Паливно - мастильні матеріали (Дизельне паливо, бензин, газ, олива)
Fuel and lubricants
Очікувана вартість
7 603 570,00 UAH
UA-2017-10-31-001100-b 223b71483ca44cd5b5314727657b2fe2
Відкриті торги з публікацією англійською мовою    Торги не відбулися
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Tender notice
Друкувати форму оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Purchasing Body
Найменування замовника: ДП Тульчинське лісомисливське господарство
Код ЄДРПОУ: 00991479
Місцезнаходження замовника: 23600, Україна, Вінницька область обл., Тульчин, Відродження 36
Контактна особа замовника: Білаш Роман Вікторович
+380676627247
rombil@ukr.net
Official name: GovE Tulchynske LMG
National ID: 00991479
Contact point:
+380676627247
rombil@ukr.net

Інформація про процедуру

Milestones
Звернення за роз’ясненнями: до 30 листопада 2017 17:00
Оскарження умов закупівлі: до 06 грудня 2017 00:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 10 грудня 2017 17:00
Очікувана вартість: 7 603 570,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Publication date: 31 жовтня 2017 21:54
Enquiries until: 30 листопада 2017 17:00
Complaints submission until: до 06 грудня 2017 00:00
Time limit for receipt of tenders: 10 грудня 2017 17:00

Information

Estimated total value: 7 603 570 UAH including VAT

Інформація про предмет закупівлі

Scope of the procurement
Поставка паливно-мастильних матеріалів здійснюється шляхом фактичної заправки автомобілів Замовника з власних/орендованих АЗС Учасника розташованих у м. Тульчині Вінницької області (або околицях м. Тульчина при умові віддаленості АЗС Учасника на відстані не більше 5 км. від автопарку Замовника) згідно виданих талонів

Документація

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a2
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 01 січня 2018 21:30
Оскарження протокола (рішення) прекваліфікації
П. 4.1. Додатку 2 тендерної документації передбачено надання Учасником копії діючого Статуту (у останній редакції) або іншого установчого документу. Згідно Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - установчий документ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами, крім випадків заснування юридичної особи). Справжність підписів на установчому документі нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом. Тому вважаємо, що Статут наданий в переліку документів Учасником Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" не є діючим так як не містить візи нотаріуса. Тому наданий документ можна вважати лише проектом Статуту, а не оригіналом чи копію діючого установчого документа. п 4.6. Додатку 2 тендерної документації передбачено надання довідки про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок Учасника, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами – датованою не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. У разі наявності кількох рахунків або обслуговування учасника більш ніж однієї банківською установою – довідка надається кожною установою за всіма відкритими рахунками. Довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами може бути отримана учасником, шляхом роздруківки електронної форми довідки – датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. Така довідка засвідчується посадовою особою банківської установи, в якій відкрито рахунок учасника. Учасник Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" в складі своєї пропозиції надав довідки з обслуговуючого банку ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» про стан кредиту та відкриті рахунки датовані 17.10.2017, хоча умовами тендерної документації вони повинні були бути не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі (від 31.10.2017 21:54). До того ж зовнішній вигляд довідки про стан кредиту, в порівнянні з довідкою про відкриті рахунки, має суттєві відмінності, що ставить під сумнів її справжність. Довідки надані Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" про відкриття рахунку та про стан позичкової заборгованості з Приватбанку датовані 13.10.2017р., що також не відповідає вимогам тендерної документації. Враховуючи вищенаведене наполягаємо скасувати Протокол (рішення) №90 розгляду (прекваліфікації) тендерних пропозицій та дискваліфікувати учасника Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта".
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
04 січня 2018 17:01
Скаргу задоволено. Відповідь надано згідно вкладеного файлу.
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 01 січня 2018 21:26
Оскарження протокола (рішення) прекваліфікації
П. 4.1. Додатку 2 тендерної документації передбачено надання Учасником копії діючого Статуту (у останній редакції) або іншого установчого документу. Згідно Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - установчий документ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами, крім випадків заснування юридичної особи). Справжність підписів на установчому документі нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом. Тому вважаємо, що Статут наданий в переліку документів Учасником Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" не є діючим так як не містить візи нотаріуса. Тому наданий документ можна вважати лише проектом Статуту, а не оригіналом чи копію діючого установчого документа.

п 4.6. Додатку 2 тендерної документації передбачено надання довідки про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок Учасника, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами – датованою не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. У разі наявності кількох рахунків або обслуговування учасника більш ніж однієї банківською установою – довідка надається кожною установою за всіма відкритими рахунками. Довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами може бути отримана учасником, шляхом роздруківки електронної форми довідки – датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. Така довідка засвідчується посадовою особою банківської установи, в якій відкрито рахунок учасника.
Учасник Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" в складі своєї пропозиції надав довідки з обслуговуючого банку ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» про стан кредиту та відкриті рахунки датовані 17.10.2017, хоча умовами тендерної документації вони повинні були бути не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі (від 31.10.2017 21:54). До того ж зовнішній вигляд довідки про стан кредиту, в порівнянні з довідкою про відкриті рахунки, має суттєві відмінності, що ставить під сумнів її справжність. Довідки надані Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" про відкриття рахунку та про стан позичкової заборгованості з Приватбанку датовані 13.10.2017р., що також не відповідає вимогам тендерної документації.

Враховуючи вищенаведене наполягаємо скасувати Протокол (рішення) №90 розгляду (прекваліфікації) тендерних пропозицій та дискваліфікувати учасника Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта".
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
04 січня 2018 16:59
Скаргу задоволено. Відповідь надано згідно вкладеного файлу.
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a3
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 01 січня 2018 21:33
Оскарження протокола (рішення) прекваліфікації
П. 4.1. Додатку 2 тендерної документації передбачено надання Учасником копії діючого Статуту (у останній редакції) або іншого установчого документу. Згідно Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань - установчий документ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками), уповноваженими ними особами або головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами, крім випадків заснування юридичної особи). Справжність підписів на установчому документі нотаріально засвідчується, крім випадків, передбачених законом. Тому вважаємо, що Статут наданий в переліку документів Учасником Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" не є діючим так як не містить візи нотаріуса. Тому наданий документ можна вважати лише проектом Статуту, а не оригіналом чи копію діючого установчого документа. п 4.6. Додатку 2 тендерної документації передбачено надання довідки про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок Учасника, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами – датованою не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. У разі наявності кількох рахунків або обслуговування учасника більш ніж однієї банківською установою – довідка надається кожною установою за всіма відкритими рахунками. Довідка з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами може бути отримана учасником, шляхом роздруківки електронної форми довідки – датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. Така довідка засвідчується посадовою особою банківської установи, в якій відкрито рахунок учасника. Учасник Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" в складі своєї пропозиції надав довідки з обслуговуючого банку ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» про стан кредиту та відкриті рахунки датовані 17.10.2017, хоча умовами тендерної документації вони повинні були бути не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі (від 31.10.2017 21:54). До того ж зовнішній вигляд довідки про стан кредиту, в порівнянні з довідкою про відкриті рахунки, має суттєві відмінності, що ставить під сумнів її справжність. Довідки надані Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" про відкриття рахунку та про стан позичкової заборгованості з Приватбанку датовані 13.10.2017р., що також не відповідає вимогам тендерної документації. Враховуючи вищенаведене наполягаємо скасувати Протокол (рішення) №90 розгляду (прекваліфікації) тендерних пропозицій та дискваліфікувати учасника Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта".
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
04 січня 2018 17:00
Скаргу задоволено. Відповідь надано згідно вкладеного файлу.
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a4
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 09 січня 2018 08:32
Оскарження рішення про дискваліфікацію
Умовами тендерної документації, а саме п. 4.5. було передбачено надання Учасниками довідки про відкриті рахунки: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
29.11.2017 р. ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» звернулося до обслуговуючого банку (Приватбанк) через клиент-банк «Приват 24» с запитом на отримання електронної форми довідки про відкриті рахунки та довідки про стан позичкової заборгованості. Але під час звернення на отримання довідки про відкриті рахунки електронна система «Приват24» тимчасово перестала працювати, тому було прийняте рішення звернутись до відділення Приватбанк за отриманням оригіналом цієї довідки. Далі під час другу оригіналу довідки про відкриті рахунки ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» співробітник відділення Приватбанку допустила технічну помилку (описку) зазначивши дату видачі довідки 29.03.2017 р., що є насправді датою відкриття рахунку, але, на жаль, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» вчасно не звернуло на це увагу. Після виявлення помилки у даті довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) отриманої у відділенні Приватбанку, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» отримало електрону довідку про відкриті рахунки (реєстраційний номер 171129SU11113305 від 29.11.2017р.), але її вже не загружало до складу пропозиції згідно з ч.3 ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі».
Умовами п 4.6 тендерної документації, було передбачено надання Учасниками довідки про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок Учасника, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами – датованою не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. У разі наявності кількох рахунків або обслуговування учасника більш ніж однієї банківською установою – довідка надається кожною установою за всіма відкритими рахунками.
На цю вимогу ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» надало довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.) , що повністю відповідає вимогам п 4.6. тендерної документації.
У п. 2 розділу 5 тендерної документації зазначено що формальною (несуттєвою) помилкою вважається: зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів учасника.
Оперуючи трактуванням п. 2 розділу 5 тендерної документації вважаємо, що технічну помилку (описку) в даті видачі довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в Приватбанку можна визнати формальною (несуттєвою), тому що довідка про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), яка надана в переліку пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», повністю підтверджує наявність відкритого рахунку станом на 30.11.2017 року та відсутність заборгованості по ньому.
Враховуючи вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція є переможною по ціні та відповідає усім вимогам тендерній документації.

Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2018 09:18
Тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» розглянуто Ваше оскарження рішення про дискваліфікацію тендерної закупівлі на закупівлю CPV ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» («Паливно – мастильні матеріали») ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-31-001100-b, за результатами якої повідомляєм:
Пунктом 4.5 тендерної документації передбачено надання учасниками в складі тендерної документації довідок, виданих банківською установою (обслуговуючим банком) в якій відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, яка датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в складі тендерної документації надано довідку ПАТ «Приват Банк» про відкриті рахунки, яка датована 29.03.2017 року, тобто, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» не дотрималось вимог, які ставились Замовником до документів, що надаються Учасником в складі тендерної пропозиції.
Оцінка тендерної документації на відповідність вимогам здійснюється Замовником в системі «PROZZORO» по документах, наданих (завантажених) Учасником, тому, наявність помилки, допущеної працівником банку чи неуважністю Учасника, не може бути підставою для відміни рішення тендерного комітету.
Надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, так як в пункті 2 Розділу 5 Тендерної документації визначено, що формальною (несуттєвою) помилкою вважається зазначення неповного переліку інформації в певному документі, у супереч вимогам документації, у разі, якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів Учасника.
Проведеним аналізом поданої ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» тендерної документації не встановлено наявність будь-якого іншого документа, в якому зазначено реквізити рахунку, відкритого в банківській установі.
Пунктом 4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
В зв’язку з викладеним, тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» прийнято рішення про відмову в задоволенні оскарження рішення про дискваліфікацію, вчиненого ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a5
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 09 січня 2018 08:35
Оскарження рішення про дискваліфікацію
Умовами тендерної документації, а саме п. 4.5. було передбачено надання Учасниками довідки про відкриті рахунки: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
29.11.2017 р. ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» звернулося до обслуговуючого банку (Приватбанк) через клиент-банк «Приват 24» с запитом на отримання електронної форми довідки про відкриті рахунки та довідки про стан позичкової заборгованості. Але під час звернення на отримання довідки про відкриті рахунки електронна система «Приват24» тимчасово перестала працювати, тому було прийняте рішення звернутись до відділення Приватбанк за отриманням оригіналом цієї довідки. Далі під час другу оригіналу довідки про відкриті рахунки ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» співробітник відділення Приватбанку допустила технічну помилку (описку) зазначивши дату видачі довідки 29.03.2017 р., що є насправді датою відкриття рахунку, але, на жаль, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» вчасно не звернуло на це увагу. Після виявлення помилки у даті довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) отриманої у відділенні Приватбанку, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» отримало електрону довідку про відкриті рахунки (реєстраційний номер 171129SU11113305 від 29.11.2017р.), але її вже не загружало до складу пропозиції згідно з ч.3 ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі».
Умовами п 4.6 тендерної документації, було передбачено надання Учасниками довідки про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок Учасника, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами – датованою не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. У разі наявності кількох рахунків або обслуговування учасника більш ніж однієї банківською установою – довідка надається кожною установою за всіма відкритими рахунками.
На цю вимогу ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» надало довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.) , що повністю відповідає вимогам п 4.6. тендерної документації.
У п. 2 розділу 5 тендерної документації зазначено що формальною (несуттєвою) помилкою вважається: зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів учасника.
Оперуючи трактуванням п. 2 розділу 5 тендерної документації вважаємо, що технічну помилку (описку) в даті видачі довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в Приватбанку можна визнати формальною (несуттєвою), тому що довідка про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), яка надана в переліку пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», повністю підтверджує наявність відкритого рахунку станом на 30.11.2017 року та відсутність заборгованості по ньому.
Враховуючи вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція є переможною по ціні та відповідає усім вимогам тендерній документації.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2018 09:19
Тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» розглянуто Ваше оскарження рішення про дискваліфікацію тендерної закупівлі на закупівлю CPV ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» («Паливно – мастильні матеріали») ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-31-001100-b, за результатами якої повідомляєм:
Пунктом 4.5 тендерної документації передбачено надання учасниками в складі тендерної документації довідок, виданих банківською установою (обслуговуючим банком) в якій відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, яка датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в складі тендерної документації надано довідку ПАТ «Приват Банк» про відкриті рахунки, яка датована 29.03.2017 року, тобто, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» не дотрималось вимог, які ставились Замовником до документів, що надаються Учасником в складі тендерної пропозиції.
Оцінка тендерної документації на відповідність вимогам здійснюється Замовником в системі «PROZZORO» по документах, наданих (завантажених) Учасником, тому, наявність помилки, допущеної працівником банку чи неуважністю Учасника, не може бути підставою для відміни рішення тендерного комітету.
Надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, так як в пункті 2 Розділу 5 Тендерної документації визначено, що формальною (несуттєвою) помилкою вважається зазначення неповного переліку інформації в певному документі, у супереч вимогам документації, у разі, якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів Учасника.
Проведеним аналізом поданої ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» тендерної документації не встановлено наявність будь-якого іншого документа, в якому зазначено реквізити рахунку, відкритого в банківській установі.
Пунктом 4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
В зв’язку з викладеним, тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» прийнято рішення про відмову в задоволенні оскарження рішення про дискваліфікацію, вчиненого ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a6
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 09 січня 2018 08:36
Оскарження рішення про дискваліфікацію
Умовами тендерної документації, а саме п. 4.5. було передбачено надання Учасниками довідки про відкриті рахунки: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
29.11.2017 р. ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» звернулося до обслуговуючого банку (Приватбанк) через клиент-банк «Приват 24» с запитом на отримання електронної форми довідки про відкриті рахунки та довідки про стан позичкової заборгованості. Але під час звернення на отримання довідки про відкриті рахунки електронна система «Приват24» тимчасово перестала працювати, тому було прийняте рішення звернутись до відділення Приватбанк за отриманням оригіналом цієї довідки. Далі під час другу оригіналу довідки про відкриті рахунки ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» співробітник відділення Приватбанку допустила технічну помилку (описку) зазначивши дату видачі довідки 29.03.2017 р., що є насправді датою відкриття рахунку, але, на жаль, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» вчасно не звернуло на це увагу. Після виявлення помилки у даті довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) отриманої у відділенні Приватбанку, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» отримало електрону довідку про відкриті рахунки (реєстраційний номер 171129SU11113305 від 29.11.2017р.), але її вже не загружало до складу пропозиції згідно з ч.3 ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі».
Умовами п 4.6 тендерної документації, було передбачено надання Учасниками довідки про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок Учасника, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами – датованою не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. У разі наявності кількох рахунків або обслуговування учасника більш ніж однієї банківською установою – довідка надається кожною установою за всіма відкритими рахунками.
На цю вимогу ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» надало довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.) , що повністю відповідає вимогам п 4.6. тендерної документації.
У п. 2 розділу 5 тендерної документації зазначено що формальною (несуттєвою) помилкою вважається: зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів учасника.
Оперуючи трактуванням п. 2 розділу 5 тендерної документації вважаємо, що технічну помилку (описку) в даті видачі довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в Приватбанку можна визнати формальною (несуттєвою), тому що довідка про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), яка надана в переліку пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», повністю підтверджує наявність відкритого рахунку станом на 30.11.2017 року та відсутність заборгованості по ньому.
Враховуючи вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція є переможною по ціні та відповідає усім вимогам тендерній документації.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2018 09:19
Тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» розглянуто Ваше оскарження рішення про дискваліфікацію тендерної закупівлі на закупівлю CPV ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» («Паливно – мастильні матеріали») ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-31-001100-b, за результатами якої повідомляєм:
Пунктом 4.5 тендерної документації передбачено надання учасниками в складі тендерної документації довідок, виданих банківською установою (обслуговуючим банком) в якій відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, яка датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в складі тендерної документації надано довідку ПАТ «Приват Банк» про відкриті рахунки, яка датована 29.03.2017 року, тобто, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» не дотрималось вимог, які ставились Замовником до документів, що надаються Учасником в складі тендерної пропозиції.
Оцінка тендерної документації на відповідність вимогам здійснюється Замовником в системі «PROZZORO» по документах, наданих (завантажених) Учасником, тому, наявність помилки, допущеної працівником банку чи неуважністю Учасника, не може бути підставою для відміни рішення тендерного комітету.
Надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, так як в пункті 2 Розділу 5 Тендерної документації визначено, що формальною (несуттєвою) помилкою вважається зазначення неповного переліку інформації в певному документі, у супереч вимогам документації, у разі, якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів Учасника.
Проведеним аналізом поданої ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» тендерної документації не встановлено наявність будь-якого іншого документа, в якому зазначено реквізити рахунку, відкритого в банківській установі.
Пунктом 4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
В зв’язку з викладеним, тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» прийнято рішення про відмову в задоволенні оскарження рішення про дискваліфікацію, вчиненого ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a7
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 09 січня 2018 08:36
Оскарження рішення про дискваліфікацію
Умовами тендерної документації, а саме п. 4.5. було передбачено надання Учасниками довідки про відкриті рахунки: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
29.11.2017 р. ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» звернулося до обслуговуючого банку (Приватбанк) через клиент-банк «Приват 24» с запитом на отримання електронної форми довідки про відкриті рахунки та довідки про стан позичкової заборгованості. Але під час звернення на отримання довідки про відкриті рахунки електронна система «Приват24» тимчасово перестала працювати, тому було прийняте рішення звернутись до відділення Приватбанк за отриманням оригіналом цієї довідки. Далі під час другу оригіналу довідки про відкриті рахунки ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» співробітник відділення Приватбанку допустила технічну помилку (описку) зазначивши дату видачі довідки 29.03.2017 р., що є насправді датою відкриття рахунку, але, на жаль, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» вчасно не звернуло на це увагу. Після виявлення помилки у даті довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) отриманої у відділенні Приватбанку, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» отримало електрону довідку про відкриті рахунки (реєстраційний номер 171129SU11113305 від 29.11.2017р.), але її вже не загружало до складу пропозиції згідно з ч.3 ст. 25 Закону України «Про публічні закупівлі».
Умовами п 4.6 тендерної документації, було передбачено надання Учасниками довідки про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами: - довідка видана банківською установою (обслуговуючим банком), в якому відкрито рахунок Учасника, про відсутність (наявність) простроченої заборгованості за кредитами – датованою не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі. У разі наявності кількох рахунків або обслуговування учасника більш ніж однієї банківською установою – довідка надається кожною установою за всіма відкритими рахунками.
На цю вимогу ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» надало довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.) , що повністю відповідає вимогам п 4.6. тендерної документації.
У п. 2 розділу 5 тендерної документації зазначено що формальною (несуттєвою) помилкою вважається: зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів учасника.
Оперуючи трактуванням п. 2 розділу 5 тендерної документації вважаємо, що технічну помилку (описку) в даті видачі довідки про відкриті рахунки (реєстраційний номер 170329SU23005600 від 29.03.2017р.) ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в Приватбанку можна визнати формальною (несуттєвою), тому що довідка про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), яка надана в переліку пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», повністю підтверджує наявність відкритого рахунку станом на 30.11.2017 року та відсутність заборгованості по ньому.
Враховуючи вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція є переможною по ціні та відповідає усім вимогам тендерній документації.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога не задоволена
11 січня 2018 09:20
Тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» розглянуто Ваше оскарження рішення про дискваліфікацію тендерної закупівлі на закупівлю CPV ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» («Паливно – мастильні матеріали») ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-31-001100-b, за результатами якої повідомляєм:
Пунктом 4.5 тендерної документації передбачено надання учасниками в складі тендерної документації довідок, виданих банківською установою (обслуговуючим банком) в якій відкрито рахунок учасника із зазначенням такого рахунку, яка датована не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» в складі тендерної документації надано довідку ПАТ «Приват Банк» про відкриті рахунки, яка датована 29.03.2017 року, тобто, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» не дотрималось вимог, які ставились Замовником до документів, що надаються Учасником в складі тендерної пропозиції.
Оцінка тендерної документації на відповідність вимогам здійснюється Замовником в системі «PROZZORO» по документах, наданих (завантажених) Учасником, тому, наявність помилки, допущеної працівником банку чи неуважністю Учасника, не може бути підставою для відміни рішення тендерного комітету.
Надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, так як в пункті 2 Розділу 5 Тендерної документації визначено, що формальною (несуттєвою) помилкою вважається зазначення неповного переліку інформації в певному документі, у супереч вимогам документації, у разі, якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, що наданий у складі пропозиції конкурсних торгів Учасника.
Проведеним аналізом поданої ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» тендерної документації не встановлено наявність будь-якого іншого документа, в якому зазначено реквізити рахунку, відкритого в банківській установі.
Пунктом 4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
В зв’язку з викладеним, тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ» прийнято рішення про відмову в задоволенні оскарження рішення про дискваліфікацію, вчиненого ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a11
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 14 січня 2018 11:05
Оскарження визначення переможця
Не згодні з черговим рішенням тендерного комітету зазначене у Протоколі №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018р., відносно визначення ТОВ БІОЕТАЛОН переможцем закупівлі.
Умовами тендерної документації визначено, що в якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів надати не менш 1 (оригіналу або завіреної учасником копії) відгуку від замовників про досвід роботи з Учасником, та не менш 1-єї завіреної Учасником копії договору з копією документу передбаченого умовами договору, що підтверджує його виконання (видаткова накладна, акт наданих послуг, акт виконаних робіт, тощо).
На цю вимогу, для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі дизельне паливо, Учасник ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство». Пунктом 4.3. цього договору зазначено: «Товар поставляється Покупцю партіями, у кількості і по ціні, за умовами, які визначені в Додатковій угоді до даного Договору». З цього пункту стає зрозуміло, що до даного Договору є щонайменше одна Додаткова угода в якій зазначена кількість та ціна поставляємого товару. Пунктом 10.7. цього ж договору зазначено: «Всі Додаткові угоди до цього договору є його невід'ємною частиною.». ТОВ БІОЕТАЛОН в свою чергу не надав жодної Додаткової угода чи Додатку до Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство», тому вважаємо, що наданий договір не відповідає умовам тендерної документації.
До речі з причини відсутності додаткових угод до наданих виконаних аналогічних договорів на поставку товарів, що відповідають предмету закупівлі, рішенням Протоколу №44 пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН була відхилена у закупівлі UA-2017-06-19-001251-b від 19.06.2017, проведена Військовою частиною 9935 (Код ЄДРПОУ: 14321558).
На вимогу надання підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95, ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №21-П від 05 травня 2016 року з ТОВ «МАРОЛ-С» та видаткову накладну № РН-0000009 від 7 лютого2017 р. в якій зазначено як Товар паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710. Звідси випливає, що дана видаткова накладна не може сприйматися як підтвердження досвіду виконання аналогічного договору тому що паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710 не є бензином автомобільний А-95 (згідно предмету закупівлі), а лише э його аналогом що зазначено у статті 1 розділу 1 Закону України «Про альтернативні види палива». Тому вважаємо, що надане ТОВ БІОЕТАЛОН підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95 не відповідає умовам тендерної документації.
У Додатку №5 «Технічні вимоги», тендерної документації, Замовник вимагає від учасників копії документів, які підтверджують право власності на власну мережу заправочних станцій (далі – АЗС), або договори оренди. У випадку залучення партнерських АЗС до обслуговування талонів/картків Учасника, останній повинен надати гарантійний лист від партнерів, які здійснюють обслуговування зазначених карток/талонів та на якій підставі.
У складі своєї пропозиції ТОВ «БІОЕТАЛОН» надає лист від ТОВ «АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН» Вих№ б/н від 27.11.2017р. про те що останній гарантує відпуск пального по скрейч-картам (талонам), придбаним у ТОВ «БІОЕТАЛОН», для автотранспортних засобів ДП «Тульчинське лісомисливське господарство по всій мережі АЗС…
Даний лист вважаємо нікчемним так як на ньому не зазначений підписант, тому
ідентифікувати особу яка його підписала та з'ясувати чи мала вона взагалі такі повноваження, не представляється можливим.
На відміну від інших Учасників, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» допустило єдину технічну помилку (описку) завантаживши до складу своєї пропозиції довідку про відкрити рахунки датовану 29.03.2017 р. (що є насправді датою відкриття рахунку). В якості підтвердження відкритого рахунку на дату подачі пропозиції ТОВ « РЕСУРС ЕНЕРГО» звертало увагу Замовника на надану в складі пропозиції довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), що вже своєю наявністю підтверджує існування відкритого рахунку у ПАТ «ПРИВАТБАНК» на 30.11.2018 року, але Замовник стверджує, що надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, натомість що у складі пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта", що у пропозиції ТОВ БІОЕТАЛОН Замовник, самостійно, чомусь не знаходить жодної помилки, ні під час проведення прекваліфікації ні після неї. Це при тому що сукупна ціна пропозицій ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», по 1-4 лотах, дешевша ніж пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН на 273 530,00 грн., що в свою чергу забезпечує економію місцевих бюджетних та комунальних коштів, власником яких є територіальна громада.
З огляду на вищевикладене, проглядається явна упередженість Замовника до пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Розраховуючи на сумлінність Замовника нагадуємо, що стаття 3 Закону України «Про публічні закупівлі», передбачає, що закупівлі здійснюються за принципами: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивності та неупередженості оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Враховуючи все вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» та визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН. Відхилити пропозицію ТОВ БІОЕТАЛОН так як вона не відповідає умовам тендерною документації та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція відповідає усім вимогам тендерній документації.
В іншому випадку, дії Замовника будемо розглядати як упереджені та будемо змушені оскаржувати такі дії в установленому Законом порядку.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
18 січня 2018 16:45
Ваше оскарження було розглянуто тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ».
За результатом розгляду оскарження задоволено частково. Відповідне рішення опубліковано в даній процедурі закупівлі.
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a8
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 14 січня 2018 11:02
Оскарження визначення переможця
Не згодні з черговим рішенням тендерного комітету зазначене у Протоколі №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018р., відносно визначення ТОВ БІОЕТАЛОН переможцем закупівлі.
Умовами тендерної документації визначено, що в якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів надати не менш 1 (оригіналу або завіреної учасником копії) відгуку від замовників про досвід роботи з Учасником, та не менш 1-єї завіреної Учасником копії договору з копією документу передбаченого умовами договору, що підтверджує його виконання (видаткова накладна, акт наданих послуг, акт виконаних робіт, тощо).
На цю вимогу, для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі дизельне паливо, Учасник ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство». Пунктом 4.3. цього договору зазначено: «Товар поставляється Покупцю партіями, у кількості і по ціні, за умовами, які визначені в Додатковій угоді до даного Договору». З цього пункту стає зрозуміло, що до даного Договору є щонайменше одна Додаткова угода в якій зазначена кількість та ціна поставляємого товару. Пунктом 10.7. цього ж договору зазначено: «Всі Додаткові угоди до цього договору є його невід'ємною частиною.». ТОВ БІОЕТАЛОН в свою чергу не надав жодної Додаткової угода чи Додатку до Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство», тому вважаємо, що наданий договір не відповідає умовам тендерної документації.
До речі з причини відсутності додаткових угод до наданих виконаних аналогічних договорів на поставку товарів, що відповідають предмету закупівлі, рішенням Протоколу №44 пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН була відхилена у закупівлі UA-2017-06-19-001251-b від 19.06.2017, проведена Військовою частиною 9935 (Код ЄДРПОУ: 14321558).
На вимогу надання підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95, ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №21-П від 05 травня 2016 року з ТОВ «МАРОЛ-С» та видаткову накладну № РН-0000009 від 7 лютого2017 р. в якій зазначено як Товар паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710. Звідси випливає, що дана видаткова накладна не може сприйматися як підтвердження досвіду виконання аналогічного договору тому що паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710 не є бензином автомобільний А-95 (згідно предмету закупівлі), а лише э його аналогом що зазначено у статті 1 розділу 1 Закону України «Про альтернативні види палива». Тому вважаємо, що надане ТОВ БІОЕТАЛОН підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95 не відповідає умовам тендерної документації.
У Додатку №5 «Технічні вимоги», тендерної документації, Замовник вимагає від учасників копії документів, які підтверджують право власності на власну мережу заправочних станцій (далі – АЗС), або договори оренди. У випадку залучення партнерських АЗС до обслуговування талонів/картків Учасника, останній повинен надати гарантійний лист від партнерів, які здійснюють обслуговування зазначених карток/талонів та на якій підставі.
У складі своєї пропозиції ТОВ «БІОЕТАЛОН» надає лист від ТОВ «АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН» Вих№ б/н від 27.11.2017р. про те що останній гарантує відпуск пального по скрейч-картам (талонам), придбаним у ТОВ «БІОЕТАЛОН», для автотранспортних засобів ДП «Тульчинське лісомисливське господарство по всій мережі АЗС…
Даний лист вважаємо нікчемним так як на ньому не зазначений підписант, тому
ідентифікувати особу яка його підписала та з'ясувати чи мала вона взагалі такі повноваження, не представляється можливим.
На відміну від інших Учасників, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» допустило єдину технічну помилку (описку) завантаживши до складу своєї пропозиції довідку про відкрити рахунки датовану 29.03.2017 р. (що є насправді датою відкриття рахунку). В якості підтвердження відкритого рахунку на дату подачі пропозиції ТОВ « РЕСУРС ЕНЕРГО» звертало увагу Замовника на надану в складі пропозиції довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), що вже своєю наявністю підтверджує існування відкритого рахунку у ПАТ «ПРИВАТБАНК» на 30.11.2018 року, але Замовник стверджує, що надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, натомість що у складі пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта", що у пропозиції ТОВ БІОЕТАЛОН Замовник, самостійно, чомусь не знаходить жодної помилки, ні під час проведення прекваліфікації ні після неї. Це при тому що сукупна ціна пропозицій ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», по 1-4 лотах, дешевша ніж пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН на 273 530,00 грн., що в свою чергу забезпечує економію місцевих бюджетних та комунальних коштів, власником яких є територіальна громада.
З огляду на вищевикладене, проглядається явна упередженість Замовника до пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Розраховуючи на сумлінність Замовника нагадуємо, що стаття 3 Закону України «Про публічні закупівлі», передбачає, що закупівлі здійснюються за принципами: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивності та неупередженості оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Враховуючи все вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» та визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН. Відхилити пропозицію ТОВ БІОЕТАЛОН так як вона не відповідає умовам тендерною документації та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція відповідає усім вимогам тендерній документації.
В іншому випадку, дії Замовника будемо розглядати як упереджені та будемо змушені оскаржувати такі дії в установленому Законом порядку.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
18 січня 2018 16:46
Ваше оскарження було розглянуто тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ».
За результатом розгляду оскарження задоволено частково. Відповідне рішення опубліковано в даній процедурі закупівлі.
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a9
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 14 січня 2018 11:03
Оскарження визначення переможця
Не згодні з черговим рішенням тендерного комітету зазначене у Протоколі №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018р., відносно визначення ТОВ БІОЕТАЛОН переможцем закупівлі.
Умовами тендерної документації визначено, що в якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів надати не менш 1 (оригіналу або завіреної учасником копії) відгуку від замовників про досвід роботи з Учасником, та не менш 1-єї завіреної Учасником копії договору з копією документу передбаченого умовами договору, що підтверджує його виконання (видаткова накладна, акт наданих послуг, акт виконаних робіт, тощо).
На цю вимогу, для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі дизельне паливо, Учасник ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство». Пунктом 4.3. цього договору зазначено: «Товар поставляється Покупцю партіями, у кількості і по ціні, за умовами, які визначені в Додатковій угоді до даного Договору». З цього пункту стає зрозуміло, що до даного Договору є щонайменше одна Додаткова угода в якій зазначена кількість та ціна поставляємого товару. Пунктом 10.7. цього ж договору зазначено: «Всі Додаткові угоди до цього договору є його невід'ємною частиною.». ТОВ БІОЕТАЛОН в свою чергу не надав жодної Додаткової угода чи Додатку до Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство», тому вважаємо, що наданий договір не відповідає умовам тендерної документації.
До речі з причини відсутності додаткових угод до наданих виконаних аналогічних договорів на поставку товарів, що відповідають предмету закупівлі, рішенням Протоколу №44 пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН була відхилена у закупівлі UA-2017-06-19-001251-b від 19.06.2017, проведена Військовою частиною 9935 (Код ЄДРПОУ: 14321558).
На вимогу надання підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95, ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №21-П від 05 травня 2016 року з ТОВ «МАРОЛ-С» та видаткову накладну № РН-0000009 від 7 лютого2017 р. в якій зазначено як Товар паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710. Звідси випливає, що дана видаткова накладна не може сприйматися як підтвердження досвіду виконання аналогічного договору тому що паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710 не є бензином автомобільний А-95 (згідно предмету закупівлі), а лише э його аналогом що зазначено у статті 1 розділу 1 Закону України «Про альтернативні види палива». Тому вважаємо, що надане ТОВ БІОЕТАЛОН підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95 не відповідає умовам тендерної документації.
У Додатку №5 «Технічні вимоги», тендерної документації, Замовник вимагає від учасників копії документів, які підтверджують право власності на власну мережу заправочних станцій (далі – АЗС), або договори оренди. У випадку залучення партнерських АЗС до обслуговування талонів/картків Учасника, останній повинен надати гарантійний лист від партнерів, які здійснюють обслуговування зазначених карток/талонів та на якій підставі.
У складі своєї пропозиції ТОВ «БІОЕТАЛОН» надає лист від ТОВ «АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН» Вих№ б/н від 27.11.2017р. про те що останній гарантує відпуск пального по скрейч-картам (талонам), придбаним у ТОВ «БІОЕТАЛОН», для автотранспортних засобів ДП «Тульчинське лісомисливське господарство по всій мережі АЗС…
Даний лист вважаємо нікчемним так як на ньому не зазначений підписант, тому
ідентифікувати особу яка його підписала та з'ясувати чи мала вона взагалі такі повноваження, не представляється можливим.
На відміну від інших Учасників, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» допустило єдину технічну помилку (описку) завантаживши до складу своєї пропозиції довідку про відкрити рахунки датовану 29.03.2017 р. (що є насправді датою відкриття рахунку). В якості підтвердження відкритого рахунку на дату подачі пропозиції ТОВ « РЕСУРС ЕНЕРГО» звертало увагу Замовника на надану в складі пропозиції довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), що вже своєю наявністю підтверджує існування відкритого рахунку у ПАТ «ПРИВАТБАНК» на 30.11.2018 року, але Замовник стверджує, що надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, натомість що у складі пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта", що у пропозиції ТОВ БІОЕТАЛОН Замовник, самостійно, чомусь не знаходить жодної помилки, ні під час проведення прекваліфікації ні після неї. Це при тому що сукупна ціна пропозицій ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», по 1-4 лотах, дешевша ніж пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН на 273 530,00 грн., що в свою чергу забезпечує економію місцевих бюджетних та комунальних коштів, власником яких є територіальна громада.
З огляду на вищевикладене, проглядається явна упередженість Замовника до пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Розраховуючи на сумлінність Замовника нагадуємо, що стаття 3 Закону України «Про публічні закупівлі», передбачає, що закупівлі здійснюються за принципами: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивності та неупередженості оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Враховуючи все вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» та визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН. Відхилити пропозицію ТОВ БІОЕТАЛОН так як вона не відповідає умовам тендерною документації та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція відповідає усім вимогам тендерній документації.
В іншому випадку, дії Замовника будемо розглядати як упереджені та будемо змушені оскаржувати такі дії в установленому Законом порядку.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
18 січня 2018 16:47
Ваше оскарження було розглянуто тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ».
За результатом розгляду оскарження задоволено частково. Відповідне рішення опубліковано в даній процедурі закупівлі.
Номер вимоги: UA-2017-10-31-001100-b.a10
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:41166955
Дата подання: 14 січня 2018 11:04
Оскарження визначення переможця
Не згодні з черговим рішенням тендерного комітету зазначене у Протоколі №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018р., відносно визначення ТОВ БІОЕТАЛОН переможцем закупівлі.
Умовами тендерної документації визначено, що в якості документального підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів надати не менш 1 (оригіналу або завіреної учасником копії) відгуку від замовників про досвід роботи з Учасником, та не менш 1-єї завіреної Учасником копії договору з копією документу передбаченого умовами договору, що підтверджує його виконання (видаткова накладна, акт наданих послуг, акт виконаних робіт, тощо).
На цю вимогу, для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі дизельне паливо, Учасник ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство». Пунктом 4.3. цього договору зазначено: «Товар поставляється Покупцю партіями, у кількості і по ціні, за умовами, які визначені в Додатковій угоді до даного Договору». З цього пункту стає зрозуміло, що до даного Договору є щонайменше одна Додаткова угода в якій зазначена кількість та ціна поставляємого товару. Пунктом 10.7. цього ж договору зазначено: «Всі Додаткові угоди до цього договору є його невід'ємною частиною.». ТОВ БІОЕТАЛОН в свою чергу не надав жодної Додаткової угода чи Додатку до Договору №17-П від 24.04.2016 р. з ДП «Краснопільське лісове господарство», тому вважаємо, що наданий договір не відповідає умовам тендерної документації.
До речі з причини відсутності додаткових угод до наданих виконаних аналогічних договорів на поставку товарів, що відповідають предмету закупівлі, рішенням Протоколу №44 пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН була відхилена у закупівлі UA-2017-06-19-001251-b від 19.06.2017, проведена Військовою частиною 9935 (Код ЄДРПОУ: 14321558).
На вимогу надання підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95, ТОВ БІОЕТАЛОН надає копію Договору №21-П від 05 травня 2016 року з ТОВ «МАРОЛ-С» та видаткову накладну № РН-0000009 від 7 лютого2017 р. в якій зазначено як Товар паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710. Звідси випливає, що дана видаткова накладна не може сприйматися як підтвердження досвіду виконання аналогічного договору тому що паливо моторне альтернативне А95Е ТУРБО УКТЗЕТ 3824909710 не є бензином автомобільний А-95 (згідно предмету закупівлі), а лише э його аналогом що зазначено у статті 1 розділу 1 Закону України «Про альтернативні види палива». Тому вважаємо, що надане ТОВ БІОЕТАЛОН підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з предметом закупівлі Бензин автомобільний А-95 не відповідає умовам тендерної документації.
У Додатку №5 «Технічні вимоги», тендерної документації, Замовник вимагає від учасників копії документів, які підтверджують право власності на власну мережу заправочних станцій (далі – АЗС), або договори оренди. У випадку залучення партнерських АЗС до обслуговування талонів/картків Учасника, останній повинен надати гарантійний лист від партнерів, які здійснюють обслуговування зазначених карток/талонів та на якій підставі.
У складі своєї пропозиції ТОВ «БІОЕТАЛОН» надає лист від ТОВ «АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН» Вих№ б/н від 27.11.2017р. про те що останній гарантує відпуск пального по скрейч-картам (талонам), придбаним у ТОВ «БІОЕТАЛОН», для автотранспортних засобів ДП «Тульчинське лісомисливське господарство по всій мережі АЗС…
Даний лист вважаємо нікчемним так як на ньому не зазначений підписант, тому
ідентифікувати особу яка його підписала та з'ясувати чи мала вона взагалі такі повноваження, не представляється можливим.
На відміну від інших Учасників, ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» допустило єдину технічну помилку (описку) завантаживши до складу своєї пропозиції довідку про відкрити рахунки датовану 29.03.2017 р. (що є насправді датою відкриття рахунку). В якості підтвердження відкритого рахунку на дату подачі пропозиції ТОВ « РЕСУРС ЕНЕРГО» звертало увагу Замовника на надану в складі пропозиції довідку про стан позичкової заборгованості (реєстраційний номер № 171130SU12455948 від 30.11.2017 р.), що вже своєю наявністю підтверджує існування відкритого рахунку у ПАТ «ПРИВАТБАНК» на 30.11.2018 року, але Замовник стверджує, що надання довідки банку про відкритий рахунок датою іншою, ніж вимагалось тендерною документацією не може розцінюватись і як формальна (несуттєва) помилка, натомість що у складі пропозиції Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта", що у пропозиції ТОВ БІОЕТАЛОН Замовник, самостійно, чомусь не знаходить жодної помилки, ні під час проведення прекваліфікації ні після неї. Це при тому що сукупна ціна пропозицій ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО», по 1-4 лотах, дешевша ніж пропозиція ТОВ БІОЕТАЛОН на 273 530,00 грн., що в свою чергу забезпечує економію місцевих бюджетних та комунальних коштів, власником яких є територіальна громада.
З огляду на вищевикладене, проглядається явна упередженість Замовника до пропозиції ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО».
Розраховуючи на сумлінність Замовника нагадуємо, що стаття 3 Закону України «Про публічні закупівлі», передбачає, що закупівлі здійснюються за принципами: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивності та неупередженості оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Враховуючи все вищевикладене, вимагаємо відмінити рішення Протокол №2 розгляду тендерних пропозицій від 04.01.2018 р. про дискваліфікацію ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» та визнання переможцем ТОВ БІОЕТАЛОН. Відхилити пропозицію ТОВ БІОЕТАЛОН так як вона не відповідає умовам тендерною документації та призначити переможцем ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГО» так як пропозиція відповідає усім вимогам тендерній документації.
В іншому випадку, дії Замовника будемо розглядати як упереджені та будемо змушені оскаржувати такі дії в установленому Законом порядку.
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога задоволена
18 січня 2018 16:47
Ваше оскарження було розглянуто тендерним комітетом ДП «Тульчинське ЛМГ».
За результатом розгляду оскарження задоволено частково. Відповідне рішення опубліковано в даній процедурі закупівлі.

Документи

04 січня 2018 17:00
Відповідь на скаргу

Документи

04 січня 2018 16:58
Відповідь на скаргу

Документи

04 січня 2018 17:00
Відповідь на скаргу

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Лоти

Інформація про лот

Information about lots
Предмет закупівлі: ЛОТ№1. Дизельне пальне ДП-3-Євро5-ВО (згідно з ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне ЄВРО»)
Опис предмету закупівлі: ЛОТ№1. Дизельне пальне ДП-3-Євро5-ВО (згідно з ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне ЄВРО»)
Статус: Торги відмінено
Очікувана вартість: 4 767 450,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 23 837,25 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній


Title: Diesel fuel
Description: Diesel fuel
Current status: Unsuccessful
Estimated total value: 4 767 450,00 UAH including VAT
Minimal lowering step: 23 837,25 UAH including VAT
Type of tender guarantee: none

Аукціон

Початок: 20 грудня 2017 12:34
Auction planned date: 20 грудня 2017 12:34
Закінчення: 20 грудня 2017 13:01
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

185000 л.
ЛОТ№1. Дизельне пальне ДП-3-Євро5-ВО (згідно з ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне ЄВРО»)
ДК 021:2015: 09130000-9 — Нафта і дистиляти
Доставка: 23600, Вінницька область, м. Тульчин, АЗС м. Тульчина
Дата доставки: від 01 січня 2018 21:59 до 31 грудня 2018 21:59

Diesel fuel
CPV: 09130000-9

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Протокол розгляду тендерних пропозицій

Друкувати протокол розгляду тендерних пропозицій PDFHTML
Дата публікації: 14 грудня 2017
UA-2017-10-31-001100-b223b71483ca44cd5b5314727657b2fe2
Найменування замовника: ДП Тульчинське лісомисливське господарство
Код ЄДРПОУ: 00991479
Місцезнаходження замовника: 23600, Україна, Вінницька область обл., Тульчин, Відродження 36
Учасник Документи Рішення
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта" Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО" Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВ БІОЕТАЛОН Документи
Допущено до аукціону
Документи

Документи

14 грудня 2017 10:44
sign.p7s

Публічні документи

01 грудня 2017 13:49
витяг з ЄДР.PDF
01 грудня 2017 13:49
статут.PDF
01 грудня 2017 13:49
витяг пдв.PDF
01 грудня 2017 13:49
тендерна документація.PDF

Документи

14 грудня 2017 10:45
sign.p7s

Публічні документи

21 грудня 2017 16:50
Довідка ч. 1, п. 8, ст. 17.pdf
21 грудня 2017 16:50
Довідка ч. 1, п. 3, ст. 17.pdf
21 грудня 2017 16:50
Довідка ч. 1, п. 2, ст. 17.pdf
21 грудня 2017 16:50
Довідка МВС.pdf
21 грудня 2017 16:50
Довідка ДФС.pdf
08 грудня 2017 15:05
Технічний опис.pdf
08 грудня 2017 15:05
Кваліфікація.pdf

Документи

14 грудня 2017 10:47
sign.p7s

Публічні документи

09 січня 2018 19:08
Довідка п3 ч1
09 січня 2018 19:08
Довідка п3 ч1
09 січня 2018 19:08
Довідка п5 ч1
09 січня 2018 19:08
Довідка п6 ч1
09 січня 2018 19:08
Довідка п8 ч1
09 грудня 2017 16:07
sign.p7s
09 грудня 2017 15:58
Довідки з банків.pdf
09 грудня 2017 15:58
Довідка 4-ОПП.pdf
09 грудня 2017 15:58
Лист- згода.pdf
09 грудня 2017 15:58
Гарантійний лист.pdf
09 грудня 2017 15:58
Проект договору.pdf

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта"
#36759564
Рішення скасоване 4 299 825,50
UAH з ПДВ
04 січня 2018 17:17
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тульчин-Нафта"
#36759564
Відхилено 4 299 825,50
UAH з ПДВ
04 січня 2018 17:22
ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО"
#41166955
Відхилено 4 321 600,00
UAH з ПДВ
04 січня 2018 17:31
ТОВ БІОЕТАЛОН
#38396868
Рішення скасоване 4 541 750,00
UAH з ПДВ
18 січня 2018 16:47
ТОВ БІОЕТАЛОН
#38396868
Відхилено 4 541 750,00
UAH з ПДВ
18 січня 2018 16:59

Документи

22 грудня 2017 10:47
sign.p7s

Документи

04 січня 2018 17:22
sign.p7s

Документи

04 січня 2018 17:31
sign.p7s

Документи

04 січня 2018 17:41
sign.p7s

Документи

18 січня 2018 16:59
sign.p7s

Інформація про відміну

Дата відміни
не вказано
Причина відміни
Відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з Законом про публічні закупівлі

Актуальні тендери

До пошуку