Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
реагенти для клініко-діагностичної лабораторії
Очікувана вартість
730 413,70 UAH
UA-2018-01-26-003226-b cb7f863f53b244068dfabbd5e6e0f859
Відкриті торги    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Шевчук Костянтин Ігорович

+380382654156 HOODKKT2016@gmail.com

Знайшли порушення?

Зверніться до Держаудитслужби

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР
Код ЄДРПОУ: 01981224
Місцезнаходження: 29000, Україна , Хмельницька обл., місто Хмельницький, вулиця Пілотська, будинок 1
Контактна особа: Шевчук Костянтин Ігорович
+380382654156
HOODKKT2016@gmail.com
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 26 січня 2018
Звернення за роз’ясненнями: до 01 лютого 2018 17:12
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 11 лютого 2018 17:12
Очікувана вартість: 730 413,70 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Документація

Тендерна документація

26 січня 2018 17:41
Електронний цифровий підпис
26 січня 2018 17:08
4 ТД реагенти.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-01-26-003226-b.c1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ФОП "Неліпа Майя Володимирівна", Код ЄДРПОУ:2313106328
Дата подання: 14 лютого 2018 16:52
Оскарження
Шановний тендерний комітет. Ваше рішення по дискваліфікації учасника з найбільш економічно вигідною ціною є абсолютно не обгрунтованим і не законним. Ви вважаєте, що це законним обгрунтуванням відхилення:
1) В ціновій пропозиції зазначено, що строк дії пропозиції 90 днів, а у ваших умовах 115. Це не відіграє ніякої ролі адже згідно чинного законодавства "Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати від 5 до 20 робочих днів, а заключити Договір не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення. А далі вступає в силу підписаний ДОГОВІР(тому чи 90 чи 115 днів абсолютно не важиво).
2) Не наданий лист про погодження з умовами договору. Я як учасник торгів надала завірений підписом і печаткою ВАШ проект договору, де прописані всі умови та положення. І своїм підписом я автоматично з ними погоджуюсь. Навіщо дублювати документи.
Якщо ви коректно не відреагуєте на мою вимогу, я буду вимушена звернутися Антимонопольний комітет на привід корупційних дій. Дякую.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
19 лютого 2018 17:58
Хмельницьким обласним онкологічним диспансером розглянуто Вашу вимогу UA-2018-01-26-003226-b.c1 щодо проведення процедури закупівлі «код ДК 021:2015 - 33690000-3 «Лікарські засоби різні» (реагенти для клініко-діагностичної лабораторії)» 5 лотів. На підставі розгляду можемо повідомити наступне:
1. Щодо відхилення пропозиції
Відповідно до ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі» оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.
За результатами проведеного електронного аукціону в частині лоту №3 (Хімічні реактиви) найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією являється Ваша тендерна пропозиція.
Після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції.
За результатами розгляду пропозиції в частині лоту №3 (Хімічні реактиви) (протокол тендерного комітету №5 від 14.02.2018 року) було прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції ФОП "Неліпа Майя Володимирівна".
Тендерна пропозиція ФОП "Неліпа Майя Володимирівна" не відповідає вимогам тендерної документації (далі – ТД), в частині лоту №3 (Хімічні реактиви) а саме:
1) Відповідно до вимог п.п. 3.4.1. п.4 розділу ІІІ ТД, Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом не менше 115 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Проте, у формі пропозиції Учасником зазначено, що строк дії його пропозиції 90 календарних днів з дня розкриття тендерних пропозиції, що не відповідає умовам ТД.
2) Відповідно до вимог п.п. 6.4.6. п.4 розділу VІ ТД, Учасник процедури закупівлі у складі своєї тендерної пропозиції надає гарантійний Лист щодо погодження з Істотними (основними) умовами договору та можливістю їх включення до договору про закупівлю у разі перемоги в торгах. Однак, всупереч вимог ТД, Учасником у складі пропозиції не надано вищевказаного гарантійного листа, що не відповідає умовам ТД.
Відповідно до вимог п.4 ч. 1 ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію Учасника в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Згідно із ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію у разі, якщо:
1) учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону;
не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець:
відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Тобто, тендерний комітет після розгляду пропозиції був зобов’язаний відхилити таку пропозицію, оскільки вона не відповідає умовам тендерної документації.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Комітетом було включено до вимог ТД обов’язок надання учасниками процедури закупівлі наступних документів:
- п.п. 6.4.6. п.4 розділу VІ ТД, гарантійний Лист щодо погодження з Істотними (основними) умовами договору та можливістю їх включення до договору про закупівлю у разі перемоги в торгах. Окрім того, згідно із п.п. 6.4.7. п.4 розділу VІ ТД, у разі незгоди учасника з істотними умовами договору, або відсутності гарантійного листа щодо погодження його з ними, або відсутності заповненого проекту договору, пропозиція такого учасника відхиляється як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.
Тобто не надання будь-якого документа, що передбачений п.п. 6.4.7. п.4 розділу VІ ТД, являється підставою для відхилення пропозиції Учасника.
Учасником, а саме ФОП "Неліпа Майя Володимирівна" у складі пропозиції не надано вищевказаного гарантійного листа, що не відповідає умовам ТД.
Оскільки Вами, як учасником торгів не надано у складі тендерної пропозиції документа, що передбачений у тендерній документації, тому Ваша пропозиція була відхилена.
Окрім цього, повідомляємо Вас, що тендерний комітет не може віднести не надання вищевказаного документа до незначних недоліків, оскільки відповідно до а.3 ч.3 ст. 22 Закону ТД має містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.
На виконання вимог ч. 3 ст. 22 Закону Замовником торгів передбачено у п.3 розділу V ТД опис формальних помилок «Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме на виконання вимог викладених в пункті 1 розділу ІІІ тендерної документації - технічні помилки, описки в тексті документа та/або орфографічні помилки в словах»
Тобто не надання Учасником документу у складі тендерної пропозиції згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» та тендерної пропозиції не підпадає під поняття формальної (несуттєвої) помилки.
Разом з тим, відповідно до вимог п.п. 3.1.1. п.1 Розділу ІІІ ТД, тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з:
• форма "ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ", згідно додатку №1;
Окрім того, відповідно до вимог п.п. 3.4.1. п.1 Розділу ІІІ ТД, тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом не менше 115 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерної пропозицій. Таким чином Замовником встановлено вимогу, що строк дії тендерних пропозицій Учасників має становити не менше 115 календарних днів. Однак, Учасником, а саме ФОП "Неліпа Майя Володимирівна", у формі тендерної пропозиції, згідно додатку №1, зазначено, що строк дії його пропозиції становить 90 календарних днів. Таким чином, Вами не виконано вимогу Замовника, тому Ваша пропозиція була відхилена.
Отже, Замовником торгів не було допущено порушення законодавства у сфері публічних закупівель під час проведення процедури закупівлі.

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лабораторні діагностичні набори
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 618 365,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 618,37 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній

Аукціон

Початок: 12 лютого 2018 12:11
Закінчення: 12 лютого 2018 12:32
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

70 measures.name.symbol
Лабораторні діагностичні набори
ДК 021:2015: 33690000-3 — Лікарські засоби різні
Доставка: 29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, , вул. Пілотська, будинок 1
Дата доставки: 31 грудня 2018

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 12 лютого 2018 12:32

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ВЕЛЕС-ЛАБ 618 250,00
UAH з ПДВ
618 250,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна 612 319,50
UAH з ПДВ
612 319,50
UAH з ПДВ
Документи

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
#2705312041
Переможець 612 319,50
UAH з ПДВ
14 лютого 2018 16:08

Документи

14 лютого 2018 16:08
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 лютого 2018 16:08

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП Ланіца Ольга Стефанівна
#2705312041
612 319,50
UAH з ПДВ
Документи

Документи

14 лютого 2018 16:08
sign.p7s

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
01 березня 2018 11:11
Договір укладений
01 березня 2018 11:09
sign.p7s зміни до договору
17 жовтня 2018 15:53
Звіт виконанна договору 16-18.pdf укладений
17 жовтня 2018 15:51
sign.p7s зміни до договору
29 березня 2018 10:04
Зменьшення суми договору п.1 ч.4 ст.36.pdf зміни до договору
29 березня 2018 10:02
sign.p7s зміни до договору
06 березня 2018 15:01
Доп угода Ланіца.pdf зміни до договору
06 березня 2018 14:39

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
06 березня 2018
Дата публікації змін до договору:
06 березня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): п.1 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер договору про закупівлю: 16/18
Договір:
Номер додаткової угоди: 16/18
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML
Дата внесення змін до договору:
29 березня 2018
Дата публікації змін до договору:
29 березня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): п.1 ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер договору про закупівлю: 16/18
Договір:
Номер додаткової угоди: 16/18
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Виконання договору

Друкувати звіт про виконання договору про закупівлю PDFHTML
Строк дії за договором: 01 березня 2018 — 31 грудня 2018
Сума оплати за договором: 424 064,50
UAH з ПДВ

Актуальні тендери

До пошуку