Продукти харчування
Очікувана вартість
130 000,00 UAH
UA-2017-10-13-001166-b 211e07ac74b74f3a8b19f75d4f141d44
Відкриті торги    Завершена    Наявні запитання/вимоги без відповіді
Електронний цифровий підпис накладено. Перевірити

Перевірка підпису

Оголошення про проведення

Друкувати оголошення PDFHTML

Інформація про замовника

Найменування: Служба зовнішньої розвідки України
Код ЄДРПОУ: 33240845
Місцезнаходження: 04107, Україна , Київська обл., Київ, вул. Нагірна, буд. 24/1
Контактна особа: Бернацький Віталій Борисович
+380444519337
godz_umrl@ukr.net
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Інформація про процедуру

Дата оприлюднення: 13 жовтня 2017
Звернення за роз’ясненнями: до 19 жовтня 2017 19:50
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 29 жовтня 2017 18:50
Очікувана вартість: 130 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 3 900,00 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Лот №1 Окіст яловичий, без кістки заморожений в/г.; Лот № 2 - Окіст свинини, без кістки заморожений в/г.; Лот № 3 - Філе куряче охолоджене в/г.

Документація

Тендерна документація

13 жовтня 2017 18:50
Електронний цифровий підпис
13 жовтня 2017 18:46
Тендерна документація.doc

Роз’яснення до процедури

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-10-13-001166-b.a1
Статус:
Відповідь надана
Учасник: ТОВ "Стартрейдінг", Код ЄДРПОУ:38390363
Дата подання: 31 жовтня 2017 10:08
оскарження
Оскарження

Відповідно до інформації розміщеної в системі електронних закупівель ProZorro, Замовником Службою зовнішньої розвідки було проведено закупівлю згідно ДК 15110000-2 м'ясо, Ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-13-001166-b
Відповідно до протоколу розкриття у закупівлі взяли участь учасники:
1. ФОП "ШАПРАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ"
2. ФОП "Якімець Андрій Вікторович"
3. ТОВ "Стартрейдінг"
Детально ознайомившись з тендерною пропозицією учасника ФОП «Шапран Юрія Івановича», зазначаємо, що дана пропозиція не відповідає вимогам які були визначені в тендерній документації Замовника, а саме учасником не надано тендерне забезпечення, та має бути відхилена.
Детально ознайомившись з тендерною пропозицією (поданими документами) учасника ФОП «Якімець Андрія Вікторовича» зазначаємо, що тендерна документація учасника не відповідає умовам закупівлі, не відповідають технічному завданню, оприлюдненому Замовником при оголошенні закупівлі. Зокрема, надання всіх необхідних документів, передбачених тендерною документацією Замовника та законодавчо встановлених норм та правил, які діють на території України.
1. Зазначаємо, що відповідно до умов тендерної документації Замовника, а саме до Додатку № 1 Технічної специфікації, Замовником чітко визначена настпуна вимога : - «Продукція постачається Замовнику силами (автотранспортом) Учасника, передоручення поставки іншим виконавцям не допускається».
Учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем», не виконана дана вимога тендерної документації Замовника, оскільки даним учасником в складі тендерної документації надано Договір перевезення вантажу автомобільним транспортом № 8 від 04.01.2017 р., з якого вбачається що поставка продукції, що предметом закупівлі буде постачатись не силами Учасника, як того вимагає Замовник в свої документації, а силами третьої особи, що прямо порушує дану вимогу і є тим самим передорученням поставки іншим виконавцям..
2. Слід заначити, що відповідно до умов тендерної документації Замовника, предметом закупівлі є Окіст яловичий, без кістки заморожений в/г 200 кг. Як вбачається із декларації виробника № 2387 яка надана учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем» у складі своєї тендерної пропозиції, Окіст яловичий, без кістки заморожений в/г зберігається при температурі – 12 С. Також учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем» надано Договір перевезення вантажу автомобільним транспортом № 8 від 04.01.2017 р., відповідно до якого зазначено, що перевезення відбуватиметься автомобілем Mersedes-Bens Sprinter 316 CDI д/н АМ 7692 ВЕ. Однак, продукція, що є предметом закупівлі, відповідно до умов зберігання та перевезення, має транспортуватись при температурі – 12 С, в спеціально обладнаному холодильною камерою автотранспорті. Дана вимога, не виконана учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем», у звязку із чим, пропозиція учасника є такою, що не відповідає умовам закупівлі визначеними Замовником., оскільки автомобіль для перевезення повинен відповідати технічним вимогам.Зазначене вище є грубим порушенням відповідного Законодавства та унеможливлює перевезення харчових продуктів відповідно до Затверджених норм та правил перевезення і зберігання харчових продуктів до діючого Законодавства на території України.
Виходячи з вищезазначеного Замовник порушує ЗУ «Про публічні закупівлі», ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а також порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 ЗУ "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів, а також проявляються випадки принципу взаємної економічної вигоди та здійснення дискримінації до іншого постачальника, а це є порушення ЗУ «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» та ЗУ «Про запобігання корупції».
ПРОСИМО:
1. Переглянути зазначені порушення Умов тендерної документації Замовника та недотримані Законодавчі норми та правила які діють в Україні та відхилити учасника ФОП «Якімець Андрій Вікторович» на підставі ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» і перейти до розгляду наступного, та під час здійснення публічних закупівель діяти виключно у рамках Законодавства України.
2. Розглянути це звернення та надати письмову відповідь у встановлені Законом строки (ст. 10 цього Закону «Відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар тендерного комітету Замовника або уповноважена особа»).
І на останок зауважуємо, що при ігноруванні на порушення Законодавства, зазначені оскарженні, призведе до подання Скарги до контролюючих органів, а саме до Прокуратури, Національної поліції та Антимонопольного комітету України.

З повагою та розумінням,
Директор А. М. Лях
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
03 листопада 2017 12:05
ТОВ «Стартрейдінг»
01015, Україна, м. Київ,
вул. Лаврська 9, корпус 19Детально ознайомившись з Вашим зверненням, яке було розміщене
в електронній системі «ProZorro» за № UA-2017-10-13-001166-b, повідомляємо наступне:
При опрацюванні робочою групою пропозицій учасників електронних торгів, щодо закупівлі м’яса (Лот №1, Лот №2), було розглянуто пропозицію ФОП Шапран Юрія Івановича на відповідність вимогам тендерної документації Замовника, у ході чого було встановлено недотримання вимог та умов необхідних документів передбачених тендерною документацією, у зв’язку із чим робоча група дійшла висновку щодо невідповідності наданої пропозиції вимогам Замовника. Відповідно до п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» робочою групою буде винесено на розгляд тендерного комітету СЗРУ питання щодо дискваліфікації вищезазначеного учасника.
Щодо пропозиції ФОП Якімець Андрія Вікторовича на відповідність вимог тендерної документації, повідомляємо наступне.
Відповідно до договору № 8 від 04.01.2017 року (далі – Договір) учасник ФОП Якімець Андрій Вікторович винаймає транспортний засіб Mercedes-Bens Sprinter 316 CDI д/н АМ 7692 ВЕ для поставки м’ясної продукції.
Так, статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» та тендерною документацією Замовника передбачено кваліфікаційні критерії до учасника, а саме довідка у довільній формі щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази.
Форма вищезазначеної довідки викладена в тендерній документації Замовника, з зазначенням інформації щодо обладнання, яке буде застосовуватися під час здійснення поставки товару, кількості, технічного стану та форми власності (власне/орендоване).
Зважаючи на те, що ФОП Якімець Андрій Вікторович не має власного автотранспорту для поставки відповідної продукції, проте винаймає транспортний засіб по Договору, це не виключає можливості ФОП Якімець Андрія Вікторовича поставляти вищезазначені товари Замовнику у строки передбачені документацією.
Щодо дотримання вимог транспортування м’ясної продукції при температурі -12ºС, інформуємо, що в тендерній документації закупівлі дана умова відсутня.
Приймання товару за кількістю та якістю у всіх випадках, неврегульованих даною Документацією, здійснюється згідно з вимогами Інструкції про порядок приймання товару виробничо-технічного призначення і товарів народного вжитку за кількістю, затвердженої постановою Державного арбітражу при Раді Міністрів СРСР № П-6 від 15.06.65 р. та Інструкції про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення і товарів народного вжитку за якістю, затвердженої постановою Державного арбітражу при Раді Міністрів СРСР № П-7 від 25.04.66 р.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», встановлено, що відповідальність за виконання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу покладено на операторів ринку.
Номер вимоги: UA-2017-10-13-001166-b.c2
Статус:
Очікує розгляду
Учасник: ТОВ "Стартрейдінг", Код ЄДРПОУ:38390363
Дата подання: 06 листопада 2017 14:22
Вимога щодо усунення порушення Замовником ЗУ "Про публічні закупівлі"
Оскарження
неправомірних дій Замовника

Відповідно до інформації розміщеної в системі електронних закупівель ProZorro, Замовником Службою зовнішньої розвідки було проведено закупівлю згідно ДК 15110000-2 м'ясо, Ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-13-001166-b
Відповідно до протоколу розкриття у закупівлі взяли участь учасники:
1. ФОП "ШАПРАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ"
2. ФОП "Якімець Андрій Вікторович"
3. ТОВ "Стартрейдінг"
Відповідно до протоколу № 179/1 від 03.11.2017 року розгляду та визначення переможців, пропозиція учасника ФОП «Якімець Андрія Вікторовича», визначена такою, що відповідає умовам закупівлі.
Детально ознайомившись з тендерною пропозицією (поданими документами) учасника ФОП «Якімець Андрія Вікторовича» зазначаємо, що тендерна документація учасника не відповідає умовам закупівлі, не відповідають технічному завданню, оприлюдненому Замовником при оголошенні закупівлі.
1. Зазначаємо, що відповідно до умов тендерної документації Замовника, а саме до Додатку № 1 Технічної специфікації, Замовником чітко визначена настпуна вимога : - «Продукція постачається Замовнику силами (автотранспортом) Учасника, передоручення поставки іншим виконавцям не допускається».
Учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем», не виконана дана вимога тендерної документації Замовника, оскільки даним учасником в складі тендерної документації надано Договір перевезення вантажу автомобільним транспортом № 8 від 04.01.2017 р., предметом данного договору є послуги з превезення, з якого вбачається що поставка продукції, що предметом закупівлі буде постачатись не силами Учасника, як того вимагає Замовник в свої документації, а силами третьої особи – перевізника (ФОП Якімець Віктора Івановича), що прямо порушує дану вимогу Замовника та є передорученням поставки іншим виконавцям..
В довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази учасник ФОП «Якімець Андрій Вікторович» зазначає що транспортний засіб Mersedes-Bens Sprinter 316 CDI д/н АМ 7692 ВЕ є орендований транспортний засіб. Що не відповідає дійсності, оскільки відповідно до Договору перевезення вантажу автомобільним транспортом № 8 від 04.01.2017 року, ФОП «Якімець Андрій Вікторович» орендує не транспорт, а отримує послуги з перевезення, що за своєю юридичною природою є різні речі. Таким чином, в тендерній документації умисно зазначена недостовірна інформація..
З чого вбачається, що вимога Замовника викладена у Додатку № 1 Технічної специфікації, Замовником чітко визначена настпуна вимога : - «Продукція постачається Замовнику силами (автотранспортом) Учасника, передоручення поставки іншим виконавцям не допускається» учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем» - не виконана..
2. Слід заначити, що відповідно до умов тендерної документації Замовника, предметом закупівлі є Окіст яловичий, без кістки заморожений в/г 200 кг. Як вбачається із декларації виробника № 2387 яка надана учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем» у складі своєї тендерної пропозиції, Окіст яловичий, без кістки заморожений в/г зберігається при температурі – 12 С. Також учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем» надано Договір перевезення вантажу автомобільним транспортом № 8 від 04.01.2017 р., відповідно до якого зазначено, що перевезення відбуватиметься автомобілем Mersedes-Bens Sprinter 316 CDI д/н АМ 7692 ВЕ. Однак, продукція, що є предметом закупівлі, відповідно до умов зберігання та перевезення, має транспортуватись при температурі – 12 С, в спеціально обладнаному холодильною камерою автотранспорті. Дана вимога, не виконана учасником ФОП «Якімець Андрієм Вікторовичем», у звязку із чим, пропозиція учасника є такою, що не відповідає умовам закупівлі визначеними Замовником., оскільки автомобіль для перевезення повинен відповідати технічним вимогам..
Виходячи з вищезазначеного Замовник порушує ЗУ «Про публічні закупівлі», ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а також порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 ЗУ "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів, а також проявляються випадки принципу взаємної економічної вигоди та здійснення дискримінації до іншого постачальника, а це є порушення ЗУ «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» та ЗУ «Про запобігання корупції».

ПРОСИМО:
1. Перейти до перекваліфікації та частково скасувати протокол № 179/1 від 03.11.2017 року в частині визначення переможцем ФОП Якімець А. В. за лотом № 1, та переглянути пропозицію учасника ФОП Якімець А. В., та відхилити учасника ФОП «Якімець Андрій Вікторович» на підставі ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» і перейти до розгляду наступного, та під час здійснення публічних закупівель діяти виключно у рамках Законодавства України.
2. Розглянути це звернення та надати письмову відповідь у встановлені Законом строки (ст. 10 цього Закону «Відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар тендерного комітету Замовника або уповноважена особа»).
І на останок зауважуємо, що при ігноруванні на порушення Законодавства, зазначені оскарженні, призведе до подання Скарги до контролюючих органів, а саме до Прокуратури, Національної поліції та Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути
)
Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

Документи

03 листопада 2017 12:05
Відповідь.doc

Документи подані скаржником

Лоти

Інформація про лот

Предмет закупівлі: Лот №1 Окіст яловичий, без кістки заморожений в/г
Статус: Завершений
Очікувана вартість: 27 934,00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 279,34 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Електронна гарантія
Сума тендерного забезпечення: 838,00 UAH

Аукціон

Початок: 30 жовтня 2017 14:48
Закінчення: 30 жовтня 2017 15:15
Друкувати звіт про результати проведення процедури PDFHTML

Позиції

200 кг.
Окіст яловичий, без кістки заморожений в/г
ДК 021:2015: 15110000-2 — М’ясо
Доставка: 04107, Україна, Київська область, м. Київ, , 20-ти км. зона м. Києва
Дата доставки: 16 листопада 2017  —  20 грудня 2017

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

Немає

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 30 жовтня 2017 15:15

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Стартрейдінг" 23 000,00
UAH з ПДВ
23 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "Якімець Андрій Вікторович" 25 000,00
UAH з ПДВ
22 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ФОП "ШАПРАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ" 26 998,00
UAH з ПДВ
20 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

29 жовтня 2017 17:02
sign.p7s
29 жовтня 2017 16:58
Лот № 1.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Технічна специфікація.pdf
29 жовтня 2017 16:58
Сертифікат_ISO copy.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Медичні книжки копії 4.PDF
29 жовтня 2017 16:58
про сертифікацію.pdf
29 жовтня 2017 16:58
Ліцензія.zip
29 жовтня 2017 16:58
договір ветеринари.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Копія витягу.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Копія виписки.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Дозвіл_Фасування.Pdf
29 жовтня 2017 16:58
Витяг зі Статуту_банк.zip
29 жовтня 2017 16:58
Довіреність 82.zip
29 жовтня 2017 16:58
Довідка_субпідрядника.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Довідка_ліцензування.PDF
29 жовтня 2017 16:58
довідка про санкції.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Гарантія 2696 (1).zip
29 жовтня 2017 16:58
Аналог дог Свинина.PDF
29 жовтня 2017 16:58
Гарантійний-лист пдв.pdf
29 жовтня 2017 16:58
Відгук - свинина - КНЕУ.Pdf

Публічні документи

08 листопада 2017 12:55
Довідки ст. 17.pdf
06 листопада 2017 14:17
Пропозиція лот 1.pdf
06 листопада 2017 14:16
Пропозиція лот 2.pdf
06 листопада 2017 14:14
Пропозиція лот 1.docx
27 жовтня 2017 15:43
Проект договору с.57.pdf
27 жовтня 2017 15:43
Відгук с.54.pdf
27 жовтня 2017 15:43
Відгук с.53.jpg
27 жовтня 2017 15:43
Відгук с.52.jpg
27 жовтня 2017 15:43
Документи с. 1-51.pdf

Публічні документи

28 жовтня 2017 07:08
CCI14042017_0006.jpg
28 жовтня 2017 07:08
CCI14042017_0005.jpg
28 жовтня 2017 07:08
CCI14042017_0004.jpg
28 жовтня 2017 07:08
CCI14042017_0003.jpg
28 жовтня 2017 07:08
CCI14042017_0001.jpg
28 жовтня 2017 07:08
CCI14042017.jpg

Протокол розкриття

Друкувати протокол розкриття тендерних пропозицій PDFHTML
Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "ШАПРАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ"
#2285517516
Відхилено 20 000,00
UAH з ПДВ
03 листопада 2017 22:45
ФОП "Якімець Андрій Вікторович"
#3167121954
Переможець 22 000,00
UAH з ПДВ
03 листопада 2017 22:49

Документи

03 листопада 2017 22:45
sign.p7s
03 листопада 2017 22:43
ПРОТОКОЛ.pdf

Документи

03 листопада 2017 22:49
sign.p7s
03 листопада 2017 22:46
ПРОТОКОЛ.pdf
03 листопада 2017 22:45
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 03 листопада 2017 22:49

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ФОП "Якімець Андрій Вікторович"
#3167121954
22 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

03 листопада 2017 22:49
sign.p7s
03 листопада 2017 22:46
ПРОТОКОЛ.pdf
03 листопада 2017 22:45
Звіт з ЄДР (зареєстровано)

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
sign.p7s укладений
22 листопада 2017 10:40
договір укладений
22 листопада 2017 10:36

Актуальні тендери

До пошуку