2 щодо дискваліфікації учасника ФОП Мельничук В.В. За результатами розгляду зазначених у вимозі недоліків та невідповідність тендерної документації №1 Тендерний комітет повідомляє про наступне: 1. Згідно вимог п. 9 Технічних вимог на закупівлю за предметом: Технічне обслуговування та ремонтування автомобілів і маловантажних автотранспортних засобів, код ДК 021:2015 – 50112000-3 – технічне обслуговування та ремонт автомобілів (Додаток 4) Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати розрахунок вартості тендерної пропозиції, запропонованої учасником до проведення аукціону, ЗА ФОРМОЮ, наведеною у таблиці 1 додатку 4.1 до тендерної документації. 1.1. В додатку 4.1 до тендерної документації наведено РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ запропонованої учасником до проведення аукціону, в якому зазначеній перелік послуг, перелік автомобілів а також ціна за одиницю предмета обслуговування, грн. з ПДВ (з урахуванням використаних матеріалів) та всього, разом. 1.2. Відповідно до інструкції з підготовки тендерної пропозиції Тендерної документації, яка зазначено в розділі 3 ТД, замовником не встановлено вимогу щодо заборони відступу (зміни) наведеній формі згідно додатку 4.1. Наголошуємо, що зазначена форма наведена для учасників з метою орієнтовного механізму РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ. 1.3. Крім того згідно наданого учасником витягу з реєстру платників податків, встановлено що ФОП Мельничук В.В. здійснює господарську діяльність на 3 групі оподаткування (платника єдиного податку), відсоткова ставка до доходу складає 5% без реєстрації ПДВ. 1.4. Таким чином учасник, який здійснює господарську діяльність на 3 групі оподаткування без реєстрації ПДВ, не мав законних підстав вказувати ціну в пропозиції з урахуванням ПДВ. 2. За результатами розгляду зазначених у вимозі недоліків та невідповідність тендерної документації №2 повідомляємо про наступне: 2.1. Згідно вимог п. 5 Технічних вимог (Додаток 4) На виконані роботи, використані матеріали та запасні частини ПОВИННА НАДАВАТИСЬ гарантія якості та гарантія строку експлуатації не менше 6 місяців або 10 000 км (в разі виявлення недоліків – усунення їх за рахунок виконавця), ЩО ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНИМ ЛИСТОМ УЧАСНИКА. Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну. 2.2. Учасником у складі пропозиції згідно зазначеної вимоги надано гарантійний лист з наступним змістом: «ФОП Мельничук В.В., повідомляє що на виконані роботи, використані матеріали та запасні частини БУДЕ НАДАВАТИСЬ ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ТА ГАРАНТІЯ СТРОКУ ЕКСПЛУАТАЦІЇ НЕ МЕНШЕ 6 МІСЯЦІВ АБО 10 000 КМ (в разі виявлення недоліків – усунення їх за рахунок виконавця), що підтверджується гарантійним листом учасника». 2.3. На підставі викладеного учасником виконано вимогу щодо надання гарантійного листа - щодо гарантія якості та гарантії строку. 2.4. За змістом пункту 5 вказане речення, а саме: «Якість наданих послуг повинна забезпечити безвідмовну роботу техніки протягом наданого гарантійного терміну» є ствердженням та має причинно-наслідковий зв'язок, тому не потребує підтвердження. 3. Тендерним комітетом під час розгляду Вимоги щодо дискваліфікації учасника ФОП Мельничук В.В., не встановлено законних підстав для відхилення пропозиції учасника згідно вимог чинного законодавства, зокрема п.1 та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі». 4. Додатково роз’ясняємо, що в разі незгоди з прийнятим рішенням, воно може бути Вами оскаржене відповідно до вимог чинного законодавства України. УХВАЛИЛИ: 1. Вимогу учасника ФОП Остапчук А.В. № UA-2018-02-09-002651-a.a2 визнати розглянутою по суті та згідно Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Рішення про визнання переможця та намір укласти договір залишити без змін. 3. Скаргу № UA-2018-02-09-002651-a.a2 від учасника ФОП Остапчук А.В. не задовольнити (відхилити). Долучені документи. Розглянуто. 29.03.2018 15:37 Зміст тендерної документації. Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції 1. Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з: – інформацією про учасника за формою згідно з додатком 1 до тендерної документації; – документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції; – інформацією та документами, що підтверджують відповідність – учасника кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника, згідно додатку 2.1 - 2.4 до тендерної документації; – інформацією про відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним вимогам до предмета закупівлі, встановленим у додатках 4, 4.1 до тендерної документації (лот 1); – інформацією про відповідність тендерної пропозиції учасника, кількісним вимогам до предмета закупівлі, встановленим у додатку 5 до тендерної документації (лот 2); – письмовою згодою учасника з проектом договору, визначеним у додатку 6 до тендерної документації (лот 1); – письмовою згодою учасника з проектом договору, визначеним у додатку 7 до тендерної документації (лот 2); Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме: – орфографічні помилки та механічні описки в словах та словосполученнях, що зазначені в документах, які підготовлені безпосередньо учасником та надані у складі пропозиції (наприклад: зазначенні в довідці русизмів, сленгових слів та технічних помилок); – зазначення неправильної назви документа, що підготовлений безпосередньо учасником, у разі якщо зміст такого документа повністю відповідає вимогам цієї документації (наприклад: замість вимоги надати довідку в довільній формі учасник надав лист-пояснення); – зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі тендерної пропозиції учасника (наприклад: у відомостях про учасника не зазначено розрахункового рахунка, відкритого в банківській установі, проте вся інформація про відкритий рахунок зазначена на фірмовому бланку документів учасника). Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів тендерної пропозиції. Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі. 2. Забезпечення тендерної пропозиції Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. 3. Умови повернення чи неповернення забезпечення тендерної пропозиції Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається. 4. Строк, протягом якого тендерні пропозиції є дійсними Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій. Учасник має право: відхилити таку вимогу; погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції . 5. Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону Замовник установлює кваліфікаційні критерії відповідно до статті 16 Закону. Замовник зазначає вимоги, установлені статтею 17 Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим вимогам згідно із законодавством. 6. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником у додатку 4 до тендерної документації. 7. Унесення змін або відкликання тендерної пропозиції учасником Учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання без втрати свого забезпечення тендерної пропозиції. Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо їх отримано електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій. Поданому факту на підставі викладеного прошу вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» , відхилити пропозицію учасника ФОП Мельничук В.В. так як і відхилили пропозицію ФОП Остапчук А.В.
Розгорнути Згорнути
Документи
Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду
Рішення від 03.04.2018 № 3036.pdf
Дата публікації: 03 квітня 2018 22:37
Номер скарги: UA-2018-02-09-002651-a.b5
Статус:
Залишено без розгляду
Скаржник: ФОП Остапчук А.В., Код ЄДРПОУ:3180623394
Дата подання: 01 квітня 2018 16:35
скарга на рішення
Звертаюсь до Вас із скаргою №2 на рішення тендерною комісією в протоколі №32 від 22.03.2018року. В даному протоколі в мотивувальній частині причиною відхилення пропозиції ФОП Остапчук А.В. -- відсутніх документів, що мають відповідати тендерній документації, а також вчинення ФОП Остапчук А.В. умисного завантаження необхідних документів, після оголошення переможцем ФОП Остапчук А.В., та визнано тендерною комісією, що ФОП Остапчук навмисно ввів в оману тендерну комісію для здобуття перемоги на відкритих торгах даним дозавантаженням документів. Дане рішення тендерного комітету ґрунтувалось на загальних засадах проведення відкритих торгів, та було відхилено пропозицію ФОП Остапчук А.В. Причиною такого оскарження є прямо протилежне рішення тендерною комісією. Так, протоколом засідання ТК про обрання переможця (завантажено в ЦБД Prozorro: 29.03.2018 15:40 Версія документу від 29.03.2018 15:40) визнано переможцем ФОП Мельничук В.В., при тому, що ФОП Мельничук В.В. 27.03.2018року, окрім документів, що необхідно надати переможцем в строк не пізніше 5 днів, завантажив ще й інші документи, а саме: 1. Пропозиція за результатами аукціону.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:23 Версія документу від 27.03.2018 13:23 Розкрито: 27.03.2018 13:23 2. Гарантійний лист 1.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 3. Гарантійний лист 2.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 4. Гарантійний лист 12 місяців.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 5. Гарантійний лист.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25 Розкрито: 27.03.2018 13:25 6. Довідка про відсутність заборгованності.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:25 Версія документу від 27.03.2018 13:25. Розкрито: 27.03.2018 13:25 7. Довідка про відсутність судимості.pdf Завантажено в ЦБД Prozorro: 27.03.2018 13:41 Версія документу від 27.03.2018 13:41 Розкрито: 27.03.2018 13:41 Тендерною комісією вище названі документи були розкриті, про що свідчить дата та час. Прохання надати відповідь на запитання: 1. чи мав право учасник ФОП Мельничук завантажити оновлені документи, окрім тих, що вимагається тендерною документацією. 2. якщо відповідь так, то згідного якого положення чи інших нормативно-правових актів ФОП Мельничук має право на завантаження документів що вказаних вище? На підставі викладеного прошу надати відповідь та вжити заходів щодо дотримання вимог чинного законодавства, зокрема до п.1, та 4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути
Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду
Рішення від 04.04.2018 № 3117.pdf
Дата публікації: 04 квітня 2018 23:10

Документи подані скаржником

29 березня 2018 18:40
Новая папка.rar

Документи Органу Оскарження

03 квітня 2018 22:37
Рішення від 03.04.2018 № 3036.pdf

Документи Органу Оскарження

04 квітня 2018 23:10
Рішення від 04.04.2018 № 3117.pdf

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 березня 2018 12:28

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Фізична особа підприємець Мельничук Володимир Васильович 853 550,00
UAH з ПДВ
853 550,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Остапчук А.В. 680 000,00
UAH з ПДВ
680 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

27 березня 2018 13:25
Гарантійний лист.pdf
27 березня 2018 13:25
Гарантійний лист 2.pdf
27 березня 2018 13:25
Гарантійний лист 1.pdf
24 лютого 2018 02:40
Відгук УНС.pdf
24 лютого 2018 02:40
договір 46.pdf
24 лютого 2018 02:40
Договір УДСНС 1.pdf
24 лютого 2018 02:40
Гарантійний лист.pdf
24 лютого 2018 02:40
Довідка працівники.pdf
24 лютого 2018 02:40
договiр Ощад 001.jpg
24 лютого 2018 02:40
Витяг 1 стр.pdf
24 лютого 2018 02:40
Довідка МТБ 2 стр.pdf
24 лютого 2018 02:40
Документ 3.pdf
24 лютого 2018 02:40
Договір УДСНС 2.pdf
24 лютого 2018 02:40
Лист згода обробку.pdf
24 лютого 2018 02:40
Витяг 2 стр.pdf
24 лютого 2018 02:40
Документ 4.pdf
24 лютого 2018 02:40
Паспорт 2 завірений.pdf
24 лютого 2018 02:40
Довідка МТБ 3 стр.pdf
24 лютого 2018 02:40
договiр Ощад 3 001.jpg
24 лютого 2018 02:40
Паспорт 1 завірений.pdf
24 лютого 2018 02:40
договiр Ощад 5 001.jpg
24 лютого 2018 02:40
договір 84 (1).PDF
24 лютого 2018 02:40
договiр Ощад 2 001.jpg
24 лютого 2018 02:40
договiр Ощад 4 001.jpg
24 лютого 2018 02:40
довідка ДПІ.pdf
24 лютого 2018 02:40
Довідка МТБ 1 стр.pdf
24 лютого 2018 02:40
Документ 2.pdf
24 лютого 2018 02:40
Повноваження.pdf
24 лютого 2018 02:40
Документ 5.pdf
24 лютого 2018 02:40
Документ 1.pdf
24 лютого 2018 02:40
Відгук ощадбанк.pdf

Публічні документи

13 березня 2018 11:34
sign.p7s
13 березня 2018 11:32
інформація про учасника
13 березня 2018 11:32
довідка про досвід
13 березня 2018 10:52
sign.p7s
13 березня 2018 10:45
інформація про учасника
13 березня 2018 10:45
гарантія
13 березня 2018 10:45
гарантійний лист
12 березня 2018 15:39
sign.p7s
28 лютого 2018 10:09
sign.p7s
24 лютого 2018 00:34
sign.p7s
24 лютого 2018 00:33
ЗАХИСТ ДОВКІЛЛЯ.rar
24 лютого 2018 00:33
наявність обладнання.rar
24 лютого 2018 00:33
цінова пропозиція.rar
22 лютого 2018 00:33
УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ.rar

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Остапчук А.В.
#3180623394
Рішення скасоване 680 000,00
UAH з ПДВ
22 березня 2018 16:53
ФОП Остапчук А.В.
#3180623394
Відхилено 680 000,00
UAH з ПДВ
22 березня 2018 16:58
Фізична особа підприємець Мельничук Володимир Васильович
#3551610996
Рішення скасоване 853 550,00
UAH з ПДВ
29 березня 2018 15:38
Фізична особа підприємець Мельничук Володимир Васильович
#3551610996
Переможець 853 550,00
UAH з ПДВ
29 березня 2018 15:41

Документи

12 березня 2018 14:36
sign.p7s
12 березня 2018 14:35
Протокол №20.pdf
06 березня 2018 12:29
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

22 березня 2018 16:58
sign.p7s
22 березня 2018 16:53
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Документи

27 березня 2018 12:20
sign.p7s
25 березня 2018 00:42
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 29 березня 2018 15:41

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
Фізична особа підприємець Мельничук Володимир Васильович
#3551610996
853 550,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
12 квітня 2018 10:55
Додаток до договору.pdf укладений
12 квітня 2018 10:54
Договір 152.pdf укладений
12 квітня 2018 10:54
sign.p7s зміни до договору
01 січня 2019 14:19

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 11 квітня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 853 550,00
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку