Риба заморожена
Очікувана вартість
125 000,00 UAH
UA-2017-12-18-002895-b daa1a9a1e53a4e83be991ce6a41c1b8b
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області
Код ЄДРПОУ: 41073075
Місцезнаходження замовника: 85143, Україна, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с. Іллінівка, вул. Адміністративна, 42/3
Контактна особа замовника: Микита Алексєєв
+380954390573
alekseev.nikita.nikolaevich@gmail.com

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 21 грудня 2017 23:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 27 грудня 2017 11:00
Початок аукціону: 28 грудня 2017 12:07
Очікувана вартість: 125 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 1 250,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 1,00 %

Інформація про предмет закупівлі

Поставка товару безпосередньо до закладів підпорядкованих Іллінівські сільській раді
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1714 кілограм
Риба заморожена
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 85143, Україна, Донецька область, село Іллінівка, вул. Адміністративна, буд. 42/3
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 01 січня 2018  —  31 грудня 2018
ДК 021:2015: 15220000-6 — Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

18 грудня 2017 17:11
ТДриба.doc
18 грудня 2017 17:11
ТДриба.doc
18 грудня 2017 17:03
ТДриба.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-12-18-002895-b.a1
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна, Код ЄДРПОУ:2923712146
Дата подання: 28 грудня 2017 17:38
Роз яснення тендерному комітету
Доводжу до Вашого відому, Що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від
7 вересня 1998 р. № 1388 водій має право керувати транспортним засобом при наявності техпаспорту, без довіреності та без обов’язкового переоформлення , без права продажу . Оскільки я не планую продавати автомобіль, то не вважаю необхідним перереєстровувати його, а користуюся , не порушуючи законодавства.
Також доводжу до Вашого відому, що я, ФОП Мухіна В.В., свою діяльність здійснюю самостійно з 2012 р. та маю досвід з виконання подібних договорів протягом 5 років. Я не маю найманих працівників, тому маю можливість запропонувати ціни нижчі, ніж у інших учасників. А Згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» № 922 –VIII від 25.12.2015 р. головним критерієм оцінки тендерної пропозиції учасника є ціна, а не кількість найманих працівників. Також у тендерній документації немає чітких вказівок щодо кількості найманих працівників. Також хочу привернути Вашу увагу, що мною надана сканована копія медичної книжки , де вказано, що в мене немає протипоказань для виконання робіт та присвоєна кваліфікація водія-експедитора.
Привертаю Вашу увагу до того, що якщо б Ви уважно ознайомилися з моєю тендерною пропозицією, Ви б побачили відповідну Специфікацію, підписану та від скановану на кольоровому сканері в форматі PDF . на тому місці де вона має бути згідно реєстру поданих документів до тендерної пропозиції.
Звертаючи увагу на вище перелічене, сподіваюся, що мене не буде дискриміновано, адже Закон України «Про публічні закупівлі» № 922 –VIII від 25.12.2015 р. закликає до не дискримінації учасників та до неупередженості під час проведення торгів. Сподіваюсь, що результати аукціону будуть чесними , як того вимагають Закони України, а співпраця з Вами взаємовигідною.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
29 грудня 2017 10:43
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ:

Шановний учаснику ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна звертаємо вашу увагу , що відповідно до ч.2 розділу 5 документації Замовник відхиляє цінову пропозицію учасників, у разі якщо пропозиція не відповідає умовам Закупівлі (документації)». Ваші порушення щодо подання цінової пропозиції чітко викладені у протоколі відхилення. Однак, докладніше аргументуємо зауваження замовника:

1. Щодо транспорту для перевезення
Вимога – «Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 водій має право керувати транспортним засобом при наявності техпаспорту, без довіреності та без обов’язкового переоформлення , без права продажу . Оскільки я не планую продавати автомобіль, то не вважаю необхідним перереєстровувати його, а користуюся , не порушуючи законодавства»
В особистих цілях Ви, як повноцінний громадянин України має право використовувати будь-яке авто у будь-який час. Однак оскільки поставка продуктів харчування буде здійснюватися для забезпечення дитячих виховних/навчальних закладів, то Замовник повинен бути впевнений у наявності у Вас авто не тільки на момент подачі пропозиції але й протягом терміну дії договору. Тому у документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка, складену у довільній формі, про наявність власного/орендованого автотранспорту, що здійснюватиме поставку товару (в складі пропозиції надаються підтверджувальні документи про власний/орендований транспорт). Оскільки зазначене авто не є Вашою власністю і не надано договір оренди - пропозицію відхилено.

2. Щодо працівників
Вимога – «Я не маю найманих працівників, тому маю можливість запропонувати ціни нижчі, ніж у інших учасників. А Згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» № 922 –VIII від 25.12.2015 р. головним критерієм оцінки тендерної пропозиції учасника є ціна, а не кількість найманих працівників.»

У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка складена у довільній формі про наявність працівників Учасника». Зверніть будь ласка увагу, що наявність працівників, а не їх відсутність. Кількість працівників Замовником не вимагалася. Оскільки зазначена інформація у Вас відсутня - пропозицію відхилено.

3. Щодо специфікації
Вимога – «Привертаю Вашу увагу до того, що якщо б Ви уважно ознайомилися з моєю тендерною пропозицією, Ви б побачили відповідну Специфікацію, підписану та від скановану на кольоровому сканері в форматі PDF . на тому місці де вона має бути згідно реєстру поданих документів до тендерної пропозиції.»
Привертаємо Вашу увагу до того, що якщо б Ви уважно ознайомилися з документацію то звернули увагу на п.5 абз.1 ч.1 «Специфікація підписана та скріплена печаткою учасника(у разі наявності) за формою Додатку 2». Вами була подана лише таблиця з переліком продуктів і їх кількості. Погодження щодо адресної поставки, якості, вимог щодо перевезення не було надано - пропозицію відхилено.

Номер вимоги: UA-2017-12-18-002895-b.b2
Статус:
Не задоволена
Учасник: ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна, Код ЄДРПОУ:2923712146
Дата подання: 01 січня 2018 14:46
Сумніви щодо неупередженості Замовника
1. Замовник погодився, що я маю право використовувати транспортних засіб на законних підставах для виконання умов договору, згідно Постанови КМУ, але незважаючи на це він висуває додаткові критерії,що ніби розроблені під конкретного учасника. Замовник вважає ,що договір Оренди є 100 % гарантією виконання договору та не бере до уваги,що його може бути розірвано, транспортний засіб може бути викрадено зловмисниками, він може стати технічно несправним, може бути конфіскованим і т.д. Зрозуміло що все це ставить під сумнів виконання договору навіть при наявності договору Оренди.
2. Замовник погодився, що в нього є запит щодо наявності найманих працівників , а саме: «У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка складена у довільній формі про наявність працівників Учасника». Зверніть будь ласка увагу, що наявність працівників, а не їх відсутність.». Згідно з загальноприйнятих понять це трактується так: чи є наймані працівники чи їх немає. Якщо Замовник мав на увазі щось інше ,що не суперечить Закону та не призведе до дискримінації певних учасників, треба було висловлюватися більш конкретніше.
3. Згідно тендерної документації Замовника, до Цінової по позиці треба було додати підписану специфікацію згідно додатка 2. Це є таблиця з найменуванням, кількістю та описом предмету закупівлі. Мною додана підписана специфікація. У тендерній документації Замовника після Додатку 2 йде роз’яснення які документи учасник повинен додати до Цінової пропозиції, а саме: додаються вимоги до водія, до автотранспорту, вимагаються договори з майбутнім постачальником учасника і т.д. Далі йде перелік адрес закладів, що підпорядковуються Замовнику. Зрозуміло, що ані до Специфікації, ані до Додатку 2 це не стосується, адже згідно Законодавства Специфікація це документ, де головним предметом узгодження сторін є товар , а саме його :
1.кількість
2. якість з посиланням на відповідний діючий ДСТУ
До речі , ніякого посилання на конкретний ДСТУ у Специфікації Замовника немає. Все це ставить під сумнів компетентність тендерного комітету Замовника та його знань Законів України.

Все вище перелічене та той факт, що учасника з найнижчею ціною , та згідно законодавства України відповідаючого усім критеріям , відхиляють, ставиться під сумнів законність торгів та бажання Замовника дотримуватися Законів України.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
02 січня 2018 12:17
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ.


Шановний учасник ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна відхиляємо Вашу вимогу та надаємо відповідь на зауваження:
1. У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка, складену у довільній формі, про наявність власного/орендованого автотранспорту, що здійснюватиме поставку товару (в складі пропозиції надаються підтверджувальні документи про власний/орендований транспорт). Оскільки зазначене авто не є Вашою власністю і не надано договір оренди - пропозицію відхилено.
2. У документації чітко визначено п.3 абз.1 ч.1 розділ 3 «інформаційна довідка складена у довільній формі про наявність працівників Учасника». Зверніть будь ласка увагу, що наявність працівників, а не їх відсутність. Працівник - особа, яка працює на підприємстві, в організації, установі та виконує обов'язки або функції згідно з трудовим договором (контрактом)(Закон України "Про охорону праці"). Працівник - фізична особа, яка безпосередньо власною працею виконує трудову функцію згідно з укладеним з роботодавцем трудовим договором (контрактом) відповідно до Закону.(Податковий кодекс України). Відтак, ви надали довідку про відсутність працівників, що є порушенням вимог документації, та не відповідності кваліфікаційним критеріям визначеним у ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі»
3. Подані Вами документи щодо специфікації порушили вимоги Замовника п.5 абз.1 ч.1 «Специфікація підписана та скріплена печаткою учасника(у разі наявності) за формою Додатку 2». Вами була подана лише таблиця з переліком продуктів і їх кількості. Погодження щодо адресної поставки, якості, вимог щодо перевезення не було надано - пропозицію відхилено.

Документи подані скаржником

28 грудня 2017 17:38
Лист оскарження

Документи

29 грудня 2017 10:43
пояснення відхилення.doc

Документи

02 січня 2018 12:17
ВІДХИЛЕННЯ ВИМОГИ 2.doc

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 28 грудня 2017 12:28

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна 119 808,60
UAH з ПДВ
118 558,60
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "МАКОЄД ОКСАНА СТЕПАНІВНА" 125 000,00
UAH з ПДВ
119 700,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

28 грудня 2017 12:57
Цінова пропозиція
26 грудня 2017 16:50
Тендерна пропозиція.pdf

Публічні документи

28 грудня 2017 20:35
Цінова пропозиція.doc
28 грудня 2017 15:51
судимість.pdf
25 грудня 2017 13:17
пропозиція.pdf
25 грудня 2017 12:18
цінова пропозиція.pdf

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Мухіна Вікторія Валеріївна
#2923712146
Відхилено 118 558,60
UAH з ПДВ
28 грудня 2017 14:51
ФОП "МАКОЄД ОКСАНА СТЕПАНІВНА"
#2623512367
Переможець 119 700,00
UAH з ПДВ
28 грудня 2017 20:39

Документи

28 грудня 2017 14:49
риба дискваліфікація.pdf

Документи

28 грудня 2017 20:37
риба переможець.pdf

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 28 грудня 2017 20:39

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "МАКОЄД ОКСАНА СТЕПАНІВНА"
#2623512367
119 700,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

28 грудня 2017 20:37
риба переможець.pdf

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
договір риба.pdf укладений
10 січня 2018 14:39
Макоєд №18.pdf зміни до договору
18 жовтня 2018 15:44

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
18 жовтня 2018
Дата публікації змін до договору:
18 жовтня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
Номер договору про закупівлю: 18
Договір:
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML

Актуальні тендери

До пошуку