Спробуйте новий дизайн сторінки тендера

arrow_right_alt

Звернення до Держаудитслужби

Оберіть

Контактна інформація

Дані про місцезнаходження та Email будуть доступні лише працівникам Державної аудиторської служби України

Електронний підпис

Додаткові будівельні роботи по об`єкту: Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Очікувана вартість
9 399 241,00 UAH
UA-2017-12-14-000628-a b657c54bb3564da484ec28867cbcde37
Переговорна процедура    Завершена
Електронний підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Контакти

Пустовіт Олександр Володимирович

380472337742 ukbck@ukr.net

Державна аудиторська служба України

Знайшли порушення законодавства у сфері закупівель?

Оголошення про проведення

Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Інформація про замовників

Найменування: ДЕПАРТАМЕНТ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ: 38715770
Місцезнаходження: 18000, Україна , Черкаська обл., Черкаси, вул. Байди Вишневецького, будинок 36
Контактна особа: Пустовіт Олександр Володимирович
380472337742
ukbck@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Обґрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю
Обґрунтування
Згідно ч. 1 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно ч. 2 ст. 35 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована у разі необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору.
Для виконання робіт згідно об’єкту замовником було укладено договір підряду з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛАВШЛЯХБУД", яке станом на сьогодні продовжує виконувати роботи згідно вказаного об’єкту. Необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, виникає через непередбачувані обставини та є необхідними для виконання проекту в цілому:
За результатами технічної наради під головуванням міського голови Бондаренка А.В., необхідно виконати додаткові будівельні роботи, які не були включені в початковий проект і необхідність виконання яких виникла після початку виконання будівельних робіт на об’єкті, а саме:
- Знімання асфальтобетонного покриття глибиною 0,03м;
- улаштування вирівнюючого шару покриття товщиною 8см з асфальтобетонних сумішей, а також укладання покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону товщиною 6 см;
- установлення бетонних бортових каменів;
- улаштування металевої бар’єрної огорожі.
- та інші види додаткових робіт.
У зв’язку із зазначеним вище проектувальником ТОВ « Укршляхбудпроект» об’єкту будівництва, на підставі заявки на проектування, було здійснено корегування проекту, за результатами чого було проведено експертизу проектної документації філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Черкаській області.
Крім цього, заміна підрядника передбачає тимчасове зупинення виконання робіт, а за умови початку холодної пори року це може призвести до пошкодження, псування, погіршення якісних та технічних показників окремих елементів будівництва, що в свою чергу може призвести до надлишкового витрачання коштів для відновлення таких якісних та технічних показників.
Залучення до виконання підрядника, який вже виконував роботи з будівництва вказаного об’єкту, надасть можливість забезпечити сумісність нових робіт з тими, що виконувалися цим підрядником, а при закінченні робіт забезпечить належним чином усі випробувальні роботи та передачу об’єкта в експлуатацію в цілому. Отже, буде забезпечена сумісність інженерних, технічних та конструктивних рішень для експлуатації інженерної споруди.
В цілому роботи, що виконується технічно та економічно пов’язані із закінченням незавершених будівельних робіт, відповідальність за якісне виконання яких несе генеральний підрядник.
У відповідності до преамбули Закону, що установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Згідно положень Закону закупівля товарів, робіт або послуг може здійснюватися шляхом застосування однієї з процедур, що визначені згідно ст. 12 Закону.
Згідно ч. 1 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору.
З урахуванням вказаного вище встановлено, що додаткові будівельні роботи, не були включені у початковий проект, однак в ході виконання основних робіт було встановлено необхідність виконання таких додаткових робіт для забезпечення реалізації проекту в цілому.
У відповідності до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25.11.2016 року №3302-01/38216-06 у разу коли замовником було укладено договір на виконання робіт у ході виконання яких виникла необхідність у додатковій закупівлі (проведення додаткових будівельних робіт, що не були включені у початковий проект), вартість якої перевищує межі, встановлені частиною першою ст. 2 Закону, замовник може здійснити закупівлю таких робіт шляхом застосування переговорної процедури закупівлі за наявності підтверджених обставин та умов, передбачених пунктами 5 і 6 ч. 2 ст. 35 Закону.
Отже, за наявності експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської», та необхідності виконання додаткових робіт, які стали необхідними для виконання проекту в цілому вже в ході виконання основних робіт згідно рішення робочої наради, а також з урахуванням тієї обставини, що очікувана вартість додаткових робіт становить 9399241,00 (дев'ять мiльйонiв триста дев'яносто дев'ять тисяч двісті сорок один) грн. 00 коп., що не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору (з урахуванням всіх змін та доповнень) – 47364395,00 (сорок сім мiльйонiв триста шістдесят чотири тисячi триста дев'яносто п'ять) грн. 00 коп., а так само за умови, що договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт прийнято рішення для закупівлі зазначених додаткових будівельних робіт застосувати переговорну процедуру закупівлі з підстав, визначених згідно п. 6 ч. 2 ст. 35 Закону.

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 14 грудня 2017 11:30
Оскарження наміру укласти договір: 25 грудня 2017 00:00

Інформація про предмет закупівлі

Переговорна процедура закупівлі застосовується згідно п. 6 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі»
Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роботи
Додаткові будівельні роботи по об`єкту: Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Сумгаїтська (від межі міста до вул. Одеської)
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 28 грудня 2018
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Тендерна документація

14 грудня 2017 11:15
Файл з підписом Друкувати оголошення PDF

Інформація про моніторинг

 • UA-M-2020-08-21-000010 ● 9e06e6235ceb449790a8c443da91b153
 • Статус: порушення виявлені
 • Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:

  1. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
 • Етапи закупівельного процесу:

  1. Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  2. Розкриття тендерних пропозиції, їх розгляд та оцінка
  3. Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)

Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі

Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 21 серпня 2020
Дата публікації рішення про проведення моніторингу: 21 серпня 2020 11:02
Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедури закупівлі:

ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Н А К А З

21.08.2020 №50

Івано-Франківськ

Про початок
моніторингу закупівель

Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 186, із змінами, внесеними наказом Західного офісу Держаудитслужби від 14.12.2018 №291 та на виконання доручення Держаудитслужби від 18.08.2020 №003100-18/3766-2020
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник Геннадій БУКОВСЬКИЙ

ДОДАТОК
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській
області від 21.08.2020 №50

Витяг з переліку процедур закупівель для моніторингу

№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2 UA-2017-12-14-000628-a 14.12.2017 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель

Начальник відділу контролю у сфері закупівель
Управління Західного офісу Держаудитслужби
в Івано-Франківській області Олена ПЕТРИНА

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2020-08-28 09:54:00

Запит замовнику про надання пояснення

У межах проведення моніторингу закупівлі предмету «Додаткові будівельні роботи по об`єкту: Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: (UA-2017-12-14-000628-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформацію, документи) із наступного питання:
У відповідності до пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10 березня 2017 року №490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579 (далі – наказ № 490) обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі під час застосування переговорної процедури повинно містити посилання на експертні, нормативні, технічні або інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі відповідно до пункту 6 частини другої статті 35 Закону.
У пункті 14 «Повідомлення про намір укласти договір» Замовником зазначено: «За наявності експертного звіту щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської», та необхідності виконання додаткових робіт, які стали необхідними для виконання проекту в цілому вже в ході виконання основних робіт згідно рішення робочої наради, а також з урахуванням тієї обставини, що очікувана вартість додаткових робіт становить 9399241,00 (дев'ять мiльйонiв триста дев'яносто дев'ять тисяч двісті сорок один) грн. 00 коп., що не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору (з урахуванням всіх змін та доповнень) – 47364395,00 (сорок сім мiльйонiв триста шістдесят чотири тисячi триста дев'яносто п'ять) грн. 00 коп., а так само за умови, що договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт прийнято рішення для закупівлі зазначених додаткових будівельних робіт застосувати переговорну процедуру закупівлі з підстав, визначених згідно п. 6 ч. 2 ст. 35 Закону».
Оскільки Замовником не вказано реквізити головного (первинного) договору (виконавця робіт з яким був укладений договір, номер, дату укладання та термін дії договору, назву предмету закупівлі), а також реквізити експертного звіту, на які посилається замовник в обгрунтуванні застосування переговорної процедури, просимо надати інформацію по вищевказаному договору та експертному звіту, а саме: скановану з оригіналу копію договору (з усіма додатковими угодами до нього) та експертного звіту.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому до пояснень повинно бути долучено їх документальне підтвердження.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2020-09-02 14:10:06

Відповідь на запит

Головний (первинний) договір по об`єкту: Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської - є договір підряду № 438 від 06.12.2016, термін дії якого є 27.12.2019 року.
Наразі відсутня можливість надати на Ваш запит скановану копію оригіналу головного (первинного) договору по об`єкту: «Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської» № 438 від 06.12.2016, тому що в межах різних кримінальних проваджень документи були вилучені на підставі ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів (скановані копії ухвал та протоколів додаються).
Експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації. - № 282 від 12 жовтня 2016 року. (сканована копія додається)
Експертний звіт щодо розгляду проектної документації. Коригування - № 24-1442-17 від 07 грудня 2017 року (сканована копія додається)

Запит замовнику на пояснення

Дата: 2020-08-31 10:19:16

Запит замовнику про надання пояснення

У межах проведення моніторингу закупівлі предмету «Додаткові будівельні роботи по об`єкту: Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: (UA-2017-12-14-000628-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформацію, документи) із наступного питання:
На якій стадії перебуває виконання додаткових будівельних робіт по об`єкту: Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому до пояснень повинно бути долучено їх документальне підтвердження.

Відповідь замовника на пояснення

Дата: 2020-09-02 14:11:28

Відповідь на запит

Наразі сума фактичної оплати по об’єкту «Реконструкція вул. Сумгаїтська від межі міста до вул. Одеської» становить:
- договір №438 від 06.12.2016 – 42 758 672,40 грн.
- договір №438/17 від 26.12.17 – 7 408 846,00 грн.
Фактичний обсяг виконаних робіт об’єкту: «Реконструкція вул. Сумгаїтська від межі міста до вул. Одеської» становить 87,45 %.
Проте відсутня можливість надати на Ваш запит скановану копію всіх документів, що підтверджують приймання Замовником виконаних підрядником робіт по об’єкту: «Реконструкція вул. Сумгаїтської від межі міста до вул. Одеської», тому що в межах різних кримінальних проваджень документи були вилучені на підставі ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів (скановані копії ухвал та протоколів додаються).

Надання інформації про усунення порушення замовником

ЗАПЕРЕЧЕННЯ ДО ВИСНОВКУ

2020-09-14 10:30:51


Висновок про результати моніторингу закупівлі

Друкувати висновок про результати моніторингу процедури закупівлі PDFHTML
Дата публікації: 07 вересня 2020
Кінцевий строк оскарження: 22 вересня 2020

Порушення виявлено

 1. Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
 2. Укладення з учасником, який став переможцем процедури закупівлі, договору про закупівлю, умови якого не відповідають вимогам тендерної документації та/або тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі

Електронний підпис

Перевірити

Перевірка підпису

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛАВШЛЯХБУД"
#39699671
Переможець 9 052 956,00
UAH з ПДВ
14 грудня 2017 11:30

Документи

14 грудня 2017 11:29
Електронний підпис
14 грудня 2017 11:26
Рішення_про намір.jpeg

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 14 грудня 2017 11:30

Друкувати форму повідомлення PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛАВШЛЯХБУД"
#39699671
9 052 956,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

14 грудня 2017 11:29
Електронний підпис
14 грудня 2017 11:26
Рішення_про намір.jpeg

Укладений договір

Контракт Статус Опубліковано
Електронний підпис зміни до договору
03 квітня 2018 09:50
(2).jpg зміни до договору
03 квітня 2018 09:48
(1).jpg зміни до договору
03 квітня 2018 09:48
Електронний підпис укладений
26 грудня 2017 12:16
Договір.rar укладений
26 грудня 2017 12:15

Зміни до договору

Дата внесення змін до договору:
02 квітня 2018
Дата публікації змін до договору:
03 квітня 2018
Випадки для внесення змін до істотних умов договору:
 • Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...)
Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін): Уточнення календарного графіку виконання робіт в частині обсягу та строку виконання робіт поточного року в межах фактичного фінансування видатків Замовника згідно із рішенням Черкаської міської ради від 20.03.2018 №2-3168 «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2018 № 2-2886 «Про міський бюджет на 2018 рік
Номер договору про закупівлю: 438/17
Договір:
Номер додаткової угоди: 438/17
Друкувати повідомлення про внесення змін до договору: PDFHTML