Вершкове масло
Очікувана вартість
150 000,00 UAH
UA-2017-12-18-002996-b b7160e3d57b249b4960358f0023b6d00
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області
Код ЄДРПОУ: 41073075
Місцезнаходження замовника: 85143, Україна, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с. Іллінівка, вул. Адміністративна, 42/3
Контактна особа замовника: Микита Алексєєв
+380954390573
alekseev.nikita.nikolaevich@gmail.com

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 21 грудня 2017 23:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 грудня 2017 12:00
Початок аукціону: 28 грудня 2017 15:41
Очікувана вартість: 150 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Вершкове масло (лот 1 ) - 913.5 кг
Поставка товару безпосередньо до закладів підпорядкованих Іллінівські сільській раді
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 лот
Вершкове масло
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 85143, Україна, Донецька область, село Іллінівка, вул. Адміністративна, буд. 42/3
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2018  —  31 грудня 2018
ДК 021:2015: 15530000-2 — Вершкове масло

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

18 грудня 2017 17:21
документація масло.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-12-18-002996-b.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна, Код ЄДРПОУ:2923712146
Дата подання: 29 грудня 2017 13:28
Роз яснення тендерному комітету
Доводжу до Вашого відому, Що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від
7 вересня 1998 р. № 1388 водій має право керувати транспортним засобом при наявності техпаспорту, без довіреності та без обов’язкового переоформлення , без права продажу . Оскільки я не планую продавати автомобіль, то не вважаю необхідним перереєстровувати його, а користуюся , не порушуючи законодавства.
Також доводжу до Вашого відому, що я, ФОП Мухіна В.В., свою діяльність здійснюю самостійно з 2012 р. та маю досвід з виконання подібних договорів протягом 5 років. Я не маю найманих працівників, тому маю можливість запропонувати ціни нижчі, ніж у інших учасників. А Згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» № 922 –VIII від 25.12.2015 р. головним критерієм оцінки тендерної пропозиції учасника є ціна, а не кількість найманих працівників. Також у тендерній документації немає чітких вказівок щодо кількості найманих працівників. Також хочу привернути Вашу увагу, що мною надана сканована копія медичної книжки , де вказано, що в мене немає протипоказань для виконання робіт та присвоєна кваліфікація водія-експедитора.
Привертаю Вашу увагу до того, що якщо б Ви уважно ознайомилися з моєю тендерною пропозицією, Ви б побачили відповідну Специфікацію, підписану та від скановану на кольоровому сканері в форматі PDF . на тому місці де вона має бути згідно реєстру поданих документів до тендерної пропозиції.
Звертаючи увагу на вище перелічене, сподіваюся, що мене не буде дискриміновано, адже Закон України «Про публічні закупівлі» № 922 –VIII від 25.12.2015 р. закликає до недискримінації учасників та до неупередженості під час проведення торгів. Сподіваюсь, що результати аукціону будуть чесними , як того вимагають Закони України, а співпраця з Вами взаємовигідною.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
29 грудня 2017 13:57
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ:

Шановний учаснику ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна звертаємо вашу увагу , що відповідно до ч.2 розділу 5 документації Замовник відхиляє цінову пропозицію учасників, у разі якщо пропозиція не відповідає умовам Закупівлі (документації)». Ваші порушення щодо подання цінової пропозиції чітко викладені у протоколі відхилення. Однак, докладніше аргументуємо зауваження замовника:

1. Щодо транспорту для перевезення
Вимога – «Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 водій має право керувати транспортним засобом при наявності техпаспорту, без довіреності та без обов’язкового переоформлення , без права продажу . Оскільки я не планую продавати автомобіль, то не вважаю необхідним перереєстровувати його, а користуюся , не порушуючи законодавства»
В особистих цілях Ви, як повноцінний громадянин України має право використовувати будь-яке авто у будь-який час. Однак оскільки поставка продуктів харчування буде здійснюватися для забезпечення дитячих виховних/навчальних закладів, то Замовник повинен бути впевнений у наявності у Вас авто не тільки на момент подачі пропозиції але й протягом терміну дії договору. Тому у документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка, складену у довільній формі, про наявність власного/орендованого автотранспорту, що здійснюватиме поставку товару (в складі пропозиції надаються підтверджувальні документи про власний/орендований транспорт). Оскільки зазначене авто не є Вашою власністю і не надано договір оренди - пропозицію відхилено.

2. Щодо працівників
Вимога – «Я не маю найманих працівників, тому маю можливість запропонувати ціни нижчі, ніж у інших учасників. А Згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» № 922 –VIII від 25.12.2015 р. головним критерієм оцінки тендерної пропозиції учасника є ціна, а не кількість найманих працівників.»

У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка складена у довільній формі про наявність працівників Учасника». Зверніть будь ласка увагу, що наявність працівників, а не їх відсутність. Кількість працівників Замовником не вимагалася. Оскільки зазначена інформація у Вас відсутня - пропозицію відхилено.

3. Щодо специфікації
Вимога – «Привертаю Вашу увагу до того, що якщо б Ви уважно ознайомилися з моєю тендерною пропозицією, Ви б побачили відповідну Специфікацію, підписану та від скановану на кольоровому сканері в форматі PDF . на тому місці де вона має бути згідно реєстру поданих документів до тендерної пропозиції.»
Привертаємо Вашу увагу до того, що якщо б Ви уважно ознайомилися з документацію то звернули увагу на п.5 абз.1 ч.1 «Специфікація підписана та скріплена печаткою учасника(у разі наявності) за формою Додатку 2». Вами була подана лише таблиця з переліком продуктів і їх кількості. Погодження щодо адресної поставки, якості, вимог щодо перевезення не було надано - пропозицію відхилено.

Номер вимоги: UA-2017-12-18-002996-b.b3
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна, Код ЄДРПОУ:2923712146
Дата подання: 01 січня 2018 14:44
сумніви щодо законності торгів
1. Замовник погодився, що я маю право використовувати транспортних засіб на законних підставах для виконання умов договору, згідно Постанови КМУ, але незважаючи на це він висуває додаткові критерії,що ніби розроблені під конкретного учасника. Замовник вважає ,що договір Оренди є 100 % гарантією виконання договору та не бере до уваги,що його може бути розірвано, транспортний засіб може бути викрадено зловмисниками, він може стати технічно несправним, може бути конфіскованим і т.д. Зрозуміло що все це ставить під сумнів виконання договору навіть при наявності договору Оренди.
2. Замовник погодився, що в нього є запит щодо наявності найманих працівників , а саме: «У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка складена у довільній формі про наявність працівників Учасника». Зверніть будь ласка увагу, що наявність працівників, а не їх відсутність.». Згідно з загальноприйнятих понять це трактується так: чи є наймані працівники чи їх немає. Якщо Замовник мав на увазі щось інше ,що не суперечить Закону та не призведе до дискримінації певних учасників, треба було висловлюватися більш конкретніше.
3. Згідно тендерної документації Замовника, до Цінової по позиці треба було додати підписану специфікацію згідно додатка 2. Це є таблиця з найменуванням, кількістю та описом предмету закупівлі. Мною додана підписана специфікація. У тендерній документації Замовника після Додатку 2 йде роз’яснення які документи учасник повинен додати до Цінової пропозиції, а саме: додаються вимоги до водія, до автотранспорту, вимагаються договори з майбутнім постачальником учасника і т.д. Далі йде перелік адрес закладів, що підпорядковуються Замовнику. Зрозуміло, що ані до Специфікації, ані до Додатку 2 це не стосується, адже згідно Законодавства Специфікація це документ, де головним предметом узгодження сторін є товар , а саме його :
1.кількість
2. якість з посиланням на відповідний діючий ДСТУ
До речі , ніякого посилання на конкретний ДСТУ у Специфікації Замовника немає. Все це ставить під сумнів компетентність тендерного комітету Замовника та його знань Законів України.

Все вище перелічене та той факт, що учасника з найнижчею ціною , та згідно законодавства України відповідаючого усім критеріям , відхиляють, ставиться під сумнів законність торгів та бажання Замовника дотримуватися Законів України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
02 січня 2018 12:14
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ
Шановний учасник ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна відхиляємо Вашу вимогу та надаємо відповідь на зауваження:
1. У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка, складену у довільній формі, про наявність власного/орендованого автотранспорту, що здійснюватиме поставку товару (в складі пропозиції надаються підтверджувальні документи про власний/орендований транспорт). Оскільки зазначене авто не є Вашою власністю і не надано договір оренди - пропозицію відхилено.
У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка складена у довільній формі про наявність працівників Учасника». Зверніть будь ласка увагу, що наявність працівників, а не їх відсутність. Працівник - особа, яка працює на підприємстві, в організації, установі та виконує обов'язки або функції згідно з трудовим договором (контрактом)(Закон України "Про охорону праці"). Працівник - фізична особа, яка безпосередньо власною працею виконує трудову функцію згідно з укладеним з роботодавцем трудовим договором (контрактом) відповідно до Закону.(Податковий кодекс України). Відтак, ви надали довідку про відсутність працівників, що є порушенням вимог документації, та не відповідності кваліфікаційним критеріям визначеним у ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі»
2. Подані Вами документи щодо специфікації порушили вимоги Замовника п.5 абз.1 ч.1 «Специфікація підписана та скріплена печаткою учасника(у разі наявності) за формою Додатку 2». Вами була подана лише таблиця з переліком продуктів і їх кількості. Погодження щодо адресної поставки, якості, вимог щодо перевезення не було надано - пропозицію відхилено.

Номер вимоги: UA-2017-12-18-002996-b.b2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна, Код ЄДРПОУ:2923712146
Дата подання: 01 січня 2018 13:23
Уточнення щодо помилок у тендерній документації Замовника та відповідності переможця кваліфікаційним вимогам
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МУХІНА ВІКТОРІЯ ВАЛЕРІЇВНА
85110, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Леваневського, буд.126
Ідентифікаційний номер 2923712146
ЛИСТ ОСКАРЖЕННЯ
Уважно вивчивши тендерну документацію запропоновану Іллінівською сільською радою Костянтинівського району Донецької області ( далі «Замовником») на допорогові закупівлі масла вершкового за кодом CPV (ДК 021:2015) - 15530000-2 - Вершкове масло, було виявлено ряд порушень, а саме:
1.Тендерна документація не затверджена головою тендерного комітету, відсутній номер протоколу рішення тендерного комітету від 18 грудня 2017 року, та відсутня печатка та підпис уповноваженої особи.
2. У специфікації на масло вершкове за кодом CPV (ДК 021:2015) - 15530000-2 відсутні вимоги на відповідність певним Державним стандартам безпеки та якості товару.
( Немає посилання на відповідні ДСТУ).
Що стосується переможця , виявлено ряд суттєвих порушень що ставить під сумнів його відповідність кваліфікаційним вимогам, висунутим Замовником, а саме:
1. В Ціновій пропозиції, яка згідно закону України «Про публічні закупівлі» та умов, передбачених замовником у розділі V п.1 є основним документом пропозиції та єдиним критерієм оцінки пропозицій, невірно визначена загальна ціна предмета закупівлі, а саме: замість 150 000,00 грн., зазначено 150,00 грн.. Загальна Ціна предмета закупівлі вказана з ПДВ, в той час ,як учасник, згідно його документації є платником Єдиного податку.
2. Відсутні відомості про водія та його медичну книжку, які треба надати у складі пропозиції, згідно тендерної документації, висунутої Замовником.
3. Документи, надані переможцем , не відповідають вимогам Замовника, а саме: деякі документи ( Паспорт, картка платника податку, медична книжка) не відскановані на кольоровому сканері у PDF форматі , а являють собою фотознімок.
4.Документи переможця знаходяться в невідповідному до заявленого у реєстрі порядку.
З вище переліченого можна зробити висновок, що Замовник недобросовісно підготував тендерну документацію та неуважно продивився тендерну пропозицію учасника, якого визнано переможцем. Це ставить під сумнів законність результатів торгів.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
02 січня 2018 12:12
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ.

Шановний учасник ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна відхиляємо Вашу вимогу та надаємо відповідь на зауваження:
1. «Тендерна документація не затверджена головою тендерного комітету, відсутній номер протоколу рішення тендерного комітету від 18 грудня 2017 року, та відсутня печатка та підпис уповноваженої особи.»
- Жоден нормативний документ не зобов’язує опубліковувати документацію тендерного комітету(в даному випадку комісію по допорогових закупівель) з підписом та печаткою і вказанням номеру протоколу. Протокол є внутрішнім документом установ/організацій а його нумерація не є обов’язковою.
2. «У специфікації на масло вершкове за кодом CPV (ДК 021:2015) - 15530000-2 відсутні вимоги на відповідність певним Державним стандартам безпеки та якості товару. ( Немає посилання на відповідні ДСТУ).»
- У додатку 2 документації чітко визначено що «Товар повинен відповідати показникам якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно – правовими актами України, та діючими стандартами.»
Шановний учасник скарги та вимоги по документації надсилаються до моменту подання ціновий пропозицій. Замовником згідно «Порядку визначення допорогових закупівель» №35 від 13.04.2016 року виділено було термін у 3 робочі дні.
3. «В Ціновій пропозиції, яка згідно закону України «Про публічні закупівлі» та умов, передбачених замовником у розділі V п.1 є основним документом пропозиції та єдиним критерієм оцінки пропозицій, невірно визначена загальна ціна предмета закупівлі, а саме: замість 150 000,00 грн., зазначено 150,00 грн. Загальна Ціна предмета закупівлі вказана з ПДВ, в той час , як учасник, згідно його документації є платником Єдиного податку.»
4. «Цінова пропозиція учасника переможця згідно поданих документів становить 150 тис. грн., що чітко прописано словами в ціновій пропозиції та на електронному майданчику. Вид системи оподаткування підтверджено Витягом з реєстру платників єдиного податку. У разі підписання договору на поставку товару сума у будь-якому випадку становитиме 150 тис. грн..
5. «Відсутні відомості у переможця про водія та його медичну книжку, які треба надати у складі пропозиції, згідно тендерної документації, висунутої Замовником»
Згідно вимог тендерної документації надано інформацію про експедитора та його медична книжка «Водій автотранспорту/ особи, що супроводжують продукти, повинні мати медичні книжки та виконувати вантажно-розвантажувальні роботи (надати в складі пропозиції медичні книжки). – додаток 2 документації. Підстав для відхилення учасника не було.
6. «Документи, надані переможцем , не відповідають вимогам Замовника, а саме: деякі документи (Паспорт, картка платника податку, медична книжка) не відскановані на кольоровому сканері у PDF форматі , а являють собою фотознімок»
Документи подані учасником переможцем являють фотознімок, що у будь-якому випадку не є порушенням, оскільки: 1. Документ наявний, 2. Чітко зображено відповідну інформацію, 3. Подано у кольоровому форматі. Підстав для відхилення учасника не було.

7. «Документи переможця знаходяться в невідповідному до заявленого у реєстрі порядку»
Учасник переможець подав документи згідно реєстру, порядок їх розміщення не є підставою для відхилення.
Шановний учаснику, рекомендуємо Вам для майбутніх перемог у торгах приділити увагу якісній підготовці Ваших документів, задля того щоб потім не вишукувати технічних /граматичних описок у документах переможців. Оскільки саме формальні помилки не впливають на якість товару та можливість їх поставки.

Документи

29 грудня 2017 13:57
пояснення відхилення.doc

Документи

02 січня 2018 12:14
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ 3.doc

Документи

02 січня 2018 12:12
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ 2.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 28 грудня 2017 16:02

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна 111 172,95
UAH з ПДВ
111 172,95
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "МАКОЄД ОКСАНА СТЕПАНІВНА" 150 000,00
UAH з ПДВ
150 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

26 грудня 2017 18:01
Масло.pdf
26 грудня 2017 16:32
Масло.pdf

Публічні документи

25 грудня 2017 14:41
цінова пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна
#2923712146
Відхилено 111 172,95
UAH з ПДВ
29 грудня 2017 12:43
ФОП "МАКОЄД ОКСАНА СТЕПАНІВНА"
#2623512367
Переможець 150 000,00
UAH з ПДВ
29 грудня 2017 13:04

Документи

29 грудня 2017 12:41
відхилення .doc

Документи

29 грудня 2017 12:52
переможець масло.doc

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 29 грудня 2017 13:04

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "МАКОЄД ОКСАНА СТЕПАНІВНА"
#2623512367
150 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

29 грудня 2017 12:52
переможець масло.doc

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
договір масло.pdf укладений
10 січня 2018 14:33
Макоєд №15.pdf зміни до договору
18 жовтня 2018 16:03

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
18 жовтня 2018
Дата публікації змін до договору:
18 жовтня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Зменшення обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 15
Договір:
Номер додаткової угоди: 15
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку