Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі «Блока дистанційної променевої терапії» комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Культурна 177-а»
Очікувана вартість
500 000,00 UAH
UA-2017-09-26-001152-c bff39bfe9c814e52bee7199d5c8782d5
Допорогові закупівлі    Завершена
Електронний цифровий підпис не накладено

Оголошення про проведення

Інформація про замовника

Найменування замовника: Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради
Код ЄДРПОУ: 02006691
Місцезнаходження замовника: 69040, Україна, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вулиця Культурна будинок 177-а
Контактна особа замовника: Заставська Юлія Олександрівна
+380612968764
onko.bk@i.ua

Інформація про процедуру

Звернення за роз’ясненнями: до 02 жовтня 2017 15:00
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 04 жовтня 2017 15:00
Початок аукціону: 05 жовтня 2017 14:09
Очікувана вартість: 500 000,00 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення: Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни: 2 500,00 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %: 0,50 %

Інформація про предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі
1 роб
Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі «Блока дистанційної променевої терапії» комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Культурна 177-а»
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 69040, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Культурна, 177-а
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2017
ДК 021:2015: 71000000-8 — Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги

Документація

Критерії вибору переможця

Ціна: 100%

Тендерна документація

26 вересня 2017 14:39
Тендерна документація ПРОЕКТ.doc

Роз’яснення до процедури

Запитання до процедури

Технічне завдання
Дата подання: 26 вересня 2017 15:02
Дата відповіді: 28 вересня 2017 10:20
Де можна ознайомитись з технічним завданням? Побачити обсяги робіт, які необхідно виконати, зокрема площу надбудови, її поверховість? В додатках є тільки технічні вимоги, але технічного завдання немає.
Відповідь: «На ваше запитання повідомляємо наступне. Так, відповідно до підпункту 6.3. пункту 6 Порядку здійснення допорогових закупівель, який затверджений наказом Державного підприємства «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35 Під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі.
Вся необхідна інформація щодо проведення допорогової процедури закупівлі робіт з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі «Блока дистанційної променевої терапії» комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Культурна 177-а» відображена Комунальною установою «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради в оголошенні про закупівлю, що являє собою документ у форматі Microsoft Word DOC та має назву «Тендерна документація ПРОЕКТ .doc».
Враховуючи викладене, ознайомлюйтесь будь ласка виключно з тією інформацією та вимогами які вказані Замовником в оголошенні про закупівлю.»

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-09-26-001152-c.b1
Статус:
Відхилено
Учасник: ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", Код ЄДРПОУ:37526987
Дата подання: 20 жовтня 2017 15:27
Оскарження
ВИМОГА

1. Найменування Замовника, рішення, дії або бездіяльність, щодо якого (яких) ініціюється Вимога:

Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради.

2. Номер повідомлення про проведення Закупівлі, щодо якого ініціюється Вимога: № UA-2017-09-26-001152-c
3. Зміст вимог до Замовника та їхнє обґрунтування:

Вимагаємо Скасувати рішення про відхилення пропозиції (Рішення про дискваліфікацію кандидата від 18 жовтня 2017р) та визначити Учасника ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" (код ЄДРПОУ 37526987) Переможцем процедури закупівлі.

Пропозиція Учасника повністю відповідає вимогам Закупівлі, підстави відхилення його пропозиції є неправомірними та необґрунтованими, з наступних причин:


Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради, в Рішення про дискваліфікацію кандидата від 18 жовтня 2017р., вказує, що: "Умовами пункту 11 Додатку 3 до тендерної документації "Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція будівлі «Блока дистанційної променевої терапії» комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Культурна 177-а» передбачено, що учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати довідку, скадену за встановленою нижче формою, за підписом учасника, або його уповноваженої особи, яка містить інформацію про наявність в учасника, в штаті та\або наумовах цивільно-правового договору працівників, які мають необхідні знання та досвід на виконання (не меньш 1(одного) кваліфікованого головного інженера проектувальника, якій отримав відповідний кваліфікаційний сертифікат з проектування та якіймає досвід у проектуванні аналогічних обєктів будівництва в якості головного інженера проекту (обєкти, які передбачають встановлення апаратів мегавольтної терапії). Для підтвердження вказаного, потрібно надати: копію титульного аркушу проекту де відображено підпис та печатка головного інженера проектувальника, копію пояснювальної записки проекту, копію наказа на призначення головного інженера проектувальника на даний проект".

У складі наданих ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" документів є:
1. Довідка про виконання аналогічного договору (файл "дов об анал");
2. Робочий проект том1 (файл "проект");
3. Сертифікати головного інженера проектувальника ( файл "сертифікати лахатренко").
4. Договір та акти виконаних робіт (файл "ан дог дог уг и акты")

Ці документи містять всю зазначену Замовником інформацію, яка підтверджує наявність в учасника, в штаті та\або наумовах цивільно-правового договору працівників, які мають необхідні знання та досвід на виконання (не меньш 1(одного) кваліфікованого головного інженера проектувальника, якій отримав відповідний кваліфікаційний сертифікат з проектування та якіймає досвід у проектуванні аналогічних обєктів будівництва в якості головного інженера проекту.

Відповідно до частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій.

Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме – технічні помилки та описки.Замовник не зобов’язаний приймати в тендерній пропозиції, інші помилки, ніж ті, що названо вище. З огляду на вищезазначену норму Закону, та тендерної документації можна зробити висновок, що Замовник не зобов’язаний, але має право приймати в тендерній пропозиції, інші помилки, якщо такі не впливають на зміст пропозиції, цінову політику та не суперечать Закону в цілому.

Отже вважаємо, що відсутність довідки за наведоною формою є формальною помилкою у розумінні зазначених вище положень Закону та тендерної документації.

2. «В порушення умов пункту 11 Додатку 3 до тендерної документації ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" не надано копії Пояснювальної записки проекту.»

Пояснювальна записка є одним з найважливіших документів технічного проекту. Основною метою документа Пояснювальна записка є надання загальних відомостей про систему і обґрунтувань для технічних рішень прийнятих в процесі її розробки. Зміст документа - схема алгоритму, загальний опис алгоритму та (або) функціонування програми, а також обгрунтування прийнятих технічних і техніко-економічних рішень. Тобто Пояснювальна записка до Договірної ціни з кошторисом є саме результатом відповідних робіт, і не може бути складена на етапі розробки Договірної ціни та кошторису.

Отже, факт, що тендерний комітет Комунальної установи "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради" прийняв поспішне рішення про відхилення пропозиції ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", яка повністю відповідає умовам закупівлі, вважаємо необґрунтованим та таким, що порушує та нівелює принципи здійснення публічних закупівель, такі як об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, а також максимальна економія та ефективність.

Ціна пропозиції ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", якого наразі в досить сумнівний спосіб дискваліфіковано, є найбільш економічно вигідною та нижчою за ціну наступного учасника торгів.

Хочемо наголосити на тому, що пропозиція ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" повністю відповідає умовам закупівлі. Під час розгляду пропозиції учасника на відповідність умовам закупівлі, Замовник мав керуватися такими принципами, як об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, а також максимальна економія та ефективність.

Рішення тендерного комітету про дискваліфікацію учасника з найменшою ціновою пропозицію за результатами аукціону, прийняте зневажаючи на повну і вичерпну кваліфікаційну відповідність учасника, а також суттєву економію бюджетних коштів, викликає значні сумніви в об’єктивності та неупередженості членів тендерного комітету Замовника під час проведення кваліфікації учасника з найменшою ціновою пропозицію. Більше того, такі дії свідчать про ознаки упередженого, необ’єктивного проведення кваліфікації.

Вважаємо аргументацію тендерного комітету в Рішенні про дискваліфікацію кандидата від 18 жовтня 2017р). щодо невідповідності пропозиції ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" занадто поверхневою, необґрунтованою та такою, що потребує повного перегляду.


З огляду на вищезазначене ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект» вимагає:

1) Відмінити рішення про дискваліфікацію пропозиції ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" за предметом закупівлі «Реконструкція будівлі «Блока дистанційної променевої терапії» комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Культурна 177-а» (ідентифікатор закупівлі UA-2017-09-26-001152-c), як таке, що прийняте всупереч вимогам, викладеним в оголошенні про закупівлю і доданих файлах, та Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р № 35 (зі змінами).

2) Визначити ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", учасника з найменшою ціновою пропозицію за результатами аукціону, переможцем процедури закупівлі.


Нагадуємо, що відповідно до п.14.2. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р №35 (зі змінами), Замовник протягом 3 календарних днів розглядає Вимогу, приймає і оприлюднює рішення щодо неї. За цей період Замовник повинен опублікувати відповідь на Вимогу і (у випадку задоволення Вимоги) внести відповідні зміни до умов Закупівлі або переглянути рішення про дискваліфікацію.

З метою усунення порушень, зумовлених неправильним тлумаченням принципів здійснення публічних закупівель, незаконними діями тендерного комітету Комунальної установи "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради" і прийняттям ним необґрунтованого, безпідставного, упередженого рішення щодо дискваліфікації учасника ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" пропозиція якого повністю відповідає умовам закупівлі, будемо вимушені подати Звернення на порталі DOZORRO, а також надіслати відповідні Скарги до органів виконавчої влади та органів державного фінансового контролю.


3. Дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка звернулася:

ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", код 37526987 пр. Леніна, 158, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69057
Розгорнути Згорнути
Рішення замовника: Вимога відхилена
25 жовтня 2017 16:56
За результатами розгляду Вимоги про усунення порушення у процесі проведення Закупівлі (ID: UA-2017-09-26-001152-c.b1) Замовником прийнято рішення про її «не задоволення» в повному обсязі, а також про оприлюднення обґрунтування щодо свого рішення, відповідно до вимог пункту 14.3 наказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» (додається).
Номер вимоги: UA-2017-09-26-001152-c.b2
Статус:
Скасована
Учасник: ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", Код ЄДРПОУ:37526987
Дата подання: 25 жовтня 2017 18:48
Оскарження
ВИМОГА
1. Найменування Замовника, рішення, дії або бездіяльність, щодо якого (яких) ініціюється Вимога:
Комунальна установа "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради.
2. Номер повідомлення про проведення Закупівлі, щодо якого ініціюється Вимога: № UA-2017-09-26-001152-c
3. Зміст вимог до Замовника та їхнє обґрунтування:

Вимагаємо скасувати «Рішення про визначення переможця № UA-2017-09-26-001152-с 24 жовтня 2017 року затвердженого Комунальною установою "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради.

Підстава: тендерна пропозиція ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ» не відповідає умовам тендерної документації, а саме:
1. Згідно з п.14 додатка 3 тендерної документації Замовника, учасник тендеру повинен надати у складі своєї пропозиції «Копія аналогічного договору в повному обсязі з усіма додатками до нього, та п.15 додатка 3 учасник тендеру повинен надати «Копії документів, що підтверджують виконання аналогічного договору в повному обсязі (крім інформації, що становить комерційну таємницю). В якості «аналогічних» договорів Учасник ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ» надав: договір №А 14-2016/ПР «На виконання проектних робіт з вибіркового капітального ремонту під’їздів №2. 3 житлового будинку по вул..Авраменка, 14 у місті Запоріжжя» з загальною сумою проектних робіт 7741,26 грн. Це зазначено в «Довідці про наявність у ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ» досвіду виконання аналогічних робіт» №125 від 12.09.2017р.; розроблений проект «Реконструкция помещений для устройства кабинета компьютерной томографии в лечебном корпусе по ул.Добролюбова,6 в г.Кривой Рог» фірмою ПП «АЛСТЕП» для ТОВ «Інвестстрой», з підписаним з одного боку актом №24 на виконані роботи; пояснювальну записка проекту «Протипухлинний центр мегавольтної терапії КУ «ЗОКОД» ЗОР – будівництво по вул..Культурній 177-а в місті Запоріжжі» розроблений ПП «АЛСТЕП» для КУ «ЗОКОД» ЗОР.

Вважаємо безпідставним рішення тендерного комітету за якім договір №А 14-2016/ПР «На виконання проектних робіт з вибіркового капітального ремонту під’їздів №2. 3 житлового будинку по вул..Авраменка, 14 у місті Запоріжжя» підпадає під аналогічний до виконання проекту «Реконструкція будівлі «Блока дистанційної променевої терапії». Чому Замовник не звернув уваги на наведені проектні роботи фірми ПП «АЛСТЕП», яка на має ніякого відношення до ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ».


2. Згідно з п.10. додатка 3 тендерної документації Замовника, учасник тендеру повинен надати у складі своєї пропозиції «Довідку, складена за встановленою нижче формою, за підписом учасника або його уповноваженої особи, яка містить інформацію про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт згідно з предметом закупівлі (на підставі права володіння, користування або іншого правового статусу), з копіями підтверджуючих документів. Згідно «довідки №121 від 12.09.2017р про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для виконання робіт згідно з предметом закупівлі» ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ» має: Ноутбук ЛЕНОВО, Сейф, стелажі; стіл, телевізор самсунг; тумби; шафи для документів та шафи-вітрини.

Вважаємо безпідставним рішення тендерного комітету враховувати надану ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ» інформацію щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази, такою що відповідає як необхідної для виконання робіт згідно з предметом закупівлі. Або пояснити, яким чином зазначене обладнання та матеріально-технічна база має бути використана для виконання проектних робіт з вибіркового капітального ремонту під’їздів №2. 3 житлового будинку по вул..Авраменка, 14 у місті Запоріжжя.

Враховуючи досить сумнівне рішення про дискваліфікацію ТОВ «Проектний інститут «Запорізькій Промбудпроект», незважаючи на вимогу, щодо оскарження, ТОВ «Проектний інститут «Запорізькій Промбудпроект» вважає проведений тендер упередженим та вимагає:
1) Відмінити рішення про визначення переможця тендеру ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ» за предметом закупівлі «Реконструкція будівлі «Блока дистанційної променевої терапії» комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Культурна 177-а» (ідентифікатор закупівлі UA-2017-09-26-001152-c), як таке, що прийняте всупереч вимогам, викладеним в оголошенні про закупівлю і доданих файлах, та Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р № 35 (зі змінами).
2) Дискваліфікувати ТОВ «ТЕПЛОБУДІМПОРТ» як таке, що не відповідає вимогам, викладеним в оголошенні про закупівлю і доданих файлах, та Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р № 35 (зі змінами).

Нагадуємо, що відповідно до п.14.2. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р №35 (зі змінами), Замовник протягом 3 календарних днів розглядає Вимогу, приймає і оприлюднює рішення щодо неї. За цей період Замовник повинен опублікувати відповідь на Вимогу і (у випадку задоволення Вимоги) внести відповідні зміни до умов Закупівлі або переглянути рішення про дискваліфікацію.
З метою усунення порушень, зумовлених неправильним тлумаченням принципів здійснення публічних закупівель, незаконними діями тендерного комітету Комунальної установи "Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради" і прийняттям ним необґрунтованого, безпідставного, упередженого рішення щодо дискваліфікації учасника ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" пропозиція якого повністю відповідає умовам закупівлі, будемо вимушені подати Звернення на порталі DOZORRO, а також надіслати відповідні Скарги до органів виконавчої влади та органів державного фінансового контролю.
3. Дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка звернулася:
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект", код 37526987 пр. Леніна, 158, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69057
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 27 жовтня 2017 18:14
Причина: Помілки при подані оскарження

Документи

Реєстр пропозицій

Друкувати реєстр отриманих тендерних пропозицій PDFHTML

Дата і час розкриття: 05 жовтня 2017 14:30

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект" 490 000,00
UAH з ПДВ
490 000,00
UAH з ПДВ
Документи
ООО "Теплобудимпорт" 498 000,00
UAH з ПДВ
498 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Публічні документи

04 жовтня 2017 14:11
sign.p7s
04 жовтня 2017 14:10
техн вимоги.PDF
04 жовтня 2017 14:10
тех паспорт авто.PDF
04 жовтня 2017 14:10
теодолит.PDF
04 жовтня 2017 14:10
тенд предл.PDF
04 жовтня 2017 14:10
стат с изм.PDF
04 жовтня 2017 14:10
сотр.PDF
04 жовтня 2017 14:10
сертификаты онко.PDF
04 жовтня 2017 14:10
реестр платника пдв.PDF
04 жовтня 2017 14:10
ПРОТОКОЛ директор 2017.pdf
04 жовтня 2017 14:10
протокол и засн.PDF
04 жовтня 2017 14:10
проект договору.PDF
04 жовтня 2017 14:10
проект.PDF
04 жовтня 2017 14:10
ПРИКАЗ директор 2017.pdf
04 жовтня 2017 14:10
отзыв.PDF
04 жовтня 2017 14:10
нивелир.PDF
04 жовтня 2017 14:10
наказ.PDF
04 жовтня 2017 14:10
мат техн база.PDF
04 жовтня 2017 14:10
експ звыт.PDF
04 жовтня 2017 14:10
дог и прол машина0001.PDF
04 жовтня 2017 14:10
дог аренді пом.PDF
04 жовтня 2017 14:10
дов техн як.PDF
04 жовтня 2017 14:10
дов про санкцыъ.PDF
04 жовтня 2017 14:10
дов об анал.PDF
04 жовтня 2017 14:10
витяг з реестру ПДВ.PDF
04 жовтня 2017 14:09
ан дог дог уг и акты.PDF
04 жовтня 2017 14:09
ан дог.PDF

Публічні документи

03 жовтня 2017 14:38
PDF6.rar
03 жовтня 2017 14:37
PDF5.rar
03 жовтня 2017 14:37
PDF4.rar
03 жовтня 2017 14:36
PDF3.rar
03 жовтня 2017 14:36
PDF2.rar
03 жовтня 2017 14:35
PDF1.rar

Протокол розкриття

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект"
#37526987
Відхилено 490 000,00
UAH з ПДВ
19 жовтня 2017 14:49
ООО "Теплобудимпорт"
#38362740
Переможець 498 000,00
UAH з ПДВ
25 жовтня 2017 16:59

Документи

Документи

Повідомлення про намір укласти договір

Дата і час публікації: 25.10.2017 16:59

Друкувати повідомлення про намір укласти договір PDFHTML
Учасник Пропозиція Документи
ООО "Теплобудимпорт"
#38362740
498 000,00
UAH з ПДВ
Документи

Документи

Укладений договір

Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Опубліковано
Договір про закупівлю укладений
03 листопада 2017 15:14

Актуальні тендери

До пошуку