Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України
капітальний ремонт групових кімнат ДНЗ 598 м. Київ
Очікувана вартість
3 499 013,00 UAH
UA-2018-01-15-000815-c 4dc1527061be42c9be4025521099e63b
Спрощена/Допорогова закупівля    Завершена
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Олександр Беляєв

+380969341909 ABelyaev@usif.org.ua

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: Український фонд соціальних інвестицій
Код ЄДРПОУ: 21715696
Місцезнаходження: 01023, Україна , Київ обл., Київ, вул. Еспланадна 8/10
Контактна особа: Олександр Беляєв
+380969341909
ABelyaev@usif.org.ua
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 15 січня 2018
Звернення за роз’ясненнями: до 26 січня 2018 16:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 05 лютого 2018 11:00
Початок аукціону: 06 лютого 2018 11:21
Початок аукціону: 06 лютого 2018 11:21
Очікувана вартість: 3 499 013,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 17 844,96 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,51 %

Інформація про предмет закупівлі

капітальний ремонт групових кімнат дитячого садку: модернізація існуючих систем вентиляції із застосуванням припливно-витяжних агрегатів та витяжних вентиляторів, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників з заміною існуючих кабелів, влаштування теплої підлоги, заміна покриття підлог, заміна існуючої системи водопостачання та каналізації, заміна дверей внутрішніх, внутрішнє оздоблення приміщень

капітальний ремонт групових кімнат дитячого садку: модернізація існуючих систем вентиляції із застосуванням припливно-витяжних агрегатів та витяжних вентиляторів, електромонтажні роботи з встановленням світлодіодних світильників з заміною існуючих кабелів, влаштування теплої підлоги, заміна покриття підлог, заміна існуючої системи водопостачання та каналізації, заміна дверей внутрішніх, внутрішнє оздоблення приміщень
Розгорнути Згорнути
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 Роботи
капітальний ремонт групових кімнат ДНЗ 598 м. Київ
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 03000, Україна, Київ, Київ, м. Київ, вул. Автозаводська, буд. 47
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 лютого 2018  —  19 липня 2018
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Тендерна документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-01-15-000815-c.a2
Статус:
Не задоволена
Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Гідробудінвест", Код ЄДРПОУ:38474158
Дата подання: 19 лютого 2018 14:34
Скачування рішення замовника про відмову ТОВ "ГІДРОБУДІНВЕСТ"
ТОВ «ГІДРОБУДІНВЕСТ» подавало в тендерній пропозиції довідку про досвід роботи, а також копії договорів, в яких зазначено, що досвід роботи більш ніж три об’єктів подібного характеру. Потрібно уважно вивчати документи.
Також звертаю Вашу увагу, що ця вимога Вами предъявлена не для всіх переможців аналогічних торгів в цьому році. ДНЗ 660 не вказував в досвіді роботи рівень скаладності, крім одного виконаного обїекта замовником якого є "Українським фондом соціальних інвестицій "!!!

2. Ваше зауваження на вимоги з по інженеру з техніки безпеки є помилковою.
В Кваліфікаційні вимоги до Підрядників вказано - «Мати працівників / працівника будівельних професій, що виконують наступні функції: головного інженера (з вищою або середньою спеціальною технічною освітою та принаймні двома роками досвіду у галузі будівництва), інженера з техніки безпеки (з вищою або середньою спеціальною технічною освітою та принаймні двома роками досвіду у галузі будівництва) та виконроба (з вищою або середньою спеціальною освітою у галузі будівництва та принаймні двома роками досвіду у галузі будівництва), що з вищою або середньою спеціальною технічною освітою та принаймні двома роками досвіду у галузі будівництва». Звертаю увагу, що в Вашій вимозі відсутня інформація по тому, яка конкретна Вища освіта повинна бути у інженера з техніки безпеки. Для інженера з техніки безпеки з с середньою спеціальною Ви вказали напрям технічної освіти. Звертаю увагу, що досвід роботи інженера з техніки безпеки 5 років.


3. Різниця в недостатності фінансових ресурсів в 101375,29 грн є дуже незначною та мізерна. Вами, як замовником не було задано ні одного уточнюючого питання з цього приводу до прийняття рішення про відмову.

Вважаємо вашу відмову необґрунтованою, та вимагаємо пояснень з цього приводу.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
19 лютого 2018 15:54
Дякую за ваш лист-вимогу. Щодо ваших питань. Стосовно досвіду. Документи пропозицій вивчаються уважно, але їх заповнення - це ваша справа. Адже це не просто питання формального вставлення хрестиків чи галочок напроти певних видів робіт, але ж їх відповідного визначення у стовбчику "перелік та опис робіт". І от відповідного опису ми не побачили. Ну не вважати же капітальним ремонтом "заміну огорожі в ДНЗ 486", а ті два приклади капітального ремонту, які у вас наведені, включають улаштування фасаду, чого зовсім немає серед робіт, які ми плануємо виконувати. А от переможець для ДНЗ №660, формально не проставив хрестики в таблиці (що не є добре, ваша правда), але навів перелік робіт, і догооворів, які дали змогу впевнитися, що це були роботи з капітального ремонту. Щодо фінансових ресурсів. Не знаємо, що вважати мізерною сумою. Але 100 000 грн.це не 20 і не 100 грн, на які можна було помилитися через неуважність. І це вважається суттєвою невідповідностю. А от освіта інженера з техніки безпеки вважається несуттєвим відхиленням і якщо б така невідповідність була одна, ми би надіслали вам лист-запит про це. І ви мали б змогу поміняти цю кандидатуру. Крім того, ви самі в своєму запитанні навели наші вимоги щодо освіти даного фахівця: з вищою або середньою спеціальною технічною освітою... Технічною освітою, а не економічною. Можливо ваш спеціаліст є достойним і класним фахівцем в ТБ, але вимоги сформовані саме так, як ви навели.
Номер вимоги: UA-2018-01-15-000815-c.b1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ ІНБУД-ХХ1, Код ЄДРПОУ:30310563
Дата подання: 16 лютого 2018 10:51
відхилення пропозиції ТОВ "Добро-Еліт"
ТОВ "ІНБУД-ХХ1", вважає , тендерна пропозиція ТОВ "Добро-Еліт" повинна була бути відхиленою, як Така ,що не відповідає вимогам Замовника , з огляду на наступне.
В кваліфікаційних вимогах до Підрядників :
- довідка про відсутність заборгованності перед бюджетом ,що надана/засвдчена органами ДФС або сервісним документ-центром. Довідка.яку надало ТОВ "Добро-Еліт" не відповідає вимогам Замовника та Наказу Міністерста доходів і зборів України від 10.10.2013 року №567 "про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованності з податків,зборів,платежів,що контролюються оганами доходіва і зборів."
Таку довідку підписує Начальник а не керівник органу доходів і зборів. Повідомлення надане . це повідолення про прийняття заяви 05.02.2018, довідка готується протягом 5- робочих днів і вона не може бути датована також 05.02.2018. Вважаємо довідку не дійсною.
2) Довідка про персонал Підрядника : Надано чотири файли про працівників, які суперечать один одному. В одній довідці вказана кількість працівників 2 (три) , в інших 5( пять). В довідках вказано виконроб Трофименко Андрій Миколайович з освітою союсар ремонтник, електрозварник ручної зварки; виконроб Гордєєв Віктор Вікторович плиточник-лицювальник; Ковтун Сергій Васильович вказано ,як головний інженер та виконроб;
Демченко Марина Анатоліївна вказано.як інженер з техніки безпеки та як, проектувальник - кошторисник.
3) Загальні ціни ,які вказані в Відомостях робіт повинні бути ЗАОКРУГЛЕНІ. Замовник вказує ,що пропозиції .що не відповідають цій вимозі будуть відхилені.
Вищевикладене свідчить про наявність підстав для відхилення пропозиції ТОВ "Добро-Еліт".
ПРОСИМО відхилити пропозицію ТОВ "Добро-Еліт" як таку,що не відповідає вимогам тендерної документації Замовника.
Директор ТОВ "ІНБУД-Хх1" В.М.Лапко
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
19 лютого 2018 16:15
Дякую за ваш лист. Так, загальні ціни у Відомості робіт мають бути заокруглені. Але це не є причиною для відхилення пропозиції. Тем більш, що після проведення аукціону переможцем надається нова Відомість робіт згідно суми, що визначена в результаті аукціону. Щодо довідки у нас не виникло таких сумнівів як у вас і вона прийнята до розгляду. Про наявність кількох довідок про ключевий персонал. Оскільки тендерний комітет (ТК) виявив несуттєву невідповідність щодо освіти виконроба, до даної компанії був надісланий відповідний лист-запит, який вона додала до складу своєї пропозиції. Наданий оновлений список ключового персоналу задовільнив ТК.
Номер вимоги: UA-2018-01-15-000815-c.a3
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-1", Код ЄДРПОУ:32485208
Дата подання: 19 лютого 2018 16:48
Дискваліфікація ТОВ "Добро-еліт"
Шановний Замовнику, ТОВ "Рембуд-1" вимагає від Вас скасувати рішення про визначення переможцем ТОВ "Добро-еліт" у зв*язку з тим що тендерна пропозиція Учасника ТОВ "Добро-еліт" не відповідає умовам тендерної документації. Так, у Розділі 1 Тендерної документації Замовника зазначено що : Замовник має право відхилити Тендерну пропозицію Підрядника, що не надав будь-яких перелічених вище документів, які задовольняють вимогам, зазначеним у цих Інструкціях Підрядникам (як у складі Тендерної пропозиції, так і у відповідь на додаткові запити Замовника), а також – будь-яку Тендерну пропозицію, яка буде визнана АпВ такою, що включає неправдиву інформацію. ТОВ "Добро-еліт" у складі своєї тендерної документації не надало Довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом, що надана/засвідчена органами ДФС. Наявність Довідки прописана у Пункті 3, підпункті "с" тендерної документації Замовника. Ви як Замовник мали відхилити та пропозицію ТОВ "Добро-еліт" керуючись статтею 30 Закону України "Про публічні закупівлі" Пункт 4 . Проте цього не було зроблено. Просимо Вас терміново відреагувати та дискваліфікувати учасника торгів ТОВ "Добро-еліт" через порушення п.4 ч. 1 статті 30 Закону України "Про публічні закупівлі"
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 23 лютого 2018 10:34
Причина: cancelled
Номер вимоги: UA-2018-01-15-000815-c.c4
Статус:
Вирішена
Учасник: ТОВ "Альянс-М", Код ЄДРПОУ:36081346
Дата подання: 27 лютого 2018 20:25
Оскарження
1. У формі "Досвід підрядника", за Вашими вимогами, передбачається вказувати лише той досвід, де компанія була Генпідрядником. У ТОВ "Мобіком" лише два Договори Генпідряду а інші Субпідряду.
2. Освіта керівного інженерного складу компанії не будівельної галузі.
Вважаємо ці зауваження мають всі підстави для відхилення пропозиції ТОВ "Мобіком"
Рішення замовника: Вимога не задоволена
28 лютого 2018 11:03
Дякую за зацікавленість у нашому тендері. Щодо ваших питань. В тендерній документації зазначено, що підрядник повине мати досвід "ремонту/будівництва принаймні трьох об’єктів подібного характеру та рівня складності". Тобто, немає вимог щодо досвіду генпідряду, а зазначається тільки досвід робіт подібного характеру та рівня складності. Щодо другого питання. Тендерною документацією вимагається наступна освіта та досвід головного інженера та інженера з ТБ - "з вищою або середньою спеціальною технічною освітою (технікум/коледж) та принаймні двома роками досвіду у галузі будівництва", що вказаний учасник і витримує. У виконроба згідно ТД вимагається - "з вищою або середньою спеціальною освітою у галузі будівництва та принаймні двома роками досвіду у галузі будівництва", що також виконується. Тобто ваша скарга щодо цих питань безпідставна.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно
Номер вимоги: UA-2018-01-15-000815-c.c5
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ "Альянс-М", Код ЄДРПОУ:36081346
Дата подання: 28 лютого 2018 11:27
Оскарження
Наша компанія не може бути задоволена відповідю на нашу скаргу! В таблиці чітко прописана вимога щодо Генпідряду! Рівень складності (відмічати лише у випадку, якщо був генпідрядником).
Рішення замовника: Вимога не задоволена
28 лютого 2018 13:35
Прошу продивитися тендерну документацію. Там немає ані слова щодо досвіду у якості генпідрядника.
Номер вимоги: UA-2018-01-15-000815-c.a6
Статус:
Не задоволена
Учасник: ТОВ ІНБУД-ХХ1, Код ЄДРПОУ:30310563
Дата подання: 28 лютого 2018 12:40
оскарження
ТОВ "ІНБУД-ХХ1" вважає пропозиція ТОВ " Мобіком" повинна бути відхилена, як така ,що не відповідає вимогам Замовникам:
1) В інструкціях Підрядникам в кваліфікаційних вимогах ,щодо досвіду Підрядника, потрібно вказувати лише у випадку ,якщо Підрядник був Генпідрядником.. ТОВ "Мобіком" був субпідрядником ,а Генпідрядником був лише в 1(одному ) договорі з УФСІ, а потрібно згідно вимогам таблиці 3-х (трьох) робіт.
2) Інженера з техніки безпеки за фахом інженер -конструктор радіоелектронних засобів,
як він може бути інженером з техніки безпеки у галузі будівництва? Стаж 20 років не чим не підтверджений.
Просимо відхилити пропозицію ТОВ "Мобіком"
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
28 лютого 2018 14:57
Дякую за увагу щодо оцінки учасників даного тендеру. Щодо досвіду у якості генпідрядника в тендерній документації немає ані слова. Тому ми не можемо та й не маємо права відхилити пропозицію через ці речі. Щодо освіти інжнера з ТБ. Крім таблиці та диплому ми додатково запросили відповідні документи щодо додаткового відповідного навчання інженера з ТБ, які були надані та влаштували членів тендерного комітету.

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 06 лютого 2018 12:18

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гідробудінвест" 2 945 000,00
UAH з ПДВ
2 400 998,00
UAH з ПДВ
Документи
ДОБРО-ЕЛIТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ 3 202 323,25
UAH з ПДВ
2 400 999,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-1" 3 253 426,00
UAH з ПДВ
2 450 000,00
UAH з ПДВ
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БАСТІОН-БУД" 3 030 786,00
UAH з ПДВ
2 881 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ фірма "МОБІКОМ" 3 191 800,00
UAH з ПДВ
3 109 500,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ ІНБУД-ХХ1 3 129 061,00
UAH з ПДВ
3 110 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "Альянс-М" 3 430 659,00
UAH з ПДВ
3 125 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ТОВ "УКРМОНТАЖБУД-4" 3 491 276,00
UAH з ПДВ
3 392 150,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

07 лютого 2018 17:45
sign.p7s
07 лютого 2018 17:29
кошторис 598.pdf
07 лютого 2018 17:29
32.imd
05 лютого 2018 10:16
sign.p7s
05 лютого 2018 10:10
Календарный график 598.pdf
05 лютого 2018 10:10
Вытяг 2018.pdf
05 лютого 2018 10:10
Техніка безпеки.pdf
05 лютого 2018 10:10
Статут.pdf
05 лютого 2018 10:10
Фінансовий звіт.pdf
05 лютого 2018 10:10
Спр_ДССУ.pdf
05 лютого 2018 10:10
ФІНАНСОВІ РЕСУРСИ.pdf
05 лютого 2018 10:10
Справка МВС 17.01.2017.pdf
05 лютого 2018 10:10
Документи навчання.pdf
05 лютого 2018 10:10
СПР_Банка 310118.jpg.pdf
05 лютого 2018 10:10
СПЕЦИФІКАЦІЇ.pdf
05 лютого 2018 10:10
Паспорт.pdf
05 лютого 2018 10:10
Лицензия+Дозв.pdf
05 лютого 2018 10:10
накази на працівників.pdf
05 лютого 2018 10:10
обладнання.pdf
05 лютого 2018 10:10
Наказ на директора.pdf
05 лютого 2018 10:10
Досвід роботи.pdf
05 лютого 2018 10:10
Дог_Аренд.pdf
05 лютого 2018 10:10
відгуки 2017-2018.pdf
05 лютого 2018 10:10
ДОГОВІР ПІДРЯДУ.pdf
05 лютого 2018 10:10
Витяг ПДВ.pdf
05 лютого 2018 10:10
Диплом Коротенко Ан.pdf
05 лютого 2018 10:10
Диплом ЙОВЕНКО.pdf
05 лютого 2018 10:10
Виписка.pdf
05 лютого 2018 10:10
11 обладнання.pdf
05 лютого 2018 10:10
13 лист заборгов.pdf
05 лютого 2018 10:10
банкротство.pdf
05 лютого 2018 10:10
Кошторис.pdf

Публічні документи

15 лютого 2018 15:51
ДОБРО_довідкаДФС.pdf
15 лютого 2018 15:51
8.ДОБРО_ПЕРСОНАЛ.pdf
15 лютого 2018 15:50
ДОБРО_довідкаДФС.pdf
15 лютого 2018 15:48
8.ДОБРО_ПЕРСОНАЛ.pdf
15 лютого 2018 15:42
8.ДОБРО_ПЕРСОНАЛ.pdf
15 лютого 2018 15:42
ДОБРО_довідкаДФС.pdf
05 лютого 2018 10:28
3.ДОБРО_ВИПИСКА_14062016.PDF.pdf
05 лютого 2018 10:25
Document_USR_1003568638.pdf
05 лютого 2018 10:01
9.ДОБРО_ФІНЗВІТ2017мал.pdf
05 лютого 2018 10:01
ДОБРО_ДЕКА ПРИБУТОК 2017.pdf
05 лютого 2018 09:50
7.ДОБРО_Обладнання.pdf
05 лютого 2018 09:50
9. СПЕЦИФІКАЦІЯ.pdf
05 лютого 2018 09:50
8.ДОБРО_ПЕРСОНАЛ.pdf
05 лютого 2018 09:50
10.ДОБРО_Витяг ПДВ2017.pdf

Публічні документи

05 лютого 2018 00:25
Умови договору.pdf
04 лютого 2018 23:24
Договір.pdf
04 лютого 2018 23:19
Специфікації.pdf
04 лютого 2018 23:18
Дипломи (копії).pdf
04 лютого 2018 23:18
Професійний персонал.pdf
04 лютого 2018 23:15
Довідка з ДФС.pdf
04 лютого 2018 23:14
Фінансові ресурси.pdf
04 лютого 2018 23:14
Податкова Декларація.pdf
04 лютого 2018 23:12
Ліцензія.pdf
04 лютого 2018 23:10
Календарний графік.pdf
04 лютого 2018 23:10
Договір (копія).pdf
04 лютого 2018 23:10
Акт №3 (копія).pdf
04 лютого 2018 23:10
Акт №2 (копія).pdf
04 лютого 2018 23:10
Акт №1 (копія).pdf
04 лютого 2018 23:09
Досвід Підрядника.pdf
04 лютого 2018 23:07
Відомість робіт.pdf

Публічні документи

02 лютого 2018 11:39
Витяг з ЄДРПОУ.PDF
29 січня 2018 09:27
Специфікації ДНЗ №598.PDF
29 січня 2018 09:26
Проформа ДНЗ №598.PDF
29 січня 2018 09:26
Обладнання ДНЗ №598.PDF
29 січня 2018 09:26
Ліцензія.PDF
29 січня 2018 09:26
Копії Договорів.PDF
29 січня 2018 09:25
Довідка ДПІ.PDF
29 січня 2018 09:24
Графік ДНЗ №598.PDF
29 січня 2018 09:24
Витяг ПДВ.PDF

Публічні документи

02 лютого 2018 13:56
11. Витяг.PDF
02 лютого 2018 13:56
10. Свідоцтво ПДВ.PDF
02 лютого 2018 13:56
9. Специфікації.PDF
02 лютого 2018 13:56
8. Персонал.PDF
02 лютого 2018 13:56
7. Обладнання.PDF
02 лютого 2018 13:56
5. Дозвіл.PDF
02 лютого 2018 13:56
4. Календарний план.PDF
02 лютого 2018 13:56
3. Досвід.PDF
02 лютого 2018 13:56
2. Відомість робіт.PDF
02 лютого 2018 13:56
1. Проформа.PDF

Публічні документи

02 лютого 2018 13:57
тендерна пропозиція1.pdf
02 лютого 2018 13:57
тендерна пропозиція.pdf
02 лютого 2018 13:57
проформа.PDF
02 лютого 2018 13:57
календарний графік.PDF
02 лютого 2018 13:57
довідка ДПІ.PDF
02 лютого 2018 13:57
витяг.pdf
02 лютого 2018 13:57
декларація 2017.pdf
02 лютого 2018 13:57
Довідка платника.PDF
02 лютого 2018 13:57
копія договору4.pdf
02 лютого 2018 13:57
копія договору3.pdf
02 лютого 2018 13:57
копія договору2.pdf
02 лютого 2018 13:57
копія договору1.pdf
02 лютого 2018 13:57
досвід підрядника.pdf
02 лютого 2018 13:57
обладнання.PDF
02 лютого 2018 13:57
персонал дипломи.pdf
02 лютого 2018 13:57
свідоцтво ПДВ.PDF
02 лютого 2018 13:57
фінансові ресурси.PDF
02 лютого 2018 13:57
специфікація.pdf
02 лютого 2018 13:57
ліцензія.pdf

Публічні документи

31 січня 2018 17:19
sign.p7s
31 січня 2018 17:16
sign.p7s
31 січня 2018 17:14
Zvit_prubutok_kvitan.pdf
31 січня 2018 17:14
Vutjag_EDR.pdf
31 січня 2018 17:14
Vidimist.pdf
31 січня 2018 17:14
Umovu_Dog.pdf
31 січня 2018 17:14
Specifikacija.pdf
31 січня 2018 17:14
Proforma.pdf
31 січня 2018 17:14
Personal_Diplom.pdf
31 січня 2018 17:14
PDV.pdf
31 січня 2018 17:14
Obladnanya.pdf
31 січня 2018 17:14
Licenziya.pdf
31 січня 2018 17:14
Grafik.pdf
31 січня 2018 17:14
Finresurs.pdf
31 січня 2018 17:14
Dovidka_DPI_Zaborgov.pdf
31 січня 2018 17:14
Dosvid_Dogovora.pdf
31 січня 2018 17:14
Dogovir.pdf

Публічні документи

Відповіді учасника на умови учаті у закупівлі

Товариство з обмеженою відповідальністю "Гідробудінвест"

ДОБРО-ЕЛIТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-1"

Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БАСТІОН-БУД"

ТОВ фірма "МОБІКОМ"

ТОВ ІНБУД-ХХ1

ТОВ "Альянс-М"

ТОВ "УКРМОНТАЖБУД-4"

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гідробудінвест"
#38474158
Відхилено 2 400 998,00
UAH з ПДВ
15 лютого 2018 15:37
ДОБРО-ЕЛIТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
#39073076
Рішення скасоване 2 400 999,00
UAH з ПДВ
23 лютого 2018 10:34
ДОБРО-ЕЛIТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
#39073076
Відхилено 2 400 999,00
UAH з ПДВ
23 лютого 2018 10:37
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД-1"
#32485208
Відхилено 2 450 000,00
UAH з ПДВ
23 лютого 2018 10:40
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БАСТІОН-БУД"
#38203703
Рішення скасоване 2 881 000,00
UAH з ПДВ
27 лютого 2018 15:16
Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "БАСТІОН-БУД"
#38203703
Відхилено 2 881 000,00
UAH з ПДВ
27 лютого 2018 15:19
ТОВ фірма "МОБІКОМ"
#31940254
Переможець 3 109 500,00
UAH з ПДВ
27 лютого 2018 15:21

Документи

15 лютого 2018 15:38
sign.p7s

Документи

23 лютого 2018 10:39
sign.p7s

Документи

23 лютого 2018 10:41
sign.p7s

Документи

27 лютого 2018 15:20
sign.p7s

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 27 лютого 2018 15:21

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВ фірма "МОБІКОМ"
#31940254
3 109 500,00
UAH з ПДВ
Документи

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
06 березня 2018 16:52
Договір РБР - МП 13-80-2-058 (ДНЗ 598).doc укладений
06 березня 2018 16:51

Актуальні тендери

До пошуку